Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 9 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    Myślałeś że nowa władza da na kluczowych stanowiska nie swoich t
    I czy zdajesz sobie sprawę że taki sposób obsadzania kluczowych stanowisk jest w Polsce stosowany przez wszystkie formacje rządzące po 89 ? Zresztą nie tylko w Polsce ale na całym świecie.
    Bo jak wygrywasz wybory to po to żeby rządzić czytaj zarządzać.

    Pamiętasz przed wyborami obietnice o rządzie fachowców. No własnie fachowców a nie kolesi !
    Klasyczne kłamstwo wyborcze pis.
    Znowu usprawiedliwiasz pis pisząc że poprzednie rządy robiły to samo. A ja się pytam, gdzie ta "dobra zmiana"?
    Miało być lepiej, a jest dużo większe bagno niż za czasów PO.

    10 3 Cytuj
  • 9 cze 2016

    Czy Ty masz ludzi za debili?
    Partia która wygrała wybory i przejmuje władzę a zostawić starych na stanowiskach?
    To ludzie po to głosowali aby nic sie nie zmieniło?
    Gdzie masz to bagno?Konkrety a nie slogany ?

    6 10 Cytuj
  • Andrzej 10 cze 2016

    Nie zostawić starych, ale zatrudnić fachowców, a nie własnych pociotków, matki, żony, kochanki...

    Walker84 napisał/a:

    Jakieś dowody na to że te Panie nie mają predyspozycji do przebywania na w/w "stołkach" ?
    Bo na razie takie wrzutki obrazkowe wyglądają jak dla przedszkolaków albo ludzi mocno ograniczonych umysłowo. Polegasz na tym że czytają cie sami idioci

    No litości...
    W cywilizowanym świecie, jak masz jakieś powiązania rodzinne, to z automatu takie osoby nie są brane pod uwagę, aby być poza wszelkimi podejrzeniami o nepotyzm. Zdaje się to nie dotyczyć polityki w naszym grajdołku.

    Walker84 napisał/a:

    A i jeszcze jedno. Myślałeś że nowa władza da na kluczowych stanowiska nie swoich tylko np: kolegów Tuska ? Czy z twoją logiką wszystko jest w porządku ?

    Powinni zatrudniać osoby kompetentne, a nie kolegów Tuska, czy własne pociotki.

    Walker84 napisał/a:

    I czy zdajesz sobie sprawę że taki sposób obsadzania kluczowych stanowisk jest w Polsce stosowany przez wszystkie formacje rządzące po 89 ? Zresztą nie tylko w Polsce ale na całym świecie.
    Bo jak wygrywasz wybory to po to żeby rządzić czytaj zarządzać.

    To, że wszyscy kradną, wcale nie uczyni Cię człowiekiem uczciwym, jeśli sam też ukradniesz. Można zatrudniać zaufane osoby, fachowców. Ale nie napychać kieszenie własnym rodzinom.

    Lukaszz napisał/a:

    Pamiętasz przed wyborami obietnice o rządzie fachowców. No własnie fachowców a nie kolesi !
    Klasyczne kłamstwo wyborcze pis.

    Nie tylko PiS. To PO było pierwszą partią, obiecująca rządy fachowców. I to fachowców pozapartyjnych. A wyszło, jak zawsze.

    6 2 Cytuj
  • 10 cze 2016

    PiS tworza ludzie z przeszloscia. Wiele zrobiono w ostatnich latach, aby zbudowac wizerunek partii zupelnie przeciwstawnej PO: ci kradna, a PiS daje; ci ateisci, a PiS katolicki; ci nie pilnuja interesu Polski, a PiS przeciwnie. Jesli tak wykreowany wizerunek jest sztuczny, to on sie bedzie demaskowal w kolejnych miesiacach. Trzeba byc ostroznie dalekim od utozsamiania PiSu z ruchem narodowym. W mojej opinii obydwie partie politycznie nie sa od siebie dalekie, balon nadmuchano duzy i narod to kupil. Nie bede sie powtarzal, nie liczcie na wielkie zmiany. Nad obydwiema partiami ciaza grzechy przeszlosci (ugoda z komunistami przy Okraglym Stole), obydwie maja ten sam korzen (Solidarnosc) i OBYDWIE beda bronic ustalonego przy Okraglym Stole porzadku, ktory obydwu partiom jest na reke. Na co mozemy liczyc w najblizszych miesiacach, latach, to spora dawka propagandy i mieszania ludziom w glowach.
    Spory PiS - PO z punktu widzenia zwyklego czlowieka sa bez sensu. Ja nie moge oprzec sie wrazeniu, ze na tym forum najbardziej udzielaja sie politycznie lokalni dzialacze jednej i drugiej partii. Panowie, dajcie se siana.

    8 1 Cytuj
  • 10 cze 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Pamiętasz przed wyborami obietnice o rządzie fachowców. No własnie fachowców a nie kolesi !
    Klasyczne kłamstwo wyborcze pis.
    Znowu usprawiedliwiasz pis pisząc że poprzednie rządy robiły to samo. A ja się pytam, gdzie ta "dobra zmiana"?
    Miało być lepiej, a jest dużo większe bagno niż za czasów PO.

    Fachowców? A skąd ty możesz wiedzieć czy to są fachowcy czy nie ? Z gównoborczej ? Bo tak ci napisali? Jak w przypadku tej babki co pożyczała pieniądze Kaczyńskiemu. Co z tego że to jego jakiaś kumpela? Ty chyba nawet tutaj pisałeś że nie ma kompetencji. A na jakiej podstawie tak sobie sądzicie? Bo ja sprawdzałem jej biografię i twierdzę że do zarządzania ma.

    Ja nic nie usprawiedliwiam. Cały czas akcentuję fakt że zarzucasz komuś łamanie prawa , kolesiostwo , nepotyzm a jak tak było przez 8 lat ( co już jest faktem ) to nie było cię na forum. Chodzi o to żeby na każdym kroku na forum akcentować fakt że ty , markos czy jakiś t-34 jesteście podstawieni a najpewniej należycie do jakiś młodzieżówek platforma czy tego ich klona petrusa.
    Widzisz dawniej tak nie można było robić ale dziś dzięki sieci można ostrzec czytających to że nie jesteście tacy zatroskani o dobro tego Kraju.

    Informacja dla czytających to pierwszy raz.
    Proszę sobie sprawdzić na archiwalnych stronach tematów forum gdzie był łukaszzek , t-34 bądź markos przed wyborami październikowymi ?
    Podpowiem. Otóż nie było ich tutaj. W czasie kradzieży pieniędzy przez donka z OFE nie pisali tutaj o łamaniu prawa i okradaniu obywateli. Kiedy platformiani robili sobie co chcieli łamiąc prawo przy wyborze sędziów w czerwcu 2015 roku również nie walczyli o demokrację. Pojawili się dziwnym zbiegiem okoliczności zaraz po wyborach wygranych przez Pis.
    Już pisałem kiedyś że są to osoby niewiarygodne przez ten fakt i jest to chyba oczywiste że to internetowi pismacy Po/nowoczesnych.
    Życzę miłego popołudnia..

    6 8 Cytuj
  • 10 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    Podpowiem. Otóż nie było ich tutaj. W czasie kradzieży pieniędzy przez donka z OFE nie pisali tutaj o łamaniu prawa i okradaniu obywateli. Kiedy platformiani robili sobie co chcieli łamiąc prawo przy wyborze sędziów w czerwcu 2015 roku również nie walczyli o demokrację. Pojawili się dziwnym zbiegiem okoliczności zaraz po wyborach wygranych przez Pis.

    Walker przedstawicielu PIS, przyznaj że to co zrobiło PO z OFE jest wam na rękę. Bez tego byście za nic nie spięli. Mało tego wy całe te OFE niedobitki jeszcze dalej znacjonalizujecie.

    http://www.bankier.pl/wiadomosc/Media-rzad-chce-przejac-kontrole-nad-OFE-7399805.html

    Tak tu ładnie nazywasz złodziejami PO a widze że PISiaki to ta sama nepotyczna i złodziejska sekta.

    Jestem tutaj bo przynajmniej mogę upuścić swoje nerwy spowodowane tym że po głąbach PO wpadliśmy w jeszcze gorszych nawiedzonych ludzi z PIS co na serio zaczęło mnie bardzo martwić.

    9 3 Cytuj
  • 10 cze 2016

    Jak tak czytam to co pisze ten walker to stwierdzam, że to niereformowalny aparatczyk ślepo wierzący w to co mu pierwszy sekretarz powie albo co w kur...wizji obejrzy, a wszystko co pisowskie orły robią jest słuszne bo są z pisu. Nie dziwiłbym się jakby wcześniej był nieboszczce partii . Seria wyzwisk jakie nam tutaj serwuje tylko poświadcza, że to po prostu prostak niewychowany z potężnymi kompleksami, zero samodzielnego myślenia.

    7 4 Cytuj
  • 10 cze 2016
    t-34 napisał/a:

    Jak tak czytam to co pisze ten walker to stwierdzam, że to niereformowalny aparatczyk ślepo wierzący w to co mu pierwszy sekretarz powie albo co w kur...wizji obejrzy, a wszystko co pisowskie orły robią jest słuszne bo są z pisu. Nie dziwiłbym się jakby wcześniej był nieboszczce partii . Seria wyzwisk jakie nam tutaj serwuje tylko poświadcza, że to po prostu prostak niewychowany z potężnymi kompleksami, zero samodzielnego myślenia.

    t-34, poza epitetami ŻADNYCH argumentów, ot jak ta cała "totalna opozycja". Nie bo nie i koniec !

    3 3 Cytuj
  • Andrzej 11 cze 2016

    Pisze językiewm Walkera, tyle.

    3 2 Cytuj
  • 11 cze 2016
    m_markos napisał/a:

    Walker przedstawicielu PIS, przyznaj że to co zrobiło PO z OFE jest wam na rękę. Bez tego byście za nic nie spięli. Mało tego wy całe te OFE niedobitki jeszcze dalej znacjonalizujecie.

    http://www.bankier.pl/wiadomosc/Media-rzad-chce-przejac-kontrole-nad-OFE-7399805.html

    Tak tu ładnie nazywasz złodziejami PO a widze że PISiaki to ta sama nepotyczna i złodziejska sekta.

    Jestem tutaj bo przynajmniej mogę upuścić swoje nerwy spowodowane tym że po głąbach PO wpadliśmy w jeszcze gorszych nawiedzonych ludzi z PIS co na serio zaczęło mnie bardzo martwić.

    Markos nic z tego. Nie było cię tutaj wcześniej. Jesteś niewiarygodny. O to mi właśnie chodzi. Podobnie jak łukaszzek i t-34 . Ten ostatni to zobacz co tutaj nawet pisze. Zero argumentów , zero odniesienia do faktów. Pytam kilkanaście razy. Gdzie byliście jak PO łamało prawo i niszczyło ten kraj. Nie ma odpowiedzi tylko prywatne wycieczki i obrażanie oponenta. Jesteście tym samym co Kod. W nich też prawie nikt nie wierzy bo tak samo odezwali się jak "zły" kaczor doszedł do władzy. To ta sama banda oderwana od koryta.

    3 4 Cytuj
  • 11 cze 2016
    Endrju napisał/a:

    Pisze językiewm Walkera, tyle.

    Masz coś do mojego języka ?

    2 4 Cytuj
  • 11 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    Fachowców? A skąd ty możesz wiedzieć .

    No tak, każdy członek rodziny pisowskiej to specjalista taki jak Obajtek lub córka radnej z Gdańska.

    Nie zgadzam sie na to aby traktowac moją Polskę jak dojną krowę.

    Obecni i poprzedni ludzie wladzy mieli juz swoje 5 minut. Nie chce juz ich u sterów.

    Nie ma nic gorszego jak hipokryzja w twierdzeniu ze " naród dał nam mandat." Drodzy politycy naród nie dał Wam mandatu na kolesiostwo i zlodziejstwo, na kłamstwo i obludę.
    Pis na bezczelelnego kłamał nas obietnicami aby po wyborach na naród sie wypiąć .

    6 3 Cytuj
  • 11 cze 2016
    Lukaszz napisał/a:

    No tak, każdy członek rodziny pisowskiej to specjalista taki jak Obajtek lub córka radnej z Gdańska.

    Nie zgadzam sie na to aby traktowac moją Polskę jak dojną krowę.

    Obecni i poprzedni ludzie wladzy mieli juz swoje 5 minut. Nie chce juz ich u sterów.

    Nie ma nic gorszego jak hipokryzja w twierdzeniu ze " naród dał nam mandat." Drodzy politycy naród nie dał Wam mandatu na kolesiostwo i zlodziejstwo, na kłamstwo i obludę.
    Pis na bezczelelnego kłamał nas obietnicami aby po wyborach na naród sie wypiąć .

    Jak widać takich jak ty jest bardzo mało. Razem nie macie nawet tyle co pis. A Polacy mają w du..ie
    wasze pokrzykiwania:
    http://polska.newsweek.pl/poparcie-dla-partii-politycznych-pis-po-i-nowoczesna,artykuly,387052,1.html
    http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1630083,PiS-utrzymuje-20-procent-przewagi-nad-PO-Najnowszy-sondaz-CBOS
    Najlepsze jest to że wy cały czas niby walczycie o demokrację a próbujecie usunąć rząd który został wybrany w demokratycznych wyborach. Podobnie zersztą z tym zamordyzmem. Każdy z was sobie pismakuje co chce , organizujecie jakieś szopki , marsze i inne festyny , obrzucacie szambem Prezydenta a z drugiej strony wciskacie kit że w Polsce jest zamordyzm, totalitaryzm i jeden od was nawet mówił że jest gorzej jak w stanie wojennym. Podobnie ta idiotka od petrusa.
    Sprowadzacie na siebie śmieszność przez to. Ludzie nie są tak głupi żeby nie widzieć tej farsy.
    Macie teraz kiepskich pierwszo-liniowych zawodników. Taki Kijowski to chłopczyk do podawania piłek przy takim Tusku czy Millerze.
    Ostatnio niezłą wtopę/kompromitację zaliczył z tym projektem obywatelskim który o mały włos kaczor by przepuścił przez sejm :) Ładnie go rozegrał.

    3 6 Cytuj
  • 11 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    Markos nic z tego. Nie było cię tutaj wcześniej. Jesteś niewiarygodny. O to mi właśnie chodzi. Podobnie jak łukaszzek i t-34 . Ten ostatni to zobacz co tutaj nawet pisze. Zero argumentów , zero odniesienia do faktów. Pytam kilkanaście razy. Gdzie byliście jak PO łamało prawo i niszczyło ten kraj. Nie ma odpowiedzi tylko prywatne wycieczki i obrażanie oponenta. Jesteście tym samym co Kod. W nich też prawie nikt nie wierzy bo tak samo odezwali się jak "zły" kaczor doszedł do władzy. To ta sama banda oderwana od koryta.

    Oj biedny walker, jaki obrażony bo ktoś przemówił do niego jego własnym językiem. Aparatczyk się obraża za prostaka choć sam o kobietach idiotki mówi, no ale jemu to wolno bo to pierwszy sort.
    Gdzie wcześniej byłem ?? A trzymałem kciuki, żeby was z POPiSu w PiSdu pogonili, no ale wyszło jak zwykle tylko trochę gorzej.

    4 2 Cytuj
  • 11 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    Markos nic z tego. Nie było cię tutaj wcześniej. Jesteś niewiarygodny. O to mi właśnie chodzi. Podobnie jak łukaszzek i t-34 . Ten ostatni to zobacz co tutaj nawet pisze. Zero argumentów , zero odniesienia do faktów.

    Ja nie mam potrzeby przekonywać kogoś do czegoś. Wbrew co się niektórym wydaje to ludzie mają mózgi i potrafią kojarzyć fakty. Może w końcu dojdzie do nich że PIS rujnuje Polskę. Przez moje wypowiedzi na forum wskazuję tylko gdzie konkretnie to się odbywa.

    Przez ostatnie kilka miesięcy wytykałeś że PO okradło OFE (zresztą to prawda jest). Tymczasem PIS nawet nie próbuje tego zmienić tylko pozostałą część OFE nacjonalizuje. A jak to nazwiesz? To są własnie fakty.

    5 2 Cytuj
  • 11 cze 2016
    m_markos napisał/a:

    Ja nie mam potrzeby przekonywać kogoś do czegoś. Wbrew co się niektórym wydaje to ludzie mają mózgi i potrafią kojarzyć fakty. Może w końcu dojdzie do nich że PIS rujnuje Polskę. Przez moje wypowiedzi na forum wskazuję tylko gdzie konkretnie to się odbywa.

    Przez ostatnie kilka miesięcy wytykałeś że PO okradło OFE (zresztą to prawda jest). Tymczasem PIS nawet nie próbuje tego zmienić tylko pozostałą część OFE nacjonalizuje. A jak to nazwiesz? To są własnie fakty.

    Doczytaj sobie trochę co się stało z pieniędzmi z OFE i jaka ich część poszła.
    I zawsze będę to wytykał.
    Ty natomiast nie pisałeś rok temu tutaj o katastrofalnych rządach donka ani 2 lata temu ani 5 lat temu. A po miesiącu od przejęcia władzy przez kaczora ty i jeszcze kilku tutaj piszących przypuściliście atak na nową władzę. Po miesiącu ! Jeden z was nawet po 2 miesiącach napisał że to jest gorszy rząd od każdego poprzedniego ! Zdaje się łukaszek.
    I ja własnie zawsze będę tu na forum podkreślał że jesteście internetowymi propagandystami platformy ,nowoczesnej , kod-u.

    2 5 Cytuj
  • 11 cze 2016
    m_markos napisał/a:

    Walker przedstawicielu PIS, przyznaj że to co zrobiło PO z OFE jest wam na rękę. Bez tego byście za nic nie spięli. Mało tego wy całe te OFE niedobitki jeszcze dalej znacjonalizujecie.

    http://www.bankier.pl/wiadomosc/Media-rzad-chce-przejac-kontrole-nad-OFE-7399805.html

    Tak tu ładnie nazywasz złodziejami PO a widze że PISiaki to ta sama nepotyczna i złodziejska sekta.

    Jestem tutaj bo przynajmniej mogę upuścić swoje nerwy spowodowane tym że po głąbach PO wpadliśmy w jeszcze gorszych nawiedzonych ludzi z PIS co na serio zaczęło mnie bardzo martwić.

    To co było prowadziło do nikąd i to powinno było Cię m_markos martwić . Całe szczęście dla Polaków , że PiS rządzi Polską to wielka ulga , że wreszcie odbiorą ją z łap złodziei i już nie musimy sie martwić o losy Polski . PiSma rządzić w nich jedyna nadzieja ,jak na razie robią to doskonale , mimo ataków i kłamstw totalnej opozycji , która bardzo chce ,,żeby było tak jak było ,, bo chyba opozycja nie ma innych lepszych pomysłów , ma ?? .

    3 4 Cytuj
  • 11 cze 2016
    t-34 napisał/a:

    Oj biedny walker, jaki obrażony bo ktoś przemówił do niego jego własnym językiem. Aparatczyk się obraża za prostaka choć sam o kobietach idiotki mówi, no ale jemu to wolno bo to pierwszy sort.
    Gdzie wcześniej byłem ?? A trzymałem kciuki, żeby was z POPiSu w PiSdu pogonili, no ale wyszło jak zwykle tylko trochę gorzej.

    oj biedny t-34 jakby słuchać Twoich proroctw to PiS już powinien wielokrotnie ,, leżeć w grobie ,, a tu nadal rządzi i poparcie poniżej 30 procent im spadać nie chce i nikt ,,PiSu w PiSdu nie pogoni twoje marzenia niestety nie spełnią sie , a Twoje kciuki takie jakieś słabiutkie .

    3 4 Cytuj
  • 11 cze 2016

    Spokojnie jak to mówią "niech żywi nie tracą nadziei"! I tak skończą jak PO......................

    6 2 Cytuj
  • 11 cze 2016
    Lukaszz napisał/a:

    No tak, każdy członek rodziny pisowskiej to specjalista taki jak Obajtek lub córka radnej z Gdańska.

    Nie zgadzam sie na to aby traktowac moją Polskę jak dojną krowę.

    Obecni i poprzedni ludzie wladzy mieli juz swoje 5 minut. Nie chce juz ich u sterów.

    Nie ma nic gorszego jak hipokryzja w twierdzeniu ze " naród dał nam mandat." Drodzy politycy naród nie dał Wam mandatu na kolesiostwo i zlodziejstwo, na kłamstwo i obludę.
    Pis na bezczelelnego kłamał nas obietnicami aby po wyborach na naród sie wypiąć .

    To nie jest tylko Twoja Polska to nasza Polska .
    Tak samo mogli inni powiedzieć że PO dewastuje ich Polskę i następni gdy np. wybory wygrają tęczowi co też jest kiedyś możliwe.
    Wygrał PiS dostał mandat wyborców aby realizować swój program a wy mieliście już swoje 5 minut przepraszam 8 lat i dajcie spróbować tym którzy wygrali.

    3 9 Cytuj
  • 16 cze 2016

    Dziesięciu facetów poszło na piwo i rachunek dla wszystkich wyniósł 100 zł. Jak go tu sprawiedliwie pokryć??. Po namyśle stwierdzili, ze zastosują rozwiązanie z działającego w europie systemu podatkowego:

    - pierwszych 4 (najbiedniejszych) nie zapłaci nic
    - piaty zapłaci złotówkę
    - szósty 3 złote
    - siódmy 7 zł
    - ósmy 12 zł
    - dziewiąty 18 zł
    - dziesiąty (najbogatszy) 59 zł

    Jak postanowili tak zrobili i chodzili codziennie na piwo wydająć 100 zł. wszystko było "w porządku" dopóki barman nie zaproponował, ze obniży im rachunek do 80 zł jako ze stali się stałymi klientami.

    no i tu pojawił się WIELKI PROBLEM - jak podzielić te 20 zł??

    Najpierw postanowili, ze 4 najbiedniejszych dalej nic nie będzie płacić a te 20 zł podzieli się po równi na 6 płacących do tej pory za piwo. Wyszło 3 zł i 33 gr "na łebka"

    TYLKO CO TO ZA SPRAWIEDLIWOŚĆ!! Przecież piątemu (który płacił 1 zł) i szóstemu (płacił 3 zł) trzeba teraz PŁACIĆ ZA TO, ŻE PIJĄ!! Toż to jawna niesprawiedliwość!! Przecież pierwszym 4 najbiedniejszym nikt za picie nie płaci :P

    Barman zaproponował inna metodę. Rozłożenie nadwyżki bardziej proporcjonalnie:

    - czterech nie płaci nic jak do tej pory
    - piaty też nic nie płaci
    - szósty płaci 2 zł
    - siódmy 5 zł
    - ósmy 9 zł
    - dziewiąty 14 zł
    - dziesiąty 49 zł

    Zapłacili i wyszli z baru, zaczęli liczyć i skończyło się WIELKIM KONFLIKTEM:

    - "Ja dostałem złotówkę z tych 20 zł ale dziesiąty aż 10 zł!!!! Toż to jawna niesprawiedliwość!!!" powiedział szósty

    - "to prawda!! Ja tez zarobiłem tylko złotówkę!!" krzyknął piaty.

    - "Dlaczego on dostał 10 zł a ja tylko dwa??" oburzył się siódmy "bogaci zabierają nam wszystko!!"

    - "Czekajcie!!" zawołali 4 najbiedniejsi "My nie dostaliśmy w ogóle nic!! Ten system opiera się na wyzysku biedaków!!!"

    Tak szykanowany dziesiąty następnego dnia nie pojawił się w ogóle w barze wiec pili tylko w dziewięciu ale przy płaceniu rachunku okazało się, ze NIE MAJA NAWET POŁOWY PIENIĘDZY NIEZBĘDNYCH DO JEGO UREGULOWANIA

    9 1 Cytuj
  • 25 cze 2016

    aktor-Jacek Poniedziałek
    18 godzin temu

    "Hej Polacy mieszkający w UK, którzy głosowaliście na PiS i popieracie radosną antyunijną twórczość Kaczyńskiego, cieszycie się, że wracacie zaraz do dumnej, ukochanej, wstającej z kolan ojczyzny? Czeka Was piękna przyszłość: Unia polsko-węgierska ze stolicą w Miszkolcu. Nie wymianiacie jeszcze funtów na forinty? Szybko, super kurs jest!"

    6 5 Cytuj
  • 25 cze 2016

    Bono napisałbyś raz coś od siebie.Dobrze wiesz że referendum w UK niczego nie zmieni a paplesz za wszystkimi stare slogany.

    5 6 Cytuj
  • 25 cze 2016

    Brexit oznacza jeszcze jedno. PiS stracił ostatniego, liczącego się sojusznika w UE. Teraz przy rozmowach o zmianie budżetu okaże się ile będziemy musieli zapłacić za bezdenną głupotę polityki zagranicznej, która polegała na obrażaniu wszystkich i łamaniu podstawowych praw konstytucyjnych.

    Sikorski z Tuskiem wywalczyli dla nas 300 mld euro. Teraz za brexit zapłacimy głównie my, gdyż jak komuś trzeba będzie odebrać to zabiorą nam, gdyż ostatni sojusznik rządu dobrej zmiany właśnie dokonał pięknego samobójstwa.

    Na marginesie należy zauważyć, że frakcja PiS w PE właśnie się rozpadła. Nasi strategiczni geniusze zostaną teraz w PE kompletnie osamotnien

    5 6 Cytuj

Odpowiedz