Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 16 paź 2019

    Ziobro ma zastąpić Kaczyńskiego, tak słyszę w kuluarach bo Kamysz zagospodarował małych przedsiębiorców, zaś Ziobro rolników i emerytów i podobnie jak w PO, w PiS zaczyna się walka o wpływy.
    PiS to koalicja trzech partii, zaś opozycja -cicha koalicja trzech partii do której może dołącza czwarta.
    Zaczyna się dziać.
    A wydawało się (mnie też) że PiS osiągnie bezwzględną większość, a tu dupa. Przegrali Senat a w Sejmie straty.
    Lubię to bo cztery lata będą obfitować turniejem partii.
    Ps.
    PiS chyba ma przewagę bo ma jeszcze kościół.

    ps.
    Szyszce Rydzyk załatwił transfer, do Nieba
    Dobrych- Pan Bóg zagospodarowuje dla Siebie i na Nim praktykuje Kaczyński.

    8 3 Cytuj
  • 16 paź 2019
    bono napisał/a:

    I niech te twoje słowa pozostaną jako puenta PISOWCA.
    I na tym skończmy.

    ale to nie ja pieprzyłem o państwie policyjnym, o metrze mułu pod dnem a w wersji rozwojowej o debilach, ciemnogrodzie, zacofaniu (wątku o kasach liczących w bankach też pewnie nie pamiętasz bo napisał ten drugi).....itd itd. Chcesz to powyciągam twoje puenty POZORANTA. Fucktycznie :-) dobrze byłoby gdybyś skończył.

    3 12 Cytuj
  • 17 paź 2019

    A ta prawica- mistrzowie zagospodarowywania czyichś pieniędzy,
    narzekają na prywatne media lewicowe.
    To prawicowy biznes nie potrafi założyć swojej TV czy radia?
    Kombinują jak za nasze pieniądze przejąć Radio Zet czy TVN.
    Ale tamci nie dostawali od państwa prezentu w postaci radia czy tv,
    tylko zrobili biznes plan i założyli swoje pieniądze i na własne ryzyko zbudowali stacje radiowe czy telewizyjne.
    Widzę, że tzw. prawica biznesu nie ogarnia. Odwrotnie niż świat, tam biznes jest w rękach konserwatystów.
    Coś mi się wydaje, że nasi pod szyldem konserwatystów, to zbiór nieudaczników, którzy
    się doceniają we własnym gronie. To nie konserwatyzm to prywatna ideologia.
    Dla mnie to religijni socjaliści. Czyli ni pies ni wydra.

    11 4 Cytuj
  • 17 paź 2019

    Widzę, że nerwica Cię dopadła po wyborach i w tekstach pobiłeś już Zbigniewa Stonogę.

    Co do mediów, jak zwykle piszesz bzdury, ponieważ media powstały wszystkie jako polskie.
    Polsat, TVN, RMF, Radio ZET, WPROST, Rzeczpospolita i wtedy gdy były do sprzedania
    gdzie był konserwatywny kapitał? gdzie byli biznesmeni wspierjący dzisiaj PIS, gdzie był SKOK i podobni?
    Może to lewica miała kupować i przekazać prawicy?

    12 2 Cytuj
  • Andrzej 17 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    No i zwycięstwo :)))
    Cieszy, że Polacy mądrzeją.

    Cytując wieszcza:

    Cieszy mię ten rym: "Polak mądr po szkodzie";
    Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie,
    Nową przypowieść Polak sobie kupi,
    Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.

    6 1 Cytuj
  • 18 paź 2019
    bono napisał/a:

    Może to lewica miała kupować i przekazać prawicy?

    Głupiś tematycznie jak but ale poskacz poskacz hop hop
    https://natemat.pl/167401,chcieli-byc-jak-bauer-w-polsce-i-zalozyli-gazete-w-niemczech-szybko-zrobiono-z-nimi-ordnung #

    11 Cytuj
  • 19 paź 2019

    No tak, Niemcy nie wpuścili gazety polskiej na swój rynek i to ma związek z tym,
    że polskie portale internetowe z Krakowa i Gdańska -Onet, Interia, Wirtualna Polska, radia RMF, Zet i telewizja TVN, których właścicielami i założycielami byli Polacy , że ich właściciele sprzedali te swoje media kapitałowi zachodniemu na złość polskiej prawicy.

    A prawica wtedy gdy były te media wystawione do sprzedania, nie kiwnęły palcem aby je przejąć.

    Moja babcia miała powiedzenie ze z głupim się nie nagadasz a z mądrym się nie napijesz.
    U Ciebie mądrość jest zdominowana przez głupotę.

    8 1 Cytuj
  • 19 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Głupiś tematycznie jak but ale poskacz poskacz hop hop
    https://natemat.pl/167401,chcieli-byc-jak-bauer-w-polsce-i-zalozyli-gazete-w-niemczech-szybko-zrobiono-z-nimi-ordnung #

    Ty byłeś w tych Niemczech przecież i chwalisz się jaką to kasą dysponowałeś.
    Gdzie byłeś i gdzie był twój patriotyzm gdy owe portale były na sprzedaż?
    Naraz ty dajesz rady innym, twój czas już minął, stary już jesteś i sentymenty z wiekiem się odezwały.
    Mogłeś wojować gdy miałeś coś do powiedzenia, teraz jesteś cienias i twój czas już minął.

    9 2 Cytuj
  • 19 paź 2019
    bono napisał/a:

    Ty byłeś w tych Niemczech przecież i chwalisz się jaką to kasą dysponowałeś.
    Gdzie byłeś i gdzie był twój patriotyzm gdy owe portale były na sprzedaż?
    Naraz ty dajesz rady innym, twój czas już minął, stary już jesteś i sentymenty z wiekiem się odezwały.
    Mogłeś wojować gdy miałeś coś do powiedzenia, teraz jesteś cienias i twój czas już minął.

    i Spyra teraz wylewa żale i we wszystkim najmądrzejszy , jaki jego czas a cóż On zrobił ha ha....

    7 1 Cytuj
  • 19 paź 2019

    Przychodzi pacjent po wypadku do lekarza i mówi o bólu kręgosłupa, a lekarz mówi mogę pana zapisać na 2021 rok.
    Pacjent, ale wtedy ja mogę nie żyć.
    A to zapiszę pana ołówkiem i najwyżej się wymaże.

    10 Cytuj
  • 19 paź 2019
    kynio napisał/a:

    i Spyra teraz wylewa żale i we wszystkim najmądrzejszy , jaki jego czas a cóż On zrobił ha ha....

    Nic nie zrobił i nic nie zrobił strzępi język a ma już z góry. Mógł coś zrobić gdy miał pod górę, ale wtedy zapierdzielał na PKB Niemiec , ich emerytury i służbę zdrowia.
    Teraz walczy o socjalny kraj w Polsce. aby miał na starość opiekę.

    8 2 Cytuj
  • 19 paź 2019
    bono napisał/a:

    ........
    że polskie portale internetowe z Krakowa i Gdańska -Onet, Interia, Wirtualna Polska, radia RMF, Zet i telewizja TVN, których właścicielami i założycielami byli Polacy , że ich właściciele sprzedali te swoje media kapitałowi zachodniemu na złość polskiej prawicy.

    A prawica wtedy gdy były te media wystawione do sprzedania, nie kiwnęły palcem aby je przejąć.

    Moja babcia miała powiedzenie ze z głupim się nie nagadasz a z mądrym się nie napijesz.
    U Ciebie mądrość jest zdominowana przez głupotę.

    Po co te brednie?
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Onet.pl
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Interia.pl
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Ringier_Axel_Springer_Polska

    rozumiem, że wtedy gdy w 2008 i 2012r sprzedawano biłeś brawo nie widząc zagrożeń a teraz pyskujesz, że TVPiS? Ty sam nie wiesz co gadasz. A kto to sprzedawał, o jakiej wtedy prawicy mówisz? Ktoś brał wtedy prawicę pod uwagę? Tak źle i tak nie dobrze. Ty masz jakiś własny punkt umocowania? Z resztą ROmek Kluska doskonale wie jak się wtedy "demokratycznie przymuszało" do zgody :-))) ale to inny temat którego nie przyswoisz, ponieważ dy sprzedałbyś wszystko, nawet swoje otwory byleby powiedziano ci że tak jest po europejskiemu :-))). Ale tych zagrożeń ty nie zauważysz. Będziesz z zadowoleniem jeszcze wazeliną smarował.....żeby mniej bolało, byleby tylko uśmiech i zadowolenie przykleić na facjacie.

    2 11 Cytuj
  • 19 paź 2019
    bono napisał/a:

    Mogłeś wojować gdy miałeś coś do powiedzenia, teraz jesteś cienias i twój czas już minął.

    wybory (lokalne wcześniej i krajowe ostatnio) zweryfikowały cieniasów i tych co mają coś do powiedzenia :-))) .....jakieś jeszcze uwagi pajacu na pilota?

    kynio napisał/a:

    i Spyra teraz wylewa żale i we wszystkim najmądrzejszy , jaki jego czas a cóż On zrobił ha ha....

    przypałętałeś się tutaj nie na dany temat ale z jakimiś personalnymi atakami. Przemyśl jeszcze raz albo przyhamuj czy się nie chcesz rozczarować. Jeśli masz zamiar nadal personalnie wylewać jakieś wiadra żółci to mocno się zastanów....nikt na forum nie jest incognito a jak się chcesz o tym przekonać to wtedy będziemy weryfikować kto co może :-)))
    po prostu grzecznie cie, na razie, proszę przyhamuj personalnie, a jak personalnie masz jakieś uwagi to zapraszam, face to face wyjaśnisz mi co cie boli, że ci się czkawką do dzisiaj odbija.

    2 12 Cytuj
  • 19 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Po co te brednie?
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Onet.pl
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Interia.pl
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Ringier_Axel_Springer_Polska

    rozumiem, że wtedy gdy w 2008 i 2012r sprzedawano biłeś brawo nie widząc zagrożeń a teraz pyskujesz, że TVPiS? Ty sam nie wiesz co gadasz. A kto to sprzedawał, o jakiej wtedy prawicy mówisz? Ktoś brał wtedy prawicę pod uwagę? Tak źle i tak nie dobrze. Ty masz jakiś własny punkt umocowania? Z resztą ROmek Kluska doskonale wie jak się wtedy "demokratycznie przymuszało" do zgody :-))) ale to inny temat którego nie przyswoisz, ponieważ dy sprzedałbyś wszystko, nawet swoje otwory byleby powiedziano ci że tak jest po europejskiemu :-))). Ale tych zagrożeń ty nie zauważysz. Będziesz z zadowoleniem jeszcze wazeliną smarował.....żeby mniej bolało, byleby tylko uśmiech i zadowolenie przykleić na facjacie.

    Ty tępiejesz z dnia na dzień. Udowadniasz mi to o czym ja piszę, że portale zostały sprzedane.
    Gdzie w tym czasie byłeś? Zamiast budować kapitał polski zwiałeś do Niemiec i ty teraz zarzucasz tym którzy te projekty zbudowali, że je sprzedali.
    Ty też się sprzedawałeś Niemcom, zamiast dźwigać z ruiny Polskę.
    I ty chcesz pouczać tych którzy tutaj budowali podwaliny kapitalizmu, dla takich jak ty, którzy wrócili na gotowca, żeby się na tym gotowcu się dorabiać?
    Ty, któryś przyjechał na gotowe masz czelność pouczać ludzi którzy tą Polskę budowali, jak mieli postępować?
    Jesteś bezczelnym ignorantem. Takich jak ty powinno się izolować jako persona non grata-jeżeli wiesz co to znaczy.

    9 2 Cytuj
  • 19 paź 2019

    Dzisiaj jest temat ks Popiełuszki.
    I takie mam przemyślenie, że gdyby to ks Jankowski był zamordowany przez służby PRL
    to wtedy ks. Jankowski byłby beatyfikowany.
    Czyli na świętość konkretnej osoby zapracowali też funkcjonariusze bezpieki.
    Pewnie się mylę, ale wybór osoby zależał od bezpieki .

    7 2 Cytuj
  • 19 paź 2019
    bono napisał/a:

    Zamiast budować kapitał polski zwiałeś do Niemiec

    A skąd ty nagle wiesz co przyjechało do Polski :-)))

    bono napisał/a:

    Ty, któryś przyjechał na gotowe masz czelność pouczać ludzi którzy tą Polskę budowali, jak mieli postępować?

    A skąd ty wiesz kiedy przyjechałem? Cóż akurat wtedy kiedy poszły wszystkie polskie przedsiębiorstwa pod młotek, a później polskie media, a później ziemia zaczęła przez przypadeczki trafiać w rożne ręce a tacy jak ty dawali się klepać po plecach i kopać po dupie.
    Znasz powód powrotu? Jak nie to się zamknij. Teraz dwa słowa o tobie.....zostawiam ci pola. Z tego co sobie podsumuje wychodzi niezłe trollowanie, kłamstewka, wymyślone sukcesy (żaden swój), życie wygłaskaną facjatą, przyklejonym uśmiechem i judaszowym spojrzeniem w stronę zachodu i ty masz czelność mnie pouczać o budowie kapitału polskiego? A jak tam w korporacji trollowej? Kto ci płaci za te brednie, hejt, mowę nienawiści, naciągane teorie, przyklask np w temacie o EURo, zafajdane zauroczenie wszystkim co się świeci a bez znaczenia na jakiej krzywdzie zbudowane? Weź sobie przeleć własne wpisy......jesteś ostatnim który może tu moralniaki wstawiać.

    bono napisał/a:

    Dzisiaj jest temat ks Popiełuszki.
    I takie mam przemyślenie, że gdyby to ks Jankowski był zamordowany przez służby PRL
    to wtedy ks. Jankowski byłby beatyfikowany.
    Czyli na świętość konkretnej osoby zapracowali też funkcjonariusze bezpieki.
    Pewnie się mylę, ale wybór osoby zależał od bezpieki .

    Widzę, że się identyfikujesz z tym rodzajem myślenia. Cóż resort to resort. Zwłaszcza ty (po wpisach o kościele i świętości) nie powinieneś podpierać swoje tezy księdzem Popiełuszko. Weź sobie odpuść. Jak zwykle bazujesz na ludzkich odruchach, wywołujesz gównoburzę z wymyslonego przemyślenia, chyba tylko po to aby hejt uskutecznić.

    Weź zamilknij co do ks. Popiełuszki bo żyjesz i piszesz dokładnie w sprzeciwie do jego nauk :
    "Prawda łączy się zawsze z miłością, a miłość kosztuje, miłość prawdziwa jest ofiarna, stad i prawda musi kosztować. Prawda, która nic nie kosztuje, jest kłamstwem"

    i bardzo wpisujesz się w słowa księdza, w definicje o tobie :
    "Nie jest łatwe dzisiaj, gdy w ostatnich dziesiątkach lat urzędowo w glebę domu ojczystego zasiewano ziarna kłamstwa i ateizmu, zasiewano ziarna laicystycznego światopoglądu, tego światopoglądu, który jest filisterskim produktem kapitalizmu i masonerii dziewiętnastego wieku. Zasiewano go w kraju, który od ponad tysiąca lat jest wrośnięty mocno w chrześcijaństwo.”
    ale te zasady ks Jerzego są dla ciebie niczym, wymienisz je za mamonę lub coś innego błyszczącego : stanowisko, samochód, komórkę, euro, poklepanie po ramieniu.....po prostu się nie odzywaj nt. ks Jerzego Popiełuszki.

    1 10 Cytuj
  • 19 paź 2019
    bono napisał/a:

    Dzisiaj jest temat ks Popiełuszki

    trzeba byś hipokrytą do kwadratu aby wszystko co ks.Popiełuszko pisał połączyć z bezpieką definiując siebie przez odwrotny pryzmat jego wartości. Bono....człowiek zachodu, człowiek sprzedajny za dobrodziejstwa o temacie Popiełuszki? Przecież ty jesteś przeciwieństwem prawd głoszonych przez tego duszpasterza :
    "Zasadnicze przesłanie tej religijno-społecznej wizji mieściły się w polu wyznaczonym przez żywotne pojęcia: wolność – prawda – sprawiedliwość – miłość – solidarność – kultura i wychowanie chrześcijańskie (...) wolność bowiem pozostaje zasadniczą cechą człowieczeństwa, rozpoznawalnym w nim znakiem obrazu Bożego (...) A to znaczy, że wolność nie może być nigdy nadużywana, ale ma łączyć się z odwagą i odpowiedzialnością (...) Ponieważ jednak słabość i grzech mają łatwy dostęp do ludzi, należy ich wychowywać do wolności, do właściwego korzystania z jej dobrodziejstw. A to wymaga niekiedy głębokiej refleksji, czytania znaków czasu, oparcia się na historycznym doświadczeniu. Nakłania również do znajomości chrześcijańskiego sytemu wychowania"
    Dlatego ks. Popiełuszko tak cię uwiera i przeszkadza......forumowy sprzedawczyku.
    Szukasz łatwego tematu.....

    1 10 Cytuj
  • 19 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Weź zamilknij co do ks. Popiełuszki bo żyjesz i piszesz dokładnie w sprzeciwie do jego nauk :
    i.

    Takich nauk jest w dorobku kościoła tysiące i nie jeden Popiełuszko je głosił.
    Gdyby żył głosił by dalej i byłby jednym z wielu.

    10 1 Cytuj
  • 19 paź 2019

    Na resztę Twoich zaczepek nie odpowiadam, byś nie miał satysfakcji banalnej riposty.

    10 1 Cytuj
  • 19 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Dlatego ks. Popiełuszko tak cię uwiera i przeszkadza......forumowy sprzedawczyku.
    Szukasz łatwego tematu.....

    I jeszcze sprostowanie, ks. Popiełuszko ani mi nie uwiera ani mi nie przeszkadza, nie znałem człowieka, ale znam wielu wartościowych księży, i nie licytując wartości nauk,
    gdyby każdy który nauczał równie wartościowo był beatyfikowany, to świętość się zdewaluuje i będzie równa ze zdobyciem tytułu profesora.
    Zaś morderstwo nie powinno pomagać w świętości, chyba że zamordowany świadomie oddał życie dla sprawy. Walka z kościołem polegała na zastraszeniu kleru, wybór ofiary
    mógł być przypadkowy, bo dla wolności kraju pracowało wiele księży.

    10 2 Cytuj
  • 19 paź 2019
    bono napisał/a:

    Takich nauk jest w dorobku kościoła tysiące i nie jeden Popiełuszko je głosił.
    Gdyby żył głosił by dalej i byłby jednym z wielu.

    owszem a docierają do niewielu w wychowaniu, w moralności, w ocenie wartości.....
    posłuchaj tylko po co ?
    https://www.youtube.com/watch?v=KxdhkLJ7eIE

    bono napisał/a:

    Na resztę Twoich zaczepek nie odpowiadam, byś nie miał satysfakcji banalnej riposty.

    Zaczepkę palnąłeś w tym temacie a teraz boisz się "satysfakcji" ? Co to za zlepek pierdół? Po co ten wrzucony temat?

    bono napisał/a:

    I jeszcze sprostowanie (...)gdyby każdy który nauczał równie wartościowo był beatyfikowany, to świętość się zdewaluuje i będzie równa ze zdobyciem tytułu profesora

    po pierwsze plułeś jadem i na kościół (to jeszcze rozumiem w pewnym twoim obszarze) i na wiarę na co nie ma mojej zgody. Możemy powyciągać wątki które napisałeś. Wrzucasz tematy które mają żyć w necie i na forach (typowy troll), czym dłużej żyją tym zacierasz ręce, jest was co najmniej dwoje pod tym samym loginem, wymieniacie się dyżurem. Temat się wycisza wrzucasz jak ten durny tekst dzisiejszy aby podkręcić atmosferę. To co uprawiasz to hejt.
    W innym temacie niemal wyrzygałeś się na wiarę wtedy kiedy nie przeszkadzało ci profanacja eucharystii przez radykalnych LGBT, wtedy dodałeś swoje i teraz będziesz moralizował o tym, że znasz księży? Przecież jesteś podstawiony do wysyłania fakenewsów, do kreowania tutaj rzeczywistości i zakłamania. Poczytaj najpierw co napisał twój zmiennik o wierze i kościele na tym forum i nie próbuj wygładzać sprawy.
    A o beautyfikacji i świętościach się nie odzywaj bo nie masz pojęcia czym są i kogo dotyczą, jakich ludzi i ich życia, nie masz pojęcia o procedurze a ja osobiście mam głęboko w dupie kogo znasz (prawdopodobnie kolejna dorabiana historia jak jedna z wielu).
    U mnie masz zero szacunku za to jak plujesz jadem wplątując wątki dnia dzisiejszego w szczucie na forum.
    Nie wiem jak się z tym czujesz ale zawsze zanim dotkniesz klawiatury poruszaj sakwą miedziaków i przypomnij sobie, że jest co najmniej jeden człowiek który ma cię za nic za to co robisz......i tyle jesteś wart.

    1 11 Cytuj
  • 20 paź 2019

    Jest nas pod tym loginem pięciu, więc pudło.
    Jadem na kościół nigdy nie plułem, najwyżej pokazywałem jego defekty.
    Ale ortodoks, we wszystkim widzi jad. Dla mnie kler nie był i nie będzie świętością, i zawsze będę go krytykował jak każdą inną profesję. Jeżeli to jad, no to pluję jadem bo nie zginam karku przed klerem i nie będę, ale do kościoła chodzę regularnie,(moja bogobojna żona ma więcej nieobecności niż ja).
    Co do katalogu KK, nie wszystko biorę w ciemno. Podglądam też inne odłamy chrześcijaństwa i np. pewne rzeczy z kościoła prawosławnego mają przewagę nad KK.
    Ale to już szczegóły tylko dla mnie. Ortodoks tego nie kupi i z takim też nie pogadasz.

    Resztę o której piszesz, pominę wyrozumiałym milczeniem, aby nie posądzić cię o upośledzenie.
    pozdrawiam.

    12 1 Cytuj
  • 20 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    (...) ja osobiście mam głęboko w dupie kogo znasz.
    (...) U mnie masz zero szacunku ...
    (...)przypomnij sobie, że jest co najmniej jeden człowiek który ma cię za nic za to co robisz......i tyle jesteś wart.

    Świadectwo szacunku do drugiego człowieka , świadectwo głębokiej wiary w Boga i przykład katolicyzmu stosującego doktryny tylko te, które są dla jednostki wygodne.
    Przyklad miłość do bliźniego i niedojrzałości emocjonalnej.

    Vivaldi, zanim zaczniesz wymagać od innych, sam bądź przykładem.
    Bez tego Twoje wpisy są tylko czczym gadaniem.

    ....Współczuję....

    8 1 Cytuj
  • 20 paź 2019
    bono napisał/a:

    ale do kościoła chodzę regularnie,(moja bogobojna żona ma więcej nieobecności niż ja).

    Mi się nie musisz tłumaczyć. Po prostu co jakiś czas udowadniasz swoje stanowisko. Nie zauważasz, że pomiędzy kilkoma osobami pod niciem bono zaprzeczacie sobie. Wychodzi z tego fala gównozalewu na forum tylko po to aby wywołać i podtrzymać zamęt.
    Co do wiary to przyznałeś, że nie wierzysz a do kościoła chodzisz bo otoczenie tego od ciebie wymaga.

    bono napisał/a:

    Jeżeli chcesz abym był ślepym wyznawcą i widział Boga z odległości lat świetlnych,to aż taki mocny w wierze nie jestem

    Już ci to pisałem wielokrotnie jesteś pozorantem i trollem internetowych
    tutaj jest o tym
    https://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/14739,tylko-nie-mow-nikomu,4.html

    bono napisał/a:

    Jadem na kościół nigdy nie plułem

    tutaj jechałeś po swojemu
    https://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/14652,co-powie-ryba-ktora-psuje-sie-od-ogona,12.html

    bono napisał/a:

    Kościół to rodzaj sztuki, jeden ją odbiera i widzi w niej artyzm i wspaniały spektakl, jest wstanie płacić za wstęp i na utrzymanie obiektu i jego artystów.
    Ta sztuka daje godzinne zajęcie, w której artysta do gry angażuje widownię. Widownia śpiewa, czasem spaceruje, a część widowni również gra przypisane role.
    To coś odwrotnego niż sztuka komediowa.
    Wszystkie te rodzaje sztuki, są abstrakcją i służą do rozładowania napięcia. Żadne z tych zajęć nie daje gwarancji pełnego odprężenia, rozładowania czy satysfakcji.

    a tutaj mamy temat jak wywołujesz gównoburze, jest też wątek wplątany LGBT i nie przeszkadzały ci profanacje. Po prostu jesteś śmiesznie skrajny co świadczy że nie wiarygodny co ci kiedyś udowodnił strożaninek. Poszukać ci jak to podsumował i tych twoich kłamstw? Zostały nieźle sklasyfikowane i zebrane przez niego.

    Lukaszz napisał/a:

    Vivaldi, zanim zaczniesz wymagać od innych, sam bądź przykładem.
    Bez tego Twoje wpisy są tylko czczym gadaniem.
    ....Współczuję....

    Jesli akceptujesz tego sztucznego trolla to gratuluję. Ja w tym przypadku nie należę do tych co nadstawiają drugi policzek a ty rób jak uważasz.....możesz też współczuć :-)
    ale najpierw ułóż sobie w głowie wpisy tego gościa całość przeczytaj to tylko 7 stron ale polecam trzecią
    https://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/5457,katolicyzm-w-zyciu-codziennym,3.html

    nadal nie zauważasz po co troll tu jest ??? I to w każdym temacie......na pewno nie po to aby z tobą czy ze mną rozmawiać. Ma płacone za gównowpisy, komentuje tematy dnia dzisiejszego, rozkręca burze. Najpierw poobserwuj, przeanalizuj a potem moralniaka wrzucaj.

    1 12 Cytuj

Odpowiedz