Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 28 lip 2016
    Sójka napisał/a:

    To w takim razie muszę Cię zignorować.

    Ja już tutaj z jednym takim co ludzi wyzywał od niedorozwiniętych nie dyskutuję . Dobra metoda..

    2 4 Cytuj
  • 28 lip 2016
    m_markos napisał/a:

    No własnie. Ty to tak jak Walker, byle pisać, bez najmniejszej znajomości tematu, bez konkretów, bez składu i ładu ale pisać, oskarżać, krzyczeć i mieszać. Zwolennicy PIS w swojej esencji.

    SKOKI to jest sprawa ostanich lat. I była komisja w 2015, i było śledztwo, ale PISiaki ukręcili mu łeb bo było niewygodne dla nich.
    http://natemat.pl/170679,wladza-sie-zmienila-sledztwo-ws-skokow-i-biereckiego-zostalo-umorzone

    Już ci parokrotnie pisałem że nie było żadnego zarzutu i nikt nikomu nic nie zarzucił. Medialna aferka napompowana przez platformianych. Przecież to był prywatny interes który sobie sami kręcili.
    Dlaczego w dalszym ciągu robisz z ludzi idiotów?

    2 4 Cytuj
  • 28 lip 2016
    pan Kracy napisał/a:

    m_markos, wytłumacz mi jedno, tylko jedno...
    PO miało 8 lat, słownie: osiem lat na wszelkiego rodzaju dochodzenia, śledztwa, komisje itp. itd...
    Dlaczego nie wykorzystała swoich 5 minut na wyjaśnienie sprawy???

    Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, no tak, zwykle to media przedstawiają Ci wygodne dla Ciebie fakty, które tak namiętnie wklejasz.

    Już ich o to pytałem. Podobnie też o to dlaczego kaczor i ziober nie siedzą za między innymi załatwienie Blidy. I kilka innych spraw. Mieli przecież być przez 8 lat stawiani przed trybunałami, sądami itd , itd..
    Bez odpowiedzi.

    2 5 Cytuj
  • 28 lip 2016
    pan Kracy napisał/a:

    Można było zrobić o wiele wiele więcej, wiele wiele więcej km autostrad wybudować (gdyby nie łapówki i ośmiorniczki).
    Gdzie ta obwodnica Myślenic? Miała kosztować 20mln co tak przerażało Starostwo a kładka w Jaworniku kosztowała 7,5mln!
    bono, może poczekasz jeszcze niecałe 8 lat?
    Porównujesz dokonania poprzedniego rządu, który rządził 2 PEŁNE kadencje z obecnym, który rządzi dopiero kilka miesięcy?!

    Już tą kwestię wałkowałem z tym forumowiczem wiele razy. Nic to nie daje. Przypomina klienta polmozbytu w latach 80-tych któremu wciśnięto zdekompletowanego malucha w nie tym kolorze co wybierał ale i tak był zadowolony bo nie było innej możliwości. Przy okazji jeszcze go państwo okradło bo musiał na niego rypać 30 lat.

    1 4 Cytuj
  • 28 lip 2016
    Walker84 napisał/a:

    Ju ż ci parokrotnie pisałem że nie było żadnego zarzutu i nikt nikomu nic nie zarzucił. Medialna aferka napompowana przez platformianych. Przecież to był prywatny interes który sobie sami kręcili.
    Dlaczego w dalszym ciągu robisz z ludzi idiotów?

    No tak 6mld PLN zniknie do końca tego roku BGF. Jeden SKOK po drugim upada. A ty twierdzisz że nic się nie stało.

    Oczywiście że jest temat. MEGA afera w której PIS maczał ręce, a bezpośredni sprawcy należą do PIS.
    Jest wystarczająco wszystko dobrze udokumentowane.

    2 Cytuj
  • 28 lip 2016
    m_markos napisał/a:

    No tak 6mld PLN zniknie do końca tego roku BGF. Jeden SKOK po drugim upada. A ty twierdzisz że nic się nie stało.

    Oczywiście że jest temat. MEGA afera w której PIS maczał ręce, a bezpośredni sprawcy należą do PIS.
    Jest wystarczająco wszystko dobrze udokumentowane.

    Jaki skok upada? Skok jest państwowy ? To nie jest państwowy interes? Czy możesz podać choć jeden paragraf z którego można by tutaj postawić komuś zarzuty ? Jeżeli tak to dlaczego przez trzy lata nikomu nie postawiono żadnych ? Dlaczego Bierecki nie został zatrzymany w 2013 , 2014 czy 2015 roku ? Na jakiej podstawie by miał być ?

    Dlaczego nie walczyłeś tak gdy późniejsi doradcy donka załatwili nam arcy-niekorzystną umowę przez którą straciliśmy kilkanaście miliardów złotych z prywatyzacji Państwowej firmy:
    http://wyborcza.biz/biznes/1,147754,7301338,Ile_Eureko_zarobilo_przez_10_lat_na_PZU_.html?disableRedirects=true

    2 5 Cytuj
  • 28 lip 2016
    Walker84 napisał/a:

    Dlaczego nie walczyłeś tak gdy późniejsi doradcy donka załatwili nam arcy-niekorzystną umowę przez którą straciliśmy kilkanaście miliardów złotych z prywatyzacji Państwowej firmy:
    http://wyborcza.biz/biznes/1,147754,7301338,Ile_Eureko_zarobilo_przez_10_lat_na_PZU_.html?disableRedirects=true

    Wiesz dlaczego nie walczył?
    Ano dlatego, że wówczas media były "swoje" i żaden dziennikarzyna nie miał odwagi nawet pisnąć o tych wałkach bo straciłby momentalnie chlebuś. A jeśli wałki nie były nagłaśniane to i [i]m_markos[/i] o nich nie wiedział (TVN milczał jak zaklęty).

    Teraz 'wadza' jest zła to się ją próbuje zgnębić za pomocą dostępnych narzędzi.

    6 5 Cytuj
  • 29 lip 2016
    Walker84 napisał/a:

    Ja już tutaj z jednym takim co ludzi wyzywał od niedorozwiniętych nie dyskutuję . Dobra metoda..

    W nawiązaniu do powyższej wypowiedzi i ku potomności ......

    24.04.2016 - 15:21 Kolejny histeryk który nie może podać żadnych konkretów.
    26.04.2016 - 5:40 Jesteś podobnie jak bono czy markos kolejnym hipokrytą.
    26.04.2016 - 19:20 Jesteś łukaszu niestety kolejnym klakierem establishmentu po okrągłostołowego który się zakisił tutaj na 25 lat i teraz kwiczy bo jest po tym czasie w końcu odrywany od koryta i taka prawda.
    03.05.2016 - 12:42 ten cały Łukaszek to podstawiony troll internetowy platformianych i ich pomagierów.
    08.05.2016 - 11:02 Człowieku już ci tutaj dziesiątki razy różni ludzie pisali. Ale dalej udajesz głupiego.
    13.05.2016 - 5:09 Od początku wiedziałem że łukaszzu jesteś klakierem platformy
    14.05.2016 - 16:07 To nie są kobiety tylko ok. 300 jakiś lewackich idiotek.
    17.05.2016 - 20:04 Nie zwykłego idiotę. Bo tylko idiota może porównywać dzisiejszą sytuację z Stanem wojennym. ...........................Dlatego stwierdzam że jest idiotą ewentualnie dostał zlecenie i je wykonał.
    19.05.2016 - 19:13 Z tego co tutaj widzę na forum fiksujesz coraz bardziej i robisz z siebie durnia
    20.05.2016 - 18:31 Wygląda na to że jesteś kolejnym pismakiem robiącym z siebie durnia pisząc takie głupoty..
    22.05.2016 - 12:22 Po tym wpisie już wszyscy wiemy że jesteś klakierem nowoczesnej/platformy
    28.05.2016 - 10:43 Jak jesteś z kodziarzami to jesteś lewakiem bo z nimi już biegają pedzie i reszta tej bandy popalikotowej.
    28.05.2016 - 15:03 Jego wnuczka niestety jest idiotką albo dostała zlecenie żeby tak mówić
    02.06.2016 - 19:20 Nie rżnij znowu głupa.
    02.06.2016 - 20:28 Bono i kilka klakierów tutaj na forum tańczy jak zagrają
    03.06.2016 - 11:21 Śmieszny z ciebie ludzik.
    05.06.2016 - 2:41 Jesteś klasycznym głupcem..
    05.06.2016 - 12:34 Powiedz mi kolego czy ty masz wszystko w porządku z głową
    07.07.2016 - 16:09 Sam jesteś propagandysta i mąciciel w jednym.
    14.07.2016 - 5:48 Sam jesteś kłamcą.
    20.07.2016 - 19:06 Chodzi tylko o to żeby cały czas powtarzać że to są hipokryci bądź internetowi trolle platformianych.

    Oczywiście wszystkie cytaty pochodzą z wątku Dobra zmiana i są wyrwane z kontekstu i baaardzo stronnicze.

    7 2 Cytuj
  • 30 lip 2016

    Civium concordia murus orbium.

    https://m.youtube.com/watch?v=zPiCpGuT5dA

    1 2 Cytuj
  • 30 lip 2016
    pan Kracy napisał/a:

    Wiesz dlaczego nie walczył?
    Ano dlatego, że wówczas media były "swoje" i żaden dziennikarzyna nie miał odwagi nawet pisnąć o tych wałkach bo straciłby momentalnie chlebuś. A jeśli wałki nie były nagłaśniane to i m_markos o nich nie wiedział (TVN milczał jak zaklęty).

    Teraz 'wadza' jest zła to się ją próbuje zgnębić za pomocą dostępnych narzędzi.

    Podobnie jak kilka innych postaci piszących tutaj. Wystarczy przeglądnąć forum i odraz zobaczysz że uaktywnili się po wyborze Dudy na Prezydenta a bardziej po wygraniu wyborów przez kaczora. To opłacani klakierzy starego układu/establishmentu który został oderwany od koryta i teraz kwiczy. jeszcze im kasę chcą obciąć ( SB-ekom ). TO już całkiem fiksują.

    5 5 Cytuj
  • 30 lip 2016

    Civium concordia murus orbium.

    1 3 Cytuj
  • 31 lip 2016
    Walker84 napisał/a:

    Podobnie jak kilka innych postaci piszących tutaj. Wystarczy przeglądnąć forum i odraz zobaczysz że uaktywnili się po wyborze Dudy na Prezydenta a bardziej po wygraniu wyborów przez kaczora. To opłacani klakierzy starego układu/establishmentu który został oderwany od koryta i teraz kwiczy. jeszcze im kasę chcą obciąć ( SB-ekom ). TO już całkiem fiksują.

    Przez 26 lat niepodległej Polski przy ' korycie' było wiele osób, także Lech i Jarosław Kaczyńscy. Jarosław osiem razy przegrywał po odejściu od "koryta" i kwiczał, oj kwiczał, aż wykwiczał i rządzi. To kwiczenie tak niedawne, że nie wciskaj ludziom ciemnoty. Nie odmawiaj nikomu prawa do kwiczenia. Mają prawo kwiczeć, jak prawo miałeś i Ty 8 razy z Jarosławem przegrywając. Rządzący i opozycja. Podstawy demokracji. Po co sobie ubliżać? Skoro oderwani od koryta to i przy korycie. Sami się zajeżdżacie. Nie wiem, czy Tobie płacą i czy jesteś hejterem, to i Ty nie wmawiaj mnie takiej roli. PiS oceniam krytycznie od 2005 roku od momentu koalicji z Samoobroną. Obecne rządy tej partii potwierdzają, że słusznie. Rozumiem tych, co się uaktywnili dopiero teraz, bo podstaw demokracji nie naruszały żadne rządy przed PiS-em przez owe 26 lat. Teraz larum grają i słusznie, bo Kaczyński burzy nasz z trudem zbudowaną demokrację, nasz dom. Ty zaś zrozum, że to larum grają nie tylko [ jakbyś chciał ]esbecy i postkomuniści , lecz przede wszystkim zasłużeni dla demokracji i niepodległości ludzie, których walkę, pracę i trud PiS obraca w perzynę. KOD to ponadpartyjne oburzenie na rządy PiS-u. Nie lekceważ przedstawicieli rządów wielu koalicji, ludzi , którzy zrobili wiele dobrego i nie ubliżaj im od esbeków, komunistów i złodziei. Rozglądnij się po PiS-ie. Tam ich pełno. Ja jestem spokojny, bo PiS robi gafę za gafą i sam się wykończy, zrażając do siebie większość społeczeństwa. Coraz więcej ludzi dostrzega, że to jacyś opętani szaleńcy. Na nic Twoje miotanie się i rozpaczliwa próba obrony, bo Macierewicz wyśle wojsko z apelem smoleńskim i zrazi kolejne środowisko etc.

    7 4 Cytuj
  • 31 lip 2016

    Skiba opowiedział na antenie, że jest taka ludowa przypowieść o skłóconej rodzinie, gdzie ojciec przyprowadza nagle do domu "śmierdzącą kozę". Wtedy wszyscy się przeciwko niej jednoczą. Według satyryka taką "śmierdzącą kozą" jest dziś PiS. Z tym wyjątkiem, że smród czuć na całym świecie.
    Na forum rolę śmierdzącej kozy pełni kibel z Vegi.

    7 3 Cytuj
  • 31 lip 2016
    WKibic napisał/a:

    Przez 26 lat niepodległej Polski przy ' korycie' było wiele osób, także Lech i Jarosław Kaczyńscy. Jarosław osiem razy przegrywał po odejściu od "koryta" i kwiczał, oj kwiczał, aż wykwiczał i rządzi. To kwiczenie tak niedawne, że nie wciskaj ludziom ciemnoty. Nie odmawiaj nikomu prawa do kwiczenia. Mają prawo kwiczeć, jak prawo miałeś i Ty 8 razy z Jarosławem przegrywając. Rządzący i opozycja. Podstawy demokracji. Po co sobie ubliżać? Skoro oderwani od koryta to i przy korycie. Sami się zajeżdżacie. Nie wiem, czy Tobie płacą i czy jesteś hejterem, to i Ty nie wmawiaj mnie takiej roli. PiS oceniam krytycznie od 2005 roku od momentu koalicji z Samoobroną. Obecne rządy tej partii potwierdzają, że słusznie. Rozumiem tych, co się uaktywnili dopiero teraz, bo podstaw demokracji nie naruszały żadne rządy przed PiS-em przez owe 26 lat. Teraz larum grają i słusznie, bo Kaczyński burzy nasz z trudem zbudowaną demokrację, nasz dom. Ty zaś zrozum, że to larum grają nie tylko [ jakbyś chciał ]esbecy i postkomuniści , lecz przede wszystkim zasłużeni dla demokracji i niepodległości ludzie, których walkę, pracę i trud PiS obraca w perzynę. KOD to ponadpartyjne oburzenie na rządy PiS-u. Nie lekceważ przedstawicieli rządów wielu koalicji, ludzi , którzy zrobili wiele dobrego i nie ubliżaj im od esbeków, komunistów i złodziei. Rozglądnij się po PiS-ie. Tam ich pełno. Ja jestem spokojny, bo PiS robi gafę za gafą i sam się wykończy, zrażając do siebie większość społeczeństwa. Coraz więcej ludzi dostrzega, że to jacyś opętani szaleńcy. Na nic Twoje miotanie się i rozpaczliwa próba obrony, bo Macierewicz wyśle wojsko z apelem smoleńskim i zrazi kolejne środowisko etc.

    Niestety kolego ale ty również się zaliczasz do propagandystów układu. Już ktoś tutaj kiedyś ktoś pisał że jesteś poszkodowany w walkach o stołek w Pcimiu. Dodatkowo pisząc takie knoty jak wyżej że żadna partia nie łamała demokracji jak Pis sprowadzasz na siebie podejrzenia bo zapewne wiesz że platforma robiła wałki w czerwcu 2015 roku w TK. O takich akcjach jak y=trzymanie gościa w areszcie rok bez żadnych zarzutów nie wspomnę. Czyli zachodzą dwie ewentualności. Albo rżniesz głupa albo dostajesz kasę za pisanie takich manipulatorskich tekstów.
    O tym esbeckim towarzystwie nie wspominam. Cały ten Kod się z nich składa. Zresztą tak to zostało w tym kraju niestety ukształtowane po 89 roku. Tutaj jest to wszystko opisanie dokładnie :
    http://www.kontrowersje.net/zbowidowiec_z_prl_u_powsta_cowi_nier_wny_i_trzeba_mie_odwag_od_tym_m_wi

    3 6 Cytuj
  • 31 lip 2016
    WKibic napisał/a:

    Skiba opowiedział na antenie, że jest taka ludowa przypowieść o skłóconej rodzinie, gdzie ojciec przyprowadza nagle do domu "śmierdzącą kozę". Wtedy wszyscy się przeciwko niej jednoczą. Według satyryka taką "śmierdzącą kozą" jest dziś PiS. Z tym wyjątkiem, że smród czuć na całym świecie.

    Też to słyszałem, ale zapomniałeś napisać co odpowiedział prowadzący:

    – Też muszę odpowiedzieć dow*****em.

    Przychodzi do biura Mateusz Kijowski. Widzi tam mężczyzna zapisuje się, pyta więc, co pana do tego skłoniło?

    On odpowiada, wie pan co, wracam do domu, tam żona z sąsiadem, dziecko na samych dwójach w szkole jeździ, to ja mówię, to teraz ja wam wstydu narobię.

    4 3 Cytuj
  • 1 sie 2016
    Walker84 napisał/a:

    Niestety kolego ale ty również się zaliczasz do propagandystów układu.

    Za to Ty jesteś białym rycerzem prawdy walczącym z wszechobecnym układem, klakierami KODu, PO i wszelkiego nienazwanego zła. Niech ci będzie, przez ostatnie pół roku przyzwyczaiłem się że każdy kto krytykuje PIS zostaje złym rebeliantem gorszego sortu.

    Pewne rzeczy są czarno białe. Takimi jest konstytucja, trójpodział władzy. Tu nie ma miejsca na swobodną interpretacje jaką sobie PIS robi. Beatkę i Dudę będzie czekał TRYBUNAŁ STANU.
    A historia sama zapisze odpowiednią kartę jak to rządząca partia sparaliżowała Polskę.

    4 1 Cytuj
  • 1 sie 2016
    m_markos napisał/a:

    Za to Ty jesteś białym rycerzem prawdy walczącym z wszechobecnym układem, klakierami KODu, PO i wszelkiego nienazwanego zła. Niech ci będzie, przez ostatnie pół roku przyzwyczaiłem się że każdy kto krytykuje PIS zostaje złym rebeliantem gorszego sortu.

    Pewne rzeczy są czarno białe. Takimi jest konstytucja, trójpodział władzy. Tu nie ma miejsca na swobodną interpretacje jaką sobie PIS robi. Beatkę i Dudę będzie czekał TRYBUNAŁ STANU.
    A historia sama zapisze odpowiednią kartę jak to rządząca partia sparaliżowała Polskę.

    Tak samo kiedyś mówili o tej konstytucji z 56 roku. A potem sobie ją zmienili na nową.
    Taki trybunał stanu medialny jak dla ziobera miał być . Farsa i tyle. Interpretacje sobie każdy robi swoją jak mu pasuje. Ilu masz po swojej stronie "uczonych" to wygrywasz. Tak to zostało skonstruowane przez kiszczaka i jego ludzi..

    3 Cytuj
  • 1 sie 2016

    Zapis na papierze to nie wszystko. Praktyka demokratyczna pokazuje prawdę. Z Trybunałem czy bez - pewne podstawowe wymagania muszą być bezwzględnie spełnione. I tego musi pilnować suweren (wg terminologii Kaczyńskiego), czyli naród.

    Ponieważ obecna ustawa podpisana przez Prezydenta podtrzymuje nadal paraliż Trybunału i czyni go nieprzydatnym pozostaje wnikliwa obserwacja praktyk. I tak łamanie swobód i wolności obywatelskich (np. wolności słowa), ograniczanie wolności mediów i ubezwłasnowolnienie sądownictwa poprzez podporządkowanie go władzy państwowej (użycie sądów jako formy nacisku partii na obywateli) to będą kluczowe rzeczy które pokażą prawdę o naszej demokracji. Przekroczenie kompetencji przez Premier i Prezydenta przy manipulacjach z Trybunałem swoją drogą, jednak działania ograniczające wolność obywateli, mediów i sądownictwa podchodzą już być może prawnie pod działania na szkodę narodu.

    3 2 Cytuj
  • 1 sie 2016
    maktor napisał/a:

    No i widzimy. Zapis to nie wszystko. Praktyka demokratyczna pokazuje prawdę. Z Trybunałem czy bez - praktyka demokratyczna musi być. Ponieważ obecna ustawa podpisana przez Prezydenta podtrzymuje paraliż Trybunału i czyni go nieprzydatnym pozostaje wnikliwa obserwacja praktyk. I tak łamanie swobód i wolności obywatelskich (np. wolności słowa), ograniczanie wolności mediów i ubezwłasnowolnienie sądownictwa poprzez podporządkowanie go władzy państwowej (użycie sądów jako formy nacisku partii na obywateli) to będą kluczowe rzeczy które pokażą prawdę o naszej demokracji.

    Mimo iż jest tak źle każdy tutaj dalej sobie może pisać o kaczorze co chce .

    1 5 Cytuj
  • 1 sie 2016

    Prośba do admina - proszę zmienić temat wątku z "Dobrej zmiany"- PiS na "Dojną zmianę" - PiS.

    2 2 Cytuj
  • 1 sie 2016

    Piszę: praktyka przyszłych miesięcy i lat pokaże. Trzeba stosować się do zaleceń instytucji europejskich. Nie rozumiem jaki interes ma PiS żeby się upierać przy rozwiązaniach sprzecznych z tymi zaleceniami, skoro sami utrzymują że zależy im na demokracji. Brak logiki....

    Civium concordia murus orbium.

    3 2 Cytuj
  • 1 sie 2016

    Panie Władysławie - pamiętamy !

    Chociaż ważniejsza była dla "Dojnej Zmiany z PiS" pamięć człowieka nie mającego z powstaniem żadnego związku (czytaj :Lecha Kaczyńskiego), My nie zapominamy o Panu.

    Cześć i chwałą prawdziwym Bohaterom.

    zdjecie

    5 3 Cytuj
  • 1 sie 2016
    maktor napisał/a:

    Piszę: praktyka przyszłych miesięcy i lat pokaże. Trzeba stosować się do zaleceń instytucji europejskich. Nie rozumiem jaki interes ma PiS żeby się upierać przy rozwiązaniach sprzecznych z tymi zaleceniami, skoro sami utrzymują że zależy im na demokracji. Brak logiki....

    Civium concordia murus orbium.

    Stosować się powiadasz? :-)

    Przykład z dzisiaj:

    Europarlamentarzyści forsują projekt, który zrówna ceny leków w całej Unii. Ma być równo, uznali w Brukseli. Dlatego ceny leków w Polsce wzrosną do poziomu tych na Zachodzie

    http://innpoland.pl/128719,ma-byc-rowno-uznali-w-brukseli-dlatego-ceny-lekow-w-polsce-wzrosna-do-poziomu-tych-na-zachodzie

    Wszystko fajnie, ale kiedy zrównają nasze zarobki jak chcą zrównać ceny lekarstw? Przecież wykonujemy taką samą pracę, dlaczego kasjerka w niemieckim Lidlu zarabia taką samą sumę co Polka tylko w Euro?

    Może o tym pomyśli Unia Europejska?

    Jak dalej będą się zajmować takimi rzeczami to nie tylko Wielka Brytania opuści UE w najbliższym czasie. Powoli będą znajdywać się następni chętni.

    4 1 Cytuj
  • 1 sie 2016
    Sójka napisał/a:

    Stosować się powiadasz? :-)

    Sojka pisza wyzej o tym ze PiS skrepował Trybunał ktory ma chronic obywateli przed nadużyciem wladzy a Ty wypalasz o lekach.

    Ale skoro jestes przeciwny lub przeciwna unii to powiedz jaki masz pomysl dla naszych rodakow jesli PiS tak w zaparte chce wyciagac Polakow z Unii? Bedzie praca w Polsce? Czy beda sie walesac po kraju? A moze jest jakis program rozdania pieniedzy dla tych paru milionow ludzi ktorzy wroca? Bo jesli nie to marnie widze los Jaroslawa.

    Zas wracajac do lekow trzeba by miec porownanie cenowe. Z mojej orientacji na przykladzie paru lekow mamy juz teraz zblizone ceny do niektorych krajow.

    2 2 Cytuj

Odpowiedz