Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 9 lut 2023
    marko napisał/a:

    BTW
    TVN znowu narobił rabanu... i podobno bilety PKP od marca w dół... CUDA, CUDA!

    PiS wychodząc na przeciw oczekiwaniom społecznym, robi kolejną obniżkę cen i obniża cenę biletów na PKP.

    Wyborca PiS, który wychodzi z domu tylko do spożywczaka , słyszy o kolejnych obniżkach cen.

    4 3 Cytuj
  • Janek Sal 9 lut 2023

    jeden z przedmówców powyzej zaznaczył ze lepiej sobie pierdnąć niż sie wypowiadać -
    więc
    zyczę mu tego żeby posłuchał własnych przemyśleń i pierdział do bólu zamiast oceniać i wspominac co bylo za po a co jest teraz

    8 1 Cytuj
  • 9 lut 2023

    Swoją drogą Kwaśniewski znał rosyjski i niemiecki też.
    Też przyjmował Putina i do Niemiec jeździł.
    Tramp po nich miał podobnie, prócz języków.
    Czy ich wszystkich Kwaśniewski, Tusk i Tramp - czy ich łączyła wspólna opcja?

    A może człowiek powinien być bardzo nieufny i oglądać się cały czas za siebie, lub wynajmować ochronę, która to za niego robi?

    Może tak, ale ja bardziej cenię szczerość, ufność i dobroć w miejsce ciągłej podejrzliwości i nieufności i wiecznego jątrzenia.

    3 2 Cytuj
  • 9 lut 2023

    No to pojechałem po bandzie....... Napisałem Vivaldiemu powiedz chłopie CO MYŚLISZ....... No i cisza........ Trza czekać na przekaz dnia i "bo PO kradło"......

    8 2 Cytuj
  • 11 lut 2023

    Słucham w jątrzą wiadomości o setkach tysięcy dolarów .
    Postanowiłem to policzyć :
    100 tys $ rocznie to jakieś 35 tys zł miesięcznie.
    Które Sikorski opodatkował w Polsce, więc minus 19% podatek pewnie liniowy to na rękę 28 tys zł miesięcznie,
    A więc w porównaniu z pensjami np włodarzy Myslenic, czy innych prezesów spółek państwowych, żadne cuda.

    Pewnie Holecka, i inni dziennikarze TVP, zarabiają więcej.

    9 1 Cytuj
  • 12 lut 2023

    Wg prasy Obajtek w 2019 r zarobił na rękę po zapłaceniu podatku 1mln 900 tys
    dzielone przez 3.80 kurs $ z grudnia 2019
    daje równe 500 000 $.

    Nie zazdroszczę, tylko mierzę proporcje jednego
    i drugiego.

    Ps
    Strasznie skąpi ci Arabowie.

    8 3 Cytuj
  • 13 lut 2023

    Nie ważne!
    Obajtkowi wolno... nawet milion. dwa... te pieniądze mu się należały!
    Sikorski nie... bo nie jest z PISu... to mu nie wolno i basta!

    A co to Czarnka... to proszę jak dba o szwagra :-)
    https://wiadomosci.wp.pl/zlota-wies-przemyslawa-czarnka-szkola-dostala-15-mln-zl-kieruje-nia-szwagier-ministra-6864727979330080a

    Ale komedia w tym kraju się rozgrywa...

    10 1 Cytuj
  • 14 lut 2023

    Dwudziestosześciolatek
    zakłada fundacje godzinę, dwie
    przed zamknięciem konkursu i
    otrzymuje dotacje w wysokości:
    5 000 000 zł
    dzielimy ją przez
    4.50- dzisiejszy kurs $
    = 1. 100 000 dolarów USA.

    Przeliczam ostatnio wszystko na ulubione walory
    Rządzących, których to walorów oni używają do spotęgowania wyobraźni .

    Na pewno za chwilę w TVP info
    będzie komentarz o wspaniałej fundacji dbającej o biednych. ludzi dla których powołano fundację.
    I o setkach tysięcy dolarów dla opozycji. od Putina z Arabii Saudyjskiej, która jest współwłaścicielem Orlen.

    7 1 Cytuj
  • 14 lut 2023

    Wychodzi na to, że Czarnek to się jeszcze musi dużo nauczyć...... Lepsze numery to odstawiło NCBiR , takie na prawie 200 banieczek.... 55 dla 26-letniego barmana..... Ponad 120 dla firmy przynoszącej straty...... No szacun panowie, czapki z głów......

    7 1 Cytuj
  • 14 lut 2023

    O tym mówisz...
    https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,29463380,poslowie-o-kontroli-w-ncbir-123-mln-zl-dla-firmy-ktora-na.html

    Już mnie nic nie zdziwi.
    Rozkradli wszystko jak się dało...

    Zabawa u korytka na całego...chrum chrum!

    7 Cytuj
  • 14 lut 2023

    Tak o tym,
    i to jeszcze gorzej bo nie chodzi o Fundację tylko o prywatną firmę która dostaje taką kasę, a założył ją
    26 letni biznesmen pare godzin przed zakończeniem rozdawnictwa.

    7 1 Cytuj
  • 14 lut 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Tak o tym,
    i to jeszcze gorzej bo nie chodzi o Fundację tylko o prywatną firmę która dostaje taką kasę, a założył ją
    26 letni biznesmen pare godzin przed zakończeniem rozdawnictwa.

    eee....czepiasz się :-)
    Z pewności kolejny zbieg okoliczności, absolutnie żadna sensacja.
    Poprostu... PIS... zupełnie mnie to już nie zaskakuje jakoś bardzo.

    8 1 Cytuj
  • 15 lut 2023

    Tak się zastanawiam... gdzie Adamos i Vivaldi ... zażarci obrońcy tych przekrętów.

    Mogliby coś zabawnego napisać na ich obronę kopiując przekaz z TVP... nie oglądam to chociaż od nich wiem co tam wciskają ludziom ;-)

    10 1 Cytuj
  • 15 lut 2023

    Może czekają na swoją fundację.?
    Podpowiem nazwę:
    „Pomagam raz dwa”

    9 1 Cytuj
  • 15 lut 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Może czekają na swoją fundację.?
    Podpowiem nazwę:
    „Pomagam raz dwa”

    Jak zobaczyli łatwy hajs... to szybko założyli swoją i teraz są zajęci pisaniem wniosku ... pewnie czas mają od Przemka do 23:59 ;-) ... to robota wrze!

    8 1 Cytuj
  • 15 lut 2023
    t-34 napisał/a:

    No to pojechałem po bandzie....... Napisałem Vivaldiemu powiedz chłopie CO MYŚLISZ....... No i cisza........ Trza czekać na przekaz dnia i "bo PO kradło"......

    ty jak pojedziesz to ......jest pojechane XD chłopie po pierwsze ja mam normalną pracę i wpadnę tu czasem popatrzyć jak kółko adoracji upuszcza sobie krwi a po drugie wiesz gdzie Cię mam? I tak się wysiliłem żeby to naklikać.... :-)

    2 9 Cytuj
  • 15 lut 2023

    No i jak zwykle nic mądrego i nic w temacie.....

    8 1 Cytuj
  • 15 lut 2023

    Ale...coś humorek nie ten.
    Tekst taki słaby... czyżby jakaś chwila zwątpienia w gwardii PIS?
    Coś chyba ... morale upadają... no nie dziwię się... każdy by wymiękł po takich ostatnich newsach...

    5 1 Cytuj
  • 15 lut 2023
    Vivaldi napisał/a:

    ty jak pojedziesz to ......jest pojechane XD chłopie po pierwsze ja mam normalną pracę i wpadnę tu czasem popatrzyć jak kółko adoracji upuszcza sobie krwi a po drugie wiesz gdzie Cię mam? I tak się wysiliłem żeby to naklikać.... :-)

    No Vivaldi a może jednak coś na temat Czarnka ??? Okazuje się teraz że przewalił nie 40 a 170 banieczek na transparentne i przejrzyste konkursy.... Ci z PO to jednak przy nich malutkie cieniasy.... Nowaka za zegarek za gówniane kilkanaście tysięcy wywalili..... Teraz kradną ile mogą a ty mi tu o kółkach adoracji???? Na prawdę uważasz, że jest ok?????

    7 Cytuj
  • 15 lut 2023

    Mniej drożeje, już nie dopłacamy do 2000 emerytury

    400 zł tylko 300 to zysk roczny 1200 zł bo tracimy rocznie już nie 4800 zł tylko 3600 zl.

    Mamy też drugie w UE PKB, bo mieliśmy 4,5 % , a teraz mamy 0,5%, wręcz galopujemy, przeganiając Niemcy
    o 0,2%.

    Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej,
    Pierwsza Izera została już w koncepcji przekazana.
    powstanie centralny port komunikacyjny.
    MOL uruchomił pierwszą stację, z dobrym paliwem. Część stacji po lotos mają mieć nazwę
    Emirates z kebabami i pitą, a w toaletach będą pozłacane krany i pozostałe akcesoria.

    2 1 Cytuj
  • 16 lut 2023

    Adamos i Vivaldi coś nabrali wody w usta...

    Szukują jakąś petardę!

    Pewnie dziadek Tuska nie z Wermahtu... a jednak od carycy Katarzyny :-)
    Czekam niecierpliwie i trę kolanami czym nas zaskoczą tym razem...

    2 1 Cytuj
  • 16 lut 2023

    No to jedziemy dalej z tematem...
    https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/narzeczona-pupila-kaczynskiego-zalozyla-fundacje-dostala-14-mln-zl/wjzzedg

    No to chyba PIS idzie na akord z tymi dotacjami "dla swoich"

    2 1 Cytuj
  • 16 lut 2023

    Vivaldi milczy bo pracuje..... Na wybory weźmie sobie wolne.......

    3 1 Cytuj
  • 16 lut 2023

    A ja czekam na Bagietkę...aż się wybudzi ze snu zimowego przed wyborami;)

    2 Cytuj

Odpowiedz