Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 30 kwi 2016
    albert7575 napisał/a:

    A czy to takie trudne zrozumiec ze tu nie chodzi o kupujacych,ale o tych ktorzy musza przyjsc w niedziele do sklepu aby obslugiwac tych ktorzy maja fanaberie robic zakupy w niedziele

    A swoje zdanie wyrazisz w wyboracj,bo sadzac po dtosunku minusow do plusow racze nikogo na tym forum nie obchodzi...
    Ale podobno juz sie szykuje rozlam w nowoczesnej...i nie dziwi mnie to,to tski twor jak ruch palikota...

    Słuszna uwaga. Odnośnie pracy w Niedziele OK. Ale porozmawiajmy o min 200 % pensji za niedziele najpierw dla takich pracowników co siedzą za kasą. Bo na razie to żenująco wygląda robiąc w Niedziele za 1200 złotych.
    A Łukaszz i jemu podobni miłośnicy klonów PO, nowoczesnych i innych cwaniaków faktycznie mają znikome poparcie sądząc nawet po ilości minusów jakie dostają nawet jakby cofnąć się wstecz. I tak jest w zasadzie na większości internetowych stron gdzie są dopuszczone komentarze.

    11 4 Cytuj
  • 30 kwi 2016
    Lukaszz napisał/a:

    A czy jestes przywiazany w zyciu tylko do jeden pracy? Nie da sie jej zmienić? Moze są ludzie ktorzy chca pracować w weekend. Wy pisowcy nie decydujcie za wszystkich. Niech kazdy swoja postawą zdecyduje jak jest mu wygodniej. Reszte dopełni ekonomia.

    Gość sam chce decydować za wszystkich (i kazać im w niedziele pracować) ale twardo zarzuca zwolennikom pisu że to oni chcą za wszystkich decydować :D ktoś rozumie tego człowieka o co mu chodzi ? :D :D :D :D bo mnie osobiście z każdym dniem zadziwia co raz bardziej :D to się nazywa hipokryzja, słowo klucz u platfusów i nowotworowych ;)

    12 4 Cytuj
  • 30 kwi 2016
    Lukaszz napisał/a:

    A czy jestes przywiazany w zyciu tylko do jeden pracy? Nie da sie jej zmienić? Moze są ludzie ktorzy chca pracować w weekend. Wy pisowcy nie decydujcie za wszystkich. Niech kazdy swoja postawą zdecyduje jak jest mu wygodniej. Reszte dopełni ekonomia.

    Spójrz również na problem z puntu widzenia makroekonomi. Zakaz pracy w nd to mniejszy przychód, nizsze premie dla pracowników, wysze koszty utrzymania. To rowniez mniejsze PKB a pośrednio wyższe oprocentowanie kredytów.

    jak na razie to ty starasz sie decydować za innych i kazać im pracować w niedziele,bo domyślam sie że skoro tak agitujesz za pracą w niedziele sam wtedy wypoczywasz....
    a co do ekonomi to przypomniał mi sie zgrzyt Rostowski-Balcerowicz
    Balcerowicz zaapelował aby oszczedzać na co od razu zbruzgał go Rostowski aby Polacy nie oszczedzali tylko kupowali,
    jak sam widzisz dwoje ekonomistów i dwa odbiegające od siebie stanowiska,tak wiec najlepszą rzeczą jest nie mieszać społeczeństwa z ekonomią i tak to jest w przypadku pracy w niedziele jak i wieku emerytalnego
    a tak na marginesie,mam nadzieje że i do nas wkrótce dojdzie nowy model jakim jest wywalenie ze szkół wyższych miedzy innymi ekonomi,taki model ma zamiar wprowadzić Japonia

    4 2 Cytuj
  • 30 kwi 2016

    Skopiowane z wykopu. Ktoś fajnie zebrał dotychczasowe "dobre zmiany":

    ---------------------------------
    • Bez zmian z kwotą wolną od podatku.
    • 500 zł na dzieciaka. (ma być na drugie i kolejne...)
    • VAT pozostaje 23%. (stawka bez zmian do 2017)
    • Abonament RTV na każdego! (pobierany przy rachunkach za prąd. Niezależnie czy ktoś posiada tv czy nie. Na tańce na lodzie czeba płacić! 15 zł miesięcznie, to na początek ofkors).
    • Jednak przyjmiemy uchodźców!
    • Ułaskawienie Kamińskiego.
    • Przetarg na śmigłowce ma zostać unieważniony. (bo naciski, bo nasza gospodarka! To nic, ze zagraniczna oferta była najlepsza... olać to, skupić się na udobruchaniu związków)
    • Ustawka TK.
    • Pomysł ograniczenia ilości sklepów z alkoholem.
    • Podatek bankowy
    • Podatek od e-sklepów
    • "Ustawa inwigilacyjna"
    • Plany wskrzeszenia gminnych fotoradarów.
    • Ograniczenia w handlu gruntami rolnymi (tylko rolnik będzie mógł kupić, za zgodą urzędnika, prawo pierwokupu przez ANR, etc)
    • Plany wprowadzenia ograniczeń handlu alkoholem (zakaz sprzedaży w godzinach 22:00-06:00)
    • Pigułka "po" znowu na receptę, oczywiście wszystko "w trosce o bezpieczeństwo obywateli"...
    • Koniec anonimowych kart pre-paid
    • Pomysły zaostrzenia przepisów aborcyjnych.
    • Plany wprowadzenia obowiązku posiadania karty rowerowej dla pełnoletnich rowerzystów
    • Plany wprowadzenia podatku za korzystanie z wody (np pobieranej ze studni)
    • Plany wprowadzania wyższego podatku drogowego, 10-20 gr więcej na litrze paliwa.
    • Zgodnie z nowymi przepisami samotny rodzic nie ma prawa wykorzystać swoich zarodków. Jedyna szansa to czekać, aż się pojawi partner, który uzna dziecko za swoje. Zaś po 20 latach rodzice tracą prawa do własnych zarodków, automatycznie przechodzą one do adopcji.
    • Plany szerszej inwigilacji obywateli, poprzez dostęp do informacji o każdej transakcji finansowej.
    ---------------------------------

    Masakra co PIS robi z krajem.

    7 4 Cytuj
  • 30 kwi 2016

    masakra a PIS cały czas prowadzi w sondażach,jakąś alternatywna rzeczywistość sobie stworzyliście i żyjecie w takim kraju jaki sobie wymyśliliście,oby wam to tylko nie zaszkodziło

    a tak swoją drogą....zaraz ktoś poszpera i wyszuka co narobiło przez 8 lat...i co? będzie licytacja? przegracie

    tylko nie powołuj sie na Nowoczesną,bo Nowoczesna miesza sie z PO i to już nie jest Nowoczesna tylko stare szamo do kwadratu

    a w wiekszości tych pomysłow bardzo mi sie podoba,oprócz oczywiście podnoszenia podatków,ale na szcześćie ministrem finansów nie jest Rostowski ,więc jestem spokojny że w duzym stopniu mnie nie dotkna
    zresztą ostatnie rzady tak napompowały te wydatki budżetu więc pretensje ślij do nich,a nie do tych co sie muszą uporać z tym syfem który zostawili,niestety 8 lat to kawał czasu i swoje piętno pozostawia,PO nigdy sie z tego nie oczyści

    4 8 Cytuj
  • 1 maj 2016

    Oczywiście nie chodzi mi o licytację. Lista przewinień PO jest bardzo długa.
    Mieli swój czas, pokazali co pokazali. Interpretacja ich dokonań jest bardzo różna.
    Ale oni teraz już nie rządzą, rządzi PIS i to on jest oceniany. A z tego co widzę to każdy z ich pomysłów o dupę rozbić. Te ich ustawy kiepskie i niedopracowane. I to pomijając autokratyczny styl w jakim rzadzą.

    61% polaków uważa że sprawy idą w złym kierunku. Ja się zgadzam się z tym.
    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/sondaz-millward-brown-dla-tvn24-i-faktow-tvn,640129.html

    Poczytajcie jeszcze o policji. TCN zrobiła materiał z którego wynika że z powodu ruchu na stanowiskach, policja jest w kadrowej rozsypce.
    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nadinsp-jaroslaw-szymczyk-nowy-komendant-glowny-policji,639117.html

    5 4 Cytuj
  • 1 maj 2016

    ale to jest tylko twoje subiektywne zdanie co do ich działań

    prosze, błagam,trzymaj fason na tym forum i nie przytaczaj linków z TVN,TVN sponsorowało kampanie wyborczą Nowoczesnej i nie ma tu mowy aby TVN w swoim przekazie było obiektywne

    a co do linku na temat tego czy sprawy w Polsce idą w złym kierunku....skoro PIS deklasuje wszystkie partie we wszystkich sondażach wychodzi na to że Polacy uważaja iż pod rządami innych parti Polska szła by w jeszcze gorszym kierunku,wychodzą z założenia że PIS to najmniejsze zło na obecnej scenie politycznej

    3 7 Cytuj
  • 1 maj 2016

    Już tutaj pisałem wielokrotnie żeby ci ludzie nie kompromitowali się podając tutaj linki firmowane gównoborczą czy tevauenami które prowadzili byli komunistyczni agenci.
    Jeżeli gość pisze też o "Masakrze" to w ogóle nie ma zielonego pojęcia co się dzieje albo przez 8 lat nie było go w Kraju. Inną ewentualnością jest opłata jaką dostaje za pisanie takich głupot od platformianych..

    3 4 Cytuj
  • 1 maj 2016

    Oglądalność TVP słabnie, prezes Kurski obwinia firmę badawczą

    W obliczu spadku oglądalności TVP atakuje firmę badawczą, która dostarcza danych telemetrycznych dla całego rynku.

    Środowe oświadczenie to kolejna odsłona wojenki, jaką Jacek Kurski postanowił wytoczyć Nielsenowi, czyli jedynej obecnie firmie w Polsce, która bada oglądalność telewizji.

    TVP rozesłała informację o wątpliwościach, jakie budzą raporty Nielsena i poprosiła firmę o udostępnienie kodów pocztowych uczestników tzw. panelu badawczego.

    - Dane te, respektując wymóg ochrony danych osobowych, w łatwy i czytelny sposób potwierdziłyby geograficzną reprezentatywność doboru grupy badanych telewidzów - tłumaczy TVP. Oświadczenie odczytano także na antenie "Wiadomości".

    O co chodzi? Zdaniem zarządu TVP panel jest zbyt mały i niereprezentatywny. Kurski mówił o tym wprost przed sejmową komisją kultury:

    Panele w większości są sfokusowane w wielkich miastach i ich sypialniach, takich jak Piaseczno czy Legionowo, które są traktowane jak wieś, dzięki czemu nie trzeba już jechać do Małkini, Łomży czy Kobylina-Borzym, gdzie Andrzej Duda uzyskał 94 proc. poparcia.

    Wątpliwościom związanym z nadzorem nad wykonaniem umowy z Nielsenem za poprzednich władz poświęcony jest też cały rozdział opisywanego przez "Dziennik Gazetę Prawną" audytu, jaki powstał w TVP.

    Elżbieta Gorajewska prezes Nielsena tłumaczy jednak, że nie może udostępnić TVP kodów pocztowych miejscowości, w których zamieszkują paneliści, bo na tej podstawie nadawca może się przybliżyć do identyfikacji panelisty. - Trzeba pamiętać, że jesteśmy związani umowami z panelistami, że ich dane nie zostaną nikomu udostępnione - mówi nam Gorajewska.

    Prezes Nielsena tłumaczy, że zarzuty prezesa TVP są bezpodstawne. Panel telemetryczny został - z inicjatywy Nielsena - powiększony ponad rok temu o prawie 300 gospodarstw domowych (obecnie liczy 2 tys.), tak aby jeszcze lepiej odzwierciedlać strukturę społeczno-demograficzną w Polsce. Dalsze powiększanie panelu musiałby sfinansować rynek, a pozostali klienci Nielsena wcale się do tego nie garną, bo to by oznaczało dodatkowe koszty.

    Struktura panelu jest zaś konstruowana na podstawie danych GUS oraz wyników badania założycielskiego prowadzonego co roku na próbie 8000 gospodarstw domowych, wylosowanych do tego badania z bazy adresowej TERYT Głównego Urzędu statystycznego.

    - Do zmiennych, które tworzą konstrukcję panelu, należą: województwo (16 kategorii zgodnych z podziałem administracyjnym), wielkość miejsca zamieszkania w podziale na wieś i poszczególne wielkości miejscowości w kategoryzacji zgodnej z podziałem GUS, liczba członków gospodarstwa domowego oraz rodzaj odbieranego sygnału telewizyjnego. Na żadnym etapie konstruowania panelu nie są brane pod uwagę zmienne związane z poglądami, opiniami czy przekonaniami społeczno-politycznymi - dodaje Gorajewska.

    Dodaje też, że panel był w ostatnich latach dwukrotnie audytowany przez firmy zewnętrzne, które nie miały wobec niego zastrzeżeń.

    Z ostatnich danych wynika, że oglądalność obu najważniejszych anten TVP spadła do rekordowo niskiego poziomu. W zeszłym tygodniu TVP1 zanotowała najsłabszy tygodniowy udział w historii prowadzenia badań telemetrycznych w Polsce, dając się wyprzedzić komercyjnej konkurencji.

    Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/media/news/ogladalnosc-tvp-slabnie-prezes-kurski-obwinia-firme,2323435,5058?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

    1 3 Cytuj
  • 1 maj 2016

    Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł przekazał Naczelnej Izbie Lekarskiej wielomilionową dotację z budżetu państwa. W tym samym czasie Izba bez konkursu zlecała remonty jego szwagrowi – ustalił „Newsweek”.

    Konstanty Radziwiłł w poważnej polityce jest od kilku miesięcy. Trafił do niej prosto z władz Naczelnej Izby Lekarskiej, w której przez 18 lat piastował funkcje sekretarza, prezesa, wiceprezesa i na koniec znów sekretarza.

    Od chwili objęcia stanowiska w rządzie Radziwiłł formalnie jest poza samorządem, ale cały czas pozostaje w jego orbicie. Izbą kieruje dziś jego wieloletni współpracownik i dobry znajomy Maciej Hamankiewicz. Ludzie Izby obejmują ważne stanowiska w resorcie zdrowia: dyrektora departamentu prawnego, doradcy w gabinecie politycznym, rzecznika prasowego. A finansowana przez samorząd „Gazeta Lekarska” od kilku miesięcy basuje nowemu ministrowi.

    Interes jest tu obopólny: Izba czerpie z państwowego źródełka na niespotykaną do tej pory skalę, a minister trzyma Izbę w kieszeni i zapewnia sobie jej przychylność. Gdzieś w tle tej symbiozy do rodziny Radziwiłła płyną zlecenia z Izby.

    Jedną z pierwszych było przyznanie Naczelnej Izby Lekarskiej (NIL) rekordowej dotacji. Chodzi w sumie o 16 mln zł: sześć to pieniądze na bieżącą działalność Izby, a dziesięć – zaległa refundacja za poprzednie lata.

    Gdy w ministerialnych dokumentach pojawia się zapis dotyczący dotacji dla lekarzy, w Izbie ruszają przygotowania do przebudowy siedziby. Na przełomie roku NIL decyduje o wynajęciu firmy, która zaprojektuje przebudowę pomieszczenia socjalnego, węzła sanitarnego i jednej z sal na parterze siedziby.

    Koszt – 34 tys. zł. Zlecenie trafia do mało znanej firmy OAK Projekt prowadzonej przez szwagra ministra. Przy aranżacji współpracuje też żona polityka Joanna Radziwiłł (z wykształcenia architekt), która – jak zapewnia rzeczniczka resortu zdrowia – jedynie wspiera brata, nie pobierając wynagrodzenia.

    „Newsweek” dotarł do nagrania z posiedzenia prezydium Izby, z którego wynika, że w zlecenie angażuje się zresztą też sam minister. 18 marca, w czasie dyskusji na temat remontu, głos zabiera prezes Maciej Hamankiewicz. Z trudem powstrzymuje się od śmiechu:

    -Według pewnej anegdoty wyjdzie sytuacja, w której pani architekt przyjeżdża wraz z mężem, czyli ministrem zdrowia, układają krzesła i patrzą, jak to fizycznie w tej małej sali poukładać. Między drugą a trzecią w nocy minister z żoną układają nam krzesła na małej sali. Ha, ha, ha!

    Czy urzędujący minister przyjeżdża nocą do byłego pracodawcy i razem z żoną przestawia meble? Nasz rozmówca, który był na nagranej naradzie, przekonuje, że prezes Izby nie mówił o sytuacji hipotetycznej, opowiadał o realnej wizycie.

    Hamankiewicz, którego o to pytamy, milczy. Z kolei rzeczniczka Radziwiłła, była pracownica samorządu lekarskiego, najpierw przekazuje, że minister nie chce się odnosić do wypowiedzi ze spotkania, w którym nie brał udziału. A nazajutrz krótko stwierdza: „Taka sytuacja nie miała miejsca”.

    2 1 Cytuj
  • 1 maj 2016

    TVN24 to najlepsza stacja w tej chwili w Polsce ,podająca prawdziwe informacje 24h na dobę. Ale wasze mózgi są tak przerobione ,że nie potraficie racjonalnie myśleć .

    6 5 Cytuj
  • 1 maj 2016
    albert7575 napisał/a:

    ale to jest tylko twoje subiektywne zdanie co do ich działań
    prosze, błagam,trzymaj fason na tym forum i nie przytaczaj linków z TVN,TVN

    TVN to medium przekazujące. Badania opinii publicznej robi Millward Brown.
    Wszystkie badania opinii publicznej wychodzą kiepsko dla PIS. I tak wskazuje nie tylko Millward ale też inne agencje.

    Co do policji. Zgadzam się TVN. Przy tak krótkim okresie zawodowym policjantów, robienie tak drastycznych zmian kadrowych może tylko zaszkodzić. Ja wiem ze dla PISiaków legitymacja zastępuje umiejętności ale w każdej zaawansowanej dziedzinie życia zawodowego doświadczenie zdobywa się latami. U PISiaków wystarczy że dasz pożyczkę prezesowi i jesteś od razu jesteś w radzie nadzorczej jednej z czołowych firm. W życiu prawdziwym musisz coś jednak sobą reprezentować.

    5 3 Cytuj
  • 2 maj 2016
    malina napisał/a:

    TVN24 to najlepsza stacja w tej chwili w Polsce ,podająca prawdziwe informacje 24h na dobę. Ale wasze mózgi są tak przerobione ,że nie potraficie racjonalnie myśleć .

    buhahahahahahaha- to jest świadectwo twojego przerobionego mózgu przez TVN nie tylko 24,skoro ogladasz tylko informacje na TVN 24 to raczej trudno abys patrzyła na scene polityczna z dystansem nie mówiąć już o obiektywizmie
    a tak swoją drogą, w innym poście chwalisz Kukiza,ale ten sam Kukiz już od dawna wyzywa TVN jako mainstreamowe media

    m_markos napisał/a:

    TVN to medium przekazujące. Badania opinii publicznej robi Millward Brown.
    Wszystkie badania opinii publicznej wychodzą kiepsko dla PIS. I tak wskazuje nie tylko Millward ale też inne agencje.

    Co do policji. Zgadzam się TVN. Przy tak krótkim okresie zawodowym policjantów, robienie tak drastycznych zmian kadrowych może tylko zaszkodzić. Ja wiem ze dla PISiaków legitymacja zastępuje umiejętności ale w każdej zaawansowanej dziedzinie życia zawodowego doświadczenie zdobywa się latami. U PISiaków wystarczy że dasz pożyczkę prezesowi i jesteś od razu jesteś w radzie nadzorczej jednej z czołowych firm. W życiu prawdziwym musisz coś jednak sobą reprezentować.

    we wszystkich badaniach PIS deklasuje pozostałę partie,rożne są tylko wyniki % róznicy pomiedzy PIS a innymi,czyżbyś te informacje o tym żę wyniki sondaży są kiepskie dla PIS zaczerpnąłeś z TVN?

    2 1 Cytuj
  • Def Ibrylator 2 maj 2016
    albert7575 napisał/a:

    buhahahahahahaha- to jest świadectwo twojego przerobionego mózgu przez TVN nie tylko 24,skoro ogladasz tylko informacje na TVN 24 to raczej trudno abys patrzyła na scene polityczna z dystansem nie mówiąć już o obiektywizmie
    a tak swoją drogą, w innym poście chwalisz Kukiza,ale ten sam Kukiz już od dawna wyzywa TVN jako mainstreamowe media

    Oglądam TVN24, TV Republikę i TVP1 (Polsatu nie oglądam, bo nie lubię).

    Odpowiedz mi na jedno pytanie - dlaczego tylko TVN24 zaprasza ZAWSZE polityków ze wszystkich obozów, ze wszystkich stron, a pozostałe stacje robią to bardzo rzadko (Republika praktycznie nigdy) ? Proszę o odpowiedź na to pytanie.

    1 1 Cytuj
  • 2 maj 2016

    https://www.youtube.com/watch?v=vN9g2tu4fc4

    tak Kukiz demaskuje TVN24

    nie oglądam Republiki,nie oglądam Trwam nie oglądam TVN ( mama oglądała ale kiedyś jej pokazałem manipulacje TVNu i juz przestała) jeśli już jakaś informacja i publicystyka to na Polsacie

    1 1 Cytuj
  • 2 maj 2016
    def_ibrylator napisał/a:

    Oglądam TVN24, TV Republikę i TVP1 (Polsatu nie oglądam, bo nie lubię).

    Odpowiedz mi na jedno pytanie - dlaczego tylko TVN24 zaprasza ZAWSZE polityków ze wszystkich obozów, ze wszystkich stron, a pozostałe stacje robią to bardzo rzadko (Republika praktycznie nigdy) ? Proszę o odpowiedź na to pytanie.

    Jakie pozostałe ? W publicznej zapraszają wszystkich. republiki czy trwam raczej bym tutaj nie wymieniał bo to jest śmieszne . One mają ok 25 razy mniejszą oglądalność niż te trzy czołowe. Już to kiedyś pisałem tutaj.

    1 2 Cytuj
  • 2 maj 2016
    albert7575 napisał/a:

    buhahahahahahaha- to jest świadectwo twojego przerobionego mózgu przez TVN nie tylko 24,skoro ogladasz tylko informacje na TVN 24 to raczej trudno abys patrzyła na scene polityczna z dystansem nie mówiąć już o obiektywizmie
    a tak swoją drogą, w innym poście chwalisz Kukiza,ale ten sam Kukiz już od dawna wyzywa TVN jako mainstreamowe media

    we wszystkich badaniach PIS deklasuje pozostałę partie,rożne są tylko wyniki % róznicy pomiedzy PIS a innymi,czyżbyś te informacje o tym żę wyniki sondaży są kiepskie dla PIS zaczerpnąłeś z TVN?

    Oglądam informacje TVN bo mi wolno i uważam ,że są najlepszą stacja podająca informacje z kraju i ze świata, czy ja gdzieś napisałam o polityce ??, czy informacje to tylko polityka ?
    sam widzisz jak twój mózg jest przerobiony ,że na hasło TVN Informacje reagujesz chamstwem.

    2 2 Cytuj
  • 2 maj 2016
    m_markos napisał/a:

    TVN to medium przekazujące. Badania opinii publicznej robi Millward Brown.
    Wszystkie badania opinii publicznej wychodzą kiepsko dla PIS. I tak wskazuje nie tylko Millward ale też inne agencje.

    Co do policji. Zgadzam się TVN. Przy tak krótkim okresie zawodowym policjantów, robienie tak drastycznych zmian kadrowych może tylko zaszkodzić. Ja wiem ze dla PISiaków legitymacja zastępuje umiejętności ale w każdej zaawansowanej dziedzinie życia zawodowego doświadczenie zdobywa się latami. U PISiaków wystarczy że dasz pożyczkę prezesowi i jesteś od razu jesteś w radzie nadzorczej jednej z czołowych firm. W życiu prawdziwym musisz coś jednak sobą reprezentować.

    We wszystkich sondażach Pis prowadzi znacznie. Nawet na tym forum komentarze taki jak twój czy kabareciarskie kwestie bono są s summa summarum minusowane na potęgę.
    Z tymi pożyczkami to mnie zaskoczyłeś bo myślałem że takie rzeczy to w PSL-u i w PO za donka jak palikociarz mu książkę wydał to dostał od strzała jedynkę na liście.
    Możesz podać jakiś przykład bo chciałbym się o tym przekonać. To dość poważny zarzut.

    2 2 Cytuj
  • 2 maj 2016
    malina napisał/a:

    Oglądam informacje TVN bo mi wolno i uważam ,że są najlepszą stacja podająca informacje z kraju i ze świata, czy ja gdzieś napisałam o polityce ??, czy informacje to tylko polityka ?

    nie tylko ,ale akurat wypowiadasz sie tutaj na tematy polityczne ,a swoją wiedze na ten temat czerpiesz tylko z TVN 24

    pamietam jak dziś,oglądałem Fakty na TVN,sprawa dotyczyła przyznania wysokich premi wicemarszałkom co rozpetałao olbrzymią burzen wśród opozycji,miedzy innymi w Ruchu Palikota gdzie wicemarszałek z tej parti za przyjecie premi zostałą usunieta z Ruchu Palikota,Pochanke mówiła o Kopacz ze przyznała olbrzymie premie w czasie kryzysu ale z boku niej wyświetlany był Kaczyński na tle sztandaru PIS

    3 1 Cytuj
  • 2 maj 2016
    Walker84 napisał/a:

    We wszystkich sondażach Pis prowadzi znacznie. Nawet na tym forum komentarze taki jak twój czy kabareciarskie kwestie bono są s summa summarum minusowane na potęgę.
    Z tymi pożyczkami to mnie zaskoczyłeś bo myślałem że takie rzeczy to w PSL-u i w PO za donka jak palikociarz mu książkę wydał to dostał od strzała jedynkę na liście.
    Możesz podać jakiś przykład bo chciałbym się o tym przekonać. To dość poważny zarzut.

    PIS prowadzi. Tylko jakimś cudem większość polaków widzi zagrożenie dla demokracji. CIekawe dlaczego pewnie ich media "zmanipulowały".
    http://www.rp.pl/Polityka/304129879-Sondaz-IBRiS-dla-Rzeczpospolitej-Polacy-widza-zagrozenie-dla-demokracji-w-kraju.html?template=restricted

    O tej pożyczce to napewno słyszałeś już.
    http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/janina-goss-pozyczyla-kaczynskiemu-200-tysiecy-dostala-fuche-w-pge-nagroda-za-pozyczke_786720.html
    Pomijam fakt pożyczki. To co jest niewłaściwe to ta osoba bez kompetencji na tak odpowiedzialnym stanowisku.

    1 2 Cytuj
  • Def Ibrylator 2 maj 2016
    albert7575 napisał/a:

    nie tylko ,ale akurat wypowiadasz sie tutaj na tematy polityczne ,a swoją wiedze na ten temat czerpiesz tylko z TVN 24

    pamietam jak dziś,oglądałem Fakty na TVN,sprawa dotyczyła przyznania wysokich premi wicemarszałkom co rozpetałao olbrzymią burzen wśród opozycji,miedzy innymi w Ruchu Palikota gdzie wicemarszałek z tej parti za przyjecie premi zostałą usunieta z Ruchu Palikota,Pochanke mówiła o Kopacz ze przyznała olbrzymie premie w czasie kryzysu ale z boku niej wyświetlany był Kaczyński na tle sztandaru PIS

    A ja ostatnio oglądałem debatę w TV Republika o InVitro. Było 3 zaproszonych gości, wszyscy byli przeciwko. Pytam więc - po co była ta "debata" ? I czy widz mógł sobie sam wyrobić opinię i poznać wszystkie aspekty problemu ?

    1 3 Cytuj
  • 2 maj 2016
    m_markos napisał/a:

    PIS prowadzi. Tylko jakimś cudem większość polaków widzi zagrożenie dla demokracji. CIekawe dlaczego pewnie ich media "zmanipulowały".
    http://www.rp.pl/Polityka/304129879-Sondaz-IBRiS-dla-Rzeczpospolitej-Polacy-widza-zagrozenie-dla-demokracji-w-kraju.html?template=restricted

    O tej pożyczce to napewno słyszałeś już.
    http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/janina-goss-pozyczyla-kaczynskiemu-200-tysiecy-dostala-fuche-w-pge-nagroda-za-pozyczke_786720.html
    Pomijam fakt pożyczki. To co jest niewłaściwe to ta osoba bez kompetencji na tak odpowiedzialnym stanowisku.

    ale ty dalej tego nie rozumiesz ? może i czują zagrożenie ,ale gdyby przy władzy była PO badz Nowoczesna czuli by jeszcze wieksze zagrożenie,Polacy poprostu wybrali najmniejsze zło....

    a swoją drogą...jak to jest tą wolnością mediów? dlaczego zwolniono naczelnego Faktu na prośbe Grasia gdy fakt krytykował rzady PO
    to jest według was demokracja?
    dlaczego obecna KRRiT złożona z członków PO-PSL szantazowała RMF brakiem wydania koncesji....? za mało ujadli na PIS a za bardzo śmiali sie ze Schetyny i Petru?

    to jest wasza demokracja? ludzie już przejżeli to hipokryzje i mimo wszystko wolą PIS pomimo że pewnie z wieloma rzeczami sie nie zgadzają...

    2 1 Cytuj
  • 2 maj 2016
    albert7575 napisał/a:

    nie tylko ,ale akurat wypowiadasz sie tutaj na tematy polityczne ,a swoją wiedze na ten temat czerpiesz tylko z TVN 24

    pamietam jak dziś,oglądałem Fakty na TVN,sprawa dotyczyła przyznania wysokich premi wicemarszałkom co rozpetałao olbrzymią burzen wśród opozycji,miedzy innymi w Ruchu Palikota gdzie wicemarszałek z tej parti za przyjecie premi zostałą usunieta z Ruchu Palikota,Pochanke mówiła o Kopacz ze przyznała olbrzymie premie w czasie kryzysu ale z boku niej wyświetlany był Kaczyński na tle sztandaru PIS

    Nie ja tutaj nie wypowiadam sie na tematy polityczne bo tutaj nie da sie rady wypowiadać bo jest sie ciągle obrażanym w szczególności przez Ciebie .
    A jeśli o manipulacje chodzi to Polsat nie jest lepszy. Ja nie należę do ludzi dających sobą manipulować ale Ty jak widać tak.

    2 1 Cytuj
  • 2 maj 2016
    m_markos napisał/a:

    PIS prowadzi. Tylko jakimś cudem większość polaków widzi zagrożenie dla demokracji. CIekawe dlaczego pewnie ich media "zmanipulowały".
    http://www.rp.pl/Polityka/304129879-Sondaz-IBRiS-dla-Rzeczpospolitej-Polacy-widza-zagrozenie-dla-demokracji-w-kraju.html?template=restricted

    O tej pożyczce to napewno słyszałeś już.
    http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/janina-goss-pozyczyla-kaczynskiemu-200-tysiecy-dostala-fuche-w-pge-nagroda-za-pozyczke_786720.html
    Pomijam fakt pożyczki. To co jest niewłaściwe to ta osoba bez kompetencji na tak odpowiedzialnym stanowisku.

    Zagrożenie demokracji ? To jakiś bełkot.
    Z tą pożyczką to czy to jest karane jakoś? Bo nie widzę tutaj zastrzeżeń prawnych. I dlaczego jest nagonka na tą kobitę za jakiś brak kompetencji jak ona wcześniej przecież była w różnych radach nadzorczych różnych spółek i firm. Jest też prawnikiem z wykształcenia. Właśnie sobie to sprawdziłem z ciekawości. I dlaczego odmawiasz jej brak kompetencji? Przecież to jest Rada Nadzorcza. W takich Radach za donka to w LOT-ie był np: Bartoszewski.
    A kogo myślałeś że Kaczyński tam poleci na to stanowisko? Palikota? Każda formacja korzysta z swoich ludzi. Tak było, jest i będzie

    2 2 Cytuj

Odpowiedz