Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 23 lut 2021

    Zagadka dla rozluźnienia....
    Co zrobić żeby zapanowało prawo i sprawiedliwość ????
    Po prostu pozbyć się Prawa i Sprawiedliwości...

    8 2 Cytuj
  • 23 lut 2021
    taki_gość napisał/a:

    Lepiej jechać do pracy do Niemiec niż do ciotki do Ameryki.

    taki_gość napisał/a:

    Chyba coś Ci się pomyliło

    Ty wiesz gdzie lepiej jechać, to tam byłeś!
    No chyba że masz wiedzę z "W tyle wizji".

    3 3 Cytuj
  • Janek Sal 24 lut 2021

    Czy to ujma ze gdzieś byłeś? każda podróż kształci.
    nawet ta w ameryce jak ktoś napisał u ciotki - Dawno mówili Ciotka UNRA. i brali paczki od ciotki - ale wy tego nie pamiętacie . Staram sie objechać świat jeszcze Antypody zostały i Azja , - ale przyjdzie na to czas lub w następnym wcieleniu . ale tu o dobrej zmianie - Ktoś w sklepie wczoraj zwrócił mi uwagę , MA pan świetną maseczke szkoda że juz niebawem nie bedzie można takich używać - cytat

    pewnie jakis brat *KRZESTNY* założył produkcję tych maseczek co wolno bedzie uzywać

    4 3 Cytuj
  • 24 lut 2021

    Nie mój brak wprawdzie, ale Dominiki K.....yk, niejaki Sebastian ;-)

    2 1 Cytuj
  • 24 lut 2021

    A ja w tvn24 oglądałem Pcim i Stróże i byłego wójta i jakiegoś Gładysza, przedsiębiorcę.
    Słyszałem o Gładyszu z Jawornika byłym importerze śniegu na choinkę, ale on poszedł z torbami.
    To chyba nie ten sam.

    4 2 Cytuj
  • 25 lut 2021
    bono napisał/a:

    A ja w tvn24 oglądałem Pcim i Stróże i byłego wójta i jakiegoś Gładysza, przedsiębiorcę.
    Słyszałem o Gładyszu z Jawornika byłym importerze śniegu na choinkę, ale on poszedł z torbami.
    To chyba nie ten sam.

    i co w związku z tym?

    2 4 Cytuj
  • 25 lut 2021
    Vivaldi napisał/a:

    i co w związku z tym?

    Czekam na twój ruch!!!

    3 1 Cytuj
  • Janek Sal 26 lut 2021

    Człowiek inny torby te same - ale w kontekscie tego reportażu - wszystko mogę ....
    przywiózł ogrodnikowi nowiutkie rolki folii=-
    i co ciekawe a było to pare lat wstecz a folie jak były tak są nawet snieg im nie dał rady .

    ma jednak moc ta ++++++++ +++++ zmiana

    2 2 Cytuj
  • 26 lut 2021
    bono napisał/a:

    Ty wiesz gdzie lepiej jechać, to tam byłeś!
    No chyba że masz wiedzę z "W tyle wizji".

    Chyba mnie z kimś mylisz chłopczyku

    2 3 Cytuj
  • Janek Sal 26 lut 2021

    Komu zalezało zeby teraz wyciekły nagrania z rozmów - wszystko moge -

    Miał być zamiennikiem Matołuszka to mu podesłał swinie -
    świetne znalezisko zawsze dziewicy jarosława zbaw Polskę

    8 Cytuj
  • 26 lut 2021
    jaskokrakow napisał/a:

    Komu zalezało zeby teraz wyciekły nagrania z rozmów

    ale że jak wyciekły? Jeszcze nie wiadomo kto gdzie i kogo nagrał? :-))) Gruby kapiszon lewaków :-) bo choćby nawet poprzeklinał to udowodnić będzie trudno zarzadzanie firmą jako samorządowiec. Chłop dzbanem nie jest dlatego uważam, że to kapiszon a dziki żrą :-) ale Patus czyta wieści24.pl :-))) a tam wołami stoi że trza ściepę zrobić "Chcesz poznać prawdę? Zbieramy na śledztwo dziennikarskie, które wyjaśni jak to się stało, że ...." rozłożyło mnie to ze śmiechu. Patus pomogę, zrobię ściepę nawet dla ciebie tylko mi przedstaw czy pójdzie to na leczenie, bo się martwię :-)

    2 9 Cytuj
  • Anty 26 lut 2021
    Vivaldi napisał/a:

    ale że jak wyciekły? Jeszcze nie wiadomo kto gdzie i kogo nagrał? :-))) Gruby kapiszon lewaków :-) bo choćby nawet poprzeklinał to udowodnić będzie trudno zarzadzanie firmą jako samorządowiec. Chłop dzbanem nie jest dlatego uważam, że to kapiszon a dziki żrą :-) ale Patus czyta wieści24.pl :-))) a tam wołami stoi że trza ściepę zrobić "Chcesz poznać prawdę? Zbieramy na śledztwo dziennikarskie, które wyjaśni jak to się stało, że ...." rozłożyło mnie to ze śmiechu. Patus pomogę, zrobię ściepę nawet dla ciebie tylko mi przedstaw czy pójdzie to na leczenie, bo się martwię :-)

    Powielasz przekaz TVP Info :-) Nuda

    7 2 Cytuj
  • 26 lut 2021

    Odejdzie Obajtek, to Orlen upadnie a za Orlenem gospodarka.
    A tego nikt nie chce.

    7 1 Cytuj
  • 26 lut 2021
    Vivaldi napisał/a:

    ale że jak wyciekły? Jeszcze nie wiadomo kto gdzie i kogo nagrał? :-))) Gruby kapiszon lewaków :-) bo choćby nawet poprzeklinał to udowodnić będzie trudno zarzadzanie firmą jako samorządowiec. Chłop dzbanem nie jest dlatego uważam, że to kapiszon a dziki żrą :-) ale Patus czyta wieści24.pl :-))) a tam wołami stoi że trza ściepę zrobić "Chcesz poznać prawdę? Zbieramy na śledztwo dziennikarskie, które wyjaśni jak to się stało, że ...." rozłożyło mnie to ze śmiechu. Patus pomogę, zrobię ściepę nawet dla ciebie tylko mi przedstaw czy pójdzie to na leczenie, bo się martwię :-)

    Nawet Karnowski w prawdziwie informacyjnej stacji narodowej, mówi ze każdy mógł popełnić błąd i a każdego można zaleźć taśmę.

    Sek w tym, ze obrona polega na gadaniu o zmowie niemiecko rosyjskiej przeciw Polsce. I ta retoryka już nie jest kupowana.
    PiS powinien wynająć specjalistów inteligentnych którzy mówią do narodu a nie do członków PiS.

    7 1 Cytuj
  • 27 lut 2021
    bono napisał/a:

    Odejdzie Obajtek, to Orlen upadnie a za Orlenem gospodarka.
    A tego nikt nie chce.

    Z całym szacunkiem, czy takie poglądy prezentują w TVP 1? To w całej Polsce, ba nawet na całym świecie nie ma równie dobrego ekonomisty, czy menadżera?

    Wydaje mi się, ze ta retoryka zaczyna zakrawać na kult jednostki, bo ani pan Obajtek nie jest geniuszem, ani nie jest niezastąpiony. Tych zdolniejszych można poszukać choćby na Wall Streat. :)

    6 3 Cytuj
  • 27 lut 2021
    malgos21 napisał/a:

    Z całym szacunkiem, czy takie poglądy prezentują w TVP 1? To w całej Polsce, ba nawet na całym świecie nie ma równie dobrego ekonomisty, czy menadżera?

    Wydaje mi się, ze ta retoryka zaczyna zakrawać na kult jednostki, bo ani pan Obajtek nie jest geniuszem, ani nie jest niezastąpiony. Tych zdolniejszych można poszukać choćby na Wall Streat. :)

    Gdyby tak było można, jak piszesz,
    to by tak zrobiono .
    Ale ludzie z Wall Streat, nie należą do PiS.

    6 2 Cytuj
  • 27 lut 2021
    jaskokrakow napisał/a:

    Komu zalezało zeby teraz wyciekły nagrania z rozmów - wszystko moge -

    Miał być zamiennikiem Matołuszka to mu podesłał swinie -
    świetne znalezisko zawsze dziewicy jarosława zbaw Polskę

    Mogło być i tak: wycięli Kowalskiego to w ramach rewanżu znalazły się taśmy na Obajtka, wojenka na gumowe szabelki w tej śmiesznej "zjednoczonej prawicy" . Pamiętajcie, kto rozlewa choćby kroplę benzynki z Orlenu to atakuje polskie rodziny.

    7 Cytuj
  • 28 lut 2021

    Wulgaryzmy nie czynią obite K na minusie był wójtem na zupełnie inną formę pracy miał i jaką dwójce wszyscy wiemy że tak w terenie się pracuje i tak chcę życzyć załatwię a w naszym terenie coś wręcz normalka męska. Gdyby więc Daniel obaj tag jakimś cudem spowodował że za jego pośrednictwem zaczęto wyrobić w Polsce przy szczepionki na kowite to to co mówił ani Kaczyński jako postać się o której będzie historia pisać pewnie stałoby się faksem.

    3 3 Cytuj
  • Janek Sal 28 lut 2021

    Nowy styl- czy inny język ?a może grypsera?

    2 1 Cytuj
  • Anty 28 lut 2021

    https://www.facebook.com/tourettepolska/posts/3758298520906565

    Taki wyjaśnione i przeklinanie również.
    Czyli linia obrony to... kapiszon :)

    3 1 Cytuj
  • 28 lut 2021

    A ten Obajtek to maturę u Osińskiego robił? Tak pytam, bo w Nowym Targu nie zdążył.

    10 2 Cytuj
  • 28 lut 2021

    Seneka nooo nie wierzę. To już chyba wszyscy wrócili. Stróżaninek też jest :-) A miałeś się Andrzej emeryturą cieszyć. Znów się będziesz denerwował niepotrzebnie.

    3 7 Cytuj
  • 28 lut 2021
    jaskokrakow napisał/a:

    Nowy styl- czy inny język ?a może grypsera?

    Nie grepsem.
    To język Żyły Piotrka ?to żart.

    A tak naprawdę, to robiłem za lenia i nagrywałem tekst przez mikrofon z telefonu.
    Przy usuwaniu nacisnąłem przypadkowo ekran niżej. I poszło.
    Dobrze że nie mówiłem tekstem Obajtka, i kontrolowałem się.

    I jeszcze do Vivaldi:

    Vivaldi, dobrze że wrócili.
    Ty i ja już przynudzaliśmy.
    Dobrze że wrócili, brakowało ich!
    Chciałbyś zmonopolizować to forum?

    3 1 Cytuj

Odpowiedz