Forum » Społeczeństwo

Sympatycy ruchu społecznego KOD MYŚLENICE

  • 11 sty 2017

    Ta pani ma prawo być rozczarowana. Też bym był na jej miejscu. Moim zdaniem Kijowski już na początku miał spalony wizerunek, teraz to już zniszczył go zupełnie uderzając tym samym w KOD.

    Obserwując politykę można zobaczyć że w każdej organizacji wcześniej czy później znajdą się jakieś cwaniaki które coś będą chciały coś skorzystac dla siebie. Czy to kijowski w kodzie, czy to ci mianowani przez PIS na prezesów spółek skarbu państwa.

    Ja się do linczu na KOD nie dołączę ponieważ wiem że PIS robi to specjalnie żeby podbudować sobie popularność. Jak goście poprzez publiczne SKOKi fundowali sobie kampanie to było dobrze. Teraz się przypieprzają do organizacji która działa sobie ze składek.

    7 10 Cytuj
  • 11 sty 2017
    m_markos napisał/a:

    Ta pani ma prawo być rozczarowana. Też bym był na jej miejscu. Moim zdaniem Kijowski już na początku miał spalony wizerunek, teraz to już zniszczył go zupełnie uderzając tym samym w KOD.

    Obserwując politykę można zobaczyć że w każdej organizacji wcześniej czy później znajdą się jakieś cwaniaki które coś będą chciały coś skorzystac dla siebie. Czy to kijowski w kodzie, czy to ci mianowani przez PIS na prezesów spółek skarbu państwa.

    Ja się do linczu na KOD nie dołączę ponieważ wiem że PIS robi to specjalnie żeby podbudować sobie popularność. Jak goście poprzez publiczne SKOKi fundowali sobie kampanie to było dobrze. Teraz się przypieprzają do organizacji która działa sobie ze składek.

    zdjecie

    18 3 Cytuj
  • 11 sty 2017
    Alina Przedział napisał/a:

    Przeraża mnie średnia wieku sympatyków KOD-u, także w Myślenicach. Przecież to są osoby, które pamiętają, co się działo w PRL. A teraz wychodzą na ulicę i krzyczą, że zasady demokracji i podstawowe prawa człowieka są łamane. Ludzie, litości.

    Alino, mam litosc dla takich jak Ty, slizgajacych sie po powierzchni spraw. Z drugiej strony kto dzis ma czas na wglebianie sie w polityke. Oby nie bylo tak, ze za pare lat obudzimy sie z reka w nocniku jak Wegrzy http://www.newsweek.pl/swiat/wegry-panstwem-mafijnym-rosna-fortuny-orbana-i-jego-przyjaciol,artykuly,348563,1.html

    4 14 Cytuj
  • 11 sty 2017

    Mnie też przeraża średnia wieku sympatyków KOD u. Przez 26 lat demokracja w Polsce się nie zakorzeniła. Młodzi, urodzeni w wolnej Polsce w ogóle nie zgłębili zasad demokracji. Im wystarcza, że ona jest. Uważają, że tak zawsze było i będzie. Nie czują zagrożeń. Korzystają z demokracji, nie rozumiejąc, że wkrótce jej może nie być. To też wina protestujących, że demokrację słabo wdrożyliśmy. Korzystają ze swobody i nie reagują na ekscesy PiS -u. Niszczone są autorytety, a to młodzieży zawsze się podobało. Kukiz, wcześniej Palikot, narodowcy mają tu pole do popisu. Kaczyński bazuje jednak przede wszystkim na też starym elektoracie radiomaryjnym, na ludziach sfrustrowanych, którzy w czasach transformacji nie zyskali, płytkości religijnej większości katolików, na płytkim kibolsko - stadionowym patriotyźmie, na mieszkańcach prowincji, ludziach słabiej wykształconych. Przykre, ale do tej prowincji zaliczyç można wielu magistrów - nauczycieli, szczególnie w powiatach Polski Wschodniej, Małopolski. Nauczyciel, który nie reaguje na łamanie Konstytucji, niszczenie słabych jeszcze instytucji prawnych państwa, to nieuk lub koniunkturalista. Solidarność, hierarchowie Kościoła katolickiego nie bronią państwa prawa, które niszczy Kaczyński. Na , obrońców demokracji zdrajcami nazywają, jak mantra powtarzają, że PiS wygrał wybory i może wszystko. Nie wymagajmy od młodych. Oni szybko dojrzeją. Zło i podłość tkwi w osobach i instytucjach wyżej wymienionych. Ci, co pamiętają PRL bardziej widzą, że Kaczyński tworzy PRL -bis. Zbliża nas do Białorusi i Rosji. To prawdziwi zdrajcy. Wyborcy PiSu, którzy na to pozwalają ,szkodzą Polsce.

    7 11 Cytuj
  • 11 sty 2017
    prywatnie napisał/a:

    Alino, mam litosc dla takich jak Ty, slizgajacych sie po powierzchni spraw. Z drugiej strony kto dzis ma czas na wglebianie sie w polityke. Oby nie bylo tak, ze za pare lat obudzimy sie z reka w nocniku jak Wegrzy http://www.newsweek.pl/swiat/wegry-panstwem-mafijnym-rosna-fortuny-orbana-i-jego-przyjaciol,artykuly,348563,1.html

    no litośći człowieku,co ty przytarzacz,news newsweeka ma być wiarygodnym żródłem?

    KOD popierają emeryci,którzy z akomuny dostali mieszkania ,a ich składki do emerytury były naliczane za PRLu wiec i wysokość ich emerytur jest i bedzie duzo wyzsza niz tych którzy swoja prace zaczeli po 90,
    elektorat PO i Nowoczesnej obnazył niejaki Kijowski robiąć z nich "światowych" naiwnych jeleni

    do KODu elektoratu PO i Nowoczesnej....NIE ZROBICIE Z POLSKI DRUGIEGO BANGLADESZU,pamietajcie o tym,na dzien dzisiejszy jestescie grupka oszukanych jeleni ,a przez to swoje frustarcje wyladowywujecie na wszystkich którzy nie dali sie omamic na spiewkach o łąmaniu demokracji i konztytucji,którą notabene łamali wszyscy od 25 lat,a dla was kazdy pretekst jest dobry aby robić awantury

    10 8 Cytuj
  • 11 sty 2017
    albert7575 napisał/a:

    no litośći człowieku,co ty przytarzacz,news newsweeka ma być wiarygodnym żródłem?

    KOD popierają emeryci,którzy z akomuny dostali mieszkania ich składki do emerytury były naliczane za PRLu wiec i wysokość ich emerytur jest i bedzie duzo wyzsza nic tych którzy swoja prace zaczeli po 90,

    Zarówno prywatnie jak i markos walą już na oślep bo grunt im się pali pod nogami i ich mocodawcom.
    Podawać linka z propagandówki rudego liska toż to trzeba mieć tupet ewentualnie humor.
    Reszta trolli internetowych platformy i nowoczesnych już się chyba wycofała.

    9 7 Cytuj
  • 12 sty 2017
    WKibic napisał/a:

    Niszczone są autorytety, a to młodzieży zawsze się podobało.

    To we współczesnej Polsce jest osoba, której grozi owo niszczenie?

    5 3 Cytuj
  • 12 sty 2017

    Jeżeli dla wielu autorytetem jest alimenciarz z kucykiem który kombinuje z kasą ze społecznej zbiórki to naprawdę sięgamy dna.
    Na dodatek osoba ta ma uratować Polskę przed dyktaturą?

    12 5 Cytuj
  • 12 sty 2017
    Alina Przedział napisał/a:

    To we współczesnej Polsce jest osoba, której grozi owo niszczenie?

    Abraham Kaufmann to co?
    Szechter to co? itd, itp.

    5 2 Cytuj
  • 13 sty 2017

    [i][...]Jednak według Anny Grzybowskiej, koordynatorki ruchu w województwie warmińsko-mazurskim, Kijowski sam nie dotrzymuje umów. Na portalu społecznościowym podaje w wątpliwość kwotę 106 tys. zł wydaną rzekomo przez KOD na organizację w ubiegłym roku imprezy z okazji święta 11 listopada. Jej zdaniem ta wycena jest mocno zawyżona i nierealna. „Co kupiliście za tę kasę?” – pyta na portalu Facebook liderów KOD‑u Grzybowska. „KOD już nie istnieje”[/i] – podsumowuje.

    Według niej o przekrętach w organizacji Kijowskiego informowano od wielu miesięcy. [u]Materiały na ten temat miała m.in. „Gazeta Wyborcza”. Nie chciała ich jednak opublikować.[/u]

    [i] - Mamy szlaban na pisanie czegokolwiek takiego o KOD-zie – powiedział Grzybowskiej jeden z redaktorów. [/i]

    I co na te news'y KOD M-ce i inni jego zwolennicy?

    11 2 Cytuj
  • 13 sty 2017

    KOD jest tworem nowym i społecznymi pieniędzy obraca. To tysiące oburzonych na rządy PiSu ludzi. A Wy tylko Kijowskiego widzicie. Ruch się dotrze organizacyjnie albo i nie, ale oburzonych przybywa mimo błédów także opozycji parlamentarnej. Tego nie zatrzymacie. Kaczyński się pogrąża, nie wygrywa. To pyrrusowe zwycięstwo w Sejmie. Polska zapłaci okrutnie. Ja Kaczyńskiego nie dorwę, ale jego wyborcy w powiecie mogé napluć w twarz. Już wkrótce. KACZYŃSKI NISZCZY MOJÆ OJCZYZNĘ i tego Ci,wyborco, nie wybaczę.

    3 16 Cytuj
  • 13 sty 2017
    WKibic napisał/a:

    Ja Kaczyńskiego nie dorwę, ale jego wyborcy w powiecie mogé napluć w twarz. Już wkrótce. KACZYŃSKI NISZCZY MOJÆ OJCZYZNĘ i tego Ci,wyborco, nie wybaczę.

    Groźba karalna WKibic? Może przyhamuj trochę, upuść trochę powietrza z siebie?

    15 3 Cytuj
  • 13 sty 2017

    To tylko metafora, ale Wy tylko karać . Paragrafy i karać. Posłów karać, sędziów karać, internautów karać, media eliminować, cenzura. Siwak i inni w PRLu też nie lubili mediów. PRL wraca. Ba, wraca coś gorszego.

    5 16 Cytuj
  • 13 sty 2017

    WKibic, prawo ponad wszystko i tyle w temacie.
    Nie podoba się porządek bo za POprzedników był luzik, tak???
    "My wam pozwalamy bo wy nam pozwalacie" ? Tak już nie będzie, zapomnij....

    13 3 Cytuj
  • 14 sty 2017

    Ciekawe czy w Parlamencie Europejskim na którym opozycja tak się wzoruje taka okupacja przeszłaby bezkarnie?

    7 3 Cytuj
  • 14 sty 2017

    Nie wiem czy bezkarnie ale u nas zarzuty prokuratorskie powinny być postawione jak nic. Koniec patyczkowania się z tymi pseudodemokratami..

    8 3 Cytuj
  • 14 sty 2017
    pan Kracy napisał/a:

    WKibic, prawo ponad wszystko i tyle w temacie.
    Nie podoba się porządek bo za POprzedników był luzik, tak???
    "My wam pozwalamy bo wy nam pozwalacie" ? Tak już nie będzie, zapomnij....

    Skoro prawo ponad wszystko, to niech Kaczyński bzdur nie opowiada, że posłom można prokuratorskie zarzuty postawić, Błaszczak , że 10 lat grozi. Za protest w sejmie mogą podlegać tylko karom regulaminowym. Po co androny pleść. Immunitet materialny posiadają. Ale przy prokuraturze Ziobry wszystkiego można się spodziewać. Sędzia Przyłębska niezgodnie z prawem powołała wiceprezesa TK. I tak jest ze wszystkim, a twardy elektorat PiSu się cieszy, że Kaczyński im pokazał.

    5 6 Cytuj
  • Kazimierz Błażej 14 sty 2017
    WKibic napisał/a:

    Co tam antyKomor. Tęsknię za wierszykiem myślenickiego Smolenia.

    Witam Słuchaj niedoszły sołtysie
    Ostatnio popsułeś -mi sie.
    Te Twoje Pisackie wygłupy
    Są teraz całkiem -do dupy
    Chcesz być mądrym Pcimiokiem
    A jesteś zwykłym - "ćmokiem "
    Na którym się poznano
    "Czerwoną kartkę"-dano Teraz z tej wielkiej goryczy
    Głupota Twoja wciąż "krzyczy"
    Tak ja Ty wtedy "krzyczałeś "
    Kiedy sołtysem -być chciałeś
    Ps. chciałeś wierszyka "myślenickiego Smolenia" -to go masz PODZIĘKUJ kmiotku

    7 9 Cytuj
  • 14 sty 2017

    Człek reklamuje, porównuje do Smolenia, a ten w ogóle nie docenia, tylko rzuca potwarze, ćmokiem, niedoszłym sołtysem, kmiotkiem przezywa i jeszcze dziękować każe. Ale i tak mam szczęście, bo nie nazwał mnie komunistą ani złodziejem. A to mu tak łatwo przychodzi. Mam duże szczęście.

    6 6 Cytuj
  • 15 sty 2017
    WKibic napisał/a:

    Ale i tak mam szczęście, bo nie nazwał mnie komunistą ani złodziejem. A to mu tak łatwo przychodzi. Mam duże szczęście.

    Przecież w TVPis już ogłosili że jest:

    zdjecie

    3 7 Cytuj
  • Kazimierz Błażej 15 sty 2017

    "Apel"
    Wy "za-KOD-owane"- roboty.
    Do Was - dziś apeluje.
    Odrzućcie - te wszystkie głupoty
    Którymi szef Was - "szpikuje"
    Nie macie - nic do roboty.
    Po Wiecach się "włóczycie"
    Jak takie "stare cioty"
    Bez przerwy coś krzyczycie
    Słuchacie swego "idola".
    Który - Wam mózgi "pierze"
    Nie wiecie ,że celem "głupola".
    Jest myśleć - o swojej karierze.
    Pieniądze dla niego zbieracie
    Myślicie , że w "dobrej wierze".
    Lecz o tym - pojęcia nie macie.
    Że "idol" - to wszystko bierze.
    Nie wróci już ta "pora "..
    Gdzie życia - lepszą nadzieję
    (Jak niegdyś za "Komora") (Komorowski)
    Mieli li tylko - "złodzieje".
    Czasów tych -nie przywrócicie .
    Wasze "koryta" są puste.
    I choć - jak świnie - "kwiczycie"
    Nie wrócą posadki "tłuste"
    Jak Góral - wnet zaśpiewacie .
    O pracy - że "szukać trzeba"
    A sedno piosenki tej - znacie.
    "DLA CHLEBA PANIE - DLA CHLEBA"..
    Kazimierz Błażej -Myślenice 2016 rok

    6 9 Cytuj
  • 15 sty 2017
    kazimierz519 napisał/a:

    "Apel"
    Wy "za-KOD-owane"- roboty.
    Do Was - dziś apeluje.

    zdjecie

    7 8 Cytuj
  • 15 sty 2017

    zdjecie

    12 8 Cytuj
  • 17 sty 2017

    Podobno Prezesa Alimenciarza chce Zarząd kodu odwołać........Freak Show
    zdjecie

    6 2 Cytuj

Odpowiedz