Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • Anty 4 sie 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Wcześniej wasza spółka nazywała się KOD a teraz to nie wiem co tam zjadacie i czy na trzeźwo myślicie. No i nikt nie powiedział, że będzie miło podczas czytania skoro ktoś punktuje bzdury pisane.
    Wróć, poczytaj wylewki bona i jego fakenewsów tutaj a później wróć. Z resztą wydaje mi się, że czytać nie musisz. Czytając ciebie widzę, że z tej samej opcji piszesz no to będziesz tak samo jadł i tutaj z ręki trolla?

    No cóż, to taka przeciwwaga dla "waszych" trolli - Bagietki, która przestała pisać od 21 lipca i wróci tutaj gdy znowu zrobi się goręcej, Mohikanina - który od 23 lipca milczy, a wcześniej od 7 marca, oraz dirty_affair, który od tygodnia milczy, a wcześniej przez tygodnie buzia mu się nie zamykała i powielał masę fake newsów jak ten tutaj

    https://miasto-info.pl/myslenice/26623,tydzien-do-wyborow-prezydenckich-w-myslenicach-borys-budka-namawial-do-udzialu-w-glosowaniu-i-poparciu-jego-kandydata.html#c103794

    Taki mamy klimat.

    7 2 Cytuj
  • 4 sie 2020
    Vivaldi napisał/a:

    oooo bono2 przyszedł. Nooo weź mi wyjaśnij to koloryzowanie twoje. Opisuje redaktor i przy okazji lokuje produkt Skody w art i opisuje jak to się ma z maseczkami przez Czechy, Austrię itd. Ty wpadasz i wypisujesz (znowu) farmazony o malutkim Państwie lokując swoje bzdety na forum. Redaktor tą samą trasą opisał 13 godzin ty niby jechałeś niby 7 godzin o czym kiedyś pisałeś koloryzując. Później udowodniłem Ci, że 7 godzin nie jest możliwe po czym zarzuciłeś mi kłamstwo :)))
    Redaktor opisał Ci jak wyglądają maseczki po drodze w Europie, ty bajki wypisujesz o przepraszaniu w jakimś małym państwie (chyba w google maps) i zarzucasz mi fałsz?
    Możesz to co napisałeś podesłać do tego redaktora?
    Przypomnę jątrzenie bono : Państwo niby ciebie nie zabezpieczyło w maseczki i był płacz. Miałeś zacząć szyć ale nie umiałeś i znów był płacz. Później był płacz na maseczki bez atestu, bo rozumiem, że te co chciałeś szyć byłyby z atestem :-) a teraz wpadasz z płaczem i opowieścią w kolorach że rzekomo byłeś w jakimś małym państwie i ciebie lub ty przepraszałeś :-)))
    Jak chcesz mogę pocytować to co pisałeś - wieczny płacz z każdej strony w temacie maseczek.

    Należysz do tej swoloczy, która oplutą, mówi że deszcz kropi.
    Jesteś persona non grata.

    7 1 Cytuj
  • 4 sie 2020

    Panie Wiwaldi. Jaka spółka. Jeżeli PiS przywłaszcza sobię Sądy, demokracji jest w Państwie, prawie brak?. Nie może być demokracji, jak jeden mówi, a drugi ma leżeć.

    5 1 Cytuj
  • 4 sie 2020

    https://youtu.be/_3AlpuL6Trs . Uśmiałem się jak to oglądałem. Fantastycznie ogląda się dziennikarzy z Onet w akcji.

    5 2 Cytuj
  • 5 sie 2020

    Aż serce rośnie, kiedy się patrzy, jak krzepną i rosną w siłę nowe elity: Mazurek, Terlecki, Gliński.

    Jak niestrudzenie, dla dobra kraju, oddzielają ziarno od plew: siebie, nieskazitelnych i prawych, od prostaków, takich jak Janusz Gajos.

    7 1 Cytuj
  • Janek Sal 5 sie 2020

    FANTASTYCZNA MINA TEGO W MASCE Z HALLOWEN <RYCHA TERLECKIEGO>

    na zapytane dziennikarki co sądzi o przymiarce na wicepremiera Gowina -
    aż skręciło mu ryja jakby za swoje pił .

    3 1 Cytuj
  • 6 sie 2020

    punkt spotkań byłego KODu :-))) i taka sama retoryka XD

    1 5 Cytuj
  • 13oddział 9 sie 2020

    Przy okazji tej całej boruty z LGBT zastanawiam sie czy czasem nasi cudowni radni nie strzeli nam wszystkim w stopy. Bo jest tak : uchwalili Gmine wolną od LGBT co jest niezgodne z prawem Unii (jakiś tam paragraf antydyskryminacyjny). Uchwała oprócz samozadowolenia radnych nic nie daje, ot taki Jezus co zostaje królem Polski. Natomiast konsekwencje mogą byc takie że Unia odetnie kurek z kasą. No i dupa, inwestycje zostaną wstrzymane (bo nie oszukujmy sie dość sporo kasy idzie z Unii). Ot coś takiego jakby radni uchwalili że "kostka brukowa będzie się kładła sama"- wygrywa firma budowlana przetarg, no i nie robią "bo ma sie kłasc sama".

    2 Cytuj
  • Anty 9 sie 2020
    Malatesta13 napisał/a:

    Przy okazji tej całej boruty z LGBT zastanawiam sie czy czasem nasi cudowni radni nie strzeli nam wszystkim w stopy. Bo jest tak : uchwalili Gmine wolną od LGBT co jest niezgodne z prawem Unii (jakiś tam paragraf antydyskryminacyjny). Uchwała oprócz samozadowolenia radnych nic nie daje, ot taki Jezus co zostaje królem Polski. Natomiast konsekwencje mogą byc takie że Unia odetnie kurek z kasą. No i dupa, inwestycje zostaną wstrzymane (bo nie oszukujmy sie dość sporo kasy idzie z Unii). Ot coś takiego jakby radni uchwalili że "kostka brukowa będzie się kładła sama"- wygrywa firma budowlana przetarg, no i nie robią "bo ma sie kłasc sama".

    Z tego co wiem to nie zostało nic uchwalone, poza tym godność jest bezcenna

    Cytuj
  • 10 sie 2020

    No tak Malatesta. Unia Europejska, pokazuję Polsce środkowego palca, jeśli Polska jako naród nie respektuje nowych decyzji prawnych, społecznych rozwojowych, będących zalążkiem wspólnoty w całej reszcie Państw Unii Europejskiej. Jeżeli 26 Państw członkowskich respektuje zasady, a jeden się sprzeciwia z powodów nie zrozumiałych dla innych Państw członkowskich, oznacza, to, że nie może być traktowany na równi z innymi. Takie sprawy i tak badają specjalnie powołane do tego komisję.

    3 1 Cytuj
  • 10 sie 2020

    Słynny Margot :) on, ona czy ono ?
    Robią dym ponieważ on myśli, że jest kobietą i został osadzony w męskim areszcie a według działaczy LBGT w ogóle nie powinien zostać zatrzymany a jeśli już to powinni wsadzić go do żeńskiego pudła :) co za pajace...
    https://youtu.be/XhYgLipu1O0

    2 4 Cytuj
  • 13oddział 10 sie 2020

    Tak szczerze powidziawszy jeżeli Polska wchodzi do Unii a ta ma jakieś przepisy dotyczące dyskryminacji osób LGBT . No to raczej to nasz kraj pokazuje tego środkowego palca i zwyczajnie nie dotrzymuje umowy. Ja to się nie dziwie tym ludziom że dymią ale dziwie sie że nie tak ostro. Można zrobić eksperyment- zamiast LGBT wpisz sobie cokolwek z czym się identyfikujesz, ot narodowość, klub piłkarski, swoją grupę społeczną, cokolwiek. Teraz ktoś stwierdza że nie jesteście ludzmi, że nie nadajecie sie do społeczeństwa, ze zagrażacie (tak publicznie, politycy , księża, celebryci itd) że jesteście odpowiedzialni za korona wirusa czy atakujecie pielgrzymki (autentyk !). Nie wiem jak ty , ja bym się mocno wkurzył. Po za tym powiedzmy szczerze rządzącym skończył sie wróg to sobie nowego znaleźli, ot polityka.

    3 Cytuj
  • 10 sie 2020
    Malatesta13 napisał/a:

    Tak szczerze powidziawszy jeżeli Polska wchodzi do Unii a ta ma jakieś przepisy dotyczące dyskryminacji osób LGBT . No to raczej to nasz kraj pokazuje tego środkowego palca i zwyczajnie nie dotrzymuje umowy. Ja to się nie dziwie tym ludziom że dymią ale dziwie sie że nie tak ostro. Można zrobić eksperyment- zamiast LGBT wpisz sobie cokolwek z czym się identyfikujesz, ot narodowość, klub piłkarski, swoją grupę społeczną, cokolwiek. Teraz ktoś stwierdza że nie jesteście ludzmi, że nie nadajecie sie do społeczeństwa, ze zagrażacie (tak publicznie, politycy , księża, celebryci itd) że jesteście odpowiedzialni za korona wirusa czy atakujecie pielgrzymki (autentyk !). Nie wiem jak ty , ja bym się mocno wkurzył. Po za tym powiedzmy szczerze rządzącym skończył sie wróg to sobie nowego znaleźli, ot polityka.

    Kaczora, teolodzy wyszkolili jak się robi
    zabawę w dobro i zło.
    Należy szukać szatana.
    A szatanem jest ten, którego wskażemy, my.
    Nie szukają szatana w koronawirusie, ani ci z kościoła , ani z rzadu, bo nie potrafią go pokonać.
    No to zrobimy szatana z Balcerowicza, Wałęsy, Jaruzela, Tuska, Kopacz, Trzaskowskiego, Nowaka, gejów, Owsiaka, Sztura, Gajosa, Holland, lesbijek, aktywistów, LGTB, sędziów, Łaska , i powrót do LGTB
    ( ale bez pedofilii w kościele, bo jej jest tyle samo co w innych zawodach, i tu religia wymieniana jest jaki zawód, ale po wejściu za ołtarz, pedofil staje się posłańcem boskim, ?, kuwa, ile w tym cwaniactwa, obłudy i robienia z wiernych, wała?)
    I tak się nakręca robotę walki dobra ze złem. Czyli szukanie króliczka, ale nie by złowić go, ale by gonić go.
    I tak bez końca, za jakiś czas będą wrogami, emancypantki, ci którzy słuchają muzyki metalowej (takie kazanie też już słyszałem), innowiercy, ateiści, protestanci, kociarze, uchodźcy, Niemcy, Rosjanie, ........... i tak do końca tych rządów.
    A kościelny koalicjant , będzie to uzasadniał.

    Rządzącym wbrew temu co piszesz, wróg nigdy się nie skończy.

    3 1 Cytuj
  • 10 sie 2020

    No bo Margot nie powinien zostać aresztowany. To co ten człowiek zrobił, nie było w świetle prawa przestępstwem. Jeżeli media mówią prawdę, i za wywieszenie flagi na pomniku, idzie się od tak do pierdla, to coś jest nie tak, i to nie jest wina policjantow, tylko ich przełożonych.

    4 1 Cytuj
  • Anty 10 sie 2020
    jon snow napisał/a:

    No bo Margot nie powinien zostać aresztowany. To co ten człowiek zrobił, nie było w świetle prawa przestępstwem. Jeżeli media mówią prawdę, i za wywieszenie flagi na pomniku, idzie się od tak do pierdla, to coś jest nie tak, i to nie jest wina policjantow, tylko ich przełożonych.

    Przecież on został aresztowany za pobicie człowieka i uszkodzenie mienia! m.in za to
    https://www.youtube.com/watch?v=HbBtK40cEtg

    3 Cytuj
  • 10 sie 2020
    jon snow napisał/a:

    No bo Margot nie powinien zostać aresztowany. To co ten człowiek zrobił, nie było w świetle prawa przestępstwem. Jeżeli media mówią prawdę, i za wywieszenie flagi na pomniku, idzie się od tak do pierdla, to coś jest nie tak, i to nie jest wina policjantow, tylko ich przełożonych.

    Taka mi się analogia nasuwa do Białorusi.
    Tam Łukaszenka boi się myślących inaczej niż on i im zabrania myślenia inaczej, i u nas goście rządzący z etykami z KUL, zabraniają myślenia inaczej.

    1 1 Cytuj
  • 10 sie 2020
    Malatesta13 napisał/a:

    Tak szczerze powidziawszy jeżeli Polska wchodzi do Unii a ta ma jakieś przepisy dotyczące dyskryminacji osób LGBT . No to raczej to nasz kraj pokazuje tego środkowego palca i zwyczajnie nie dotrzymuje umowy. Ja to się nie dziwie tym ludziom że dymią ale dziwie sie że nie tak ostro. Można zrobić eksperyment- zamiast LGBT wpisz sobie cokolwek z czym się identyfikujesz, ot narodowość, klub piłkarski, swoją grupę społeczną, cokolwiek. Teraz ktoś stwierdza że nie jesteście ludzmi, że nie nadajecie sie do społeczeństwa, ze zagrażacie (tak publicznie, politycy , księża, celebryci itd) że jesteście odpowiedzialni za korona wirusa czy atakujecie pielgrzymki (autentyk !). Nie wiem jak ty , ja bym się mocno wkurzył. Po za tym powiedzmy szczerze rządzącym skończył sie wróg to sobie nowego znaleźli, ot polityka.

    Jeśli ktoś na kogoś napada i niszczy mu samochód to raczej nie nadaje się do społeczeństwa.
    Teraz ten cały Margot będzie mógł się w końcu poczuć jak kobieta kiedy trafi do odpowiedniej celi. Chłopaki sobie poużywają na całego :D

    2 7 Cytuj
  • Anty 10 sie 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Jeśli ktoś na kogoś napada i niszczy mu samochód to raczej nie nadaje się do społeczeństwa.
    Teraz ten cały Margot będzie mógł się w końcu poczuć jak kobieta kiedy trafi do odpowiedniej celi. Chłopaki sobie poużywają na całego :D

    U każdego starszego faceta w twoim wieku występuje takie niezdrowe podniecenie tematami celno-analnymi?

    8 2 Cytuj
  • 10 sie 2020

    Oj widzę że dotknąłem wrażliwego dla ciebie tematu, w tobie również drzemie kobieta? Nie bój się, możesz to wrzucić z siebie ?

    2 9 Cytuj
  • 10 sie 2020

    Margot został aresztowany od razu, bez jakiś większych wyjaśnień okoliczności w jakich miał by zostać aresztowany, co oznacza, że skazując go zjebali robotę. Całe Państwo PiSu. Powinien zostać poważnie przesłuchany, i stanąć przed sądem dlaczego dopuścił się czynów, potem ewentualnie karany, a nie od razu do aresztu, bez możliwości obrony. W normalnym Państwie tak by to wyglądało.

    8 1 Cytuj
  • Anty 10 sie 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Oj widzę że dotknąłem wrażliwego dla ciebie tematu, w tobie również drzemie kobieta? Nie bój się, możesz to wrzucić z siebie ?

    To co piszesz jest żałosne i tak dziecinne ze głowa mała. To ciebie ekscytują fekalne-odbytowe klimaty bo się jarasz tym ze to coś będzie miało ścieżkę zdrowia we więzieniu.

    Heteroseksualny zdrowy mężczyzna nie jara się na widok dziury drugiego gościa. Przemysł to

    8 Cytuj
  • 10 sie 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    To co piszesz jest żałosne i tak dziecinne ze głowa mała. To ciebie ekscytują fekalne-odbytowe klimaty bo się jarasz tym ze to coś będzie miało ścieżkę zdrowia we więzieniu.

    Heteroseksualny zdrowy mężczyzna nie jara się na widok dziury drugiego gościa. Przemysł to

    uuuu to jednak mu współczujesz ? swój swojego będzie bronił, a może chcesz się z nim zamienić i poczuć się jak kobieta ?

    7 Cytuj
  • Anty 10 sie 2020
    dirty_affair napisał/a:

    uuuu to jednak mu współczujesz ? swój swojego będzie bronił, a może chcesz się z nim zamienić i poczuć się jak kobieta ?

    Brak słów po prostu. Przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem. Nie współczuje mu, brzydzi mnie twoje kryptociotostwo. Normalny facet nie zajmuje się lpg.
    Pozdro, zboczku

    6 Cytuj
  • 10 sie 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Jeśli ktoś na kogoś napada i niszczy mu samochód to raczej nie nadaje się do społeczeństwa.
    Teraz ten cały Margot będzie mógł się w końcu poczuć jak kobieta kiedy trafi do odpowiedniej celi. Chłopaki sobie poużywają na całego :D

    Tak sobie myśle. że gdyby część tych ludzi, wybrało seminarium , to byłoby jak jest, a byliby kryci, a rządowe służby trzymały by się z dala.
    Pewnie są za uczciwi, nie kryją swej seksualności, i za to że nie kombinują, są skazani na potępienie, również swojej grupy, która uważa ich za frajerów, zdradzających swą seksualność, zamiast rozproszyć się w zawodzie z celibatem.

    1 Cytuj
  • 10 sie 2020

    Ale to nie chodzi o to, że policjanci zwinęli parę ludzi którzy stawiali czynny opór awanturowali się itp itd oni z reguły stwarzają zagrożenie i są zatrzymywani ze względu na niebezpieczeństwo jakie niosą swoim zachowaniem. Pytanie, czy taki Margot, nie dostał wyroku, który jest nie zgodny z prawem, tylko dlatego że PiS, to partia homofobów.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz