Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 7 sie 2019

    i w tym wątku też gadasz sam ze sobą? A jakbyś tak sobie z tym drugim bonem pogadał skoro się zmieniacie......taka propozycja z mojej strony.

    3 Cytuj
  • 8 sie 2019

    widziałem, niezłe, będzie trza oglądnąć, beka będzie niezła. Trochę szkoda bo się Vega nieźle zapowiadał w pierwszym Pitbullu, potem było już tylko gorzej a potem ........co film to lepsza komedia. Co prawda Roberta Górskiego nie przebije ale zupełnie przyzwoite ucho prezesa :-)))

    2 Cytuj
  • 10 sie 2019

    https://fakty.interia.pl/polska/news-slawomir-nitras-do-politykow-pis-w-sejmie-nie-macie-za-grosz,nId,3140260

    Dobrze że rządzą odpowiedzialni ludzie bo posłowie mówią byle co i dzięki temu że marszałek Terlecki wyłącza takiemu posłowi mikrofon, jest porządek i sprawiedliwość na sali sejmowej.
    Przecież każdy by mówił co chce, a opozycja nie wygrała wyborów więc głos ma ale tylko taki na jaki rządzący pozwalają i tak ma być.

    2 2 Cytuj
  • 10 sie 2019

    a ogólnie co tam z newsów? Po ile chodzi szczypiorek? Pytam bo paliwo z deka zelżało to i tematów brakło a miało być dno i metr mułu. Cholera pietruszka trzyma cenę......jak żyć?
    Ty masz jakąś chorobę? Klikasz w interię i losujesz który wątek tu wrzucisz czy jak? Wyobraź sobie, że stronę startową też mam jako interię. Sporo ludzi tak ma. W jakim celu przerzucasz tutaj newsy? Fala prowokacji rozpoczęta przed jesienią? Dostałeś jakąś nową transzę pieniędzy za tą robotę?

    2 4 Cytuj
  • 11 sie 2019

    Kuchciński odleciał. Pora na Karczewskiego. Witek na każdą okazję [ czytaj stołek ] dobra. Dobra zmiana i dobre zmiany kolejne we własnym sosie. Wyznawca PiS-u dalej wierzy. Wina Tuska , bo latał z Borusewiczem jak szalony. Kurwizja od rana do póżnej nocy o tym bębni. To musi być prawda. Amoralność tej bogoojczyżnianej zgrai poraża. Abp Jędraszewski śpieszy z pomocą i wroga wskazuje. Wygodnego dla niego wroga, bo uchodźców nie wypadało z racji Ewangelii tak wskazywać. Ideologia LGBT. To jest wróg. Zagraża Polsce i polskości. To zaraza - rzecze po chrześcijańsku abp. A Kaczyńskiego pazerne żołnierzyki łapią co popadnie wzorem lisowczyków i na autorytaryzmie i hierarchiczności KK się wzorując, gospodarzą krajem w stylu " co łaska". Konstytucję mają w doopie, prawo budżetowe, ustawę o finansach publicznych całkowicie w doopie. Co łaska dominuje. Nas wybrali i możemy robić , co chcemy. Przeciwnicy tej chuliganerii to toatalna opozycja. Niczym proboszc zbierają do kieszeni i niczym proboszcz wyjmują z kieszeni. Dobre PANY. Buchalteria to dla tych złodziei z PO.

    2 3 Cytuj
  • 11 sie 2019

    Szczypiorek tanieje, paliwo to taniocha, pietruszka to towar luksusowy ale mało używany więc to pikuś.
    Boję się o co innego, byłem u doradcy Pekao SA ( Kapelanka), przejęty przez PZU i zagadnąłem o wynik zmiany właściciela.
    Doradca niespokojnie zakręciła się na fotelu, rozglądnął, zniżył głos i :
    to nie to samo, tu wkładają całą partyjną obsadę, która zna bankowość z powieści.
    Niech pan spojrzy na liczarki z przed lat, takich się już na świecie nie używa, teraz liczarka zlicza wszystkie nominały na raz, ale nie u nas. Więcej panu nic nie powiem.

    Drugie spotkanie z kobietą która z PGE przeszła do francuskiej konkurencji którą Francuzi utworzyli po sprzedaniu PGE Polsce.
    Pracowałam w tym polskim PGE, male tam przywieźli wszystkich nowych z partyjnego nadania i tamci nasze pomysły przedstawiali jako swoje. Atmosfera więc się strasznie posypała i każdy, który pozostał z poprzedniej firmy zaczął się rozglądać za nową pracą.
    Ja też, gdy powiedziałam o odejściu, dostałam podwyżkę. później drugą aż w końcu propozycje stanowiska kierowniczego, ale nie zadaniowego dla danego projektu, jak to mieliśmy u poprzedniego właściciela, tylko wykonywanie poleceń zadaniowych na cele społeczne wskazane przez spadochroniarzy.
    Mimo wszystko przeniosłam się do tej nowej grupy w której jestem zadaniowcem w temacie do którego firma została powołana i do której to pracy jestem wyszkolona.
    Znowu jestem w swoim żywiole.

    Rozpędem te firmy jeszcze kilka lat pojadą, ale jak szybko zamienią się w firmy rodem z komuny? i z ich wydajnością i innowacyjnością? Pewnie ten okres wcale nie będzie aż taki długi. W końcu Deutsche Bank- narodowy, też pokazał jak łatwo można upaść.

    3 2 Cytuj
  • 11 sie 2019

    Wątek ma 150 stron ale otwierając gdziekolwiek piszesz ciągle to samo. "Bo na zachodzie ....." liczarki są inne i co? Mam się tego wstydzić, że liczarki na zachodzie nie potrafią się VATu doliczyć i pytają Polaków jak sobie z tym poradziliście? Dlaczego macie takie dobre wyniki? Jak to się wprowadza podzieloną płatność i kontrolowane przepływy? Tyle twoich wątków i ciągle chcesz tu zawstydzać "bo na zachodzie"??? .....ale płytko. Ciągle myślisz, że ten "zachód" to wyznacznik? Tylko czego? Było o tym na 150stronach.
    Co do banków sprawa prosta i dotyczy także ciebie. Mianowicie w mojej firmie nawet jako fachowiec wyleciałbyś na pysk, bo nie potrzebuje osoby pozorującej uczciwą pracę ale potrzebuję mniejszego fachowca ale na tyle uczciwego że nie pozoruje uczciwości tylko będę mu mógł zostawić firmę nie bojąc się, że kręci lody na boku własną prywatą.
    Tankujesz za firmowe pieniądze firmowe auto i jedziesz "służbowo" haratać w gałę to zwracasz koszty, przepraszasz i wylatujesz z roboty. Budowa zachodnich firm w Polsce, przejęcie kontroli, kapitał bez granic, wyprzedaż majątków i inne bzdety miały jedno na celu......my tankujemy wy płacicie. Jak nie rozumiesz tych "uczciwych" układów które się zmieniają a którymi jesteś tak przerażony to wróć do strony 1szej i czytaj od początku. Nie nakręcaj znów w kółko tej samej retoryki zawstydzenia "bo co zachód powie" .....a gówno może mówić. Brać zabawki, nie szukać kadr w Polsce, nie ssać własności intelektualnej, tankować za swoje a nie za polski VAT i nie pyskować. Strasznie się boisz wyrównaniem konkurencyjności bez finansowego dymania.
    yyyyy..........pytanie, po co kopiujesz czyjeś wypowiedzi, bo ta wyżej nie jest twoja. Znów nic swojego, swojej wiedzy. Znów sterowana/y na pilota. Jesteś stabilny i stabilnie opłacany.

    1 3 Cytuj
  • 11 sie 2019
    bono napisał/a:

    Szczypiorek tanieje, paliwo to taniocha, pietruszka to towar luksusowy ale mało używany więc to pikuś.
    Boję się o co innego, [u]byłem[/u] u doradcy Pekao SA ( Kapelanka), przejęty przez PZU i [u]zagadnąłem[/u] o wynik zmiany właściciela.
    Doradca niespokojnie [u]zakręciła[/u] się na fotelu, [u]rozglądnął[/u], zniżył głos i :
    to nie to samo, tu wkładają całą partyjną obsadę, która zna bankowość z powieści.
    [u]Niech pan[/u] spojrzy na liczarki z przed lat, takich się już na świecie nie używa, teraz liczarka zlicza wszystkie nominały na raz, ale nie u nas. Więcej panu nic nie powiem.

    Drugie spotkanie z kobietą która z PGE przeszła do francuskiej konkurencji którą Francuzi utworzyli po sprzedaniu PGE Polsce.
    [u]Pracowałam[/u] w tym polskim PGE, male tam przywieźli wszystkich nowych z partyjnego nadania i tamci nasze pomysły przedstawiali jako swoje. Atmosfera więc się strasznie posypała i każdy, który pozostał z poprzedniej firmy zaczął się rozglądać za nową pracą.
    Ja też, gdy [u]powiedziałam[/u] o odejściu, [u]dostałam[/u] podwyżkę. później drugą aż w końcu propozycje stanowiska kierowniczego, ale nie zadaniowego dla danego projektu, jak to mieliśmy u poprzedniego właściciela, tylko wykonywanie poleceń zadaniowych na cele społeczne wskazane przez spadochroniarzy.
    Mimo wszystko [u]przeniosłam[/u] się do tej nowej grupy w której jestem zadaniowcem w temacie do którego firma została powołana i do której to pracy [u]jestem wyszkolona[/u].
    Znowu jestem w swoim żywiole.

    Rozpędem te firmy jeszcze kilka lat pojadą, ale jak szybko zamienią się w firmy rodem z komuny? i z ich wydajnością i innowacyjnością? Pewnie ten okres wcale nie będzie aż taki długi. W końcu Deutsche Bank- narodowy, też pokazał jak łatwo można upaść.

    Chyba nie muszę tłumaczyć że to plagiat, skoro nie podajesz żródła tego tekstu? A może Ty (a zarzucasz Vivaldiemu) masz kłopoty z własną seksualnością? Lub co gorsza - tożsamością?

    3 3 Cytuj
  • 11 sie 2019

    Jesteś płytki i prymitywny. Dali ci ci kromkę do ręki, pozwolili nałożyć na nią szynkę
    i już jesteś szczęśliwy. Takich właśnie szukają, którym wystarczy to co mają dzisiaj.
    Świat rozwija się dzięki tym, którzy mają marzenia ponad standardowe i ja o takich piszę.
    Ty masz co masz i jesteś szczęśliwy, bo nie wiesz co jeszcze można mieć., a nie jest to benzyna,auto czy szynka z gorzałą.

    2 2 Cytuj
  • 11 sie 2019
    bono napisał/a:

    Jesteś płytki i prymitywny. Dali ci ci kromkę do ręki, pozwolili nałożyć na nią szynkę
    i już jesteś szczęśliwy. Takich właśnie szukają, którym wystarczy to co mają dzisiaj.
    Świat rozwija się dzięki tym, którzy mają marzenia ponad standardowe i ja o takich piszę.
    Ty masz co masz i jesteś szczęśliwy, bo nie wiesz co jeszcze można mieć., a nie jest to benzyna,auto czy szynka z gorzałą.

    zdjecie

    1 2 Cytuj
  • 11 sie 2019
    bono napisał/a:

    Jesteś płytki i prymitywny. Dali ci ci kromkę do ręki, pozwolili nałożyć na nią szynkę
    i już jesteś szczęśliwy. Takich właśnie szukają, którym wystarczy to co mają dzisiaj.
    Świat rozwija się dzięki tym, którzy mają marzenia ponad standardowe i ja o takich piszę.
    Ty masz co masz i jesteś szczęśliwy, bo nie wiesz co jeszcze można mieć., a nie jest to benzyna,auto czy szynka z gorzałą.

    zdjecie

    2 1 Cytuj
  • 11 sie 2019

    Bono, zablokowali dodawanie zdjęć i GIF'óf. A szkoda bo mojej riposty nie da się wyrażić słowami.

    2 2 Cytuj
  • 11 sie 2019
    bono napisał/a:

    Jesteś płytki i prymitywny.

    ooooo jak zwykle tracisz grunt i zaczyna się : płytki, prymityw, głupol, cienogród, debil ....... tego nawet nie ma sensu komentować.

    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Chyba nie muszę tłumaczyć że to plagiat, skoro nie podajesz żródła tego tekstu? A może Ty (a zarzucasz Vivaldiemu) masz kłopoty z własną seksualnością? Lub co gorsza - tożsamością?

    Chłopie ich jest co najmniej dwóch. Ja już nawet rozpoznaje ich dwa style w zależności który ma dyżur to się loguje. Jeden próbuje tworzyć coś własnego, zazwyczaj to jest wrzucenie linku (jakiegokolwiek) z newsa dnia + fala hejtu + trochę wyśmiewania. Drugi najczęściej coś kopiuje, trochę przygotowanych tekstów. Niektóre mają fachowe źródło.

    Jeden i drugi po zbiciu argumentu wycofuje się na 2-3 dni i kabaret się powtarza. Poprzednie wrzuty umierają i wpada kolejny link i w kółko to samo. Wszystko zależy od dnia i chwili i wydarzenia, ale wzór jest ten sam. Jak Ci się chce przeanalizuj nawet ten wątek. Zmieniając tytuły wstawek retoryka jest w kółko ta sama. Jeśli zastąpisz słowa KOD słowem LGBT to wypowiedzi się nie będą różniły od tych 2 lata temu, bo temat nie jest ważny.

    są tacy także tutaj którzy pracują na garnuszku tego gościa
    https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/531113,kim-jest-george-soros-czy-szykuje-w-polsce-nowy-majdan-przeciw-dobrej-zmianie.html

    najpierw finansował KOD do czego sam się przyznał (nie od razu) i stąd bono wiecznie pierdoły opowiada o wzorcach z zachodu :
    https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/744985,dlaczego-georg-soros-i-niemcy-wspieraja-kod

    KODziarze poskakali jak pajace i upadli. Była potrzeba nowego ruchu. Aby osłabić uruchomił LGBT w bardzo agresywnej formie (popatrz jak Ci podobni do wymalowaych zombi wyglądają i się zachowują - osobiście wątpię aby ci/oni reprezentowali większość LGBT swoim wizerunkiem, zachowaniem i prowokacją)
    https://www.fronda.pl/a/soros-sfinansowal-teczowy-przybytek-lgbt-w-krakowie,128588.html

    Gość co rusz próbuje na ile się mu w Polsce pozwoli włożyć paluchy. Wcześniej paluchy KODu, teraz przez LGBT palcami bono który w wątku o pedofilii w kościele przełączył się na hejt o samej wierze, mojej, Twojej, naszej. Akcja jest zorganizowana, pokryła się z wyjściem na ulice z tęczową MB i zdobywaniem Częstochowy z wizerunkiem waginy.
    https://www.gosc.pl/doc/3432632.Katolicy-a-homoseksualizm-To-fundacja-Sorosa-finansuje-te-akcje

    Tacy internetowi trole będą wyśmiewać nasza wiarę parafrazując wezwania z biblii do miłości każdego człowieka a lada chwila będzie wymawiał, że w biblii jest napisane "pochyl się na miłość - nie odmawiaj jej bo nie będziesz katolikiem". Właśnie tacy trole będą krytykować Jędraszewskiego, cieszyć się z tęczowej waginy i cały czas sprawdzać jak głęboko mogą wsadzić........szpilkę w monolit i na ile mogą sobie pozwolić.
    https://www.pch24.pl/imigranci--lgbt-i-spoleczenstwa-otwarte--wyciek-dokumentow-pokazuje--jak-dziala-spekulant-soros,45382,i.html

    .....a sami ludzie LGBT to narzędzia, nic nie zyskają a sporo stracą. Ci co są pogodzeni ze swoją odmiennością, czy zadowoleni z niej ci stracą najwięcej.....niestety sami dają zgodę na to jak się ich postrzega poprzez ludzi wymalowanych jak zombi i poprzez ich zachowanie. Nie doceniają siły obrony wiary w Polsce. Rozbiją sobie łeb o ten mur.

    Zacznij postrzegać bonów 2-ch jako gościa opłaconego a sporo Ci się rozjaśni. Zauważ, że tematykę ma dowolną bo nie o nią mu chodzi, wątek też jest bez znaczenia na jaki temat jest. Wypowiedź sama w sobie to nie jest cel bona, jego celem jest sondaż, próba, badanie podatności.

    1 4 Cytuj
  • 11 sie 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Zacznij postrzegać bonów 2-ch jako gościa opłaconego a sporo Ci się rozjaśni. Zauważ, że tematykę ma dowolną bo nie o nią mu chodzi, wątek też jest bez znaczenia na jaki temat jest. Wypowiedź sama w sobie to nie jest cel bona, jego celem jest sondaż, próba, badanie podatności.

    Posunąłbym się nawet do stwierdzenia że za tym nickiem siedzi cały sztab boot'ów. Czasem odpowiedzi które są wrzucane na forum nijak mają się do wcześniej napisanego tekstu. Czyżby kłopoty z tłumaczeniem w google? SMH.

    1 2 Cytuj
  • 11 sie 2019
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Posunąłbym się nawet do stwierdzenia że za tym nickiem siedzi cały sztab boot'ów. Czasem odpowiedzi które są wrzucane na forum nijak mają się do wcześniej napisanego tekstu. Czyżby kłopoty z tłumaczeniem w google? SMH.

    Ale przecież się cały czas, bardzo dobrze orientuje w Myślenickich sprawach. Czyżby w Myślenicach była fabryka trolli? Oglądałem wczoraj na TVN24 Superwizjer z reportażem "fabryka trolli" - polecam, trochę pokazuje jak funkcjonują w internecie. Tam był opis gościa, który ma firmę i jeden portal to portal dla konserwatystów, drugi dla lewicy i liberałów i ci sami ludzie tworzą zmyślone treści na jeden i drugi portal.

    https://player.pl/programy-online/superwizjer-odcinki,337/odcinek-1155,S03E1155,131160

    90% tekstów bono jest zmyślona, na normalnym forum już dawno by wyleciał.

    2 Cytuj
  • 11 sie 2019

    Ja tam programów nie potrzebuje wiem jak to działa bo prawie doktorat zrobiłem na reklamie w googlarce.
    Część troli pracuje w "fabrykach" opinii na forach. Do mnie też trafiały oferty np za wiadro pieniędzy zrobią mi milion pozytywów na różnych forach. Dla nich bez znaczenia jest czy piszą pozytyw na temat produktu X czy konkurencyjnego Y. W tym przypadku wcale nie chodzi nawet o tą konkretną opinię. Chodzi o pozycjonowanie strony w przeglądarkach. Gdybym tylko chciał obniżyć koszty w reklamie google zmieniam nazwę nicka na nazwę mojej firmy i przy tej ilości postów po roku płacę mniej niż obecnie za reklamę (zależną od wyniku) w google. A że nie zależy mi na tym to dlatego, ze jestem kimś realnym to pisze pod nickiem nie związanym (i stworzonym dużo wcześniej) z nazwą firmy (logo gif. czy jpg. nie ma znaczenia w przypadku pozycjonowania).
    Teraz mnie zastanawia udział bono w M-I i odwrotnie. Strona pozycjonuje się po ilości postów więc każda gównoburza i każda łapka w górę to klik a to oznacza pozycjonowanie strony a wtedy trafiają reklamodawcy i banerowcy. Spora kasa do zbicia. I tak działa i żyje każde forum czy to tematyczne czy ogólne. Zauważ, że nie istnieje żadne forum na którym nie ma ludzi tworzących burze i żerujący na tych którzy nie rozumieją procesu pozycjonowania forów czyli danych stron.
    Zazwyczaj to wygląda tak opis prostej formy : rozmawia merytorycznie i fachowo 2-3-4 userów, nagle pojawia się jeden i robi krótki wpis ale trafiający np. : "ch*j wiesz debilu o sprawie boś tępy" zazwyczaj znika na jakiś czas jak się między sobą tych 2-3-4 uruchomi jak nie to podsypuje. Temat jest nieistotny, jego osobiste przekonania też. Liczą się posty. Za to mają wynagrodzenie, nie znam wartości ale załóżmy np 10groszy od posta danego dnia na np M-I. Można nie chodzić do pracy?
    Co do samego bono to nie mam pojęcia gdzie ma robotę jeszcze i czy na prawicowych forach czy lewicowych, czy na forach LGBT, czy klika na kibol.pl czy ma jeden nick czy sto ale tutaj podsycają we dwoje i to często nie trafiając w temat/wątek (ilość wątków też ma znaczenie w pozycjonowaniu strony). Generalnie forum to świetny samograj narzędzie do darmowego (dla zleceniodawcy) pozycjonowania.
    Znam (byłego) właściciela np autocentrum.pl , wódkę piliśmy razem na zlotach kiedy miał 10 userów i bladego pojęcia o motoryzacji za to z wiedzą informatyczną która wtedy raczkowała w Polsce. Zbił fortunę na tym co ci opisałem, a obecnie firmy wypychają mu auta na testy aby tylko o nich nagrał filmik i napisał.
    Dla mnie się skończyło to tak, że gdy wpuścił troli do podbijania bardzo merytorycznego wtedy forum VW i jej okolic czyli VWsquad tego tematu i gdy dostałem na moje żale odpowiedź od samego właściciela w stylu "autocentrum przez forum ma się świetnie i tylko to się liczy" zlikwidowałem nicka (do sprawdzenia), moje manuale i wszystko inne. Troli było tam 3ch. Na początku udawali, że się znają ze spotów a że zloty VW były wtedy cool to wyszło na jaw, że goście nie istnieją (nagrabili sobie tak że mieli po ryju dostać) a wiesz czym?......wpisem do jednego z userów wizerunkiem waginy jako MB z dopiskiem "taką masz matkę?", nie ściemniam (to chyba można udowodnić, bo forum istnieje). 15-20lat temu takie zagranie na forum motoryzacyjnym......stąd powiązałem fakty tego co się dzisiaj dzieje. Wytyczne i narzędzia z tego co widzę się nie zmieniły. Dlatego nie trawię braku własnego łba na karku i wyczucia. Ty też to łyknąłeś niestety (zwłaszcza w temacie przejścia na walutę EUR), ale chyba się zorientowałeś albo wyczułeś, że coś tu do końca z bonem nie gra. On gra z Tobą np moją dewiacją PiSowską.....co oczywiście nie jest oczywiste ale chwytliwe. Gość o nicku "prywatnie" chyba gra w tej samej drużynie.

    1 4 Cytuj
  • 11 sie 2019

    Po pierwsze czasem warto zobaczyć coś więcej, żeby nie łykać gunwostron produkujących newsy żeby polaryzować społeczeństwo.

    Po drugie, jeśli jest tak jak piszesz z tą analogią, to tu się skończy tak samo.

    Po raz kolejny powtórzę - forum jest martwe. Dawni ludzie się wykruszyli. W tej chwili tylko Ty i bono na zmianę generujecie tutaj dużą ilość postów. Myśleniczanin - odzywa się od święta, taki_gość podsumował wasze wojenki w tematach, ja już też nie mam ochoty na głębsze dyskusje tutaj i raczej czytam z przyzwyczajenia. Niestety ten portal nie pozwala wykasować nicka, a redakcja siedzi i się chyba brandzluje, bo nie odpowiada na nasze uwagi w sekcji "uwagi o forum". Markosa i cygnusa z nami już tu nie ma na forum.

    Dziura pozwalająca na plusowanie/minusowanie nie jest załatana, ponieważ generuje serwisowi odsłony.

    Mam tylko jedno pytanie -> jeśli znasz schemat, twierdzisz, że to celowe nakręcanie ruchu i odsłon czemu sam w tym bierzesz udział i mu odpisujesz? Jak sam mówisz, ja się zorientowałem i przestałem rozmawiać z kimś kto kłamie, Ty ciągle piszesz, i to piszesz dużo i długo. To jakieś horrendalne ilości czasu spędzone na tym forum. Są fajniejsze strony do wymiany myśli, czy rozmowy np. wykop. Bez nowych użytkowników tutaj jest przewidywalnie. Jutro wejdę na forum, bono coś napisze, ty mu odpiszesz i tak się zacznie kolejny tydzień sierpnia.

    3 Cytuj
  • 11 sie 2019

    może zauważyłeś może nie ale zaczynam to traktować jako formę rozrywki, już nawet nie argumentuje tylko punktuje. Bonowi się nadal wydaje, że nie jest rozgryziony. Czasem podrzucę żołędzi aby inni się otrząsnęli, bo większość bierze to za realne poglądy skoro "w internacie napisali". Szczerze mówiąc, też mi się nie chce ale bardziej na zasadzie jako brak reakcji to przyzwolenie. Owszem do momentu jak rozmawiamy tak jak teraz (prawie live i normalnie) ma to jakiś sens ale jak widzę, że wpada jeden czy drugi troll a część to łapie czyta i dyskutuje myśląc, że bono to ogarnięty luzak co był i tu i tam i jak on mówi, że "się zachód z nas śmieje" to się chyba faktycznie z nas śmieje. Takie tam sypanie piasku na gówno pod schodami :-) w sumie walka z wiatrakami . Chce mi się to pociągnę łacha, nie chce mi się to olewam.
    Zauważ jedną ważną prawidłowość (pilnują tego) a mianowicie ostatni post. Wstaw nawet kropkę a go przesuwasz :-) robi wszystko aby wywlec na wierzch XD jak się nie odezwaliśmy tydzień czy dwa nawrzucał z interii to co wszyscy już przeczytali. Dajmy mu czas a będzie sam z sobą klikał XD wystarczy mu po poście odpowiedzieć kropką a najlepiej pytajnikiem a się uruchomi w stylu "czego nie rozumiesz" ..... i taka fajna zabawa

    1 2 Cytuj
  • 11 sie 2019
    Strozaninek napisał/a:

    https://player.pl/programy-online/superwizjer-odcinki,337/odcinek-1155,S03E1155,131160

    teraz miałem chwilę luzu to oglądnąłem. Bardzo dobry reportaż, trochę podrzuciłeś tendencyjnie, bo działa to z obu stron lewej :-) i prawej :-) ale zasada bardzo dobrze uchwycona. Wiesz teraz dlaczego nigdy Seneka nie wytłumaczył skąd wstrzelenia z cyrylicą? Wrzutki razem z bonem w moją stronę towarzyszu/bolszewiku, skumulowanie siły aby osłabić i podważyć wiarygodność no i ten dość agresywny, jednoznaczny język.

    https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1666886,1,rosyjskie-fabryki-trolli-zalewaja-internet-prokremlowskim-przekazem-ale-popelniaja-rowniez-bledy.read

    to dodam Ci tyle, że po tym art wyżej z pół roku temu poszperałem po fejsie (bez logowania bo nie mam - opisałem to kiedyś) ......nie rozczarowało mnie jak wskoczyły mi zameldowania "niby wójta" FB w serwer w cyrylicy. Już nie potrzebowałem odpowiedzi skąd wstrzały z cyrylicy zwłaszcza wtedy jak szybko odpowiadał XD. Trochę obycia, trochę poczytania, dokształcenia i obserwacji i można spokojnie przypuszczać. Teraz leci podpowiedź : wiesz co gubi bono? Bardzo prosta sprawa.....nie pamięta co sam pisał na 3 strony do tyłu. Ty czy ja możemy zacytować i odnaleźć, nawet pamiętamy co gdzie i w którym miejscu......niestety bono nie, kilka razy na tym złapałem gościa, własnych słów nie pamiętał a nie sądzę żeby tyle pił, że ma co rano reset :-))) po prostu kto inny pisał i nie przekazali sobie XD a nawet jeśli to w gównoburzy sami się w mętlik nie do ogarnięcia wkręcają, ale nic dziwnego nie taki jest ich cel by pamiętać własne bzdury.

    W reportażu najzabawniejsze miałem na końcu. To będzie trwało wiecznie i zawsze a mianowicie: "to jest oficjalna deklaracja" a za chwile palenie Jana "nieeee no jakbyśmy wiedzieli to my nigdy, nawet nie przypuszczaliśmy, bo gdybyśmy wiedzieli to nigdy przenigdy. Ten Pan już nie pracuje, projekt porzucony" a gość co jeździ autem za trzy stówki wpłaca ochłap i czuje się rozgrzeszony. To udawanie bawi mnie zawsze najbardziej. To jak przy jakiejkolwiek reklamacji czegokolwiek i klasyczne zdanie klucz : "to pierwszy taki przypadek jak u Pana" XD a w mojej branży prym tu wiodą niemieckie marki produkowane z gównolitu z wadami już na taśmie produkcyjne a każde 100 jednakowych usterek to 100 pojedynczych przypadków :-))) polecam forum BMW w tej materii. Ludzie się spiknęli i wyszło, że to nie 100 pojedynczych przypadków "tylko u Pana" ale usterka planowana XD. Ci goście z linku też mnie rozbawili ale puentowali już mocno wystraszeni, bo może trzeba będzie wrócić z Merca do MPK :-D

    1 2 Cytuj
  • 11 sie 2019

    rozprawa o Bonie Panie i Plebanie.
    Bonów jest 12345678790, to plaga .
    Piszą z Azji, Afryki i mnożą się. To automat z tekstem z komputera sterowany z Izraela a czasami z Korei i częsta z Iranu.

    1 2 Cytuj
  • 14 sie 2019

    PiSowi, na forum polecam korzystanie z bardziej wyszukanych form "wplywu na opinie spoleczna"

    https://mieszkancy.miasto-info.pl/12970 - powrót po 8 miesiacach braku aktywności, (Bagietka)
    https://mieszkancy.miasto-info.pl/553 - powrót po ok 5 miesiacahc braku aktywnosci (Bolek)
    https://mieszkancy.miasto-info.pl/8426 - powrot po ponadach 2 latach braku aktywnosci (Mohikanin)

    Prosze przeanalizowac aktywnosc tych profili. Uaktywnieni przed wyobrami :)

    4 2 Cytuj
  • 15 sie 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Uaktywnieni przed wyobrami :)

    skoro przed wyborami to z nudów sprowokuje
    https://niepoprawni.pl/blog/krzysztofjaw/ostateczna-walka-o-nasza-ojczyzne-i-nas-samych
    dlaczego bonów 2ch? Poruszono w temacie wszystkie kwestie które bono podnosił od 3ch lat od USA i Żydów, przez wręcz konieczność usunięcia złotówki (argument szczypiorku ze Słowacji), po 500+ i to w języku bona czyli jak bono zwracał się do głupków, debili, ciemniaków itp dlatego w tym art jest sporo bonowych kwestii

    1 3 Cytuj
  • 15 sie 2019
    Vivaldi napisał/a:

    skoro przed wyborami to z nudów sprowokuje
    https://niepoprawni.pl/blog/krzysztofjaw/ostateczna-walka-o-nasza-ojczyzne-i-nas-samych
    dlaczego bonów 2ch? Poruszono w temacie wszystkie kwestie które bono podnosił od 3ch lat od USA i Żydów, przez wręcz konieczność usunięcia złotówki (argument szczypiorku ze Słowacji), po 500+ i to w języku bona czyli jak bono zwracał się do głupków, debili, ciemniaków itp dlatego w tym art jest sporo bonowych kwestii

    A teraz występuje "gościnnie" jako obserwator3. ;)

    1 2 Cytuj
  • 15 sie 2019
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    A teraz występuje "gościnnie" jako obserwator3. ;)

    Obserwator 3, obserwatorium, luka - to jedna i ta sama osoba, sprawdzone ;) już to kiedyś pod którymś twoim komentarzem na stronie głównej pisałem.

    1 Cytuj

Odpowiedz