Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 27 sie 2016
    m_markos napisał/a:

    Jak tam czytam linki wklejane przez Walkera to nasuwa mi się skojarzenie do pewnego kawału który poniżej wstawiłem.

    Gdzie faceta można przyrównać do narodu, buldoga do PISu a przegrane okrążenia do serwowanych PISowskich programów.

    -------------------------------------
    poszedł facet z buldogiem do parku, a tam odbywały się wyścigi hartów. buldog mówi do faceta:
    - zapisz mnie proszę. na pewno wygram! zobaczysz...
    - co ty buldog, nie dasz rady.
    - mówię ci, że dam. proszę zapisz mnie
    więc zapisał facet buldoga na wyścigi. po chwili wszystkie psy stanęły na starcie, a wśród nich buldog. sędzia dał znać, otworzyły się boksy i psy wystartowały. pierwsze okrążenie i buldog przebiega linię mety ostatni. właściciel zaniepokojony wydziera się z trybun:
    - no i co? jesteś ostatni!
    - spoko spoko
    drugie okrążenie i pies znów przebiega przez metę na samym końcu. facet się wydziera:
    - buldog, co jest?!
    - spoko spoko
    przed ostatnim okrążeniem pies znów ostatni przebiegł linię mety. facet krzyczy:
    - buldog, co jest? dasz radę?!
    - dam, spoko spoko
    na ostatniej prostej pies znów był najgorszy i przybiegł na metę ostatni. po wyścigu podchodzi do niego pan:
    - no i co? mówiłeś, że dasz radę. co jest buldog?
    - k*urwa nie wiem.
    -------------------------------------

    Wkleję ci jeszcze raz linka do oficjalnego tłumaczenia przemówienia Obamy z szczytu NATO w POlsce:
    https://pl.usembassy.gov/wp-content/uploads/sites/23/2016/07/remarks_polish.pdf

    1 4 Cytuj
  • 27 sie 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Poczytaj o skutkach ustawy rolnej.

    1. Zachamowanie obrotu ziemią.
    2. Problemy z testamentowym dziedziczeniem w pominieciu pierwszej lini.
    3. Brak popytu na ziemię rolną spowodował spadek jej wartości.
    4. Ziemi rolnej nie moze nabyc rolnik który nie ma wyksztalcenia rolnego mimo iz ma wieloletnie doswiadczenie.
    5. Zachamowanie obrotu ziemią wpływa na obnizone przychody z umow cywilno prawnych i podatku dochodowego.
    6. Sprzedaz/kupno ziemi moze wstrzymac armir a to ingerencja w swobodę obywatelką. Co i kodu do tego co i komu sprzedaje.

    Mozna by tak dlugo wymieniać. ..

    Skąd te punkty ? Jakieś dowody na pk 2, 4. Bo wydają się być kuriozalne.
    Rolnik z wykształceniem rolniczym ? To jakiś absurd. Skąd ty to wziąłeś ?

    3 2 Cytuj
  • 27 sie 2016
    Walker84 napisał/a:

    Skąd te punkty ? Jakieś dowody na pk 2, 4. Bo wydają się być kuriozalne.
    Rolnik z wykształceniem rolniczym ? To jakiś absurd. Skąd ty to wziąłeś ?

    Z ustawy. Poczytaj. Bedziesz wiedział wiecej.

    Zwroc uwage na definicje rolnika.

    4 1 Cytuj
  • 28 sie 2016

    Kolejne kwiatki swietnej ustawy antyterrorystycznej.

    Mozliwa jest rejestracja numeru na kartę poprzez sms bez jakiejkolwiek weryfikacji danych jakie podaje sie w wiadomości.

    TA USTAWA, YYY TEN BÓBEL NA PEWNO NAS OCHRONI PRZED TERRORYSTAMI.

    Brawo pis, brawo dojna zmiana, brawo glosujacy na pis.

    CZY NIE JEST WAM WSTYD, ZE WYBRALIŚCIE TAKICH LUDZI?

    2 Cytuj
  • 28 sie 2016

    Mnie było wstyd jak rządzili Twoi idole,to faktycznie był obciach.
    A ich ponoć wybierali młodzi ,wykształceni(Na sobotnich studiach za pieniądze)

    2 6 Cytuj
  • 28 sie 2016
    krowka123 napisał/a:

    Mnie było wstyd jak rządzili Twoi idole,to faktycznie był obciach.
    A ich ponoć wybierali młodzi ,wykształceni(Na sobotnich studiach za pieniądze)

    Nie mam idoli. Mam za to kilka autorytetów. Min. Papiez Franciszek, Jan Paweł 2 czy Pan Bartoszewski.

    Nigdy nic wspólnego z po nie miałem, ale jestem zdania ze wole w 100% ich w rządzie niz oszustów z pis.

    Masz cos do studjujących zaocznie?

    8 Cytuj
  • 28 sie 2016

    Do studiujących nie ,do poziomu tak.
    A Pan Bartoszewski(nie Profesor tylko Pan) to także mój idol
    https://www.youtube.com/watch?v=TKrp4lJO1DQ
    Piszemy dużo o rządzie a może tak coś z lokalnego podwórka bo piszą tu lokalni działacze-czy jest ktoś w stanie podać nazwisko jednej osoby zatrudnionej w urzędzie na podstawie konkursu w ciągu rządów obecnej lokalnej władzy(nikt nie wie co to PiS czy PO)więc piszę lokalna.Jedna osoba zatrudniona na podstawie konkursu a nie nadania Pana i Władcy?Czekam na odpowiedzi.

    2 6 Cytuj
  • 28 sie 2016

    Krowka123, Walker84 rozumiem, że takiej Polski chcecie?!

    BRAT PRZECIWKO BRATU, POLAK PRZECIWKO POLAKOWI !!!!

    Gratuluję, udało Wam się i podobnym wyznawcą pis w miejscu świętym - kosciel, w obecności kapłana, prezydenta i premiera naruszyć nietykalność osobistą i szacunek do świątyni i wiary katolickiej. To jest PODŁE, NIE AKCEPTOWALNE i KARYGODNE.

    Brawo faszyści nazywając się narodowcami, brawo wladze państwa, brawo pis !!!!

    Teraz czas na wojnę domową ? A może zrobicie polski Majdan ? NIE MACIE UMIARU, NIE MACIE ŻADNYCH ZAHAMOWAŃ, NIE MACIE SZACUNKU DO NIKOGO I NICZEGO. NIE MACIE ŻADNYCH WARTOŚCI POZA NiENAWISCIA i WLASNYM FINANSOWYM INTERESEM.

    http://www.newsweek.pl/polska/liderzy-kod-u-pobici-przez-onr-na-pogrzebie-inki,artykuly,396177,1.html#fp=nw

    4 1 Cytuj
  • 28 sie 2016
    krowka123 napisał/a:

    Do studiujących nie ,do poziomu tak.
    A Pan Bartoszewski(nie Profesor tylko Pan) to także mój idol

    Jeżeli masz podobny życiorys do Pana Profesora Bartoszewskiego, to go nie ukrywaj. Przedstaw nam swoją piękną kartę życia, a ja będę pierwszym, który będzie cię tytułował Pani Profesor.

    Piękna karta, cudny życiorys, są więcej warte niż komunistyczne tytuły.
    Chrystus nie był nawet magistrem i co z tego?

    5 2 Cytuj
  • 28 sie 2016
    krowka123 napisał/a:

    Do studiujących nie ,do poziomu tak.

    No masz kolejny poroniosny pomysł pis - zlikwidować studia zoczne. Twoje myslenie mnie przeraża. Poziom studiów zalezy od studentów i znam osobiscie wielu wspaniachych ludzi po studiach zaocznych. Dla was to gorszy sort?

    4 2 Cytuj
  • 28 sie 2016

    http://www.newsweek.pl/polska/liderzy-kod-u-pobici-przez-onr-na-pogrzebie-inki,artykuly,396177,1.html#fp=nw

    Tego typu incydenty powinny byc publicznie pietnowane, rowniez przez sluzby porzadkowe i wladze panstwowe.Brak reakcji oznacza przyzwolenie.Nacjonalistyczne (nazistowskie) bojowki terroryzowaly ludnosc niemiecka po dojsciu Hitlera do wladzy.W zadnym kraju nie wolno dopuscic by nienawisc,przemoc,idee wziely gore nad zdrowym rozsadkiem i szacunkiem do zycia drugiego czlowieka.Kim sa ci ludzie - patriotami,chrzescijanami, kibolami?

    5 3 Cytuj
  • 28 sie 2016

    Kaczyński nie przeszedł z klasy do klasy w szkole podstawowej, a później otrzymał tytuł dr. od komunistów, no bo kto dawał te tytuły komunistyczni profesorowie, fuj jak można było się tak hańbić aby komunistyczny tytuł traktować poważnie!

    Promotorem pracy doktorskiej Jarosława Kaczyńskiego był prof. Stanisław Ehrlich . (...) Kaczyński pisał u Ehrlicha pracę magisterską, a później chodził na prowadzone przez niego nieformalne seminarium doktorskie w towarzystwie m.in. Macieja Łętowskiego, Bogusława Wołoszańskiego, Sławomira Popowskiego i Wojciecha Sadurskiego.

    8 grudnia 1976 r. obronił pracę doktorską „Rola ciał kolegialnych w kierowaniu szkołą wyższą".
    W czerwcu1976roku w Radomiu i Ursusie trwała pacyfikacja pracowników w zakładach, ale tytuły naukowe wciąż nadawano.

    5 2 Cytuj
  • 28 sie 2016

    Kolejny artykul na temat ataku
    grupy nacjonalistow na dzialaczy KODu.Jesli rzad tego nie potepi to bedzie znaczylo ze jest przyzwolenie na przesladowanie ludzi spoza PiS

    http://fakty.interia.pl/polska/news-dzialacze-kod-zwyzywani-i-pobici-podczas-pogrzebu-zolnierzy-,nId,2259508

    3 2 Cytuj
  • 28 sie 2016
    bono napisał/a:

    Kaczyński nie przeszedł z klasy do klasy w szkole podstawowej, a później otrzymał tytuł dr. od komunistów, no bo kto dawał te tytuły komunistyczni profesorowie, fuj jak można było się tak hańbić aby komunistyczny tytuł traktować poważnie!

    Promotorem pracy doktorskiej Jarosława Kaczyńskiego był prof. Stanisław Ehrlich . (...) Kaczyński pisał u Ehrlicha pracę magisterską, a później chodził na prowadzone przez niego nieformalne seminarium doktorskie w towarzystwie m.in. Macieja Łętowskiego, Bogusława Wołoszańskiego, Sławomira Popowskiego i Wojciecha Sadurskiego.

    8 grudnia 1976 r. obronił pracę doktorską „Rola ciał kolegialnych w kierowaniu szkołą wyższą".
    W czerwcu1976roku w Radomiu i Ursusie trwała pacyfikacja pracowników w zakładach, ale tytuły naukowe wciąż nadawano.

    Jakieś potwierdzenie tych wiadomości czy znowu rzucasz szambówką w kaczora ?

    3 5 Cytuj
  • 28 sie 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Krowka123, Walker84 rozumiem, że takiej Polski chcecie?!

    BRAT PRZECIWKO BRATU, POLAK PRZECIWKO POLAKOWI !!!!

    Gratuluję, udało Wam się i podobnym wyznawcą pis w miejscu świętym - kosciel, w obecności kapłana, prezydenta i premiera naruszyć nietykalność osobistą i szacunek do świątyni i wiary katolickiej. To jest PODŁE, NIE AKCEPTOWALNE i KARYGODNE.

    Brawo faszyści nazywając się narodowcami, brawo wladze państwa, brawo pis !!!!

    Teraz czas na wojnę domową ? A może zrobicie polski Majdan ? NIE MACIE UMIARU, NIE MACIE ŻADNYCH ZAHAMOWAŃ, NIE MACIE SZACUNKU DO NIKOGO I NICZEGO. NIE MACIE ŻADNYCH WARTOŚCI POZA NiENAWISCIA i WLASNYM FINANSOWYM INTERESEM.

    http://www.newsweek.pl/polska/liderzy-kod-u-pobici-przez-onr-na-pogrzebie-inki,artykuly,396177,1.html#fp=nw

    Walker84?

    2 4 Cytuj
  • 28 sie 2016

    W nawiązaniu do powyższej wypowiedzi i ku potomności kilka co bardziej kulturalnych wypowiedzi naszego towarzysza walkera.

    24.04.2016 - 15:21 Kolejny histeryk który nie może podać żadnych konkretów.
    26.04.2016 - 5:40 Jesteś podobnie jak bono czy markos kolejnym hipokrytą.
    26.04.2016 - 19:20 Jesteś łukaszu niestety kolejnym klakierem establishmentu po okrągłostołowego który się zakisił tutaj na 25 lat i teraz kwiczy bo jest po tym czasie w końcu odrywany od koryta i taka prawda.
    03.05.2016 - 12:42 ten cały Łukaszek to podstawiony troll internetowy platformianych i ich pomagierów.
    08.05.2016 - 11:02 Człowieku już ci tutaj dziesiątki razy różni ludzie pisali. Ale dalej udajesz głupiego.
    13.05.2016 - 5:09 Od początku wiedziałem że łukaszzu jesteś klakierem platformy
    14.05.2016 - 16:07 To nie są kobiety tylko ok. 300 jakiś lewackich idiotek.
    17.05.2016 - 20:04 Nie zwykłego idiotę. Bo tylko idiota może porównywać dzisiejszą sytuację z Stanem wojennym. ...........................Dlatego stwierdzam że jest idiotą ewentualnie dostał zlecenie i je wykonał.
    19.05.2016 - 19:13 Z tego co tutaj widzę na forum fiksujesz coraz bardziej i robisz z siebie durnia
    20.05.2016 - 18:31 Wygląda na to że jesteś kolejnym pismakiem robiącym z siebie durnia pisząc takie głupoty..
    22.05.2016 - 12:22 Po tym wpisie już wszyscy wiemy że jesteś klakierem nowoczesnej/platformy
    28.05.2016 - 10:43 Jak jesteś z kodziarzami to jesteś lewakiem bo z nimi już biegają pedzie i reszta tej bandy popalikotowej.
    28.05.2016 - 15:03 Jego wnuczka niestety jest idiotką albo dostała zlecenie żeby tak mówić
    02.06.2016 - 19:20 Nie rżnij znowu głupa.
    02.06.2016 - 20:28 Bono i kilka klakierów tutaj na forum tańczy jak zagrają
    03.06.2016 - 11:21 Śmieszny z ciebie ludzik.
    05.06.2016 - 2:41 Jesteś klasycznym głupcem..
    05.06.2016 - 12:34 Powiedz mi kolego czy ty masz wszystko w porządku z głową
    07.07.2016 - 16:09 Sam jesteś propagandysta i mąciciel w jednym.
    14.07.2016 - 5:48 Sam jesteś kłamcą.
    20.07.2016 - 19:06 Chodzi tylko o to żeby cały czas powtarzać że to są hipokryci bądź internetowi trolle platformianych.

    Oczywiście wszystkie cytaty pochodzą z wątku Dobra zmiana i są wyrwane z kontekstu i baaardzo stronnicze.

    Ciekawe czy się towarzysz walker ustosunkuje do powyższych cytatów.......

    2 2 Cytuj
  • 29 sie 2016
    Walker84 napisał/a:

    Jakieś potwierdzenie tych wiadomości czy znowu rzucasz szambówką w kaczora ?

    Na miły bóg, czytaj więcej i nie tylko wytyczne swojej partii.

    Sam Kaczyński w swojej książce niedawno wydanej, napisał o nie otrzymaniu promocji do następnej klasy.

    Masz tu cytat z Fakt24:

    - Tylko doktorat mam już chyba całkowicie legalny ze względu na jego dawną konstrukcję prawną - napisał Jarosław Kaczyński w książce "Polska naszych marzeń" (gwoli wyjaśnienia: doktorat teoretycznie można dostać nawet nie posiadając matury).Prezes PiS przyznał, że w szkole nie zawsze mu - jak to mówią - szło. - Moje czasy szkolne kryją pewną tajemnicę. Otóż zdarzyło mi się nie zdać z 10. do 11. klasy i mimo to wylądowałem w ostatniej klasie, a następnie po odkręceniu tego znalazłem się w liceum na Woli - pisze w swej książce. Nie precyzuje specjalnie, co to znaczy "odkręcić niezdaną klasę" i pozostawia czytelnika z pewnymi wątpliwościami, które można wyartykułować pytaniem: kto, u licha, dał mu maturę?No cóż, prezes, już chyba sam nie wie, jak to się wszystko stało. Przyznaje jednocześnie, że sprawa jego promocji do następnej klasy wygląda na... nielegalną. - Zdaje się więc, że prawdopodobnie nielegalnie skończyłem 11. klasę i zdałem maturę, a potem poszedłem na studia" - pisze Jarosław -

    Pisze o tym też Dziennik:

    http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/529280,seweryn-kaczynski-szkola-dwoja-liceum-lelewela-tablica.html

    5 2 Cytuj
  • 29 sie 2016

    Istnieja przeslanki wskazujace na to, ze Putin wspiera finansowo w Europie partie nazywajace sie prawicowymi.W rzeczywistosci sa to ugrupowania nie tyle "prawicowe", co nacjonalistyczne,antyunijne i antyamerykanskie. Silne dzialanie propagandowe, dzielenie spoleczenstwa i budzenie nienawisci oraz zlych emocji.
    Nacjonalizm (nazizm) jest najwazniejsza ich cecha zas wizja ustroju panstwa jest dla nich sprawa zdaje sie drugorzedna.
    Mocno podkreslajac patriotyzm i swoja prawicowosc daza do przejecia pelni wladzy i jej scentralizowania co jest juz cecha lewicowa (komunizm,dyktatura).

    Rosja zmierzajac do rozbicia jednosci Unii Europejskiej i NATO zamierza narzucac swoje zwierzchnictwo osamotnionym panstwom europejskim,,,

    http://natemat.pl/168559,mamy-ii-zimna-wojne-rosja-potajemnie-wspiera-prawicowe-partie-i-podkopuje-polityczna -

    4 Cytuj
  • 29 sie 2016

    Taką Polskę wymarzyli sobie Krowka123, Walker84.

    BRAT PRZECIWKO BRATU, POLAK PRZECIWKO POLAKOWI !!!!

    Gratuluję, udało Wam się i podobnym wyznawcą pis w miejscu świętym - kosciel, w obecności kapłana, prezydenta i premiera naruszyć nietykalność osobistą i szacunek do świątyni i wiary katolickiej. To jest PODŁE, NIE AKCEPTOWALNE i KARYGODNE.

    Brawo faszyści nazywając się narodowcami, brawo wladze państwa, brawo pis !!!!

    Teraz czas na wojnę domową ? A może zrobicie polski Majdan ? NIE MACIE UMIARU, NIE MACIE ŻADNYCH ZAHAMOWAŃ, NIE MACIE SZACUNKU DO NIKOGO I NICZEGO. NIE MACIE ŻADNYCH WARTOŚCI POZA NiENAWISCIA i WLASNYM FINANSOWYM INTERESEM.

    http://www.newsweek.pl/polska/liderzy-kod-u-pobici-przez-onr-na-pogrzebie-inki,artykuly,396177,1.html#fp=nw

    1 3 Cytuj
  • 29 sie 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Taką Polskę wymarzyli sobie Krowka123, Walker84.

    BRAT PRZECIWKO BRATU, POLAK PRZECIWKO POLAKOWI !!!!

    Gratuluję, udało Wam się i podobnym wyznawcą pis w miejscu świętym - kosciel, w obecności kapłana, prezydenta i premiera naruszyć nietykalność osobistą i szacunek do świątyni i wiary katolickiej. To jest PODŁE, NIE AKCEPTOWALNE i KARYGODNE.

    Brawo faszyści nazywając się narodowcami, brawo wladze państwa, brawo pis !!!!

    Teraz czas na wojnę domową ? A może zrobicie polski Majdan ? NIE MACIE UMIARU, NIE MACIE ŻADNYCH ZAHAMOWAŃ, NIE MACIE SZACUNKU DO NIKOGO I NICZEGO. NIE MACIE ŻADNYCH WARTOŚCI POZA NiENAWISCIA i WLASNYM FINANSOWYM INTERESEM.

    http://www.newsweek.pl/polska/liderzy-kod-u-pobici-przez-onr-na-pogrzebie-inki,artykuly,396177,1.html#fp=nw

    Nie siej fermentu. Podajesz jakieś skrajne zachowania. Nie zdziwiłbym się jakby to była jakaś prowokacja. A mało to takich było na choćby Marszach Niepodległości ?
    Nienawiści to tutaj sporo widać od zawsze do kaczora i antka Macierewicza. Wystarczy poczytać to forum.

    3 5 Cytuj
  • 29 sie 2016
    Walker84 napisał/a:

    Nie siej fermentu. Podajesz jakieś skrajne zachowania. Nie zdziwiłbym się jakby to była jakaś prowokacja. A mało to takich było na choćby Marszach Niepodległości ?
    Nienawiści to tutaj sporo widać od zawsze do kaczora i antka Macierewicza. Wystarczy poczytać to forum.

    Wy faszysci zawsze odbieracie prawdę jaką prezes Wam nakreśli.
    Czy tak ciężko używać wlasnego mózgu ?

    Chcieliście faszystowskiej Polski?
    Do niej zmierzamy.

    4 3 Cytuj
  • 29 sie 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Krowka123, Walker84 rozumiem, że takiej Polski chcecie?!

    BRAT PRZECIWKO BRATU, POLAK PRZECIWKO POLAKOWI !!!!

    Gratuluję, udało Wam się i podobnym wyznawcą pis w miejscu świętym - kosciel, w obecności kapłana, prezydenta i premiera naruszyć nietykalność osobistą i szacunek do świątyni i wiary katolickiej. To jest PODŁE, NIE AKCEPTOWALNE i KARYGODNE.

    Brawo faszyści nazywając się narodowcami, brawo wladze państwa, brawo pis !!!!

    Teraz czas na wojnę domową ? A może zrobicie polski Majdan ? NIE MACIE UMIARU, NIE MACIE ŻADNYCH ZAHAMOWAŃ, NIE MACIE SZACUNKU DO NIKOGO I NICZEGO. NIE MACIE ŻADNYCH WARTOŚCI POZA NiENAWISCIA i WLASNYM FINANSOWYM INTERESEM.

    http://www.newsweek.pl/polska/liderzy-kod-u-pobici-przez-onr-na-pogrzebie-inki,artykuly,396177,1.html#fp=nw

    Poza promowaniem faszyzmu dojna zmiana zabiera sie za kolejne niespodzianki fundowane Polakom.

    TYM RAZEM PIS FUNDUJE PODWYŻKI PROWADZĄCYM DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ.

    http://zus.pox.pl/zus/nowe-skladki-zus-na-2017-rok.htm

    2 1 Cytuj
  • 30 sie 2016

    http://fakty.interia.pl/prasa/news-fakt-skandal-w-nik-prezes-zatrudnia-po-znajomosci,nId,2260242

    To nikomu normalnemu nie moze sie podobac.Kolesiostwo staje sie powszechna praktyka zatrudniania.Do tej pory obowiazywaly konkursy, bywalo roznie ale reguly obowiazywaly. Teraz regul brak.Lizusostwo staje sie legalnym sposobem zdobycia pracy.
    Kompetencje urzednicze schodza na dalszy plan, liczy sie przejecie kontroli nad panstwem.
    Upartyjnianie stanowisk i powszechne kolesiostwo jest typowe dla ustrojow totalitarnych,,,,

    3 1 Cytuj
  • 30 sie 2016

    Dzień bez nadużyć dobrej zmiany byłby dniem straconym.

    http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?kat=1041267&wid=18485065

    2 1 Cytuj
  • 30 sie 2016
    prywatnie napisał/a:

    http://fakty.interia.pl/prasa/news-fakt-skandal-w-nik-prezes-zatrudnia-po-znajomosci,nId,2260242

    To nikomu normalnemu nie moze sie podobac.Kolesiostwo staje sie powszechna praktyka zatrudniania.Do tej pory obowiazywaly konkursy, bywalo roznie ale reguly obowiazywaly. Teraz regul brak.Lizusostwo staje sie legalnym sposobem zdobycia pracy.
    Kompetencje urzednicze schodza na dalszy plan, liczy sie przejecie kontroli nad panstwem.
    Upartyjnianie stanowisk i powszechne kolesiostwo jest typowe dla ustrojow totalitarnych,,,,

    Ale jaja ,ale jaja...jak mawiała minister Bieńkowska,Kwiatkowski przeszedł do PiS?
    Jeżeli nie to przedmówca strzelił sobie w kolano.

    2 4 Cytuj

Odpowiedz