Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • Anty 22 sie 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    W którym miejscu napisałem, że w mojej ocenie "każdy wyborca po, hołowni i lewicy jest za islamskimi uchodźcami"?

    Równie dobrze mógłbym napisać do Ciebie: Jeśli podobają ci się dziewczynki poniżej 16 roku życia, to niestety jesteś pedofilem. Jeśli jarasz się Hitlerem, to niestety jesteś neonazistą.

    To tyle o "czytaniu ze zrozumieniem". Z taką kulturą wypowiedzi to możesz dyskutkować z "Bolkiem", "Publicystą" ale nie ze mną.

    Moim zdaniem wyborcy KO, Hołowni czy Lewicy nie są tak głupi, aby uwierzyć, że PiS zapewni im skuteczną ochronę przed napływem uchodźców. Jak przyznają sami politycy PiS, nielegalnie przekroczyło granicę ponad 2000 osób, przy czym władze państwowe nie wiedzą co się dzieje z 700 osobami z tych nielegalnych imigrantów... Skuteczność w obronie granic praktycznie zerowa - jedyne co potrafią zrobić, to tanią pokazówkę: zatrzymać kilkadziesiąt osób wykorzystując do tego całe zastępy wojska.

    https://www.facebook.com/mareksowa.fanpage/videos/141037228124977

    A moim zdaniem Panie Kolego nie czytasz zD zrozumieniem. W którym miejscu? W tym w którym stwierdzasz, że wątpisz by ta garstka zaważyła o wynikach wyborów. Nasza zidiociała opozycja, na czele z cytowanym braciszkiem księdza celebryty, nie uczy się na swoich błędach. W roku 2015 cała kampania pisu oparta była na uchodźcach, a nie mielismy ich nawet Pod swoimi granicami. Teraz ich mamy i trzeba być naprawdę naiwnym albo głupim aby nie domyśleć się ze popieranie wpuszczania takich ludzi w narodzie który NIE CHCE ich u siebie nawet jeśli nie lubi pisu, skończy się spadkiem poparcia. Dla wielu ludzi z centrum wpuszczanie nierobów i pierdololo o prawach człowieka wobec nierobów to bzdury totalne. Ale dalej się poklepujcie po pleckach a kolejne wybory przegracie.

    12 Cytuj
  • 22 sie 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    Nie wiem dlaczego tak dużą wagę przywiązujecie do tej garstki uchodźców na granicy. Wątpię, żeby zaważyła ona na wynikach wyborów.

    PiS w żaden sposób nie chroni nas przed uchodźcami. To zdjęcie pokazuje, jak "skuteczne" jest zabezpieczenie granic w wydaniu PiS:

    https://www.facebook.com/photo?fbid=372151727851055&set=a.316345380098357

    Zatrzymanie tej grupki osób - prawdopodobnie z naruszeniem prawa - to zwykła pokazówka, a nie skuteczne działanie władz.

    Sytuacja jest inna niż w 2015r, wtedy ludzie mogli nie wierzyć, że emigranci mogą być przyczyną wielu problemów. Teraz nawet zwolennicy ich przyjmowania otworzyli oczy i nikt nie chce w Polsce tego co dzieje się we Francji, Szwecji czy Niemczech.
    Nie ważne ile osób przeskoczy przez płot z druta kolczastego stawianego przez pis, liczy się to jakie jest stanowisko polityków.
    Wpuśćmy 30, potem 300, i tak kolejne 3000. Wiem, że oni chcą do Niemiec, ale na 99% Niemcy zamkną swoje granice i powiedzą, sorry wpuściliście ich, to sobie z nim radźcie, my juz mamy 1mln problemów, zamachów, gwałtów.

    12 1 Cytuj
  • 22 sie 2021

    Kaczor patrząc na dziewczynę z kotem, myśli... chwilo trwaj, jak najdłużej, 3 kadencja w garści.

    12 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 22 sie 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    A moim zdaniem Panie Kolego nie czytasz zD zrozumieniem. W którym miejscu? W tym w którym stwierdzasz, że wątpisz by ta garstka zaważyła o wynikach wyborów. Nasza zidiociała opozycja, na czele z cytowanym braciszkiem księdza celebryty, nie uczy się na swoich błędach. W roku 2015 cała kampania pisu oparta była na uchodźcach, a nie mielismy ich nawet Pod swoimi granicami. Teraz ich mamy i trzeba być naprawdę naiwnym albo głupim aby nie domyśleć się ze popieranie wpuszczania takich ludzi w narodzie który NIE CHCE ich u siebie nawet jeśli nie lubi pisu, skończy się spadkiem poparcia. Dla wielu ludzi z centrum wpuszczanie nierobów i pierdololo o prawach człowieka wobec nierobów to bzdury totalne. Ale dalej się poklepujcie po pleckach a kolejne wybory przegracie.

    OK, zgadzam się, chociaż nie nazwałbym tego brakiem czytania ze zrozumieniem, a inną oceną sytuacji. Możemy mieć różne zdanie na pewne tematy, nie musimy się obrażać.

    1 12 Cytuj
  • Anty 22 sie 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    OK, zgadzam się, chociaż nie nazwałbym tego brakiem czytania ze zrozumieniem, a inną oceną sytuacji. Możemy mieć różne zdanie na pewne tematy, nie musimy się obrażać.

    Stwierdzenie faktu - naiwności to nie obrażanie. Poza tym przeze mnie przemawia rozczarowanie mediami opozycyjnymi, opozycją, że mają szansę odbić władzę, a tak ją koncertowo właśnie zaprzepaszczają.

    Polacy nie chcą u siebie masowej imigracji muzłumanów, koniec kropka. Polacy nie współczują byczkom którzy lecą tu po socjał i tyle.

    Wrócimy tu za tydzień dwa i zobaczymy spadek opozycji w sondazach. Szczególnie KO i lewicy.

    Poza tym mam propozycje jak ktoś chce wpuszczać imigrantów - podpisujcie się z imienia i nazwiska i oferujcie swoje domy żeby was śniadzi ubogacali.

    11 3 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 22 sie 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Stwierdzenie faktu - naiwności to nie obrażanie. Poza tym przeze mnie przemawia rozczarowanie mediami opozycyjnymi, opozycją, że mają szansę odbić władzę, a tak ją koncertowo właśnie zaprzepaszczają.

    Polacy nie chcą u siebie masowej imigracji muzłumanów, koniec kropka. Polacy nie współczują byczkom którzy lecą tu po socjał i tyle.

    Wrócimy tu za tydzień dwa i zobaczymy spadek opozycji w sondazach. Szczególnie KO i lewicy.

    Poza tym mam propozycje jak ktoś chce wpuszczać imigrantów - podpisujcie się z imienia i nazwiska i oferujcie swoje domy żeby was śniadzi ubogacali.

    Kolego, nazywanie kogoś idiotą jest obrażaniem. Tak właśnie mnie nazwałeś.

    Druga sprawa, absolutnie nie jestem za przyjmowaniem muzułmańskich uchodźców. Więc nie kieruj takich apeli do mnie.

    Nasza dyskusja dotyczy - jak rozumiem - wpływu aktualnej sytuacji z uchodźcami na wyniki wyborów, a nie zasadności przyjmowania uchodźców. Zakładam, że obaj jesteśmy przeciwko ich przyjmowaniu. Co do prognoz politycznych mamy inne zdanie. Ja wykazuję trochę większy optymizm niż Ty. Żaden z nas nie jest jasnowidzem, ani nawet socjologiem (tak zakładam). Tak jak napisałeś, wrócimy tu za 2 tygodnie i zobaczymy kto miał rację.

    2 12 Cytuj
  • Anty 22 sie 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    Kolego, nazywanie kogoś idiotą, jest obrażaniem. Tak właśnie mnie nazwałeś.

    Druga sprawa, absolutnie nie jestem za przyjmowaniem muzułmańskich uchodźców. Więc nie kieruj takich apeli do mnie.

    Nasza dyskusja dotyczy - jak rozumiem - wpływu aktualnej sytuacji z uchodźcami na wyniki wyborów. I tutaj mamy inne zdanie. Ja wykazuję trochę większy optymizm niż Ty. Żaden z nas nie jest jasnowidzem, ani nawet socjologiem (tak zakładam). Tak jak napisałeś, wrócimy tu za 2 tygodnie i zobaczymy kto miał rację.

    Ja napisałem, że jesteś idiotą jeśli myślisz, że każdy wyborca PO, Lewicy i Hołowni jest za przyjmowaniem „tych ludzi” do nas. Jakichkolwiek. Bo to nie jest prawda. PiS wygrał wybory w 2015 bazując na tym, że potrafił powiedzieć: nie chcemy ich, a platforma ustami najbardziej miałkiej i beznadziejnej polityczki jaka była w Polsce (kopacz), położyła to koncertowo.

    Należy sobie powiedzieć wprost: Polacy nie są narodem mającym skrajnie lewackie poglądy. Tak jak dla większości geje problemem nie są, ale nie są za małżeństwami, tak dla większości Polaków jakakolwiek imigracja z muzłumańskich rajów na ziemi jest nieakceptowalna. Nie trzeba tu być socjologiem, aby dojść do takich wniosków. Więc nie próbuj mnie tu uciszać, bo nie mam dyplomu z socjologii. Śmiem wątpić abyś ty miał dyplom z prawa, politologii, socjologii, ekonomii, historii, kulturoznawstwa, a od tygodni pod każdym artykułem na miasto-info poruszasz każdy możliwy temat. Od uchodzców po rury kanalizacyjne i melioracyjne w głogoczowie… I wielokrotnie wrzucasz linki do fanpage Sowy - jesteś kimś ze sztabu/biura?

    13 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 22 sie 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Ja napisałem, że jesteś idiotą jeśli myślisz, że każdy wyborca PO, Lewicy i Hołowni jest za przyjmowaniem „tych ludzi” do nas. Jakichkolwiek.

    Nie myślę tak, czyli nie jestem idiotą w Twoim rozumowaniu. OK, zgoda.

    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Śmiem wątpić abyś ty miał dyplom z prawa, politologii, socjologii, ekonomii, historii, kulturoznawstwa, a od tygodni pod każdym artykułem na miasto-info poruszasz każdy możliwy temat.

    Tutaj akurat się mylisz. Socjologiem ani politologiem faktycznie nie jestem, ale mam dyplom z 2 wymienionych przez Ciebie dziedzin. Jedną z nich uprawiam zawodowo i jestem ekspertem cytowanym przez ogólnopolskie media branżowe. Moją aktywność na forum oddzielam od mojej profesji. Nie zależy mi na promowaniu swojej osoby w Myślenicach.

    Co do posła Marka Sowy, to jako wyborca jestem mu wdzięczny za nagłośnienie afery Obajtka i zwalczanie patologii występujących w naszym okręgu. Nie należę do żadnego sztabu wyborczego, jestem apolityczny.

    4 13 Cytuj
  • Anty 22 sie 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    Nie myślę tak, czyli nie jestem idiotą w Twoim rozumowaniu. OK, zgoda.

    Tutaj akurat się mylisz. Socjologiem ani politologiem faktycznie nie jestem, ale mam dyplom z 2 wymienionych przez Ciebie dziedzin. Jedną z nich uprawiam zawodowo i jestem ekspertem cytowanym przez ogólnopolskie media branżowe. Moją aktywność na forum oddzielam od mojej profesji. Nie zależy mi na promowaniu swojej osoby w Myślenicach.

    Co do posła Marka Sowy, to jako wyborca jestem mu wdzięczny za nagłośnienie afery Obajtka i zwalczanie patologii występujących w naszym okręgu. Nie należę do żadnego sztabu wyborczego, jestem apolityczny.

    XD
    Jak jesteś ekspertem to z nazwiska proszę inaczej to bzdury. W takim razie ja jestem doktorem teologii.

    Jak jesteś apolityczny to rozszerz swoje źródła, bo na tematy na które zabierasz głos - od melioracji w głogoczowie po śniade ubogacenia wypowiada się wiele osób, nie koniecznie Sowa, a ja któryś raz widzę u Ciebie linki do jego facebooka. Tak jakby innych polityków nie było w Polsce.

    Śmierdzisz mi kłamstwem oraz urojeniami i propagandą.

    Bez odbioru.

    12 3 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 22 sie 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    XD
    Jak jesteś ekspertem to z nazwiska proszę inaczej to bzdury. W takim razie ja jestem doktorem teologii.

    Powtórzę jeszcze raz - mam gdzieś Twoje zdanie na mój temat. Sam piszesz tutaj anonimowo, to nie wymagaj ode mnie, że będę się przedstawiał z imienia i nazwiska.

    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Śmierdzisz mi kłamstwem oraz urojeniami i propagandą.

    Kolejny raz mnie obrażasz. Pomimo tego, że żadnego kłamstwa po mojej stronie nie wykazałeś. Skoro w taki sposób prowadzisz dyskusję, to powinieneś zmienić swój nick z "AntyPatus" na "Patus", bo tylko patologia rozmawia w taki sposób.

    Współczuję Ci niskiego poziomu kultury osobistej.

    5 14 Cytuj
  • Anty 23 sie 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    Powtórzę jeszcze raz - mam gdzieś Twoje zdanie na mój temat. Sam piszesz tutaj anonimowo, to nie wymagaj ode mnie, że będę się przedstawiał z imienia i nazwiska.

    Kolejny raz mnie obrażasz. Pomimo tego, że żadnego kłamstwa po mojej stronie nie wykazałeś. Skoro w taki sposób prowadzisz dyskusję, to powinieneś zmienić swój nick z "AntyPatus" na "Patus", bo tylko patologia rozmawia w taki sposób.

    Współczuję Ci niskiego poziomu kultury osobistej.

    Skarbie, ja sobie nie przypisuje tutaj dwóch dyplomów, nie wypowiadam się w każdym temacie i nie robię za szczekaczkę partyjną. W temacie kultury osobistej, spójrz jak szczujesz na kogoś z Krzyszkowic w innych tematach :).
    Bez odbioru.

    Protokół 3 kadencja PiS odpalony

    https://wiadomosci.onet.pl/kraj/frasyniuk-o-polskich-zolnierzach-wataha-psow-minister-obrony-reaguje/z9tb5fx

    14 2 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 23 sie 2021

    Na przykładzie osobnika powyżej macie jak w soczewce strategię Konfederacji:

    1. Mamy niecałe 7% poparcia, 0% szans na przejęcie władzy, ale ze wszystkich sił będziemy uderzać w KO i Hołownię... Kto na tym zyskuje? Wiadomo, że PiS.

    2. Nie wpuszczają nas do TVP, ale będziemy uderzać z całych sił w TVN, który dopuszcza nas do głosu.

    Skutek tego taki, że socjalistyczny PiS wygrywa kolejne wybory. Konfederacja staje się powoli przybudówką PiSu, tak jak niegdyś "niezależny" i "antysystemowy" Kukiz. Tyle w temacie. Zniknie KO, znikną wolne media, zamkną wolny Internet i skończy się Konfederacja.

    Gdyby Konfederacji zależało na tym co głoszą, to najpierw pomogliby rozprawić się z PiSem, a później walczyliby sobie z KO, Hołownią i kim tam chcą. Wtedy może nawet bym na nich zagłosował, bo również jestem za wolnym rynkiem i nie po drodze mi z socjalizmem. Ale nie - oni uderzają w KO już teraz, w rzeczywistości działając na rzecz PiSu.

    Tak samo jak PiS ciągle straszy Rosją, a ze wszystkich sił - na płaszczyźnie politycznej, militarnej i gospodarczej - pcha nas w ręce Putina.

    A jacy z tych Konfederatów bohaterzy, to widać było po postawie "młodego" Sośnierza. Kilka wyzwisk i od razu biegł po policję. Jeszcze trochę i by się rozpłakał przed sejmem. A jak na marszu niepodległości chronią go nacjonalistyczne bojówki, to wtedy wielki bohater.

    Na naszym lokalnym podwórku Konfederacja nie zrobiła niczego pożytecznego. W sprawie Obajtka nie kiwnęli palcem. Dno i wodorosty.

    Tyle w temacie.

    2 10 Cytuj
  • Anty 23 sie 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    Na przykładzie osobnika powyżej macie jak w soczewce strategię Konfederacji:

    1. Mamy niecałe 7% poparcia, 0% szans na przejęcie władzy, ale ze wszystkich sił będziemy uderzać w KO i Hołownię... Kto na tym zyskuje? Wiadomo, że PiS.

    2. Nie wpuszczają nas do TVP, ale będziemy uderzać z całych sił w TVN, który dopuszcza nas do głosu.

    Skutek tego taki, że socjalistyczny PiS wygrywa kolejne wybory. Konfederacja staje się powoli przybudówką PiSu, tak jak niegdyś "niezależny" i "antysystemowy" Kukiz. Tyle w temacie. Zniknie KO, znikną wolne media, zamkną wolny Internet i skończy się Konfederacja.

    Gdyby Konfederacji zależało na tym co głoszą, to najpierw pomogliby rozprawić się z PiSem, a później walczyliby sobie z KO, Hołownią i kim tam chcą. Wtedy może nawet bym na nich zagłosował, bo również jestem za wolnym rynkiem i nie po drodze mi z socjalizmem. Ale nie - oni uderzają w KO już teraz, w rzeczywistości działając na rzecz PiSu.

    Tak samo jak PiS ciągle straszy Rosją, a ze wszystkich sił - na płaszczyźnie politycznej, militarnej i gospodarczej - pcha nas w ręce Putina.

    A jacy z tych Konfederatów bohaterzy, to widać było po postawie "młodego" Sośnierza. Kilka wyzwisk i od razu biegł po policję. Jeszcze trochę i by się rozpłakał przed sejmem. A jak na marszu niepodległości chronią go nacjonalistyczne bojówki, to wtedy wielki bohater.

    Na naszym lokalnym podwórku Konfederacja nie zrobiła niczego pożytecznego. W sprawie Obajtka nie kiwnęli palcem. Dno i wodorosty.

    Tyle w temacie.

    Na przykładzie Twojego postu widać, że nie jesteś tutaj by rozmawiać, a głosić jedynie propagandę. Jak sobie zrobisz risercz tak wnikliwy jak na temat osoby z krzyszkowic, którą tu ciśniesz w prawie każdym komentarzu, panie double degree, to znajdziesz wiele informacji, że jestem anty PiS i anty konfederacja. Wystarczy CZYTAĆ, a nie głosić przekaz dnia z fanpage posła :). Plus trochę wyczucia ironii.

    PS. Głosowałem w wyborach do PE i do parlamentu na Macieja Gdulę - sprawdź jego przynaleźność partyjną.

    Szczekaj dalej, hau, hau, a PiS dzięki Tobie podobnym będzie mieć trzecią kadencję. Jeszcze obrzuć błotem wojsko polskie i będziemy mieli kombo samozaorania polskiej opozycji. I piszę to z bólem serca.

    :)

    PS2. Nikt w opozycję nie uderza tak mocno jak ona sama w siebie.

    PS3 jesteś taką samą szczekaczką partyjną jak "Bagietka" i "Mohikanin", tylko że z opozycyjnej strony.

    11 2 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 23 sie 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Jak sobie zrobisz risercz tak wnikliwy jak na temat osoby z krzyszkowic, którą tu ciśniesz w prawie każdym komentarzu, panie double degree, to znajdziesz wiele informacji, że jestem anty PiS i anty konfederacja. Wystarczy CZYTAĆ, a nie głosić przekaz dnia z fanpage posła :). Plus trochę wyczucia ironii.

    A oto cytat z opisu Twojego profilu:

    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Dorata, Tomel, Bolek, Aneczka72, Publicysta, remska77, Myśleniczanin77 to jedna i ta sama osoba, która sama z sobą rozmawia, minusuje i atakuje ludzi o odmiennych poglądach. Jeśli natkniesz się na nich tutaj - olej. O mnie? Świadomy wyborca Konfederacji. Wybieram mądrze!

    "jestem anty konfederacja" i "świadomy wyborca Konfederacji". WTF?!

    Choroba dwubiegunowa? Rozdwojenie jaźni?

    A pogłębionego researchu na temat Twojej osoby robić nie będę, bo mam to gdzieś kim jesteś i co piszesz. Skoro sam określasz się jako wyborca Konfederacji, to mi to wystarczy.

    Dodatkowo cały czas bronisz pewnego błazna z Krzyszkowic. Więc z tym "anty PiS" to chyba też mocno naciągana sprawa.

    3 11 Cytuj
  • Anty 23 sie 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    A oto cytat z opisu Twojego profilu:
    "jestem anty konfederacja" i "świadomy wyborca Konfederacji". WTF?!
    .

    Cytat cytatem, a co napisałem wyżej?

    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Plus trochę wyczucia ironii.
    .

    Mózgu używaj.

    Obserwator30 napisał/a:

    A pogłębionego researchu na temat Twojej osoby robić nie będę, bo mam to gdzieś kim jesteś i co piszesz. Skoro sam określasz się jako wyborca Konfederacji, to mi to wystarczy.
    .

    Ale nim nie jestem i co mi zrobisz myszko?

    Obserwator30 napisał/a:

    Dodatkowo cały czas bronisz pewnego błazna z Krzyszkowic. Więc z tym "anty PiS" to chyba też mocno naciągana sprawa.

    Możesz prześledzić jak na początku 2020 roku się tu z nim spierałem, ze wszystkich jego profili. I go nie bronię. Po prostu zauważyłem fakt jaką aktywność prezentujesz. Wchodzisz tutaj, ciśniesz go, sam się nie podpiszesz, piszesz jakieś bzdury o podwójnym dyplomie (po myślenickiej filli w lo?) i linkujesz non stop do fanpage 1 posła, spośród 459 innych

    Wpienia mnie, że lokalne forum, gdzie lokalni mieszkańcy się powinni wypowiadać od lat jest areną lokalnych szczekaczek - mamy bagietkę, mohikanina i kilka innych nicków, ktore się uaktywniają gdy pisowi się pali pod nogami. Mamy "prywatnie" i Ciebie gdy KOPO się pali pod nogami, i mamy Bolka i jego reinkarnacje, głoszące peany na rzecz lokalnych władz.

    Jak ci pisałem koleś wyżej - zamiast mnie atakować pogadaj ze swoimi strukturami, że popieranie uchodzców przyniesie wam taką samą porażkę jak w 2015.

    A co do konfederacji, na forum w temacie o szczepionkach jest cała moja tyrada przeciwko antyszurom i antyfoliarzom - o ile wiem, konfederacja kocha folie i jest antyszczepionkowa.

    Więc zrób risercz, albo milcz.

    10 4 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 23 sie 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Cytat cytatem, a co napisałem wyżej?

    Mózgu używaj.

    Ale nim nie jestem i co mi zrobisz myszko?

    Możesz prześledzić jak na początku 2020 roku się tu z nim spierałem, ze wszystkich jego profili. I go nie bronię. Po prostu zauważyłem fakt jaką aktywność prezentujesz. Wchodzisz tutaj, ciśniesz go, sam się nie podpiszesz, piszesz jakieś bzdury o podwójnym dyplomie (po myślenickiej filli w lo?) i linkujesz non stop do fanpage 1 posła, spośród 459 innych

    Wpienia mnie, że lokalne forum, gdzie lokalni mieszkańcy się powinni wypowiadać od lat jest areną lokalnych szczekaczek - mamy bagietkę, mohikanina i kilka innych nicków, ktore się uaktywniają gdy pisowi się pali pod nogami. Mamy "prywatnie" i Ciebie gdy KOPO się pali pod nogami, i mamy Bolka i jego reinkarnacje, głoszące peany na rzecz lokalnych władz.

    Jak ci pisałem koleś wyżej - zamiast mnie atakować pogadaj ze swoimi strukturami, że popieranie uchodzców przyniesie wam taką samą porażkę jak w 2015.

    A co do konfederacji, na forum w temacie o szczepionkach jest cała moja tyrada przeciwko antyszurom i antyfoliarzom - o ile wiem, konfederacja kocha folie i jest antyszczepionkowa.

    Więc zrób risercz, albo milcz.

    XDDD

    Porządzić to ty sobie tutaj możesz wiesz czym. Swoimi gaciami. XDDD

    Monitor wytrzyj, bo pewnie już zaplułeś XDDD

    2 12 Cytuj
  • Anty 23 sie 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    XDDD

    Porządzić to ty sobie tutaj możesz wiesz czym. Swoimi gaciami. XDDD

    No to nic na to nie poradzę misiu.
    Masz aktywność okresową, nie uczestniczysz w życiu forum i strony na bieżąco, komentujesz tylko to co ci pasuje, jak można wpuścić swoją narrację. Używasz tylko kilku źrodeł informacji. Powstałeś „nagle” jako aktywny użytkownik strony.

    Bagietka też miała pretensje jak jej punktowałem jaką tubą propagandową jest.

    Mamy do czynienia z dokładnie z tym samym zjawiskiem, tylko inne środowisko za nie odpowiada.

    No beka totalna.

    10 3 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 23 sie 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    komentujesz tylko to co ci pasuje, jak można wpuścić swoją narrację

    Wczoraj mi zarzucałeś, że wypowiadam się na każdy możliwy temat. To się w końcu zdecyduj. Takie samo rozdwojenie jaźni jak w sprawie poparcia Konfederacji? XDDD

    3 6 Cytuj
  • Anty 23 sie 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    Wczoraj mi zarzucałeś, że wypowiadam się na każdy możliwy temat. To się w końcu zdecyduj. Takie samo rozdwojenie jaźni jak w sprawie poparcia Konfederacji? XDDD

    No bo komentujesz, tylko to co ci pasuje - są całe fragmenty moich wypowiedzi tutaj, teraz w tym wątku, które pomijasz - celowo, bo przecież nie przez przypadek. Jesteś zbyt inteligetny na to by tak po prostu "przeoczyć" coś :)

    10 3 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 23 sie 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    No bo komentujesz, tylko to co ci pasuje - są całe fragmenty moich wypowiedzi tutaj, teraz w tym wątku, które pomijasz - celowo, bo przecież nie przez przypadek. Jesteś zbyt inteligetny na to by tak po prostu "przeoczyć" coś :)

    Bo jak sam stwierdziłeś, nie można być specjalistą od wszystkiego. Komentuję tylko te sprawy, w których mam coś do powiedzenia. To chyba normalne zachowanie.

    3 11 Cytuj
  • Anty 23 sie 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    Bo jak sam stwierdziłeś, nie można być specjalistą od wszystkiego. Komentuję tylko te sprawy, w których mam coś do powiedzenia. To chyba normalne zachowanie.

    No to wybierasz sobie to co komentujesz i do czego się odnosisz mimo toczącej się dyskusji i nowszych wątków w nie wplatanych :(.
    Smutek i czysta propaganda :(

    I ten gimbusiarski język z Młodzieży Kontra....

    10 2 Cytuj
  • 23 sie 2021

    śledzę Waszą polemikę i słone paluszki mi się skończyły.
    będzie ciąg dalszy?

    3 3 Cytuj
  • Anty 23 sie 2021
    gwidoniusz napisał/a:

    śledzę Waszą polemikę i słone paluszki mi się skończyły.
    będzie ciąg dalszy?

    Chyba nie ;)
    Bo i po co ;)
    Niech wrzuci jakiegoś linka do fanpage posła z bratem ksiedzem-celebrytą, będzie smiesznie.

    7 3 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 23 sie 2021

    Przez pewną osobę dyskusja na forum została zamieniona w śmietnik. Wróćmy więc do tematu - "dobrej zmiany".

    Oto co grozi małopolsce z powodu braku uchylenia uchwały anty-LGBT. Możemy stracić 2,5 miliarda EURO!!! Przy okazji głosowania ziemię myślenicką skompromitował radny Robert Bylica z PiS, głosując przeciwko uchyleniu uchwały.

    https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/25-mld-euro-zagrozone-malopolska-glosami-pis-trwa-przy-uchwale-anty-lgbt/xmlsbqg

    4 12 Cytuj

Odpowiedz