Forum » Społeczeństwo

Sympatycy ruchu społecznego KOD MYŚLENICE

  • 19 maj 2016

    Szanowni Państwo,
    nadszedł ten czas, aby zacząć łączyć również w Myślenicach osoby podzielające demokratyczne wartości.
    Zapraszamy do współpracy każdego z Was. Wspólnie zróbmy coś dobrego dla siebie, rodziny, miasta, gminy, powiatu i Polski.
    Kiedy kilka lat temu oglądaliśmy w telewizji to, co działo się na Ukrainie, w Kijowie, powtarzaliśmy sobie, że co jak co, ale w Polsce sprawy tak daleko nigdy nie zajdą. Jesteśmy co prawda młodą, ale stabilną demokracją. Przerobiliśmy w ciągu 25 lat zarówno rządy prawicy, jak i lewicy oraz liberalnego centrum. Praktycznie każda opcja polityczna w kraju miała swoje „pięć minut” na szczytach władzy. Nic i nikt podstawami naszej demokracji nie zachwiał. Aż do teraz…

    Demokracja w Polsce jest zagrożona. Działania władzy, jej lekceważenie prawa oraz demokratycznego obyczaju zmuszają nas do wyrażenia stanowiska sprzeciwu.
    Nie chcemy Polski totalitarnej, zamkniętej dla myślących inaczej niż każe władza, nie chcemy Polski pełnej frustracji i żądzy rewanżu.
    Chcemy, aby w Polsce było miejsce dla wszystkich Polaków, równych wobec prawa, z ich przekonaniami, opiniami, etyką i estetyką.
    Nie godzimy się na zawłaszczenie państwa, dzielenie Polaków na lepszych i gorszych, pogardę dla "innego".
    Nie ma też naszej zgody na poglądy godzące w zasady demokracji i prawa człowieka.

    Jesteśmy zdeterminowani otwarcie i zdecydowanie, pełnym głosem mówić o przyzwoitości, prawie i wzajemnym szacunku. Wyrażać swoje zdanie nie tylko w domu czy internecie, ale też na ulicach i placach naszych miast i wsi, jeżeli zajdzie potrzeba gromadząc się tam dla wyrażenia swoich opinii i żądań.

    Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których ważne są wartości demokratyczne, bez względu na poglądy polityczne i wyzwanie.
    Nie zgadzamy się na łamanie Konstytucji i wprowadzanie, z nadużyciem mechanizmów demokracji, rządów autorytarnych. Są wśród nas ludzie różnych poglądów i orientacji politycznych od prawa do lewa, ludzie wierzący, agnostycy i ateiści.
    ŁĄCZY NAS TO, ŻE JESTEŚMY LUDŹMI WOLNYMI I CHCEMY NADAL MIESZKAĆ WE WŁASNYM, DEMOKRATYCZNYM KRAJU, W KTÓRYM NIKT NIE BĘDZIE NAM NAKAZYWAŁ JAK MAMY ŻYĆ I JAKIE WARTOŚCI WYZNAWAĆ.

    Zapraszamy !
    sympatycy Komitetu Obrony Demokracji
    kod.rejon.myslenice@gmail.com

    65 136 Cytuj
  • Moriss Moriss 19 maj 2016
    KOD-MYSLENICE napisał/a:

    Szanowni Państwo,
    nadszedł ten czas, aby zacząć łączyć również w Myślenicach osoby podzielające demokratyczne wartości.
    Zapraszamy do współpracy każdego z Was. Wspólnie zróbmy coś dobrego dla siebie, rodziny, miasta, gminy, powiatu i Polski.
    Kiedy kilka lat temu oglądaliśmy w telewizji to, co działo się na Ukrainie, w Kijowie, powtarzaliśmy sobie, że co jak co, ale w Polsce sprawy tak daleko nigdy nie zajdą. Jesteśmy co prawda młodą, ale stabilną demokracją. Przerobiliśmy w ciągu 25 lat zarówno rządy prawicy, jak i lewicy oraz liberalnego centrum. Praktycznie każda opcja polityczna w kraju miała swoje „pięć minut” na szczytach władzy. Nic i nikt podstawami naszej demokracji nie zachwiał. Aż do teraz…

    Demokracja w Polsce jest zagrożona. Działania władzy, jej lekceważenie prawa oraz demokratycznego obyczaju zmuszają nas do wyrażenia stanowiska sprzeciwu.
    Nie chcemy Polski totalitarnej, zamkniętej dla myślących inaczej niż każe władza, nie chcemy Polski pełnej frustracji i żądzy rewanżu.
    Chcemy, aby w Polsce było miejsce dla wszystkich Polaków, równych wobec prawa, z ich przekonaniami, opiniami, etyką i estetyką.
    Nie godzimy się na zawłaszczenie państwa, dzielenie Polaków na lepszych i gorszych, pogardę dla "innego".
    Nie ma też naszej zgody na poglądy godzące w zasady demokracji i prawa człowieka.

    Jesteśmy zdeterminowani otwarcie i zdecydowanie, pełnym głosem mówić o przyzwoitości, prawie i wzajemnym szacunku. Wyrażać swoje zdanie nie tylko w domu czy internecie, ale też na ulicach i placach naszych miast i wsi, jeżeli zajdzie potrzeba gromadząc się tam dla wyrażenia swoich opinii i żądań.

    Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których ważne są wartości demokratyczne, bez względu na poglądy polityczne i wyzwanie.
    Nie zgadzamy się na łamanie Konstytucji i wprowadzanie, z nadużyciem mechanizmów demokracji, rządów autorytarnych. Są wśród nas ludzie różnych poglądów i orientacji politycznych od prawa do lewa, ludzie wierzący, agnostycy i ateiści.
    ŁĄCZY NAS TO, ŻE JESTEŚMY LUDŹMI WOLNYMI I CHCEMY NADAL MIESZKAĆ WE WŁASNYM, DEMOKRATYCZNYM KRAJU, W KTÓRYM NIKT NIE BĘDZIE NAM NAKAZYWAŁ JAK MAMY ŻYĆ I JAKIE WARTOŚCI WYZNAWAĆ.

    Zapraszamy !
    sympatycy Komitetu Obrony Demokracji
    kod.rejon.myslenice@gmail.com

    - gdzie był KOD kiedy protestowaliśmy przeciwko ACTA?
    - gdzie był KOD kiedy PO razem z Trybunałem Konstytucyjnym okradła Polaków zabierając pieniądze z OFE?
    - gdzie był KOD kiedy ABW na polecenie PO wpadała do domów internautów krytykujących prezydenta Komorowskiego?
    - gdzie był KOD kiedy PO wsadzała do więzień kibiców krytykujących premiera Tuska?

    Klaskali wtedy szkodnikom z PO…!!!

    Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?

    131 38 Cytuj
  • 19 maj 2016

    A jak rządy PO miały gdzieś obywateli ? zbierali podpisy, zebrali ich miliony i co - poszły na przemiał - tak patrzyli na suwerena jakim jest naród. A teraz kwik, bo odebrano koryta.

    111 27 Cytuj
  • 19 maj 2016

    Na początek:

    https://www.youtube.com/watch?v=t24Ke4L7hGA

    Dlaczego platufso kodowcy po raz kolejny zakładają temat i sieją propagande ?????? Administracja rozumiem, że trzyma z nimi i pozwala im na wszystko ???? to forum schodzi na psy, kpina !
    Obstawiam, ze to kolejne konto lukaszzka, bono czy cholera wie kogo jeszcze. A najlepsze jak Ci konfidenci i donosiciele na własny kraj wycierają sobie gębe polską flagą i hymnem narodowym. Skandal !

    Młodzi już wam pokazali środkowy palec to widzę, że wzieliście się za ogłupianie starszych ludzi ? porażka. Obejrzyjcie filmy z manifestacji i odpowiedźcie na pytanie czy ta banda zdziczałych, chorych agresorów borni demokracji ? buahahahaha
    cały ten kod to kpina z demokracji, ochrona koryt dla odciąganych świń a cebulaki dają sobą sterować jak marionetkami :D Kto za to wszystko płaci ?

    Chłopaczek wyraził swoje zdanie (podobno walczycie o demokracje i wolność słowa) i od razu z tej dziczy wylewa się nienawiść i "kultura", dobrze że ta bojówka go tam nie pobiła. OBROŃCY DEMOKRACJI hahahahaha oto KOD :

    https://www.youtube.com/watch?v=y7rw9V8PlGU

    Dzicz KOD ciąg dalszy:

    https://www.youtube.com/watch?v=QF7lNSSNCRY

    Troche prawdy od ludzi na ulicy:

    https://www.youtube.com/watch?v=VU5F45Zgl9I

    Humorystycznie chłopaki z Pyta.pl ukazują impotencje umysłową uczestników kod:

    https://www.youtube.com/watch?v=hPAbnB05BRI

    https://www.youtube.com/watch?v=dO64UUVTLrQ

    hahahahaha tego to nawet ja nie wiem jak skomentować:

    https://www.youtube.com/watch?v=hcJarWz1ltA

    zdjecie

    zdjecie

    zdjecie

    zdjecie

    zdjecie

    72 15 Cytuj
  • 19 maj 2016
    cze1siek napisał/a:

    - gdzie był KOD kiedy …

    Cze1siek – to dobre pytanie.

    Nie odpowiem na nie za wszystkich sympatyków KODu, odpowiem natomiast za siebie.

    Już za czasów PO dojrzewało we mnie przekonanie, że idziemy chyba w złym kierunku. Dlatego z radością przyjąłem informację o wygranej w wyborach PiS. Miałem nadzieję, że ugrupowanie to realizując obietnice „naprawy Polski” stanie na wysokości zadania.
    Niestety czar prysł zaraz po wyborach. Rząd fachowców przepadł w otchłań, Pan Macierewicz nagle się ujawnił skrywany przed wyborami przed opinią publiczną. Do koryta dorwali się ludzie doskonale nam znani, którzy przed PO rządzili Polską i którym przed czasem obywatele pokazali czerwoną kartkę.
    Obsadzanie stanowisk z klucza partyjnego, zamiast ludźmi kompetentnymi na pewno dla Polski nie jest dobrym rozwiązaniem. Idąc dalej – skupienie w jednych rękach władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej w tym Sejmu, Senatu, Rządu, Prezydenta, Trybunału Konstytucyjnego, Sądów daje możliwość forsowania absurdalnych pomysłów o zapędach totalitarnych. Obecnie nie ma innego hamulca, przed takimi zapędami poza społeczeństwem – głosem ludzi. Wszystkie demokratyczne mechanizmy zostały zawłaszczone przez jedną osobę.

    Nie po to walczyłem o demokrację, podobnie jak moi rodzice i moi dziadkowie, aby po 25 latach stawać się państwem totalitarnym, z rządem narzucającym zdanie wszystkim jego obywatelom.
    Sponiewieranie godności mojej, godności Polaków, godności sądów i innych instytucji państwowych, niszczenie autorytetów i wiarygodności Polski na świecie jest właśnie powodem naszego sprzeciwu.

    Nie jesteśmy związani z żadną partią polityczną, jesteśmy ludźmi który potrafili się zjednoczyć mimo dzielących nas różnic.

    PiS wygrał wybory, dostał mandat narodu – więc niech rządzi a rządząc szanuje ludzi i prawo. Sama nazwa zobowiązuje „prawo” i „sprawiedliwość”. Ja w działaniach PiS nie dostrzegam, ani sprawiedliwości, ani prawego działania.

    32 81 Cytuj
  • 19 maj 2016

    Kibel z Vegi
    "Administracja rozumiem, że trzyma z nimi i pozwala im na wszystko ???? to forum schodzi na psy, kpina ! " - to mam rozumieć ,że ty ( i twój prezes) ma jedyne i słuszne spojrzenie na świat. Ja to już przeżyłem "jedyną i słuszną" drogę i nie mam zamiaru pozwolić aby odbierano mi wolność w szerokim.
    PS. A gdzie twoja maść do du.. .. Człowieku opanuj się w tej złości i trochę kultury.

    15 46 Cytuj
  • 19 maj 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Na początek:

    Dlaczego platufso kodowcy

    Drogi kolego,
    nigdy nie byłem związany z PO i chętnie wyjaśnię osobiście nurtujące Cię wątpliwości.
    KOD ma tyle wspólnego z PO co z PiSem.
    Napisz do mnie w prywatnej wiadomości, spotkamy się i porozmawiamy.
    My nie narzucamy swoich poglądów, dlatego wierz w to - na co masz tylko ochotę.
    My jednoczymy w dobrej sprawie- nie dzielimy.
    My nie żyjemy nienawiścią - tylko szukamy łączących nas wartości.
    Chcemy silnej Polski. Polski wszystkich Polaków a nie Polski jednej partii.

    23 78 Cytuj
  • 19 maj 2016
    KOD-MYSLENICE napisał/a:

    Drogi kolego,
    nigdy nie byłem związany z PO i chętnie wyjaśnię osobiście nurtujące Cię wątpliwości.
    KOD ma tyle wspólnego z PO co z PiSem.
    Napisz do mnie w prywatnej wiadomości, spotkamy się i porozmawiamy.
    My nie narzucamy swoich poglądów, dlatego wierz w to - na co masz tylko ochotę.
    My jednoczymy w dobrej sprawie- nie dzielimy.
    My nie żyjemy nienawiścią - tylko szukamy łączących nas wartości.
    Chcemy silnej Polski. Polski wszystkich Polaków a nie Polski jednej partii.

    Na tym forum każdy kto nie jest z "Jarosławem Polskę zbaw" jest potępiany, wyzywany i gnojony.
    To też pokazuje jacy naprawdę w środku są zwolennicy PiSu.

    BARDZO CIESZĘ się, że w Myślenicach powstał KOD i już czuję się jego członkiem.
    Musimy walczyć o wolność i demokrację, tym bardziej, że powyższe wpisy pokazują jak czasem daleko od rzeczywistości są osoby popierające i klaszczące obecnej władzy.

    29 70 Cytuj
  • 19 maj 2016

    Podpisani
    "Zapraszamy !
    sympatycy Komitetu Obrony Demokracji"
    Tradycyjnie listy podpisywane np."życzliwy" powinny lądować w koszu.
    Zapraszacie do współpracy ale kto zaprasza?Wstydzicie się żę popieracie to ugrupowanie czy brak odwagi?Ludzie powinni wiedzieć kto prowadzi na barykady walki o wolność i demokrację ?
    Hasła piękne ,żywcem wyjęte z innej epoki też nie narzucali swoich poglądów nawet rolnicy mogli mieć swoje Stronnictwo,zapraszali do" wyjścia z lasu" tych którzy walczyli o wolną Polskę w imię łączących nas wartości nawet urządzili wolne wybory a jak się skończyło?
    Nagle mamy wysyp ludzi nie związanych z żadną partią zatroskanych o losy demokracji?Nie róbcie sobie jaj z ludzi którzy trochę przeszli w życiu i odróżnią karierowicza czy broniącego koryta od człowieka kierującego się pewnymi zasadami,może tu tkwi przyczyna anonimowości?
    PS.Proszę nie zarzucać że sama jestem anonimowa ale ja nie zakładam żadnego ruchu .

    56 14 Cytuj
  • 19 maj 2016
    krowka123 napisał/a:

    Podpisani
    "Zapraszamy !
    sympatycy Komitetu Obrony Demokracji"
    Tradycyjnie listy podpisywane np."życzliwy" powinny lądować w koszu.
    Zapraszacie do współpracy ale kto zaprasza?Wstydzicie się żę popieracie to ugrupowanie czy brak odwagi?Ludzie powinni wiedzieć kto prowadzi na barykady walki o wolność i demokrację ?
    Hasła piękne ,żywcem wyjęte z innej epoki też nie narzucali swoich poglądów nawet rolnicy mogli mieć swoje Stronnictwo,zapraszali do" wyjścia z lasu" tych którzy walczyli o wolną Polskę w imię łączących nas wartości nawet urządzili wolne wybory a jak się skończyło?
    Nagle mamy wysyp ludzi nie związanych z żadną partią zatroskanych o losy demokracji?Nie róbcie sobie jaj z ludzi którzy trochę przeszli w życiu i odróżnią karierowicza czy broniącego koryta od człowieka kierującego się pewnymi zasadami,może tu tkwi przyczyna anonimowości?
    PS.Proszę nie zarzucać że sama jestem anonimowa ale ja nie zakładam żadnego ruchu .

    Dokładnie, niech się podpiszą imieniem i nazwiskiem :)

    43 8 Cytuj
  • 19 maj 2016

    Zaproszenia nie przyjmuję , Nie jestem sympatykiem KOD to jest ta sama klika co PO i Nowoczesna dążą do obalenia demokratycznie wybranego Rządu ,tylko i wyłącznie walczą o przywileje , posady ,pieniądze . Tej skorumpowanej bandzie , która wiadomo co robiła przez ostatnie osiem lat tak zależy na posadach i kasie ,że stworzyła KOD i wypłakuje się w rękaw ,,życzliwemu,, sąsiadowi i oczekuje aby ten wjechał czołgami do naszego Kraju i zapewnił im dożywotnie posady na najwyższych stanowiskach ,dla nich i ich dzieci , bo jaki macie inny cel by wyciągać ludzi na ulice ?? powiesz bo demokracja ? Tak demokracja jest łamana przez KOD ,

    61 21 Cytuj
  • 19 maj 2016

    Jestem sympatykiem demokratycznie wybranego Rządu ,to jest pierwszy niezależny uczciwy , suwerenny Rząd Beaty Szydło .Jestem sympatykiem Prezydenta Andrzeja Dudy kibicuje Im mocno i popieram całym sercem ,jestem pewna że wszystko będzie dobrze .

    60 30 Cytuj
  • 19 maj 2016

    1) Z jednej strony cały ten KOD mnie śmieszy, a drugiej strony zaczynam się lekko niepokoić. "Kiedy kilka lat temu oglądaliśmy w telewizji to, co działo się na Ukrainie, w Kijowie, powtarzaliśmy sobie, że co jak co, ale w Polsce sprawy tak daleko nigdy nie zajdą". Jeśli zajdą, to tylko i wyłącznie z waszej winy - to wy protestujecie przeciwko legalnie wybranej władzy.
    2) Iść pod rękę z takimi tuzami jak: Niesiołowski, Schetyna, Giertych, Petru, Kalisz, Urban, Komorowski, Kijowski i pod banderą PO, Nowoczesnej, PSL i jednocześnie bronić haseł broniących demokracji i porządku prawnego zakrawa na zwykłą kpinę.
    3) Starsze osoby, które oderwaliście od oglądania TV, pewnie przekonanie do swojej wzniosłych haseł, ale młode osoby nie dadzą kolejny raz się nabrać na takie sztuczki starych dziadów, którym marzy się powrót 8-letnich rządów PO-PSL.
    4) "Są wśród nas ludzie różnych poglądów i orientacji politycznych od prawa do lewa, ludzie wierzący, agnostycy i ateiści." Nie wygłupiajcie się - ten ruch jest tworzony przez wielbicieli lewej strony politycznej, wielbicieli tonącej UE, powiewających flagami Nowoczesnej, PO oraz tęczowych wyznawców gender, homo itd, walczących z religią i chrześcijańskimi korzeniami Polski i Europy.
    5) Jeśli macie zamiar wprowadzać taką demokrację jak ma miejsce w tej chwili w krajach skandynawskich, Niemczech czy Francji to my z góry podziękujemy. Te kraje coraz bardziej toną we własnym g**nie i niedługo ich mieszkańcy nie będą panami we własnym kraju. Najwyższa pora zwrócić się w stronę Węgier, Słowacji, Czech oraz - uwaga, uwaga Rosji.
    6) Nie wiem czy wy też to widzicie, ale to co się dzieje w Europie Zach, czyli promocja homoseksualizmu, gender, eutanazji, aborcji + masowe sprowadzania i zasiedlanie imigrantami prowadzi do szybkiemu upadkowi cywilizacji zachodniej - dzieje się to na naszych oczach. Nie wiem kto ma w tym interes i z jakiego powodu to robi, ale zachód umiera i nasza zachodnia granica będzie stanowiła barierę świata islamskiego i Europy.
    7) Ostatnio wasz lider - P.Kijowski uczestniczył w Kongresie Kobiet. Osoba, która sama nie płaci alimentów ma bezczelność pokazywać się wśród kobiet, które właśnie walczą z takimi osobnikami. Część kobiet słusznie zaprotestowała przeciwko obecności takiej osoby, a część biła mu brawo. Coraz trudniej zrozumieć ten świat :)
    8) Proszę mi pokazać, na swoim przykładzie Panie/Pani lider ruchu KOD w Myślenicach w jaki sposób na własnej skórze odczuwasz te złe i autorytarnej rządy PiS? Tylko konkrety poproszę. Bo ja widzę, że: Macierewicz (oprócz swojej paranoi ze smoleńskiem) próbuje odbudować polską armię, Ziobro interweniuje w przypadku rażąco niskich werdyktów w najcięższych zbrodniach (przykład z Nowego Targu), rodziny, którym 500+ na serio pomoże (mimo, że nie jestem fanem takich rozwiązań).

    52 19 Cytuj
  • 19 maj 2016

    Kot(d) Psiak!!!

    3 13 Cytuj
  • 19 maj 2016

    Logika z marszów KOD:
    -To nieważne, że zarabiam 1200 zł/mc na śmieciówce,
    -To nic, że do lekarza czekam rok w kolejce,
    -Nie obchodzi mnie, że 80% fabryk w moim mieście zostało zlikwidowanych bądź wygaszonych poprzez "prywatyzację",
    -Cóż mnie obchodzi, że 80% banków i 70% zakładów przemysłowych jest w rękach obcego kapitału,
    -Co z tego, że moje dzieci musiały wyjechać za granicę w poszukiwaniu pracy.
    Jedno mnie tylko niepokoi,
    Niepokoi mnie to, żeby wyrok trybunału został nareszcie opublikowany!

    64 16 Cytuj
  • 19 maj 2016

    Pisiaki piszą, o szkalowaniu kraju.
    To jeżeli cię Polak okradnie to masz milczeć w imię krycia złodzieja Polaka?
    PiS nas okradł z Trybunału Konstytucyjnego. Po prostu go nam ukradł. W imię jakiej to solidarności, ze złodziejem mamy go kryć?
    To było by paserstwo krycie i ochrona złodzieja.

    Że w tylu krajach jest deptana wolność i UE nie reaguje, a czepia się Kaczyńskiego.
    Te kraje nie są w UE.
    Unia Europejska to są stany zjednoczone Europy. My jesteśmy takim jednym ze stanów, na to się zgodziliśmy i do tego się zobowiązaliśmy do przestrzegania wszystkich zasad UE.
    Ten stan nazywa się Rzeczpospolita Polska
    Jeżeli tego nie rozumiecie, to nie ma o czym dyskutować.

    Jeżeli jest kodeks drogowy, to należy go przestrzegać i na Warmii i na Mazurach i w Małopolsce i na Śląsku i nie można jechać pod prąd na drodze jednokierunkowej w Wielkopolsce, a na Mazowszu skręcić w lewo , gdy jest nakaz skrętu w prawo.

    Czy to dla mózgów PiS jest za trudne?

    22 58 Cytuj
  • 19 maj 2016

    @bonoTwój komentarz idealnie wpisuje się w ironię użytkownika @Lotnik :)

    31 6 Cytuj
  • 19 maj 2016
    Gascan napisał/a:

    Dokładnie, niech się podpiszą imieniem i nazwiskiem :)

    Apeluję również do tych Kibli, krówek, jaśminów itd. Podajcie swoje nazwiska, nie bądźcie anonimowymi bohaterami, Przecież bycie pisiorem to honor, to wyróżnienie, to nalepszy gatunek człowieka.
    Jeżeli apelujecie do pozostałych, którzy mągą być po ujawnieniu represjonowani, inwigilowani, podsłuchiwani i prześladowani przez takich jak wy, pokażcie swoja jasną piewszosortową stronę twarzy, zróbcie wstyd i obciach tym KODowcom i wio wymieniać po kolei nazwiska.

    21 45 Cytuj
  • 19 maj 2016

    @bono. Ale wiesz o tym, że nie każdy kto nie popiera KODu, peło, staromodnej, etc. jest od razu "pisiorem"? Ja na ten przykład nie lubię PiSu i z nim (a raczej z jego programem, czy działaniami) się zgadzam tylko w pewnych sprawach.

    36 7 Cytuj
  • 19 maj 2016

    TK ukradzione przez PiS ? ilu sędziów jest wybranych z ramienia PiS, a ile z PO.

    Cieszcie się, że manifestacje KODu nie są rozganiane. Za PO by wyglądało to jak na marszach patriotycznych, co jest uwiecznione na materiałach filmowych. Wielu z was siedziało by na dołku za antyrządowe hasła, etc.

    Narzekacie na odbieranie demokracji - natomiast jeśli na wiecu ktoś przemówi nie po waszej myśli od razu jest mu mikrofon odbierany i osoba usuwana - też widoczne na filmikach. Tak bronicie demokracji, wolności słowa. Kpina.

    51 10 Cytuj
  • 19 maj 2016
    Lotnik napisał/a:

    @bono. Ale wiesz o tym, że nie każdy kto nie popiera KODu, peło, staromodnej, etc. jest od razu "pisiorem"? Ja na ten przykład nie lubię PiSu i z nim (a raczej z jego programem, czy działaniami) się zgadzam tylko w pewnych sprawach.

    Może nawet rządzić PSL, tu się z tobą zgadzam, ale każdy kto obali tego psuja i szkodnika, będzie dzisiaj mile widziany.

    10 38 Cytuj
  • 19 maj 2016
    nomad napisał/a:

    TK ukradzione przez PiS ? ilu sędziów jest wybranych z ramienia PiS, a ile z PO.

    W TK powinni zasiadać sędziowie bezstronności i bezpartyjni. Każdy sędzia publicznie opowiadając się za jakąkolwiek opcją powinien być usuwany ze stanowiska. Ta zasada powinna obowiązywać nie tylko TK ale i również każdego jednego sędziego.

    Super inicjatywa. Całym sercem Wam kibicuję.

    19 31 Cytuj
  • 19 maj 2016
    nomad napisał/a:

    Narzekacie na odbieranie demokracji - natomiast jeśli na wiecu ktoś przemówi nie po waszej myśli od razu jest mu mikrofon odbierany i osoba usuwana - też widoczne na filmikach. Tak bronicie demokracji, wolności słowa. Kpina.

    Nie trzeba wiecu, do pisowskiej rządowej TVP, nikt nie jest dopuszczany z opozycji, a jeżeli myśli nie po waszej myśli jest odsuwany od mikrofonu. To jak ma być na wiecu?

    Czy Kaczyński dopuszcza do głosu opozycję na swoich wiecach? Może Republika bądź Trwam? no nie rozśmieszaj mnie dzieciaku.

    13 40 Cytuj
  • 19 maj 2016
    bono napisał/a:

    Apeluję również do tych Kibli, krówek, jaśminów itd. Podajcie swoje nazwiska, nie bądźcie anonimowymi bohaterami, Przecież bycie pisiorem to honor, to wyróżnienie, to nalepszy gatunek człowieka.
    Jeżeli apelujecie do pozostałych, którzy mągą być po ujawnieniu represjonowani, inwigilowani, podsłuchiwani i prześladowani przez takich jak wy, pokażcie swoja jasną piewszosortową stronę twarzy, zróbcie wstyd i obciach tym KODowcom i wio wymieniać po kolei nazwiska.

    A może linka na fejsa mam ci jeszcze podesłać ? :D już ci kiedyś mówiłem że jestem hetero i nie interesują mnie bliższe znajomości z tobą ;) czekaj czekaj czemu się nie podpisałeś z imienia i nazwiska skoro żądasz tego od innych ?

    Lotnik nie przejmuj się, dla bono każdy kto nie całuje po tyłku tuska czy kopaczowej i nie kibicuje Komitetowi Ochrony Dupy jest pisiorem, trzeba przywyknąć, ten typ tak ma :) a w dodatku oszukuje z minusami ;)

    http://m.niezalezna.pl/80633-geografiapetru-szef-nowoczesnej-zblaznil-sie-po-raz-kolejny-wideo

    Czy ten nieoduczony człowiek nie przypomina wam jednego "wonsatego" gościa na wyższym stanowisku, który dzięki Bogu jest już na emeryturze ? :D i niech mi ktoś powie że nowoczesna to nie to samo co PO hahaha

    Lukaszz napisał/a:

    W TK powinni zasiadać sędziowie bezstronności i bezpartyjni. Każdy sędzia publicznie opowiadając się za jakąkolwiek opcją powinien być usuwany ze stanowiska.

    HAHAHAHA ten dalej swoje :D dobrze że za platfusów w TK nie siedziały same platfusy hahaha dobrze że bezstronni wtedy byli hahaha człowieku litości :D

    33 10 Cytuj
  • 19 maj 2016

    Bono odp...l w delikatny sposób ,gdybym zakładała jakiś ruch i namawiała do wstępowania w jego szeregi to oczywiście z imienia i nazwiska ale gdy piszę na forum to dlaczego mam sie ujawniać?To tak jakby Kaczyński podpisał odezwę do zwolenników PiS -sympatyk Beaty Szydło.Niech się przedstawią abyśmy wiedzieli z kim mamy do czynienia a nie dali się złapać na puste hasła.
    Ile razy mam Ci tłumaczyć że nigdy nie należałam do żadnej partii politycznej a o lokalnych działaczach PiS mam gorsze zdanie jak o niektórych komuchach.To że mam własne zdanie i nie dam robić z siebie idioty nie znaczy że jestem członkiem czy zwolennikiem jakiejkolwiek partii.Nie czytam żadnych gazet ,rzadko oglądam wiadomości a równie często przeglądam portal wpolityce.pl jak i TVN24.Czytam w necie co ma do powiedzenia Leszek Miller jak i Witold Gadowski natomiast nie zniżam sie do czytania wypowiedzi tel klasy "osobistości" co Sikorski,Kopacz, Schetyna,Niesiołowski .Pisior ,komuch to określenia zwolenników partii ktore nikomu nie przeszkadzają natomiast dla Twoich idoli nie musieli ludzie wymyślać określenia gdyż zawsze na demonstracjach jak ktoś krzyknął złodzieje każdy wiedział o kogo chodzi.

    30 7 Cytuj

Odpowiedz