Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 28 kwi 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Zastanawiam się, dlaczego głosujący na PiS są ludźmi, którymi tak łatwo manipulować?
    I tu dane naukowe wyjaśniają wszystko.

    Natomiast, jest dla mnie ogromną ciekawostką - dlaczego są oni tak agresywni w obronie "ich racji" ?
    Nie ukrywam, że to pytanie pozostaje dla mnie niewyjaśnione. Agresja, wulgaryzm, chamstwo i ośmieszanie swojej osoby musi mieć podłoże psychologiczne, dlatego poszukuję odpowiedzi na pytanie który z elementów wpływa na takie zachowanie ?
    Nie powinna być to nienawiść np do PO. W wierze chrześcijańskiej, naucza się miłości do bliźniego.

    Poszukując odpowiedzi na te pytania przeszukałem i dokonałem analizy kilku danych.

    Oto profil głosujących na PiS ze względu na wykształcenie:

    Jak widać, osoby z niższym wykształceniem (podstawowe, gimnazjum i zawodowe) są wierniejszym elektoratem PiS. Osoby posiadające wyższe wykształcenie wybierają inne ugrupowania. Analizując wiek respondentów oraz ich miejsce zamieszkania, można dojść do wniosku że PiS popierają głównie mieszkańcy wsi, osoby o osoby o niższych dochodach w wieku 50+.

    Czy zatem elektorat PiS jest podatny na manipulację rządzących ?
    Dane źródłowe do jakich doszedłem, niestety potwierdzają tą tezę :-(

    https://en.wikipedia.org/wiki/Republican_Party_%28United_States%29

    http://edition.cnn.com/ELECTION/2006/pages/results/states/US/H/00/epolls.0.html

    cyt.: prof. Tadeusz Tyszka

    "– Czy łatwiej zachęcić do zakupów człowieka głupiego, czy mądrego?
    – Status społeczny czy wiedza nie mają większego znaczenia. Człowieka prostszego przekonuje się nieco mniej wyrafinowanymi zabiegami – istnieją przecież ludzie, którzy naprawdę wierzą, że nowy płyn do naczyń sprawi, iż brud zniknie sam po paru minutach"

    I właśnie w taki sposób ekipa rządząca okłamuje swoich wyborców, że "dokonuje dobrej zmiany" dymisjonując ze stołów elitę a w praktyce zastępuje ich własnymi kolesiami. Często osobami, które nie mają żadnych kompetencji poza tą "że są z PiS". A ciemny lód to kupuje. Ludzie otwórzcie oczy!
    Jakie kompetencje ma na przykład taki Obajtek ?

    Na początek odpowiedz mi trolu na jedno pytanie, bo zauważyłem że na żadne nie udzielasz odpowiedzi. Kim obstawiała stanowiska PO ? Pokaż mi tych kompetentych ludzi :D bo ja tam poza kolesiostwem nie widziałem nikogo :D (w końcu hasło by żyło sie lepiej kolegom nie powstało ot tak) Ty masz jakieś wrodzone urojenia i zasługi swojej PO próbujesz przypisać pisowi ? co oni ci zrobili że ich tak nienawidzisz ? buahahahahahaha jeeezu co ameba :D

    Pochwal się swoim wykształceniem schizofreniku. Jak zwykle platfus odwraca kota ogonem, jak zwykle platfus wyciąga statystyki rodem z wyborczej :D ja też moge zaraz tutaj wkleić jak głosowali kryminaliści i ludzie w ośrodkach zamkniętych :) tak zgadza się tam zdecydowanie wygrywali platfusy i o czym to świadczy ? no odpowiedz sobie yntelygencie :D wolę być np partią na którą głosują ludzie "mniej wykształceni" (tylko zauważ małostkowy człowieku, że dzisiaj zrobić magistra jest łatwiej niż 20 lat temu zdać maturę a co za tym idzie ? odpowiedz sobie sam jeżeli jesteś choć trochę myślący ynteyigencie) niż kryminaliści i ludzie niespełna rozumu w ośrodkach zamkniętych :) Jest masa ludzi z maturą czy nawet bez która by Cie zjadła krzykaczu wiedzą i doświadczeniem życiowym :) Oni mimo braku mgr, inż przed nazwiskiem są bardziej inteligentni i lepiej jak widać wyciągają wnioski (widać po twoich obrazkach jak głosowali) niż Ty wielki uczony POlaku :D
    Jak zwykle próbowałeś zabłysnąć i jak zwykle się skompromitowałeś. Powtarzam maść kupisz w aptece bo ból dupy masz niemiłosierny a schizofrenie leczy się w szpitalach tylko obawiam się, że na leczenie twojej zaawansowanej choroby może być za późno. Skoro jesteś taki zacofany że tylko odwracać kota ogonem potrafisz i żyć w swoim świecie schizofreniku to ja współczuje. Jeżeli masz magistra (w co wątpie) to z twoim "trzeźwym myśleniem" tylko udowadniasz jak trudno dzisiaj go zdobyć :D

    Oj biedaku tak jestem taki wulgarny, chamski, agresywny a Ty POwcu taki nieskazitelny, biedny miłosierny, szkoda tylko że popierający partię złodzieji i oszustów :) taki mały szczegół nas różni :)

    Ps2. Tak mam mgr ale nie uważam się za takiego "trzeźwo myślącego" ynteylgenta który za każdym razem jak próbuje zabłysnąć, pogrąża się jeszcze bardziej ;) Maść na ból dupy kupuj !

    Ps3. Nie mi nie zależy przekonywać cie do moich racji, ja po prostu nie wierze, że ludzie są tak tępi popierając dalej gnój zrobiony przez PO za 8 lat ułomnych rządów, i na każdym możliwym kroku odwracają kota ogonem. No chyba że ci płacą za te posty i komenty, albo jesteś świetnym platformianym trollem internetowym jakich ostatnio dużo, to dobrze jakoś zarobić na chleb trzeba wielki uczony mający magisterku... szkoda ze w tej szkole nie nauczyli cie za grosz logicznego myslenia ;) (chociaż i tak obstawiam że dopierodo matury podchodzisz)

    defiblyrator, smaruj tą dupe jak już maść kupiłeś i skończ już pić w moją strone bo żalosny jesteś, weź sie za robotę bo ci etat ucieknie :) pogódź sie z przegranymi wyborami bo ból dupska nieziemski.

    20 6 Cytuj
  • 28 kwi 2016
    def_ibrylator napisał/a:

    Jeżeli już analizujemy wyborców poszczególnych partii, to o wyborcach PIS'u, patrząc na nasze małe społeczeństwo lokalne, wiem jedno - na PIS głosują Ci, którym w obecnym życiu jest źle. Którym nie wyszło, lub nie wychodzi. To oczywiste - głosowali na PIS, bo chcieli zmiany. Tutaj nie ma niczego spektakularnego.

    Słaby jesteś z tej analizy, ja głosowałem na PiS a wiedzie mi się bardzo dobrze, mam świetną pracę, super rodzinę i niczego mi więcej nie potrzeba do szczęścia. Ale jestem osobą trzeźwo myślącą (nie tak jak lukaszz) i nie mam zamiaru oglądać tego syfu który był przez ostatnie 8 lat. Tak mam jeszcze magistra i na razie mi to wystarczy. Co nie pasuję na typowego wyborce Pisu ? zapomniałem że podobno inteligencja tylko na PO głosuje, napisałbym coś na ten temat ale pozwolę sobie to przemilczeć.....w końcu nie zwykłem rozmawiać z kwiatem inteligencji z PO, bo to pewnie same doktory i prezesi firm...

    21 5 Cytuj
  • Def Ibrylator 28 kwi 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Ps2. Tak mam mgr

    Tak, masz, masz :)

    Kibel z Vegi napisał/a:

    Ps3. Nie mi nie zależy przekonywać cie do moich racji, ja po prostu nie wierze, że ludzie są tak tępi popierając dalej gnój zrobiony przez PO za 8 lat ułomnych rządów, i na każdym możliwym kroku odwracają kota ogonem. No chyba że ci płacą za te posty i komenty, albo jesteś świetnym platformianym trollem internetowym jakich ostatnio dużo, to dobrze jakoś zarobić na chleb trzeba wielki uczony mający magisterku... szkoda ze w tej szkole nie nauczyli cie za grosz logicznego myslenia ;) (chociaż i tak obstawiam że dopierodo matury podchodzisz)

    Przeanalizuj sobie całą Twoją wypowiedź, to zrozumiesz, dlaczego śmieję się z Twojego magistra. Ty nawet nie umiesz do końca pisać, sklecać sensownych zdań pod względem czysto technicznym (nie wspominając o sensie zdań, budowaniu szyku), a próbujesz komuś udowodnić, że ktoś jest gorzej od Ciebie wykształcony. Nie kolego, nie masz wyższego wykształcenia. Chyba, że kupiłeś takowe w szkole prywatnej.

    Wiem jedno. Kiedyś była przeprawa z Krówką przez forum, dzisiaj jesteś Ty. Daliśmy radę Krówce (ale tutaj z pełnym szacunkiem, bo jako tako szła ta dyskusja), damy radę i Tobie. Dla mnie czysta rozrywka. I dalej mi nie odpowiedziałeś na pytanie, czy mogę sobie Ciebie umieścić na swoim kominku zaraz koło wspomnianej w co drugim Twoim zdaniu maści i moim dyplomie donosiciela III RP ?

    5 20 Cytuj
  • 28 kwi 2016

    Już ci napisałem, że jesteś dla mnie nikim a dla takich ludzi szacunku nie mam :) dlatego nie wymagaj inteligencie przecinków interpunkcji i dużych liter :D gówno o mnie wiesz więc sie nie błaźnij tylko jedziesz bo ci etat zabiorą cebulaku :) jak już wspomniałem jesteś nikim, cebulakiem na etacie liżącym dupsko szefowi ;) nic nie będe ci udowadniał żyj dalej w niewiedzy ;)

    Nie sorry ja jestem hetero więc nic z tych rzeczy ;) masc na ból dupska postaw sobie na kominku (trzeba najpierw dom wybudować żeby go mieć a na twoim etaciku marnie płacą) jesteś trollem :D i masz niemiłosierny ból dupska :D ja też mam super rozrywkę pisząc z platfusami bo wasz kwik jak świń odciąganych od koryta jest miodem na moje uszy :D lecisz na etat cabulaku nie trać czasu na politykę bo jej nie rozumiesz nara ;)

    Ps. i nie denerwuj sie tak bo żyłka pęknie i kto ci bedzie dupsko wtedy smarował :D

    20 6 Cytuj
  • 28 kwi 2016
    Bolek napisał/a:

    Słaby jesteś z tej analizy, ja głosowałem na PiS a wiedzie mi się bardzo dobrze, mam świetną pracę, super rodzinę i niczego mi więcej nie potrzeba do szczęścia. Ale jestem osobą trzeźwo myślącą (nie tak jak lukaszz) i nie mam zamiaru oglądać tego syfu który był przez ostatnie 8 lat.

    NIe tylko Ty miałeś dość PO. Całe społeczeństwo miało ich dość. Goście byli odrealnieni od społeczeństwa niesamowicie. Wydawało im się że ich władza będzie trwała wiecznie. Porobiły się układy, powiązania i tak dalej. Dlatego wymiana rządzących była potrzebna i jak najbardziej zdrowa.

    Ale dochodzimy do obecnego stanu. Nepotyzm PO zastąpiliśmy nepotyzmem PIS gdzie legitymacja PIS zastępuje kwalifikacje. Niebieski teczki Szydło z gotowymi ustawami okazały się nie ustawami a tylko z grubsza nakreślonymi pomysłami bez analiz. W sondażach całe społeczeństwo wyraża zaniepokojenie TK i widzi zagrożenie demokracji - tymczasem PIS rodem swoich poprzedników ma to gdzieś. Stali się tak samo głusi na głos idący ze społeczeństwa.

    Moim zdaniem zamiana PO na PIS to tak jak "z deszczu pod rynnę".

    5 5 Cytuj
  • Def Ibrylator 28 kwi 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Już ci napisałem, że jesteś dla mnie nikim a dla takich ludzi szacunku nie mam :) dlatego nie wymagaj inteligencie przecinków interpunkcji i dużych liter :D gówno o mnie wiesz więc sie nie błaźnij tylko jedziesz bo ci etat zabiorą cebulaku :) jak już wspomniałem jesteś nikim, cebulakiem na etacie liżącym dupsko szefowi ;) nic nie będe ci udowadniał żyj dalej w niewiedzy ;)

    Nie sorry ja jestem hetero więc nic z tych rzeczy ;) masc na ból dupska postaw sobie na kominku (trzeba najpierw dom wybudować żeby go mieć a na twoim etaciku marnie płacą) jesteś trollem :D i masz niemiłosierny ból dupska :D ja też mam super rozrywkę pisząc z platfusami bo wasz kwik jak świń odciąganych od koryta jest miodem na moje uszy :D lecisz na etat cabulaku nie trać czasu na politykę bo jej nie rozumiesz nara ;)

    Ps. i nie denerwuj sie tak bo żyłka pęknie i kto ci bedzie dupsko wtedy smarował :D

    Post roku !
    zdjecie

    Podpisz się jeszcze proszę: "Głosowałem na PIS". To ja już nie będę musiał nic pisać, bo właśnie poparłeś moje wszystkie argumenty :) Dziękuję :-*

    3 18 Cytuj
  • 28 kwi 2016

    ohh jak prawda boli, ohh jaki ból dupska :D dorośnij...

    16 4 Cytuj
  • Def Ibrylator 28 kwi 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    ohh jak prawda boli, ohh jaki ból dupska :D dorośnij...

    Zapomniałeś o maści. Kolego, nieładnie. Pewne standardy już ustaliłeś.

    3 16 Cytuj
  • 28 kwi 2016

    Przykro mi ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem i za kazdym razem trzeba ci przypominac o masci na twoj ból dupska, nerwy przeszły ? :D
    ale ty sie denerwujesz odejdź od internetu bo serio pikawa siądzie :D platfusy takie nerwowe od pazdziernika widocznie ;)

    15 2 Cytuj
  • Def Ibrylator 28 kwi 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Przykro mi ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem i za kazdym razem trzeba ci przypominac o masci na twoj ból dupska, nerwy przeszły ? :D
    ale ty sie denerwujesz odejdź od internetu bo serio pikawa siądzie :D platfusy takie nerwowe od pazdziernika widocznie ;)

    Dawaj, dawaj... stać Cię na więcej !

    3 15 Cytuj
  • 28 kwi 2016

    Ej Panowie nie trollować tutaj. Nie da się czytać tych osobistych "wycieczek".

    3 3 Cytuj
  • 28 kwi 2016

    Nie będe sie zniżał do twojego poziomu ;) wracaj do roboty a po niej kup masc na bol dupska bo strasznie beczysz po tych internetach ;D

    16 5 Cytuj
  • 28 kwi 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Nie będe sie zniżał do twojego poziomu ;) wracaj do roboty a po niej kup masc na bol dupska bo strasznie beczysz po tych internetach ;D

    Może on ma jakieś udziały w firmie farmaceutycznej bo w każdym poście reklamuje maść do pupy?

    Tak czy siak, dziekujemy kiblu ze tu jesteś. Wlasnie Ty i Twoja postawa, wpisy i omamy ze kazdy z nas jest z PO stanowi bardzo jasny i klarowny wzorzec czlowieka glosujacego na PiS. Twoja osoba potwierdza naszą analizę.

    Czlowieka opętanego kłamstwami.
    Jeśli chcesz możemy sie spotkać. Pomogę Ci.

    5 18 Cytuj
  • 28 kwi 2016

    Jak zwykle na pytanie schizofreniku nie umiesz odpowiedzieć ?

    udowodnij mi że głosowałem na pis platfusie :)

    16 5 Cytuj
  • 28 kwi 2016

    Mam wrażenie jakby tą samą maść którą w każdym poście reklamuje kibel, używał nie tylko on ale również Kaczynski, Macierwicz, Ziobro czy Pawłowicz. Wszyscy oni mają podobne halucynacje i widzą w każdym kto ma odmienne od nich zdanie Platfusa i wroga.

    Teraz to ja już sam nie wiem , czy wpływ na ich postawę ma słynna maść kibla z vegi czy broń magnetyczna?

    4 14 Cytuj
  • 28 kwi 2016

    Lukaszz wlasnie udowodniłeś jaka umysłowa ameba jesteś. Poruszasz tematy o których pojęcia nie masz. Zadanych pytań nie widzisz ;) i żadnej odpowiedzi nie udzielisz bo poszedłbyś na dno jak titanic ze swoim marnym intelektem. typowy wyborca platformy i schizofrenik. Smaruj smaruj moze pomoże ;) żenada

    15 5 Cytuj
  • 28 kwi 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Ps2. Tak mam mgr

    Nawet jeśli masz wyższe wykształcenie (choc trudno w to uwierzyć), to zdecydowanie brak ci podstawowego

    4 11 Cytuj
  • Merdox 28 kwi 2016

    Ja wiem, że zwolenników obecnej władzy pewnie ten artykuł i tak nie przekona i pewnie będzie to dla nich kolejny przykład niemiecko-żydowso-peowskiej nagonki medialnej przeciwko Polsce, ale mimo wszystko zachęcam do przeczytania i krytycznego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość.
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Slawomir-Sierakowski-PiS-buduje-III-RP,wid,18295530,wiadomosc.html?ticaid=116e9f

    Tego wszystkiego chyba na prawdę trzeba nie chcieć widzieć...

    4 3 Cytuj
  • 28 kwi 2016
    Maggie_Brown napisał/a:

    Nawet jeśli masz wyższe wykształcenie (choc trudno w to uwierzyć), to zdecydowanie brak ci podstawowego

    Wyborca PO? Wiesz co, zeby miec mgr koniecznie trzeba miec podstawowe :) ale nie wymagam od was myślenia :) chociaż wyborcy PO to podobno sami wykształceni i trzeźwo myślący obywatele :p

    11 5 Cytuj
  • 28 kwi 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Wyborca PO? Wiesz co, zeby miec mgr koniecznie trzeba miec podstawowe :)

    Serio??? :D W takim razie dobitniej to powiem, bo aluzja nie została zrozumiana. Niektórym brak ogłady, klasy i umiejętności prowadzenia dyskusji na poziomie. Po prostu jad się jątrzy ustami. Tego nie da się "załatwić" wykształceniem.

    Zastanawia mnie to wszechobecne wrzucanie wszystkich przeciwników PiSu do worka PO. Otóż gdzieś mam PO i nie będę się grzebać w przeszłości, natomiast bulwersuje mnie to, że PiS kieruje Polskę w stronę autokracji i ma gdzieś poszanowanie zasad demokracji stosując metody wprost z PRLu.

    Niech sobie pobędzie to PiS kilka lat, inaczej ludzie nie zrozumieją w jakim kierunku to idzie. Szkoda tylko zrujnowanej i zadłużonej Polski.

    7 10 Cytuj
  • 28 kwi 2016
    Merdox napisał/a:

    Ja wiem, że zwolenników obecnej władzy pewnie ten artykuł i tak nie przekona i pewnie będzie to dla nich kolejny przykład niemiecko-żydowso-peowskiej nagonki medialnej przeciwko Polsce, ale mimo wszystko zachęcam do przeczytania i krytycznego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość.
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Slawomir-Sierakowski-PiS-buduje-III-RP,wid,18295530,wiadomosc.html?ticaid=116e9f

    Tego wszystkiego chyba na prawdę trzeba nie chcieć widzieć...

    Gość fajnie napisał ten artykuł. Dokładnie takie same mam zarzuty do PIS. MIała być dobra zmiana a rzeczy jak na razie idą gorzej niż za PO.

    5 3 Cytuj
  • 28 kwi 2016
    Maggie_Brown napisał/a:

    Serio??? :D W takim razie dobitniej to powiem, bo aluzja nie została zrozumiana. Niektórym brak ogłady, klasy i umiejętności prowadzenia dyskusji na poziomie. Po prostu jad się jątrzy ustami. Tego nie da się "załatwić" wykształceniem.

    Zastanawia mnie to wszechobecne wrzucanie wszystkich przeciwników PiSu do worka PO. Otóż gdzieś mam PO i nie będę się grzebać w przeszłości, natomiast bulwersuje mnie to, że PiS kieruje Polskę w stronę autokracji i ma gdzieś poszanowanie zasad demokracji stosując metody wprost z PRLu.

    Niech sobie pobędzie to PiS kilka lat, inaczej ludzie nie zrozumieją w jakim kierunku to idzie. Szkoda tylko zrujnowanej i zadłużonej Polski.

    Nauczyłem się tego jadu od was i waszego błogosławionego stefana n. :) Przypomnij mi kto od 2005 roku pluje jadem i dzieli polaków ? :) również waszą praktyką jest kierowanie wszystkich przeciwników kału (PO) do wora pt. PIS :D czy wy serio myślicie że kukizowcy, korwin i inny sld was kochają ? :D Co w mojej dyskusji nie jest na poziomie ? :) to że nie używam przecinków i nie pisze "cie" z dużej litery ? :D W sposób jaki się wypowiadam, jak buduje zdania jest idealnie dobrany do moich odbiorców, czyli wyborców PO :D wam trzeba tłuc do łbów żebyście coś zrozumieli :) szczerze jak już wiele razy wspominałem robię to z uśmiechem na twarzy i z wszechobecnie panującą beką z waszego "BULU dupska" z powody przegranych wyborów ;)
    I zaznaczam, poruszeni moimi postami mogą być tylko i wyłącznie platfuskie "yntelygenty" ;) więc od razu widać kto za kim ;) taka prawda :) Acha i uspokoje cie, na pewno w lepszym kierunku to idzie niż za czasów rudego zdrajcy i niewidomej kopaczowej :D o analfabecie (pośmiewisku na cały świat) komorowskim tez wypada tu wspomnieć ;) plujcie na pis i lećcie żebrać o 500+ high five

    Ps. Całujcie Szydłową po nogach bo wam coś cebulaki chociaż dała a nie jak PO zabierała zabierała a dla cebulandii podatki podnosiła ;) ten rząd w ciągu 6 miesięcy zrobił dla przeciętnego kowalskiego więcej niż platfusy za 8 lat :D takie są fakty, kto umie niech sobie sprawdzi w necie :) więc ja rozumiem ten ból dupy ;) no ale bez przesady, chce wam się tak ? :D bez sensu wałkowanie tego w kółku i kopanie się z koniem ;) jak bym miał wytwórnie maści na ból dupy to na platfusach dorobiłbym się majątku ;) nikt tak nie beczy po przegranych wyborach po internetach jak wy :D serio :D

    Ps2. jak już nie macie się czego czepiać (bo do argumentów oczywiście nikt sie nie ustosunkuje) to nie czepiajcie sie stylu pisania, bo wyjaśnione już to macie wyżej, poczytajcie natomiast definicje słowa schizofrenia czy hipokryta, moze coś zrozumiecie ;)

    Umie ktoś odpowiedzieć na chociaż jedno tylko jedno pytanie (więcej od was nie wymagam), dlaczego nie beczeliście po internetach jak platfuski cały TK obsadzały swoimi marionetkami ? :) Serio ja się dziwie za pisiaki jadą z wami tak łagodnie, aż dziw bierze :D

    12 8 Cytuj
  • 28 kwi 2016
    m_markos napisał/a:

    NIe tylko Ty miałeś dość PO. Całe społeczeństwo miało ich dość. Goście byli odrealnieni od społeczeństwa niesamowicie. Wydawało im się że ich władza będzie trwała wiecznie. Porobiły się układy, powiązania i tak dalej. Dlatego wymiana rządzących była potrzebna i jak najbardziej zdrowa.

    Ale dochodzimy do obecnego stanu. Nepotyzm PO zastąpiliśmy nepotyzmem PIS gdzie legitymacja PIS zastępuje kwalifikacje. Niebieski teczki Szydło z gotowymi ustawami okazały się nie ustawami a tylko z grubsza nakreślonymi pomysłami bez analiz. W sondażach całe społeczeństwo wyraża zaniepokojenie TK i widzi zagrożenie demokracji - tymczasem PIS rodem swoich poprzedników ma to gdzieś. Stali się tak samo głusi na głos idący ze społeczeństwa.

    Moim zdaniem zamiana PO na PIS to tak jak "z deszczu pod rynnę".

    Tak szczerze to nigdy nie zagłębiałem się w zakamarki polityczne, oceniałem tylko i wyłącznie efekt końcowy, a więc to co dobrego z polityki wypłynie dla zwykłego obywatela. Niestety, ja za rządów PO nie dopatrzyłem się niczego dobrego dla ludu. Podnoszenie podatków (a miały być obniżanie), obsadzenie trybunału swoimi ludźmi, wywalanie dziennikarzy (przejmowanie mediów i uprawianie propagandy) którzy pisali nieprzychylnie dla PO, afery, zarobki kolesiostwa w zarządzie elektrowni atomowej (po 100 kafli miesięcznie ), która nigdy nie powstała, zamykanie polskich fabryk, żeby te niemieckie nie upadały, i wiele innych (dłuuga lista). Serio jeżeli oni coś dobrego dla nas zrobili to przedstaw, chętnie poczytam.

    Zagłosowałem na Pis w poprzednich wyborach bo powiedziałem dość. Jak na razie pis w moim odczuciu zrobiło więcej niż PO za 8 lat dla przeciętnego zjadacza chleba. Mam tutaj na myśli przede wszystkim 500+. Wiem, że cieszy się sporym zainteresowaniem i dobrze bo uważam, że Polskim rodzinom pomagać trzeba. Słysze straszenie, skąd oni pieniądze wezmą ?. Szczerze ? mnie to nie interesuje, PO podatki podnosiła a nic w zamian nie dostaliśmy (kolegów trzeba było utrzymać) tutaj nawet jak Pis podatki podniesie (w co wątpie), to mamy w zamian 500+ dla rodzin. Podpisano również ustawę zabraniającą odbierania dzieci z powodu biedy co też jest dla mnie na plus. Nie będę się szerzej rozpisywał o niej. Dzisiaj czytałem, że w końcu kryminaliści będą pracować na swoje utrzymanie, koniec z hotelami w więzieniach. Kolejny genialny pomysł. To tylko te na szybko które mi do głowy wpadły.

    Co oni niby niszczą ? TK ? skoro platforma obsadziła swoimi ludźmi to dla mnie Pis mógłby zrobić to samo, a mimo wszystko chcą proporcji 40-60 jak dobrze kojarzę, więc tym bardziej podejście na plus. Dziennikarzy zwalniają ? Platforma (Komorowski z Tuskiem) zwolniła za swoich rządów ok 100 dziennikarzy, i wtedy jakoś problemu nikt nie robił. Taka prawda, że Pis nie robi niczego czego kiedyś nie robiło PO. Skoro wtedy niektórym to nie przeszkadzało to niech pozwalają teraz pracować innym.

    Są też rzeczy, które ja bym inaczej zrobił ale tak jak napisałem na początku, staram się oceniać jedynie efekt końcowy, a więc to co otrzymujemy i jak dla mnie ewidentnie zmiana jest na lepsze. Masz prawdo się z tym nie zgodzić, ja natomiast jestem zadowolony. Z 500+ nie korzystam bo nie potrzebuje, znajomi korzystają i chwalą bo mimo wszystko troche grosza wpada. A czy w zamian za to za zakupy kiedyś zapłacę 2 złote więcej (jak podniosą coś) ? cóż chociaż w ten sposób pomogę tym biedniejszym. Oceniał rząd będe po pełnej kadencji.

    Czekam jeszcze aż w końcu pan. Adamczyk weźmie się za infrastrukturę u nas na południu w małopolskim, bo przez ostatnie 8 lat miałem wrażenie, że rządzący myśleli iż samochody są tylko na północy Polski a od Kielc na południe Polacy jeżdżą dorożkami.

    Jedno jest pewnie, Polskę udało się niesamowicie podzielić co jest śmieszne ale komuś ewidentnie na tym zależy. Dobrze oni wiedzą, że Polska gdyby była jedna to nic ani nikt by nas nie powstrzymał w staniu się światową potęgą. Smutne ale taka jest prawda, my żremy się o PiS i PO i zawsze będziemy dostawać po dupie. Pis i PO to przecież starzy koledzy (Tusk, Kaczyński i reszta) koledzy, którzy pokłócili się o władzę.

    Pozdrawiam

    14 4 Cytuj
  • 28 kwi 2016

    „Dobre zmiany PiS” 28-04-2016

    MARSZ NAWOŁUJĄCY DO ŚMIERCI W WYKONANIU PiS POD PRZYKRYWKĄ OBRONY ŻYCIA POCZĘTEGO NA WARSZAWSIEJ STARÓWCE

    Ludzie stawili się w obronie życia poczętego, by później życie dzielić na to warte kontynuowania oraz warte szubienicy. Przynajmniej tak wynika z transparentu, które protestujący mieli ze sobą !

    zdjecie

    „ŁUPASZKA” – MORDERCA POLSKICH I LITEWSKICH DZIECI CZCZONY PRZEZ PiS

    Nie rozumiem, w tym tygodniu PiS organizował marsz w obronie życia aby zaraz święcić pamięć mordercy dzieci ?
    PiS od katastrofy smoleńskiej upodobał sobie śmierć i pogrzeby do uprawiania polityki. Czy to właściwa „dobra zmiana”? Czy taniec na grobie umarłych nie jest obłudą i jest po prostu podły ? Każdy z Was niech we własnym sumieniu oceni ten fakt.

    zdjecie

    NIE WAŻNE, ŻE PRZESTĘPCA – WAŻNE ŻE Z PISU DLATEGO MUSI BYĆ UŁASKAWIONY. CZYLI SPRAWA KAMIŃSKIEGO Z PIS I PRÓBA ZNISZCZENIA NIEZALEŻNEGO PROKURATORA WYDAJĄCEGO WYROK W TEJ SPRAWIE

    Rzeszowski prokurator Bogusław Olewiński, który doprowadził do skazania Mariusza Kamińskiego, byłego szefa CBA, został zdegradowany do prokuratury rejonowej – dowiedział się Onet. – To kara – mówią śledczy.
    http://wiadomosci.onet.pl/rzeszow/rzeszow-boguslaw-olewinski-prokurator-od-sprawy-kaminskiego-zdegradowany/r33pqf

    ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELĘ

    Będziesz chciał zjeść obiad w niedziele poza domem? napić się kawy w kawiarni ? zabrać rodzinę na wspólne zakupy ? Zapomnij.
    PiS łącznie z NSZZ Solidarność chce wprowadzić zakaz handlu w niedzielę, biorący pod uwagę jednak dyspensę dla aptek, stacji benzynowych i kiosków.

    http://biznes.onet.pl/wiadomosci/handel/ograniczenie-handlu-w-niedziele-projekt-ustawy/d5rks2

    USTAWA INWIGILACYJNA – CZYLI POLSKA ZNOWU POD LUPĄ UE ZA ŁAMANIE PRAW OBYWATELSKICH

    Nowelę kwestionowała (cała Polska poza PiSem) cała parlamentarna opozycja, a także RPO Adam Bodnar (zapowiedział zaskarżenie jej do TK), GIODO, Krajowa Rada Sądownictwa, Rada ds. Cyfryzacji, Naczelna Rada Adwokacka, Krajowa Rada Radców Prawnych oraz organizacje pozarządowe. Najbardziej krytykowano zapisy o danych internetowych - chodzi o zakres każdorazowego skorzystania z usługi świadczonej drogą elektroniczną (np. adresy odwiedzanych stron, wpisy w wyszukiwarce, adresy email itp.).
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Komisja-Wenecka-ma-sie-zajac-tzw-ustawa-o-inwigilacji,wid,18155065,wiadomosc.html?ticaid=116ea5

    PIS POZBAWIŁ POLSKĘ I POLAKÓW WYDARZENIA, KTÓRE PRZYNOSIŁO CHLUBĘ NASZEMU KRAJOWI NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ

    Firma Polturf, która organizowała jedną z najbardziej prestiżowych aukcji koni arabskich "Pride of Poland", rozwiązała umowę ze stadninami w Janowie Podlaskim i Michałowie. - Powodem tej decyzji jest brak współpracy ze stadninami - tłumaczyła na antenie TVN24 Barbara Mazur, właścicielka firmy. Dodała, że docierają do niej zapowiedzi klientów mówiące o rezygnacji z przyjazdu do Polski na to wydarzenie.
    http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/polturf-rozwiazal-umowe-ze-stadninami-w-janowie-podlaskim-i-michalowie,639596.html

    3 10 Cytuj
  • 28 kwi 2016

    Buahaha ale afery hahahahaha PEOWCY których idolami byli Jaruzelski, Bartoszewski i inne szumowiny od komoruskiego którzy za czasów prl strzelali do ludzi :) to PO zdrajców narodowych chowało z honorami na powązkach :D faktycznie gościu takie afery PISU znalazłeś że załamać się można :D Tuska synek wały robił z właścielami Amber Gold a owe AG działało za zgodą rudego i jego rządu :D napisze Ci prościej, żebyś zrozumiał- rudy krył człowieka który oszukał tysiące polaków okradając ich na miliony złotych i swojego synka ulokował w jednej z jego firm :D a to tylko kropla w morzu afer twoich platfusów ;)

    Pokazał klase wasz prezydent opuszczając pałac i KRADNĄC wszystko co się dało ;) żenada, wsiurstwo i bieda umysłowa- na takich ludzi głosowaliście :)

    Chcesz robić w niedziele ? kto ci broni ? nie będziesz zmuszał ludzi do roboty w niedziele bo ty jesteś kaleka i sobie obiadu nie zrobisz czy kawy ;) cebulaki myślą że mają 50 złotych w kieszeni to są panami świata i inni muszą tyrać dla nich w niedziele zamiast ten czas spędzić z rodziną ;) chcesz to rób ;)

    Przypominam że to za czasów twojego PO, CBA wpadało o 6 rano do domu dziecka które coś tam napisało na komoruskiego na internecie ;) i uprzedzam twój kwik, tak ziobro też wpadał z ekipą ale do domów aferzystów i skorumpowanych ludzi a wy do domu dzieciaka z liceum ;)
    kto organizuje te kało marszy z nowotworową i wzywa do nienawiści ? kto wywalał dziennikarzy z roboty (z faktu np.) bo pisali nieprzychylnie na tuska ? :D kto wysyłał ABW do siedziby wprost i kradł im komputery :D TAKĄ MIAŁEŚ DEMOKRACJE ZA PLATFUSÓW.

    Chłopie masz takie afery że nie wiem czy płakać czy śmiać się ;) jak zwykle się zbłaźniłeś :) acha a to że zaczęło padać to też wina dudy i szydłowej ? czy może macierewicza i ziobry ? :D. Ból dupska okrutny !

    Kwicz kwicz i dawaj następne afery bo popcorn już mam gotowy :D

    12 4 Cytuj

Odpowiedz