Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • Pietja 14 paź 2019

    Z Komisarzem Wojciechowskim.
    Chyba wg TNN24 :)))

    6 Cytuj
  • 14 paź 2019

    Jeden komisarz PiS jest więcej warty niż wszyscy komisarze UE razem wzięci.
    To jednak jest fenomen, aż się ciepło robi, gdyby prezydentem UE był Pisowiec,
    oj to on by mógł zdegradować Franciszka i obsadzić w tej roli Rydzyka a Marka
    z Krakowa jako papież emeryta.
    Oj Niemcy bili by pokłony, gdyby prezydent z PiS był niesiony w lektyce do siedziby UE.
    Niemki sprzątały by nasze domy, zaś fliziarze z Niemiec uczyli by się polskiego na budowach w Krakowie czy Warszawie.
    Jedynie cierpielibyśmy z powodu przerzucanych z Polski polskich elektryków czyli samochodów na prąd, za zachodnią granice z przebitymi nr. na europejskie.
    Powstające masowo w Europie kościoły, zagospodarowałyby byłych muzułmanów.
    Przyszłe mauzoleum Kaczyńskiego typowałoby pielgrzymów świata na datę oddania hołdu, wejściówki byłyby wystawiane z pięcioletnim wyprzedzeniem.

    12 1 Cytuj
  • Pietja 14 paź 2019
    bono napisał/a:

    Jeden komisarz PiS jest więcej warty niż wszyscy komisarze UE razem wzięci.
    To jednak jest fenomen, aż się ciepło robi, gdyby prezydentem UE był Pisowiec,
    oj to on by mógł zdegradować Franciszka i obsadzić w tej roli Rydzyka a Marka
    z Krakowa jako papież emeryta.
    Oj Niemcy bili by pokłony, gdyby prezydent z PiS był niesiony w lektyce do siedziby UE.
    Niemki sprzątały by nasze domy, zaś fliziarze z Niemiec uczyli by się polskiego na budowach w Krakowie czy Warszawie.
    Jedynie cierpielibyśmy z powodu przerzucanych z Polski polskich elektryków czyli samochodów na prąd, za zachodnią granice z przebitymi nr. na europejskie.
    Powstające masowo w Europie kościoły, zagospodarowałyby byłych muzułmanów.
    Przyszłe mauzoleum Kaczyńskiego typowałoby pielgrzymów świata na datę oddania hołdu, wejściówki byłyby wystawiane z pięcioletnim wyprzedzeniem.

    1/3 budżetu Unii to rolnictwo. O tym nie mówili w TNN24?

    2 6 Cytuj
  • 14 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    1/3 budżetu Unii to rolnictwo. O tym nie mówili w TNN24?

    Fakt, nie dają jeszcze retransmisji z TVP info, a to błąd.

    Ale byłem u swojego fryzjera na początku wakacji 25 zł, na koniec wakacji 30 zł i teraz wróciłem i 35 zł.
    Myślisz że to się da zatrzymać?

    8 5 Cytuj
  • 14 paź 2019
    bono napisał/a:

    Fakt, nie dają jeszcze retransmisji z TVP info, a to błąd.

    Ale byłem u swojego fryzjera na początku wakacji 25 zł, na koniec wakacji 30 zł i teraz wróciłem i 35 zł.
    Myślisz że to się da zatrzymać?

    zapytaj fryzjera,
    ja od lat płacę 20zł nic się w tej kwestii nie zmienia.. dziwne?

    6 5 Cytuj
  • Pietja 14 paź 2019
    bono napisał/a:

    Fakt, nie dają jeszcze retransmisji z TVP info, a to błąd.

    Ale byłem u swojego fryzjera na początku wakacji 25 zł, na koniec wakacji 30 zł i teraz wróciłem i 35 zł.
    Myślisz że to się da zatrzymać?

    Zmień fryzjera bo Cię ruch..a :))

    Słyszeliście, że Jachira jednak weszła do Sejmu? Nie spodziewałem się, że taka patola wejdzie. Jaka patola musiała ją wybrać? Tak to już jest, że zawsze musi być w Sejmie jakiś Petru czy Palikot. Śmiech to zdrowie.

    6 10 Cytuj
  • 14 paź 2019
    bono napisał/a:

    Fakt, nie dają jeszcze retransmisji z TVP info, a to błąd.

    Ale byłem u swojego fryzjera na początku wakacji 25 zł, na koniec wakacji 30 zł i teraz wróciłem i 35 zł.
    Myślisz że to się da zatrzymać?

    Bono miał napisać "dilera" ale mu się "F" nacisło to poszedł na całość.
    Tak na marginesie Bono jak przymknęli Patryka J. to zapasy się kończą i produkt będzie droższy, co tu się dziwić?

    4 5 Cytuj
  • 14 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    1/3 budżetu Unii to rolnictwo. O tym nie mówili w TNN24?

    Gorzej. Mówili. Budżet na rolnictwo będzie w gestii jednego z wiceprzewodniczących Komisji, Belg. Wojciechowskiemu zostawią klimat, czyli go udupią.

    2 3 Cytuj
  • Pietja 14 paź 2019
    Seneka napisał/a:

    Gorzej. Mówili. Budżet na rolnictwo będzie w gestii jednego z wiceprzewodniczących Komisji, Belg. Wojciechowskiemu zostawią klimat, czyli go udupią.

    Gdzie Ty takie cuda wyczytujesz? Ma tekę komisarza ds rolnictwa. Wiesz kim jest komisarz? Normalne, że nie ma dużego wpływu na kwotę jaką UE przeznaczy na rolnictwo. To chyba każdy wie.

    5 3 Cytuj
  • 15 paź 2019
    stefano napisał/a:

    zapytaj fryzjera,
    ja od lat płacę 20zł nic się w tej kwestii nie zmienia.. dziwne?

    Mój sąsiad płaci 15 zł a wcześniej szczygła go żona. Nie dziwne, normalne.

    3 2 Cytuj
  • 15 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    Zmień fryzjera bo Cię ruch..a :))

    Słyszeliście, że Jachira jednak weszła do Sejmu? Nie spodziewałem się, że taka patola wejdzie. Jaka patola musiała ją wybrać? Tak to już jest, że zawsze musi być w Sejmie jakiś Petru czy Palikot. Śmiech to zdrowie.

    Ja wynik wyborów przyjmuję z pokorą. Wygrali ci którzy mieli lepszy instrument do przekonywania. Jak w życiu, kobiety kochały Kalibabkę.

    Ty zaczynasz od opluwania. Tak się zaczyna budowanie wroga.

    5 1 Cytuj
  • 15 paź 2019

    Gdyby opozycja miała więcej oleju w głowie i PO nie rządził sprzymierzeniec PiS , jakim
    niewątpliwie jest Schetyna, opozycja poszłaby razem. i dzisiaj miałaby więcej posłów niż PiS.
    Po prostu dzisiaj opozycja zjednoczona, bez konfederacji by rządziła, bo jako jedno ugrupowanie otrzymaliby więcej mandatów.
    Więc PiS dostał żółtą kartkę.

    3 1 Cytuj
  • 15 paź 2019
    bono napisał/a:

    Gdyby opozycja miała więcej oleju w głowie i PO nie rządził sprzymierzeniec PiS , jakim
    niewątpliwie jest Schetyna, opozycja poszłaby razem. i dzisiaj miałaby więcej posłów niż PiS.
    Po prostu dzisiaj opozycja zjednoczona, bez konfederacji by rządziła, bo jako jedno ugrupowanie otrzymaliby więcej mandatów.
    Więc PiS dostał żółtą kartkę.

    Twoje myslenie ma jedna wade - zakladasz, ze opozycja jest jednolita i ma jednolite poglady. Nie ma. To, ze nie chca by rzadzil PiS to jedno, ale tez maja prawo i w zasadzie obowiazek reprezentowac pelne spektrum spoleczenstwa.

    Glowanie na Platforme - osmieszona, bez programu, nijaka, bezplciowa (to trwa tak mniej wiecej od 2011 roku!) jest jedynie po to, by PiS nie mial za duzo. Zarowno

    Lewica, Konfederacja, PSL, PiS przedstawily programy. Programy ekonomiczne jak i swiatopogladowe. A PO z Grzesiem i spolka nie ma zadnego programu poza byciem antypisem. To troche za malo by wygrac.

    Nie poszedlbym do wyborow jakby byla jedna lista opozycji - swoim glosem nie bede firmowac zebow pana Grzregorza. Wolalbym zostac w domu.

    4 Cytuj
  • 15 paź 2019

    Schetyna to nieporozumienie, i nie bronię tutaj opozycji, tylko wskazuję PiS, który przegrał we wszystkich większych miastach (również w Krakowie ,np. Gowin dostał łomot), który to Pisu największym elektoratem są emeryci i renciści, który zagospodarował jedynie co czwartego obywatela i zdobył poparcie jedynie 20% społeczeństwa, że nie jest aż takim suwerenem za jakiego się uważa.
    =

    1 2 Cytuj
  • 15 paź 2019
    bono napisał/a:

    Schetyna to nieporozumienie, i nie bronię tutaj opozycji, tylko wskazuję PiS, który przegrał we wszystkich większych miastach (również w Krakowie ,np. Gowin dostał łomot), który to Pisu największym elektoratem są emeryci i renciści, który zagospodarował jedynie co czwartego obywatela i zdobył poparcie jedynie 20% społeczeństwa, że nie jest aż takim suwerenem za jakiego się uważa.
    =

    Jest, poniewaz nie emeryci i nie rencisci nie chodza ochoczo do wyborow.

    2 Cytuj
  • 15 paź 2019

    Opozycja czyli obywatele nie sympatyzujący z PiS, czekają na nową partię, bo na PO ze Schetyną, który ani myśli odejść, nie ma co liczyć.

    3 Cytuj
  • 15 paź 2019

    Schetyna to ma pecha.
    Jak PO rządziła to szef (Tusk) go nie lubił za zdolności do gabinetowych intryg.
    Jak dostał swoją szanse to okazało się ze innych zdolności brak. Grzegorz jest skutecznie impregnowany na wszelkie sygnały krytyki.

    3 Cytuj
  • 15 paź 2019
    bono napisał/a:

    Mój sąsiad płaci 15 zł a wcześniej szczygła go żona. Nie dziwne, normalne.

    Jakby co strzygł fryzjer to zaplaciłby drożej. Za szczyżenie płaci się mniej.

    1 2 Cytuj
  • 15 paź 2019
    bono napisał/a:

    No cóż, połowa Polaków wybrało PiS i Konfederację a druga połowa ugrupowania proeuropejskie.

    przestań jątrzyć trollu. Gdzie byłeś przez ostatnie dni? Zagryzałeś paznokcie czy z roboty wy*****lą?
    Z tego co widzę to u ciebie funkcjonuje mniejsza i większa połowa.....nie łącz malutkich bezdetów w wielki sukces drugiej połowy i to niby europejskiej :-))) pozorancie na pilota.

    2 2 Cytuj
  • Pietja 15 paź 2019
    bono napisał/a:

    Mój sąsiad płaci 15 zł a wcześniej szczygła go żona. Nie dziwne, normalne.

    Nic dziwnego. Moja żona też nieźle strzyże. Zdarza się i 75% potrafi ostrzyc.

    1 3 Cytuj
  • Pietja 15 paź 2019
    bono napisał/a:

    Gdyby opozycja miała więcej oleju w głowie i PO nie rządził sprzymierzeniec PiS , jakim
    niewątpliwie jest Schetyna, opozycja poszłaby razem. i dzisiaj miałaby więcej posłów niż PiS.
    Po prostu dzisiaj opozycja zjednoczona, bez konfederacji by rządziła, bo jako jedno ugrupowanie otrzymaliby więcej mandatów.
    Więc PiS dostał żółtą kartkę.

    Nie wiem jak Ty ale ja bym nie przełknął kapusty z powidłami a wszystko polane śmietaną.
    W opozycji totalnej albo same Janusze albo Jonasze. Niech się cieszą, że w ogóle jakoś się doczołgali. To, że przegrana była ogromna świadczy ich wielka radość z większości senackiej. jakby to robiło jakąś róźnicę dla większości sejmowej mającej Prezydenta.
    Senat to tak naprawdę do niczego nie potrzebna wydmuszka i jedynie organ kontrolny ustaw Sejmowych. Sejm każdą ustawę wprowadzi coby sobie Senat nie postanowił.

    2 5 Cytuj
  • 15 paź 2019

    Niech każdy konsumuje swój sukces i na tym pozostańmy.

    Idą ciężkie cztery lata, bo i deklaracji jest dużo, a sukces nie taki jaki miał być.
    Oby tylko nie zaniechali realizacji tych deklaracji w odwecie za brak spodziewanych 50%
    Poprzeczka postawiona wysoko, czas aby ją przeskoczyć.
    Nie ma co tu skamleć jedni na drugich, czas realizacji zobowiązań.
    PiSowska drużyno do roboty, do roboty.
    Sam będę brawo bił gdy za cztery lata wszystkie deklaracje zostaną zrealizowane
    i gdy przebrną przez nam nie zagrażający kryzys, suchą stopą,
    stanę się gorącym wielbicielem i sympatykiem PiS.

    Mamy najlepszego komisarza w UE ds rolnictwa, jestem optymistą, boję się jedynie czy rolnicy wykorzystają strumień skierowanych do nich pieniędzy z UE za wstawiennictwem najlepszego jakiego miała Polska Komisarza w UE, bo z PiS.

    4 1 Cytuj
  • 15 paź 2019
    bono napisał/a:

    Niech każdy konsumuje swój sukces i na tym pozostańmy.

    Dobrze mówisz, a ty masz jakiekolwiek sukcesy poza trollingiem? Kiedyś nawet pierdoły opowiadałeś o podróży ze Splitu w 9 godzin w dzień jako norma. Ty sobie wymyślasz sukcesy w życiu.....pora może na wylogowanie się do życia :-)))

    bono napisał/a:

    Idą ciężkie cztery lata, bo i deklaracji jest dużo, a sukces nie taki jaki miał być.

    słyszałem to m.in. od ciebie od 4ch lat : będzie Państwo policyjne, będą zamykać, a "piniendzy ni ma i nie będzie", dno i metr mułu - weź se przeglądnij bo piszecie we dwóch trolli i jeden nie czyta co drugi cedzi. Nawet wątki pozakładaliście w dziesiątkach o takich tytułach a to się ryba psuje od głowy, a to bida i nędza itd. Wątroba wam czasem nie gnije?

    3 4 Cytuj
  • 15 paź 2019
    bono napisał/a:

    Sam będę brawo bił(...)stanę się gorącym wielbicielem i sympatykiem PiS.

    ty nigdy brawa nie bijesz, jesteś jak zgorzkniały tetryk i w dodatku toksyczny dla najbliższego swojego otoczenia, taka zgnilizna z pleśnią. A gorącym sympatykiem to już z 5x się stawałeś. Idź ty w pizdu z tą swoją demagogią.

    3 15 Cytuj
  • 15 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Idź ty w pizdu z tą swoją demagogią.

    I niech te twoje słowa pozostaną jako puenta PISOWCA.
    I na tym skończmy.

    14 1 Cytuj

Odpowiedz