Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 22 lut 2022

    Ci którzy piszą te bzdury o byciu poza UE, wpisują się w narracje zaborcy ze wschodu.
    Zabór Czech, gdy stanowili flagową cześć jednego mocarstwa, nie był tragedią.
    Tragedią była zgoda na rozbiór Polski na trzy części.
    A ponieważ takich rozbiorów nie uda się i w przyszłości uniknąć, róbmy wszystko aby tym nowym zaborcom, było tylko jedno mocarstwo.
    Ja stawiam na UE.
    Historyczną naszą bolączką, było to że nie należeliśmy do cesarstwa rzymskiego.
    Co wiązało się z tym, że ominęła nas ówczesna cywilizacja, a pisać masowo zaczęliśmy dopiero po pierwszej wojnie światowej,
    po uświadomieni sobie, że kiedyś byliśmy też samodzielnym państwem.
    Ta samodzielność mieliśmy kolejne 20 lat i dupa..
    Teraz znowu kombinujemy jak koń pod górę, aby być na nowo rozebrani przez wielu mocniejszych.

    Nam chyba państwowość w wykonaniu naszych rodaków, nie pasuje.

    2 4 Cytuj
  • 22 lut 2022
    Luna napisał/a:

    Hej "Prawicowiec" nie tylko ja jestem podejrzliwa.
    Podobnie podejrzliwy jest znany niemiecko-amerykański prawnik dr Reiner Fuellmich, który wygrał wielomilionowe sprawy przeciwko oszustwom wielkich korporacji m.in. Deutsche Bank i przeciwko Volkwagenowi za oszustwo Dieselgate. Jest jednym z założycieli „Niemieckiej Koronnej Komisji Śledczej”. Kto szuka prawdy posłucha. Kto wie lepiej wyśmieje bez sprawdzenia.

    DR REINER FUELLMICH O POSTĘPACH PRAC MIĘDZYNARODOWEJ KOMISJI ŚLEDCZEJ DS. KORONAWIRUSA (LEKTOR PL)
    https://m.cda.pl/video/99378184e#:~:text=O%20POST%C4%98PACH%20PRAC-,MI%C4%98DZYNARODOWEJ,-KOMISJI%20%C5%9ALEDCZEJ%20DS

    Trzeba być mało rozgarniętym żeby nie widzieć, że to o czym opowiada Jurij Bezmienow dzieje się już od lat...
    "Jak napaść na państwo (całość) Jurij Bezmienow"
    https://www.youtube.com/watch?v=lWIpFvGrNak

    Luna, różni nas nasza inteligencja.
    Moja podpowiada mi, że lepie było należeć co imperium rzymskiego aniżeli mieszkać w jaskiniach.
    Podobnie, że lepiej abyśmy byli częścią jednego zaborcy np. Niemiec, aniżeli kresami trzech zaborców.
    Podobnie nasza naiwność jest głoszeniu krzywdy, że w II wojnę sojusznicy zawiedli.
    A czy ty dzisiaj wyślesz swoje dzieci bronić Ukrainę?
    Gwarancje które otrzymała od mocarstw Ukraina, dzisiaj nie obroną jej przed rozbiorem.
    Nikt nie ruszy na Rosję aby wyprzeć ją z Ukrainy , gdy już zostanie zajęta.

    Te pierdoly o utopijnym patriotyzmów, którymi nas nasi oligarchowie polityczni faszerują, również z ambon, należy włożyć. do książek baśni z tysiąca nocy.
    Tylko w blokach politycznych, nawet z utratą części suwerenności, jesteśmy bezpieczni.
    Nawet blok z ZSRR, dla dzisiejszych granic, był dla nas korzystny.
    A granice nasze z przed II wojny, już by dzisiaj nie istniały, bo bylibyśmy po konfliktach zbrojnych z Litwą Białorusią i Ukrainą.
    i nasze granice byłyby tak okrajanie przez naszych obecnych przyjaciół , jak Ukraińskie przez Rosję.
    Jeżeli Bóg nas kocha, to dając nam współczesne granice i czystość etniczną, chciał na to pokazać .

    2 8 Cytuj
  • Janek Sal 22 lut 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    A
    ps. Placebo tez działa, Nikt nie udowadnia , że szkodzi.

    Udowodnili że VIREGYT K 100 to placebo i nie działa - skoro nie działa to czemu nie mozesz go normalnie kupic ?

    4 4 Cytuj
  • 22 lut 2022

    Mam nadzieję, że kiedyś rząd odpowie dlaczego robi takie zamieszanie wobec vigerytu k...
    A dlaczego nie można go normalnie kupić wyjaśnia wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł, który wraz z rodziną z powodzeniem wyleczył się tym lekiem.

    Szczególnie od 6-tej minuty wywiadu z wiceministrem:

    CZY AMANTADYNA NAPRAWDĘ LECZY COVID-19?
    https://www.youtube.com/watch?v=cVY8uqjINN4

    Najnowsze badania potwierdzają skuteczność Amantadyny:

    "W pierwszej fazie COVID-19 amantadyna skutecznie hamuje rozwój choroby, jak wynika z badań kierowanych przez Pana Prof.Konrada Rejdaka z Lublina. Uznanie i szacunek dla Pana Profesora i całego personelu medycznego zaangażowanego w te badania."

    https://twitter.com/marcinwarchol/status/1495819652001370120?cxt=HHwWkMC42YuDnMIpAAAA

    5 6 Cytuj
  • 22 lut 2022

    Trochę szerzej ujęty temat amantadyny i innych leków:

    POSPIESZALSKI o badaniach nad amantadyną. O czym MILCZĄ LEKARZE? || w pośpiechu
    https://www.youtube.com/watch?v=Oq6XwMPUCCM

    3 6 Cytuj
  • Janek Sal 22 lut 2022

    Nie muszę szukać potwierdzenia skutecznosci tego <placebo-niby> bo doświadczyłem na przykładzie mojego zięcia 41 lat i skutecznosci po 3 dniach od rozpoczecia podawania .
    Przed podaniem stan był krytyczny .

    Natomiast z drugiej beczki - kobieta po 2 szczepionkach w Chicago i zaintubowaniu w szpitalu po 2 tyg zmarła - też rodzina - czy nie mozna było spróbować ?

    3 4 Cytuj
  • Anty 22 lut 2022

    Ciekawe jak się pisowcy czuja ze Węgrzy są przeciwko sankcjom na Rosję. Fajni ci nasi przyjaciele z Budapesztu co nie? Skundlony węgierski naród. Tyle w temacie.

    7 3 Cytuj
  • 22 lut 2022

    Pakistan Indie Francja Anglia Izrael i USA,
    mogą, założyć, że dostęp do surowców Rosji, należy im się jak psu buda.
    Każde z nich posiada broń nuklearną,
    i mogą się dogadać,
    Tylko, czy po takiej interwencji, Rosja nie zamieniła by się w Czarnobyl, z zakazem wstępu?

    1 Cytuj
  • 23 lut 2022
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Ciekawe jak się pisowcy czuja ze Węgrzy są przeciwko sankcjom na Rosję. Fajni ci nasi przyjaciele z Budapesztu co nie? Skundlony węgierski naród. Tyle w temacie.

    E tam czują, tyle co kibice polscy:

    Polacy, nic się nie stało
    Nie raz, nie dwa się przegrało
    Polacy, nic się nie stało
    Ważne by nam się znowu chciało
    Polacy, nic się nie stało
    Jutro pójdziemy na całość
    Polacy, nic się nie stało
    Ważne by nam się znowu chciało

    1 Cytuj
  • 23 lut 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    Nie, nie mam żadnych, jedynie takie, że ktoś z przemysłu pogrzebowego lobbuje za nieszczepieniem.
    Ten przemysł obok medycznego zarobił najwięcej.

    Nie ma to jak walczyć z rzekomymi "teoriami spiskowymi" za pomocą jeszcze głupszych teorii spiskowych ....

    4 6 Cytuj
  • 23 lut 2022
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Zaskakująco dużo w polskim internecie głosów onucy, że nasze członkostwo w UE jest niekorzystne. Szczególnie teraz, gdy Putler napada na Ukrainę.

    To Rosja, a nie NATO, napadła na Ukrainę. To Rosjanie, a nie NATO, zamordowali kilkanaście tysięcy Ukraińców. Rosja była, jest i zapewne pozostanie państwem bandyckim.

    Dla naszego kraju wynikają z tego bardzo proste wnioski. Inaczej niż Ukraina, my jesteśmy bezpieczni. Przede wszystkim dlatego, że jesteśmy częścią Zachodu: NATO i Unii Europejskiej.

    Każdy zaś – a tych jest niestety bardzo wielu – kto mówi o tym, że Zachód jest słaby i zgniły moralnie, jest jedynie pudłem rezonansowym Władimira Putina.

    I tak jak Lech Kaczyński w 2008 roku miał rację i wypowiedział prorocze słowa o tym, co Rosja zrobi, tak nie możemy pozwolić na wyjście Polski z UE i NATO. Po prostu nie możemy, nie mamy innej opcji na bezpieczeństwo.

    Dlatego też, ponieważ uważam że Rosja działa mocno w sferze dezinformacji i destablizacji Państwa Polskiego w Internecie, skłócenia naszego narodu i podważenia demokratycznie wybranej władzy w PL kolejny raz wysyłam zgłoszenie do ABW ( https://form.abw.gov.pl/fm/form/dodaj2,Dodaj.html ) na treści publikowane przez osobę/osoby pod nickiem "Luna". Niejednokrotnie publikujesz tutaj strony z ruską propagandą, dezinformacją, mające kapitał rosyjski i działające na szkodę polskiej racji stanu.

    Treści antynaukowe, antymedyczne, antyszczepionkowe, antypolskie, anty nato, anty ue.

    Farmy trolli istnieją naprawdę i są o tym szerokie materiały w sieci.

    A innym proponuje się dwa razy zastanowić jak podważy sens bycia Polski w strukturach zachodu (NATO, UE, OBWE, itd) - również poślę zgłoszenie, żeby ABW się przyjrzało działaności internetowej. Bardzo łatwo namierzyć kto się kryje za danymi nickami, a w obecnej sytuacji raczej spodziewajcie się że służby przeglądają mocno Internet, bo zagrożenie jest realne, a PiS jednak ma wielkie jaja w kwestii bezpieczeństwa.

    Pozdrawiam serdecznie ruskie onuce.

    NATO kolego jest tworem służącym wyłącznie interesom Ameryki.
    Pokaż mi jeden konflikt rozwiązany dzięki wsparciu NATO....

    4 6 Cytuj
  • 23 lut 2022
    DM_S napisał/a:

    Nie ma to jak walczyć z rzekomymi "teoriami spiskowymi" za pomocą jeszcze głupszych teorii spiskowych ....

    DM_S napisał/a:

    NATO kolego jest tworem służącym wyłącznie interesom Ameryki.
    Pokaż mi jeden konflikt rozwiązany dzięki wsparciu NATO....

    A która teoria spiskowa jest bardziej mądra od innej?

    Czyli NATO jest do de. Rosja z tym nie ma problemu, można by z nimi kombinować.

    3 6 Cytuj
  • Janek Sal 23 lut 2022

    A ja tam wolę z Ameryką zgubić jak z Rosją znależć - są bardziej wiarygodni , wg mnie

    2 5 Cytuj
  • Anty 23 lut 2022
    DM_S napisał/a:

    NATO kolego jest tworem służącym wyłącznie interesom Ameryki.
    Pokaż mi jeden konflikt rozwiązany dzięki wsparciu NATO....

    Ok, to bądźmy poza NATO, czekaj... Gruzja, Kazakstan, Armenia, Mołdawia, Ukraina, Białoruś, są poza NATO - ale jest tam zajebiście.

    Weźcie przestańcie robić tą ruską propagandę, bo to jest aż obrzydliwe.

    jaskokrakow napisał/a:

    A ja tam wolę z Ameryką zgubić jak z Rosją znależć - są bardziej wiarygodni , wg mnie

    otóż to.

    6 2 Cytuj
  • 23 lut 2022

    To nie ruska propaganda, na głupie twierdzenia jest jeszcze głupsza odpowiedz.
    To tak jakby kontestować czy rodzina zastępcza jest lepsza od domu dziecka.

    Nie ma nic nieskończenie dobrego, jest tylko gra interesów, naszym interesie dzisiaj jest być w NATO, i reprezentować w mim interes USA i UE .
    Kto to kontestuje niech się sam broni.

    3 7 Cytuj
  • Anty 23 lut 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    To nie ruska propaganda, na głupie twierdzenia jest jeszcze głupsza odpowiedz.
    To tak jakby kontestować czy rodzina zastępcza jest lepsza od domu dziecka.

    Nie ma nic nieskończenie dobrego, jest tylko gra interesów, naszym interesie dzisiaj jest być w NATO, i reprezentować w mim interes USA i UE .
    Kto to kontestuje niech się sam broni.

    Czyżby?

    https://www.wykop.pl/link/6516539/drastyczny-wzrost-aktywnosci-pro-rosyjskich-trolli-w-mediach-spolecznosciowych/

    7 2 Cytuj
  • Janek Sal 23 lut 2022

    W naszym interesie - czyli nie róbmy problemów . Po co marszałek sejmu gloryfikuje bandyte władka . po co konflikt z Unią w sprawie sadów , Po co konflikt w sprawie kopalni . te wszystkie sprawy to strata naszych pieniędzy oraz wstyd w swiecie

    4 Cytuj
  • 24 lut 2022

    Putin nie mógł już dłużej znieść, że każdy termin agresji jest przez wywiad NATO, znany.
    I zaatakował tak po prostu. Bo mu się marzy Ukraina.
    Stad wniosek, że lepsza jest demokracja, gdzie zarządzanie jest zbiorowe, niż wspaniałe jednostki, które podejmują autokratyczne decyzje.
    Taki Trump, zostałby zatrzymany przez kongres, podobny świr „wspaniały”, w Polsce, tez byłby powstrzymany przez Senat. ( gorzej gdyby Senat miał na pstryknięciem palca tak jak do niedawna Sejm). Putin, skupił całą władzę wokół siebie
    (o takiej marzył Kaczyński), no i realizuje swoje szczenięce marzenia, wyzbycia się kompleksów.

    1 2 Cytuj
  • Janek Sal 24 lut 2022

    Mnie zastanawia fakt że na giełdach cena pszenicy poszła niesamowicie w górę - ceny energetyczne również - znaczy ze swiat importował z rRosji te produkty-
    ? pewnie tak

    Cytuj
  • Anty 24 lut 2022
    jaskokrakow napisał/a:

    Mnie zastanawia fakt że na giełdach cena pszenicy poszła niesamowicie w górę - ceny energetyczne również - znaczy ze swiat importował z rRosji te produkty-
    ? pewnie tak

    tak, Rosji sie udalo stac exporterem zboz :) to prawda

    1 1 Cytuj
  • 24 lut 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    A która teoria spiskowa jest bardziej mądra od innej?

    Czyli NATO jest do de. Rosja z tym nie ma problemu, można by z nimi kombinować.

    To nie jest teoria, tylko fakt. Nie podałeś przykładu, który by ten fakt mógł obalić, czyż nie?
    P.s czemu Finowie i Szwedzi trzymają się zdała od NATO?

    I nie wmawiaj mi, że bronie Rosji bo tak nie jest.
    Rosji nie lubię ale Ameryki nie lubię bardziej.

    2 2 Cytuj
  • 24 lut 2022
    DM_S napisał/a:

    To nie jest teoria, tylko fakt. Nie podałeś przykładu, który by ten fakt mógł obalić, czyż nie?
    P.s czemu Finowie i Szwedzi trzymają się zdała od NATO?

    I nie wmawiaj mi, że bronie Rosji bo tak nie jest.
    Rosji nie lubię ale Ameryki nie lubię bardziej.

    Pudło. Nie jesteś zupełnie w temacie.
    I Szwecja i Finlandia chcą do NATO.

    1 3 Cytuj
  • Anty 24 lut 2022
    DM_S napisał/a:

    To nie jest teoria, tylko fakt. Nie podałeś przykładu, który by ten fakt mógł obalić, czyż nie?
    P.s czemu Finowie i Szwedzi trzymają się zdała od NATO?

    I nie wmawiaj mi, że bronie Rosji bo tak nie jest.
    Rosji nie lubię ale Ameryki nie lubię bardziej.

    przecież Finlandia właśnie dzisiaj przyznała ze chce do NATO - jak trwoga to do Boga.

    1 Cytuj
  • 25 lut 2022

    Czekam koledzy na przykład konfliktu rozwiązanego dzięki wsparciu NATO.

    Proponuję, żeby modlącemu się za Ukrainę Bidenowi nasz prezydent wysłał najnowsze bojowe ołtarze polowe....

    1 3 Cytuj
  • Anty 25 lut 2022
    DM_S napisał/a:

    Czekam koledzy na przykład konfliktu rozwiązanego dzięki wsparciu NATO.

    Proponuję, żeby modlącemu się za Ukrainę Bidenowi nasz prezydent wysłał najnowsze bojowe ołtarze polowe....

    To czekaj, a ja wysłałem zgłoszenie do ABW na Ruską propagandę w Twoim wydaniu. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa podaje o zwiększonej aktywności ruskich trolli w internecie siejących dezinformacje i niszczacych morale.

    Być może ktoś przejął konto DM_S i nadaje propagandę? Nie wiem, ABW sprawdzi.

    Pozdrawiam

    https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28147544,rcb-ostrzega-polakow-przed-dzialaniami-rosji-to-lekcja-dla.html

    3 1 Cytuj

Odpowiedz