Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 6 lip 2016

    Nie rozumiemy się. Chodzi o to, że tamten rząd powinien brać abonament, bo prowadził telewizję publiczną. Ten rząd zawłaszczył telewizję całkowicie dla siebie, radio też, tego się nie da słuchać.
    I teraz gdy przestawiłem się z trójki na Zet, RMF i na Eskę, a musiałem iść do operatora i kupiłem płatną telewizję, bo TVP pis nie mogę oglądać, polityka 24 godz i rozrywka zbudowana z tępych emerytów, którzy przypomnieli sobie kawały z przed 40 lat i je powielają i jeszcze mi się każe płacić za coś na co nie patrzę i nie słucham , bo jest co słuchać i oglądać gdzie indziej, to tak jakby mi kazano płacić za jedzenie w kiosku szkolnym obowiązkowo.

    Powinna być opłata abonamentowa tylko dla wyborców PiS, jak im smakuje taka TVP i radio Czabańskiego, niech słuchają i oglądają do woli.

    I jeszcze jedno, wszystkie stacje pobierające abonament w Europie, nie nadają reklam (niektóre 1 min 3 razy dziennie).
    Pis ma apetyt na reklamy i na abonament.

    No nie mogę robić na nierobów i antytalencie z PiS, tylko dlatego, że im wydaje się że są zdolni.!!! i

    Do rządzących obecnie TVP i radiem pasuje poniższy tekst jak ulał:

    "Ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi
    Teraz będę już szczery wybrałem drogę kariery
    Bo ja się wcale nie chwalę ja po prostu niestety mam talent

    Jak człowiek wierzy w siebie to cała reszta to betka
    Nie ma takiej rury na świecie której nie można odetkać

    Będą dawać mnie kwiaty będę teraz bogaty
    Bo ja się wcale nie chwalę ja niestety mam talent
    Jak głos wydaję z siebie wszyscy są w siódmym niebie "

    4 2 Cytuj
  • 6 lip 2016

    Zastanawiam się czy w końcu Krówka , walker i inne pisiaczki będą w stanie pojąć w swych jakże mądrych główkach, że nie każdy co nie lubi pisu jest fanem PO i Tuska ????? Chyba jednak nie mieści im się to w główkach, bo ciągle przyrównują mnie do fanów PO.

    7 3 Cytuj
  • 7 lip 2016

    Nie pojmą. Bo dla nich PiS jest religią a Kaczyński nowym prorokiem. A bogiem Obama.

    6 2 Cytuj
  • 7 lip 2016

    Płacić za media które serwują ci propagande 24h? NIe ma szans. Jak mają być w takiej formie to zlikwidować je.

    O poziomie telewizji niech świadczy filmik gdzie kobieta na wizji przebija sobie rękę. https://www.youtube.com/watch?v=FKui131ZrTc

    Do jakiegoś czasu wierzyłem że z tego naszego medium można by zrobić drugie BBC. Platformę politycznie neutralną gdzie każdy mógł by mieć darmowy dostęp do materiałów filmowych, pisanych czy radiowych.

    Tymczasem jak Kraski nie pokazują "lekarzy na szalupach z afryki" to ex pracownicy tv Republika mówią takie stronnicze herezje ze aż słabo człowiekowi.

    4 1 Cytuj
  • 7 lip 2016

    Chwała bogu, że USA na czas zrozumiały co się święci i aby nie dopuścić do przypadku z Rosji
    ( Chodorkowski - Putin, gdzie Putin zabrał stację TV Chodorkowskiemu i dzisiaj nie ma w Rosji wolnych mediów), i odkupiły naprędce stację TVN i mamy jedyny przekaz niezależnych informacji.
    Dzisiaj Kaczyński położył by już łapę na tej stacji, kombinuje to
    z Wyborczą.

    7 1 Cytuj
  • 7 lip 2016

    Afera Amber Gold była? Była.
    Był Tusk? Był.
    Miał urzędników? Miał.
    Miał Ministra Sprawiedliwości, Gowina? Miał.
    Kazał mu milczeć? Nie kazał.
    Kazał mu wyciszyć sprawę? Nie kazał.
    Po co ma się ministrów? Aby odpowiadali za ministerstwa.
    Jeżeli Błaszczak, Ziobro zrobi przekręt, powieszą Kaczyńskiego? nie powieszą. Powieszą Szydło? nie powieszą.

    Czy powinni powiesić Gowina? Oczywiście.
    Czy Gowin robi za Piłata i umywa ręce? Umywa.
    Czy Pis powinien go wydalić.? Powinien.
    Czy zrobi to? Nie zrobi.
    Czy prezes poluje na Tuska? Poluje.
    Czy przypomina ci to chory umysł Stalina? Przypomina.

    6 2 Cytuj
  • 7 lip 2016
    bono napisał/a:

    Nie pojmą. Bo dla nich PiS jest religią a Kaczyński nowym prorokiem. A bogiem Obama.

    Ty akurat zawsze wychwalałeś platformianych i byłeś tutaj ich propagandystą. I można to sprawdzić w komentarzach dawniejszych. I za tą konsekwencję cię doceniałem. Nie wycofuj się teraz przynajmniej z tego.
    Natomiast markosy, łukaszkki , wkibice czy ten czołgista zakuty robią z ludzi tutaj idiotów i tego im nie można popuścić. Wystarczy sprawdzić że przed październikiem 2015 roku nic tutaj nie pisali na fatalne rządy platformy i to przez 8 lat .
    Najwyżej już kilka wzmianek było o Dudzie bo on był wcześniej Prezydentem od maja czy czerwca.
    Dlatego twierdzę że to propagandyści starego układu który tylko zmienia nazwy ale wciąż to ta sama klika. Łukaszzek co to się już od jakiegoś czasu nie odzywa sam nawet kiedyś reklamował nowoczesną.

    1 3 Cytuj
  • 7 lip 2016

    A nie dochodzi do zakutej paly mysl ze zwykly normalny czlowiek majacy swoje zdanie moze byc przestraszony tym co sie robi Kaczynski przez swoich ludzi? Wczesniej nic nie pisali a teraz pisza. Propagandysci. Po co odbieracie ludziom prawo do anonimowosci, dlaczego probujecie ograniczac wolnosc slowa? Wojuj dalej, z wiatrakami, jak Twoj prezunio. Don Kichot.

    5 1 Cytuj
  • 7 lip 2016
    prywatnie napisał/a:

    A nie dochodzi do zakutej paly mysl ze zwykly normalny czlowiek majacy swoje zdanie moze byc przestraszony tym co sie robi Kaczynski przez swoich ludzi? Wczesniej nic nie pisali a teraz pisza. Propagandysci. Po co odbieracie ludziom prawo do anonimowosci, dlaczego probujecie ograniczac wolnosc slowa? Wojuj dalej, z wiatrakami, jak Twoj prezunio. Don Kichot.

    Sam jesteś propagandysta i mąciciel w jednym. Kitujesz tutaj od jakiegoś czasu i tyle w temacie.

    1 2 Cytuj
  • 7 lip 2016
    Walker84 napisał/a:

    Ty akurat zawsze wychwalałeś platformianych i byłeś tutaj ich propagandystą. I można to sprawdzić w komentarzach dawniejszych. I za tą konsekwencję cię doceniałem. Nie wycofuj się teraz przynajmniej z tego.
    .

    Nie wychwalałem, byłe z nich zadowolony, jako mniejszym złem, przed złem większym.

    Nie odmawiam nikomu pokazania co potrafi, jeżeli PiS coś zbuduje, będę o nich równie entuzjastycznie pisał jak o PO.
    Na razie nic nie zbudowali a swoją potęgę budują wciąż na pokazywaniu słabości innych.

    Niech konkurują z PO w budowani dobrych relacji z Europą,
    niech zbudują Orliki bis,
    niech zbudują stadiony w pozostałych miastach,
    niech zbudują Areny widowiskowe, Opery, Teatry, niech naprawia wszystkie drogi, przebudują stare i naprawią wiadukty,
    niech wybudują lotniska, chodniki, szkoły, szpitale,
    niech zbudują metro teraz np. w Krakowie,
    niech zbudują autostrady od Bieszczad po Suwałki i od Suwałk po Szczecin,
    niech zbudują no TVP-Gmach Lecha Kaczyńskiego,
    niech zbudują drugi port LPG w Gdańsku,
    niech zlikwidują wszystkie obce galerie handlowe, a w ich miejsce wybudują PGH (Polskie Galerie Handlowe) z wolnymi sobotami i niedzielami,
    niech wybudują salony samochodowe,
    niech zastąpią obce banki polskimi,
    niech wprowadzą walutę, która się nie dewaluuje,
    niech kupią nowe F-16, Rosomaki i czołgi używane od USA
    niech kupią nowe Dreamlinery dla LOT
    niech postawią nowe Centrum Kongresowe np. w Warszawie,

    mogę jeszcze długo wymieniać, ale dostanę informację zwrotną, że walczą ze złodziejami i że wszyscy kradli, a teraz nastanie uczciwość i brak aborcji.

    No takich pierdoł, ja nie kupuję!
    Jak mi wymienisz coś (cokolwiek) co zbudował PiS, zacznę od chwalenia tego czegoś.
    Na razie rozdają moje pieniądze na prawo i lewo i każą za to płacić naszym dzieciom, ale czy to jest budowanie?

    7 1 Cytuj
  • 7 lip 2016
    Walker84 napisał/a:

    Sam jesteś propagandysta i mąciciel w jednym. Kitujesz tutaj od jakiegoś czasu i tyle w temacie.

    Tobie placa za to, zebys kozaczyl na forach spolecznych. Mi nikt nie placi. Taka jest roznica. To duza roznica, czy nie? Teraz wdzicie czemu ma sluzyc biuro poselskie na naszym terenie i posadka w Pcimiu.

    4 1 Cytuj
  • 7 lip 2016
    trekk napisał/a:

    Precz z komuna!
    Powtarzam: precz z komuna!!!
    https://m.youtube.com/watch?v=WpGWBviI2MY
    http://m.se.pl/wiadomosci/polityka/cejrowski-komentuje-zmiany-w-tvp-i-miazdzy-pis-komuna_818270.html

    Dobry link. Nie widziałem tego wcześniej.
    Cejrowski to prawdziwy prawicowiec. Szacun dla niego.

    Nie do końca mi pod drodze z nim ale zgadzam się ze wszystkim co powiedział w tym filmiku.

    2 1 Cytuj
  • 7 lip 2016
    bono napisał/a:

    Nie wychwalałem, byłe z nich zadowolony, jako mniejszym złem, przed złem większym.

    Nie odmawiam nikomu pokazania co potrafi, jeżeli PiS coś zbuduje, będę o nich równie entuzjastycznie pisał jak o PO.
    Na razie nic nie zbudowali a swoją potęgę budują wciąż na pokazywaniu słabości innych.

    Niech konkurują z PO w budowani dobrych relacji z Europą,
    niech zbudują Orliki bis,
    niech zbudują stadiony w pozostałych miastach,
    niech zbudują Areny widowiskowe, Opery, Teatry, niech naprawia wszystkie drogi, przebudują stare i naprawią wiadukty,
    niech wybudują lotniska, chodniki, szkoły, szpitale,
    niech zbudują metro teraz np. w Krakowie,
    niech zbudują autostrady od Bieszczad po Suwałki i od Suwałk po Szczecin,
    niech zbudują no TVP-Gmach Lecha Kaczyńskiego,
    niech zbudują drugi port LPG w Gdańsku,
    niech zlikwidują wszystkie obce galerie handlowe, a w ich miejsce wybudują PGH (Polskie Galerie Handlowe) z wolnymi sobotami i niedzielami,
    niech wybudują salony samochodowe,
    niech zastąpią obce banki polskimi,
    niech wprowadzą walutę, która się nie dewaluuje,
    niech kupią nowe F-16, Rosomaki i czołgi używane od USA
    niech kupią nowe Dreamlinery dla LOT
    niech postawią nowe Centrum Kongresowe np. w Warszawie,

    mogę jeszcze długo wymieniać, ale dostanę informację zwrotną, że walczą ze złodziejami i że wszyscy kradli, a teraz nastanie uczciwość i brak aborcji.

    No takich pierdoł, ja nie kupuję!
    Jak mi wymienisz coś (cokolwiek) co zbudował PiS, zacznę od chwalenia tego czegoś.
    Na razie rozdają moje pieniądze na prawo i lewo i każą za to płacić naszym dzieciom, ale czy to jest budowanie?

    No zalatuje propagandą jak za Gierka. Najbardziej się uśmiałem przy tych dobrych relacjach z Europą :)
    Szczególnie podczas kryzysu Ukraińskiego to było widać.
    Żyj sobie dalej w iluzji !

    1 5 Cytuj
  • 7 lip 2016
    prywatnie napisał/a:

    Tobie placa za to, zebys kozaczyl na forach spolecznych. Mi nikt nie placi. Taka jest roznica. To duza roznica, czy nie? Teraz wdzicie czemu ma sluzyc biuro poselskie na naszym terenie i posadka w Pcimiu.

    Skąd ja mam wiedzieć czy ci ktoś nie płaci ? Bo ty tak powiedziałeś ? I znowu jakaś nudna wstawka o Pcimiu.Standardowo . Może ty jesteś wkibic i nadajesz z innego konta na tym forum ? Macie jakąś obsesję w tym Pcimiu.

    2 5 Cytuj
  • 7 lip 2016

    Hey, tu z tymi partyjnymi nie ma co dyskutować, odpowiadają tu głównie oni, poza tym chyba z mieszkańców mało kto czyta. Szkolimy tylko kadry jedynej słusznej. Bono, mmarkos Wkibic i inni - nie uważacie, że to co miało być powiedziane, powiedziane już zostało? Teraz co najwyżej wierszyk można wkleić. Czas stracony, lepiej swoją energię spożytkować na innym polu. Można naprawdę przysłużyć się ludziom, ale czy na tym forum to ja mam pewne wątpliwości.

    2 2 Cytuj
  • 7 lip 2016
    Walker84 napisał/a:

    No zalatuje propagandą jak za Gierka. Najbardziej się uśmiałem przy tych dobrych relacjach z Europą :)
    Szczególnie podczas kryzysu Ukraińskiego to było widać.
    Żyj sobie dalej w iluzji !

    Zrób mi propagandę w stylu gierkowskim, jak masz czego. Proszę bardzo, nie obrażę się. Gierek podniósł poziom życia i technologii z doby Stalinizmu, w dobę średniozamożnych krajów Europy. Byliśmy na krótko bogatsi od Grecji Portugalii i Hiszpanii.
    A mój wujek pracował na delegacji z PEMOD w Hiszpanii w Bilbao i mówił, że "co chciał to miał", tak było tanio. A co to się domyśl. W bogatych państwach na to, nigdy Polaka nie byłoby stać.

    Boję się, że nawet w stylu gierkowskim, nie masz z czego zrobić propagandy na korzyść PiS.
    Nic nie robią i nic nie planują zrobić, poza mamieniem ludzi rentą, dodatkiem i emeryturą, i pierdołami, które kupują tacy naiwniacy jak TY.
    I zniesieniem kolejek do lekarza, ale nie pokazują jak to mają zrobić, takie ble, ble, dla ciemnogrodu i ludzi mało inteligentnych, acz wykształconych.

    7 3 Cytuj
  • 7 lip 2016

    We're born to fly
    So let's keep living 'til it all falls down
    Let's close our eyes
    And let the moment shut the whole world out

    We're in this together
    Hear our hearts beat together
    We stand strong together
    We're in this forever
    This one's for you
    This one's for you

    2 3 Cytuj
  • 8 lip 2016
    bono napisał/a:

    Zrób mi propagandę w stylu gierkowskim, jak masz czego. Proszę bardzo, nie obrażę się. Gierek podniósł poziom życia i technologii z doby Stalinizmu, w dobę średniozamożnych krajów Europy. Byliśmy na krótko bogatsi od Grecji Portugalii i Hiszpanii.
    A mój wujek pracował na delegacji z PEMOD w Hiszpanii w Bilbao i mówił, że "co chciał to miał", tak było tanio. A co to się domyśl. W bogatych państwach na to, nigdy Polaka nie byłoby stać.

    Boję się, że nawet w stylu gierkowskim, nie masz z czego zrobić propagandy na korzyść PiS.
    Nic nie robią i nic nie planują zrobić, poza mamieniem ludzi rentą, dodatkiem i emeryturą, i pierdołami, które kupują tacy naiwniacy jak TY.
    I zniesieniem kolejek do lekarza, ale nie pokazują jak to mają zrobić, takie ble, ble, dla ciemnogrodu i ludzi mało inteligentnych, acz wykształconych.

    To była przenośnia a ty łykasz jak młody pelikan. Tak się mówi bo mimo że uważam Gierka za dobrego przywódcę to również w jego czasach byłą propaganda i można to zobaczyć oglądając pierwszą lepszą kronikę telewizyjną z lat 70-tych.
    I właśnie twój wcześniejszy wpis przypomina mi taką propagandę o "dokonaniach" platformianych

    3 3 Cytuj
  • 8 lip 2016

    Pis rządzi i został po raz pierwszy legalnie wybrany, bo zawsze wybory były fałszowane, a teraz PO postanowiło dopuścić PiS do władzy i wyborów nie sfałszowało.

    A więc szanuję wybór Polaków i nie odmawiam prawa do rządzenia PiSowi. Wygrali, rządzą.
    I to jest bezprzedmiotowe, natomiast nie patrzenie na ręce jakiejkolwiek opcji rządzącej jest ciężkim grzechem.
    PiS jak talibowie z Palmyry, uznali że wszystko przed nimi należy wymazać z pamięci.

    Dobrze, że nie każą zasypać metra Warszawie i zaminować autostrady, stadiony i areny.

    PiS wzoruje się na ideologii, że wszystko co zrobiono przed nimi nie ma żadnej wartości. Czy to jest psychoza, otępienie, schizofrenia?

    Ja mam wymazać z pamięci moje dzieciństwo, bo Kaczyński uznał, że żyłem w komunie, sorry, ale on drugiego życia mi nie daje, żebym mógł zacząć od nowa.

    Nawet ojciec pijak, nie jest tak, surowo i niesprawiedliwie oceniany, bo gdy był trzeźwy budował dom, ogrodzenie itd.
    A przed Kaczyńskim była czarna dziura a Tusk nic tylko kradł i założył PO żeby kradli.

    A komuna tak gnębiła Kaczyńskich i Maciarewicza tak, że postanowili zdobyć komunistyczne tytuły, by mieć wiedzę kiedy obalić komunę.
    I teraz przyszedł czas na obalenie komuny.

    A przed Pisem, jak w Starożytnej Grecji:

    był Chaos z niego zrodzili się bogowie Lech, Jarosław i Antoni.
    I w 2015 r. zaczynają się narodziny Polski. Od panowania tych trzech bogów, powstaje Polska.
    Że Rydzyk nie protestuje?, zawsze myślałem, że to on pretenduje do roli (funkcji) boga.

    No ludzie, niech ci „bogowie” rządzą , skoro ich wybraliśmy, ale niech nie robią z nas „głupa”.

    Niech nakreślą plan działania:
    budujemy nowe uczelnie w mieście takim i takim,
    nowe szpitale w mieście takim i takim,
    autostradę o długości takiej i takiej z miejscowości x do miejscowości y,
    żłobki, przedszkola, niech zadeklarują ilość i datę (jak Tusk z Orlikami)
    A my co mamy:
    Polegli w Smoleńsku,
    Złodzieje rozliczymy ich -kiedy?,
    Damy lekarstwa wszystkim -kiedy?
    Damy wczesną emeryturę -kiedy?
    Zlikwidujemy kolejki do lekarzy -kiedy?
    Złapiemy oszustów na VAT -kiedy?
    Wybudujemy to i to - nawet nie obiecujemy, nic nie będziemy budować.
    Mają natomiast plan obietnic, mamienia i ogłupiania.

    Przecież nikt inny przez najbliższe lata nie będzie rządził, bo opozycja jest na razie żadna a obecnej ekipie nikt nie odmawia prawa do rządzenia.
    Chodzi o to aby patrzyć na ręce, wymagać i egzekwować a nie brać, kolejne mamienie i ogłupianie jak wiarę w Boga.
    By znowu, za cztery czy osiem lat, nie trzeba było zaczynać od nowa, wymazując z pamięci ślady działalności obecnej ekipy.

    9 2 Cytuj
  • 8 lip 2016

    Bono Stalin umarł w 1953 roku a Gierek objął władzę w 1970.
    Co do budowy stadionów ,wyluzuj bo raczej nie ma się czym chwalić a lotniskiem w Radomiu już tak,wybudowano za grube miliony lotnisko które zatrudnia kilkaset ludzi a z którego nie odlatuje żadna regularna linia-trzeba przyznać powód do chwały jak Amber Gold i działacze PO przeciągający po płycie samolot aferzysty.
    http://www.dailymotion.com/video/xtbrek_politycy-ciagna-samolot-olt_news
    To dobitnie pokazuje jakiej klasy polityków ma PO i co o nich sądzi świat biznesu,Kulczyki i inni mieli ich za chłopców na posyłki podobnie jak na szczeblu lokalnym tylko tutaj to już za przysłowiowe "świecidełka" można było mieć działacza na smyczy.

    2 7 Cytuj
  • 8 lip 2016

    No to się ciesz z PiSu jak tamci z OLT, też możesz teraz pociągnąć wózek Kaczyńskiego. Nie patrz im na ręce, tylko kupuj to co ci wciskają, za osiem lat, będziesz mieć kaca jak po PO.
    Co do Stalina, pisałem o gospodarce a nie o UB, a ta za Gomółki niczym się nie różniła od tej za Bieruta.

    8 2 Cytuj
  • 8 lip 2016
    krowka123 napisał/a:

    Co do budowy stadionów ,wyluzuj bo raczej nie ma się czym chwalić a lotniskiem w Radomiu już tak,wybudowano za grube miliony

    No pewnie, że nie ma czym się chwalić. We Francji, to są stadiony, te Tuskowe takie badziewia. Co do Radomia, faktycznie mogli wybudować stadion
    , którym można by się chwalić, taki z lotniskiem na płycie głównej, albo z boiskiem na lądowisku. Zgoda, ale złodzieje od Tuska tylko kradną i już nauczyli innych, tak, że pół Polski to złodzieje. Oczywiście ci z PiS są bogobojni uczciwi i nie kradną.

    6 1 Cytuj
  • 8 lip 2016

    Bono co tak z tymi złodziejami?Czyżby ruszyło sumienie?To może zapłacisz zaległy abonament telewizyjny bo jak sam pisałeś masz NC+ aby nie płacić na PiSowską propagandę ale to nie zwalnia z płacenia abonamentu.

    3 7 Cytuj

Odpowiedz