Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • burzumsquat666@wp.pl 5 sie 2021
    Waldemord napisał/a:

    Miasto info , dziennik polski myślenice i inne gazetki z Myślenic to nadzór i tematyka pis . Nie ma obiektywnego i niezależnego pisma ani gazety . Miasto info dodaje artykuły , pani ,,K. H" z dziennika polskiego je kopiuje po swojemu i redaguje ...;-) Co ,,burmistrz" i jego zastępcy UMiG zrobili dla mieszkańców ... nic .. teraz dla Głogoczowa i mieszkańców ... nic ... kase wzięli ...

    Hmm, "Gazeta" Myślenicka, Myślenice ITV to na pewno. Miasto-Info po ostatnich artykułach o "Tłustych Kotach" nie wrzucałbym do tego worka. Chociaż dawniej również tak postrzegałem ten portal.

    Edit: Po dzisiejszej cenzurze na tym portalu (usunięto moje 2 wpisy antyPiS) cofam co napisałem. Miasto-Info jednak też propisowskie...

    4 1 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 9 sie 2021

    W ten upalny poniedziałek, w pocie czoła pracowali dzisiaj dla nas! Dla naszego bezpieczeństwa! Tylko PiS! Dobra Zmiana!

    https://www.facebook.com/photo/?fbid=253649626586159&set=pcb.253649673252821

    https://www.facebook.com/photo?fbid=194342709393010&set=pcb.194342872726327

    Dzielnie stali na Zakopiance, a niezależna telewizja Myślenice ITV nagrała dla nas ten piękny wywiad:

    https://www.youtube.com/watch?v=XkTXrtjhZcM

    W. Kurowski: "Dzisiaj mieszkańcy Głogoczowa, mieszkańcy Bęczarki doczekują się w końcu dobrego rozwiązania komunikacyjnego..."

    Skoro mieszkańcy już się "doczekują", to chyba trzeba się cieszyć. Co prawda na razie nie widać żadnej zmiany, ale poseł pouczył nas, że należy już teraz podziękować ministrowi, premierowi i GDDKiK...

    No to dziękujemy i mamy nadzieję, że nie będą to podziękowania na wyrost. Nadzieję wzbudza jedno z ostatnich zdań wypowiedzianych przez pana posła: "To są jedne z ostatnich inwestycji, które zostały rozpoczęte przez ten rząd". Oby pan poseł się nie mylił.

    10 Cytuj
  • 10 sie 2021

    Jest OK.
    Te firmy krajowe jednoosobowe. się rozwiążą
    a zdominują rynek niemieckie i amerykańskie korporacje, które nieźle płacą.
    Sklepiki i te formy uduś pójdą na zasiłek. bo do korporacji się nie nadają , a ich dzieci będą niewolnikami korporacji.
    Jakoś tak czuje w tym działaniu taki stuprocentowy patriotyzm ekonomiczny.
    Taki prawdziwy polski ład.

    6 Cytuj
  • 13 sie 2021

    Najpewniejsze w tych czasach stanowisko-poseł.
    Z jakiejkolwiek opcji. Z kościoła, partii wódki, róży kobiet, koła gospodyń wiejskich………

    Warto zapłacić za mandat posła byle był.

    Jesteś takim posłem. z czegokolwiek, masz pewne stanowisko.
    Czekasz na propozycje z PiS i podbijasz stawkę.
    Dojdziesz do 40 tys miesięcznie i tylko głosujesz wg. komendy z PiS.
    Dieta posła swoją drogą i pozostałe profity.
    Myśle że konkurencja w kolejnych wyborach do parlamentu będzie większa niż ilość kandydatów na jedno miejsce na medycynę państwową.

    Dobrze by było aby można było takie mandaty posła sprzedawać. Ale by na giełdzie rosła cena…….

    Wartość Kukiza w dniu głosowania była wyższa niż Lewandowskiego.

    6 1 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 13 sie 2021

    Tak się załatwia robotę w "dojnej zmianie":

    https://www.facebook.com/photo?fbid=367014358364792&set=a.316345360098359

    3 Cytuj
  • 13 sie 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    Tak się załatwia robotę w "dojnej zmianie":

    https://www.facebook.com/photo?fbid=367014358364792&set=a.316345360098359

    Idziemy w głęboką komunę, albo w monarchię.
    Upaństwawianie wszystkiego co się da upaństwowić to komuna, z biurem politycznym i sekretarzem, zaś zagarnianie tej już społecznej własności jako swojej, to już monarchia.
    Nie wiem gdzie się to zatrzyma, na komunie czy na pańszczyźnie i plebańskim polu.

    5 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 13 sie 2021
    bono napisał/a:

    Idziemy w głęboką komunę, albo w monarchię.
    Upaństwawianie wszystkiego co się da upaństwowić to komuna, z biurem politycznym i sekretarzem, zaś zagarnianie tej już społecznej własności jako swojej, to już monarchia.
    Nie wiem gdzie się to zatrzyma, na komunie czy na pańszczyźnie i plebańskim polu.

    To nie ma nic wspólnego z monarchią. Żadna dyktatura nie przeradza się w dzisiejszych czasach w monarchię. Cel jest jeden - wprowadzić autorytarną dyktaturę, apanaże i przywileje tylko dla oligarchów - cała reszta ma tyrać za miskę ryżu.

    Teraz z innej beczki - nie zastanawia Was bierność polityków lokalnej opozycji? Mam na myśli Tomala, Ostrowskiego i generalnie wszystkich pozostałych działaczy politycznych. Praktycznie przespali sprawę Obajtka - pomimo tego, że rzecz działą się na naszym "podwórku", w związku z czym przedstawiciele ugrupowań walczących z pisem powinni zająć swoje stanowisko. Miłosiernie milczałem. Ale wczoraj miarka przebrała się, jak zobaczyłem to zdjęcie:

    https://www.facebook.com/myslenicki/photos/a.850146988454082/2320141548121278/

    Co to ma być? W Polsce upada demokracja, a starosta zajmuje się sadzeniem drzewek? Jak można do tego stopnia nie mieć wyczucia politycznego... I on liczy na to, że będziemy na niego głosować?

    1 7 Cytuj
  • 14 sie 2021

    Zawsze byłem ślepym zwolennikiem euro.
    I na szczęście filozofowie ekonomiczni : strozaninek, vivaldi i podobni otworzyli mi oczy, jak korzystny dla obywatela jest PLN, a jak nie korzystne jest euro.
    I dopiero teraz zrozumiałem, że posiadając PLN, ratuje budżet rządowy.
    W strefie euro prawie nie ma inflacji i to jest dla naszego rzadu złe.
    Inflacja na PLN to dobra wiadomość i świadoma działalność rządowego NBP
    z tą inflacją nie należy walczyć.
    Taka inflacja zjada basze oszczędności i to dla patrioty obywatela jest miłą informacją, bo w ten sposób pomagamy rządowi wyjść
    z zadłużenia
    a wiec spełnia taki obywatel swój patriotyczny obowiązek, oddając rządowi nasze oszczędności.

    5 2 Cytuj
  • Anty 17 sie 2021

    https://forsal.pl/swiat/usa/artykuly/8227173,biden-o-afganistanie-usa-przemowienie-mamy-interesy-gdzie-indziej.html

    Fajny sojusznik :)

    Jak się u nas coś będzie dziać to też usłyszymy coś podobnego?

    W tym względzie PiSowska retoryka lizania odbytu USA i bycia skłóconymi z całą Europą jest żałosna.

    7 1 Cytuj
  • 18 sie 2021

    Ma łeb do biznesu ten prezes. Nikt wcześniej nie wpadł na pomysł, jak przejąć większość kapitału polskich przedsiębiorstw, on to sobie załatwił.
    Te wszystkie Solorze, Kulczyki, Discavery, i inne koncerny, to cienkie Bolki.
    I teraz może ustawić każdą osobę w każdym miejscu. Te wszystkie posły od Giwina weszli do zarządów całej tej prezesowej korporacji i teraz całują dłoń prezesa w roli Ojca Chrzestnego.
    Ten, z USA nie miał armii, samorządów czy urzędów skarbowych, miał tylko kapitał,
    Nasz ma kapitał i instytucje państwowe.
    Właściwie, to jedynym naszego konkurentem jest najwyżej Putin.
    Osobiście, jako polski patriota, kibicuję naszemu prezesowi aby pobił Putina.
    Putin nie ma tylu spółek skarbu państwa tylko same surowce. A Rosjan tak jak posłów z naszego parlamentu , tez można przecież kupić.
    A kasy ma nieprzebrane ilości. Tony złota, waluty, ……. ., kasiory jak lodu.
    Jeszcze UE poprosi prezesa o kredyt.
    Prezes zaczyna na globalnym rynku rozdawać karty.

    5 1 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 21 sie 2021

    Małopolska może stracić 2,5 miliarda EURO z powodu braku uchylenia uchwały anty-LGBT.

    Przy okazji głosowania ziemię myślenicką zhańbił radny Robert Bylica z PiS, głosując przeciwko uchyleniu uchwały.

    https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/25-mld-euro-zagrozone-malopolska-glosami-pis-trwa-przy-uchwale-anty-lgbt/xmlsbqg

    4 5 Cytuj
  • Anty 22 sie 2021

    PiS na pewno wygra kolejne wybory. Zidiocenie mediów „wolnych” oraz opozycji w temacie tych pseudo uchodźców, ktorzy tak naprawde chca europejskiego koryta jest żałosne.

    Najbardziej bawi mnie ze kwiczą lgbt - ludzie ktorych ta wiara skazuje na smierć.

    Polacy nie dorośli ani do wolności ani do patriotyzmu.

    Głosowanie obecnie to bedzie wybor miedzy dżuma a cholera, ale wątpię by większość Polaków popierała przyjmowanie muzułmanów i plakusiała nad ich biednym losem. Chcieli koryta europejskiego i go nie dostali? Niech cierpią!

    8 2 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 22 sie 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    PiS na pewno wygra kolejne wybory. Zidiocenie mediów „wolnych” oraz opozycji w temacie tych pseudo uchodźców, ktorzy tak naprawde chca europejskiego koryta jest żałosne.

    Najbardziej bawi mnie ze kwiczą lgbt - ludzie ktorych ta wiara skazuje na smierć.

    Polacy nie dorośli ani do wolności ani do patriotyzmu.

    Głosowanie obecnie to bedzie wybor miedzy dżuma a cholera, ale wątpię by większość Polaków popierała przyjmowanie muzułmanów i plakusiała nad ich biednym losem. Chcieli koryta europejskiego i go nie dostali? Niech cierpią!

    Koryto dla nierobów to akurat flagowy program PiSu.

    Nie wiem na czym opierasz twoją prognozę wygranej PiSu w następnych wyborach. Na pewno nie na sondażach. bo one wskazują na przegraną:

    https://www.wnp.pl/parlamentarny/sondaze/efekt-tuska-zaczal-dzialac-ko-dogania-pis-w-sondazach,928.html

    4 7 Cytuj
  • Anty 22 sie 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    Koryto dla nierobów to akurat flagowy program PiSu.

    Nie wiem na czym opierasz twoją prognozę wygranej PiSu w następnych wyborach. Na pewno nie na sondażach. bo one wskazują na przegraną:

    https://www.wnp.pl/parlamentarny/sondaze/efekt-tuska-zaczal-dzialac-ko-dogania-pis-w-sondazach,928.html

    Sondaże były robione PRZED cyrkiem na wschodniej Polskiej granicy - to po pierwsze. A po drugie - platforma razem z Kopaczową już raz przegrała właśnie przez przyjmowanie śniadych zwolenników wieszania homosiów, więc widzę powtórkę z rozrywki po 6 latach.

    Wedle liberalnych mediów i polityków - mamy nie bronić swojej granicy, każdy "uchodzca" ma być przyjety, a my mamy jakies obowiazki wobec egipcjan, irakiczyków czy afganczyków.

    Dobre sobie.

    PiS idzie o zgrozo na trzecią kadencję. Polacy kolegów z afganistanu tu nie chcą i płacz, że ktos jest głodny (to po ch tu przyjechał) nie robi na nich wrażenia.

    7 2 Cytuj
  • 22 sie 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    Małopolska może stracić 2,5 miliarda EURO z powodu braku uchylenia uchwały anty-LGBT.

    Przy okazji głosowania ziemię myślenicką zhańbił radny Robert Bylica z PiS, głosując przeciwko uchyleniu uchwały.

    https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/25-mld-euro-zagrozone-malopolska-glosami-pis-trwa-przy-uchwale-anty-lgbt/xmlsbqg

    to jest ta uchwała którą tak broniła ta biskupia menda z Krakowa?

    9 1 Cytuj
  • 22 sie 2021
    bono napisał/a:

    Ma łeb do biznesu ten prezes. Nikt wcześniej nie wpadł na pomysł, jak przejąć większość kapitału polskich przedsiębiorstw, on to sobie załatwił.
    Te wszystkie Solorze, Kulczyki, Discavery, i inne koncerny, to cienkie Bolki.
    I teraz może ustawić każdą osobę w każdym miejscu. Te wszystkie posły od Giwina weszli do zarządów całej tej prezesowej korporacji i teraz całują dłoń prezesa w roli Ojca Chrzestnego.
    Ten, z USA nie miał armii, samorządów czy urzędów skarbowych, miał tylko kapitał,
    Nasz ma kapitał i instytucje państwowe.
    Właściwie, to jedynym naszego konkurentem jest najwyżej Putin.
    [bold]Osobiście, jako polski patriota[/bold], kibicuję naszemu prezesowi aby pobił Putina.
    Putin nie ma tylu spółek skarbu państwa tylko same surowce. A Rosjan tak jak posłów z naszego parlamentu , tez można przecież kupić.
    A kasy ma nieprzebrane ilości. Tony złota, waluty, ……. ., kasiory jak lodu.
    Jeszcze UE poprosi prezesa o kredyt.
    Prezes zaczyna na globalnym rynku rozdawać karty.

    zdjecie

    1 7 Cytuj
  • 22 sie 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Sondaże były robione PRZED cyrkiem na wschodniej Polskiej granicy - to po pierwsze. A po drugie - platforma razem z Kopaczową już raz przegrała właśnie przez przyjmowanie śniadych zwolenników wieszania homosiów, więc widzę powtórkę z rozrywki po 6 latach.

    Wedle liberalnych mediów i polityków - mamy nie bronić swojej granicy, każdy "uchodzca" ma być przyjety, a my mamy jakies obowiazki wobec egipcjan, irakiczyków czy afganczyków.

    Dobre sobie.

    PiS idzie o zgrozo na trzecią kadencję. Polacy kolegów z afganistanu tu nie chcą i płacz, że ktos jest głodny (to po ch tu przyjechał) nie robi na nich wrażenia.

    W 2015r platforma oraz unijni politycy, mogli nam wmawiać, że emigranci wzbogacą nasz kraj o specjalistów, lekarzy, inżynierów itd. Życie jednak pokazało zupełnie co innego. Każdy mądry naród zamknie się teraz na 4 spusty przed wyznawcami Allaha.
    Opozycja swoją postawą dodaje punkty procentowe pisowi. Według mnie robią to celowo, chcą napływu emigrantów zarobkowych, żeby spowodować problemy w Polsce za które potem obarcza pis, nie chce mi się wierzyć, że kierują się dobrem tych ludzi. Jeśli wyborcy tak odczytają intencję tych co noszą im śpiwory i konserwy z wieprzowiny, to faktycznie pis wygra na tej sytuacji.

    5 3 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 22 sie 2021
    gwidoniusz napisał/a:

    to jest ta uchwała którą tak broniła ta biskupia menda z Krakowa?

    Tak

    2 6 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 22 sie 2021

    Nie wiem dlaczego tak dużą wagę przywiązujecie do tej garstki uchodźców na granicy. Wątpię, żeby zaważyła ona na wynikach wyborów.

    PiS w żaden sposób nie chroni nas przed uchodźcami. To zdjęcie pokazuje, jak "skuteczne" jest zabezpieczenie granic w wydaniu PiS:

    https://www.facebook.com/photo?fbid=372151727851055&set=a.316345380098357

    Zatrzymanie tej grupki osób - prawdopodobnie z naruszeniem prawa - to zwykła pokazówka, a nie skuteczne działanie władz.

    5 5 Cytuj
  • Anty 22 sie 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    Nie wiem dlaczego tak dużą wagę przywiązujecie do tej garstki uchodźców na granicy. Wątpię, żeby zaważyła ona na wynikach wyborów.

    PiS w żaden sposób nie chroni nas przed uchodźcami. To zdjęcie pokazuje, jak "skuteczne" jest zabezpieczenie granic w wydaniu PiS:

    https://www.facebook.com/photo?fbid=372151727851055&set=a.316345380098357

    Zatrzymanie tej grupki osób - prawdopodobnie z naruszeniem prawa - to zwykła pokazówka, a nie skuteczne działanie władz.

    Nie wiesz, bo nie czytasz ze zrozumieniem.
    Garstka, nie garstka liczy się przekaz mediów i opozycji.

    Jeśli naprawdę myślisz ze każdy wyborca po, holowni i lewicy jest za islamskimi uchodźcami to niestety jesteś idiotą.

    8 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 22 sie 2021
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Nie wiesz, bo nie czytasz ze zrozumieniem.
    Garstka, nie garstka liczy się przekaz mediów i opozycji.

    Jeśli naprawdę myślisz ze każdy wyborca po, holowni i lewicy jest za islamskimi uchodźcami to niestety jesteś idiotą.

    W którym miejscu napisałem, że w mojej ocenie "każdy wyborca po, hołowni i lewicy jest za islamskimi uchodźcami"?

    Równie dobrze mógłbym napisać do Ciebie: Jeśli podobają ci się dziewczynki poniżej 16 roku życia, to niestety jesteś pedofilem. Jeśli jarasz się Hitlerem, to niestety jesteś neonazistą.

    To tyle o "czytaniu ze zrozumieniem". Z taką kulturą wypowiedzi to możesz dyskutkować z "Bolkiem", "Publicystą" ale nie ze mną.

    Moim zdaniem wyborcy KO, Hołowni czy Lewicy nie są tak głupi, aby uwierzyć w to, że PiS zapewni im skuteczną ochronę przed napływem uchodźców. Jak przyznają sami politycy PiS, nielegalnie przekroczyło granicę ponad 2000 osób, przy czym władze państwowe nie wiedzą co się dzieje z 700 osobami z tych nielegalnych imigrantów... Skuteczność w obronie granic praktycznie zerowa - jedyne co potrafią zrobić, to tanią pokazówkę: zatrzymać kilkadziesiąt osób wykorzystując do tego całe zastępy wojska.

    https://www.facebook.com/mareksowa.fanpage/videos/141037228124977

    6 Cytuj

Odpowiedz