Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 16 maj 2023

    Prawicowiec, Wyznawco Jezusa,
    odpowiedz proszę co sądzisz o tym co przeczytałem w mediach:
    "Wojownicy Maryi przeszli przez Kraków. Podczas marszu do sanktuarium w Łagiewnikach, modlono się w intencji "zdemonizowanych rodzin i nihilistycznej młodzieży". W spotkaniu nie zabrakło także małopolskiej kurator oświaty, Barbary Nowak.

    Procesja różańcowa z Rynku Podgórskiego do sanktuarium w Łagiewnikach przeszła przez Kraków w sobotę, 13 maja. Wzięło w niej udział kilkaset osób z całej Polski. Na marszu nie zabrakło też wspierającej ruch małopolskiej kurator oświaty, Barbary Nowak.

    Polityczka Pis-u już wcześniej zachęcała do udziału w marszu w swoich mediach społecznościowych. Na swoim twitterze kilka dni wcześniej pisała:

    Czytaj także: Kurator Nowak w Radiu Maryja. Mówi o "zaplanowanej akcji"

    13 maja do Krakowa przyjeżdżają Wojownicy Maryi z rodzinami z całej Polski! Zapraszają wszystkie rodziny do wspólnej procesji różańcowej! Z Rynku Podgórskiego wymarsz o 10.00 do Łagiewnik! POLSKA ODRADZA SIĘ PRZEZ MARYJĘ! Zaprasza Ks. Dominik Chmielewski"

    Cytuj
  • 16 maj 2023

    Nudzi mi się ten temat trochę... nie ma z kim pogadać.
    Adamos...zniknął.
    Ten orzeł Vivaldi to gada sam ze sobą... - dokładnie jak w sejmie PIS. Nikogo nie słuchają tylko sobie tak gadają sami do siebie.

    A sytuacja aktulanie wygląda tak:
    PIS dał 800+ ... zatem lud szcześliwy i poleci do urn podstawionymi autobusami gdzieś w środku lasu.
    Już wycofują się z zaostrzonych kar dla kierowców i ... wracają kursy zbijające punkty.
    Armię co rozje...ł w pył Macierewicz... teraz twierdzą, że odbudowują na największą w Europie.
    Likwidujemy dalej stopniowo klasę średnią... dając za darmo kasę klasie niższej. Najbogatsi rosną w siłę zwłaszcza jak układają się z rządzącymi - coś Wam to może przypomina? Może jakiś sąsiedzki kraj?

    A po drugiej stronie sceny politycznej... smerfy marudy co nie umieją koalicji i wspólnego programu sklecić.

    Ręcę opadają...

    Powtarzam dzieciom jak mantrę co dzień... uczccie się języków obcych...

    7 Cytuj
  • 16 maj 2023
    niewierzacy napisał/a:

    Prawicowiec, Wyznawco Jezusa,
    odpowiedz proszę co sądzisz o tym co przeczytałem w mediach:

    13 maja do Krakowa przyjeżdżają Wojownicy Maryi z rodzinami z całej Polski! Zapraszają wszystkie rodziny do wspólnej procesji różańcowej! Z Rynku Podgórskiego wymarsz o 10.00 do Łagiewnik! POLSKA ODRADZA SIĘ PRZEZ MARYJĘ! Zaprasza Ks. Dominik Chmielewski"

    Cóż ci mam powiedzieć?
    Biden też jest wyznawcą Jezusa.
    Można się różnic? Można.

    Tramp nie jest wierzący, a dla naszych politycznych religijnych ortodoksów, jest Guru.
    Kaczyński wykorzystuje katolickich talibów do budowy ideologii swojego nowego ustroju.

    Spsiało nam społeczeństwo.
    Tyle w temacie.

    6 1 Cytuj
  • 16 maj 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Tramp nie jest wierzący,

    Jesteś pewien? Bigoteria w USA ma się dobrze, zwłaszcza u konserwatystów, więc wydaje się mało prawdopodobne, że wybraliby ateistę (toż to prawie jak komunista).

    1 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 16 maj 2023

    A ja się zastanawiam za co śp Wacław Szczotkowski dostał złoty krzyż zasługi... Ktoś ma jakiś pomysł?

    Bo to że Pan Wacław żył i działał, to wiem. Natomiast żadnych zasług nie znam. Jeśli są, to chętnie poznam...

    W czasach wszechobecnej inflacji ranga takich odznaczeń oczywiście też spada. Ale są jakieś granice absurdu.

    4 1 Cytuj
  • 17 maj 2023
    Dyr_Jar napisał/a:

    Jesteś pewien? Bigoteria w USA ma się dobrze, zwłaszcza u konserwatystów, więc wydaje się mało prawdopodobne, że wybraliby ateistę (toż to prawie jak komunista).

    Masz rację.

    „ Trampowie co roku uczęszczali do tej pory na msze bożonarodzeniowe.

    W tym roku prezydent z żoną niespodziewanie wzięli jednak udział w mszy bożonarodzeniowej w innym kościele w Palm Beach, w kościele Rodziny. To nieprzypadkowy wybór, który wpisuje się w toczącą się właśnie i kluczową dla szans na reelekcję walkę o dusze i serca prawicowych chrześcijan w USA.”

    Bardzo podobnie do pisowskich chrześcijan, którzy zdradzają, żenią się po wielokroć i w łyżce wody by cię utopili.
    Taki wrodzony dar Boży.

    5 2 Cytuj
  • 17 maj 2023

    !

    1 Cytuj
  • 18 maj 2023

    Idiotyczne to zniesienie opłat za autostrady. Państwowe.
    Te opłaty były symboliczne i nie uderzało w kierowców.

    Za to przejazdy koncesyjnym odcinkami, to zdzierstwo i szmaciarstwo. Kraków Katowice to koszt tam i
    z powrotem , zdzierstwo jak przejechanie całej Polski.
    Taka Szydłowa, 8 lat temu zapowiadała że zniesie. I co?
    I gówno, szyją nas do dzisiaj.

    Zniesienie opłat to znaczy, że my będziemy bulić w całej Europie, a Świat będzie u nas korzystał za darmo.

    Za chwile będą te autostrady wyglądać tak jak za komuny.
    Najważniejsze to wprowadzenie viniet, Polacy mogą być zwolnieni, ale reszta musi bulić.

    A przede wszystkim, przestać brać kasiorę od koncesjonariuszy na A 2 i A 4 pod stolikiem i zlikwidować te koncesje.

    Żałosny ten dziadziu Kaczyński. Przespał się wczoraj, wstał dzisiaj i odkrył, że tym kupi głosy Polaków.

    8 lat mu opłaty nie przeszkadzały. Wszyscy byli
    wku.wieni, cenami na A2,A4 i jakoś mu to 8 lat nie zrobili nic.
    A ceny na nich są wyższe niż za przejazd tunelem
    w Szwajcarii.

    I jakoś obecnej zaściankowej szlachcie, rządzącej nami, to nie przeszkadzało. Dopiero jak bezrobocie po przegranych wyborach zaświeciło w oczy i utrata przywilejów, wpadli w popłoch, i wysprzedają państwo.

    Rozłożą to państwo jak Grecję. Byle tylko dalej ciągnąć profity z rządzenia.

    To mi przypomina drogę jaką szli tamci…. „PISOWCY” którzy doprowadzili do rozbiorów Polski.

    9 2 Cytuj
  • 18 maj 2023

    Co byś nie napisał... i tak ma to lud w d....pie.
    Liczy się tearz 800+ ... tu i teraz!
    Niestety ten LUD nie patrzy w przyszłość, nie składa klocków całość...

    Ręcę mi opadają...

    7 1 Cytuj
  • 19 maj 2023

    Nawiązując do tego co pisałem wyżej:
    "Armię co rozje...ł w pył Macierewicz... teraz twierdzą, że odbudowują na największą w Europie."

    Wczoraj mi się podobało tłumaczenie w radiu zet... nie udało się tej rakiety namierzyć ze względu ... na złe warunki pogodowe - HA HA HA !
    Prawie wypadek bym spowodował ze śmiechu.

    Czyli ... módlmy się o same słoneczne dni :-D
    Proponuje na ten cel datki do Torunia słać ;-)

    7 Cytuj
  • 22 maj 2023

    Zapisałem się do diabetologa.
    Myślałem że będę czekał ponad dwa lata.
    Ale to propaganda opozycji.
    Mam wizytę już za rok.
    Nie jest źle.. Bo dwóch lat mógłbym nie przetrzymać.

    2 1 Cytuj
  • 25 maj 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Zapisałem się do diabetologa.
    Myślałem że będę czekał ponad dwa lata.
    Ale to propaganda opozycji.
    Mam wizytę już za rok.
    Nie jest źle.. Bo dwóch lat mógłbym nie przetrzymać.

    Nasunął mi się żart:
    Przychodzi starszy Pan do szpitala zapisać się na operację biodra.
    Pani w okienku - na NFZ najwcześniejszy termin to za 3 lata, zapisać?
    Starszy Pan – ale jak to, do tego terminu to ja mogę nie dożyć
    Pani w okienku – a to wpisze Pana ołówkiem

    3 1 Cytuj
  • 25 maj 2023

    Ten gość z Ukrainy, powiedział w parlamencie polskim, że rozumie ból Polaków po stracie bliskich,
    i wyraził nadzieje, że się to już więcej nie powtórzy .

    Posłowie na te zapewnienia, że Ukraińcy już nie będą zabijać Polaków, tak się ucieszyli, że powstali
    i nagrodzili tego gościa od nadziei na pokojowe współistnienie, aplauzem.

    Niemiec co chwila przeprasza, i tak to spowszedniało,
    że już nikt braw nie bije, nawet na siedząco.

    W tym samym sejmie, posłanka PiS, nazwała ciążę
    invitro, produkcją dzieci.
    No bo nie ma orgazmu i radości z seksu.
    I jestem za -przyjemnością, burzą orgazmów, krzyki rozkoszy, a po tym dopiero dzieci.
    Kobiety PiS, wiedzą czego chcą. Nie będą rodzić bez przyjemności.

    6 1 Cytuj
  • 25 maj 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    .....
    Kobiety PiS, wiedzą czego chcą. Nie będą rodzić bez przyjemności.

    Wiesz...to nie takie śmieszne do końca.
    Niestety przez 500+ i durne przepisy anty-aborcyjne, kościoła awersję do antykoncepcji ... potem cierpią dzieci!
    Lepiej aby się nie urodziły, albo zostały oddane do "okna życia" i nie cierpiały...
    Patrz 8-letni Kamil... noż w kieszeni się otwiera!

    Ale taka patologia będzie trzymać dzieci przy sobie dla 500+, a nie długo 800+... super! Ile wódy można za to kupić... a potem przypalać dzieci i maltretować.

    Szlag mnie trafia!

    Ta właśnie PIS wie jak prowadzić ... patologiczną politykę pro-rodzinną!
    Póki co to w Polsce mamy więcej urodzonycy dzieci...ale z Ukrainy.
    Prawo PIS! Good Job!

    6 Cytuj
  • 25 maj 2023

    Niechby bił, niechby pił, byle był.

    Rosjanka, żona Polaka, napisała, że ruski to prawdziwy chłop.
    I uderzy i wypije, i po..doli.
    I o tym marzą kobiety PiS. Najwyżej taka mu odda. A krzepę one mają oj mają.

    A konkurencja ze wschodu przyjechała i bierze co popadnie.
    Nie bije, nie pije i nie po...dli, ale jest.

    5 1 Cytuj
  • 29 maj 2023

    BRAWO prezydent... BRAWO PIS...

    Jak przegracie wybory to rozumiem ... ustawą je unieważnicie.

    Zresztę nie przegracie... bo jak całą opozycję wywalicie za rzekome konszachty z ruskimi to karta do głosowania... będzie tylko jedna.

    Przerażające...

    9 1 Cytuj
  • 30 maj 2023

    Wydaje się, że już pogodziliśmy się z monopolem
    Rządów.
    Wczoraj był film w tv o rządach Adolfa hitlera.
    Gość wmówił ludziom dobrobyt, a po przegranej wojnie, był kac.
    Gość zajmował państwa, od których 30 lat wcześniej, dostali łupnia.
    Był jak cudotwórca, wizjoner, prorok. uwielbiany przez naród.
    Żydów wypędził do Polski, a później zajął Polskę z tymi Żydami. . Wymyślił że przeniesie ich na Madagaskar..
    Ale pomysł był jedynie w teorii. Wiec zaczął eksterminację.
    Zaproponował Anglii pokój. Churchil nie przyjął pokoju.
    Zaczęły się straty w żołnierzach i naród zaczął się odwracać od gościa. Zamachy na jego życie, Rosja zaczęła się bronić, a jako podludzie mieli się poddać..

    Skończyło się cofnięciem zaufania społecznego, stratą
    2 mln Niemców i zrozumieniem błędu w popieraniu tego gościa.

    To taka standardowa lekcja jednowładztwa i braku demokracji, jako powtarzająca się co jakiś czas w rożnych społeczeństwach, ale kończąca się zawsze tak samo.

    Widocznie każdy kraj musi przez to przejść. Jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz.

    6 2 Cytuj
  • 31 maj 2023

    a była mowa o Pacellim który przyjął ksywę Pius z jakimś numerem?

    1 1 Cytuj
  • Janek Sal 2 cze 2023

    [cytat=Prawicowiec]Wydaje się, że już pogodziliśmy się z monopolem
    Rządów

    dla tego w niedziele biore flage i 4,10 Kraków -Warszawa PKP
    Nie godze sie na ten monopol

    3 1 Cytuj
  • 2 cze 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    [cytat=Prawicowiec]Wydaje się, że już pogodziliśmy się z monopolem
    Rządów

    dla tego w niedziele biore flage i 4,10 Kraków -Warszawa PKP
    Nie godze sie na ten monopol

    Czyli nie dość że jesteś ruskim szpiegiem to jeszcze faszystą???? Przestaję ogarniać.....

    1 1 Cytuj
  • 2 cze 2023
    t-34 napisał/a:

    Czyli nie dość że jesteś ruskim szpiegiem to jeszcze faszystą???? Przestaję ogarniać.....

    Wikipedia:
    T-34 – radziecki czołg średni produkowany w latach 1941–1958.
    Przypadek?
    Hmm.... :-)

    1 1 Cytuj
  • 2 cze 2023
    marko napisał/a:

    Wikipedia:
    T-34 – radziecki czołg średni produkowany w latach 1941–1958.
    Przypadek?
    Hmm.... :-)

    Fakt... Przerąbane... A mogłem się nazwać Abrams....

    3 Cytuj
  • 2 cze 2023
    t-34 napisał/a:

    Fakt... Przerąbane... A mogłem się nazwać Abrams....

    Ale serio ... to od początku jak tego nicka zobaczyłem tak mi się... skojarzyło.
    No... Abrams byłoby znacznie lepiej, a Rosomak to już tak... bardzo PROpagandowo ;-)

    1 Cytuj
  • 3 cze 2023

    -W Ameryce Łacińskiej jest demokracja, są wybory, jest opozycja.
    Opozycja mówi musimy zacząć spłacać długi, a rządzący że przecież jak my rządzimy to stać nas na wszystko.
    Niektórzy politolodzy sugerują że Polska się latynizuje.
    że podążamy drogą argentyńską, która to Argentyna
    100 lat temu, była bogatsza od państw Europy.

    Ja twierdzę, że to nieprawda. To pomówienia.
    Osobiści prześwietliłbym tych którzy tak twierdzą, przez komisję lex Tusk , pod katem współpracy z Rosją.

    -Również nie zgadzam się z tymi, którzy twierdzą, że
    Lex Tusk służy, by skompromitować opozycję

    Przecież taka komisja jeżeli będzie cień podejrzenia, również może sprawdzić i przesłuchać pod tym kątem rządzących.

    Ale ja nie widzę takiego cienia i twierdzę, że powołani przez większość głosujących-, rządzący,
    powołają obiektywną komisję,
    która również takiego cienia nie zauważy..

    -Pan minister Adamczyk, buduje autostradę
    Kraków-Katowice czteropasmową w każdym kierunku
    i będzie bezpłatna.
    https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/3181050,Rozbudowa-autostrad-A2-i-A4-Minister-Adamczyk-chcemy-dodatkowych-pasów-w-każdym-kierunku

    A ponieważ ja mu bezgranicznie ufam, będę musiał głosować na PiS bo dla mnie ta autostrada jest priorytetowa.

    1 Cytuj
  • Janek Sal 3 cze 2023

    Chyba już buduje bo trzy razy zwężenia były dzisiaj na tej trasie . - zaczął od łatania dziur

    2 Cytuj

Odpowiedz