Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 20 mar 2021
    bono napisał/a:

    Wizir pierze super. Inne proszki są słabe.
    To reklama pozytywna.
    A reklama negatywna:
    TVP miał w programie X, widownię 5 mln
    a konkurencyjny Polsat, zaledwie 3 mln.

    ekstra argument

    1 Cytuj
  • 21 mar 2021

    W Najnowszym Zbs podaje, że w wewnętrznym dokumencie PKP PLK zaliczono projekt linii do Myślenic do najnizszej kategorii ,,nierekomendowanych"

    Brawo PIS Myślenice nie będzie pociągu do Myślenic

    1 Cytuj
  • 21 mar 2021
    Pracownik_FiSZ napisał/a:

    W Najnowszym Zbs podaje, że w wewnętrznym dokumencie PKP PLK zaliczono projekt linii do Myślenic do najnizszej kategorii ,,nierekomendowanych"

    Brawo PIS Myślenice nie będzie pociągu do Myślenic

    kompletnie mnie to nie zaskoczyło

    1 Cytuj
  • 27 mar 2021

    Stałem dzisiaj w kolejce do myjni i miałem włączone PR24 a tam dyskusja z naukowcami typu Wróblewski, z KUL i pochodnymi, na temat UE, że tylko Polska Węgry i Słowenia może ja zreformować i jak wyjaśnił Wróblewski, nie chodzi o to aby ją zlikwidować a by była pod dyktando Polski.
    Prowadzący uzupełnił, że ta dyskusja w radiu przecież rządowym, nie wyraża stanowiska rzadu, tylko jego propagandzistów w osobie redaktorów i przedstawicieli nauki. I aby po tej dyskusji, nie posądzać tego radia, że jest tubą antyunijną.
    I dalej trwała dyskusja, że wspólna Europa to socjalizm i komuna, że państwa narodowe są prawdziwą prawicą i że urzędnicy w UE to sami komuniści, poza urzędnikami z PiS.
    I że kontrakt na szczepionki to korupcja tych urzędników i całej UE.
    Za chwilę był zachwyt nad USA za Trumpa,
    i wspaniałymi stanami USA które z wielu kultur stworzyły jedno państwo.

    I zrozumiałem, że my jesteśmy w rewolucji,
    Nasze dwa państwa (Węgry i Polska)
    budują nowy ład.
    Mamy nowe hasła, które wskazują nam drogę, która mamy podążać.
    Stara UE, nie używa haseł typu „nowy ład „
    bo takich używali rewolucjoniści a oni już mają stabilizację i stały ład.
    My jesteśmy narodem gorącym, musimy budować nowe rzeczy, aby nie było nudno.
    Tej naszej przebojowości, tak bardzo bali się sąsiedzi, że żaden nie zdecydował się nas wchłonąć w całości, więc dogadywali się,
    na konkretne ziemie, które będzie łatwiej podporządkować.
    Można przyjąć tezę, że UE jest beznadziejna, bo powstawała bez Polski, ale ten defekt UE dzisiaj Polska wraz z sojusznikiem może szybko usunąć. Trzeba tylko wytrwałości i ciężkiej pracy.

    3 2 Cytuj
  • Janek Sal 28 mar 2021
    bono napisał/a:

    Stałem dzisiaj w kolejce do myjni i miałem włączone PR24 a tam dyskusja z naukowcami typu Wróblewski, z KUL i pochodnymi, na temat UE, że tylko Polska Węgry i Słowenia może ja zreformować i jak wyjaśnił Wróblewski, nie chodzi o to aby ją zlikwidować a by była pod dyktando Polski.
    .

    i Po usłyszeniu tego co powyzej juz bym zmienił na Radio Pogoda......

    szkoda dnia na słuchanie tych peanów od snoba podobno profesora -juz nastepna profesor ma przeprosić za obelgi i kalumnie na marszałka senatu - oczywiscie pewnie nie przeprosi jak wócowie z pisu- aru

    1 1 Cytuj
  • 28 mar 2021
    jaskokrakow napisał/a:

    i Po usłyszeniu tego co powyzej juz bym zmienił na Radio Pogoda......

    szkoda dnia na słuchanie tych peanów od snoba podobno profesora -juz nastepna profesor ma przeprosić za obelgi i kalumnie na marszałka senatu - oczywiscie pewnie nie przeprosi jak wócowie z pisu- aru

    Czasem się interesuję, jakie są idee obecnej rewolucji.
    Bo mi się kłóci, aktualna ideologia forsowana przez rządzących nami, z deklaracjami w stosunku do czynów.
    Np budują ustrój konserwatywny, a upaństwawiają co się da, jednocześnie nazywają państwa UE , gdzie dominuje prywatna własność, komunistami ale nie stalinowskimi.
    Ta obecna ideologia powinna zostać zdefiniowana, jako hybryda komuny z kapitalizmem z dominującą rolą kościoła.
    I wtedy twórca tej rewolucji, budowanej na kolejnych hasłach, zostanie zapisany obok innych ideologów, jako twórca i budowniczy nowego ustroju.

    1 2 Cytuj
  • Janek Sal 29 mar 2021

    co do podatków juz wiekszych mataczy i złodzieji jak w tym kurewskim nierządzie to nie znajdziecie nigdzie .
    Zasłaniają sie ze to unia narzuca cos - nikt niczego nie narzuca - wchodząc do unii obiecalismy sobie pewne zaady , tego nalezy sie trzymać i nie bedzie problemu .
    Wolę z unią zgubić jak z piśdzielcami znależć .

    Narzekają niektórzy na Niemcy - Nie było większego złodzieja od polskiego kierownika budowy w Niemczech .
    Byłem z Polimex Cekop kilka lat na zachodzie . i wolałem kierownika niemieckiego niż naszego . Niemiecki- w piątek konczył prace o 11 zaczynał w poniedziałek o 9 .
    Praca trwała po 10 godzin , wszystkie dodatki socjalne zawsze były .
    Polski kierownik pracował nawet w soboty . czasem w niedziele ludzie zawsze wiedzieli ze budowa jest pod planem , zero rozłąki, praca po 12 godz do zapłaty czesc w kraju bo podobno cos wynikało z różnicy czasu pracy pomiedzy polskimi i niemieckimi przepisami .
    Pisząc kierownik mam na mysli grupę kierowana przez kierownika.
    Wywalczyłem zawsze swoje ale po zakonczeniu kontraktu sprawe przejął niemiecki prawnik za jedyne 100 DM i odzyskałem wszystko .
    W moje slady poszło kilkunastu pracowników i też otrzymali wszystkie dodatki

    3 1 Cytuj
  • 29 mar 2021

    „Nie rozumiem jednego.
    Dlaczego fryzjer może iść do biedronki,
    A kasjer z biedronki nie może iść do fryzjera,
    A razem maga iść do kościoła.”

    4 1 Cytuj
  • 29 mar 2021

    Razem nie pójdą do kościoła, fryzjer jest mocno wk....y na zakazy, które go dotknęły, więc do kościoła nie pojdzie.
    Kup sobie maszynkę do strzyżenia, nie bedziesz musial myśleć nad tak skomplikowanymi problemami.

    1 2 Cytuj
  • 29 mar 2021
    dirty_affair napisał/a:

    Razem nie pójdą do kościoła, fryzjer jest mocno wk....y na zakazy, które go dotknęły, więc do kościoła nie pojdzie.
    Kup sobie maszynkę do strzyżenia, nie bedziesz musial myśleć nad tak skomplikowanymi problemami.

    To nie było moje, stąd cudzysłów tekstu.

    Ale męczy mnie lewactwo które zdominowało Europę. I jest już w Watykanie.
    Pierwszy lewak Franciszek, ukarał naszych prawicowych, biskupów.
    Tylko w Polsce jest jeszcze nadzieja, na utrzymanie idei prawicowych.

    1 1 Cytuj
  • 29 mar 2021

    Oj.... Oj.... przeniosą ich do innego pałacu ???? O zgroza !!!!!

    1 1 Cytuj
  • Anty 29 mar 2021
    dirty_affair napisał/a:

    Razem nie pójdą do kościoła, fryzjer jest mocno wk....y na zakazy, które go dotknęły, więc do kościoła nie pojdzie.
    Kup sobie maszynkę do strzyżenia, nie bedziesz musial myśleć nad tak skomplikowanymi problemami.

    kup maszynkę
    naucz się gotować
    zszyj sobie koszulę
    ćwicz w domu
    pływaj w wannie
    zamiast kina wykup VOD TVP
    zostań optykiem i optometrystą
    naucz się robić zabiegi kosmetyczne samodzielnie
    i tak można wymieniać

    Państwo dobrobytu i innowacji po ch... :-)

    3 1 Cytuj
  • 29 mar 2021
    t-34 napisał/a:

    Oj.... Oj.... przeniosą ich do innego pałacu ???? O zgroza !!!!!

    Ale którego? Lewackiego, prawicowego czy neutralnego?
    Bo mamy podział w kościele, taki jak w społeczeństwie.
    Na lewaków, konserwatystów i nieaktywnych.
    Konserwatyści to ci od nieletnich chłopców , lewacy to tęczowi reszta to po prostu duchowni.

    1 1 Cytuj
  • 29 mar 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    kup maszynkę
    naucz się gotować
    zszyj sobie koszulę
    ćwicz w domu
    pływaj w wannie
    zamiast kina wykup VOD TVP
    zostań optykiem i optometrystą
    naucz się robić zabiegi kosmetyczne samodzielnie
    i tak można wymieniać

    Państwo dobrobytu i innowacji po ch... :-)

    Maszynkę kupilem rok temu, gole się na zero i tak już zostanie.
    W koszulach nie chodze bo gdzie ?
    Gotuje co dwa dni.
    Ćwicze w domu, serio nawet sprzęt caly czas dokupuje.
    Kompiele w solance stosuje czyli prawie jak SPA.
    Wykupiłem CDA premium
    Mini zabiegi kosmetyczne juz stosuje ?
    Reaktywowałem ogród warzywny, nauczyłem się zdobywać mięso bezpisrednio od rolników z okolic.
    Za rok osiągnę pełną autonomie ?

    2 1 Cytuj
  • Anty 29 mar 2021
    dirty_affair napisał/a:

    Maszynkę kupilem rok temu, gole się na zero i tak już zostanie.
    W koszulach nie chodze bo gdzie ?
    Gotuje co dwa dni.
    Ćwicze w domu, serio nawet sprzęt caly czas dokupuje.
    Kompiele w solance stosuje czyli prawie jak SPA.
    Wykupiłem CDA premium
    Mini zabiegi kosmetyczne juz stosuje ?
    Reaktywowałem ogród warzywny, nauczyłem się zdobywać mięso bezpisrednio od rolników z okolic.
    Za rok osiągnę pełną autonomie ?

    I tak upadnie Polska dobrobytu :)

    2 Cytuj
  • 30 mar 2021

    Mamy bardzo korzystną tendencję w Polsce,
    doganiania w cenach UE:

    https://tvn24.pl/biznes/najnowsze/article5045734.ece/igrafika_20210317_07.png

    2 1 Cytuj
  • Janek Sal 31 mar 2021

    jajka potaniały wieprzowina też ...... Chleb co prawda podrożał ale bez chleba można samymi jajami sie żywic

    3 Cytuj
  • 31 mar 2021

    Teraz tylko na wakacje do Grecji, bo tam potaniało o 2%.
    Ale u nas euro podrożało o 10% to i tak zapłacimy 8% więcej. Najmniej podrożała chorwacka kuna bo z 0,58 gr na 0.62 gr. Ale u nich ceny tez idą w górę.
    Turcja jest tania ale w rodzimej walucie.
    Od nas chcą euro wiec dupa.
    Najlepiej byłoby mieć tak mocną złotówkę, że przyjeżdżasz , np. do Grecji, Hiszpanii
    czy Turcji. a tam druga cena w pln.
    Ale chyba nam to nie grozi, nawet jak Glapiński kupi kolejne tony złota.
    Żeby mieć mocną walutę jak kiedym DM czy Szyling, czy Funt albo waluta duńska czy szwedzka, nie wystarczy wmawiać codziennie ludziom, że jesteśmy najlepsi, świetni i wszyscy nam zazdroszczą.

    Oprócz Polaków, którym próbuje się wmówić wszystko, musi jeszcze w to uwierzyć świat.
    A z tym jest problem, jak widać na słabnącej w oczach walucie polskiej.

    6 1 Cytuj
  • Anty 1 kwi 2021

    W Państwie PiS mówi się jedno, robi się drugie.

    Nie dalej jak 2 dni temu Dworczyk kwękał coś o harmonogramie szczepień dla roczników 1962-1973, a wczoraj wieczorem w IKP pojawiała się możliwość rejestracji z przyczajenia dla ludzi w wieku 40-60 lat. Dzisiaj w mediach poszła ta informacja i systemy padły.

    Mnie się udało zarejestrować przez infolinię 989 - wystarczyło zignorować komunikat, że szczepią tylko 1961 i wpisać swój Pesel i mam termin (Pfizer). Nie mniej takie akcje znienacka są skandalem i powodują spotęgowanie chaosu.

    Nikt nad tym burdelem nie panuje, tu nie ma żadnej strategii, żadnej komunikacji.

    Plus teraz Dworczyk, ten nieudacznik (inaczej się go nie da nazwać), teraz się z tego wycofuje okrakiem. Burdel.

    Jeszcze uruchomili to wtedy kiedy poszedł internetowy spis powszechny więc profil zaufany i inne interfejsy e-Państwa nie działają na ten moment.

    "WSTALIŚMY Z KOLAN"

    Vivaldi, do nogi - obroń to!

    4 Cytuj
  • 1 kwi 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    W Państwie PiS mówi się jedno, robi się drugie.

    Nie dalej jak 2 dni temu Dworczyk kwękał coś o harmonogramie szczepień dla roczników 1962-1973, a wczoraj wieczorem w IKP pojawiała się możliwość rejestracji z przyczajenia dla ludzi w wieku 40-60 lat. Dzisiaj w mediach poszła ta informacja i systemy padły.

    Mnie się udało zarejestrować przez infolinię 989 - wystarczyło zignorować komunikat, że szczepią tylko 1961 i wpisać swój Pesel i mam termin (Pfizer). Nie mniej takie akcje znienacka są skandalem i powodują spotęgowanie chaosu.

    Nikt nad tym burdelem nie panuje, tu nie ma żadnej strategii, żadnej komunikacji.

    Plus teraz Dworczyk, ten nieudacznik (inaczej się go nie da nazwać), teraz się z tego wycofuje okrakiem. Burdel.

    Jeszcze uruchomili to wtedy kiedy poszedł internetowy spis powszechny więc profil zaufany i inne interfejsy e-Państwa nie działają na ten moment.

    "WSTALIŚMY Z KOLAN"

    Vivaldi, do nogi - obroń to!

    Vivaldi na razie ucieka przed Obajtkiem, bo mu może biznes przejąć.

    4 Cytuj
  • Anty 1 kwi 2021
    bono napisał/a:

    Vivaldi na razie ucieka przed Obajtkiem, bo mu może biznes przejąć.

    Coś Ty, jakby tak było to by się cieszył. To najtwardszy elektorat. Lubi to.

    3 Cytuj
  • 1 kwi 2021

    To nie tak panowie.... Towarzysz dzbanuszek milczy bo prezes jeszcze nie wie co powiedzieć to i przekazu dnia nie ma.... Tym co mówią w Kurwizji też teraz niebezpiecznie się podpierać bo cosik między sobą łajnem się obrzucać zaczynają.. No i Vivaldi nie chce z siebie Dudy zrobić..... (To takie nowe powiedzenie zasłyszane i necie)

    3 1 Cytuj
  • 1 kwi 2021

    Dzisiaj zmarło 600 osób na COVID.
    600x 30 dni = 18 000.
    Czyli co miesiąc znika takie Myslenice.
    Jesteśmy drudzy po Brazylii na świecie, w liczbie zgonów na COVID.
    Nie wiem, czy za chwilę uchodźcy nie będą jedynymi reproduktorami w UE.

    1 1 Cytuj
  • 1 kwi 2021

    Ale przecież M-ce zostały zawierzone Najświętszej Panience (do niej absolutnie nic a nic nie mam), więc oni wszyscy to na katar umierają... Lipa na potęgę, a do tego do Dom Corlene się łazęgi doczepiły. Kurski tv fika do premiera i prezydenta. Się dzieje. Tylko na kogo teraz to kurcze molka zwalić? No nie wiem:(

    2 1 Cytuj

Odpowiedz