Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 7 mar 2020
    Mohikanin napisał/a:

    A wy dajecie jeszcze radę słychać bełkotu Kidawy? Ta kobieta to obciach. Nawet Komorowski wypada przy niej jak gwiazda.
    Mam wrażenie, że zwolennicy platformy wybraliby na prezydenta wiadro byle nie miało napisu PiS. Jak to świadczy o wyborcach? Bez komentarza.

    Zwolennicy PiS u wybraliby wiadro, byle miało napis PiS. Wydaje się to gorsze.

    7 5 Cytuj
  • 7 mar 2020

    Wy tu o wiadra się kłócicie a zapominacie, że w ogromnym stopniu potaniał olej. Czy to nie piękne?

    3 1 Cytuj
  • Pietja 7 mar 2020
    Seneka napisał/a:

    Zwolennicy PiS u wybraliby wiadro, byle miało napis PiS. Wydaje się to gorsze.

    Z tym wiadrem to juz przylgnęło do decyzji wyborców platformy. Tego nie zmienisz.

    2 3 Cytuj
  • 7 mar 2020
    Mohikanin napisał/a:

    Z tym wiadrem to juz przylgnęło do decyzji wyborców platformy. Tego nie zmienisz.

    Zmiany nadejdą w maju. Niezależnie od nas obydwu. Różnice między elektorami PO i PiS-u to żadne Novum. Podobny podział istnieje w wielu krajach demokratycznego i nie tylko świata ( Rosja). Populiści znajdują oparcie wśród ludzi mniej wykształconych i na prowincji, ci bardziej liberalni w wielkich aglomeracjach i wśród lepiej wykształconych. Raz przeważają jedni, drugi raz drudzy. Trzeba się nauczyć z tym żyć. I tyle. Jak rozdadzą wszystko, nadejdą liberałowie i konserwatyści , aby znów wypracować. By było co rozdawać. W maju wygra Kidawa, czy się to komuś podoba, czy nie. Kosiniak byłby niezłym prezydentem, ale do II tury nie trafi. Taki mamy klimat. Lewica też na prezydenturę szans nie ma. Przegrana Dudy to katastrofa PiS -u. Wszystko się posypie. Już zaczynają skakać sobie do gardeł. Oni się pozagryzają. To takie typy. Kłótliwe i bolszewickie. Do tego pazerne i do prymitywnej korupcji zdolne. Problem w tym, że nie widzę na razie alternatywy, aby te rządy rozliczyć, praworządność przywrócić i rozsądnie sterować.

    6 4 Cytuj
  • 7 mar 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Twój sen zakończony polucją.

    Miewasz skoro o tym piszesz? W sumie głupie pytanie skoro kobiet nie lubisz, z buta traktujesz, bąbelki to nie argument, ciepły jesteś to i na dekiel ciśnienie uderza i w nocy schodzi.
    Wypisz wymaluj ciepły singiel XD ..... to by tłumaczyło problemy sercowe. Coś z tym zrób bo samą polucją nie ogarniesz :-)
    Dlaczego taki obraz wykreowałeś?
    https://www.youtube.com/watch?v=T3PMRYRVRhs

    1 4 Cytuj
  • Anty 7 mar 2020

    Spyra, czasy szlugow za MDKiem się skończyły. Czas dorosnąć

    6 14 Cytuj
  • 7 mar 2020
    Seneka napisał/a:

    Zmiany nadejdą w maju. Niezależnie od nas obydwu. Różnice między elektorami PO i PiS-u to żadne Novum. Podobny podział istnieje w wielu krajach demokratycznego i nie tylko świata ( Rosja). Populiści znajdują oparcie wśród ludzi mniej wykształconych i na prowincji, ci bardziej liberalni w wielkich aglomeracjach i wśród lepiej wykształconych. Raz przeważają jedni, drugi raz drudzy. Trzeba się nauczyć z tym żyć. I tyle. Jak rozdadzą wszystko, nadejdą liberałowie i konserwatyści , aby znów wypracować. By było co rozdawać. W maju wygra Kidawa, czy się to komuś podoba, czy nie. Kosiniak byłby niezłym prezydentem, ale do II tury nie trafi. Taki mamy klimat. Lewica też na prezydenturę szans nie ma. Przegrana Dudy to katastrofa PiS -u. Wszystko się posypie. Już zaczynają skakać sobie do gardeł. Oni się pozagryzają. To takie typy. Kłótliwe i bolszewickie. Do tego pazerne i do prymitywnej korupcji zdolne. Problem w tym, że nie widzę na razie alternatywy, aby te rządy rozliczyć, praworządność przywrócić i rozsądnie sterować.

    Dokładnie tak samo się uzewnętrzniałeś przed wyborami poprzednimi. Ty w kółko to samo piszesz. Wieczne wywalanie zepsutej swojej wątroby na stół i z tymi bolszewikami non stop to samo. Wcześniej jeszcze przeplatałeś ciemnogrodem i głupkami kupionymi za pieniądze. Nie nauczyłeś się jeszcze, że przegrywasz przez tą twoją pogardę? Kidawa już teraz leży i płącze a tobie wydaje się, że wygra? Misia może sobie klepnąć z KODziarzami z Pucka?

    4 9 Cytuj
  • 7 mar 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Dokładnie tak samo się uzewnętrzniałeś przed wyborami poprzednimi. Ty w kółko to samo piszesz. Wieczne wywalanie zepsutej swojej wątroby na stół i z tymi bolszewikami non stop to samo. Wcześniej jeszcze przeplatałeś ciemnogrodem i głupkami kupionymi za pieniądze. Nie nauczyłeś się jeszcze, że przegrywasz przez tą twoją pogardę? Kidawa już teraz leży i płącze a tobie wydaje się, że wygra? Misia może sobie klepnąć z KODziarzami z Pucka?

    ty wszędzie taki mądry , czy Cię kupili z urzędu .I klepnij ty misia tego waszego bo taki okągły,

    9 2 Cytuj
  • Anty 8 mar 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Dokładnie tak samo się uzewnętrzniałeś przed wyborami poprzednimi. Ty w kółko to samo piszesz. Wieczne wywalanie zepsutej swojej wątroby na stół i z tymi bolszewikami non stop to samo. Wcześniej jeszcze przeplatałeś ciemnogrodem i głupkami kupionymi za pieniądze. Nie nauczyłeś się jeszcze, że przegrywasz przez tą twoją pogardę? Kidawa już teraz leży i płącze a tobie wydaje się, że wygra? Misia może sobie klepnąć z KODziarzami z Pucka?

    https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1583626952vthoST5xnq54BRRg6K21cS.jpg

    6 14 Cytuj
  • 8 mar 2020
    kynio napisał/a:

    ty wszędzie taki mądry , czy Cię kupili z urzędu .I klepnij ty misia tego waszego bo taki okągły,

    nie ma to jak mieć własne zdanie i pomysł XD ....choć zawsze można coś i kogoś skopiować :-)

    1 12 Cytuj
  • 8 mar 2020
    Vivaldi napisał/a:

    nie ma to jak mieć własne zdanie i pomysł XD ....choć zawsze można coś i kogoś skopiować :-)

    to napisz maskotko pisu i urzędu coś od siebie a nie wpierdalaj się w każdy temat bo nigdy nikim nie byłeś a teraz chcesz błyszczeć .

    14 1 Cytuj
  • 11 mar 2020

    jaki kozak w internecie ...... :-) nie masz ty jakiś problemów z sobą? nerw puszcza? XD

    1 10 Cytuj
  • 29 lip 2020

    Śmiało sobie PiS poczyna ,wydaje się że jeżeli im wyjdzie to co zamierzają zrobić to będzie to rodzaj jakiegoś nowego ustroju politycznego i teraz dalej gdyby okazało się że kapitalizm z wydaniu państwowym się sprawdza no to rewela ,nikomu do tej pory jakoś to nie wyszło ,my próbujemy w tej chwili zrobić kapitalizm społeczny czyli będziemy Produkować państwowy samochód upaństwawiamy większość banków, staramy się by wszystkie korporacje były państwowe Skarbu państwa np Orlen , TV, radia, stocznie, kopalnie, handel.....
    Jeżeli to wyjdzie to chwała za co to naprawdę jestem pełen podziwu że jako pierwsza formacja na świecie zaprowadzamy nowy ład ekonomiczny. trzymam za to kciuki i myślę o tym żeby się udało.
    Tym razem to nie jest sarkazm. Jeżeli państwowy kapitał jest stanie zastąpić prywatny kapitał taką samą wydajnością to jestem absolutnie za Pokażmy to ,może to jest przyszła droga całego świata.
    Chińczycy już też coś takiego kombinują ale tam koncerny raczej państwowymi nie są. Za to są bardzo od państwa uzależnione.

    7 1 Cytuj
  • 29 lip 2020
    bono napisał/a:

    Jeżeli państwowy kapitał jest stanie zastąpić prywatny kapitał taką samą wydajnością to jestem absolutnie za Pokażmy to ,może to jest przyszła droga całego świata.

    Ale to już było i się nie sprawdziło:
    Powtórka z Rozrywki
    Wiem że Tobie/Wam tęskno do czerwonych sztandarów i zielonych stolików na których stały goździki ale "to se ne vrati"!
    Poczytaj sobie "Folwark Zwierzęcy" Orwell'a a potem pogadamy.

    32 40 Cytuj
  • 30 lip 2020

    007 zauważyłem że on klepie w kółko o tym samym a my o tym samym odpowiadamy. Generalnie wystarczy kopiuj/wklej tego klepania sprzed 3-4-5 lat na tym forum.
    Troll Bono (a jest ich dwóch) ma takie zadanie i za to ma płacone. Mącić, jątrzyć, wzbudzać emocje najlepiej te negatywne. Jego zmiana osobowości na forum też jest bardzo ciekawa.
    Cóż chodzi na smyczy idealnie :-)

    1 16 Cytuj
  • 30 lip 2020
    Vivaldi napisał/a:

    007 zauważyłem że on klepie w kółko o tym samym a my o tym samym odpowiadamy. Generalnie wystarczy kopiuj/wklej tego klepania sprzed 3-4-5 lat na tym forum.
    Troll Bono (a jest ich dwóch) ma takie zadanie i za to ma płacone. Mącić, jątrzyć, wzbudzać emocje najlepiej te negatywne. Jego zmiana osobowości na forum też jest bardzo ciekawa.
    Cóż chodzi na smyczy idealnie :-)

    Jeden Bono ma przelewy z PiS-rzadziej. drugi Bono z ze zjednoczonej opozycji,
    te są częściej.
    Ostatnio płyną ze zjednoczonej prawicy, i Bono widzi jej zalety.

    7 Cytuj
  • 30 lip 2020
    bono napisał/a:

    Jeden Bono ma przelewy z PiS-rzadziej. drugi Bono z ze zjednoczonej opozycji,
    te są częściej.
    Ostatnio płyną ze zjednoczonej prawicy, i Bono widzi jej zalety.

    Czyli jak Bolko Wałęsa - jesteś za, a nawet przeciw. Każdemu dajesz kto dobrze zapłaci. Muszę Ci sprawić podobną koszulkę jak ma Bolek tylko z innym slowem:
    pro
    sTY
    TU
    cJA
    Spasuje jak ulał.

    3 8 Cytuj
  • Janek Sal 31 lip 2020

    Przeczytałem Konwencję stambulską - ostatnio głośno o niej
    osobiście niczego złego tam sie nie doszukałem - owszem są tam słowa ktore każdy cywilizowany człowiek wie od szkoły - ale moze nie każdy skoro tam są - wiec pytam po co wypowiadac tą konwencje -
    wciskają kit ze kilka panstw tez wypowiedziało tą konwencję - otóż nie te panstwa tylko nie ratyfikowały tej konwencji a to jest znaczna różnica .
    więc pytam PO CO ?

    8 1 Cytuj
  • 3 sie 2020

    Byłem poza krajem w jednym z małych państw.
    Nie wejdziesz do sklepu bez maski. Sprzedawca, kasjer nawet w najmniejszym sklepie każe ci wyjść.
    Traktowany jesteś jak człowiek zarażony, który chce zarazić.

    I to mi się bardzo podobało. Nikt nie zaprotestował, odwrotnie. Tym którym zwrócono uwagę, przepraszali.

    U nas rządzący wmawiali ludziom, ze wielkie niebezpieczeństwo minęło .
    I ludzie w to uwierzyli.
    Rząd musi być konsekwentny a nie tendencyjny.
    Uwalniamy gospodarkę, ale bez maski do zamkniętego pomieszczenia, nie wejdziesz

    7 3 Cytuj
  • 3 sie 2020
    bono napisał/a:

    Byłem poza krajem w jednym z małych państw.
    Nie wejdziesz do sklepu bez maski.

    a ty bez ustanku bredzisz, mataczysz i koloryzujesz. Wymyślasz historyjki jak kiedyś 7 godzin jazdy na Chorwację. Tu masz o maseczkach przy okazji twoich bredni do naśladowania tym razem w małym państwie :-)))
    ale wiesz że to już jest nudne te twoje kolorki w głowie
    https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news-pojechalismy-do-chorwacji-oto-relacja-z-podrozy,nId,4647544#iwa_source=worthsee

    to pierwsza lepsza relacja
    a tu inny temat
    https://www.dw.com/pl/niemiecka-prasa-o-obowi%C4%85zku-noszenia-maseczek/a-54071077

    a ty jak się rozpłakałeś nt tych maseczek co to wtedy miałeś szyć ale nie potrafisz, przez aferrrę maseczkową bez atestów, tak buczysz do teraz :-))) weź się ogarnij

    2 8 Cytuj
  • 4 sie 2020

    Vivaldi. Panie Waldemarze, czy nie wiem jaka tam Pana godność. Czy nie zauważył Pan, że Pana posty jakoś nie są mile czytane, przez czytelników forum. Wobec tego nie pozostawia to złudzeń, skoro same głupoty Pan piszesz. Bono Pana zjada rozumem, i trzeźwym myśleniem. Takie są fakty.

    8 1 Cytuj
  • 4 sie 2020
    Vivaldi napisał/a:

    a ty
    https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news-pojechalismy-do-chorwacji-oto-relacja-z-podrozy,nId,4647544#iwa_source=worthsee

    to pierwsza lepsza relacja
    a tu inny temat
    https://www.dw.com/pl/niemiecka-prasa-o-obowi%C4%85zku-noszenia-maseczek/a-54071077

    a ty ))) weź się ogarnij

    Ile fałszu jest w tobie i zakłamania. Nie wstyd ci za siebie i za swoją sprzedajność?
    Można być fanatykiem, ale można pozostać człowiekiem. Ty się szmacisz.

    9 1 Cytuj
  • 4 sie 2020
    bono napisał/a:

    Ile fałszu jest w tobie i zakłamania. Nie wstyd ci za siebie i za swoją sprzedajność?
    Można być fanatykiem, ale można pozostać człowiekiem. Ty się szmacisz.

    oooo bono2 przyszedł. Nooo weź mi wyjaśnij to koloryzowanie twoje. Opisuje redaktor i przy okazji lokuje produkt Skody w art i opisuje jak to się ma z maseczkami przez Czechy, Austrię itd. Ty wpadasz i wypisujesz (znowu) farmazony o malutkim Państwie lokując swoje bzdety na forum. Redaktor tą samą trasą opisał 13 godzin ty niby jechałeś niby 7 godzin o czym kiedyś pisałeś koloryzując. Później udowodniłem Ci, że 7 godzin nie jest możliwe po czym zarzuciłeś mi kłamstwo :)))
    Redaktor opisał Ci jak wyglądają maseczki po drodze w Europie, ty bajki wypisujesz o przepraszaniu w jakimś małym państwie (chyba w google maps) i zarzucasz mi fałsz?
    Możesz to co napisałeś podesłać do tego redaktora?
    Przypomnę jątrzenie bono : Państwo niby ciebie nie zabezpieczyło w maseczki i był płacz. Miałeś zacząć szyć ale nie umiałeś i znów był płacz. Później był płacz na maseczki bez atestu, bo rozumiem, że te co chciałeś szyć byłyby z atestem :-) a teraz wpadasz z płaczem i opowieścią w kolorach że rzekomo byłeś w jakimś małym państwie i ciebie lub ty przepraszałeś :-)))
    Jak chcesz mogę pocytować to co pisałeś - wieczny płacz z każdej strony w temacie maseczek.

    4 9 Cytuj
  • 4 sie 2020
    jon snow napisał/a:

    Vivaldi. Panie Waldemarze, czy nie wiem jaka tam Pana godność. Czy nie zauważył Pan, że Pana posty jakoś nie są mile czytane, przez czytelników forum. Wobec tego nie pozostawia to złudzeń, skoro same głupoty Pan piszesz. Bono Pana zjada rozumem, i trzeźwym myśleniem. Takie są fakty.

    Wcześniej wasza spółka nazywała się KOD a teraz to nie wiem co tam zjadacie i czy na trzeźwo myślicie. No i nikt nie powiedział, że będzie miło podczas czytania skoro ktoś punktuje bzdury pisane.
    Wróć, poczytaj wylewki bona i jego fakenewsów tutaj a później wróć. Z resztą wydaje mi się, że czytać nie musisz. Czytając ciebie widzę, że z tej samej opcji piszesz no to będziesz tak samo jadł i tutaj z ręki trolla?

    2 10 Cytuj

Odpowiedz