Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 13 cze 2019

    Widzę, że model biznesu na dzisiejsze opodatkowane czasy odnalazłeś w tym płaszczu ze szczypiorkiem w kieszeniach w gratisie :-) skoro tak nagła interwencja na prowokację :-))) bo my tu nie o wizycie w USA ale najważniejsze to p***nąć tematem jak dzik w sosnę

    Nieeee no oczywiście robicie wszystko z bonem aby pozorować wygląd i postrzeganie ale jak ktoś zada szyku w dyplomacji i kindersztubę to i nawet to wam przeszkadza. Agatka jak zwykle klasa a Kindzia niedaleko ale noooo nie ma to jak za starych czasów :
    https://www.youtube.com/watch?v=pmd7ormJEm0

    1 4 Cytuj
  • 13 cze 2019
    Seneka napisał/a:

    Mnie zaś urzekła Kinga Duda. Dobrze, że prezydent zrobił jej wycieczkę do Białego Domu. Agata też kreacją błysnęła. Duda z Trumpem masowali sobie ego, oj masowali. Trump nie zapomniał o kolegach biznesmenach i interes gazowy ubił. Duda zadbał o siebie. A gawiedź wiejska i małomiasteczkowa mlaska z zachwytu. Jacy oni piykni i jak nas godnie teprezentujom. Postaw się, zastaw się w naszym ludzie się odbija. Te umizgi Dudy i PiSu do Jameryki śnić się będą jeszcze naszym wnukom.

    Wolałbyś tak jak było dawniej?

    https://wiadomosci.wp.pl/dyktatura-ciemniakow-6034078262482049g/5

    Cytuj
  • 13 cze 2019

    Seneka rozkwitał w tamtej rzeczywistości, zielony stolik, czerwone goździki i takie tam :-) zawsze Pan nauczyciel na wsi, drugi po Bogu na równi z księdzem .... dlatego tęskni i zrobi oraz powie lub napisze wszystko aby mieć złudną nadzieję na to, że znów z goździkami będą przychodzić ..... petenci :-) do PANA.

    Cytuj
  • 14 cze 2019

    Gdyby nie dobra zmiana, to Komorowski zjechałby z pięciorgiem dzieciaków i Trump miałby problem Ja chwałę oszczëdność i elegancję , a Ci zaraz huzia na Józia. Uderz w stół, a klakierzy dobrej zmiany na posterunku. Co do Seneki, to chłop rozkwitł po 1989 roku i szlag go trafia, że z dobrą zmianą wraca stare. Do PZPR z przybudówkami było mu daleko, do PiS też. Zawsze gorszy sort. Taka już przekorna bestia. Wtedy wrogiem ludu , teraz wrogiem ludu okrzykiwany. Jest gorzej. Tamten lud był zniewolony przez sowieckie czołgi, ten w demokracji trąci homo sovieticus, wybierając takich Dudów, Szydłów et consortes. Siwaki, Szydlaki i inni pezetperowscy reprezentanci ludu redivivus. Ta sama niekompetencja, błazenada. Muszą być głupsii od ludu i bardziej swojaccy, jak błazny z dobrej komedii obyczajowej. PS To ë specjalnie.

    1 Cytuj
  • 14 cze 2019
    Seneka napisał/a:

    Gdyby nie dobra zmiana, to Komorowski zjechałby z pięciorgiem dzieciaków i Trump miałby problem Ja chwałę oszczëdność i elegancję , a Ci zaraz huzia na Józia. Uderz w stół, a klakierzy dobrej zmiany na posterunku. Co do Seneki, to chłop rozkwitł po 1989 roku i szlag go trafia, że z dobrą zmianą wraca stare. Do PZPR z przybudówkami było mu daleko, do PiS też. Zawsze gorszy sort. Taka już przekorna bestia. Wtedy wrogiem ludu , teraz wrogiem ludu okrzykiwany. Jest gorzej. Tamten lud był zniewolony przez sowieckie czołgi, ten w demokracji trąci homo sovieticus, wybierając takich Dudów, Szydłów et consortes. Siwaki, Szydlaki i inni pezetperowscy reprezentanci ludu redivivis. Ta sama niekompetencja, błazenada. Muszą być głupsii od ludu i bardziej swojaccy, jak błazny z dobrej komedii obyczajowej.

    Komorowski to sam jest sobie winny, ze od koryta sie oderwal. A nie "dobra zmiana". Z reszta tak samo obecna opozycja, jest sama sobie winna, ze nie wygrywa wyborow.

    3 Cytuj
  • 14 cze 2019
    Seneka napisał/a:

    Wtedy wrogiem ludu , teraz wrogiem ludu okrzykiwany.

    Czyli i wtedy i teraz wyznali się na Tobie. Nic tylko upić się z rozpaczy.

    Cytuj
  • 14 cze 2019
    taki_gość napisał/a:

    Czyli i wtedy i teraz wyznali się na Tobie. Nic tylko upić się z rozpaczy.

    Zarówno wtedy jak i teraz to mój własny wybór. Wyznali się zaś między wtedy a teraz. I to jest piëkne. A to szmat czasu. Niech żyje demokracja. Z polityki odchodzi się zawsze przegranym, to istota demokracji. Tylko nieliczni odchodzą bez przegranej. Z totalitarnymi zapędami walczyć należało i wtedy, i teraz i tu, i wszędzie. Twój problem polega na tym, że na Tobie się nigdy nie wyznali, nie brali pod uwagę. Ani się cieszyć, ani upić z rozpaczy. Pocieszę Cię. Takich jak Ty są miliony.

    2 Cytuj
  • Włodek 14 cze 2019

    a wy zamiast o efach 35 ględzicie o podatkach? Cały system podatkowy w Polsce jest patologią na skalę europy. Nie wiem gdzie jeszcze istnieją podatki regresywne poza Polską.

    1 Cytuj
  • 14 cze 2019
    Seneka napisał/a:

    Do PZPR z przybudówkami było mu daleko, do PiS też. Zawsze gorszy sort. (...)Wtedy wrogiem ludu , teraz wrogiem ludu okrzykiwany. Jest gorzej.

    Seneka napisał/a:

    Z polityki odchodzi się zawsze przegranym......

    Weź WKibic przestań, bo się za chwilę wzruszę tym Twoim wybielaniem i wygłaskaniem rzeczywistości. Wyszedłeś zza zielonego stolika i okazało się, że nie odnalazłeś się po transformacji. Obecnie jesteś zdziwiony, że jak się nie obrócisz dupę masz z tyłu i zaczynasz sam siebie przed sobą tłumaczyć, że to był i jest Twój wybór.....wiecznie uciemiężony z wyboru. To chyba już samookaleczanie ale to się leczy.

    Seneka napisał/a:

    Niech żyje demokracja (...)Z totalitarnymi zapędami walczyć należało i wtedy, i teraz i tu, i wszędzie.

    Przciez to co napisałeś to oksymoron. Od Ciebie usłyszałem (wtedy co się darłeś z KODem), że wybór większości ludzi to nie jest demokracja a teraz słyszę , że wybór większości to jest totalitaryzm i z nim walczysz. Czy aby nie masz właśnie naleciałości dyktatorskich twierdząc, że opłacona mniejszość czyli były KOD to jedyna słuszna demokracja? Przecież Ty co zdanie sobie zaprzeczasz. Ostatnie wybory znów pokazały skalę wyboru ale Ty nadal uważasz, że banda debili, prostaków i ciemnogrodu nie ma prawa do nazwania własnego wyboru demokracją. To czymże jest z definicji demokracja a czym totalitaryzm?

    3 Cytuj
  • 14 cze 2019
    Seneka napisał/a:

    Zarówno wtedy jak i teraz to mój własny wybór.

    Sugerujesz, że przegrane z kretesem wybory to był Twój własny wybór? A odejście ze szkoły również? Proszę przestań konfabulować ....

    Seneka napisał/a:

    Twój problem polega na tym, że na Tobie się nigdy nie wyznali, nie brali pod uwagę.

    I tu się grubo mylisz :)

    Seneka napisał/a:

    Ani się cieszyć, ani upić z rozpaczy.

    Widzisz ja potrafię się cieszyć, a upijanie nie jest w moim stylu w przeciwieństwie do .....

    Seneka napisał/a:

    Takich jak Ty są miliony.

    I takich jak Ty również :)

    1 Cytuj
  • 14 cze 2019
    taki_gość napisał/a:

    Sugerujesz, że przegrane z kretesem wybory to był Twój własny wybór? A odejście ze szkoły również? Proszę przestań konfabulować ....

    I tu się grubo mylisz :)

    Widzisz ja potrafię się cieszyć, a upijanie nie jest w moim stylu w przeciwieństwie do .....

    I takich jak Ty również :)

    Mój wybór dotyczył PZPR z przybudówkami oraz PiS. Sam wybrałem. Nie poszedłem ani z tymi, ani z tymi. Czytasz, jak Ci wygodnie i kłamliwe informacje przekazujesz. Kłamliwe w duchu towarzyszy z PiS, którzy tak tłumaczą relacje ze mną. Chyba, że jesteś jednym z nich. Kłamstwem się brzydzę i to całkowicie Cię przekreśla w moich oczach. Typowo PiSowskie . Bogu dziękuję, że tej z tą PiSowską hałastrą kłamliwą, obłudną i mierzącą wszystkich swoją miarą nie mam nic wspólnego. To jest mój największy sukces.

    1 Cytuj
  • 14 cze 2019
    Seneka napisał/a:

    Mój wybór dotyczył PZPR z przybudówkami oraz PiS. Sam wybrałem. Nie poszedłem ani z tymi, ani z tymi. Czytasz, jak Ci wygodnie i kłamliwe informacje przekazujesz. Kłamliwe w duchu towarzyszy z PiS, którzy tak tłumaczą relacje ze mną. Chyba, że jesteś jednym z nich. Kłamstwem się brzydzę i to całkowicie Cię przekreśla w moich oczach. Typowo PiSowskie . Bogu dziękuję, że tej z tą PiSowską hałastrą kłamliwą, obłudną i mierzącą wszystkich swoją miarą nie mam nic wspólnego. To jest mój największy sukces.

    Powiedz mi dlaczego opisujesz siebie porównując do innych? Ile w Tobie jest hipokryzji, bo chyba całe pokłady. W tym co napisałeś nie ma ani grama prawdy. Zacznijmy od wybielania skoro twierdzisz, że brzydzisz się kłamstwem : Seneko zacznij od tego jak to było z WKibicem który stał się Seneką a Seneka twierdził, że nic nie wie o WKibicu...... resztę na razie pominę.
    Właśnie tak wyglądają ludzie pogubieni po transformacji a wychowani za tamtych czasów kiedy trzeba było zaprzeczać aby przetrwać, kradzież była wtedy wytłumaczona bidą nazywano ją "radzeniem sobie", krzyż w szkole nie istniał więc trzeba było znów kłamać.....nie wciskaj więc tutaj kitu co jest dobre, co złe, nie użalaj się nad sobą, bo to nie był Twój wybór ale raczej przymus systemu, więc nie opowiadaj dzisiaj bajek, że "Dziady" tłumaczyłeś w szkole w roli bohatera.....daj sobie spokój. Chcesz to uspokajaj swoje sumienie, ja tego nie kupuje. Wytłumacz dlaczego jak "przypaliłeś" WKibica to tak łatwo zmieniłeś tożsamość na Senekę. Szybko zapominasz jak to dawniej było i kto był kim ..... Twoje pokolenie ma już mechanicznie zmienione charaktery, zaprzeczanie macie tak wpojone (wcale się nie dziwię i nawet ubolewam), że nic sobie nie robicie z kłamstewek są normą dla Ciebie więc zwrot "Kłamstwem się brzydzę" jest niesmaczne w Twoim wykonaniu. Szczere i brutalne, brutalne bo prawdziwe.

    3 Cytuj
  • 15 cze 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Powiedz mi dlaczego opisujesz siebie porównując do innych? Ile w Tobie jest hipokryzji, bo chyba całe pokłady. W tym co napisałeś nie ma ani grama prawdy. Zacznijmy od wybielania skoro twierdzisz, że brzydzisz się kłamstwem : Seneko zacznij od tego jak to było z WKibicem który stał się Seneką a Seneka twierdził, że nic nie wie o WKibicu...... resztę na razie pominę.
    Właśnie tak wyglądają ludzie pogubieni po transformacji a wychowani za tamtych czasów kiedy trzeba było zaprzeczać aby przetrwać, kradzież była wtedy wytłumaczona bidą nazywano ją "radzeniem sobie", krzyż w szkole nie istniał więc trzeba było znów kłamać.....nie wciskaj więc tutaj kitu co jest dobre, co złe, nie użalaj się nad sobą, bo to nie był Twój wybór ale raczej przymus systemu, więc nie opowiadaj dzisiaj bajek, że "Dziady" tłumaczyłeś w szkole w roli bohatera.....daj sobie spokój. Chcesz to uspokajaj swoje sumienie, ja tego nie kupuje. Wytłumacz dlaczego jak "przypaliłeś" WKibica to tak łatwo zmieniłeś tożsamość na Senekę. Szybko zapominasz jak to dawniej było i kto był kim ..... Twoje pokolenie ma już mechanicznie zmienione charaktery, zaprzeczanie macie tak wpojone (wcale się nie dziwię i nawet ubolewam), że nic sobie nie robicie z kłamstewek są normą dla Ciebie więc zwrot "Kłamstwem się brzydzę" jest niesmaczne w Twoim wykonaniu. Szczere i brutalne, brutalne bo prawdziwe.

    Prezydent Andrzej w ten sam sposób sędziów w USA opluł. Średnia wieku sędziów SN to 41 lat, a on, że skazywali w stanie wojennym. To, co zrobił, to sk...o. Trump o tym wie, ale posłużył się nim przeciw Niemcom i interesy ubił. Reformę zaś w imieniu PiS robi prokurator stanu wojennego Piotrowicz. Mosbacher tego Trumpem nie powiedziała? Zażenowana usiadła w dalszym rzędzie. Dokąd na tym kłamstwie dojedziecie? Piszecie życiorysy ludzi niewygodnych pod PiSowski wizerunek pod publiczkę, dla "ciemnego" ( określenie Kurskiego) ludu. Sami siebie okłamujecie. Podobnie jest ze mną. Skoro mnie tak dobrze znasz w realu, to dobrze wiesz, żem z komuną walczył, Solidarność zakładał, z transformacją wiążą się moje awanse, a Ty o zielonym stoliku. Transformacja jest też moim udziałem, dlatego jej bronię przed PiSowską bolszewią. Obowiązkiem człowieka przyzwoitego jest bronić demokracji i zasad. W każdym czasie. Także z KODem, do którego nie należę. IPN mnie nie notował, PZPRu nie zaliczyłem, Solidarność tworzyłem, lokalną społeczność organizowałem na początku III RP i z PiSem mi nie po drodze. Tobie został zielony stolik. Podobnie jak Dudzie, Piotrowicz. Szczerze i brutalnie, jak chciałeś. I jeszcze jedno. Jak ktoś przez 16 lat wygrywał różne wybory w cuglach, to można jedynie podnosić ostatnie , przegrane z populistami i bolszewikami. Tyle Wam zostało. A Wkibic, Seneka to forumowa zabawa dopuszczona przez regulamin. Dobranoc, towarzyszu Vivaldi. Czujność wzmocnić musicie.

    4 2 Cytuj
  • 15 cze 2019

    Ło matko.....taaaaa regulamin :-))) twarz to już zupełnie co innego :-) bo po cóż by miała być mimika aby jej nie używać i dopasowywać do czasów :-) ......generalnie aż szkoda, że sam nie dajesz możliwości skorzystać z Twojej wiedzy i doświadczenia........jątrzenie, wyzwiska, bolszewizm, towarzysz dużo tej złości i kwasu w Tobie. Ludzi trzeba słuchać i szanować ale rób jak uważasz. Czas PANA nauczyciela na wsi się skończył wcześniej a czas PANA księdza kończy się teraz. W jednym i drugim przypadku pokora i służba może naprawić stan frustracji.
    No i te przegrane. Lezy Ci to na sercu. Od ostatniej przegranej z Obajtem chyba Ci żółć nie tylko wątrobę zalała. Wyłazi aż na wierzch. Tego akurat nie da się leczyć. Może zdjęcia jakieś pooglądaj, nostalgia się włączy w miejsce zawodzenia i ujadania.
    A co do Solidarności : miałeś rzucić legitymacją (o ile faktycznie istniała) i jak wyszło? Rzuciłeś? Przypomnieć wątek? Tyle jest w Tobie prawdy mówionej ile po WKibicu zostało.....ale za to jest regulaminowo :-)

    Cytuj
  • 15 cze 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Ło matko.....taaaaa regulamin :-))) twarz to już zupełnie co innego :-) bo po cóż by miała być mimika aby jej nie używać i dopasowywać do czasów :-) ......generalnie aż szkoda, że sam nie dajesz możliwości skorzystać z Twojej wiedzy i doświadczenia........jątrzenie, wyzwiska, bolszewizm, towarzysz dużo tej złości i kwasu w Tobie. Ludzi trzeba słuchać i szanować ale rób jak uważasz. Czas PANA nauczyciela na wsi się skończył wcześniej a czas PANA księdza kończy się teraz. W jednym i drugim przypadku pokora i służba może naprawić stan frustracji.
    No i te przegrane. Lezy Ci to na sercu. Od ostatniej przegranej z Obajtem chyba Ci żółć nie tylko wątrobę zalała. Wyłazi aż na wierzch. Tego akurat nie da się leczyć. Może zdjęcia jakieś pooglądaj, nostalgia się włączy w miejsce zawodzenia i ujadania.
    A co do Solidarności : miałeś rzucić legitymacją (o ile faktycznie istniała) i jak wyszło? Rzuciłeś? Przypomnieć wątek? Tyle jest w Tobie prawdy mówionej ile po WKibicu zostało.....ale za to jest regulaminowo :-)

    Miało być szczerze i brutalnie, a wyszło miauczenie. " Czas PANA nauczyciela na wsi się skończył wcześniej a czas PANA księdza kończy się teraz. W jednym i drugim przypadku pokora i służba może naprawić stan frustracji." Nie cieszyłbym się z upadku autorytetu nauczycieli, bo odbije się to na rodzicach, a księży w przypadku PiS-u płakałbym z rozpaczy. Jak się zaczną popiołem posypywać, to z ambon prawych i sprawiedliwych poprzeć zapomną. Tu mnie zaskoczyłeś. Obawy o moją wątrobę zostaw. Taki_ gość też ubolewa nad jej stanem, lecz w chlaniu ustawicznym znajduje przyczynę, Ty Obajta o to obwiniasz. Uzgodnijcież Wy stanowisko. Najlepiej zasięgnijcie języka u towarzyszy z PiS-u. Wątroba służy mi doskonale wbrew Waszym życzeniom. A towarzyszy, bolszewików, sygnalistów, et consortes nazywał będę dosadnie i walczył z nimi dotąd, dopóki mi wątroba nie wysiadnie. Jak ja lubię te Twoje wywody oddające PiS-owską nowomowę i klimaty, te kundelkowate lakoniczne użądlenia zza węgła takiego_gościa dodają im uroku. Jak tu opuszczać forum? Rozwijajcie się.

    1 Cytuj
  • 15 cze 2019
    Seneka napisał/a:

    Miało być szczerze i brutalnie, a wyszło miauczenie. " Czas PANA nauczyciela na wsi się skończył wcześniej a czas PANA księdza kończy się teraz. W jednym i drugim przypadku pokora i służba może naprawić stan frustracji." Nie cieszyłbym się z upadku autorytetu nauczycieli, bo odbije się to na rodzicach, a księży w przypadku PiS-u płakałbym z rozpaczy. Jak się zaczną popiołem posypywać, to z ambon prawych i sprawiedliwych poprzeć zapomną. Tu mnie zaskoczyłeś. Obawy o moją wątrobę zostaw. Taki_ gość też ubolewa nad jej stanem, lecz w chlaniu ustawicznym znajduje przyczynę, Ty Obajta o to obwiniasz. Uzgodnijcież Wy stanowisko. Najlepiej zasięgnijcie języka u towarzyszy z PiS-u. Wątroba służy mi doskonale wbrew Waszym życzeniom. A towarzyszy, bolszewików, sygnalistów, et consortes nazywał będę dosadnie i walczył z nimi dotąd, dopóki mi wątroba nie wysiadnie. Jak ja lubię te Twoje wywody oddające PiS-owską nowomowę i klimaty, te kundelkowate lakoniczne użądlenia zza węgła takiego_gościa dodają im uroku. Jak tu opuszczać forum? Rozwijajcie się.

    Nauczyciele sami dbali i dbają o to, by ich nikt nie poważał.

    Cytuj
  • 15 cze 2019
    Seneka napisał/a:

    Jak ja lubię te Twoje wywody oddające PiS-owską nowomowę i klimaty, te kundelkowate lakoniczne użądlenia zza węgła takiego_gościa dodają im uroku.....

    w tym miejscu przegrałeś wtedy i dzisiaj. W tej bezsilności wieloletniej zauważyłem, że niesamowicie rozbudowałeś słownik o poniżenie, bezczeszczenie, brukanie, hańbienie, kalanie, kompromitowanie, lżenie, obrażanie, obszczekiwanie, ochrzanianie, opieprzanie, opitalanie, opluwanie, plamienie, plugawienie, podlenie, pogwałcanie, pohańbianie, profanowanie, przeklinanie, spotwarzanie, ubliżanie, upadlanie, uwłaczanie, wymyślanie, wyzywanie, zbeszczeszczanie, złorzeczenie, zniesławianie, znieważanie, znieważenie, poniewieranie, upokarzanie, odczłowieczanie, szmacenie.......nie mam pojęcia dlaczego, pewnie całe życie tak traktujesz ludzi wokoło aby udowodnić, że bardziej bliżej Ci do elity niż do Pcimia ale cóż, takie to elity
    https://www.youtube.com/watch?v=ifcoX6bIyQ4

    3 Cytuj
  • 15 cze 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Nauczyciele sami dbali i dbają o to, by ich nikt nie poważał.

    podobnie elity - niestety szkoda w jednym i drugim przypadku

    4 Cytuj
  • 16 cze 2019
    Seneka napisał/a:

    Prezydent Andrzej w ten sam sposób sędziów w USA opluł. Średnia wieku sędziów SN to 41 lat, a on, że skazywali w stanie wojennym. To, co zrobił, to sk...o. Trump o tym wie, ale posłużył się nim przeciw Niemcom i interesy ubił. Reformę zaś w imieniu PiS robi prokurator stanu wojennego Piotrowicz. Mosbacher tego Trumpem nie powiedziała? Zażenowana usiadła w dalszym rzędzie. Dokąd na tym kłamstwie dojedziecie? Piszecie życiorysy ludzi niewygodnych pod PiSowski wizerunek pod publiczkę, dla "ciemnego" ( określenie Kurskiego) ludu. Sami siebie okłamujecie. Podobnie jest ze mną. Skoro mnie tak dobrze znasz w realu, to dobrze wiesz, żem z komuną walczył, Solidarność zakładał, z transformacją wiążą się moje awanse, a Ty o zielonym stoliku. Transformacja jest też moim udziałem, dlatego jej bronię przed PiSowską bolszewią. Obowiązkiem człowieka przyzwoitego jest bronić demokracji i zasad. W każdym czasie. Także z KODem, do którego nie należę. IPN mnie nie notował, PZPRu nie zaliczyłem, Solidarność tworzyłem, lokalną społeczność organizowałem na początku III RP i z PiSem mi nie po drodze. Tobie został zielony stolik. Podobnie jak Dudzie, Piotrowicz. Szczerze i brutalnie, jak chciałeś. I jeszcze jedno. Jak ktoś przez 16 lat wygrywał różne wybory w cuglach, to można jedynie podnosić ostatnie , przegrane z populistami i bolszewikami. Tyle Wam zostało. A Wkibic, Seneka to forumowa zabawa dopuszczona przez regulamin. Dobranoc, towarzyszu Vivaldi. Czujność wzmocnić musicie.

    W tym fragmencie wypowiedzi przypominasz mi słynnego "Bolka", który też walczył. nie chciał ale musiał. Ty masz jeszcze jedną "zaletę": jak robi się "za głośno" szybko zmieniasz temat jak tuo sędziach...
    PS. A co do wątroby....... to jak to było z odejściem ze szkoły?

    Cytuj
  • 16 cze 2019

    Zostawię Was z zielonym stolikiem i " troską " o moją wątrobę. Skoro lepiej wiecie, to szkoda kruszyć kopii. Bardziej dbam o kręgosłup niż o wątrobę, ale to nie na Wasze umysły. I to ochrona kręgosłupa decydowała o moich wyborach. Z bezsilności rodziły się arcydzieła. Uważajcie. Bliżej mi do łże- e lit, gorszego sortu, zdradzieckich mord, etc. Ewoluuję. Lud należy uszlachetniać, a nie wykorzystywać podle jego złe cechy w polityce. To nas różni. Trzeba też mieć odwagę powiedzieć prawdę temu ludowi. Prosto w oczy. Mnie to nie przeszkadza. Świadomie płynę pod prąd. Herbert napisał, że z prądem płyną jeno śmiecie. Z ludum wzięty, coby nie było, że się wynoszę i wstydzę. Ewoluuję. To na Wasze Vivaldi i tak _ gościu wątroby. Przepraszam pozostałych, co mają mnie i moje wątrobiane problemy w doopie. Jeszcze Duda z samolotami zza oceanu nie wrócił, a już kolejne bomby lecą. Falenta twierdzi, że pomógł PiSowi obalić rządy PO - PSL i sypie. Oj, będzie się działo.

    2 1 Cytuj
  • 16 cze 2019
    Seneka napisał/a:

    Zostawię Was z zielonym stolikiem i " troską " o moją wątrobę. Skoro lepiej wiecie, to szkoda kruszyć kopii. Bardziej dbam o kręgosłup niż o wątrobę, ale to nie na Wasze umysły. I to ochrona kręgosłupa decydowała o moich wyborach.

    ale którego? Raczej nie moralnego biorąc pod uwagę te wybielania i przekrwione oczy ze złości .... :-)

    taki_gość napisał/a:

    W tym fragmencie wypowiedzi przypominasz mi słynnego "Bolka", który też walczył. nie chciał ale musiał.

    Coś w tym jest co piszesz. Chłop nie pytany już ze trzy razy powtarza, że sprawdzał siebie w IPNie i uffff nie ma teczki tzn nie znalazł. Po co sprawdzał i po co o tym trąbi? Wybielania czas dalszy?

    2 Cytuj
  • 17 cze 2019

    Trump nie ma szans na reelekcję, Falenta wskazuje mocodawców, czego się dobra zmiana nie dotknie, to sp...li. Autorytet nauczycieli ma ratować nowy minister karany w przeszłości, Szydło z Zalewską w nagrodę pojechały do Brukseli, brukselki i inne warzywa i owoce drożeją w szalonym tempie, a Wy o mnie. Vivaldi, taki_ gościu, gdybym PiS kochał, to i Wy kochali byście mnie, ba, wyżej stawiali niż lokalnego Dyzmę, o którym czasem wspominacie. Zresztą taki_ gość to wyraźnie napisał. Zastanówcie sië nad dobrą zmianą, postarajcie przyjąć moje i pozostałych krytyków argumenty, a nie szukać przyczyn takiego stanu rzeczy. Ad REM. Podoba się Wam ta Bolszewią. Dalej podoba?

    3 1 Cytuj
  • 17 cze 2019

    http://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/14739,tylko-nie-mow-nikomu,4.html#c182685

    generalnie to to samo, więc nie trzeba Ci odpisywać.

    Ale co do Dyzmy coś w tym jest przy czym ja Cię odbieram jako Żorża ...... :-) wykształcony z aspiracjami do elity ale niestety konieczny do odizolowania z powodu stanu ..... :-)

    1 5 Cytuj
  • 19 cze 2019

    Trump nie ma szans na reelekcję. Duda robi sobie kampanię i upolitycznia bezpieczeństwo kraju dużym kosztem, beznadziejnie wchodząc w rzyć Trumpowi. Gdy zapytać o koszty...to te jeszcze niepoliczone, efekty niby za parę lat. Afera goni aferę, PiS niszczy instytucję państwa za instytucją. Wszystko mogą, bo wygrali wybory. Ta argumentacja poraża. Przy niskiej wiedzy prawnej większość nie czuje jeszcze zaqgrożenia. Państwo się sypie na naszych oczach. Jest niszczone cynicznie. Z trudem zbudowane zasady jego funkcjonowania, niedoskonałe, wymagające doskonalenia zostały już w zasadzie zniszczone. O tym trzeba krzyczeć, póki jeszcze wciąż nie jest za póżno. Naprawa tego, co zepsuł PiS trwać jednak będzie latami. Z przykrością stwierdzam, że alternatywa też obecnie nie napawa optymizmem. Obowiązkiem każdego przyzwoitego Polaka, patrioty jest odsunięcie PiS od władzy oraz pomoc w zbudowaniu alternatywy zdolnej do odbudowy demokratycznego państwa, silnych państwowych instytucji niepodatnych na partyjne uzależnienia. A Wy o Żorżach. Dyzmów sioę namnożyło. To jest plaga tego państwa. Mostowicz redivivus.

    Cytuj
  • 19 cze 2019

    Ależ Ty krwawisz.....a mafie yyyy firmy ochroniarskie to ochraniają za darmo? Przecież płatna ochrono to to samo. Po wojnie 40lat nas "ochraniali przyjaciele" to nie pyskowałeś wtedy tak mocno. Obowiązkiem każdego przyzwoitego Polaka, patrioty jest nie dopuszczenie do władzy ludzi Twojego pokroju którzy mylą dyktaturę i narzucenie wizji z demokracją. Jaka to jest wg Twojej definicji silna państwowa instytucja? Pralnia? Wójtowanie na negatywnym bilansie?

    6 Cytuj

Odpowiedz