Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • Andrzej 3 paź 2019
    Seneka napisał/a:

    Kredytu we frankach nie brałem.

    Ja brałem i dalej go mam.

    1 Cytuj
  • 4 paź 2019

    Oj, muszą sondaże te dla partii- nie dla wyborców, pokazywać znaczny
    spadek poparcia dla PiS, że TVP info od rana edukuje inteligentnych wyborców, informacjami o Neumanie jako szefie mafii, którą to mafię dzisiaj PiS odkrył
    nagraniem 2007 r. na którym to ten szef mafii zwierza się pionkowi z prowincji
    ze swych dokonań i polityki mafii.

    To że odkryto mafię potwierdzają kolejno zapraszani do TVP-info niezależni redaktorzy
    najbardziej poczytnych gazet w Polsce Nasz Dziennik, Niedziela, Sieci, Gazeta Polska i wiele podobnych- obiektywnych i niezależnych- źródeł.

    Zastanawia mnie, czy ta mafia Neumana, ma powiązania z kibolami o których głośno ostatnio w Myślenicach.

    6 3 Cytuj
  • 4 paź 2019
    bono napisał/a:

    Oj, muszą sondaże te dla partii- nie dla wyborców, pokazywać znaczny
    spadek poparcia dla PiS, że TVP info od rana edukuje inteligentnych wyborców, informacjami o Neumanie jako szefie mafii, którą to mafię dzisiaj PiS odkrył
    nagraniem 2007 r. na którym to ten szef mafii zwierza się pionkowi z prowincji
    ze swych dokonań i polityki mafii.

    To że odkryto mafię potwierdzają kolejno zapraszani do TVP-info niezależni redaktorzy
    najbardziej poczytnych gazet w Polsce Nasz Dziennik, Niedziela, Sieci, Gazeta Polska i wiele podobnych- obiektywnych i niezależnych- źródeł.

    Zastanawia mnie, czy ta mafia Neumana, ma powiązania z kibolami o których głośno ostatnio w Myślenicach.

    TVP to jakies kuriozum. Co prawda dla mnie Konfederacja to nie moja bajka, ale sposob w jaki wytlumaczyli sie z przegranego procesu sadowego w trybie wyborczym z Konfederacja byl zalosny.

    TVP sie nie da ogladac, nie ma nic wspolnego z plularizmem ....

    8 2 Cytuj
  • 5 paź 2019

    Polecam obejrzeć wyborcom Koalicji Obywatelskiej, PO i KODu.

    https://www.tvp.info/44676278/brudna-polityczna-gra-po-tvp-info-ujawnia-tasmy-neumanna

    To pewnie też wina PISu...

    4 7 Cytuj
  • 5 paź 2019
    bono napisał/a:

    informacjami o Neumanie jako szefie mafii, którą to mafię dzisiaj PiS odkrył
    nagraniem 2007 r.

    sKOD :-) ty wziąłeś ten 2007rok ? Taki fakenewski wplotłeś?

    Seneka napisał/a:

    Nad losem mojej biednej Ojczyzny zadumany mam nie tylko dzieci i wnuki na myśli. Służba zdrowia rozłożona na łopatki. Emeryci za owe 888 zł w maju zagłosowali jak Kaczyński chciał. Inflacja to już pożarła, a kolejki do usług medycznych się wydłużyły. (...)Kolejki się wydłużać będą w szpitalach dalej i złota jesień coraz krótsza. Jak tu nie krwawić przy takim sk...IE i takiej głupocie.

    możesz mi wyjaśnić to twoje p****lenie? Skąd ty to bierzesz? Kto ci za to płaci? NIE WRÓCICIE czy do ciebie to dociera?
    Mam ci uwierzyć, że oderwany od zielonych stolików bierzesz 888zł emerytury skoro jako pierwszy z KODziarzami darłeś się aby UBekom nie odbierać po 3-4tyś emeytury?
    Ja jakoś nie zauważyłem wydłużonych kolejek w służbie zdrowia a i ty powinieneś mieć u Hani w Suchej Beskidzkiej wejście do specjalisty raczej do ręki ale oczywiście za PO to dopiero było w służbie zdrowia
    http://www.grzechy-platformy.org/sluzba-zdrowia/
    Nawet ta twoja elita maczała w tym palce
    https://www.tvp.info/40966836/afera-sensor-cliniq-sledczy-zabezpieczyli-nieruchomosci-neumanna-polityk-po-zlozyl-zazalenie
    i dlatego niech ci się nawet nie śni, że ktokolwiek dopuści takich ludzi z powrotem do moich pieniędzy. Przecież on posługuje się nawet takim samym językiem jak ty i twoje elity: debile, ciemnogród, rzygać się chciało i jemu i tobie i bonowi (nawet wtedy proponowałem, żebyś sobie pomógł i dwa palce włożył będzie łatwiej....pamiętasz taki temat?) ty i on to ta niby elyta??? To gratuluje samozoadowolenia i samopoczucia.

    A co do inflacji: przeanalizuj te twoje pierdoły w oparciu o tą tabelę
    https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ceny-handel/wskazniki-cen/wskazniki-cen-towarow-i-uslug-konsumpcyjnych-pot-inflacja-/roczne-wskazniki-cen-towarow-i-uslug-konsumpcyjnych/
    tak powiedzmy od 2008roku......

    https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/inflacja-w-maju-2019-roku/spspkqq
    te twoje/wasze urojenia o drożyźnie z aferą najpierw masłową potem twoją szczypiorkowo-płaszczową a tym czasem rok do roku podwyżki są dużo niższe niż w latach PO. Nie wspomnę o cyfrach na dystrybutorze przy tankowaniu. Któyś tydzień i miesiąc jest poniżej 5zł ......o tym nic nie powiesz, przecież tak krwawiłeś kiedyś....z KODem z tym samym KODem którego teraz nawet twoja elita ma w dupie jako "szmaciarzy do robienia filmików". Masz super zespół, super elitę, świetnie się szanujecie więc jak możecie szanować innych. Dno i metr mułu i jeszcze raz : ZAPOMNIJ O PRZYSZŁOŚCI jesteście wrodzy, agresywni, nie uczciwi, nie szczerzy itd itd

    3 8 Cytuj
  • 6 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    sKOD :-) ty wziąłeś ten 2007rok ? Taki fakenewski wplotłeś?

    itd itd

    Każda zorientowana osoba, domyśli się, że to lapsus i w w miejscu 0 ma być 1.
    Tyle w temacie.
    Uwaga; Wiadomość adresowana do osób z podstawową inteligencją+.

    6 1 Cytuj
  • 6 paź 2019
    bono napisał/a:

    Każda zorientowana osoba, domyśli się, że to lapsus i w w miejscu 0 ma być 1.
    Tyle w temacie.
    Uwaga; Wiadomość adresowana do osób z podstawową inteligencją+.

    Ci z inteligencją++ dostrzegli fakenewsa i gównowrzutę jako pseudo ultrastary temat z 2007.....nieprawdaż? Miało być, miało być i się palec delikatnie obsunął przez całą klawiaturę :-))) ....weź nie pajacuj

    1 8 Cytuj
  • 6 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Ci z inteligencją++ dostrzegli fakenewsa i gównowrzutę jako pseudo ultrastary temat z 2007.....nieprawdaż? Miało być, miało być i się palec delikatnie obsunął przez całą klawiaturę :-))) ....weź nie pajacuj

    Żal mi cię. Inteligencja nie jest twoim hobby.

    7 1 Cytuj
  • 7 paź 2019
    Głos Trybun napisał/a:

    Nowe taśmy: https://www.tvp.info/44723229/publikujemy-nowe-tasmy-neumanna-jak-zbyszek-slyszy-ze-ma-poprzec-biedronia-to-dostaje-kucy

    Po co ten kotlet odgrzewasz po raz wtóry? Intryga tvp info , aby skłócić PO z KOD-em nie wyjdzie. Podniecajcie się tym nielegalnym nagraniem sami. Wy lubicie grzebać w gównach, to grzebcie. Na KOD to nie działa. Neumann prywatnie tłumaczy rzeczy oczywiste. Język na użytek prywatny. Przykrywacie Banasia, Kuchcińskiego, taśmy z ARiMR i sto innych afer PiS. Nie będę ich przytaczał, bo wyborcy PiS u swoich zaakceptują każde bezeceństwo, a EPiSkopat pobłogosławi. Do czasu.

    11 2 Cytuj
  • 7 paź 2019
    Seneka napisał/a:

    Po co ten kotlet odgrzewasz po raz wtóry? Intryga tvp info , aby skłócić PO z KOD-em nie wyjdzie. Podniecajcie się tym nielegalnym nagraniem sami. Wy lubicie grzebać w gównach, to grzebcie. Na KOD to nie działa. Neumann prywatnie tłumaczy rzeczy oczywiste. Język na użytek prywatny. Przykrywacie Banasia, Kuchcińskiego, taśmy z ARiMR i sto innych afer PiS. Nie będę ich przytaczał, bo wyborcy PiS u swoich zaakceptują każde bezeceństwo, a EPiSkopat pobłogosławi. Do czasu.

    To jest typ, ktory chcialby zeby UMiG ratowal trupa (Wisle) bo on jest jej kibkicem, zostawmy go w milczeniu, przytloczony argumentami ucieka jak szczur. Dodatkowo nie potrafi czytac ze zrozumieniem...

    6 1 Cytuj
  • 7 paź 2019
    Głos Trybun napisał/a:

    Nowe taśmy: https://www.tvp.info/44723229/publikujemy-nowe-tasmy-neumanna-jak-zbyszek-slyszy-ze-ma-poprzec-biedronia-to-dostaje-kucy

    Głos Trybun napisał/a:

    Nowe taśmy: https://www.tvp.info/44723229/publikujemy-nowe-tasmy-neumanna-jak-zbyszek-slyszy-ze-ma-poprzec-biedronia-to-dostaje-kucy

    To znakomita informacja, dzięki niej PiS wygra wybory, ale nie mogą w TVP info robić przerw na reklamę i w tym czasie nie publikować tej informacji
    bo ludzie zapomną i PiS przegra wybory.
    Te nagrania muszą iść w info dzień i noc tak jak do tej pory a gdyby jeszcze do kogoś nie
    dotarły, PiS musi działać przez swoich przedstawicieli w terenie (przez opozycję pogardliwie nazywanymi, trollami), tutaj ukłon do Trybun.
    Dobrą robotę robisz chłopie bo gdy ktoś TVP info nie ogląda, należy mu podać na miastoinfo . Muszą to koniecznie wszyscy zobaczyć, bo PiS mógłby tych wyborów nie wygrać.
    Wrzucaj te newsy co godzinę, bo może to niejedna osoba przeoczyć.
    TVP info to stacja rządowa i powinien być nakaz oglądania tej stacji, ale PiS jest partią
    pluralistyczną i na razie takiego nakazu nie wyda, a szkoda.
    Ja gdybym był Kaczyńskim, zmonopolizował bym wszystkie media jako rządowe.

    12 Cytuj
  • 7 paź 2019

    ale czy to nie było wasze narzedzie? Jeb wrzucić link i spadać, jeb wrzucić fakenewsa i nakręcać burze. Problem w tym, że to co słyszymy nie jest stworzone z kosmosu tylko faktami. Jak mówiłem, że resort zrobi wszystko aby wrócić to nikt nie wierzył.
    Generalnie Neumann to wizerunek i wizytówka tego co robi Seneka i Bono. Takie podsumowanie manipulacji.

    bono napisał/a:

    Ja gdybym był Kaczyńskim, zmonopolizował bym wszystkie media jako rządowe.

    Jakbyś był......no właśnie nie będziesz, nie ten kręgosłup. Po drugie zmonopolizowałbyś??? A to nie były media zmonopolizowane za POprzedników?

    1 9 Cytuj
  • 7 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    ale czy to nie było wasze narzedzie? Jeb wrzucić link i spadać, jeb wrzucić fakenewsa i nakręcać burze. Problem w tym, że to co słyszymy nie jest stworzone z kosmosu tylko faktami. Jak mówiłem, że resort zrobi wszystko aby wrócić to nikt nie wierzył.
    Generalnie Neumann to wizerunek i wizytówka tego co robi Seneka i Bono. Takie podsumowanie manipulacji.

    Jakbyś był......no właśnie nie będziesz, nie ten kręgosłup. Po drugie zmonopolizowałbyś??? A to nie były media zmonopolizowane za POprzedników?

    Adrian Klarenbach byłby w moim rządzie szefem redakcji TVN 24, a Olejnik zastąpił bym Ogórek.
    Tylko dobre wiadomości a we kościele kazania o nienarzekaniu i mam w d. wrogów mojego ustroju.

    10 1 Cytuj
  • 7 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Generalnie Neumann to wizerunek i wizytówka tego co robi Seneka i Bono. Takie podsumowanie manipulacji.

    ?

    Neumann to zły z człowiek, rozdaje stanowiska w regionie i przeklina.
    Co innego w PiS tam baronowie regionalni mówią językiem literackim
    a ludzi na stanowiska w PiS nie przywożą w teczce lecz, obywatele zgłaszają się na ochotnika
    i wyborcy PiS ich po prostu wybierają . To jest ta różnica w dobrym i złym rządzeniu
    i dobro zawsze wygrywa.

    11 1 Cytuj
  • 7 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    ale czy to nie było wasze narzedzie? Jeb wrzucić link i spadać, jeb wrzucić fakenewsa i nakręcać burze. Problem w tym, że to co słyszymy nie jest stworzone z kosmosu tylko faktami. Jak mówiłem, że resort zrobi wszystko aby wrócić to nikt nie wierzył.
    Generalnie Neumann to wizerunek i wizytówka tego co robi Seneka i Bono. Takie podsumowanie manipulacji.

    Jakbyś był......no właśnie nie będziesz, nie ten kręgosłup. Po drugie zmonopolizowałbyś??? A to nie były media zmonopolizowane za POprzedników?

    Jak tam kamienice i godzinki?

    8 Cytuj
  • 7 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    https://gospodarka.dziennik.pl/podatki/artykuly/609561,podatki-system-podatkowy-francja-unia-europejska.html

    noooo VAT bez nadzoru już mieliśmy :-))), mi obecny nie przeszkadza (nawet przymus wymiany kasy na online) bo mniej więcej tak to działało także w mojej branży
    https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/afera-stalowa-czyli-jak-wy%C5%82udzano-vat/ar-BBOJXC7
    i trudno było konkurować towarami kupionymi z oficjalnej sieci dealerskiej. Ale powiem Ci w tajemnicy poliszynela, że teraz nowe MANy produkowane w Niepołomicach jadą do Polski podobno z Litwy :-) sam sobie dorób resztę :-)
    gwarantuje Ci, że jak zaczniesz spotykać się w pracy nie tylko z cyferkami to zmienisz własne zdanie i ocenę stanu -nazwijmy to- "ochrony".

    Strozaninek napisał/a:

    https://www.donald.pl/artykuly/KFrS7ZNU/rzad-przyznaje-ze-w-polsce-wzrosl-poziom-skrajnego-ubostwa

    eeejjjjj daj jakiś profesjonalny sznurek
    https://www.bankier.pl/wiadomosc/Wzrosla-bieda-w-Polsce-7698244.html

    noooo i co teraz? Trzy lata spadało, podniosło się obecnie o 1% i ........ i dziwnie to brzmi gdy "inwalida" prokreacji drze szaty i zaciera ręce skoro "coś nie pykło" tyle, że ten z mema ma 4-kę dzieci....
    Niemniej cieszę się jeśli Tobie rok do roku, żre równo a każdy rok jest równie dobry a nawet lepszy niż poprzedni :-) choć rozumiem, że liczysz na ujemny ( XD ) wskaźnik ubóstwa i np. bezrobocia XD każde inne wahanie będzie porażką ? :-)))
    i co teraz??? płacz i zgrzytanie zębów ? drzemy szaty? :-) .... słabo jak na niezłego analityka

    7 Cytuj
  • 7 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    noooo VAT bez nadzoru już mieliśmy :-))), mi obecny nie przeszkadza (nawet przymus wymiany kasy na online) bo mniej więcej tak to działało także w mojej branży
    https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/afera-stalowa-czyli-jak-wy%C5%82udzano-vat/ar-BBOJXC7
    i trudno było konkurować towarami kupionymi z oficjalnej sieci dealerskiej. Ale powiem Ci w tajemnicy poliszynela, że teraz nowe MANy produkowane w Niepołomicach jadą do Polski podobno z Litwy :-) sam sobie dorób resztę :-)
    gwarantuje Ci, że jak zaczniesz spotykać się w pracy nie tylko z cyferkami to zmienisz własne zdanie i ocenę stanu -nazwijmy to- "ochrony".

    eeejjjjj daj jakiś profesjonalny sznurek
    https://www.bankier.pl/wiadomosc/Wzrosla-bieda-w-Polsce-7698244.html

    noooo i co teraz? Trzy lata spadało, podniosło się obecnie o 1% i ........ i dziwnie to brzmi gdy "inwalida" prokreacji drze szaty i zaciera ręce skoro "coś nie pykło" tyle, że ten z mema ma 4-kę dzieci....
    Niemniej cieszę się jeśli Tobie rok do roku, żre równo a każdy rok jest równie dobry a nawet lepszy niż poprzedni :-) choć rozumiem, że liczysz na ujemny ( XD ) wskaźnik ubóstwa i np. bezrobocia XD każde inne wahanie będzie porażką ? :-)))
    i co teraz??? płacz i zgrzytanie zębów ? drzemy szaty? :-) .... słabo jak na niezłego analityka

    Trudno komentować Twoje urojenia. Rewolucja ma to do siebie, że potrafi pożreć własne dzieci, czego serdecznie życzę :).

    Podziwiam umiejętność wybronienia każdego syfu, wygenerowanego przez PiS. No, ale z tym się trzeba urodzić :).

    PS. Inwalida po wyższej szkole gotowania na gazie nie będzie mnie uczyć jak analizować cyferki :)

    7 1 Cytuj
  • Pietja 7 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Trudno komentować Twoje urojenia. Rewolucja ma to do siebie, że potrafi pożreć własne dzieci, czego serdecznie życzę :).

    Podziwiam umiejętność wybronienia każdego syfu, wygenerowanego przez PiS. No, ale z tym się trzeba urodzić :).

    PS. Inwalida po wyższej szkole gotowania na gazie nie będzie mnie uczyć jak analizować cyferki :)

    Za dużo Michalkiewicza. Zrób sobie przerwę bo chrzanisz.

    1 6 Cytuj
  • 7 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    Za dużo Michalkiewicza. Zrób sobie przerwę bo chrzanisz.

    Ja? Lewak? Diagnoza bardzo chybiona ;). Mnie tak blisko do Michalkiewicza jak Vivaldiemu do bycia gejem. Musisz być uważniejszym czytelnikiem - na razie ci nie wychodzi.

    5 1 Cytuj
  • 7 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Inwalida po wyższej szkole gotowania na gazie nie będzie mnie uczyć jak analizować cyferki :)

    widzę, że słowo "inwalida" (ja w cudzysłowie) okazało się kluczowe :-))) a co do analizy cyferek.....cóż uczyć Cię za późno to fakt, ale to darcie szat przy 1% po 3ch latach słabo wyszło jeszcze do tego z memem gościa którego rodzinna średnia na przyszłą emeryturę wychodzi 2:4 ..... taki strzalik w kolanko ale cóż nie śmiem dalej analizować tego wg Ciebie syfu XD jak mogłem nawet zauważyć takie faux pas wielkiego umysłu analitycznego :-)))
    słownie : JEDEN PROCENT po 3ch latach podlinkowane z donald.pl --> profesjonalnie ! jestem z Ciebie dumny XD

    1 6 Cytuj
  • 7 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    widzę, że słowo "inwalida" (ja w cudzysłowie) okazało się kluczowe :-))) a co do analizy cyferek.....cóż uczyć Cię za późno to fakt, ale to darcie szat przy 1% po 3ch latach słabo wyszło jeszcze do tego z memem gościa którego rodzinna średnia na przyszłą emeryturę wychodzi 2:4 ..... taki strzalik w kolanko ale cóż nie śmiem dalej analizować tego wg Ciebie syfu XD jak mogłem nawet zauważyć takie faux pas wielkiego umysłu analitycznego :-)))
    słownie : JEDEN PROCENT po 3ch latach podlinkowane z donald.pl --> profesjonalnie ! jestem z Ciebie dumny XD

    Chodziło o zasadę, przecież PiS tak dzielnie walczy z ubóstwem, a tu cóż rośnie. Absolwenci po gotowaniu na gazie mogą to przeoczyć :). O przepraszam - inwalidzi, bo na dobre uczelnie brakło im w życiu samozaparcia i intelektu.

    6 2 Cytuj

Odpowiedz