Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • Anty 20 lut 2020

    Bardzo mnie cieszy, że teraz życzysz mi zdrowia gdzie poprzednio się wyzłośliwiłeś.
    Dla Ciebie każda opinia inna niż Twoja jest wroga. Tak było zawsze, tak jest i tak będzie. Dlatego w Państwie PiS trzeba mieć swoje bateryjki do holtera i mężczyźni w naszym wieku dostają leczenie na najczęściej występującego raka męskiego jak maja przerzuty.

    Zdrowaś Maryjo!

    5 11 Cytuj
  • 20 lut 2020

    A mnie się te podchody Banasia z NIK-iem i PiS-u z CBA Kamińskiego i prokuraturą Ziobry podobają. To wielki sukces dożyć takiego państwa. Porażki Po, Macrona, Merkel, Jourową etc. zostawmy. Sukcesy tej władzy widoczne gołym okiem. Nawet wyborca PiS je zaczyna dostrzegać. Nie mylić z wyznawcą. Emeryci pieją z zachwytu i już się prężą do urny biec, trzynastki i czternastki dostaną, kolejki do lekarzy sami skracają , strzelając kopytami i umierając najszybciej w Europie, koszyki Dudy im obiecano, nie straszna im inflacja. Żyć , nie umierać. Republika bananana

    5 3 Cytuj
  • 20 lut 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Bardzo mnie cieszy, że teraz życzysz mi zdrowia gdzie poprzednio się wyzłośliwiłeś.

    Nigdzie nie znajdziesz abym ci raka życzył "przyjacielu" ale w mojej ocenie to powinieneś zupełnie co innego zacząć u siebie diagnozować. Być może tam leżą problemy zdrowia fizycznego.

    Seneka napisał/a:

    Żyć , nie umierać. Republika bananana

    Wszelki duch byłego wójta Pcimia chwali. No toś mnie zaskoczył wizytą. KODowcy po Ciebie posłali Andrzeju?
    Czekaj znajdę jakiś pozytyw tej wizyty : na pewno jakość konwersacji wzrośnie, baaa nawet będzie po łacinie, ale merytorycznie to będziemy w jeszcze bardziej czarnej d...e.
    Muszę gdzieś znaleźć jak się odgrażałeś, że się 10-ty raz żegnasz a jednak zielony stolik ciągnie :-)
    Czym chata bogata.

    3 9 Cytuj
  • Anty 21 lut 2020

    Waldku, Ty u się siebie tez zdiagnozuj - awanturnictwo

    4 13 Cytuj
  • 21 lut 2020

    Czekaj czekaj, musze poszukać podobnego do ciebie. Zawsze odpowiadał moimi słowami, nic swojego, zawsze kopia tego co napisałem. Poczekaj chwilkę to było w temacie KODziarzy. Masz prawie identyczny styl.

    5 3 Cytuj
  • Anty 21 lut 2020

    Szukajcie, a znajdziecie... kłótnika

    2 13 Cytuj
  • 21 lut 2020

    KODziarz napisał i dymił o kościele i klerze jest i artykuł, choć jest oddzielny wątek ale KOD musiał wyciągnąć nowy pisząc o chłopcu w Niemczech :-) dziecinada
    https://prawy.pl/36092-george-soros-wylozyl-650-tys-dolarow-na-rozegranie-kosciola-katolickiego/

    Teraz KODziarz dorzucił temat szkolnictwa jest i bohater, choć w tym temacie jest oddzielny wątek
    444040-fundacja-wspierana-przez-sorosa-wspiera-strajk-nauczycieli

    Generalnie każdy temat da się połączyć z waszym patronem. Mam wrażenie, że dostajecie dyspozycje które tematy przed wyborami poruszać. Uaktywnili się mocno wszyscy KODowcy
    https://wolna-polska.pl/wiadomosci/jak-ludzie-sorosa-stworzyli-pierwszy-kod-2016-01

    Wrócili starzy KODziarze i nagle wraz z wyjazdem DUDybusa w Polskę się tłok od KODziarzy robi na forum któzy siedzieli cicho przez pół roku. Ciekawe dlaczego? To przez pół roku były baterie do holtera a teraz brakło? :-)))

    https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/976467,george-soros-rzadzi-polskimi-organizacjami-pozarzadowymi.html

    5 Cytuj
  • Anty 21 lut 2020

    Udowodnij, a nie rzucaj oskarżenia.

    3 14 Cytuj
  • 21 lut 2020

    Ale co mam udowodnić? Coś co jest oczywiste?
    Wyjeżdża Duda busem i po chwili wpadasz wrzucasz płacz, że Ci NFZ nie dał bateryjek do holtera, później bono wrzuca że nie miał w 2012 jak dojechać do Gliwic i musiał po płytach (choć autostrada zrobiona od 2006 lub 2008 roku), później znów wrzuta o księdzu co to ma syna w Niemczech, na tą chwilę wpada były wójt Pcimia co to mu izba obrachunkowa wyłuszczyła w protokole braki w kasie i ów wójt robi wrzutki w swoim stylu szkolnictwa i awanturnikach zapominając o swoich awanturach, solidarności i teczkach, w między czasie sam dopisujesz w temacie 500+ że dzieci nie mogą być argumentem.
    Na co ci to wygląda? Dla mnie to zlocik byłego KODu i realizacja ogólnopolskiej kampanii wściekłości, zalewajka dezinformacji, brudna kampania i fakenewsy. Uruchomione akurat teraz? Przez ostatnie pół roku nie płacili skoro was nie było?
    Pomyliłem się? Pozornie nie połączone wątki płaczu na forum i napływ niby nowych co to poczuli dno w Polsce jest zadziwiająco dużo w ostatnich dniach. Jaka powtórka zadziwiająco podobna.
    Niestety znów kicha będzie, tym razem w mojej ocenie nawet drugiej tury nie będzie :-)
    Czy wy nie nauczyliście się, że nie tędy droga aby życzyć komuś raka, personalizować wpisy, wylewać fekalia? Kiedy wy się nauczycie właściwej promocji, innej niż kwas psującej się wątroby?

    10 6 Cytuj
  • Anty 21 lut 2020

    Zupełnie tego nie kumam.

    Idę do lekarza zrobić badania na NFZ, który od kilkudziesięciu lat płacę, przychodnia nie ma nawet na baterie AAA i wymaga ode mnie przyniesienia swoich baterii do badania, zleconego przez państwowego lekarza. Nie kumam tego, że mam się cieszyć z tego jak to działa, kiedy nie działa.

    Co następne? Igły i strzykawki jak mi będą robić koronografię w szpitalu?

    Zaraz wpadnie Myśleniczanin007 i powie, że barachło któremu nie wyszło w życiu wyciąga szkolne przezwiska na forum internetowym trzydzieści lat później, tymczasem dzieje się tak dlatego, że taka Spyra - wieczny awanturnik i najbardziej kłótliwa osoba w okolicy każdego swojego oponenta wrzuca do jednego worka.

    Tak Waldemarze, musiałem kupić swoje bateryjki i choć wydatek to żaden, to to do bólu żałosne, że Państwo Polskie coś takiego robi ubezpieczonym obywatelom.

    4 16 Cytuj
  • Anty 21 lut 2020

    Drugi przykład to korona na zębie - na NFZ bez szans bym uratował 6, prywatnie? oczywiście wszystko się da, kwestia ceny - 1200 zł za koronę na trzonowcu.

    I z tego co da się wyczytać NFZ stopniowo ogranicza finansowanie leczenia stomatologicznego, już nie wspominając o protetyce.

    5 15 Cytuj
  • 21 lut 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Zaraz wpadnie Myśleniczanin007 i powie, że barachło któremu nie wyszło w życiu wyciąga szkolne przezwiska na forum internetowym trzydzieści lat później(...) że taka Spyra - wieczny awanturnik i najbardziej kłótliwa osoba w okolicy każdego swojego oponenta wrzuca do jednego worka.

    ale wiesz że wprowadziłeś element hipokryzji : to nie 007 używał "Spyra" jako starej ksywki a ta ksywka właśnie z lat szkolnych LO.
    Ty ja chyba rozkminiam powoli o co Ci chodzi. Mam wrażenie że "wieczny awanturnik i najbardziej kłótliwa osoba" przywołuje jakieś kompleksy sprzed 30 lat a 007 trafił w punkt.
    Personalizujesz wpisy bo być może coś ci kiedyś imponowało i na starość chcesz się identyfikować, bo nie ma co opowiadać z młodości :-)))

    Co do bateryjek, bo ci to siedzi na wątrobie a bardziej na sercu. Weź sprawdź u dyrekcji szpitala dlaczego się to stało? Zadaj pytanie czy pieniądze rządowe przez samorząd nie dotarły na te bateryjki? Później się tu gorączkuj.
    Mogło tak być jak u Rafała w stolycy, swojego czasu brakowało ale się okazało, że dostał wszystko o co wnioskował więc chyba z liczeniem i wnioskiem był kłopot. Sprawdź temat bo z tego co mi wiadomo, wypożyczając sprzęt rzadko kiedy źródło zasilania jest dostarczane, nawet tutaj
    http://pro-plus.pl/sites/default/files/oferta.pdf
    a też na NFZ.
    Wpadnę późnym wieczorem, bo musze lecieć zarobić na podatek żeby do NFZ dotarł na twoje baterie, sprawdzę późno lub jutro coś za następne bzdury napisał :-)

    2 6 Cytuj
  • Anty 21 lut 2020

    W szkole też słabo ci szło z czytaniem między wierszami, ironią, sarkazmem, odczytywaniem ukrytych znaczeń. Zawsze zachodziłem w głowę jak mogli cię dopuścić do matury. Chyba tego nigdy nie zrozumiem.

    Personalizacja wpisów? Zasłużona. Seneka chyba mógłby coś powiedzieć o Twoim personalizowaniu wpisów względem jego zacnej osóbki...

    4 14 Cytuj
  • 21 lut 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    W szkole też słabo ci szło z czytaniem między wierszami, ironią, sarkazmem, odczytywaniem ukrytych znaczeń. Zawsze zachodziłem w głowę jak mogli cię dopuścić do matury. Chyba tego nigdy nie zrozumiem.

    Personalizacja wpisów? Zasłużona. Seneka chyba mógłby coś powiedzieć o Twoim personalizowaniu wpisów względem jego zacnej osóbki...

    Zostaw ciecia. Taki wszystko wychodzi, wydrepcze. Maturę, studia. Później wszyscy się z takim męczą. Nie dołączajmy do nich. Oprócz wątroby, prostaty możemy mieć problemy neurologiczne i kto rzeczywistość skrytykuje. Tylko my. Maturę robił z Obajtkiem skoro go tak wspomina, studia w Radomiu. Wszystko wychodzi, wydrepcze. Andrzeja też śledził przez pół roku, a to na FB, a to w RIO, a to w IPN. Każdy, kto się z nim nie zgadza to Kodziarz, esbek, komunista, no i musowo złodziej. A jakże. On z tej wyższej półki, jako rzecze Prezes. Droga na tę półkę wyżej opisana, matura w drugim lub trzecim liceum, studia w Radomiu, najlepiej coś do umorzenia i Jarek na szczyty zaprosi. V.ivaldiego nie zaprosił, bo chyba nic nie przeskrobał i umorzyć nie ma co, czytaj jaką nie ma na niego. Niepewny. Niech się męczy na forum . Lecz po co my się z nim męczyć mamy. Nie znosi braku zainteresowania. I olać go należy.

    6 2 Cytuj
  • 22 lut 2020

    No popatrz Anty używałeś w życiu ironii, sarkazmu i ukrytych przesłań i wątroba ci od tego gnije, popatrz co to się porobiło, a wystarczyło prosto i uczciwie żyć. Nawet innym życzysz aby nie byli zdrowsi od ciebie. Dlaczego? Coś mi się nie wydaje, żeby ktoś z moich z LO holtera zakładał więc wafelku ciepły historia dorobiona naprędce.

    Każdemu dorabiacie historię w razie potrzeby chwili?
    Fakty są faktami Seneko, ale weź wytłumacz koledze AntyCośTam jak to jest źle w tych szpitalach na NFZ, info masz z pierwszej ręki. W Suchej tez brakło baterii? Tam też dno i metr mułu bo baterii nie ma?
    Andrzeju ile to razy olewałeś i stąd odchodziłeś? Wracałeś pod innym nickiem paląc Jana "nieeee to nieee ja , ja bym nigdy przenigdy, jam czysty i krystaliczny"........coś chcesz dodać w uczciwości?
    Aaaaa i żeby nie było z IPNem wysypałeś się sam jak łajza, nikt nie pytał , przyleciałeś i zacząłeś opowiadać "uffff nie ma nic w moich teczkach".....to wystarczyło zapytać a "dlaczego uffff sprawdzałeś" :-))) popatrz ja nawet nie muszę sprawdzać bo faktycznie nic do umorzenia, nie ma potrzeby teczki palić :-)))
    .......coś więcej o prawości i demokracji KODziarze?

    1 5 Cytuj
  • Anty 22 lut 2020

    Przecież to Ty na moją wiadomość o tym że musiałem przynieść baterie mnie wyśmiałeś. Ty nigdy nie potrafiłeś się przyznać do błędu, zawsze ze wszystkimi się kłóciłeś. Taki typowy sarmacki awanturnik. Ble.

    3 13 Cytuj
  • 22 lut 2020

    Taki lokalny Bronek Wildstein?

    4 2 Cytuj
  • 24 lut 2020

    "Super Express" sprawdził bilans ostatnich dwóch miesięcy rządu PiS. Jak się okazało, w grudniu 2019 roku i styczniu 2020 roku ministrowie przyznali resortowym urzędnikom nagrody w wysokości niemal 30 milionów złotych.

    Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/prasa/news-super-express-ministrowie-przyznali-30-mln-zl-premii,nId,4344752#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

    1 1 Cytuj
  • Janek Sal 24 lut 2020

    BO IM TO SIĘ PO PROSTU NALEŻAŁO gdybyś dostał tak na pstryk 60 tys gratis z niczego nie klaskał byś . zresztą widzę tu chyba bez tej kasy klakierów z dwu stron ci co dostali i ci co myślą że dostaną . a karawana idzie dalej

    3 Cytuj
  • 25 lut 2020
    maktor napisał/a:

    "Super Express" sprawdził bilans ostatnich dwóch miesięcy rządu PiS. Jak się okazało, w grudniu 2019 roku i styczniu 2020 roku ministrowie przyznali resortowym urzędnikom nagrody w wysokości niemal 30 milionów złotych.

    Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/prasa/news-super-express-ministrowie-przyznali-30-mln-zl-premii,nId,4344752#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

    Było o tym przed poprzednimi wyborami. Bono to samo klepał o nagrodach. To było wtedy jak prezes zarządził "oddajemy" ale nie istotne. Wy macie jakieś schematy tych tematów, bo się powtarzają. Wtedy odpowiedziałem tak jak i teraz : przyjmę każdego do mojej firmy który mi ją podrasuje o 100% i chętnie oddam 30% z tego temu kto to rozkręci. Normalna rzecz. Dam im drugie 30mln jeśli podkręcą budżet (teraz za PiS już zapięty) o drugie tyle co zrobili. Widzisz w tym jakaś nienormalność? Jeszcze raz : zapraszam do mnie do firmy który realnie i namacalnie rozkręci ją o 100% czyli o drugie tyle, realnie w pieniądzach a nie w opowieściach że moja firma to zielona wyspa. Płacę z tego wykręconego zysku 30% ! Są chętni i mądrzy i odważni?
    Budżet krajowy, regionalny czy lokalny to nic innego jak budżet firmy. Te same prawa winien/ma i bilans.

    8 Cytuj
  • 25 lut 2020

    "Ostatnie wydarzenia wpłyną na głosowanie w wyborach prezydenckich. To ważne, byśmy odzyskali państwo dla obywateli. Prezes Jarosław Kaczyński wielokrotnie mówił, że nie podoba mu się imposybilizm. A ja powiem, że mi się nie podoba posybilizm państwa, posybilizm struktur państwowych, które mogą zrobić z każdym, co im się podoba. Taki posybilizm Polacy powinni odrzucić - sugeruje Kwaśniewski.

    Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-aleksander-kwasniewski-instytucje-naduzywaja-praw-by-niszczy,nId,4346964#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

    2 1 Cytuj
  • Janek Sal 25 lut 2020
    maktor napisał/a:

    "Ostatnie wydarzenia wpłyną na głosowanie w wyborach prezydenckich. To ważne, byśmy odzyskali państwo dla obywateli. Prezes Jarosław Kaczyński wielokrotnie mówił, że nie podoba mu się imposybilizm. A ja powiem, że mi się nie podoba posybilizm państwa, posybilizm struktur państwowych, które mogą zrobić z każdym, co im się podoba. Taki posybilizm Polacy powinni odrzucić - sugeruje Kwaśniewski.

    Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-aleksander-kwasniewski-instytucje-naduzywaja-praw-by-niszczy,nId,4346964#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

    imposybilizm to sytuacja, w której ktoś uznaje za konieczne zrobienie czegoś, ale okoliczności, procedury i przepisy prawne powodują, że jest to niemożliwe lub trwa bardzo długo; słowo książkowe

    POSYBILIZM

    KIERUNEK W RUCHU ROBOTNICZYM NA PRZEŁOMIE XIX I XX W. ZAKŁADAJĄCY DĄŻENIE DO TEGO, CO W DANYCH WARUNKACH JEST MOŻLIWE DO OSIĄGNIĘCIA

    czy tylko Kwasniewski ?

    1 Cytuj
  • Beata 27 lut 2020

    Kolejne dobre wiadomości.
    Prezes PKN Orlen: Nasza firma jest jedną z najlepiej rozwijających się firm w tej części Europy
    https://wnet.fm/2020/02/27/prezes-pkn-orlen-nasza-firma-jest-jedna-z-najlepiej-rozwijajacych-sie-firm-w-tej-czesci-europy/

    6 Cytuj
  • 27 lut 2020
    Bagietka napisał/a:

    Kolejne dobre wiadomości.
    Prezes PKN Orlen: Nasza firma jest jedną z najlepiej rozwijających się firm w tej części Europy
    https://wnet.fm/2020/02/27/prezes-pkn-orlen-nasza-firma-jest-jedna-z-najlepiej-rozwijajacych-sie-firm-w-tej-czesci-europy/

    Byliby wcześniej lepsi gdyby na rynku np niemieckim nie musieli występować incognito jako Star. Niestety nie mogli a Tusku w tym nie pomagał a nawet przeszkadzał.

    Teraz będzie jazda dopiero a punktem wspólnym jest znów Tusk : prawie sprzedał LOT Lufthansie a dzisiaj jedną z gałęzi Lufthansy czyli Condora kupuje ....... LOT :-)))

    Bagietka nie żebym się czepiał ale dobrze, że wracasz wtedy gdy...... KODziarze fejkują :-)

    2 4 Cytuj
  • Beata 27 lut 2020

    To KODziarze jeszcze żyją i wyją? Myślałam, że to już przeszłość.
    Kiedy oni pójdą po rozum do głowy?

    2 4 Cytuj

Odpowiedz