Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 11 lut 2020
    robert napisał/a:

    Tak, a jak się to ma do wyzywania prezydenta od chu.... i to jest to samo co??

    Chuj.m może być każdy, ale rasistowski
    drugi sort, to , złodziej czy zdradziecka morda , to ch.j przy tym, to pieszczotliwe słowo.

    24 3 Cytuj
  • 11 lut 2020
    bono napisał/a:

    Chuj.m może być każdy, ale rasistowski
    drugi sort, to , złodziej czy zdradziecka morda , to ch.j przy tym, to pieszczotliwe słowo.

    Szkoda komentować i tyle w temacie

    6 22 Cytuj
  • 11 lut 2020
    robert napisał/a:

    Tak tak pogratulować chwastom, uroczystości państwowe a tu grupa 15 oszołomów gwizdy, wyzwiska, co za kultura, ale czego się nich spodziewać.

    oszołomów która się tłucze wozem Drzymały od zlotu do zlotu KODu. Jeszcze udowadniają, że to spontanicznie rdzenni mieszkańcy. Coś tam dzień wcześniej mówili o mowie nienawiści po czym prezydenta zch*****wać? Coż.....czego po nich można się spodziewać to jest tutaj w zalążku na forum. Uruchomili wszystkich przed wyborami teraz. Problem mają jednak, znów nie widzą że sobie w kolano strzelają. Przez tych KODziarzy w Pucku Małgorzata może się już zacząć pakować. Przyklejony uśmiech, misia przybiła z nimi i pozamiatała.
    Powiedzcie mi KODziarze tutaj, jak trzeba być tępym żeby nie wyciągać wniosków z własnych porażek. Czy nie widzicie tego, że gracie na własną porażkę? Generalnie można wam podziękować za wasz własny czarny pijar.......musiałem to tłumaczyć jak odrzucacie od siebie?
    O Macronie nawet nie podnoszę tematu......szkoda głową o mur tłuc itd itd. Jego jeszcze ktoś w Europie poważnie odbiera? Zawsze może przymusić pałami do zalajkowania jego pomysłów. Ot demokracja francuska :-))) W sumie mógłby się tu przydać na chwilę. Przejechałby się walcem po KODziarzach oj wtedy to byłoby niedemokratycznie :-))) a w Pucku wpadłby, spacyfikował kamizelki z KODu i byłby spokój. To ci demokracja :-)
    KODziarze czy Wy czasem sami myślicie co piszecie?

    6 25 Cytuj
  • 11 lut 2020
    Vivaldi napisał/a:

    oszołomów która się tłucze wozem Drzymały od zlotu do zlotu KODu. Jeszcze udowadniają, że to spontanicznie rdzenni mieszkańcy. Coś tam dzień wcześniej mówili o mowie nienawiści po czym prezydenta zch*****wać? Coż.....czego po nich można się spodziewać to jest tutaj w zalążku na forum. Uruchomili wszystkich przed wyborami teraz. Problem mają jednak, znów nie widzą że sobie w kolano strzelają. Przez tych KODziarzy w Pucku Małgorzata może się już zacząć pakować. Przyklejony uśmiech, misia przybiła z nimi i pozamiatała.
    Powiedzcie mi KODziarze tutaj, jak trzeba być tępym żeby nie wyciągać wniosków z własnych porażek. Czy nie widzicie tego, że gracie na własną porażkę? Generalnie można wam podziękować za wasz własny czarny pijar.......musiałem to tłumaczyć jak odrzucacie od siebie?
    O Macronie nawet nie podnoszę tematu......szkoda głową o mur tłuc itd itd. Jego jeszcze ktoś w Europie poważnie odbiera? Zawsze może przymusić pałami do zalajkowania jego pomysłów. Ot demokracja francuska :-))) W sumie mógłby się tu przydać na chwilę. Przejechałby się walcem po KODziarzach oj wtedy to byłoby niedemokratycznie :-))) a w Pucku wpadłby, spacyfikował kamizelki z KODu i byłby spokój. To ci demokracja :-)
    KODziarze czy Wy czasem sami myślicie co piszecie?

    patrz co Ty piszesz wszech wiedzący z bożej łaski mechaniku po ogólniaku

    10 4 Cytuj
  • 11 lut 2020

    Gdzie ludzie PiS, tam tłumy. A to dzieci ze szkół a to kółko różańcowe , a to szkółka wojskowa, spęd ludzi skąd się da. I to wspaniała powtórka z lat jedynie słusznej władzy.

    9 3 Cytuj
  • 12 lut 2020
    robert napisał/a:

    Tak tak pogratulować chwastom, uroczystości państwowe a tu grupa 15 oszołomów gwizdy, wyzwiska, co za kultura, ale czego się nich spodziewać.

    Kolego, masz jakiś namacalny dowód że używali takich słów, na nagraniach nie słychać a Ty o tym wiesz? Skąd?

    "Republika Banasiowa" - wiesz skąd się to hasło wzięło

    "Będziesz siedział" - a tutaj domyślasz się z jakiego powodu?

    "Marionetka" - tutaj też czekam aż wyjaśnisz co mieszkańcy mieli na myśli

    No to dawaj.....

    3 2 Cytuj
  • 12 lut 2020
    Vivaldi napisał/a:

    oszołomów która się tłucze wozem Drzymały od zlotu do zlotu KODu. Jeszcze udowadniają, że to spontanicznie rdzenni mieszkańcy. Coś tam dzień wcześniej mówili o mowie nienawiści po czym prezydenta zch*****wać? Coż.....czego po nich można się spodziewać to jest tutaj w zalążku na forum. Uruchomili wszystkich przed wyborami teraz. Problem mają jednak, znów nie widzą że sobie w kolano strzelają. Przez tych KODziarzy w Pucku Małgorzata może się już zacząć pakować. Przyklejony uśmiech, misia przybiła z nimi i pozamiatała.
    Powiedzcie mi KODziarze tutaj, jak trzeba być tępym żeby nie wyciągać wniosków z własnych porażek. Czy nie widzicie tego, że gracie na własną porażkę? Generalnie można wam podziękować za wasz własny czarny pijar.......musiałem to tłumaczyć jak odrzucacie od siebie?
    O Macronie nawet nie podnoszę tematu......szkoda głową o mur tłuc itd itd. Jego jeszcze ktoś w Europie poważnie odbiera? Zawsze może przymusić pałami do zalajkowania jego pomysłów. Ot demokracja francuska :-))) W sumie mógłby się tu przydać na chwilę. Przejechałby się walcem po KODziarzach oj wtedy to byłoby niedemokratycznie :-))) a w Pucku wpadłby, spacyfikował kamizelki z KODu i byłby spokój. To ci demokracja :-)
    KODziarze czy Wy czasem sami myślicie co piszecie?

    spyra popatrz tylko nie w tv pisowaskiej tłum ludzi i co te ku...wa stare dziady wypowiadały się jak szły z ta gazeta piosowska i tym sakiewicz czy jak mu tam oglądnij

    9 3 Cytuj
  • 12 lut 2020
    kynio napisał/a:

    patrz co Ty piszesz wszech wiedzący z bożej łaski mechaniku po ogólniaku

    szkoda mi klawiatury na ciebie wycierać......

    3 6 Cytuj
  • 12 lut 2020

    Ja już kwa mam dość, GetBack fundował nagrody politykom PiS? Dlatego przymykali oko?
    zdjecie

    4 1 Cytuj
  • Pietja 12 lut 2020
    prywatnie napisał/a:

    Kolego, masz jakiś namacalny dowód że używali takich słów, na nagraniach nie słychać a Ty o tym wiesz? Skąd?

    "Republika Banasiowa" - wiesz skąd się to hasło wzięło

    "Będziesz siedział" - a tutaj domyślasz się z jakiego powodu?

    "Marionetka" - tutaj też czekam aż wyjaśnisz co mieszkańcy mieli na myśli

    No to dawaj.....

    Pewnie, że słychać. Sami siebie nagrali

    https://twitter.com/BratWodza/status/1227232438763638785

    2 2 Cytuj
  • 13 lut 2020

    Koledzy z prawicy tak bardzo chcieli na tych nagraniach usłyszeć "Ty ch*" że w końcu usłyszeli, OMG szkoda słów. To tak jak z Witek w której głowie nagle pojawiła się awaria. Oj ostro po bandzie jedziecie :D, zaczynałbym się bać... Republika bananowa! Republika Banasiowa!

    -----Fundacja ePaństwo ustaliła, że w listopadzie ubiegłego roku podczas kuriozalnego głosowania w Sejmie nad kandydatami do Krajowej Rady Sądownictwa nie doszło do awarii – podaje "Rzeczpospolita". Innymi słowy, marszałek Elżbieta Witek nie musiała anulować głosowania, które miało zakończyć się przegraną dla nominowanych do Rady przez partię rządzącą.

    Do wspomnianego głosowania doszło 21 listopada 2019 roku. Kiedy posłowie oddawali swoje głosy na poszczególnych kandydatów do neo-KRS do marszałek Sejmu Elżbiety Witek podbiegła jedna z posłanek PiS i powiedziała jej, że "trzeba anulować głosowanie", bo PiS przegra.

    Pech chciał, że Witek nie wyłączyła mikrofonu i wszyscy słyszeli słowa posłanki. Opozycja zaczęła krzyczeć i protestować. Wpadka nie wpłynęła jednak na decyzję marszałek, która stwierdziła, że unieważnia wynik głosowania ze względu na zgłaszane przez posłów awarie maszyn do głosowania (całość tekstu tutaj https://natemat.pl/299361,witek-nie-musiala-anulowac-glosowania-w-sejmie-ustalono-ze-nie-bylo-awarii )

    3 2 Cytuj
  • 13 lut 2020

    Obok była budowa i podsłuchali systemem z Izraela, jak robotnik wolał kolegę.
    Ale nawet na tym systemie ledwo go słychać, bo to gdzieś 500 m od służb podsłuchowych rządowych.

    4 3 Cytuj
  • Pietja 13 lut 2020

    Platformerzy już sami nie wiedzą jak się odnosić do wszystkich tych wypuszczanych jak bąki, śmiesznych tłumaczeń TVN i Wybiórczej.
    Listy poparcia do KRS - porażka
    Pseudo uchwała SN - porażka
    Obrona Kwaśniewskiego - porażka
    Przytulenie się do agenta Tomasza - porażka
    Debata w PE w sprawie praworządności z ośmieszającą frekwencją - porażka

    Same porażki. Jak żyć będąc stronnikiem Sowy plotącego banialuki na rynku?
    Na domiar tego wszystkiego jeszcze problemy ze słuchem lub, co bardziej prawdopodobne, selektywne słyszenie.
    Niezłą bekę można z was ciągnąć :)

    2 5 Cytuj
  • 13 lut 2020
    Mohikanin napisał/a:

    Same porażki. Jak żyć będąc stronnikiem Sowy plotącego banialuki na rynku?
    Na domiar tego wszystkiego jeszcze problemy ze słuchem lub, co bardziej prawdopodobne, selektywne słyszenie.
    Niezłą bekę można z was ciągnąć :)

    Ja się zastanawiam kiedy zorientują się, że robią pod górę ale sobie. Generalnie można nie przeszkadzać i to wystarczy :-)

    Mnie do dzisiaj zastanawia jak można przedłożyć projekt ustawy (ten o kobietach) i .....nie przyjść zagłosować :-))) brzuch ze śmiechu mnie boli do dzisiaj. A reszta tak jak mówisz, pasmo .....no właśnie czego?

    4 5 Cytuj
  • 18 lut 2020

    Pięć lat temu cały budżet TVP z abonamentem wynosiła 1.5 mld zł
    Dzisiaj dodatkowo poza budżetem TVP dostaje 2 mld zł.
    Przy czym TVP info i Wiadomości powinny nazywać się "Pisowska Szczujnia".

    I jeżeli PiS zmienia Sądy tak jak TVP.... to, to wracamy do czasów gdzie, "ostatni gasi światło".

    6 1 Cytuj
  • 18 lut 2020
    bono napisał/a:

    to, to wracamy do czasów gdzie, "ostatni gasi światło".

    Przeglądnij pozakładane przez siebie wątki. Faktycznie wracasz w kółko w to samo miejsce: ryba psuje się od głowy, dno i metr mułu, ostatni gasi światło itd itd.....i gasimy to światło od 8 lat a tymczasem już nie jesteśmy krajem rozwijającym się tylko rozwiniętym, budżet się zapina, rozlewa się właśnie wór pieniędzy na służbę zdrowia itd itd
    Bono nie otwieraj sobie żył za wcześnie, będzie dobrze.

    6 Cytuj
  • Anty 18 lut 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Przeglądnij pozakładane przez siebie wątki. Faktycznie wracasz w kółko w to samo miejsce: ryba psuje się od głowy, dno i metr mułu, ostatni gasi światło itd itd.....i gasimy to światło od 8 lat a tymczasem już nie jesteśmy krajem rozwijającym się tylko rozwiniętym, budżet się zapina, rozlewa się właśnie wór pieniędzy na służbę zdrowia itd itd
    Bono nie otwieraj sobie żył za wcześnie, będzie dobrze.

    Wór się bardzo rozlewa - ostatnio wykonując holtera ciśnieniowego, musiałem zabrać ze sobą baterie AAA, bo przychodnia (NFZ) nie miała swoich.

    5 16 Cytuj
  • 18 lut 2020

    Weź napisz jak Ci wyszedł. Sądząc po wpisach a bardziej antywPiSach powinieneś trochę zadbać o swoje nerwy.......po co Ci to?
    Sam widzisz, że na swoich bateriach jesteś pewny wyniku, na tych z przychodni bateriach pisowskich :-))) to kto wie co by wyszło......i takie to brednie, sam się nakręcasz a potem kłopoty. Nie przyszło Ci do głowy, że ktoś po prostu nie zamówił/kupił itp bo zarobieni albo nastąpiło wdupiemanie.
    Ale jeśli myślisz jak napisałeś, to trzymaj pod łóżkiem jeden kanister z paliwem, tak z 5 litrów wystarczy. Będziesz miał pewność, że jak karetka NFZtu przyjedzie to Cię dowiozą na SOR.
    Musisz ochłonąć z tymi bredniami. Zdrowia Ci życzę.

    10 9 Cytuj
  • Anty 18 lut 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Weź napisz jak Ci wyszedł. Sądząc po wpisach a bardziej antywPiSach powinieneś trochę zadbać o swoje nerwy.......po co Ci to?
    Sam widzisz, że na swoich bateriach jesteś pewny wyniku, na tych z przychodni bateriach pisowskich :-))) to kto wie co by wyszło......i takie to brednie, sam się nakręcasz a potem kłopoty. Nie przyszło Ci do głowy, że ktoś po prostu nie zamówił/kupił itp bo zarobieni albo nastąpiło wdupiemanie.
    Ale jeśli myślisz jak napisałeś, to trzymaj pod łóżkiem jeden kanister z paliwem, tak z 5 litrów wystarczy. Będziesz miał pewność, że jak karetka NFZtu przyjedzie to Cię dowiozą na SOR.
    Musisz ochłonąć z tymi bredniami. Zdrowia Ci życzę.

    Ochlon Ty, bo od +30 lat nic nie robisz tylko plujesz jadem na ludzi, ktorzy maja inna opinie niz Twoja.

    8 15 Cytuj
  • 18 lut 2020

    Opinię o bateriach na NFZ w nawiązaniu do worka pieniędzy wsypanych? Weź ....... :-)
    Teraz cię zaczynam powoli rozumieć i przestaje się dziwić : wchodzi ktoś roszczeniowy (od +8 lat bo wcześniej był raj w szpitalu) to się nie dziwię, że od drzwi pielęgniarka stwierdziła, że właśnie się baterie skończyły :-)

    9 3 Cytuj
  • 18 lut 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Przeglądnij pozakładane przez siebie wątki. Faktycznie wracasz w kółko w to samo miejsce: ryba psuje się od głowy, dno i metr mułu, ostatni gasi światło itd itd.....i gasimy to światło od 8 lat a tymczasem już nie jesteśmy krajem rozwijającym się tylko rozwiniętym, budżet się zapina, rozlewa się właśnie wór pieniędzy na służbę zdrowia itd itd
    Bono nie otwieraj sobie żył za wcześnie, będzie dobrze.

    Robię tu za elementarz dla takich ja Ty. Łopatą do głowy i to przez lata,
    może efekty będą jak będziesz na emeryturze, albo umrzesz głupi.

    4 5 Cytuj
  • Anty 18 lut 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Opinię o bateriach na NFZ w nawiązaniu do worka pieniędzy wsypanych? Weź ....... :-)
    Teraz cię zaczynam powoli rozumieć i przestaje się dziwić : wchodzi ktoś roszczeniowy (od +8 lat bo wcześniej był raj w szpitalu) to się nie dziwię, że od drzwi pielęgniarka stwierdziła, że właśnie się baterie skończyły :-)

    Tobie niedługo 50 lat stuknie, życzę więc byś mógł zaznać polskiego NFZ z czymś co właśnie dotyka panów 50+

    https://progressforpoland.org/%EF%BB%BFkolejny-polski-absurd-raka-prostaty-bedziesz-leczyl-na-etapie-z-przerzutami

    2 14 Cytuj
  • 20 lut 2020

    bardzo ci dziękuję za życzliwość, generalnie od kilku lat stosujecie hipokryzję ale jak się was rozbuja to wychodzi co wychodzi :-)
    https://www.pch24.pl/lewica--demokracja--nienawisc,65936,i.html

    bono napisał/a:

    Robię tu za elementarz dla takich ja Ty. Łopatą do głowy i to przez lata,
    może efekty będą jak będziesz na emeryturze, albo umrzesz głupi.

    Bono mój pierwszy elementarz "Ala ma kota" wnosił więcej niż ty jako elementarz z tą twoją robotą łopatą - skąd takie porównanie znalazłeś ? :-)))

    jeden o raku, drugi o śmierci ....... LEWICA :-) ...... wam faktycznie wystarczy nie przeszkadzać :-)

    6 3 Cytuj
  • Anty 20 lut 2020
    Vivaldi napisał/a:

    bardzo ci dziękuję za życzliwość, generalnie od kilku lat stosujecie hipokryzję ale jak się was rozbuja to wychodzi co wychodzi :-)
    https://www.pch24.pl/lewica--demokracja--nienawisc,65936,i.html

    Bono mój pierwszy elementarz "Ala ma kota" wnosił więcej niż ty jako elementarz z tą twoją robotą łopatą - skąd takie porównanie znalazłeś ? :-)))

    jeden o raku, drugi o śmierci ....... LEWICA :-) ...... wam faktycznie wystarczy nie przeszkadzać :-)

    Waldemarze, otrzymujesz od życia i otoczenia dokładnie to co sam dajesz. Chciałbyś coś więcej lub lepiej, milej... to sam taki bądź...

    2 12 Cytuj
  • 20 lut 2020

    ale ja jestem bardzo zadowolony, nie marudzę że bateryjek nie dostałem, że dzieci to nie argument, że media to dno, że wszystko naokoło jest z gównolitu. To nie mi wątroba gnije, psuje się i sieje naokoło po forach :-)
    W przeciwieństwie do Ciebie (pragmatycznie) życzę Ci zdrowia po tym holterze, żyj długo i szczęśliwie a 13ta emerytura niech ci pomoże. Chętnie zapracuje na nią moim podatkiem skoro są osoby które nie mają dzieci aby na nich zapracowały. Proponuję przemyśleć czego oczekujesz i co otrzymujesz oraz od kogo.

    7 3 Cytuj

Odpowiedz