Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 27 lut 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    A skąd Ukraina ma ropę?
    A taki czołg żre jej olbrzymie ilości?

    Jak wyżej pisał jaskokrakow ropa na Ukraine jeździ z EU (głównie Polski) tirami. Mają inny rozstaw torów... więc pociągi bardziej problematyczne z tego co gdzieś czytałem.

    Czyli ciągnąc dalej... pewnie kupowaliśmy ropę do ruskich... i sprzedawaliśmy na Ukrainie... tak się robi biznes... A czy to było tylko 10%... prawdy się nigdy nie dowiesz.

    1 1 Cytuj
  • 28 lut 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Kiedyś wsie ze sobą walczyły.

    a coś się zmieniło? Przeniosło się tylko w internety XD ale wtedy bez konserwantów szły soki z buraka :) teraz idą ale jakieś takie .....marne :)

    1 1 Cytuj
  • Janek Sal 28 lut 2023
    MVVM napisał/a:

    Ukraina ma zniszczone rafinerie, muszą kupować gotowe paliwo w Europie, kupują też u nas.

    czy ja mówiłem ze nie u nas - Nie wiem . napisałem to co widziałem - Podobnie jak wczoraj -
    Postanowiłem popatrzec na tvp oglądając całe spotkanie Tuska w tvn - popatrzyłem na wiadomosci tvp - masakra licytacja Tusk czy Trzaskowski , ktory gorszy

    Nie widziałem zadnej ochrony - sporo słuchających bez nienawiści -cho0c nie wszystkie pytania mi sie podobały ,

    4 Cytuj
  • 28 lut 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    pejs to pejs , nalezało by jeszcze zeby skóre pokazał - znowu bedziemy pasiaki kazali im włożyc ? Nie masz dosyć tego co było -

    Polaków tak samo w pasiaki ubierali, ale o tym chcesz jak najszybciej zapomnieć. Liczy sie tylko holokaust, aby zatrzeć straty Polaków i dać Niemcom alibi do niewypłacania reparacji. Wszystko dla pejsów. Tak oni działają i to w każdej sprawie są nieuczciwi i bezwzględni. Tu nikt ich nie dyskryminuje, tylko do władz polskich nie powinni być wybierani, bo wszędzie były przez nich problemy od NKWD do PZPR, KOR, Solidarności AWS, aż do teraz.

    2 2 Cytuj
  • 28 lut 2023

    Czy dotarło do elektoratu typu Vivaldi, Adamos co oznacza wczorajszy wyrok sądu w sprawie kierowcy Seicento?
    Znaczy tyle... ze "Dajcie mi człowieka... a paragraf już nie potrzebny!".

    Przypominam obecne przepisy:
    - aby kolumna byłą uprzywilejowana, mogła łamać przepisy musi mieć włączone sygnały świetlne i dźwiękowe - co nie udalo się udowodnić... płyta z auta BOR... zaginęła...
    - kolumna zatem wyprzedzała na skrzyżowaniu łamiąc przepisy !!! i nawet ciągła tam była chyba wedlug symulacji.
    - przepisy zostały już kilka lat temu zmienione i skręcając w lewo nie trzeba już się upewniać czy ktoś nie wyprzedza / to ten co wyprzedza ma się upewnić, że ktoś nie skręca w lewo

    No w takim razie... na jakiej podstawie gość z Seicento może zostać uznany za współwinnego?
    To się nazywa twarde zderzenie z machiną państwa...

    Ale spoko jak rekompensuje Wam to kilka złotych i podobno możliwość wyjazdu na wakacje...
    Ja to o jednak wolę jak to mówicie bidę za PO ale chociaż mnie nie wsadzą za nic...

    To jest prawdziwa DOBRA ZMIANA.

    6 Cytuj
  • 28 lut 2023
    Beniaminek napisał/a:

    Polaków tak samo w pasiaki ubierali, ale o tym chcesz jak najszybciej zapomnieć. Liczy sie tylko holokaust, aby zatrzeć straty Polaków i dać Niemcom alibi do niewypłacania reparacji. Wszystko dla pejsów. Tak oni działają i to w każdej sprawie są nieuczciwi i bezwzględni. Tu nikt ich nie dyskryminuje, tylko do władz polskich nie powinni być wybierani, bo wszędzie były przez nich problemy od NKWD do PZPR, KOR, Solidarności AWS, aż do teraz.

    Jak łatwo ludziom robić wodę w mózgi to przykład powyżej.
    Formą reparacji Niemiec jest najdłuższa linia morska w historii Polski i ziemie które łukiem od Gdyni po Opole pozostały w granicach Polski.
    To najczystszy etnicznie naród Europy.
    To uniknięcie bratobójczej walki- powtórki
    z Jugosławii.

    Tęsknota za terenami utraconymi na których gospodarzami byli Ukraińcy, Białorusini i Litwini
    .a którzy widzieli się oddzielnymi narodami, można przyjąć w kategorii : „żal dupę ściska”.

    3 2 Cytuj
  • 28 lut 2023
    Vivaldi napisał/a:

    a coś się zmieniło? Przeniosło się tylko w internety XD ale wtedy bez konserwantów szły soki z buraka :) teraz idą ale jakieś takie .....marne :)

    Wróciłeś z wypoczynku?
    Napisz jak chronisz swój majątek przed inflacją, bo wyraźnie robisz z tego tajemnicę i nie chcesz zdradzić
    swojego pomysłu na zarabianie na inflacji.

    3 1 Cytuj
  • 28 lut 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    czy ja mówiłem ze nie u nas - Nie wiem . napisałem to co widziałem - Podobnie jak wczoraj -
    Postanowiłem popatrzec na tvp oglądając całe spotkanie Tuska w tvn - popatrzyłem na wiadomosci tvp - masakra licytacja Tusk czy Trzaskowski , ktory gorszy

    Nie widziałem zadnej ochrony - sporo słuchających bez nienawiści -cho0c nie wszystkie pytania mi sie podobały ,

    Mówisz o wystąpieniu w Pabianicach ? Też oglądałem, Tuskowi miesza się w głowie, obiecuje kredyty na mieszkanie 0% i dopłaty do wynajmu 600zł :)
    Pierwsze oznaki demencji :(

    2 2 Cytuj
  • 28 lut 2023

    Jeżeli obecni zamawiają uzbrojenia na całym świecie, i nie mówią skąd na to mają kasę,
    której przecież nie ma, to Tusk w przeciwieństwie o owych, (z Korony Królów) ma całkiem realne dążenie nie kładące na łopatki państwo.

    Wystarczy zmiana polityki z mocarstwowej (obecnie|) na federalną, ze wspólną armią, która będzie stać na straży UE.
    Robimy teraz za idiotów, biorących na siebie zabezpieczenie UE i utrzymanie uchodźców
    z Ukrainy (medycyna, szpitale, żłobki ,przedszkola, szkoły, lekarze).

    Ta krótkowzroczność jest porażająca. Tylko federacja UE z USA, jest wstanie oprzeć się hegemonii Rosja- Chiny plus pozostali Indie, Brazylia ......
    Takie cieniasy jak Polska, Anglia, Niemcy, Francja... mogą pozostałym w pojedynkę nadmuchać, albo jak mówił Sikorski zrobić laskę.

    4 2 Cytuj
  • 28 lut 2023

    Bardzo dobrze, że zmawiają uzbrojenie, i widza realne zagrożenie. Pieniędzy nie ma i nie będzie, to już słyszałem, a armie trzeba zwijać, bo jak nie ma to nie ma... A Polski lotnik to jak trzeba to na drzwiach od stodoły poleci, jak mawiał Komorowski
    Wspólna armia ? zejdź na ziemie, żaden Niemiecki, Francuski, Włoski, Hiszpański żołnierz nie będzie nadstawiał karku za PL i walczył z Orkami, co najwyżej od nich możemy dostać sprzęt z demobilu :)
    Za idiotów to mieliśmy robić wpuszczając murzynów na pontonach, i tych co przez płot z Białorusi przechodzą, kim są, sprawdzi się później

    4 2 Cytuj
  • 28 lut 2023
    MVVM napisał/a:

    Bardzo dobrze, że zmawiają uzbrojenie, i widza realne zagrożenie. Pieniędzy nie ma i nie będzie, to już słyszałem, a armie trzeba zwijać, bo jak nie ma to nie ma... A Polski lotnik to jak trzeba to na drzwiach od stodoły poleci, jak mawiał Komorowski
    Wspólna armia ? zejdź na ziemie, żaden Niemiecki, Francuski, Włoski, Hiszpański żołnierz nie będzie nadstawiał karku za PL i walczył z Orkami, co najwyżej od nich możemy dostać sprzęt z demobilu :)
    Za idiotów to mieliśmy robić wpuszczając murzynów na pontonach, i tych co przez płot z Białorusi przechodzą, kim są, sprawdzi się później

    Ja sobie nawet wizualizuje już tę armię... i jak latamy na tych drzwiach od stodoły.
    Po tym jak Macierewicz... nam położył na łopatki kontrakt na helikoptery, potem miały być z Polski... potem drony... a na końcu schował się w szafie... pewnie bez drzwi, bo potrzebne lotnikom :-)))

    Ja bym proponował iść o krok dalej... Jak jesteśmy tacy super. Mamy taką armię i nikt nam nie potrzebny... to może wystąpimy z NATO? A co! Sprawdźmy się w boju...
    Już widzę jak wszyscy uciekają z tego kraju na zachód... a tam... a tam postawią nam płot i zgotują piekło matkom i dzieciom jak my na granicy białoruskiej...
    Jakbyś znał kogoś... kto po tych lasach biegał z tymi uchodźcami... to byś wiedział, że ma traume jak po powrocie z Afganistanu...

    A z tymi Ukraińcami (nie jestem anty!) to myślisz, że nie przeszli Ci co byli blokowani na Białorusi? Przecież granica...była otwarta szeroko.... bez kontroli.
    I do tego ... Państwo nie zrobiło nic, pomogli emigrantom zwykli obywatele...
    A rząd... do soboty kupował dalej ropę od ruskich...

    2 3 Cytuj
  • 28 lut 2023
    MVVM napisał/a:

    Bardzo dobrze, że zmawiają uzbrojenie, i widza realne zagrożenie. Pieniędzy nie ma i nie będzie, to już słyszałem, a armie trzeba zwijać, bo jak nie ma to nie ma... A Polski lotnik to jak trzeba to na drzwiach od stodoły poleci, jak mawiał Komorowski
    Wspólna armia ? zejdź na ziemie, żaden Niemiecki, Francuski, Włoski, Hiszpański żołnierz nie będzie nadstawiał karku za PL i walczył z Orkami, co najwyżej od nich możemy dostać sprzęt z demobilu :)
    Za idiotów to mieliśmy robić wpuszczając murzynów na pontonach, i tych co przez płot z Białorusi przechodzą, kim są, sprawdzi się później

    Gierek też to robił co ówcześni, zamiast czołgów kupował na kredyt maszyny do wirtualnych fabryk.
    Potem się zwinął i z długami zostawił pokolenia.

    Co do budowania potęgi militarnej, to jest ona w głowie gościa, który w zawodzie nie pracował.

    Ten gość od potęgi, nie potrafi nawet wymienić żarówki w lapie nocnej.
    Fantasta, narcyz, a jednocześnie zakompleksiona sztuka. Taki Jarek Burczymucha.

    2 2 Cytuj
  • 28 lut 2023

    Oooo Vivuś się odezwał!!!!! Chłopak liczy, że temat willi i innych bezczelnych wałów już przyschnął i dalej będziemy wałkować Tuska... Nic z tego, Vivuś co sądzisz przewałach na fundację??? Co sądzisz o setkach policjantów ochraniających twojego wodzusia? Gdzie podwyżki dla nauczycieli skoro jest tyle nadwyżki budżetowej (podobno 11 dużych baniek) No i czemu jest tak źle jak jest tak dobrze??

    8 Cytuj
  • Janek Sal 28 lut 2023
    MVVM napisał/a:

    Mówisz o wystąpieniu w Pabianicach ? Też oglądałem, Tuskowi miesza się w głowie, obiecuje kredyty na mieszkanie 0% i dopłaty do wynajmu 600zł :)
    Pierwsze oznaki demencji :(

    demencją jest brak ochrony - czy ciebie pogieło ? ja nie mówie o tresci ja mówie o faktach jak tvp przedstawia człowieka i jak próbuje manipulować -

    podobnie jak z tym oststnim krzykiem mody że łobajtek dawno nie wspiera putina natommiast Tusk klaszcze putinowi -
    tuli sie ,wręcz śliniąc jemu dłonie .

    Nie nawiązuje do tresci wypowiedzi w Pabianicach .

    Oczywiście treści wypowiadane przez ozdobe oraz tego sowiegoczłeka sa zdecydowanie bez oznak demencji , sa nieskazitelnie czyste prawie cnotliwe jak kaczyńskiego bratanica

    3 1 Cytuj
  • 28 lut 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    demencją jest brak ochrony - czy ciebie pogieło ? ja nie mówie o tresci ja mówie o faktach jak tvp przedstawia człowieka i jak próbuje manipulować -

    podobnie jak z tym oststnim krzykiem mody że łobajtek dawno nie wspiera putina natommiast Tusk klaszcze putinowi -
    tuli sie ,wręcz śliniąc jemu dłonie .

    Nie nawiązuje do tresci wypowiedzi w Pabianicach .

    Oczywiście treści wypowiadane przez ozdobe oraz tego sowiegoczłeka sa zdecydowanie bez oznak demencji , sa nieskazitelnie czyste prawie cnotliwe jak kaczyńskiego bratanica

    Jeśli Tusk przebija programy socjalne pisu, tzn że z głową ma coś nie tak, albo uważa wyborców za durni.
    Z uwagi na jego wiek, sądzę że to jednak początek demencji.
    Za durni uważał nas jak był premierem

    4 2 Cytuj
  • 28 lut 2023
    MVVM napisał/a:

    Wspólna armia ? zejdź na ziemie, żaden Niemiecki, Francuski, Włoski, Hiszpański żołnierz nie będzie nadstawiał karku za PL i walczył z Orkami, co najwyżej od nich możemy dostać sprzęt z demobilu :)
    Za idiotów to mieliśmy robić wpuszczając murzynów na pontonach, i tych co przez płot z Białorusi przechodzą, kim są, sprawdzi się później

    Znów bzdury wygadujesz. Armia UE to jak armia
    Austro Węgier. Ginęli w niej w obronie cesarstwa Polacy Węgrzy Czesi Słowacy Rumuni Chorwaci Słoweńcy Włosi Austriacy.
    A Polak z pod Limanowej pytany czy jest Polakiem,
    już po odzyskaniu państwowości polskiej,
    odpowiedział szczerze bez namysłu:
    Jo jest cysorski.

    4 2 Cytuj
  • 28 lut 2023
    marko napisał/a:

    Ja sobie nawet wizualizuje już tę armię... i jak latamy na tych drzwiach od stodoły.
    Po tym jak Macierewicz... nam położył na łopatki kontrakt na helikoptery, potem miały być z Polski... potem drony... a na końcu schował się w szafie... pewnie bez drzwi, bo potrzebne lotnikom :-)))

    Ja bym proponował iść o krok dalej... Jak jesteśmy tacy super. Mamy taką armię i nikt nam nie potrzebny... to może wystąpimy z NATO? A co! Sprawdźmy się w boju...
    Już widzę jak wszyscy uciekają z tego kraju na zachód... a tam... a tam postawią nam płot i zgotują piekło matkom i dzieciom jak my na granicy białoruskiej...
    Jakbyś znał kogoś... kto po tych lasach biegał z tymi uchodźcami... to byś wiedział, że ma traume jak po powrocie z Afganistanu...

    A z tymi Ukraińcami (nie jestem anty!) to myślisz, że nie przeszli Ci co byli blokowani na Białorusi? Przecież granica...była otwarta szeroko.... bez kontroli.
    I do tego ... Państwo nie zrobiło nic, pomogli emigrantom zwykli obywatele...
    A rząd... do soboty kupował dalej ropę od ruskich...

    Byś tymi helikopterami nawojował 😆
    Posłuchaj Krzysztofa Płatka, Wolskiego i innych "miłośników" wojska. Wszyscy są zgodni co do zakupów, kierunku modernizacji armi. Jedyne co ich martwi to opozycja, która wstrzyma zakupy w razie przejęcia władzy 🙁
    Gdzieś ty wydział uchodźców na granicy z Białorusią? Ja tam widziałem imigrantów zarobkowych, dostarczonych przez reżim Łukaszenki, aż tak to nie koloryzujemy faktów.

    2 Cytuj
  • 28 lut 2023
    MVVM napisał/a:

    Byś tymi helikopterami nawojował 😆
    Posłuchaj Krzysztofa Płatka, Wolskiego i innych "miłośników" wojska. Wszyscy są zgodni co do zakupów, kierunku modernizacji armi. Jedyne co ich martwi to opozycja, która wstrzyma zakupy w razie przejęcia władzy 🙁
    Gdzieś ty wydział uchodźców na granicy z Białorusią? Ja tam widziałem imigrantów zarobkowych, dostarczonych przez reżim Łukaszenki, aż tak to nie koloryzujemy faktów.

    Chyba lepszy nowy helikopter... niż stare drzwi od stodoly... nawet jak dębowe :-D
    Nie wystarczy być zgodnym... fajnie coś robić w tym kierunku.
    Co znowu opozycja blokuje? Zawsze opozycja... jak coś się idzie po myśli... to wina totalnej opozycji... i Tuska. Nie znudziło się to jeszcze?
    Co zostało zrobione przez obecne DWIE kadencje PIS? Wojsko Obrony Terytorialnej + zwolnili się wszyscy wyższsi rangą... Obyśmy nie musieli na razie testować tej SUPER HERO armii w boju... przez jeszcze kilkadziesiąt lat...

    Byłeś na granicy czy widziałeś to co TVP pokazał?... hmm.. tak myślałem.
    Przypominam jak premier jeździł na Białoruś w 2016 :-))) - zapomniałeś? Taka pamięć krótka...ajajaj.
    Zawsze jacyś wrogowie... kobiety dające w szyje, LGBT, uchodźcy, UE.... jakiś wróg publiczny numer 1 musi być.

    Wyjdź za szklanego ekranu TVP i rozejrzyj się wokół, połap fakty i zastanów się nad przyszłością... jak nie swoją to może dzieci, wnuków kogo tam masz.

    3 2 Cytuj
  • 28 lut 2023
    marko napisał/a:

    Chyba lepszy nowy helikopter... niż stare drzwi od stodoly... nawet jak dębowe :-D
    Nie wystarczy być zgodnym... fajnie coś robić w tym kierunku.
    Co znowu opozycja blokuje? Zawsze opozycja... jak coś się idzie po myśli... to wina totalnej opozycji... i Tuska. Nie znudziło się to jeszcze?
    Co zostało zrobione przez obecne DWIE kadencje PIS? Wojsko Obrony Terytorialnej + zwolnili się wszyscy wyższsi rangą... Obyśmy nie musieli na razie testować tej SUPER HERO armii w boju... przez jeszcze kilkadziesiąt lat...

    Byłeś na granicy czy widziałeś to co TVP pokazał?... hmm.. tak myślałem.
    Przypominam jak premier jeździł na Białoruś w 2016 :-))) - zapomniałeś? Taka pamięć krótka...ajajaj.
    Zawsze jacyś wrogowie... kobiety dające w szyje, LGBT, uchodźcy, UE.... jakiś wróg publiczny numer 1 musi być.

    Wyjdź za szklanego ekranu TVP i rozejrzyj się wokół, połap fakty i zastanów się nad przyszłością... jak nie swoją to może dzieci, wnuków kogo tam masz.

    Nie napisałem że opozycja blokuje, tylko że wojskowi i nie tylko, sa zgodni co do tego, że opozycja po przejęciu władzy wstrzyma zakupy. Koreańczycy czekają na wynik wyborów, z resztą Łukaszenka też liczy na wygraną naszej opozycji 😅 w przeciwieństwie do Korei, żeby nie było 😀

    3 2 Cytuj
  • 28 lut 2023

    Niektórzy wieszczą tutaj, że jak PiS odda władzę. to będziemy sojusznikiem Łukaszenki i takie tam.

    Ja od siebie dodam, że jak ktokolwiek będzie rządził ,
    a nie PiS. to Polska przejdzie pod skrzydła ulubieńca Tuska- Putina. Prawdopodobnie połączymy sie z Białorusią i będziemy ochraniani przez rosyjskie wojska.
    I będziemy walczyć po stronie przyjaciół Tuska, przeciw faszystowskiej Ukrainie. Dołączą do nas jeszcze Węgry.
    Będą nas atakować bronią amerykańską z terytorium Ukrainy.
    Jeżeli tego chcecie głosujcie na Tuska.

    A jak zwycięży Hołownia lub Czarzasty, będzie jeszcze gorzej, bo wejdziemy w skład Frankoniemieckopolski,
    która to trójca zawładnie UE.

    4 3 Cytuj
  • Janek Sal 28 lut 2023

    kubuś fatalista

    5 Cytuj
  • 28 lut 2023

    Oglądam namiętnie WIADOMOŚCI
    I wiedzę że Tusk zmienił front.
    Przedtem był z Merkel i Niemcami,
    a teraz jest z Putinem i Łukaszenką .

    6 Cytuj
  • 1 mar 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Oglądam namiętnie WIADOMOŚCI
    I wiedzę że Tusk zmienił front.
    Przedtem był z Merkel i Niemcami,
    a teraz jest z Putinem i Łukaszenką .

    No i spowodował wojnę na Ukrainie, i krowy przez niego mleka nie dają więc masło drogie.....

    1 1 Cytuj
  • Janek Sal 1 mar 2023

    potaniało =3,40 za szt jak 3 szt kupisz biedronka wczoraj

    3 Cytuj
  • 1 mar 2023

    Jest prawdziwy sukces PISu !
    Wreszcie! Doczekaliśmy się! Jak obiecali!

    Właśnie słyszałem w radio, że jest BUM na porodówkach... co prawda dzieci Ukraińskich :-)))

    Ale co tam, napewno TVP już sukces obwieścił ;-))))

    1 Cytuj

Odpowiedz