Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • Pietja 3 mar 2020
    Seneka napisał/a:

    Nie wnikam w powyższe przypadki. Pro publico bono lepszy wydaje się zwrot zagarniętego majątku niemożliwy bez braku współpracy z oskarżonym i to zwrot natychmiastowy niż kara i najwyżej ów zwrot po latach lub w ogóle. Skaczącym pod sądami chodzi o niezależne sądownictwo. Niezależne od polityków , władzy państwowej. Obecna reforma stwarza kastę gorszą od poprzednich powiązań. Zmiany w prokuraturze ustawowe oraz jej podporządkowanie Zbigniewowi Ziobrze, wpychanie prokuratorów do SN, KRS tworzy mafię. Prokuratura działa na polityczne zamówienie. Do tego chce się zmusić sądy. Swoim się umarza (umożyć to można biednego emeryta trzynastką pod wybory Dudy) a na pozycję zbiera haki poprzez świadków koronnych. Oni nie zwracają majątku, lecz dostają mniejsze wyroki za oskarżanie pozycji. Gawłowski przykładem przednim. Prokuratura potrafi wyciągnąć sprawę z sądu i umorzyć, Takiego się awansuje i robi niesamowitą karierę i zrobi wszystko np. w spółkach skarbu państwa ( lokalny przykład !Amy ). Jak to nie wystarczy lub czas nagli i figura mocniejszą to prezydent ułaskawi i gość też służy Kamiński, Wężyk et consortes. Służby specjalne, prokuratura już tworzą mafijny układ. Jeszcze sądy i MAFIA. PiSowska mafia. Afera goni aferę i co?. I pstro. Trzynastkę emerytom rzucimy jak ochłap mięsa i 10 mln nam wybory załatwi. Przeciwko temu te skakałem pod sądem. I jestem z tego dumny.

    Powinien być zwrot ukradzionego i odpowiednia kara. Zresztą u tego pana komornik miałby na czym usiąść.
    Zastanawiające, dlaczego tak bronicie przestępców którzy są z waszego kręgu politycznego?

    2 4 Cytuj
  • 3 mar 2020
    bono napisał/a:

    Cytat roku!!!

    to jakiś twój wafel?

    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Widzę, że nerwy Waldusiowi Kiepskiemu puszczają.
    To są też moje podatki, wiesz?

    Po pierwsze to mam wywalone na twoje wpisy i jestem spokojny jak kwiat lotosu na tafli jeziora, po drugie mi akurat nie szkodzi czy się zdenerwuje czy nie.
    A w temacie: powiedz mi dlaczego przy tych twoich podatkach nie instruowałeś POprzedników? Strażacy od 30mln od Rostowskiego doszli do ponad 100mln obecnie a Ty jeszcze pyskujesz chwytając się byle tematu? Weź popytaj tych co wybierałeś dlaczego "piniendzy ni ma i nie było" a nie strugaj pajaca który w czasach zapiętego budżetu dysponuje przez forum finansami gdzie są one potrzebne a gdzie nie.

    5 Cytuj
  • 3 mar 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Eksperyment to ty przeprowadzasz w kroku ile twój mąż przeżyje bez twojego mycia :)

    Nie przesadziłeś? Obraz lewaków jaki przedstawiasz trąci patologią. Rozumiem twoją frustrację ale może zacznij hamować z tej góry, bo łeb rozwalisz na dole.....coś tam bełkotałeś o stadionowej kulturze kilka wpisów wcześniej. To co odstawiłeś trochę się wymyka poza standardy nawet tego forum. Nooo toś się soba podpisał teraz, nie zapominaj jednak że nie jesteś anonimowy gdy zajdzie potrzeba a tu ten twój chory wpis miał jedno na celu.
    A później się dziwicie, że się was odbiera jak nienormalnych kiedy trudno się oprzeć po takim odpale.

    1 4 Cytuj
  • Anty 3 mar 2020

    Lewaków? Ja głosowałem na Korwina. Tfu, lewacy to wyborcy PiSu!

    5 16 Cytuj
  • Pietja 4 mar 2020

    Całkiem fajnie. Nadal mowa o Ostrowskim i Piskorkim (MARG)
    "Przepłacona działka, kupiona przez gminną spółkę od Banasia. Jest śledztwo"

    https://www.rp.pl/Polityka/303039906-Przeplacona-dzialka-kupiona-przez-gminna-spolke-od-Banasia-Jest-sledztwo.html

    2 Cytuj
  • 4 mar 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Lewaków? Ja głosowałem na Korwina. Tfu, lewacy to wyborcy PiSu!

    Ponawiam pytanie: dlaczego nie pamiętam cię z tak przekrwionymi oczami tutaj na forum wtedy gdy na zakopiance mijała cię beczka z olejem opałowym a z niej wychlapywał się la lewo twój podatek? Albo lepsze : gdzie byłeś jak zbudowali najdroższą oczyszczalnie w Europie która się zepsuła ....a nawet nikt nie zadbał o gwarancję?
    http://www.grzechy-platformy.org/rekordy/oczyszczalnia-sciekow-czajka/
    No i te sławne drogi budowane bez gwarancji, bez dolomitu pod nimi, na pieniądze ludzi którzy zbankrutowali pracując przy nich a wypłaty gwarantował.......ówczesny rząd.
    Więc nie mysl sobie, że napiszesz "ja nie głosowałem" i umyjesz ręce.
    Pytam się ciebie skąd wylazłeś akurat teraz a nie było cie jak worami wynosili twoj podatek? Skoro twierdzisz, że "nie głosowałeś" to nie masz głosu i teraz chyba, że jesteś niekonsekwentny więc tak samo będziesz traktowany. Zawsze powtarzam : naprawianie świata trzeba zacząć od ....siebie.

    2 3 Cytuj
  • Anty 4 mar 2020

    Zmieniam świat nieustannie, a internetu dopiero się uczę. Toteż powoli odkrywam kolejne jego zakamarki.

    2 15 Cytuj
  • 4 mar 2020

    Zacznij od siebie gdybys mógł.
    Podrzucę żołędzi takich na wyluzowanie. Na wskroś współczesne :-)))
    https://www.youtube.com/watch?v=r_adqCD_wac

    Seneka napisał/a:

    Przeciwko temu te skakałem pod sądem. I jestem z tego dumny.

    Seneka też powinien sobie dawkować raz jak wstanie a raz przed snem. :-)

    7 4 Cytuj
  • Anty 4 mar 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Zacznij od siebie gdybys mógł.
    Podrzucę żołędzi takich na wyluzowanie. Na wskroś współczesne :-)))
    https://www.youtube.com/watch?v=r_adqCD_wac

    Seneka też powinien sobie dawkować raz jak wstanie a raz przed snem. :-)

    Postaram się, nie mniej nadal będę brać udział w tych dyskusjach,. Widze, że na stare lata idea lokalnego forum romanum mnie kręci.

    2 16 Cytuj
  • 4 mar 2020
    Mohikanin napisał/a:

    Całkiem fajnie. Nadal mowa o Ostrowskim i Piskorkim (MARG)
    "Przepłacona działka, kupiona przez gminną spółkę od Banasia. Jest śledztwo"

    https://www.rp.pl/Polityka/303039906-Przeplacona-dzialka-kupiona-przez-gminna-spolke-od-Banasia-Jest-sledztwo.html

    Powoli się wyjaśnia symboliczny wyrok na Danielu. To się chłopaki pociągnęli w dół jeden po drugim. Jak się okazuje ach te pieniążki są ponad partyjne i ponad pokoleniowe. Co zwraca uwagę? Dlaczego nie słyszałem i nie słyszę aby wśród lewaków sprzątali równo także swoich? Tam wtedy mieli "sorry ale taki klimat" i to było wszystko. Obecni drążą do żywej kości sprzątając jak leci.
    http://www.grzechy-platformy.org/sluzby-specjalne/
    za złodzieju czapka gore
    https://www.dorzeczy.pl/obserwator-mediow/108278/po-i-byli-szefowie-sluzb-debatowali-o-likwidacji-cba.html

    2 5 Cytuj
  • 4 mar 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Postaram się, nie mniej nadal będę brać udział w tych dyskusjach,. Widze, że na stare lata idea lokalnego forum romanum mnie kręci.

    Po tym jak się podpisałeś w stosunku do Bagietki nie nazywaj tej żenady dyskusją

    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Eksperyment to ty przeprowadzasz w kroku ile twój mąż przeżyje bez twojego mycia :)

    może ty już nie bierz w niczym udziału, bo psychicznie nie wytrzymujesz. Poproś o pomoc.

    1 6 Cytuj
  • Anty 4 mar 2020

    Przepraszam Waldemaże a Ty jesteś jakimś tutaj panem policjantem czy jak to tam się nazywa... moderatorem? Inkwizytorem?

    7 19 Cytuj
  • 4 mar 2020
    Mohikanin napisał/a:

    Całkiem fajnie. Nadal mowa o Ostrowskim i Piskorkim (MARG)
    "Przepłacona działka, kupiona przez gminną spółkę od Banasia. Jest śledztwo"

    https://www.rp.pl/Polityka/303039906-Przeplacona-dzialka-kupiona-przez-gminna-spolke-od-Banasia-Jest-sledztwo.html

    Dlatego Jarosław twierdził że jest to wierzchołek góry lodowej. Nazwisko - klucz: Nawara.

    2 1 Cytuj
  • Beata 4 mar 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Po tym jak się podpisałeś w stosunku do Bagietki nie nazywaj tej żenady dyskusją

    Nie przejmuję się trollem. Typy z tamtej opcji politycznej już tak mają :)
    Mogę co najwyżej współczuć temu biednemu chłopcu.

    1 9 Cytuj
  • Anty 4 mar 2020
    Bagietka napisał/a:

    Nie przejmuję się trollem. Typy z tamtej opcji politycznej już tak mają :)
    Mogę co najwyżej współczuć temu biednemu chłopcu.

    Z jakiej opcji politycznej? Zdefiniuj ja

    3 15 Cytuj
  • 4 mar 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Z jakiej opcji politycznej? Zdefiniuj ja

    Uważaj, skup się podaje definicję :

    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Eksperyment to ty przeprowadzasz w kroku ile twój mąż przeżyje bez twojego mycia :)

    a tak dokładniej to z tej o stadionowej kulturze :-))) ....przypominasz sobie?

    6 Cytuj
  • Anty 4 mar 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Uważaj, skup się podaje definicję :

    a tak dokładniej to z tej o stadionowej kulturze :-))) ....przypominasz sobie?

    Nie wiedziałem Waldemarze, że teraz masz pochwę (wypowiadasz się za kobietę, która raczej nie potrzebuje adwokata, ani rycerza). Czyżbyś był z tej opcji dżender stadies?

    6 17 Cytuj
  • Beata 5 mar 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Z jakiej opcji politycznej? Zdefiniuj ja

    Po co mam definiować? Każdy wie. Tak już jest, że gdy ktoś przybiera nick AntyPatus sam musi być typem osobnika, któremu metodologia patologii nie jest obca a tylko wektor ma kierunek przeciwny. Daleko szukać? Antifa to idealny przykład świrów posługujących się metodami faszystowskimi.

    1 5 Cytuj
  • Anty 5 mar 2020
    Bagietka napisał/a:

    Po co mam definiować? Każdy wie. Tak już jest, że gdy ktoś przybiera nick AntyPatus sam musi być typem osobnika, któremu metodologia patologii nie jest obca a tylko wektor ma kierunek przeciwny. Daleko szukać? Antifa to idealny przykład świrów posługujących się metodami faszystowskimi.

    uuuu czyżby w dyskusji zastosowałaś prawo godwina? Sprawdz sobie czego dotyczy.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina

    Możesz prześledzić jaki był koj pierwszy blog - był o dwóch myslenickich patusach wychowanych w kulturze liberalnej którzy zakładali na głowę chłopakowi prezerwatywę i ja podpalali... Jednak by to wiedzieć trzeba być czytelnikiem forum, a nie okresowo włączana tuba propagandowa.

    Ja głosuje na partie KoLiberalne. Nie na lewice.

    8 20 Cytuj
  • 6 mar 2020

    Jak to już w tym pisowskim świecie bywa, zasad to powinni trzymać się inni, a jak już się sami mamy Koryto+ to targamy jak nikt wcześniej. Co wgle robi taki Szlachetka w Mcach skoro majtki trzepią ile wlezie, czyżby kontakty kulały, nie chcą go tam w centrum, bo kasa ewidentnie koło nosa, a eldorado kiedyś się skończy.

    https://fakty.interia.pl/autor/jakub-szczepanski/news-panstwowa-inspekcja-pracy-tak-rzadzi-nominat-pis-gigantyczne,nId,4365939

    4 1 Cytuj
  • Pietja 6 mar 2020

    A wy dajecie jeszcze radę słychać bełkotu Kidawy? Ta kobieta to obciach. Nawet Komorowski wypada przy niej jak gwiazda.
    Mam wrażenie, że zwolennicy platformy wybraliby na prezydenta wiadro byle nie miało napisu PiS. Jak to świadczy o wyborcach? Bez komentarza.

    3 4 Cytuj
  • Anty 6 mar 2020
    Mohikanin napisał/a:

    A wy dajecie jeszcze radę słychać bełkotu Kidawy? Ta kobieta to obciach. Nawet Komorowski wypada przy niej jak gwiazda.
    Mam wrażenie, że zwolennicy platformy wybraliby na prezydenta wiadro byle nie miało napisu PiS. Jak to świadczy o wyborcach? Bez komentarza.

    Lepiej zagłosować na Kamysza. Tygrys da radę.

    3 11 Cytuj
  • 6 mar 2020

    A ja już bym przesunął wszystkich byłych solidarnościowców do gabinetu figur woskowych. Z dobrymi emeryturami.

    Zrobili swoje obojętne z którego obozu i cześć i chwała im za to.
    Zapraszać ich na ogniska na rocznice, wręczać im medale zasługi i podziękować za dotychczasowa działalność.

    Niech na tych spotkaniach z balladą opowiadają i najeżdżają na siebie, niech snują opowieści o bohaterstwie swoim i zdradzie kolegów i niech budują legendę i mitologie swojego ruchu.
    I to jest na dzisiaj ich rola, a władze niech przekażą już swoim dzieciom.

    3 1 Cytuj
  • 6 mar 2020
    Mohikanin napisał/a:

    A wy dajecie jeszcze radę słychać bełkotu Kidawy? Ta kobieta to obciach. Nawet Komorowski wypada przy niej jak gwiazda.

    Nooo było nie było nie wychodzi jej gra matki Polki, to taka lokalna Grażynka. Cóż zrobisz? Będzie miazga, ciekawe kiedy to do nich dotrze.

    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Lepiej zagłosować na Kamysza. Tygrys da radę.

    To taki żarcik towarzyski? Jak ma dać radę ktoś kto je baronom z ręki a PSL skundli się z każdym byleby stołek trzymać. Niemniej poziom trzymają zdecydowanie lepszy niż PO jednak nikt nie zapomni, że skundlili się wchodząc w totalną opozycję. Jak Kosiniak dostanie 10% a Kamysz :-) drugie 10% to będzie max tygryska :-))), Gosia zgarnie okolice 10% a resztę weźmie Andrzej i tym razem też pozamiata. Mniej więcej tak to będzie wyglądało ale tak to jest z shogunami i tygryskami XD

    3 3 Cytuj
  • Anty 6 mar 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Nooo było nie było nie wychodzi jej gra matki Polki, to taka lokalna Grażynka. Cóż zrobisz? Będzie miazga, ciekawe kiedy to do nich dotrze.

    To taki żarcik towarzyski? Jak ma dać radę ktoś kto je baronom z ręki a PSL skundli się z każdym byleby stołek trzymać. Niemniej poziom trzymają zdecydowanie lepszy niż PO jednak nikt nie zapomni, że skundlili się wchodząc w totalną opozycję. Jak Kosiniak dostanie 10% a Kamysz :-) drugie 10% to będzie max tygryska :-))), Gosia zgarnie okolice 10% a resztę weźmie Andrzej i tym razem też pozamiata. Mniej więcej tak to będzie wyglądało ale tak to jest z shogunami i tygryskami XD

    To może być co najwyżej Twój sen zakończony polucją.

    4 10 Cytuj

Odpowiedz