Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 1 kwi 2021
    klisdis napisał/a:

    Ale przecież M-ce zostały zawierzone Najświętszej Panience (do niej absolutnie nic a nic nie mam), więc oni wszyscy to na katar umierają... Lipa na potęgę, a do tego do Dom Corlene się łazęgi doczepiły. Kurski tv fika do premiera i prezydenta. Się dzieje. Tylko na kogo teraz to kurcze molka zwalić? No nie wiem:(

    I to mnie martwi. Ateiści i bezbożnicy maja się lepiej. To katolików Bóg karze zejściami.
    A państwa zepsute moralnie maja się lepiej
    Jak drużyna słabo gra, to się trenera wymienia, a u nas ciągle ci, którym Bóg nie ufa.
    Wyglada na to, że Bóg nagradza, czyny a nie
    bogochwalstwo.

    2 1 Cytuj
  • 1 kwi 2021

    No jak na kogo??? Ogólnie to na Tuska, a lokalnie to na Ostrowskiego.....

    3 2 Cytuj
  • 1 kwi 2021
    t-34 napisał/a:

    No jak na kogo??? Ogólnie to na Tuska, a lokalnie to na Ostrowskiego.....

    Za Tuska była kasta.
    Teraz też jest kasta.
    .
    Kaczyński, się cieszy bo ręcznie steruje swoją kastą, ale gość nie jest nieśmiertelny i po nim to już nie będzie kasta, tylko mafia.

    5 2 Cytuj
  • Anty 1 kwi 2021

    Vivaldi powie, że to był kapiszon, albo nic nie powie bo o tym się nie dowiedział. Wiadomości TVP nic o tym nie mówiły - oglądałem.
    Jest super, a minister pracy i Kaczyński ochronią polskie rodziny przed gender. Najważniejszy temat dnia...
    litości

    5 2 Cytuj
  • 2 kwi 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Vivaldi powie, że to był kapiszon, albo nic nie powie bo o tym się nie dowiedział. Wiadomości TVP nic o tym nie mówiły - oglądałem.
    Jest super, a minister pracy i Kaczyński ochronią polskie rodziny przed gender. Najważniejszy temat dnia...
    litości

    Vivaldi ma coraz mniej wiary w to co mówił,
    Milczy,
    bo gdy Bóg zawołał sprawdzam;
    to my pod obecnym kierownictwem bogochwalczym , mamy najwiecej na świecie zgonów (II miejsce) i wyszło , że episkopat i Rydzyk, są przereklamowani.

    7 2 Cytuj
  • 2 kwi 2021

    Najlepsza to i tak jest Bagietka:) Jej konsekwencja w odradzaniu się przy kolejnych wyborach jest godna podziwu!

    7 2 Cytuj
  • Anty 2 kwi 2021
    klisdis napisał/a:

    Najlepsza to i tak jest Bagietka:) Jej konsekwencja w odradzaniu się przy kolejnych wyborach jest godna podziwu!

    https://mieszkancy.miasto-info.pl/8426

    https://mieszkancy.miasto-info.pl/12970

    Tymczasem bagietkia i mohikanin nadal milczą, ciekawe ile kopiejek im wpada za wpisy.
    Aż dziw, że przy tych nastrojach nie zostały te trolle "włączone"

    6 2 Cytuj
  • 2 kwi 2021
    klisdis napisał/a:

    Najlepsza to i tak jest Bagietka:) Jej konsekwencja w odradzaniu się przy kolejnych wyborach jest godna podziwu!

    To nie konsekwencja, to awans, stanowisko i kasiora.
    Po osiągnięciu celu, zajmują się konsumpcją.

    5 1 Cytuj
  • 2 kwi 2021

    My tu gadu, gadu a nasz ukochany rzond z przewodnią siłą pazernych i skorumpowanych już 35 podatek podnosi lub wprowadza..... (tym razem od reklam) o cześć im i chwała !!!!!

    7 1 Cytuj
  • 2 kwi 2021
    bono napisał/a:

    To nie konsekwencja, to awans, stanowisko i kasiora.
    Po osiągnięciu celu, zajmują się konsumpcją.

    Głodnemu, zawsze chleb na myśli...

    1 3 Cytuj
  • 5 kwi 2021
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Głodnemu, zawsze chleb na myśli...

    A wiec też zyskałeś w raz z nową ekipą.
    Jak widać, punkt widzenia zmienia się wraz z miejscem siedzenia.
    Ale ja ci nie zazdroszczę, każdy dobiera sobie współpracowników, którzy mu sprzyjają, a ty też pracowałeś by coś z tego mieć.
    Tak mają wszyscy, bez hipokryzji.
    Ja nie pracuję w administracji, wiec mój awans w większości zależy od tego jak jestem weryfikowany z mojej pracy. Sympatie polityczne..... może maja jakieś znaczenie, ale są na ostatnim miejscu.

    3 2 Cytuj
  • 5 kwi 2021

    Hołownia się zaszczepił.
    PiS się stacza i
    sięga do najniższych instynktów ludzkich.
    Czyli promuje indywidualną nienawiść.
    Hołownia, powinien popełnić harakiri, z okrzykiem - żałuje za grzechy.
    Żądza krwi byłaby zaspokojona.
    Ale sk.rwysyny z tego PiS.
    j.b.- was.

    3 1 Cytuj
  • 5 kwi 2021
    bono napisał/a:

    Hołownia się zaszczepił.
    PiS się stacza i
    sięga do najniższych instynktów ludzkich.
    Czyli promuje indywidualną nienawiść.
    Hołownia, powinien popełnić harakiri, z okrzykiem - żałuje za grzechy.
    Żądza krwi byłaby zaspokojona.
    Ale sk.rwysyny z tego PiS.
    j.b.- was.

    Chu.....wnia się zaszczepił a jeszcze kilka miesięcy temu wytykał to celebrytom, straszny leszcz z niego, ciśnienia nie trzyma, i jeszcze cieszy się dyplomem dzielny pacjent, powinien mieć dyplom dzielny pajac ?

    2 4 Cytuj
  • 6 kwi 2021
    dirty_affair napisał/a:

    Chu.....wnia się zaszczepił a jeszcze kilka miesięcy temu wytykał to celebrytom, straszny leszcz z niego, ciśnienia nie trzyma, i jeszcze cieszy się dyplomem dzielny pacjent, powinien mieć dyplom dzielny pajac ?

    Pajacem to są ci, którym dają legalną szansę a z niej nie korzystają.
    Mój sąsiad jechał za Wrocław do wsi która miała szczepionkę niewykorzystaną, a on się na nią załapał. On był przeszczęśliwy a ośrodek nie zmarnował szczepionki.
    Z Myślenic znajomi jechali do Lubnia.
    Inny znajomy zadzwonił w marcu na 989 i mimo że wiek nie ten dostał kolejkę do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie na 22 marca.
    Astrazeneca, leżała na półkach i nikt w owym czasie nie chciał jej brać, więc proponowali pierwszym z brzegu.

    Bezinteresowna zawiść wypala mózg.
    Siedź na telefonie, też się załapiesz, jak nie będzie chętnych w danym adresie i na daną godzinę. To jest normalne last minute.

    2 1 Cytuj
  • Anty 6 kwi 2021
    bono napisał/a:

    Pajacem to są ci, którym dają legalną szansę a z niej nie korzystają.
    Mój sąsiad jechał za Wrocław do wsi która miała szczepionkę niewykorzystaną, a on się na nią załapał. On był przeszczęśliwy a ośrodek nie zmarnował szczepionki.
    Z Myślenic znajomi jechali do Lubnia.
    Inny znajomy zadzwonił w marcu na 989 i mimo że wiek nie ten dostał kolejkę do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie na 22 marca.
    Astrazeneca, leżała na półkach i nikt w owym czasie nie chciał jej brać, więc proponowali pierwszym z brzegu.

    Bezinteresowna zawiść wypala mózg.
    Siedź na telefonie, też się załapiesz, jak nie będzie chętnych w danym adresie i na daną godzinę. To jest normalne last minute.

    Bo AZ sie okazuje takim szajsem, ze juz niemcy mowia ze po 12 ochrona slabnie ;)
    skonczy sie jak ze szczepionakmi na polio - byl czas ze ta gorsza szczepiono, a potem lepsza, teraz juz szczepi sie tylko dzieciaki ta lepsza ;)

    1 Cytuj
  • 6 kwi 2021
    bono napisał/a:

    Pajacem to są ci, którym dają legalną szansę a z niej nie korzystają.
    Mój sąsiad jechał za Wrocław do wsi która miała szczepionkę niewykorzystaną, a on się na nią załapał. On był przeszczęśliwy a ośrodek nie zmarnował szczepionki.
    Z Myślenic znajomi jechali do Lubnia.
    Inny znajomy zadzwonił w marcu na 989 i mimo że wiek nie ten dostał kolejkę do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie na 22 marca.
    Astrazeneca, leżała na półkach i nikt w owym czasie nie chciał jej brać, więc proponowali pierwszym z brzegu.

    Bezinteresowna zawiść wypala mózg.
    Siedź na telefonie, też się załapiesz, jak nie będzie chętnych w danym adresie i na daną godzinę. To jest normalne last minute.

    Jak chcesz to siedź na telefonie, ja poczekam na swoją kolej, nie będę pajacował jak chu....wnia
    Ile szczepionek zmarnowali, bo ktoś się nie wstawił, jeśli już o tym piszesz? Tak z ciekawości, jak duża jest to skala?

    2 4 Cytuj
  • Anty 7 kwi 2021
    Vivaldi napisał/a:

    a tymczasem w tym zarządzanym państwie same problemy, bo jest się czym pochwalić i porównać do lewackiego zarządzania a to dla nich problem
    https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-eurostat-stopa-bezrobocia-w-polsce-najnizsza-w-ue,nId,5086025

    Tyle już czekamy na to, aż skomentujesz ten cyrk z rejestracją na szczepienia z 1 kwietnia, a Ciebie nie ma.

    Jeszcze tak nawiązując do wybiórczego koloryzowania danych z tym bezrobociem to

    1). Bezrobocie wyliczane jest tylko z tych osób, które aktywnie poszukują pracy. Suwerenowi wystarczają pincet plusy, ubezpieczenie w KRUS i ewentualnie jakieś fuchy na czarno. Z resztą doskonale oddaje to wskaźnik aktywności zawodowej, który jest raczej niski w Polsce
    https://data.oecd.org/emp/employment-rate.htm
    2). Bezrobocie wśród młodych osób jest u nas wyższe niż w innych krajach, no ale młodzi ludzie to nie elektorat, liczą się "emeryci". Taaa
    https://www.statista.com/statistics/266228/youth-unemployment-rate-in-eu-countries/

    Na forum wrócisz napisać pewnie 1-2 komentarze, jak będzie spokojniej u was, jak na razie to się żrecie
    https://www.salon24.pl/u/janmak/1124490,niesolidarna-polska-i-nieporozumienie-gowina
    I sami nie wiecie czego chcecie
    https://www.salon24.pl/u/lchlip/1124542,konflikty-i-roznice-ideowe-wewnatrz-zjednoczonej-prawicy-droga-do-przedterminowych-wyborow

    Nie dziwię się tej Twojej ciszy.

    4 Cytuj
  • 8 kwi 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Tyle już czekamy na to, aż skomentujesz ten cyrk z rejestracją na szczepienia z 1 kwietnia, a Ciebie nie ma.

    Nie dziwię się tej Twojej ciszy.

    Porażka goni porażkę, co on może pisać. Była propaganda sukcesu, odwołanie pandemii,
    sukces który mieliśmy wynieść po pandemii a tu dupa.
    Amatorszczyzna, szczytne hasła, kolejne programy w budowaniu nowego ustroju,
    wychodzenie z UE ( a bez UE,- PiS by sobie palcem do du.y nie trafił) i takie
    tam zabawy- w kto z kim, kogo wypieprzyć, komu pokazać środkowy palec, kto jest
    nie patriota, kto zabiła prezydenta, gdzie umiera więcej niż w Polsce PiS,
    Jakie bezrobocie ma Hiszpania, jaka zła jest Merkelowa i jeszcze gorsza Van der Leyen,

    A my budujemy prawdziwą Europę w miejsce paskudnej UE,
    a radio PR 24 nadaje jak Radio Tirana za Enver Hoxha,
    Jesteśmy propagandowo, jak Korea Północna, świetlana przyszłość, wszędzie źle tylko Polska i Trump, (bo Biden to komuch) są prawdziwą demokracją i takie pierdu, pierdu.

    A najlepiej aby gospodarka była typu Orlen, -państwowa z kierowniczą rolą PiS.
    Taki nowy produkt ideologiczny, klerykalny socjalizm. albo demokracja purpuratów.
    W miejsce sądu najwyższego, prawo Episkopatu.

    A Vivaldi, niech się teraz nadmucha tych opon, bo jak mu Obajtek robotę podbierze,
    to będzie jedynie kierownikiem zmiany.

    6 1 Cytuj
  • Anty 8 kwi 2021
    bono napisał/a:

    ,
    to będzie jedynie kierownikiem zmiany.

    Do roli powiatowego ciecia nadaje się idealnie.

    7 1 Cytuj
  • 8 kwi 2021

    „Prawicowy” Rząd zabiera samorządom szpitale,
    Najlepiej aby wszystko oddali Orlenowi Obajtka- szpitale, stocznie, byłe PGR, uczelnie, szkoły, ośrodki zdrowia
    a ludzie mrą jak muchy (ostatniej doby umarło 1 tys naszych obywateli) a rząd dalej bawi się polityką.
    Gdy Czesi mieli problem, nasz rząd zamiast dmuchać na zimne chojrakował, że my jesteśmy ponad tym.

    4 2 Cytuj
  • 8 kwi 2021

    Paleostrada bezprzewodowa najlepsza i niezawodna.Pingów nie ma wcale od rana do wieczora.200mega w pakiecie za 50zl nielimitowane plus montaż odbiornika anteny.Sygnał wysyłany jest z najbliższego nadajnika w Wieciorce za Trzebunia.Maja najnowsze modemy z bezprzewodowa synchronizacja modułowo sterowana scalonymi układami monitorującym przepływ danych.

    1 1 Cytuj
  • Janek Sal 9 kwi 2021

    a tam o szczepionkach - kto chce niech sie szczepi nawet z Pawłowicz.

    Następną sprawę zaczynają rozbierać -ten od niedouki Czarnek zaczyna majstrować by zlikwidować PAN i powołać coś narodowego

    1 2 Cytuj
  • Anty 9 kwi 2021

    Brazylia: 213mln mieszkańców, wczoraj na Covid umarło 4190,
    czyli 1 na 51tys obywateli

    Polska: 37mln mieszkańców. Wczoraj na Covid umarło 954
    Czyli 1 na 39tys obywateli

    W Brazylii popłoch, alarmujące artykuły, kraj upada, ludzi nie ma gdzie chować
    W Polsce spokój, sąsiedzi nam zazdroszczą, rząd triumfuje, poparcie rośnie

    9 1 Cytuj
  • 9 kwi 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    W Państwie PiS mówi się jedno, robi się drugie.

    Nie dalej jak 2 dni temu Dworczyk kwękał coś o harmonogramie szczepień dla roczników 1962-1973, a wczoraj wieczorem w IKP pojawiała się możliwość rejestracji z przyczajenia dla ludzi w wieku 40-60 lat. Dzisiaj w mediach poszła ta informacja i systemy padły.

    Mnie się udało zarejestrować przez infolinię 989 - wystarczyło zignorować komunikat, że szczepią tylko 1961 i wpisać swój Pesel i mam termin (Pfizer). Nie mniej takie akcje znienacka są skandalem i powodują spotęgowanie chaosu.

    Nikt nad tym burdelem nie panuje, tu nie ma żadnej strategii, żadnej komunikacji.

    Plus teraz Dworczyk, ten nieudacznik (inaczej się go nie da nazwać), teraz się z tego wycofuje okrakiem. Burdel.

    Jeszcze uruchomili to wtedy kiedy poszedł internetowy spis powszechny więc profil zaufany i inne interfejsy e-Państwa nie działają na ten moment.

    "WSTALIŚMY Z KOLAN"

    Vivaldi, do nogi - obroń to!

    Mam cie obronić przed szczepionką? :-))) Ale wiesz że na twoją dolegliwość ona nie pomaga :-))) więc i ja nie mogę ci pomóc. Jakbyś się rozpłakał że 8 godzin do sanepidu dzwonisz bo nie chcą ci kromki chleba przynieść to dzwoń podrzucę ci bułkę z dżemem :-))) tylko nie wiem czy się nie obesrasz ze strachu, bo ja nie zaszczepiony :-))) jeszcze ci pikawka ze strachu stanie i będzie na ......Pfizera ? Aaaaaa nie wy to Sputnikiem to luzik :-)))

    7 Cytuj
  • Anty 9 kwi 2021
    Vivaldi napisał/a:

    Mam cie obronić przed szczepionką? :-))) Ale wiesz że na twoją dolegliwość ona nie pomaga :-))) więc i ja nie mogę ci pomóc. Jakbyś się rozpłakał że 8 godzin do sanepidu dzwonisz bo nie chcą ci kromki chleba przynieść to dzwoń podrzucę ci bułkę z dżemem :-))) tylko nie wiem czy się nie obesrasz ze strachu, bo ja nie zaszczepiony :-))) jeszcze ci pikawka ze strachu stanie i będzie na ......Pfizera ? Aaaaaa nie wy to Sputnikiem to luzik :-)))

    No i w standardzie. 1-2 wiadomości, nie na temat i tych fakapów PiSu nie skomentuje.

    Pilnuj kół, Orlen jest na zakupach ponoc.

    9 1 Cytuj

Odpowiedz