Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 30 wrz 2019

    Ja osobiście jestem szczęśliwy, bo obecna kadra rządząca to dzieci szczęścia, wszystko im wychodzi i ja zacząłem im wierzyć.
    A oni co obiecali to zrobią, fakt że w dwie kadencje się nie wyrobią, ale jeżeli zmienią konstytucję i zostaną na zawsze, to jestem spokojny, że wszystkiego się doczekamy.

    7 30 Cytuj
  • 1 paź 2019

    Co tam konstytucja. Mnie martwi, że hotel z pokojami na godzinę w Krakowie zamknięto. Rozmów biznesowych nie ma gdzie przeprowadzić. Gowin hotel widział, ale jęków nie słyszał. Pokoje uszczelnione niczym VAT za czasów dobrej zmiany. Ten TVN wszystko zepsuł. to oni psują dobrą zmianę. Don Corleone nasz polski kochany elitę biznesową wychować chce. W takich hotelikach na godzinę na rozmowy biznesowe to się udać może. Takich Vialdich nam wychowają.

    5 3 Cytuj
  • 1 paź 2019

    Do pokoi bym się nie czepiał, niech są na godziny. Lepiej aby wikary przyszedł z dziewczyną na godzinę niż kombinował na plebanii z ....... .
    Może nawet ten Banaś, zmieni oblicze PiS i rozluźni relacje ortodoksyjne na współczesne.
    Jedynie mnie niepokoi wrodzone kombinowanie, czyli gość z NIK (podobnie jak ksiądz) nie zamierza świecić przykładem, ale kombinuje.
    A opinia o Polakach idzie w świat. Niby religijni a dewianci i kombinatorzy aby nie powiedzieć ............. .
    I sąsiad mówi mi, że w sąsiednim państwie robotnicy zostawiają narzędzia na budowie na kolejny dzień. U nas w kraju konserwatywnym katolickim i ortodoksyjnym, gdybyś takie narzędzia zostawił na budowie, już byś ich nie zobaczył.
    Emilewicz pojechała na kolarce na msze do kościoła w Poznaniu, kolarki (roweru) już po mszy nie odnalazła.

    3 2 Cytuj
  • 1 paź 2019

    https://media.licdn.com/dms/image/C5622AQEmln8W-aVYNw/feedshare-shrink_2048_1536/0?e=1573084800&v=beta&t=C_f8r7fXEiC9HbnvgNuicO1ILkJRVkHy87hC0fVjho8

    No coz likwidacja limitow na ZUS odbije sie czkawka...

    Przypominam, ze w sektorze uslug dla biznesu w Krakowie pracuje 79 700osob (stan na koniec 2018), na koniec 2019 ma to byc 90 000 osob, a w 2021 100 000.

    Kazde 100 stanowisk generuje miedzy 25 -100 nowych stanowisk w gospodarce

    https://www.aspire.org.pl/wp-content/uploads/The-ASPIRE-Headcount-Tracker-2019-Executive-Summary.pdf

    Coz proletariat Wsi obchodza ich dzieci pracujace w "korpo" liczy sie pincet plus

    3 Cytuj
  • 1 paź 2019

    Podobno budujemy drugie Hollywood, państwowa wytwórnia filmów, w której będą kręcone dzieje Polski o wartości komercyjnej równej Tytanic czy Szeregowiec Ryan.
    Ale aktorzy będą mieć kapuchy?

    5 2 Cytuj
  • 1 paź 2019
    bono napisał/a:

    Cisza jak na kazaniu w kościele.

    a skąd ty wiesz jak jest na kazaniu w kościele? Też tam chodzisz dla pozoru, żeby jakoś wyglądał w oczach sąsiadów? Odważnie....... :-)))

    1 6 Cytuj
  • 1 paź 2019
    bono napisał/a:

    Ja osobiście jestem szczęśliwy, bo obecna kadra rządząca to dzieci szczęścia, wszystko im wychodzi i ja zacząłem im wierzyć.
    A oni co obiecali to zrobią, fakt że w dwie kadencje się nie wyrobią, ale jeżeli zmienią konstytucję i zostaną na zawsze, to jestem spokojny, że wszystkiego się doczekamy.

    PO tych 8 latach wcześniej na prawdę niewiele trzeba aby się udawało. Bardziej jak POprzednicy spieprzyć się nie dało więc niewiele trzeba aby było normalnie.

    Seneka napisał/a:

    Mnie martwi, że hotel z pokojami na godzinę w Krakowie zamknięto.

    a ty jeszcze możesz, że się tak martwisz? :-)))

    bono napisał/a:

    Emilewicz pojechała na kolarce na msze do kościoła w Poznaniu, kolarki (roweru) już po mszy nie odnalazła.

    A Poznań to nie elektorat POKO? Cóż ręce zawsze im się lepiły.....to się nie zmieni nigdy.

    1 6 Cytuj
  • 1 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    A Poznań to nie elektorat POKO? Cóż ręce zawsze im się lepiły.....to się nie zmieni nigdy.

    E coś ty, teraz cała Polska głosuje na pis, myślisz że jakieś niedobitki PO jeżdżą po Poznaniu za rządem pis po kościołach i kradną ich rowery? Wydawało mi się ,że nie schodzą poniżej zegarków,
    Ale cholera upadli.
    A przecież nauka kościoła określała zabór majątku kościelnego, jako grzech ciężki, a niekościelnego, jako grzech, stąd do niedawna samochody z wędki były grzechem ale takim na jedną zdrowaśkę a potem można się było nimi chwalić

    5 2 Cytuj
  • 1 paź 2019
    bono napisał/a:

    E coś ty, teraz cała Polska głosuje na pis,

    Polska owszem ale POsen to POsen :-)))

    8 Cytuj
  • 2 paź 2019

    A jednak PO śni ludziom się, i to przyjemnie,
    Pis we śnie powoduje że człowiek budzi się mokry i z lękiem , nie może zasnąć.
    Właśnie się obudziłem z takim koszmarem.
    Spróbuję jednak zasnąć.

    7 3 Cytuj
  • 2 paź 2019

    I zasnąłem ponownie o czwartej z minutami.
    A śniło mi się, że kąpię się w szambie które jest po horyzont.
    W okół mnie kupy i smród a przede mną statki oblepione resztką papierów toaletowych.
    Woda cuchnie i jest gęsta. Nagle fala wyrzuciła mnie na brzeg i zorientowałem się że to Bałtyk zamieniony w szambo przez prezydenta Warszawy który z Wisły zrobił ściek a ta zamieniła Bałtyk w szambo.
    Postanowiłem w tym śnie wrócić do domu i były tylko auta elektryczne. Wsiadłem do Melexa i jadę do domu, powrót trwa tydzień z ładowaniem prostownikiem akumulatorów.
    Najprzyjemniej się wracało odcinkiem małopolskim, bo tylko na tym odcinku PO cztery lata temu nie zdecydowało o budowie ekspresówki .

    3 1 Cytuj
  • baron nk klasa 2 paź 2019

    to będziesz miał bono dużo gównianego szczęścia ponieważ śniło Ci się szambo i gówno

    1 1 Cytuj
  • 2 paź 2019
    kierowca napisał/a:

    to będziesz miał bono dużo gównianego szczęścia ponieważ śniło Ci się szambo i gówno

    Moja mama też to powiedziała, że gówno śni się na pieniądze.

    Cytuj
  • 2 paź 2019
    bono napisał/a:

    Moja mama też to powiedziała, że gówno śni się na pieniądze.

    zawsze to lepiej niż gówno a nie piniondze :-)
    ....ty masz strasznie zryty beret a generalnie wy bo teraz piszesz jako ten drugi, ten pierwszy jest mocno agresywny ale nie ma takiej odklejonej fantazji

    1 7 Cytuj
  • 2 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    z
    ....ty masz strasznie zryty beret a generalnie wy bo teraz piszesz jako ten drugi, ten pierwszy jest mocno agresywny ale nie ma takiej odklejonej fantazji

    Mądrym nie ten, któremu wydaje się, że wszystko umie
    ale taki co wątpi i nie od razu rozumie
    Czy może ktoś być mądrzejszy od głupiego ?
    pewnie głupszy, który udaje zawsze mądrego
    Głupim być,przykro, czasem rozum nawala
    mądry się mądrością swoją nie przechwala.

    5 1 Cytuj
  • 2 paź 2019
    bono napisał/a:

    Mądrym nie ten, któremu wydaje się, że wszystko umie
    ale taki co wątpi i nie od razu rozumie
    Czy może ktoś być mądrzejszy od głupiego ?
    pewnie głupszy, który udaje zawsze mądrego
    Głupim być,przykro, czasem rozum nawala
    mądry się mądrością swoją nie przechwala.

    Wąchasz coś?

    2 2 Cytuj
  • 2 paź 2019

    A i ty też się poczułeś urażony.

    3 1 Cytuj
  • 3 paź 2019
    bono napisał/a:

    A i ty też się poczułeś urażony.

    Nie, po prostu zapytałem.

    2 1 Cytuj
  • 3 paź 2019
    bono napisał/a:

    A i ty też się poczułeś urażony.

    ale ja się wcale nie czuję urażony :-) po prostu analizuję jak głęboką masz bruzdę tego zrycia XD .....faktycznie zmień dealera

    1 4 Cytuj
  • 3 paź 2019

    Nowe elity biznesu Don Corleone ukształtować chce, artystów zawodowych minister Gliński uformować. Idzie lepsze. Dostaniesz koncesję PiSu i dobry z Ciebie biznesmen, legitymację artysty i dobry z Ciebie twórca kultury. Władza nie da umrzeć. Urawniłowka zarazem. Artysta z głodu nie umrze, choćby żadnego dzieła nie stworzył. Zacznie podskakiwać to mu flet lub inne narzędzie odbiorą. PRL redivivus. Myślałem, że nie dożyję tych czasów, że to se ne vrati.

    4 1 Cytuj
  • 3 paź 2019

    Przecież ty cierpisz i krwawisz do dawnych elit i bardzo się z nimi identyfikujesz. Swój czas biznesowy w Pcimiu też miałeś. Co z tego wyszło wszyscy wiemy.....zadłużenie jak za wszystkich tobie podobnych np w Raciechowicach. Czego ty człowieku oczekujesz? Pogłaskać cie pogłowie trzeba czy kopnąć w dupę ...... po raz kolejny? Pieprzysz w kółko jakieś farmazony o drożyźnie, o zakupach na Słowacji, o biznesie pojęcia nie masz, kulturę też tworzysz wyuczoną na UJcie za komuny tak jak ci zagrali, teraz chciałbyś po staremu przy zielonym stoliku znów karty rozdawać. Weź się pacnij w łeb......NIKT was już do niczego nie dopuści, skoro po was gdzie ręce włożyć to naprawiać trzeba zamiast iść do przodu i czasu oraz pieniędzy marnotrawić. Tęsknisz za sobie podobnymi Timmermansami i liczysz na jakieś odcinanie kuponów do których -dzięki Bogu- dożyłeś. Na tą chwilę ciesz się, że nie jesz chleb ze szczypiorkiem, bo jeszcze kilka lat tych "twoich" rządów i byłaby rzeczywiście bida i mizeria, praca za piątkę na godzinę u bauera w Polsce a emerytura dla ciebie na bułkę z dżemem.
    Nie rozmieniaj się na drobne......szanuj twoją złotą jesień - czerp a nie bluzgaj! Stare się już nie wróci wbij to sobie do głowy, nikt na to nie pozwoli.

    1 6 Cytuj
  • 3 paź 2019

    Kredytu we frankach nie brałem. Marchewka i pietruszką w przydomowym ogródku obrodziły. Oddycham leśnym powietrzem. Wszystko wskazuje na długą złotą jesień. Nad losem mojej biednej Ojczyzny zadumany mam nie tylko dzieci i wnuki na myśli. Służba zdrowia rozłożona na łopatki. Emeryci za owe 888 zł w maju zagłosowali jak Kaczyński chciał. Inflacja to już pożarła, a kolejki do usług medycznych się wydłużyły. W pażdzierniku też emerytury deczko wzrosną i niech nikt nie mówi, że to nie o głosy chodzi. Groszem mamieni znów na Corleone zagłosują. Groszem, bo to kilkanaście złotych dla tych biedaków. Kolejki się wydłużać będą w szpitalach dalej i złota jesień coraz krótsza. Jak tu nie krwawić przy takim sk...IE i takiej głupocie. Sam zgarnęła około 70 zł, ale nawet to są grosze wyrzucane idące w mld. wyrzucane w błoto. A mogłyby poprawić lecznictwo. Corleone jednak wygrać musi, bo inaczej tylko kratki dla niego i mafii.

    2 1 Cytuj
  • 3 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    https://www.wykop.pl/link/5157359/krotkie-przypomnienie-ktora-partia-zachecala-mlodych-do-kredytu-we-frankach/

    ja to tutaj tylko tak zostawie ;)

    Na kogo głosujesz bo pragmatyzm jest twoją mocną cechą?
    Oczywiście nie musisz zdradzać,

    Ale masz + za ten link.

    Cytuj
  • 3 paź 2019
    bono napisał/a:

    Na kogo głosujesz bo pragmatyzm jest twoją mocną cechą?
    Oczywiście nie musisz zdradzać,

    Ale masz + za ten link.

    Na niePiS :)

    3 Cytuj

Odpowiedz