Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 27 mar 2023
    Adamos napisał/a:

    Nie widziałem tego spokojnego życia za PO, PO kradło 10 razy więcej niż PIS a nienawiść siejecie wy

    Tak się uśmiałem z tego... że chyba to wydrukuje :-) No opowiadam wszystkim znajomym.... Trochę mi głupio teraz tak robić jak napisałeś o tym... prawie 60...

    Ale wiesz mam taką koleżeńską radę na przeprosiny.
    Zgłoś to jako hasło wyborcze - murowany sukces! Dostaniesz nagrodę z głównej centrali za kreatywność ... ba może nawet wcześniejszą emeryturę! :-) - dla "swoich" z pewnością do zrobienia.

    4 2 Cytuj
  • 28 mar 2023

    Ciekawe co nasz towarzysz Adamos powie na to

    https://ksiazki.wp.pl/departament-stanu-usa-o-tym-jak-w-polsce-ucisza-sie-dziennikarzy-i-aktywistow-to-sama-prawda-6880964831284000a

    Jakoś nic nie ma tam o PO a coś na temat PiS.......

    5 2 Cytuj
  • 28 mar 2023

    A co ma powiedzieć?
    To co kiedyś komuna, -
    imperialiści, wrogowie ustroju, burżuazja…….. tyko ubrane w inne słówka

    albo kopia z komuny:
    „To hasła nasycone wrogością do wszystkiego co związane z PIS, siewcy nienawiści, siejąc do nich nienawiści ,
    podżeganie do siłowych działań” -z adamosa

    6 2 Cytuj
  • 28 mar 2023

    Jakby jeszcze koledzy Adamos, Vivaldi mogli coś odnieść się... do sprawy zboża przywożonego do Polski z Ukrainy i jak pięknie rząd temat okiełznał...

    Może tak w skrócie przypomnę:
    - zboże jest pompowane do Polski z Ukrainy pod pretekstem pomocy... Ukraińcom
    - w rzeczywistości... dajemy zarobić WIELKIM holidingom z zachodnim kapitałem, do których należą ogromne farmy... największej rozmiar liczy się w milionie hektarów!
    Cały obszar Ukrainy pokryty zbożem... to jak powierzchnia Polski...
    - NIKT TEGO NIE KONTROLUJE
    - Zboże nie jest plombowane, kaucja nie pobierana... poprostu zostaje w kraju
    - Polskie zboże... nic nie warte i nikt go nie chce ...

    Tak się robi interesy!

    Ale najważniejsze to kłócić się o sądy z UE... a tematy poważne uciekają...

    5 3 Cytuj
  • Janek Sal 28 mar 2023

    Oglądałem wczoraj spotkanie Tuska w Strzelcach opolskich -
    ciekawe . ale patrze ktos z sali cos chce powiedziec słabo go słychac - i wreszcie pokazali kobitke co zadawac chciała pytanie bez mnikrofonu . Koło pani widze stoi mój kolega ,bardzo dobry znajomy .Podali pani mikrofon ,pani zadawac zaczela kilka pytan tzw niewygodnych . Donald wysłuchał i zaczał sie odnosic do tych pytan odpowiadając a pani wyszła nie słuchając odpowiedzi . Dzis rozmawiałem z kolegą czy on był z Ta panią na co powiedział ze stanął przypadkowo , pani zas od poczatku z kims klikała i rozmawiała na jakims portalu po czym jak tylko zadała pytania wyszła ,pomimo ze ludzie jej mowili ze własnie premier odpowiada na jej pytania , Pani wyszła majac w ........ odpowiedz .

    Czy to ten dialog Q ....ewskiej zmiany

    7 2 Cytuj
  • 28 mar 2023

    Piszesz takie rzeczy... Ty "hejterze" obrzydliwy ;-)))))
    Przecież wiadomo, że dobra zmiana to tylko "dobry dialog" i pokój!
    Pokój i Sprawedliwość miedzy rodakami!

    PS. Puść sobie w ramach stand up lub kabaretu TVP ... to się nasłuchasz i ta Pani to ... pikuś.

    Inna sprawa, że takich jak Schetyna, Tusk... to powinno się do szafy schować, razem za całym PISem. Mogliby się tam spokojnie opluwać i nie musielibyśmy patrzeć na to...

    4 2 Cytuj
  • 28 mar 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    Oglądałem wczoraj spotkanie Tuska w Strzelcach opolskich -
    ciekawe . ale patrze ktos z sali cos chce powiedziec słabo go słychac - i wreszcie pokazali kobitke co zadawac chciała pytanie bez mnikrofonu . Koło pani widze stoi mój kolega ,bardzo dobry znajomy .Podali pani mikrofon ,pani zadawac zaczela kilka pytan tzw niewygodnych . Donald wysłuchał i zaczał sie odnosic do tych pytan odpowiadając a pani wyszła nie słuchając odpowiedzi . Dzis rozmawiałem z kolegą czy on był z Ta panią na co powiedział ze stanął przypadkowo , pani zas od poczatku z kims klikała i rozmawiała na jakims portalu po czym jak tylko zadała pytania wyszła ,pomimo ze ludzie jej mowili ze własnie premier odpowiada na jej pytania , Pani wyszła majac w ........ odpowiedz .

    Czy to ten dialog Q ....ewskiej zmiany

    V kolumna.

    4 2 Cytuj
  • 28 mar 2023

    Zagadka dla Adamosa i Vivaldiego... Ile razy w oświadczeniu majątkowym pomylił się Tarczyński????? Podpowiedź - Nowaka wywalili za jeden raz......

    7 2 Cytuj
  • 29 mar 2023
    Adamos napisał/a:

    Nie widziałem tego spokojnego życia za PO, PO kradło 10 razy więcej niż PIS a nienawiść siejecie wy

    W takim razie z pewnością będziesz w stanie podać kilka przykładów, prawda? Jako podpowiedź dla zerowych prokuratorów, którzy od 8 lat tropią te afery PO ... i tropią... i tropią...

    7 2 Cytuj
  • 29 mar 2023

    No i nie ma chłopaków, centrala nie dała dyspozycji.....

    3 2 Cytuj
  • 29 mar 2023

    Rury miękną, bo opozycja do kupy zabiera 50%,
    a z konfederacją 65%.

    t-34 napisał/a:

    Zagadka dla Adamosa i Vivaldiego... Ile razy w oświadczeniu majątkowym pomylił się Tarczyński????? Podpowiedź - Nowaka wywalili za jeden raz......

    Tarczynski mógł, -to I sort i prawdziwy patriota
    i pobożny.

    5 1 Cytuj
  • 29 mar 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Rury miękną, bo opozycja do kupy zabiera 50%,
    a z konfederacją 65%.
    Tarczynski mógł, -to I sort i prawdziwy patriota
    i pobożny.

    Jak pobożny... to nie winny ;-) - z definicji! (patrz program Pani Jaworowicz xD)

    3 2 Cytuj
  • 30 mar 2023
    marko napisał/a:

    Jak pobożny... to nie winny ;-) - z definicji! (patrz program Pani Jaworowicz xD)

    To jak ze współżyciem pozamałżeńskim
    W kościele, to błądzenie, poza kościołem to grzech.

    Podobnie z rozwodem, ten cywilny to grzech śmiertelny,
    ten kościelny przywraca byłej żonie i mamie dziewictwo a mąż pozostaje prawiczkiem.

    Gej w kościele to - bóg tak chciał.
    Poza kościołem, to dewiant.

    6 2 Cytuj
  • 30 mar 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Gej w kościele to - bóg tak chciał.
    Poza kościołem, to dewiant.

    Amen!

    5 2 Cytuj
  • 30 mar 2023

    Zawsze zastanawiał mnie ten rozwód kościelny, zwłaszcza u matek.
    To by znaczyło że dziecko taka, niepokalanie poczęła?
    A znam matki i późniejsze żony, które przebywały pod opieką innego mężczyzny i pod wspólnym dachem taka urodziła dwoje dzieci w unieważnionym małżeństwie. A w ważnym kolejne.
    To czym się taka mama różni od innej która też urodziła dwoje dzieci z nieokreślonym ojcem.

    2 3 Cytuj
  • 30 mar 2023

    Czytam o nasze przyszłej potędze w produkcji samochodów elektrycznych pod marką Izera.

    Jednocześnie wczorajsze wiadomości pokazują jak głupia UE, każe budować elektryki, a te się palą na potegę i tu pokazują Garaz podziemny i płonący samochód, z komentarzem, że elektryki się grzeją i płoną i co będzie jak każdy samochód , będzie elektrykiem w garażu podziemnym.

    Nie wiem jak to odczytywać. Bo UE robi płonące samochody, a Izera będzie niepalna.?

    A co będzie z Orlenem, przetwórstwie i sprzedaży paliw.
    Może czas się pozbyć rafinerii po wypuszczeniu Izery na rynek?

    Te wiadomości są tak sprzeczne., że aż niewiarygodne.
    I tak codziennie.

    2 2 Cytuj
  • 31 mar 2023

    Eeee opowiadasz...
    A co powiesz na ... dopłaty to wymiany pieców, a zaraz potem... zakaz palenia w nich :-)
    Czy to nie jest jakoś tak... lekko bez sensu i sprzeczne ?

    Ten rząd nie ma ŻADNYCH planów długoterminowych.
    Tu się wszystko opiera na teraz / tu / zaraz... ile można z koryta się nażreć.... tyle nasze!

    2 2 Cytuj
  • 1 kwi 2023

    HIT!!!!

    Premier PO ROKU CZASU wzywa, beszczelnie !!wzywa!!! UE do działania w temacie problemu zboża w Polsce.
    Czy on on całkiem oszalał...?
    Po roku czasu? Nic nie robić... i teraz zwalać to na UE?
    I za miesiąć na TVP ogłosi... UE nic nie zrobiła, to jej wina!

    Piękne oderócenie KOTA:-) ogonem. Ale tak... na kotach to oni się tam dobrze znają...

    Powinni nas z tej unii na zbity pysk wywalić... Chyba nas traktują jak ...niepełnosprawnych... i dlatego trzymają...

    https://www.money.pl/gospodarka/premier-wzywa-ke-do-dzialania-mowi-o-klesce-oprozniamy-silosy-magazyny-6882706485144480a.html

    1 1 Cytuj
  • 1 kwi 2023

    Złotówka ma kurs 4.7.
    A wszystko dalej drożeje.
    truskawki na targu dzisiaj mi nasypali z wiadra 1o zł kg.
    Pytam skąd są- Hiszpania mówi sprzedawca.
    A smakują jak polskie, a bo z pola i z ciężarówek, świeżo zbierane.
    Masło w Niemczech tańsze niż u nas.
    Gdybyśmy dzisiaj przyjęli euro, nie mogłoby podrożeć, bo ceny mamy już europejskie.
    A w Hiszpanii inflacja 3.50 % , u nas 16,5%, a wiec musimy w cenach przebić ceny Hiszpanii.
    Chyba że zdewaluują złotówkę.
    na targu ten co nasypywał truskawki, mówi do sąsiada, króla już mamy, ja dorzuciłem monarchia ?
    A on panie, Kaczyński musi zostać carem. bo królowanie go nie zaspokoi.

    3 1 Cytuj
  • 1 kwi 2023

    A ja już sam nie wiem.
    Próbować Adamosa i Vivaldiego przekonywać...
    Czy może poczekać jak to je...nie i powiedzieć "a nie mówiłem"...

    Oni mają takie klapy na oczach obciążone benefitami... że za cholerę tego nie odsuniesz...

    Wyjdzie Jastrząb Finansów i Ci powie... co wie... a Ty byś EUR chciał...
    Ja pier... jakich czasów człowiek dożył...

    2 1 Cytuj
  • 3 kwi 2023

    https://wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Radia-ZET/leszek-balcerowicz-mocno-kaczynski-moralnie-gorszy-od-gierka-tusk-stal-sie-populista-3042023

    To jest dla mnie ikona finansów i naprawy Polski.

    Pierwsza ikona to JP2
    Druga to Lech Wałęsa
    Trzecia Leszek Balcerowicz

    I żadne tam sztuczne, egoistyczne i narcystyczne przypisywanie sobie pierwszeństwa tu nic nie zmieni.
    To historia kreuje ikony, a nie oni sami siebie nimi robią.

    Dla mnie Kaczyński to żałosna kreatura. Na której kasę trzepie cała armia darmozjadow.

    3 2 Cytuj
  • 3 kwi 2023
    marko napisał/a:

    A ja już sam nie wiem.
    Próbować Adamosa i Vivaldiego przekonywać...

    Nie wiem, czy jest tu ktoś kto ma jakiekolwiek złudzenia co do tych indywiduów. To już jest chyba raczej zabawa - patrzenie jak jeszcze mogą zakrzywić rzeczywistość, unikać odpowiedzi na konkretne pytania czy może nadzieja, że napiszą coś oryginalnego (co nie znaczy, że z sensem).

    4 1 Cytuj
  • 3 kwi 2023

    Mów co chcesz... fajnie reprezentują zatwiardziały elektorat oraz ... jego sposób myślenia i postrzegania otaczającego świata.
    Takie swoistne maskotki / golden samples :-)
    Powinni ich w centrali zamrozić lub zabalsamować... aby nie wyginęli ;-)

    1 1 Cytuj
  • 3 kwi 2023

    Możecie pisać co chcecie ale sondaże i tak dokładnie pokazują kto jest w większości a niestety dla was elektoratu PO jest coraz mniej. Może nie ta strona powinna zostać zamrożona i zahibernowana.

    1 2 Cytuj
  • 3 kwi 2023
    Dyr_Jar napisał/a:

    Nie wiem, czy jest tu ktoś kto ma jakiekolwiek złudzenia co do tych indywiduów. To już jest chyba raczej zabawa - patrzenie jak jeszcze mogą zakrzywić rzeczywistość, unikać odpowiedzi na konkretne pytania czy może nadzieja, że napiszą coś oryginalnego (co nie znaczy, że z sensem).

    Po prostu ja nie zmienię swojego zdania a nie chcę cały czas pisać tego samego więc jeżeli interesuje cię moje zapatrywanie na tematy polityczne to sprawdź moje stare komentarze bo moja ocena sytuacji politycznej się nie zmienia i raczej się nie zmieni.

    1 2 Cytuj

Odpowiedz