Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • Pietja 26 lip 2016

    No to może koledzy zastanówcie się co by było gdyby nie wygrane wybory PiSu?

    1 4 Cytuj
  • 26 lip 2016
    Mohikanin napisał/a:

    No to może koledzy zastanówcie się co by było gdyby nie wygrane wybory PiSu?

    Bylibyśmy państwem żydowskim, a jak wiadomo Żydzi z muzułmanami sobie spokojnie radzą.

    4 2 Cytuj
  • 26 lip 2016
    prywatnie napisał/a:

    Walker, Pan Kracy, Kibel z Vegi. Wy ze swoja ograniczonoscia nie jestescie zadna strona w dyskusji. Jestescie tylko zawodowymi trollami, ktore ciagle przekrecaja prawde, uzywaja jezyka nietolerancji i nienawisci. Nie spodziewalem sie powrotu czegos takiego w tych czasach. Byl Hitler, byl Stalin, byl komunizm... Redakcja powinna zadbac o poziom tego forum, bo zanizacie go i to bardzo.

    W takim układzie redakcja powinna ciebie zbanować bo zachowujesz się jak faszysta zabraniając w wolnym kraju pisać ludziom na forum tylko dlatego że coś nie jest zgodnego z twoimi poglądami. To typowe dla faszystów. Dodatkowo obrażasz na wstępie mnie i kliku innych forumowiczów wmawiając że jesteśmy nietolerancyjni i o jakiejś nienawiści piszesz.
    To jest paranoja całkowita ..

    2 4 Cytuj
  • 26 lip 2016
    m_markos napisał/a:

    PIS ma zerową wiedzę na temat jak wyglądają społeczeństwa na zachodzie więc i pomysłów brak. Już pisałem skąd mają mieć wiedzę jak doświadczenie tylko z lokalnego podwórka gdzie jednorodny naród i religia.

    Dla PIS liczy utrzymywanie popularności. Utrzymuje go populizmem, tworzeniem stanu zagrożenia i jednoczeniem ludzi przed jakimś wspólnym zagrożeniem realnym czy też wyimaginowanym. Uchodźcy świetnie się do tego nadają.

    Inna sprawa że islam sieje śmierć i zniszczenie. Im większa jego obecność w danym kraju tym mniej demokracji, większa destabilizacja i większy udział chorych religijnych zasad.

    Mają co najmniej lepszą wiedzę na ten temat niż ty..

    3 2 Cytuj
  • 26 lip 2016
    m_markos napisał/a:

    Narracja zwolenników PIS zawsze mnie zadziwiała. Polska według nich jesteśmy białą wyspą na tle Europy złożonej z imigrantów, dumna, niezalezna politycznie, ekonomicznie i militarnie. UE jest zbędna bo nas tylko krytykuje i ściąga uchodzców. Obama, USA po ostatnim szczycie już ich nie lubimy.

    Proponuję się wam puknąć w głowę, poczytać analizy ekonomiczne, geopolityczne i statystyczne a szybko do was dojdzie że jestesmy stosunkowo małym i starzejącym się społeczeństwem. Gdyby nie UE i swoboda przepływu ludzi, kapitału to klepalibyśmy biedę. Gdyby nie NATO i jednoznaczne stanowisko USA to zielone ludziki były by przy polskiej granicy a my balibyśmy sie wypłynąć poza nasze wody terrytorialne bo ruscy zrobili by nam prowokacje i powtórkę 39roku.

    Więc PISiaki darujcie sobie tą retorykę względem UE, USA bo nasz byt, dobrobyt i bezpieczeństwo Polski jest bezpośrednio z nimi powiązane. I zrozumcie że w pojedynkę jesteśmy nikim.

    Co do Turcji to módlcie się by się nic nie zmieniło bo możecie mieć dzisiątki milionów uchodźców którzy pójdą na Europę.

    Tak zapewne po ostatnich wydarzeniach Niemcy czy Francja są wzorem do naśladowania.
    Puknąłbyś się w głowę .
    W Polsce jest najbezpieczniej!

    3 4 Cytuj
  • 26 lip 2016
    Walker84 napisał/a:

    Mają co najmniej lepszą wiedzę na ten temat niż ty..

    No tak, PISowski Błaszczak gadaniem o multi-kulti i narzekaniem na poprawność polityczną spowodował że na terrorystów padł blady strach przed nami a NIemcy, Francuzi i Brytyjczycy klęczą przed Polską, biją się w piersi i mówią że od dzisiaj będą tylko podążać za wizjonerstwem Jarosława Kaczyńskiego.

    Prawda jest taka że PIS w żadnej dziedzinie nie ma nic sensownego do powiedzenia.

    5 3 Cytuj
  • 26 lip 2016

    Kaczyński w przeciwieństwie do Pani Kopacz i Pana Petru myśli! Przed wyborami mówił, że z falą imigracyjną przyjdzie też terroryzm to się z niego śmiali. Dzisiaj macie efekty tych Waszych otwartych drzwi, giną niczemu niewinne osoby, to nieodpowiedzialna polityka imigracyjna zachodu zabiła trzy niewinne Polki!

    Przypominam słowa rzecznika rządu PO Cezarego Tomczyka:
    "Jesteśmy gotowi przyjąć każdą liczbę imigrantów".

    Ewa Kopacz:
    "Przyjmiemy uchodźców, bo to nasz obowiązek".

    Albo Ryszard Petru:
    „Naszym obowiązkiem jest przyjmowanie uchodźców".

    I tacy ludzie chcą nam rządzić...

    Zamiast zatroszczyć się o własnych obywateli, chcą na nas sprowadzić zagrożenie, Boże broń!

    Dzięki PISowi nie mamy tego "ubogacenia kulturowego" u siebie i za to należy im się szacunek i podziękowanie.

    Mieli odwagę sprzeciwić się Unii Europejskiej, w przeciwieństwie do takich osób jak: Kopacz, Tusk, Schetyna czy Petru, oni sprzedaliby naród za parę srebrników i zgodzili na każdą ilość!

    5 7 Cytuj
  • 26 lip 2016
    bono napisał/a:

    Bylibyśmy państwem żydowskim, a jak wiadomo Żydzi z muzułmanami sobie spokojnie radzą.

    Bono, piszesz o tym wysokim murze na granicy z Palestyną?

    1 1 Cytuj
  • 26 lip 2016
    Sójka napisał/a:

    Kaczyński w przeciwieństwie do Pani Kopacz i Pana Petru myśli! Przed wyborami mówił, że z falą imigracyjną przyjdzie też terroryzm to się z niego śmiali. Dzisiaj macie efekty tych Waszych otwartych drzwi, giną niczemu niewinne osoby, to nieodpowiedzialna polityka imigracyjna zachodu zabiła trzy niewinne Polki!

    Ciekawe. Bo z tego co wiem to dla żadnego z imigrantów nie jesteśmy krajem docelowym. Ci którzy do nas przyjechali (np. chrześcijanie sprowadzenie przez fundację Estera i Miriam Shaded) po prostu pojechali dalej do Niemiec.

    O tej nieodpowiedzialnej polityce imigracji zachodu już słyszałem. Wtedy mówili to w UK po tym jak polak zaszlachtował jubilera. Później ponownie jak wyszły statystyki przestępstw i okazało się że Polacy to nie aniołki. A później to już wracało w brukowcach w regularnych odstępach czasu.

    Pusta retoryka, tworzenie stanu zagrożenia. W Polsce nie ma imigrantów a najmocniej krzyczą. Jedyne co mnie zastanawia to relacja PIS i Kościoła/papieża. Wiadomo że są razem głębokimi sojusznikami. PIS ostro atakuje multi-kulti a kościół chce sprowadzać imigrantów. Polska katolicka.

    Już pisałem problem jest. Ale atmosferą linczu to go nie rozwiążecie.

    4 1 Cytuj
  • 26 lip 2016

    Ciekawe jak to walker wytłumaczy ????
    Kolejny reporter wyrzucony z TVP. "Odmówiłem podania nieprawdziwej, szkalującej opozycję informacji”

    Po wyrzuceniu z „Panoramy” Hanny Lis i Joanny Racewicz przyszła kolej na reporterów. Zwolniony ze stanowiska Radosław Masłowski twierdzi, że z pracą pożegnał się po tym, jak kilkukrotnie odmówił kierownictwu „podania nieprawdziwej, szkalującej opozycję informacji”.

    W związku z tym, że na temat jego zwolnienia pojawiło się wiele sprzecznych informacji, reporter sam postanowił zabrać głos w sprawie. W obszernym wpisie na Facebooku napisał, że w odróżnieniu od zwolnień kolegów i koleżanek, jego przebiegało pośród wrzasku, gróźb i epitetów, a po „kilkuminutowej tyradzie pełnej bluzgów i przekleństw” oskarżono go, że spóźnił się z materiałem na emisję. Choć przygotowany przez niego materiał ukazał się o czasie.

    - Prawdziwym powodem jest to, że kilkukrotnie odmówiłem nowemu szefowi podania nieprawdziwej, szkalującej opozycję informacji. I nie musicie pisać, jak przykro i szkoda bo żałować trzeba tych, którzy w tej redakcji nadal muszą pracować. Większość z nich ma nadzieje, że kiedyś wrócą normalne czasy:- bez cenzury, ingerowania w tematy i zakazu krytyki partii rządzącej. I za nich trzeba trzymać kciuki. Przykro, że nie mogą nawet kliknąć "lubię to" pod tym postem, bo nawet to mogłoby stać się powodem zwolnienia – napisał Masłowski.

    Dodał, że szpilka pod adresem opozycji musiała znaleźć się w każdym materiale. Nawet tzw. michałku, który przygotowywał na koniec, a który poświęcony był angielskiej firmie, która uszyła garnitur dla konia.

    - Usłyszałem, że warto byłoby w tym temacie dodać zdanie, że taki koń w garniturze pasowałby na sędziego Trybunału Konstytucyjnego. Śmieszne ? Oceńcie sami. Licho ta zmiana wygląda – zakończył Masłowski.
    Radosław Masłowski © Fot. TVP INFO Radosław Masłowski

    To nie pierwsze zwolnienia z podobnych powodów. W zeszłym miesiącu z TVP Info zostały zwolnione trzy wydawczynie: Izabela Leśkiewicz, Magdalena Siemiątkowska i Małgorzata Serafin. Władzom telewizji nie spodobało się, że jako najważniejsze wydarzenie medialne dnia chciałby one obszernie relacjonować marsz Komitetu Obrony Demokracji. Mariusz Plis chciał, aby zamiast tego emitować materiały z konferencji Episkopatu Polski oraz reportaż poświęcony inwigilacji dziennikarzy.

    Radosław Masłowski związany był z „Panoramą” od 2005 roku. Wcześniej pracował w Radiu Bis, Programie I Polskiego Radia oraz Informacyjnej Agencji Radiowej. Dla TVP2 przygotowywał materiały o sporcie, wojsku i policji.

    2 1 Cytuj
  • 26 lip 2016

    Nowe standardy obrad w sejmie.

    Film zza kulis obrad Sejmu. Posłowie PiS do Pomaskiej: „Siadaj na miejsce, babo jedna”, „zejdź z tej mównicy, bo ja ci zaraz pomogę”

    „Premier Beata Szydło nadal nie poinformowała polskiego parlamentu o opinii wydanej przez Komisję Europejską ws.stanu praworządności w Polsce” – napisała na swoim Facebooku Agnieszka Pomaska z PO i dodała, iż chciała podczas wczorajszego posiedzenia sama zgłosić owy wniosek, jednak nie została dopuszczona nawet do jego uzasadnienia. „A posłowie PiS w bardzo osobliwy sposób, mówiąc delikatnie, reagowali na próbę zabrania przeze mnie głosu. Z resztą zobaczcie i oceńcie sami...” – dodała posłanka.

    Filmik z całego zdarzenia umieszczony został w serwisie YouTube. Widać na nim salę sejmową z perspektywy Prawa i Sprawiedliwości. Nagranie wykonane miało zostać z miejsca zajmowanego przez posła Dominika Tarczyńskiego.

    Wideo pokazuje, jak Agnieszka Pomaska stoi przy mównicy i domaga się dopuszczenia do głosu. „Złaź z tej mównicy”, „siadaj na miejsce, babo jedna”, „zejdź z tej mównicy, bo ja ci zaraz pomogę”, „no stercz sobie” – takie hasła słychać z sali.

    Pomaskiej w końcu udaje się zabrać głos. – Dziękuję. Na wstępie chciałam powiedzieć, że w Polsce cenzura, także cenzura prewencyjna, jest zakazana. Proszę o przerwanie obrad tego posiedzenia – mówi.

    W tym momencie na sali wybucha oburzenie.

    – Oddaj dietę w takim razie, jak ci się nie chce pracować! – krzyczy mężczyzna.

    – Boże, nie rób z siebie idiotki, zejdź. Bo wstyd... – dodaje jedna z kobiet.

    Marszałek Kuchciński w końcu nakazuje Pomaskiej opuścić salę. Rozlegają się oklaski.

    „Zjeżdżaj, babo jedna!”, „weź ty plotkaro!” – takie głosy słychać, kiedy posłanka Platformy Obywatelskiej opuszcza salę.

    3 2 Cytuj
  • Andrzej 27 lip 2016

    Jakiś link do filmiku?

    3 1 Cytuj
  • 27 lip 2016
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Bono, piszesz o tym wysokim murze na granicy z Palestyną?

    Pis zę że sobie radzą, nie piszę jak.

    1 1 Cytuj
  • 27 lip 2016
    Walker84 napisał/a:

    W takim układzie redakcja powinna ciebie zbanować bo zachowujesz się jak faszysta zabraniając w wolnym kraju pisać ludziom na forum tylko dlatego że coś nie jest zgodnego z twoimi poglądami. To typowe dla faszystów. Dodatkowo obrażasz na wstępie mnie i kliku innych forumowiczów wmawiając że jesteśmy nietolerancyjni i o jakiejś nienawiści piszesz.
    To jest paranoja całkowita ..

    W necie nic nie ginie, każdy może poczytać i porównać. To było upomnienie dla Was że ja na takie wpisy się nie godzę i nie może być zgody. Widzę że Redakcja rasistowskie wpisy Kibla już usunęła. I jak ma być u nas dobrze... Kolego czy Ty masz w ogóle pojęcie co piszesz nazywając moje zachowanie faszyzmem?

    Sójka napisał/a:

    Kaczyński w przeciwieństwie do Pani Kopacz i Pana Petru myśli! Przed wyborami mówił, że z falą imigracyjną przyjdzie też terroryzm to się z niego śmiali.

    Sójka z nie przyjmowaniem imigrantów wiekszosc Polakow sie zgadza. Chociaz nigdy nie byla to az tak duza grozba i PiS moim zdaniem wyolbrzymil sprawe. Ale jest inna rzecz na ktora trzeba zwrocic uwage - to brak logiki w dzialaniu wladz. Z jednej strony sprzeciwiamy sie naplywowi imigrantow z obawy przed terroryzmem a teraz same nasze wladze wkladaja kij w mrowisko i chca wyslac wojsko przeciw Panstwu Islamskiemu. Wiadomo jak takie cos skonczylo sie dla Francji. Sojka dlaczego Macierewicz chce nam zwalic na leb terrorystow. Odpowiedz mi.

    3 2 Cytuj
  • 27 lip 2016
    prywatnie napisał/a:

    W necie nic nie ginie, każdy może poczytać i porównać. To było upomnienie dla Was, że ja na takie wpisy się nie godzę i nie może być zgody.

    Zgadza się, nic nie ginie. Tak samo jak i Twój wpis:

    prywatnie 25.07.2016 - 13:05

    [i]Walker, Pan Kracy, Kibel z Vegi. Wy ze swoja ograniczonoscia nie jestescie zadna strona w dyskusji. Jestescie tylko zawodowymi trollami, ktore ciagle przekrecaja prawde, uzywaja jezyka nietolerancji i nienawisci. Nie spodziewalem sie powrotu czegos takiego w tych czasach. Byl Hitler, byl Stalin, byl komunizm... Redakcja powinna zadbac o poziom tego forum, bo zanizacie go i to bardzo.[/i]

    Co Ty tutaj wyjeżdżasz z Hitlerem czy Stalinem??????
    Do kogo Ty to piszesz?
    Ja w komuniźmie dorastałem i wiem czym to pachniało, Ty (zapewne) znasz z książek. I nie mieszaj mnie z tym systemem bo bardzo, bardzo daleko mi do niego. Że nie wspomnę to wymienionych przez Ciebie "znanych" wszystkim postaciach. Wypraszam sobie!

    4 3 Cytuj
  • 27 lip 2016

    Tak jak wspomniałem Kolego. Język nienawiści używany byl za Hitlera, za Stalina i przez komunistow. I poczytajcie sobie swoje wlasne wpisy co czasami wypisujecie. Nie wiem czy akurat Ty bo az tak tego nie sledze ale Kibel i Walker to juz przoduja,,

    4 3 Cytuj
  • 27 lip 2016
    Sójka napisał/a:

    Kaczyński w przeciwieństwie do Pani Kopacz i Pana Petru myśli! Przed wyborami mówił, że z falą imigracyjną przyjdzie też terroryzm to się z niego śmiali. Dzisiaj macie efekty tych Waszych otwartych drzwi, giną niczemu niewinne osoby, to nieodpowiedzialna polityka imigracyjna zachodu zabiła trzy niewinne Polki!

    Przypominam słowa rzecznika rządu PO Cezarego Tomczyka:
    "Jesteśmy gotowi przyjąć każdą liczbę imigrantów".

    Ewa Kopacz:
    "Przyjmiemy uchodźców, bo to nasz obowiązek".

    Albo Ryszard Petru:
    „Naszym obowiązkiem jest przyjmowanie uchodźców".

    I tacy ludzie chcą nam rządzić...

    Zamiast zatroszczyć się o własnych obywateli, chcą na nas sprowadzić zagrożenie, Boże broń!

    Dzięki PISowi nie mamy tego "ubogacenia kulturowego" u siebie i za to należy im się szacunek i podziękowanie.

    Mieli odwagę sprzeciwić się Unii Europejskiej, w przeciwieństwie do takich osób jak: Kopacz, Tusk, Schetyna czy Petru, oni sprzedaliby naród za parę srebrników i zgodzili na każdą ilość!

    Rząd pani Kopacz postąpił i etycznie, i rozsądnie. Taka powinna być twarz Polski. Kaczyński i PiS przynoszą nam wstyd na świecie i szkodzą naszym narodowym interesom. Po co zrażać do siebie Arabów, skoro i tak nie chcą do nas przyjeżdżać? po co drażnić kraje Unii nie wykazując solidarności w rozwiązaniu na razie ich problemu. To zostanie zapamiętane. To głupota. totalna głupota. Granie na emocjach i celowe podsycanie antyuchodźczego trendu to podłość Kaczyńskiego i PiS-u, partii deklarującej katolickość. Jaka to jest katolickośc? Płytka i powierzchowna jak u Sienkiewicza czy pogłębiona wiarą w stylu papieża Franciszka? Zabijamy otwartość naszego JPII. To, o czym piszesz jest tak obrzydliwe i pokrętne, że ... Potrzebujecie wroga, bo rządy PiS-u sie kompromitują? Hajże na Araba. Problem jest, ale inaczej się go rozwiązuje.

    7 4 Cytuj
  • 27 lip 2016

    Przez 8 lat rządów PO-PSL Polska klęczała na kolanach, bo zgadzała się na wszystko co powiedzą wielcy Panowie z zachodu i UE. W dupie mieli interes narodowy, liczyło się tylko to, że poklepią nas w podziękowaniu po plecach i powiedzą dobre słowo.

    Za co Donald Tusk dostał stanowisko od Angeli Merkel?
    Właśnie za taką uległą politykę, rozkradanie i wyprzedaż majątku narodowego i trwonienie pieniędzy publicznych. Myślę, że kiedyś odpowie za tą niegospodarność.

    2 8 Cytuj
  • 27 lip 2016

    Na kolanach to ty Sójka, klęczysz, bo zgadzasz się na wszystko co powiedzą wielcy Panowie z PiS.
    I też Cie mają w dupie, poklepią w podziękowaniu po plecach i powiedzą dobre słowo.

    O reszcie (której piszesz) nie wspomnę, bo to z pogranicza początków schizofrenii.

    5 2 Cytuj
  • 27 lip 2016
    Sójka napisał/a:

    Za co Donald Tusk dostał stanowisko od Angeli Merkel? Właśnie za taką uległą politykę, rozkradanie i wyprzedaż majątku narodowego i trwonienie pieniędzy publicznych. Myślę, że kiedyś odpowie za tą niegospodarność.

    I dlatego Jarosław Kaczyński gratulował mu po objęciu tego stanowiska? Widocznie swój swego wszędzie rozpozna...
    zdjecie

    5 2 Cytuj
  • 27 lip 2016
    bono napisał/a:

    O reszcie (której piszesz) nie wspomnę, bo to z pogranicza początków schizofrenii.

    Schizofrenie to Ty masz, bo nie pamiętasz co działo się przez 8 ostatnich lat- masz jakieś problemy z pamięcią czy co? Starość nie radość, niestety...

    m_markos napisał/a:

    I dlatego Jarosław Kaczyński gratulował mu po objęciu tego stanowiska? Widocznie swój swego wszędzie rozpozna...

    Ze zwykłej grzeczności i kultury wypadało podać rękę, nic poza tym. Sam Kaczyński powiedział, że mu pogratulował, ale to nie zmienia faktu, że był słabym premierem.

    Jeszcze gdyby nie podał to Gazeta Wyborcza i TVN przez tydzień wałkowałyby i jątrzyły, że nie umie się zachować i pogratulować "Królowi Europy wielkiego sukcesu".

    2 6 Cytuj
  • Andrzej 27 lip 2016

    A w tvpis najpierw papież Franciszek, a zaraz później propaganda prezesa Kurskiego. No jaja!

    Dobra zmiana.

    [i] Wizyta papieża pokazuje, jak ważna jest tv narodowa, tv publiczna.
    Tv publiczna jest bardzo potrzebna naszemu społeczeństwu.[/i]

    Sójka napisał/a:

    Ze zwykłej grzeczności i kultury wypadało podać rękę, nic poza tym. Sam Kaczyński powiedział, że mu pogratulował

    A widziałeś, jak Kaczor z Tuskiem się cieszą na tym zdjęciu? Bardziej, niż Tusk z Putinem w Smoleńsku 6 lat temu. Tak, na pewno omawiają kolejny zamach.

    3 3 Cytuj
  • 27 lip 2016
    Sójka napisał/a:

    Schizofrenie to Ty masz, bo nie pamiętasz co działo się przez 8 ostatnich lat- masz jakieś problemy z pamięcią czy co? Starość nie radość, niestety...

    .

    A co się działo? Kraj piękniał, budowano Orliki ( teraz są efekty sportowców), budowano autostrady, drogi ekspresowe, drogi pozostałe, obwodnice miast, stadiony,. Zorganizowano Mistrzostwa Europy, Przeżyliśmy powódź stulecia, przeżyliśmy Smoleńsk w raz z konsekwencjami, pogrzeby, ceremonie, śledztwa, sprowadzanie zwłok, największy kryzys światowy po II wojnie.
    Kaczyński, ma jak na wczasach inclusive, ochroniliśmy ludzi przed zdefraudowaniem ich pieniędzy przez SKOK.

    Wiele rzeczy się nie udało, ale co udało się Kaczyńskiemu?
    A udało się wołanie: złodzieje oszuści, mafia... i co za tymi określeniami idzie?
    Nic pustosłowie.

    8 3 Cytuj
  • 28 lip 2016
    bono napisał/a:

    A co się działo? Kraj piękniał, budowano Orliki ( teraz są efekty sportowców), budowano autostrady, drogi ekspresowe, drogi pozostałe, obwodnice miast, stadiony

    Można było zrobić o wiele wiele więcej, wiele wiele więcej km autostrad wybudować (gdyby nie łapówki i ośmiorniczki).
    Gdzie ta [u]obwodnica Myślenic[/u]? Miała kosztować 20mln co tak przerażało Starostwo a kładka w Jaworniku kosztowała 7,5mln!

    bono napisał/a:

    Wiele rzeczy się nie udało, ale co udało się Kaczyńskiemu?
    A udało się wołanie: złodzieje oszuści, mafia... i co za tymi określeniami idzie?
    Nic pustosłowie.

    bono, może poczekasz jeszcze niecałe 8 lat?
    Porównujesz dokonania poprzedniego rządu, który rządził 2 PEŁNE kadencje z obecnym, który rządzi dopiero kilka miesięcy?!

    3 3 Cytuj
  • 28 lip 2016

    A to jak zaczal rzadzic PiS to ma byc piekne Pan Kracy? Przyklad z naszego podworka w gminie Pcim. Odstawiano cyrki kto wie czy w innym kraju nie idace pod prokurature. Obajtek odszedl w jesieni 2015 r. a wybory dopiero w lipcu 2016. PiS zaczal brzydko, bezczelnie. Bez szacunku do prawa. Kolesiostwo o wiele wieksze niz za PO. Wiec nie mydl tu nikomu oczu ze PO takie a siakie bo PiS to aniolki nie sa. Tylko ze o tym nie idzie tyle uslyszec bo za PO przynajmniej telewizja mowila o aferach. Teraz o aferach pisowskich nic. Czy mowiono cos o SKOKU? SKOK jak wiadomo najwieksza afera do tej pory w Polsce. Afera wieksza moze niz wszystkie do tej pory afery razem wziete. Zamieszany w afere SKOK jest wlasnie PiS. Telewizja nie powie bo juz ocenzurowali od kiedy PiS polozyl na niej lape i stworzyl media narodowe. Ale w internecie jest wszystko. Mozna czytac. Tak bezczelnie rzadzacej ekipy jeszcze w Polsce chyba nie bylo. Wiec pytam Pan Kracy skad w Tobie tyle optymizmu po tym co pokazuje PiS juz na poczatku rzadow? A moze jestes jednym z tych ktorzy korzystaja na "dojnej zmianie"?

    3 3 Cytuj

Odpowiedz