Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 25 lut 2022
    DM_S napisał/a:

    Czekam koledzy na przykład konfliktu rozwiązanego dzięki wsparciu NATO.

    Proponuję, żeby modlącemu się za Ukrainę Bidenowi nasz prezydent wysłał najnowsze bojowe ołtarze polowe....

    Podziwiam te matki, które rodzą takich synów, którzy na ochotnika jadą w rejony konfliktów, aby wrócić bez kończyny, znasz takie? Bo teraz jest nabór ochotników do pomocy Ukrainie.
    Znam żony które chętnie wysłały by swojego męża na Wyspę Węży.

    Dużo bohaterów działa słowem, ale tak by lakieru na paznokciach nie porysować.

    Jak tu namówić innych, żeby zaprowadzili spokój, którego ja tak bardzo pragnę.

    1 7 Cytuj
  • 25 lut 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    Podziwiam te matki, które rodzą takich synów, którzy na ochotnika jadą w rejony konfliktów, aby wrócić bez kończyny, znasz takie? Bo teraz jest nabór ochotników do pomocy Ukrainie.
    Znam żony które chętnie wysłały by swojego męża na Wyspę Węży.

    Dużo bohaterów działa słowem, ale tak by lakieru na paznokciach nie porysować.

    Jak tu namówić innych, żeby zaprowadzili spokój, którego ja tak bardzo pragnę.

    Podpowiedź mi gdzie w twoim poście znajdę odpowiedź na moje pytanie?

    1 1 Cytuj
  • 25 lut 2022
    DM_S napisał/a:

    Podpowiedź mi gdzie w twoim poście znajdę odpowiedź na moje pytanie?

    To miałem zadanie domowe, proszę pani?

    1 3 Cytuj
  • 26 lut 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    To miałem zadanie domowe, proszę pani?

    Miał pan cytat z mojego komentarza na początku swojego więc sądziłam, że nań pan odpowiada ;)
    Nic nie szkodzi.
    Nie ma się co sprzeczać. NATO działa tylko w interesie USA i próżno szukać kogokolwiek innego, komu ono pomogło.

    Co do Szwajcarii jest to najlepiej uzbrojony kraj Europy - mają szkolenia wojskowe dla wszystkich dorosłych obywateli i dla kazdego dostęp do broni w razie potrzeby. Nie oglądali się na NATO tylko pomyśleli sami o swoim bezpieczeństwie.

    4 2 Cytuj
  • 26 lut 2022
    DM_S napisał/a:

    odpowiada ;)

    Nie ma się co sprzeczać. NATO działa tylko w interesie USA i próżno szukać kogokolwiek innego, komu ono pomogło.

    Co do Szwajcarii jest to najlepiej uzbrojony kraj Europy - mają szkolenia wojskowe dla wszystkich dorosłych obywateli i dla kazdego dostęp do broni w razie potrzeby. Nie oglądali się na NATO tylko pomyśleli sami o swoim bezpieczeństwie.

    Co do Szwajcarii……., i jej potęgi militarnej, z kobietą wypada się zgodzić, tak dla świetego spokoju.

    1 1 Cytuj
  • 26 lut 2022
    DM_S napisał/a:

    Czekam koledzy na przykład konfliktu rozwiązanego dzięki wsparciu NATO.

    Proponuję, żeby modlącemu się za Ukrainę Bidenowi nasz prezydent wysłał najnowsze bojowe ołtarze polowe....

    Podaj kraj będący w NATO, w którym była wojna, konflikt zbrojny.

    2 7 Cytuj
  • 26 lut 2022
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Ciekawe jak się pisowcy czuja ze Węgrzy są przeciwko sankcjom na Rosję. Fajni ci nasi przyjaciele z Budapesztu co nie? Skundlony węgierski naród. Tyle w temacie.

    Myślałem że Poradnia Zdrowia Psychicznego będzie działać do końca lutego, juz zamknęli?

    https://www.wnp.pl/rynki-zagraniczne/wegry-premier-orban-nie-zablokujemy-zadnych-sankcji-przeciw-rosji,546371.html

    I jak się z tym czujesz ?

    2 8 Cytuj
  • Anty 27 lut 2022
    KotekMamrotek napisał/a:

    Myślałem że Poradnia Zdrowia Psychicznego będzie działać do końca lutego, juz zamknęli?

    https://www.wnp.pl/rynki-zagraniczne/wegry-premier-orban-nie-zablokujemy-zadnych-sankcji-przeciw-rosji,546371.html

    I jak się z tym czujesz ?

    Jak na razie to czysty PR, ponieważ Węgry „blokują”
    Mocniejsze sankcje, postawiły Wojsko na granicy z Ukraina, w TV krajowej mówią ze celem Rosjan jest „tylko” ustanowienie „neutralnego” rzadu.

    https://mobile.twitter.com/globusnewsorg/status/1497710159551995908

    Wracaj do Pokeballa bo zaraz i Twoje IP zgłoszę za prorosyjska propagandę. Trolluj sobie pod artykułami o S7.

    Bez odbioru kacapie

    8 2 Cytuj
  • 27 lut 2022
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Bez odbioru kacapie

    Był już tu taki, który podobnie kończył temat.
    Miał nicka -strózaninek.-

    1 8 Cytuj
  • Anty 27 lut 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    Był już tu taki, który podobnie kończył temat.
    Miał nicka -strózaninek.-

    W takim razie pozdrowienia dla niego z Krzyszkowic bono

    A Orban chce Wincej z Rosji tacy to przyjaciele

    https://www.rferl.org/a/hungary-orban-putin-russia-gas/31681502.html

    Jak to było „W Warszawie będzie budapeszt?” Wstyd

    8 2 Cytuj
  • 27 lut 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    Był już tu taki, który podobnie kończył temat.
    Miał nicka -strózaninek.-

    Znają cię już w tych Krzyszkowicach ?

    1 8 Cytuj
  • Anty 27 lut 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    Znają cię już w tych Krzyszkowicach ?

    pewnie, jakbyś nie zmieniał bono nickow to byśmy mogli razem protestować w krzyszkowicsch przy Zakopiance, albo zagrzewać Toudiego z Krzyszkowic żeby większa pisowska propagandę walił na miasto-info a ze w sierpniu 2021 zamilkles na swoim poprzednim nicku to niestety przegapiłeś takie szanse :(

    9 1 Cytuj
  • 27 lut 2022
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    pewnie, jakbyś nie zmieniał bono nickow to byśmy mogli razem protestować w krzyszkowicsch przy Zakopiance, albo zagrzewać Toudiego z Krzyszkowic żeby większa pisowska propagandę walił na miasto-info a ze w sierpniu 2021 zamilkles na swoim poprzednim nicku to niestety przegapiłeś takie szanse :(

    A jak zmienię na -strozaninek-, to już nie?

    10 Cytuj
  • Anty 27 lut 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    A jak zmienię na -strozaninek-, to już nie?

    Zmieniaj na co chcesz bono :) zapraszamy do zaangażowania się w protesty i życie społeczne w realu, a nie prowadzenie wiecznych kłótni z Vivaldim :)

    Nigdy nie jest za późno by wyjść do ludzi bono

    10 1 Cytuj
  • 27 lut 2022
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Jak na razie to czysty PR, ponieważ Węgry „blokują”
    Mocniejsze sankcje, postawiły Wojsko na granicy z Ukraina, w TV krajowej mówią ze celem Rosjan jest „tylko” ustanowienie „neutralnego” rzadu.

    https://mobile.twitter.com/globusnewsorg/status/1497710159551995908

    Wracaj do Pokeballa bo zaraz i Twoje IP zgłoszę za prorosyjska propagandę. Trolluj sobie pod artykułami o S7.

    Bez odbioru kacapie

    Nie ośmieszaj się bardziej wieśniaku

    2 11 Cytuj
  • Anty 27 lut 2022
    KotekMamrotek napisał/a:

    Nie ośmieszaj się bardziej wieśniaku

    A coś merytoryczniej? Czy nie da rady? Złość piękności szkodzi.

    11 2 Cytuj
  • 27 lut 2022
    KotekMamrotek napisał/a:

    Podaj kraj będący w NATO, w którym była wojna, konflikt zbrojny.

    Wiesz ile jest krajów na świecie? W większości nie było wojny i można sobie wymyśleć.dowolny powód dlaczego.

    Zamierzasz odpowiedzieć na pytanie dlaczego żaden konflikt nie został rozwiązany przez NATO czy bedziesz wróżył z fusów że jakiś teoretyczny konflikt dzięki NATO nie wybuchł?

    3 5 Cytuj
  • 28 lut 2022

    No tak, można się było spodziewać gluchej ciszy... To zapytam inaczej:
    Jak przy naszej granicy koczowali uchodźcy a lukaszenka oddawał strzały i śmiał się nam w twarz to gdzie było NATO?

    Może po prostu oddajmy szacunek Ukraińcom i ochotnikom, którzy im pomagają, a nie kłóćmy się o NATO, które jest tylko bezczynnym straszakiem, oczywiście o ile nie chodzi o interesy USA. Tak tylko przypomnę: Jak Amerykanie atakowali Irak, to sojusznicy NATO posłali swoje wojska by im pomagać, chociaż atak okazał się bezpodstawny...

    2 8 Cytuj
  • Anty 1 mar 2022
    KotekMamrotek napisał/a:

    Nie ośmieszaj się bardziej wieśniaku

    https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-02-28/wojna-rosja-ukraina-wegry-nie-zgodza-sie-na-tranzyt-broni-na-ukraine-przez-swoje-terytorium/

    Fajni ci nasi „przyjaciele”

    12 1 Cytuj
  • 1 mar 2022
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-02-28/wojna-rosja-ukraina-wegry-nie-zgodza-sie-na-tranzyt-broni-na-ukraine-przez-swoje-terytorium/

    Fajni ci nasi „przyjaciele”

    Każdy kto ma trochę oleju w głowie widział to nie od dziś, że Orban od dawna gra wyłącznie pod siebie i chroni tylko swoje interesy. Cała jego "przyjaźń" do nas ma charakter wyłącznie ceremonialny

    11 2 Cytuj
  • Anty 1 mar 2022
    DM_S napisał/a:

    Każdy kto ma trochę oleju w głowie widział to nie od dziś, że Orban od dawna gra wyłącznie pod siebie i chroni tylko swoje interesy. Cała jego "przyjaźń" do nas ma charakter wyłącznie ceremonialny

    Pełna zgoda, ale ich perspektywę jeszcze rozumiem, PiSowskiej już nie,
    Węgrzy za największą tragedię narodową uznają podpisanie traktatu z Trianon. I nie potrafią się pogodzić z rozpadem cesarstwa austro-węgierskiego. Dlatego mają na pieńku ze wszystkimi swoimi sąsiadami i dlatego nie chcą Ukrainie pomóc tak jak by mogli - bo nadal myślą, że Ruś Zakarpacka jest ich.

    Z tego też względu to jak pis fetyszyzuje Orbana i Węgrów jest odrażające i mam nadzieje, że nastąpi przebudzenie w polskich elitach co do tego, kto rzeczywiście jest przyjacielem w regionie.

    18 2 Cytuj
  • 1 mar 2022
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Pełna zgoda, ale ich perspektywę jeszcze rozumiem, PiSowskiej już nie,
    Węgrzy za największą tragedię narodową uznają podpisanie traktatu z Trianon. I nie potrafią się pogodzić z rozpadem cesarstwa austro-węgierskiego. Dlatego mają na pieńku ze wszystkimi swoimi sąsiadami i dlatego nie chcą Ukrainie pomóc tak jak by mogli - bo nadal myślą, że Ruś Zakarpacka jest ich.

    Z tego też względu to jak pis fetyszyzuje Orbana i Węgrów jest odrażające i mam nadzieje, że nastąpi przebudzenie w polskich elitach co do tego, kto rzeczywiście jest przyjacielem w regionie.

    Pis przede wszystkim podchwytuje trendy w spoleczenstwie. My mamy jakaś taka dziwnaanie fetyszyzowania wszystkiego i ogólnie nadmiernej ekscytacji. Widać to nawet (nie urażając nikogo) przy okazji konfliktu na Ukrainie.
    Wystarczy rzucić naszym jakiegoś newsa o wwgrach, że coś miłego zrobili, np transparent na meczu, a my ich już na rękach nosimy.... PiS podgrzewał takie kotlety miliony razy, chętnie pozował do zdjęć z miłymi Węgrami:)
    Wiesz w czym tkwi największy problem? Że głupi ludzie, jakich jest na świecie większość, zamiast interesować się gospodarką, sytuacja geopolityczną, to interesują się właśnie takimi transparentami na meczach, żonami piłkarzy, nowymi torebkami córek premierów itp.

    13 7 Cytuj
  • Anty 3 mar 2022

    nie wiem za co cie ludzie minusuja...

    https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28177998,putin-orban-dwa-bratanki-nieoficjalnie-polska-probuje-przekonac.html#s=BoxOpImg1

    upada pisowska polityka wobec wegier, wegrzy zwietrzyli szanse na obalenie traktatu z trianon i wydarcie ukrainie rusi zakarpackiej

    kto jeszcze z was bedzie pitolic "polak wegier dwa bratanki?"

    skundlony narod tak samo jak rosyjski

    i na dokładkę

    https://wyborcza.pl/7,75399,28178846,orban-polacy-chca-przesunac-granice-zachodu-az-pod-rosje.html#S.mamut-K.C-B.3-L.1.male

    ps. za co minusujecie? za prawdę o węgierskim kundlarskim narodzie i rosyjskim? czy za prawdę o tym jak polscy politycy źle ulokowali swoją miłość?

    21 4 Cytuj
  • 3 mar 2022

    Myślę że tu nie jest tyle kwestia wytargania z Ukrainy czegoś dla siebie, tylko o sztamę z Rosją i o interesy. W UE Węgry są tak samo poważane, jak i my, czyli wcale. Jesteśmy pachołkami, chłopcami do bicia. I proszę się nie urażać, taki mamy rząd. Dlatego Orban chce się ustawić przy wrogu UE. Trochę ciągnąć dwie sroki za ogon: tu skorzystać, tam nie stracić. Cała polityka Orbana dokładnie tak wygląda od samego początku. Jak w grę wchodzą jego interesy wystawia nas gołą dupą do wiatru przy pierwszej nadarzającej się okazji. Gęsty "przyjaźni" są wyłącznie na poziomie pijarowym. Serio, trzeba być ignorantem żeby tego nie widzieć.

    5 Cytuj

Odpowiedz