Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 2 lut 2023
    Vivaldi napisał/a:

    dziwnie się tu zrobiło. Soki z buraka rozmontowali to się tu jakaś farma zrobiła :-) można by powiedzieć wylęgarnia. Ale będzie tym gorzej czym bliżej wyborów.... bez zmian zatem

    Kochasz pływać w mętnej wodzie.
    Czym większa dewiacja, tym bardziej swojski klimat, prawda?

    3 Cytuj
  • 2 lut 2023
    t-34 napisał/a:

    Vivaldi no i co z tym Czarnkiem i willami . Powiedz coś mądrego.....

    Amen
    https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8644404,minister-przemyslaw-czarnek-dotacje-fundacja-polska-wielki-projekt-willa.html

    4 Cytuj
  • 2 lut 2023
    Vivaldi napisał/a:

    dziwnie się tu zrobiło. Soki z buraka rozmontowali to się tu jakaś farma zrobiła :-) można by powiedzieć wylęgarnia. Ale będzie tym gorzej czym bliżej wyborów.... bez zmian zatem

    No i popatrz Marko, stanął Vivuś na wysokości zadania, przyznał, że Czarnkowa chu.....jnia się zrobiła i lepiej do wyborów nie będzie. A wystarczyło podobno nie kraść........

    5 Cytuj
  • 2 lut 2023

    Chłopie

    Vivaldi napisał/a:

    Amen
    https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8644404,minister-przemyslaw-czarnek-dotacje-fundacja-polska-wielki-projekt-willa.html

    Oszszszywiiiiiiśśście !!!!! A 29 z tych co dostały kasę uzyskało NEGATYWNĄ OPINIĘ OD KOMISJI POWOŁANEJ PRZEZ TEGO CZARNKA !!!!!!! AMEN ...........

    5 Cytuj
  • 2 lut 2023
    Vivaldi napisał/a:

    Amen
    https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8644404,minister-przemyslaw-czarnek-dotacje-fundacja-polska-wielki-projekt-willa.html

    Ty serio????
    Wille potrzebne komu?
    A Ci lewacy...to placówki leczące chore dzieci? ... co 80tysi nie dostali...

    Pozostaje Ci...terapia....
    Boże ja się nie dziwię że Hitler tak łatwo ludzi zmanipulował...chyba głupotę mamy we krwi jednak i łatwość prania mózgów...
    Jestem...przerażony...

    5 Cytuj
  • 3 lut 2023

    Wyglada na to że grupa vivaldiego, trzymająca władze, kopiuje komunę i w dążeniu do celu i realizuje scenariusz poprzedników dzisiejszej lewicy.
    Robiliście dobrze dla siebie w latach laickiej komuny
    i my robimy to samo, dla chrześcijańskiej komuny.

    Wy byliście źli a my jesteśmy dobrzy.
    Czym się różnimy?

    Oni robili pod pretekstem sprawiedliwości społecznej,
    a my pod pretekstem sprawiedliwości chrześcijańskiej.

    Ogólnie to TKM.

    W obu przypadkach cel jest tylko pretekstem .

    6 Cytuj
  • 3 lut 2023

    No tak..... Vivaldi dostanie przekaz dnia z centrali to będzie wiedział co pisać....

    6 Cytuj
  • 3 lut 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Wyglada na to że grupa vivaldiego, trzymająca władze, kopiuje komunę i w dążeniu do celu i realizuje scenariusz poprzedników dzisiejszej lewicy.

    Dokładnie tak.
    Jak pisałem gdzieś wcześniej: ludzie chcą powrotu komuny!!! Fajnie było. Wszyscy mieli tyle samo czy dyrektor / czy pracowanik (bo resztę ukradł-dorobił w czasie pracy na fuchy). A w sklepie i tak nic nie było, to wszyscy stali w tej samej kolejce.

    A "góra" się bawiła... i patrzyła na LUD głupi z politowaniem, który łatwo trzymali za mordę.

    4 Cytuj
  • 3 lut 2023
    t-34 napisał/a:

    No tak..... Vivaldi dostanie przekaz dnia z centrali to będzie wiedział co pisać....

    Ja mam prawdziwą pracę więc nie jestem w stanie wejść z wami w dywagacje kto kiedy i co kradł. Przynajmniej nie musze obecnie konkurować z towarem po karuzelach VAT-owskich, pracować za 5złna godzinę na dwa etaty i udawać, że jestem na zielonej wyspie z bezrobociem dwucyfrowym. Pieniądze na wille? Przynajmniej wiadomo gdzie są więc wiecie kogo łapać. Na razie okrzyki od kilku lat "łapać złodzieja" i ....... i co dalej? Złapaliście kogoś?
    Zostawiam was z wrzuconymi kilkoma tematami, bo ostatnio biliście pianę o jakieś pierdoły. Teraz już będziecie mogli żyły sobie otwierać i gasić światło oraz psuć się od głowy nad czym konkretnym a nie jakimiś bzdetami. Gdyby nie Vivaldi dalej o pierdołach w kółko byście klepali :-) A tak już jest jakis powiew świeżości, jest życie na osiedli :-)))

    tak to wyglądało i do tego chcecie wrócić
    https://www.youtube.com/watch?v=yMnNKjuFT-s
    tych niewypłaconych zostawili na głowie PiSu

    https://dziennikpolski24.pl/rozmowa-z-radnym-raciechowic-stanislawem-lizakiem-o-zadluzeniu-gminy-niewiedza-nie-usprawiedliwia/ar/13989459
    dzisiaj Raciechowice są na prostej, wyszli z marazmu pod kroplówką i systemem naprawczym a kto to posprzątał w Raciechowicach po POprzednikach?

    Dziwnie za lewaków wszędzie zostaje czarna dupa i kamieni kupa. Nawet tym co mogliby się pochwalić czyli drogi okazały się wydmuszką które już trzeba remontować bo oczywiście wykonawstwo poszło bez jakiejkolwiek gwarancji. No ale na co gwarancja jak dolomit wywieziony skoro nie płacone było. Takie ot polepione na taśmę klejącą od Rafała.
    Ale winnych, że nie ma winnych też nie ma. Może tam poszukajcie? Przecież ciężko się odkopać z tych podrzuconych puszek Pandory. Chciał nie chciał pamiętamy i będziemy przypominać do wyborów i po wyborach, będziemy przypominać.
    I te maślane oczy : "nie nooo nic nie wiedzieliśmy, bo gdybyśmy wiedzieli to hoho byśmy zrobili i naprawili"
    Nara....

    2 3 Cytuj
  • 3 lut 2023

    Czyli znowu : " bo za PO to kradli" tylko tyle masz do powiedzenia.... No ale od ośmiu lat jakoś mało tych złodziejów z PO złapaliście..... Pewnie wszyscy do PiS przeszli......

    6 Cytuj
  • 3 lut 2023

    Vivaldi:
    Hitler używał komór gazowych a Putin nie.
    To Putin jest OK?

    3 2 Cytuj
  • 3 lut 2023

    z resztą co ja tam będę :-)
    https://tuskznaczybieda.pl/

    3 2 Cytuj
  • 3 lut 2023
    Vivaldi napisał/a:

    z resztą co ja tam będę :-)
    https://tuskznaczybieda.pl/

    Nie piszesz tylko o jednym:
    stopa bezrobocia-
    - fala wylała się na rynek pracy a, teraz w takim samym tempie znika z tego rynku.
    -płaca minimalna, emerytura i średnia płaca.......

    nie piszesz o cenach:
    ile bochenków chleba można było kupić z te wskaźniki w 2015r
    ile kostek masła, ziemniaków, szynki, kiełbasy, salcesonu, kiszki,
    ile zjeść zestawów obiadowych, ile wypić coca coli,
    ile noclegów u górala ile lodów, ile cukru, oleju, sera, jajek, miodu, cebuli, pietruszki, marchwi, papieru toaletowego, serwetek, wszystko to podrożała 100 i więcej %
    a ile m2 mieszkania dzisiaj za to kupisz ile za malarza, płytkarza, sprzątaczkę

    Gościu, ale ty bredzisz.
    To co teraz się dzieje to samo co Balcerowicz po 1990 roku -dzisiaj.

    Jedyny plus, to zrównanie cen z UE. ( pod warunkiem, że PLN dalej nie popłynie),
    Nawet gdy płace próbują nam to rekompensować, to nasze oszczędności z 20 lat, poszły się srać.
    A waluta, straciła na dzień dzisiejszy 15% i traci dalej.

    5 1 Cytuj
  • 3 lut 2023

    No przecież mówiłem że Vivuś poleci jakimś tam przekazem dnia......
    A tematu Willa+ jak nie było to ni ma..... Jak w Kurwizji......

    4 1 Cytuj
  • 3 lut 2023
    t-34 napisał/a:

    No przecież mówiłem że Vivuś poleci jakimś tam przekazem dnia......
    A tematu Willa+ jak nie było to ni ma..... Jak w Kurwizji......

    Dziś w TVP było o willach więc szukajcie tych przekrętów dalej a jak chcecie to sprawdzić co było podane to oglądnijcie sobie TVP, tylko podejrzewam że dyscyplina antypisowców nie pozwala takich wiadomości oglądnąć. Vivaldi super pisze, ja nie mam takiego polotu do pisania więc tylko w 100% popieram. Oburzajcie się dalej tym jak ktoś przypomni jak było wspaniale za tamtych rządów, jaką biedę tamten rząd zafundował co wszyscy dobrze pamiętają i nie zamydlicie oczu pamiętającym.

    3 4 Cytuj
  • 3 lut 2023

    No ja się nie cieszę, że moje pieniądze które oddaje w formie podatków trafiają w prywatne ręce w postaci fundacji zamiast na szkoły przedszkola czy żłobki.

    Zaś to propagandowe gówno o którym piszesz,
    sam se oglądaj.

    6 3 Cytuj
  • 3 lut 2023

    Vivaldi, Adamos,

    Jak potraficie wytłumaczyć Czarnka... który kupił Ville ... dla edukacji dzieci, a nie dał kasy placówkom co zajmują się dziećmi niepełnosprawnymi... to mnie się mózg gotuje!!!

    To jest jawne skur... i tyle!
    Te chore dziecie to ku...wa lewaki są????

    Pytam się! Tak to k..wa w głowach macie po układane!

    7 1 Cytuj
  • 3 lut 2023

    A w TVP powiedzieli:

    Zakup lokalu czy działki za publiczne pieniądze to dobra inwestycja. Organizacje stają się ich właścicielami, a już po kilku latach (minimum pięciu) będą mogły przeznaczyć opisywane nieruchomości na cele komercyjne. A nawet je sprzedać. Z zyskiem dla sprzedającego lub korzystnie dla kupującego.

    Katalog nie powstałby, gdyby wiosną 2022 roku Sejm nie zmienił przepisów oświatowych i nie umożliwił ministrowi Czarnkowi przeprowadzenia tego i kilku innych konkursów. Nigdy dotąd minister edukacji nie fundował w ten sposób siedzib organizacjom pozarządowym.

    Ale spoko...
    Ważne, że chore dzieci LEWAKI nie dostały kasy!
    Hura!
    Świetna robota... brawo, brawo Czarnek, brawo PIS, brawo Adamos i Vivaldi!
    Jesteśmy... z Wami...

    Ale mi się podniosło ciśnienie... co za głupi naród!!!

    6 Cytuj
  • 3 lut 2023

    Czy masz listę podmiotów które otrzymały te nieruchomości? Jak zwykle bazujecie na plotkach które zasłyszeliście w TVN nie mając żadnych rzeczowych informacji.

    5 Cytuj
  • 3 lut 2023
    Adamos napisał/a:

    Czy masz listę podmiotów które otrzymały te nieruchomości? Jak zwykle bazujecie na plotkach które zasłyszeliście w TVN nie mając żadnych rzeczowych informacji.

    Ta amerykańska stacja, nie jest wrogiem Polski.
    W jej obronie występował nawet Donald Tramp.
    Dlaczego przypisujesz wrogość naszemu największemu sojusznikowi?
    Cz ci już tak wali pod kopułą?
    Czy masz nieleczone natręctwa?

    5 Cytuj
  • 3 lut 2023
    Adamos napisał/a:

    Czy masz listę podmiotów które otrzymały te nieruchomości? Jak zwykle bazujecie na plotkach które zasłyszeliście w TVN nie mając żadnych rzeczowych informacji.

    Na przykład Fundacja Dumni z Elbląga, która została zarejestrowana w kwietniu 2022 roku, na zakup nieruchomości i wyposażenia dostała od MEiN ponad 2 mln zł.

    Tu masz listę:
    https://twitter.com/katarynaaa/status/1620515821763330059/photo/1

    Zobacz na największe sumy... i wpisz sobie u wuja gugla czym się zajmują...

    Tu masz artykuł... lewackich dziennikarzy:
    https://www.moja-ostroleka.pl/art/1675253556/willa-plus-tvn24-ujawnia-dotacje-z-publicznych-pieniedzy-na-liscie-fundacja-dawnego-doradcy-bylego-prezydenta-ostroleki-wideo

    Jak znam życie... znajdziesz wytłumaczenie... czemu LEWACKIE dzieci zostały bez dostacji... to musi się jakoś banalnie obronić... w waszych głowach jedynie....

    6 Cytuj
  • 3 lut 2023

    Pod moją kopułą jest pamięć która pamięta rządy PO bardzo dobrze a ty ich bronisz codziennie. Co do ciebie pamiętam jak rozdmuchiwałeś sprawę niepalącego się węgla, ceny węgla, ceny gazu, ceny paliwa, ceny żywnośc, Obajtka. Wszystko co rozdmuchiwałeś, było w tym samym dniu rozdmuchiwane w tvn, więc uważam że to antypolska stacja robiąca tylko rozpałkę dla antypisowców takich jak ty. TVN to nie USA tylko komercyjna stacja szkodząca Polsce więc twoje porównanie że jestem przeciw USA bo jestem przeciw TVN jest dziecinne. Ja oglądam wiadomości TVN, nie tylko TVP i to podsyca wrogość moją do tej stacji widząc jak wiadomości są manipulowane i ukraszone "sensacjami" antypisowskimi.

    1 4 Cytuj
  • 3 lut 2023

    To niech im tym wrogom z USA zabierze koncesję.
    Już raz próbował. I został upomniany przez rząd USA i pękł. To co, sojusznik broni wroga PiS?
    A może ten PiS podaje tylko swoją prawdę
    , a widzowie należą różne prawdy
    Ty TVN uznajesz wrogiem PiS, ja TVP uznaje wrogiem Polski.
    Jakie masz wobec tego rozwiązanie?

    4 1 Cytuj
  • 3 lut 2023

    No i znowu wszystkie tłumaczenia sprowadzają się do " bo za PO......."
    Pisowcy nie są w stanie pojąć, że dlatego że tak było PO już nie rządzi (pytanie czy było aż tak źle, czy nakręcili chłopaki karuzelę kłamstw ?????)
    Teraz podobno jest lepiej, choć to co widzę na ulicy, w sklepie, itd raczej przeczy tej tezie.

    5 Cytuj
  • 3 lut 2023
    Adamos napisał/a:

    Pod moją kopułą jest pamięć która pamięta rządy PO bardzo dobrze a ty ich bronisz codziennie. Co do ciebie pamiętam jak rozdmuchiwałeś sprawę niepalącego się węgla, ceny węgla, ceny gazu, ceny paliwa, ceny żywnośc, Obajtka. Wszystko co rozdmuchiwałeś, było w tym samym dniu rozdmuchiwane w tvn, więc uważam że to antypolska stacja robiąca tylko rozpałkę dla antypisowców takich jak ty. TVN to nie USA tylko komercyjna stacja szkodząca Polsce więc twoje porównanie że jestem przeciw USA bo jestem przeciw TVN jest dziecinne. Ja oglądam wiadomości TVN, nie tylko TVP i to podsyca wrogość moją do tej stacji widząc jak wiadomości są manipulowane i ukraszone "sensacjami" antypisowskimi.

    Chłopie... o czym ty piszesz? Kolejny co pije i pisze?
    Weź mi pokaż przykłady... jaki nie palący wungiel ... śnię ci się po nocach już?
    TVN szkodzi polsce.... jasne lepsza telewizja reżimowa... co ci sprała mózg!!!

    Ale pieprzyć mnie!
    Powiedz do k...nędzy! Czy te chore dzieci to LEWAKI !!!!
    No napisz coś o tym, a nie pieprz o PO, Tusku itp.
    Weź się skup na tym co teraz!

    To jak? Lewaki te chore dzieci? Lepiej kupić willę... po ch...j wie po co?

    Np. "Fundacja Pomocy Szkole"... dostała gó..no / pomagają nie pełnosprawnym dzieciom.

    Dostałeś listę, dostałeś wszystko i masz to w d...pie.
    NIC NIE UMIESZ NAPISAĆ LOGICZNEGO .... tylko PO, Tusk, PO, Tusk... ble ble ble

    3 1 Cytuj

Odpowiedz