Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 23 mar 2023
    Adamos napisał/a:

    Książę William zauważa ile Polacy i rząd Polski robi i zrobił dla narodu Ukraińskiego, Biden też to zauważa przy swojej wizycie a wy tak się tak rozpisywaliście że nikt nic nie pomaga Ukraińcom. Nie wstyd wam że działacie na szkodę Polski i Polaków hejtując takie działania?

    Wstyd to tobie i twoim pracodawcom jak hejtowaliście Bidena!!!!

    Jesteście tak pokrętni, mój sąsiad gość wiekowy, mówi o was sieją suszą i za dupą włóczą .
    Powiedz coś swoim mocodawcą na PiS. Będziesz niszczony upodlany i mieszany z błotem.
    Więc pisz dobrze o PiS, do tego cię oddelegowali.

    9 1 Cytuj
  • 23 mar 2023
    Adamos napisał/a:

    ...... Otworzyliście swoje serca tak samo, jak wasze domy" - powiedział następca brytyjskiego tronu.

    Książę William zauważa ile Polacy i rząd Polski robi i zrobił dla narodu Ukraińskiego,.....

    Nie rząd Polski... tyko Polacy co zrobili!
    Już wszyscy zapomnieli jak ludzie ruszyli na pomoc bez niczyjego wsparcia?
    Jakie to było pospolite ruszenie, bez koordynacji?
    Prywatne samochody jeździły na granice. Brak miejsc noclegowych zorganizowanych. Rząd nie pomyślał nawet, aby od razu zwrócić się do krajów członkowskich o wsparcie i zakres / sposób ustalić.
    Z tego co wiem... tu wielu nadal nie dostało obiecanej kasy za pomoc / goszczenie emigrantów z Ukrainy.

    Zatem piękna pomoc... rączkami obywateli...

    8 1 Cytuj
  • 23 mar 2023

    PiS, za używanie nazwy Polska, powinien płacić.
    Wykorzystywanie każdego znaku firmowego jest płatne. A PiS wykorzystuje ten wspaniały znak firmowy, stworzony przez obywateli, i nie dość że nie płaci za jego używanie, to jeszcze sukcesywnie obniża wartość tego znaku.

    4 3 Cytuj
  • Janek Sal 23 mar 2023

    jeden z poprzedników napisał - młodziez nie pracowała za poprzedników - i dobrze . za to teraz mają zwolnienie z podatków, darmowy zus na początek - mają tak dobrze a i tak w d....pie mają ten bajzel.
    co do pochwał przez Bidena -facet chwali Polaków za pomoc Ukraińcom . Polakom ..

    a ten od śmiesznych min nie pogratulował wyboru zas gratulował Trampowi od razu . Tu czekał na werdykt sadu .

    5 3 Cytuj
  • 23 mar 2023

    swojego czasu czytając ostatnie strony robiłem to z wypiekami na twarzy i spożywając popkorn
    teraz się wyżygałem

    2 4 Cytuj
  • 23 mar 2023
    Adamos napisał/a:

    Po wylądowaniu w Polsce książę powiedział: "Wspaniale jest być z powrotem w Polsce.
    ?

    Książę poszedł po spotkaniach, do restauracji LGTB w Warszawie.
    Biden opluwany przez publicystów PiS, że nieudolny, stary, że udaje pobożność. Potraktowano go jak prezydencję Tuska w UE.
    Następca tronu demonstruje swoją tolerancje do mniejszości, na które PiS pluje, ośmiesza i pokazuje setki razy w TVP w najgorszym świetle.

    Nie przypisuj tym dostojnikom, chęć zobaczenia twoich mocodawców.
    Oni przyjeżdzają, do 65% wspaniałych Polaków..

    A nie do 35% stetryczałych , trzęsących portkami na inność dziadów z PiS.. Bohaterów w obstawie armii policji. Tchórzy z pistoletami w kieszeni.

    PiS to dewianci, zakompleksione jednostki i w grupie czuja się dowartościowani jak zakompleksieni Włosi czy Niemcy, którzy wstępowali do partii, wtedy faszystowskich.

    4 3 Cytuj
  • 23 mar 2023
    niewierzacy napisał/a:

    swojego czasu czytając ostatnie strony robiłem to z wypiekami na twarzy i spożywając popkorn
    teraz się wyżygałem

    Życzę udanego żygania, ja się też wyżygam jak czytam te ostatnie komentarze moich przeciwników.

    Joe Biden odbył długie spotkanie z premierem Morawieckim, z prezydentem Dudą a dla opozycji znalazł niecałą minutę a wy oczywiście uważacie że oni są dla całego świata pośmiewiskiem i głosicie to w swoich dennych komentarzach nie licząc się z tym że szkodzicie nam Polakom, bo nie jestem pewny czy jesteście Polakami "zły to ptak co własne gniazdo kala". To samo myślę o Ochojskiej która moim zdaniem przesadziła mocno z oszczerstwami rządu polskiego.

    3 4 Cytuj
  • 23 mar 2023

    PR24, to to samo co TVP info.
    Spróbuj coś od siebie, prywatnie a nie przekaz dnia z PiS.

    Gdyby Biden pojechał do Rosji bądź Chin
    I spotykał się z premierem z przed 9 lat czy merem Pekinu, obaj byliby przeszczesliwi.
    No w tych militarnych potęgach tego nie czyni.
    A w Polsce PiS, tak.

    Nie chce cię obrażać, ale zestawienia które publicyści PiS wypisują, są żałosne.. Po prostu sięgnij po jakieś inteligentne, niezależne źródła. W CNN ani w BBC o PiS i Kaczyńskim nie usłyszysz. A dla mich Tusk nie pracuje.

    Ja mam zasadę równania w górę,
    wiec to sprowadzanie ciagle nas do parteru, zostawiam tobie.
    Będziesz dominował nad Afganistanem ze swoimi pisowcami bo ci z Czech Węgier Słowacji też maja was w d. pie.

    Ośmieszaj się dalej, seniorzy krotko śpią, to zacznij nadawać nad ranem oczytają. A przecież ty do nich adresujesz swoje wywody zlecone przez mocodawców.

    2 3 Cytuj
  • 23 mar 2023
    t-34 napisał/a:

    a ile rozmawiał Kaczyński ??

    Nie wpychał się na afisz jak Trzaskowski i Tusk

    3 4 Cytuj
  • 23 mar 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    PR24, to to samo co TVP info.
    Spróbuj coś od siebie, prywatnie a nie przekaz dnia z PiS.

    Gdyby Biden pojechał do Rosji bądź Chin
    I spotykał się z premierem z przed 9 lat czy merem Pekinu, obaj byliby przeszczesliwi.
    No w tych militarnych potęgach tego nie czyni.
    A w Polsce PiS, tak.

    Nie chce cię obrażać, ale zestawienia które publicyści PiS wypisują, są żałosne.. Po prostu sięgnij po jakieś inteligentne, niezależne źródła. W CNN ani w BBC o PiS i Kaczyńskim nie usłyszysz. A dla mich Tusk nie pracuje.

    Ja mam zasadę równania w górę,
    wiec to sprowadzanie ciagle nas do parteru, zostawiam tobie.
    Będziesz dominował nad Afganistanem ze swoimi pisowcami bo ci z Czech Węgier Słowacji też maja was w d. pie.

    Ośmieszaj się dalej, seniorzy krotko śpią, to zacznij nadawać nad ranem oczytają. A przecież ty do nich adresujesz swoje wywody zlecone przez mocodawców.

    Zacznij trochę czytać z różnych źródeł bo cytując to co ci podaje TVN to straszne głupoty piszesz. Co do seniorów to już wiele razy pisałem że są to osoby które zasługują na wielki szacunek za swoją pracę, odbudowywanie Polski a zostali upodleni przez poprzedni rząd głodowymi emeryturami a wy stale chcecie odebrać im te dodatkowe 13, 14 emerytury i nazywacie moherami, zero szacunku dla nich za ich wielką pracę dla Polski. Ja ich nie muszę agitować bo maja swój rozum i dobrze widzą gdzie jest czerń i gdzie biel.
    Zobaczycie to w wyborach.

    3 7 Cytuj
  • 23 mar 2023
    Adamos napisał/a:

    Nie wpychał się na afisz jak Trzaskowski i Tusk

    i tak sobie to tłumacz...... może nikt nie chciał z nim rozmawiać ?? Nawet pół minuty ......

    6 2 Cytuj
  • 23 mar 2023

    A co tam panowie u waszego Trzaskowskiego, coś mu nie wychodzi to rządzenie Warszawą jakieś łapówki, afery z MPO no ale przecież tego w TVN nie powiedzieli.

    3 6 Cytuj
  • 23 mar 2023

    Bzdury jak zwykle wypisujesz. Są mohery po podstawówce i do nich kierujecie swoją naukę. Ci po liceum są w tych 65% którzy was nie cierpią za wasz prymitywizm narzucany reszcie.
    TVN ma najlepszy demokratyczny wzorzec z USA.
    Twoje TVP, - Korea, Wenezuela, czy kiedysiejsza Libia?
    A może współczesne Węgry. OK. Tobie to imponuje.
    Dla mnie działa jak czerwona płachta na byka.

    Może podaj swój odpowiednik TVP na świecie! Z która stacja rywalizujecie? Od której bierzecie wzorzec?

    Co do wpychania się na afisz Tuska czy Trzaskowskiego.
    Gdyby to porównać do kapitanów drużyn na mistrzostwach świata, Tusk to Cristiano Ronaldo zaś Trzaskowski jak Lewandowski.
    Są ludzie z którym się chce podać dłoń.

    I ci jak były premier Rosji Dmitrij Anatoljewicz Miedwiediew.
    Nasz Kaczyński jest takim Dmitrijem, którego nie wypada zauważać. To taki Grzegorz Lato obecne rządzących.

    7 3 Cytuj
  • 23 mar 2023
    Adamos napisał/a:

    A co tam panowie u waszego Trzaskowskiego, coś mu nie wychodzi to rządzenie Warszawą jakieś łapówki, afery z MPO no ale przecież tego w TVN nie powiedzieli.

    Nie wyglada na to, byś był związany z Warszawą.
    Masz moje zlecenie; napisz coś pozytywnego o swoim szefie z Myslenic!!!!

    Jak powołujesz się na obiektywne źródła, zrób coś od siebie.
    Zwolnią cię?

    5 2 Cytuj
  • 23 mar 2023

    W 2015 pewna osoba miała akt oskarżenia za molestowanie. Licytujemy się?

    2 5 Cytuj
  • 23 mar 2023

    No, OK zaczynaj, podaj jakieś szczegóły .
    Jak molestował /a.
    Jest noc, ludzi to podnieca a w tv idzie drugie oblicze greya.
    Wal stary kto kogo i jak było. I czy byli po rozwodzie kościelnym?
    A propos filmu, nie wiem czy ci wolno oglądać? Zadzwoń do centrali. Bo w TVN i seks.

    5 2 Cytuj
  • 24 mar 2023

    Przede wszystkim ta osoba o której piszemy nie jest moim szefem ale muszę przyznać że niewiele dobrego mogę powiedzieć o jego działaniach, zwłaszcza o likwidacjach placówek oświatowych ale musisz przyznać że jego poprzednik też nie wpisał się pozytywnie w historię Myślenic. Jedynie Dobczyce w swojej historii miały wspaniałego gospodarza burmistrza Marcina Pawlaka dzięki któremu Dobczyce bardzo się rozwinęły.

    3 7 Cytuj
  • 24 mar 2023

    Pawlak by b. dobrym burmistrzem i pociągnął Dobczyce.
    Miał jeden minus. Sprowadził na stanowisku starosty niejakiego Gumularza, I to był najgorszy starosta Myślenicki, służący tylko Dobczycom.
    Pierwszym był Paniak, który wsławił się tym, że gdy powoływano powiaty, i delegacje z Mszany Dolnej jeździły do niego z petycją, by wcielić to miasto do naszego powiatu, ten był na nie.

    Natomiast Ostrowski jako młody człowiek podglądał Pawlaka i zamienił przyrabie w strefę przemysłową i tym przebił Dobczyce.
    Bezrobocie w Myślenicach nie istnieje.
    Rozwój miasta, zawdzięczamy też pokojowej naturze Ostrowskiego. Co wcześniej nie było normą i np. burmistrz Nowacki z przewodniczącym Żądło, walczyli z Cupialem bo chcieli go sobie podporządkować .
    Żądło chodził po Zarabiu i straszył że Cupial zrobi szlaban na moście .
    Dopiero pokój miasto- powiat, przyniósł rozwój i wyraźny postęp.

    6 2 Cytuj
  • Janek Sal 24 mar 2023
    Adamos napisał/a:

    W 2015 pewna osoba miała akt oskarżenia za molestowanie. Licytujemy się?

    w Myślenicach???
    Co do Ochojskiej - media propisowskie ogłosiły że na granicy z Białorusią odnaleziono 38 ciał uchodżców - to co nie są masowe groby???
    czy tylko grób jako pochówek sie liczy? Czy może miejsce odnalezienia ciała może być grobem lub miejscem pamięci o zmarłym

    4 2 Cytuj
  • 24 mar 2023

    Dzisaj i u mazurka i u rymanowskiego o 8.00 byli dwaj wartościowi profesorzy. Łatwo to odtworzyć w internecie. Markowski i Bartoszewski .
    Dawno tak wartościowych rozmów nie słyszałem.

    4 2 Cytuj
  • 24 mar 2023

    Słuchałem Bartoszwskiego dzisiaj - super.

    Zresztą jego ojciec to dla mnie... mega polityk i mąż stanu! Już takiego kogoś nie będzie.

    Przypominam w kontekście tutaj wspomnianego hejtu, mowy nienawiści.... jak pan Pięta z PISu zaczął insynuować, że Władysław Bartoszewski kolaborował w Auschwitz i dlatego wyszedł.... a wszystko dlatego, że śmiał krytykować PIS. A trzeba pamiętać, że on krytykował wszystkich i nawet samego siebie...

    4 2 Cytuj
  • 24 mar 2023
    marko napisał/a:

    Słuchałem Bartoszwskiego dzisiaj - super.

    Zresztą jego ojciec to dla mnie... mega polityk i mąż stanu! Już takiego kogoś nie będzie.

    Przypominam w kontekście tutaj wspomnianego hejtu, mowy nienawiści.... jak pan Pięta z PISu zaczął insynuować, że Władysław Bartoszewski kolaborował w Auschwitz i dlatego wyszedł.... a wszystko dlatego, że śmiał krytykować PIS. A trzeba pamiętać, że on krytykował wszystkich i nawet samego siebie...

    https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/poranna-rozmowa/news-markowski-30-proc-dostajacych-500-mogloby-sie-bez-niego-obej,nId,6673196#crp_state=1

    3 1 Cytuj
  • 24 mar 2023
    Adamos napisał/a:

    W 2015 pewna osoba miała akt oskarżenia za molestowanie. Licytujemy się?

    Ale coś czytam... że sprawa zakończyła się ugodą i Pani... nawet zyskała nową posadę.
    Coś ... dziwne to molestowanie... i jakoś szybko/łatwo rzekoma ofiara była stanie wybaczyć i pogodzić się z tym "molestowaniem"....;-) I jeszcze tak się zbiegło... że przed złożeniem zawiadomienia... wyleciała z roboty... ??? ależ przypadek :-D
    Ty naprawdę jesteś... naiwny.
    Nawet w takie bajki uwierzysz...

    Odnośnie bajek, dzisiaj słyszałem w radio definicję TVPinfo dla dzieci:
    "Drogie dzieci TVPinfo to jest taki kanał bajkowy dla dorosłych, gdzie ten dobry to Pinokio, a ten zły to Donald" :-D

    2 1 Cytuj

Odpowiedz