Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 27 kwi 2021

    przeleciałem ostatnie dwie strony na prędkości .......aaaa z resztą nic. Wam wystarczy nie przeszkadzać :-))) podsypie żołędzi jak bedzie cisza XD

    4 9 Cytuj
  • Janek Sal 27 kwi 2021

    teraz moda na dziki więc zołędzie się przydadzą - podsyp waśc podsyp wstydu oszczędż

    3 2 Cytuj
  • 27 kwi 2021

    Przeleciałem ostatnie dwie strony na prędkości i nie mam co napisać.....
    Tak towarzyszu, lepiej nie pisz bo sukcesy PiSu już nam od dawna bokiem wyłażą....
    A pewnie przekazu dziennego nie ma bo się koalicja gryzie,
    Ziobro klęska za klęską......
    Sukcesy w pandemii ....... wszyscy widzą jak jest...... czołówka światowa.......
    Inflacja..... super po prostu....
    33 nowe podatki....... (przepraszam nie podatki tylko opłaty...)
    Sukces reformy OFE........
    Przestrzeganie prawa........... patrz Nawacki.......

    itd...... itd...... No więc szukaj żołędzi towarzyszu, szukaj........

    10 2 Cytuj
  • 27 kwi 2021

    No i napisz jeszcze czemu Ziobro blokuje 770 milionów dla Polski ???

    8 2 Cytuj
  • 27 kwi 2021

    .......weź KODziarzu ....guma w majtkach za ciasna? Uwiera? XD

    2 9 Cytuj
  • 27 kwi 2021

    No wreszcie. Komuna zjednoczyła siły.
    Ileż lat można się maskować?
    Teraz jest jak po spowiedzi, ciężar został zrzucony.W końcu teraz można iść do przodu
    pod wspólnymi hasłami, ideologią i przekonaniami.
    Różniła ich tylko historia i manifestowana niechęć lub uwielbienie kleru.
    Teraz topór został zakopany i można iść razem nie afiszują się swoją religijnością.
    Piotrowski, Czarzasty znów jedna rodzina.

    5 3 Cytuj
  • Anty 27 kwi 2021

    Zjednoczona się dogadała to i wróciła nasza gwiazda pompująca.

    6 2 Cytuj
  • 27 kwi 2021

    Weź PiSowcu ... guma w majtkach poluzowana... już nie uwiera....... oddech złapany można pisać bzdury...
    No i na koniec zagadka........ Nowak to podobno złodziej (choć sprawa niedokończona i niejednoznaczna - być może to zlecenie prawych i sprawiedliwych)
    Jak nazwać Ryszarda Cz. (sprawa zakończona i udowodniona) za przytulenie paru marnych tysięcy euro ???

    9 2 Cytuj
  • 27 kwi 2021

    Czy widzicie coś dobrego w rządach obecnej władzy?

    4 2 Cytuj
  • 27 kwi 2021

    No jak ???? RODZINA NA SWOIM.............

    6 1 Cytuj
  • 28 kwi 2021

    Babcia Kasia uniewinniona.
    Wredny sąd. Jakiś imperialistyczny.
    Sądy muszą być nasze, aby sądziły wg. naszej ideologii.

    7 4 Cytuj
  • 28 kwi 2021

    Wczoraj info o zarzutach NIK w sprawie wyborów kopertowych, a dziś z rana wjazd służb na chatę syna Banasia........

    Bono nie bój się dziś "niezależny" trybunał pod kierownictwem "niezależnej i bezstronnej" pani Pawłowicz wyda słuszny wyrok.... Tak, że spoko, Vivaldi będzie zadowolony.......

    5 2 Cytuj
  • 28 kwi 2021
    t-34 napisał/a:

    Wczoraj info o zarzutach NIK w sprawie wyborów kopertowych, a dziś z rana wjazd służb na chatę syna Banasia........

    Bono nie bój się dziś "niezależny" trybunał pod kierownictwem "niezależnej i bezstronnej" pani Pawłowicz wyda słuszny wyrok.... Tak, że spoko, Vivaldi będzie zadowolony.......

    No czegóż się można spodziewać.
    Dla mnie to współczesna komuna, łączy się już ze starą komuną
    a reszta to kopia PZPR pod nazwą PiS.
    Kierownicza rola partii- PiS , nacjonalizacja, I sekretarz, buro polityczne, nasi ludzie wszędzie i długie ręce władzy, niszczenie wrogów ustroju.
    Różnica polega na tym, że tamci rządzili w bloku sowieckim a ci rządzą w bloku bez granic.

    7 2 Cytuj
  • 28 kwi 2021

    „Pamiętajmy, że Mateusz Morawiecki grzmiał na wiecu wyborczym w 2019 r., iż „robotnicza myśl socjalistyczna jest w PiS głęboko obecna”.

    5 2 Cytuj
  • Janek Sal 1 maj 2021

    a jednak
    - Emerytalne plany rząd ujawnił przy okazji Krajowego Planu Odbudowy. KPO to dokument określający, jak Polska chce wydać środki z europejskiego Funduszu Odbudowy. Ekipa rządowa przyznaje wprost: wieku emerytalnego podnieść się nie da (ze względu na "niską akceptację społeczną"), więc trzeba go "efektywnie podnosić".
    czyli powrót do tego co wykonało PO jak nie kijem to pałą .
    wyborcy tego bajzlu - co wy na to?

    2 1 Cytuj
  • 1 maj 2021
    bono napisał/a:

    No czegóż się można spodziewać.
    Dla mnie to współczesna komuna, łączy się już ze starą komuną
    a reszta to kopia PZPR pod nazwą PiS.
    Kierownicza rola partii- PiS , nacjonalizacja, I sekretarz, buro polityczne, nasi ludzie wszędzie i długie ręce władzy, niszczenie wrogów ustroju.
    Różnica polega na tym, że tamci rządzili w bloku sowieckim a ci rządzą w bloku bez granic.

    Jest jeszcze bardziej znacząca różnica, poprzednia komuna nie dzieliła się władzą z Kościołem, teraz KK i neokomuna pis razem ramię w ramię upadlają ten kraj i kto im teraz podskoczy jak wg. nich mają władzę daną od Boga?

    4 1 Cytuj
  • 1 maj 2021
    jaskokrakow napisał/a:

    a jednak
    - Emerytalne plany rząd ujawnił przy okazji Krajowego Planu Odbudowy. KPO to dokument określający, jak Polska chce wydać środki z europejskiego Funduszu Odbudowy. Ekipa rządowa przyznaje wprost: wieku emerytalnego podnieść się nie da (ze względu na "niską akceptację społeczną"), więc trzeba go "efektywnie podnosić".
    czyli powrót do tego co wykonało PO jak nie kijem to pałą .
    wyborcy tego bajzlu - co wy na to?

    PiS naraz stał się z wroga UE, największym jej obrońcom za kasiorę którą chce od UE przytulić.
    Więc wszystko oparte jest na kasie. Podniosą wiek emerytalny a przed wyborami znowu go obniżą.

    3 2 Cytuj
  • 1 maj 2021
    oportunista napisał/a:

    Jest jeszcze bardziej znacząca różnica, poprzednia komuna nie dzieliła się władzą z Kościołem, teraz KK i neokomuna pis razem ramię w ramię upadlają ten kraj i kto im teraz podskoczy jak wg. nich mają władzę daną od Boga?

    https://teologiapolityczna.pl/rafal-letocha-socjalizm-i-religia-przypadek-polski-1

    Tu jest przedstawiona Polska odmiana religijności socjalistycznej.
    To zagospodarowanie mas z pomocą kleru.

    PiS w to wszedł, oddając cześć władzy klerowi, zyskując poparcie religii.

    3 2 Cytuj
  • 2 maj 2021

    Ale wiecie że już nikt nie reaguje? Gadacie w trójkę a lewaki poniżej 3% :-))) ....spoko, to ja nie przeszkadzam XD. Dobra robota tak trzymać

    2 5 Cytuj
  • 2 maj 2021
    Vivaldi napisał/a:

    Ale wiecie że już nikt nie reaguje? Gadacie w trójkę a lewaki poniżej 3% :-))) ....spoko, to ja nie przeszkadzam XD. Dobra robota tak trzymać

    Do szkoły się nie chodziło, co? Problem z prostym liczeniem? Wg. Ciebie lewak to każdy kto nie uwielbia nad życie jaśniepanującego nadpremiera, nadprezydenta, nadczłowieka Jarozbawa I cysorza Discopolski, a takich jest 70% obywateli, pisokatobolszewików jest tylko albo aż 30%, i teraz skup się, 70+30=100%, proste liczenie

    6 1 Cytuj
  • 2 maj 2021
    Vivaldi napisał/a:

    Ale Gadacie w trójkę a lewaki poniżej 3% :-))) ....spoko, to ja nie przeszkadzam XD. Dobra robota tak trzymać

    PiS teraz to moi idole.
    Od kiedy stali się drużyną UE.

    Modlę się tylko, aby nie kupił ich jakiś świr po rzuceniu na stół większej kasy, bo strasznie łatwo zamieniają swoich idoli.
    Teraz tylko TVP musi udowodnić ludziom że opozycja jest wrogiem UE, i chce nas wepchnąć w ręce Putina.
    No i jeszcze ten Orban, co z nim?

    Co do lewaków, fakt że jak Czarzasty
    z drużyną przeszedł do obozu Piotrowicza czy Kaczyńskiego, została pustka na lewicy.
    I wszyscy pedofile, geje, lesbijki, uchodźcy
    stanowią teraz wraz z aktorami, muzykami niediscopolo, kobietami z ulicy, babcią obóz lewicy z Trzaskowskim Banasiem, Gowinem i tym obecnie antyunijnym ( wg TVP )drugim sportem.

    6 1 Cytuj
  • Janek Sal 2 maj 2021

    Poniżej tych trzech jest równiez ziobro i gówin procent - kaczor sięgnął po rezerwy lewaków żeby nie dać ciała - no może ogona kota

    4 2 Cytuj
  • 2 maj 2021
    Vivaldi napisał/a:

    Ale wiecie że już nikt nie reaguje? Gadacie w trójkę a lewaki poniżej 3% :-))) ....spoko, to ja nie przeszkadzam XD. Dobra robota tak trzymać

    A ja z uporem maniaka wrócę do mojego dylematu........ Vivaldi to jak to jest ??????

    Nowak to podobno złodziej (choć sprawa niedokończona i niejednoznaczna - być może to zlecenie prawych i sprawiedliwych)
    Jak nazwać Ryszarda Cz. (sprawa zakończona i udowodniona) za przytulenie paru marnych tysięcy euro ???

    A swoją drogą jak ci teraz w dzióbku jak prezes lewaków kazał wychwalać ?????
    No nie ma o czym pisać, krytykować nie wolno bo z PiSu wywali ..........

    8 1 Cytuj
  • 3 maj 2021

    Z innej beczki.
    Nie sposób przewidzieć sympatii PiS, bo naraz Bronisław Cieślak jest idolem TVP.
    Stary komuch, PZPRowiec dziecko komuny.
    A Janda grająca antysystemowej role w komunie to wróg PiS, podobnie Sztur.
    O Krawczyku robi się nowele, a o Wodeckim, Niemenie nic, o Demarczyk nic.
    Krajewski Seweryn nie doczekał się wzmianki w TVP o sobie a Czerwone Gitary biły na łeb Trubadurów śpiewających o Kasi i wysokich płotach.
    Widzę to tak , że Krawczyk został wykorzystany do propagandy życia religijnego i ciagle pokazywanie go wybory na tle kaplicy ogrodowej, ma wpłynąć na podświadomość stylu życia.
    Takie lokowanie produktu.

    Ale nagła sympatia do Cieślaka, to jak miłość do Piotrowicza, z Czarzastym w tle.

    8 3 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 15 maj 2021

    Mamy Burmistrza z PiSu, Posła z PiSu i Radę Miasta i Gminy w większości z PiSu, to liczyłem na relokację Ronda Kaczyńskiego. Nie godzi się, żeby miejsce czci i pamięci tego bohatera narodowego znajdowało się na peryferiach, w strefie przemysłowej. Jedyne co usprawiedliwia tę lokację tego osobliwego miejsca kultu, to bliskość Wędzonki i ARMiR. Wszak na to miejsce spłynęła łaska rządzących, odkąd mamy w Polsce "Dobrą Zmianę". Ale już wystarczy, teraz powinni przenieść święty kamień bliżej rynku i jakieś bardziej reprezentacyjne rondo nazwać imieniem Kaczyńskiego.

    Jak kiedyś uda się ściągnąć wrak, to może jakiś odłamek - jako relikwia - trafi do Myślenic. Wstyd będzie umieścić go pośrodku strefy przemysłowej. Tu apel do Burmistrza i Radnych z jedynej słusznej opcji o relokację. I jeszcze jakiś pomnik Lecha Kaczyńskiego by się przydał. Najlepiej na środku rynku :)

    6 4 Cytuj

Odpowiedz