Forum » Społeczeństwo

Sympatycy ruchu społecznego KOD MYŚLENICE

  • 1 cze 2016
    kkkk napisał/a:

    Krówka 123, ta retoryka jest już nudna. Wymyślcie coś nowego.

    Najpierw to niech kilku waszych klakierów skończy minusować tutaj na potęgę w chwili bo to zalatuje zwykłą ustawką. Przepraszam to jest ustawka..

    15 6 Cytuj
  • Andrzej 2 cze 2016

    Minusy Cię bolą? No come on, ile Ty masz lat?

    6 11 Cytuj
  • 2 cze 2016
    Endrju napisał/a:

    Minusy Cię bolą? No come on, ile Ty masz lat?

    Nie ma od kilku dni kibla, więc nie ma kto nabijać fałszywych opinii.
    A te, które są - przeszkadzają Walkerowi ponieważ stanowią wyrażenie innego zdania niż kanony pojmowania rzeczywistości nakazywane przez prezesa.

    Każdy z nas może mieć inne zdanie, pod warunkiem że jest ono takie jak prezesa :-) A reszta to "gorszy sort".

    2 21 Cytuj
  • 2 cze 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Nie ma od kilku dni kibla, więc nie ma kto nabijać fałszywych opinii.
    A te, które są - przeszkadzają Walkerowi ponieważ stanowią wyrażenie innego zdania niż kanony pojmowania rzeczywistości nakazywane przez prezesa.

    Każdy z nas może mieć inne zdanie, pod warunkiem że jest ono takie jak prezesa :-) A reszta to "gorszy sort".

    Lepiej mieć zaKODowane w pustym łbie że ci którzy się nie zgadzają to na pewno pisowcy ;) zapodaj jakąś inwokację, rodem z baśni o myszkach śmieszkach ;)

    16 3 Cytuj
  • 3 cze 2016

    Moi Drodzy,
    a więc oficjalnie - jesteśmy w Myślenicach :-)

    Zapraszamy na jutrzejszy marsz.
    Bawmy się i świętujmy. Szanujmy i tolerujmy. Rozmawiajmy, a nie kłóćmy się.

    https://www.facebook.com/profile.php?id=100012271294411

    zdjecie

    zdjecie

    7 31 Cytuj
  • 3 cze 2016

    A co to za okazja?Światowy dzień unikania płacenia alimentów?Człowiek który jako ojciec unika płacenia na dzieci stoi na czele ruchu który ma bronić demokracji w tym kraju?Jakoś nie dowierzam w tę troskę o dobro kraju jak ma się w d...ie dobro swojej rodziny?
    On ma o co walczyć bo jak nie obali rządu PiSu to ma dwa wyjścia albo spłacić zaległości albo ponieść konsekwencje jak inni nie płacący.
    Tak na marginesie co to za święto wolności i demokracji w rocznicę niedemokratycznych wyborów na które zgodzili się komuniści i część opozycji?Ten Sejm nazywał się kontraktowy a wolne wybory były kiedy indziej.

    26 12 Cytuj
  • 3 cze 2016

    Krowka123, "a kto teraz o tym pamięta?" Tak skrzętnie zamiata się pod dywan sprzedawczyków okrągłego stołu i Magdalenkowych ustawiaczy. Kto stał wtedy na wejściu to wie.
    A teraz beneficjenci steropianu i nieśmiertelnych ustrojowców KODują ludziom do głowy ze odbiera się im demokrację.
    To znaczy oni chcą demokracji powojennej bo odkąd pamiętam to Polska była Res Publica. Dopiero po 2 Wojnie Światowej pozbawiono nas inteligencji i wmówiono że jest demokracja - socjalistyczna demokracja. (Orwell się kłania)
    Po równo to teraz trzeba rozliczyć tych demokratów, każdy doktor Wam to powie - raka się nie leczy, raka się eliminuje.

    16 7 Cytuj
  • 3 cze 2016
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Krowka123, "a kto teraz o tym pamięta?" Tak skrzętnie zamiata się pod dywan sprzedawczyków okrągłego stołu i Magdalenkowych ustawiaczy. Kto stał wtedy na wejściu to wie.
    A teraz beneficjenci steropianu i nieśmiertelnych ustrojowców KODują ludziom do głowy ze odbiera się im demokrację.
    To znaczy oni chcą demokracji powojennej bo odkąd pamiętam to Polska była Res Publica. Dopiero po 2 Wojnie Światowej pozbawiono nas inteligencji i wmówiono że jest demokracja - socjalistyczna demokracja. (Orwell się kłania)
    Po równo to teraz trzeba rozliczyć tych demokratów, każdy doktor Wam to powie - raka się nie leczy, raka się eliminuje.

    Otóż to. Kiedyś w 1992 roku był pierwszy demokratyczny Rząd w tamtych czasach ale komuniści i ich służby przy wykorzystaniu bolka i jego gieremków donka , pawlaka , niesioła zawinęły go jednej nocy. dzisiaj kodziarze chodzą na marsze w obronie demokracji z ludzmi donka i jego kumplami. A pewnie jak by był w kraju to by sam poszedł w tych pseudomarszach.

    20 9 Cytuj
  • 3 cze 2016

    Straszną traume macie chłopaki. Każdy wasza wypowiedź to rozliczanie, nienawiść, układ. Ciągle wydaje się że tylko wy znacie prawdę, tylko wy jesteście patriotami i że to wy reprezentujecie "dobrę stronę mocy" a każdy inny to wróg albo jawny albo ukryty na usługach żydów/niemców/rosjan/komunistów/lewaków/inni (niepotrzebne skreślić).

    Nie dla was demokracja i dyskusja. Wy jesteście mentalnymi bolszewikami którzy mają metody tak jak w putinowskiej rosji. Polskę przed wami trzeba bronić bo wy macie głęboko idące zapędy autorytarne.

    12 27 Cytuj
  • 3 cze 2016
    m_markos napisał/a:

    [..]Nie dla was demokracja i dyskusja. Wy jesteście mentalnymi bolszewikami którzy mają metody tak jak w putinowskiej rosji. Polskę przed wami trzeba bronić bo wy macie głęboko idące zapędy autorytarne.[...]

    To jak się ma Twoja wypowiedź do ideologii którą starasz się tu propagować? Serdecznie Ci dziękuję za tę Twoją demokracje. Klasyczny przykład demokratycznego, podwójnego standardu. Nie będę wypominał braku szacunku do interlokutorów w Twoich wypowiedziach bo wiem doskonale że brak podstaw publicznej wypowiedzi zawdzięczasz właśnie tym których "my" tutaj tak zawzięcie krytykujemy. Chociażby Pan Aleksander z żoną bardziej dbali o stadniny koni niż o poziom krajowej edukacji. Dlaczego, zapytasz? Bo na baranach się zarabia a na koniach wygrywa.

    16 8 Cytuj
  • 3 cze 2016
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    To jak się ma Twoja wypowiedź do ideologii którą starasz się tu propagować? Serdecznie Ci dziękuję za tę Twoją demokracje. Klasyczny przykład demokratycznego, podwójnego standardu. Nie będę wypominał braku szacunku do interlokutorów w Twoich wypowiedziach bo wiem doskonale że brak podstaw publicznej wypowiedzi zawdzięczasz właśnie tym których "my" tutaj tak zawzięcie krytykujemy. Chociażby Pan Aleksander z żoną bardziej dbali o stadniny koni niż o poziom krajowej edukacji. Dlaczego, zapytasz? Bo na baranach się zarabia a na koniach wygrywa.

    Taki opowiastka przeczytana u kataryny ktora pasuje do twojej wypowiedzi:

    Półrocze rządów PiS kojarzy mi się z takim kawałem. Jasiu, Jasiu, nie sikaj do basenu! Ale proszę pani, przecież wszyscy sikają! Tak Jasiu, ale tylko ty z trampoliny.

    To własnie są PISowcy, cały czas krytykujecie poprzednie rządy (czasami słusznie, czasami nie) tymczasem wasza partia powtarza ich błędy w jeszcze większym stopniu i jakby tego było mało to robi do tego zupełnie nowe paści. Żadnej refleksji nie macie.

    9 22 Cytuj
  • 3 cze 2016

    Nie pisz do mnie "wy" bo piszę sam, reprezentując wyłącznie własne opinie - to po pierwsze.
    Po drugie, nie wkładaj mnie w ugrupowanie które pasuje do Twojej narracji bo to zalatuje obawą przed brakiem argumentów (stąd Twoje posiłkowanie się ogólnikiem "wy").
    Nie będę Cię wyprowadzał z błędu bo czytając Twoje wypowiedzi w innych wątkach śmiem stwierdzić że jesteś tak zaślepiony ideologicznie że nie dotrą do Ciebie żadne argumenty. Ja już to przerabiałem w czasach kiedy na dworcu autobusowym w rynku można się było napić wody z saturatora więc posłucham doświadczenia i odpuszczę.
    A może kieruje Tobą ten drugi motyw który jest silniejszy od ideologii a ma większy wpływ na utraconą pozycję społeczną i prestiż bo teraz się już nikt nie kłania i trzeba manifestować? Pozostawiam do wyjasnienia.
    Nota bene, jak masz zamiar znów "bolszewizować" pisząc riposty na moje wypowiedzi to sobie daruj. Powinieneś już znać moją opinię na temat towarzyszy, "my i oni" partii politycznych i Kościoła Katolickiego.
    Przypominam że polemika powinna mieć pewien pułap, płaszczyznę do rozmowy i co najważniejsze musimy mieć wspólny temat do dyskusji.
    Odnośnie Twojego żartu-metafory;
    "Krzysiu, dlaczego nie chcesz się z innymi popluskać w basenie? Bo proszę Pani mój dziadek był świadkiem jak wodę z tego basenu to Niemcy wypuścili w 1945..."

    11 5 Cytuj
  • 3 cze 2016

    I cały czas przejawia się w wypowiedziach przeświadczenie, że kto nie za KODem ten jest za PiSem, a to nie jest takie oczywiste. Narracja jest antypisowska, więc się łatwo wrzuca wszystkich do jednego wora.

    6 1 Cytuj
  • 4 cze 2016

    Jak podały media w marszu KODu wzięło udział ,jeden milion e co ta 10 milionów zwolenników nie płacenia alimentów.Ale trzeba być hipokrytą aby protestować przeciw rządowi który wyręcza alimenciarzy z kłopotu programem 500+.Ale są jeszcze lepsi na ty forum,w jednym wątku jadą po PiS i programie 500+ aby w innym chwalić się że już odebrali te według nich srebrniki za które znienawidzony PiS chce ich kupić.

    3 3 Cytuj
  • 4 cze 2016

    TO JUŻ DZIŚ !
    MARSZ WOLNOŚCI W KRAKOWIE.

    DZIĘKUJEMY TYM, KTÓRZY SZLI W PIERWSZYM SZEREGU W WALCE O WOLNĄ POLSKĘ.
    DZIĘKUJEMY, TYM KTÓRZY NIE AFISZUJĄ C SIĘ WALCZYLI O NASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.
    NIE DAJMY SOBIE ODEBRAĆ DEMOKRACJI, NIE DAJMY WMAWIAĆ ŻE CZARNE JEST BIAŁE.
    KAŻDY Z NAS MOŻE KIEROWAĆ SIĘ INNYMI WARTOŚCIAMI, ALE TO NIE ZNACZY ŻE KTOŚ Z NAS JEST TYM GORSZYM I MUSI BYĆ Z TEGO POWODU PRZEŚLADOWANY.

    zdjecie

    Zaczynaliśmy spontanicznie od kilku osób, teraz jest nas ... Komendant Policji z nadania PiS pewnie policzy że dwustu :-) Dwustu w pisowskiej Małopolsce.

    Zobaczcie scriny z ostatniego marszu Polaków na rynku w Krakowie.

    zdjecie
    zdjecie
    zdjecie

    Miłego dnia ! Świętujmy i bawmy się !

    2 6 Cytuj
  • 4 cze 2016

    Jak to są wszyscy Polacy to gratuluję arytmetyki.
    Zbieranina esbeków i ormowców zwieziona z całego kraju podobnie jak w poprzednich latach.
    Nie ma tego dużo co jest pocieszające że ten kartel powoli ginie śmiercią naturalną. Liczbę osób z rynku Krakowskiego można sobie łatwo sprawdzić po zabawach sylwestrowych.

    5 1 Cytuj
  • 4 cze 2016

    Proszę, nie mieszajcie w manifestacje KODu komunistów, byłych komunistów, sbków, ormowców itd. Nawet oni w większości mają choć trochę godności i nie popierają kodu, peło i peło v2- nowoczesnej.

    7 Cytuj
  • 4 cze 2016
    Walker84 napisał/a:

    Jak to są wszyscy Polacy to gratuluję arytmetyki.
    Zbieranina esbeków i ormowców zwieziona z całego kraju podobnie jak w poprzednich latach.
    .

    Dziwne, ale ten rynek jest pusty, a na płycie jedynie turyści z zagranicy.

    O nie to esbecy. W 1988r mieli po te 40 lat(sami zasłużeni zostawali sbekami), to ci na marszu mają dzisiaj średnio 28 lat więcej czyli ok 70 lat każdy.
    Ale esbecja jest dziedziczna, więc to są esbecy wnuki i prawnuki. Esbecja jest do 15 pokolenia, a później 16 pokolenie przechodzi z automatu w pierwszy sort.

    Ja bym zbadał DNA obecnego pierwszego sortu, wynik byłby porażający dla pierwszego sortu, pomieszanie z tatarami, żydami, i inną swołoczą. To można spokojnie założyć już po urodzie.
    Jak to dzisiaj ugryźć, aby nie wyszło, że babka dzisiejszego I sortu, nie była katoliczką.

    2 12 Cytuj
  • 4 cze 2016

    Bono esbecja nie jest dziedziczna ale wartości wyniesione z domu tak.Większość tu piszących miała kogoś w PZPR,ORMO i innych PSL-ach.Syn kapusia nigdy nie potępi kapowania,syn bandyty z SB zawsze będzie mówił że tatuś walczył ze zdrajcami ojczyzny a czerwona świnia choćby jak się przefarbowała zawsze będzie świnią.Może by powtórzyli numer z 1992 roku ale gość od liczenia głosów wyjechał więc zostały manifestacje uliczne i proszenie "przyjaciół"o pomoc.
    https://www.youtube.com/watch?v=kBwg66eA6-8
    Minęło prawie 25 lat i co się zmieniło?Trochę bohaterów zmarło ale wychowali następców.

    7 4 Cytuj
  • 4 cze 2016
    krowka123 napisał/a:

    Bono esbecja nie jest dziedziczna ale wartości wyniesione z domu tak.Większość tu piszących miała kogoś w PZPR,ORMO i innych PSL-ach.Syn kapusia nigdy nie potępi kapowania,syn bandyty z SB zawsze będzie mówił że tatuś walczył ze zdrajcami ojczyzny a czerwona świnia choćby jak się przefarbowała zawsze będzie świnią.

    Ale tak, to Niemcy wszyscy są skażeni, bo każdy ojciec był w na froncie lub w SS, a w NRD każdy był kapusiem i konfidentem. Co z konfidentami Czech, Rumunii, Bułgarii?
    Tam każdy wył z partii komunistycznej, w Polsce co trzeci. W Japonii wszyscy walczyli z USA a są teraz przyjaciółmi?

    Jak w ich przypadku chcesz oczyścić społeczeństwo? uchodźcy?

    2 12 Cytuj
  • 4 cze 2016

    Co do Niemców to z rozmów z ich dziećmi wynika żę każdy na wojnie był kucharzem albo kierowcą ,żaden nie strzelał do Polaków.Polaków mordowali nieznani nikomu wtedy jacyś naziści.A do kiedy obowiązuje w Niemczech ustawa dekomunizacyjna ?
    A tutaj coś z innej beczki
    http://niezalezna.pl/81376-mieszkanie-plus-oczami-leminga-zorientowal-sie-ze-poprzedni-rzad-idioci
    podobnie było z 500+

    7 3 Cytuj
  • 4 cze 2016
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Nie pisz do mnie "wy" bo piszę sam, reprezentując wyłącznie własne opinie - to po pierwsze.
    Po drugie, nie wkładaj mnie w ugrupowanie które pasuje do Twojej narracji bo to zalatuje obawą przed brakiem argumentów (stąd Twoje posiłkowanie się ogólnikiem "wy").
    Nie będę Cię wyprowadzał z błędu bo czytając Twoje wypowiedzi w innych wątkach śmiem stwierdzić że jesteś tak zaślepiony ideologicznie że nie dotrą do Ciebie żadne argumenty. Ja już to przerabiałem w czasach kiedy na dworcu autobusowym w rynku można się było napić wody z saturatora więc posłucham doświadczenia i odpuszczę.
    A może kieruje Tobą ten drugi motyw który jest silniejszy od ideologii a ma większy wpływ na utraconą pozycję społeczną i prestiż bo teraz się już nikt nie kłania i trzeba manifestować? Pozostawiam do wyjasnienia.
    Nota bene, jak masz zamiar znów "bolszewizować" pisząc riposty na moje wypowiedzi to sobie daruj. Powinieneś już znać moją opinię na temat towarzyszy, "my i oni" partii politycznych i Kościoła Katolickiego.
    Przypominam że polemika powinna mieć pewien pułap, płaszczyznę do rozmowy i co najważniejsze musimy mieć wspólny temat do dyskusji.
    Odnośnie Twojego żartu-metafory;
    "Krzysiu, dlaczego nie chcesz się z innymi popluskać w basenie? Bo proszę Pani mój dziadek był świadkiem jak wodę z tego basenu to Niemcy wypuścili w 1945..."

    Nie za bardzo wiem o co ci chodzi. Post był skierowany do Walkera, krówki i innych naszych forumowych fanatyków PISu. Nie jesteś taką osobą więc OK, nie jesteś więc adresatem mojego postu.

    Twoje próby wrzucenia mnie w jakąś "szufladę" są nietrafione. Ja boję się ideologii, kultów itd. historia niejednokrotnie pokazała jakie zło wychodzi z tego. Motyw dwa jest zupełnie nietrafiony. Nie mam nic wspólnego z polityką no może oprócz dyskusji na tym forum. Jestem pracownikiem prywatnego sektora, zmiana rządów PO na PIS nie miała wpływu na żadną część mojego życia.

    Może to dziwnie zabrzmi ale ja się bardzo cieszyłem że PO przegrała i dawałem szansę PIS. Po prostu po jakimś czasie jak zacząłem czytać o pomysłach PIS, jak zaczęły wchodzić "reformy PIS" z niebieskiej teczki Szydło i usłyszałem o gorszym sorcie to tak mnie to zbulwersowało że powiedziałem sobie że trzeba tępić pomysły tych ludzi bo zniszczą Polskę jak uda się im je wprowadzić.

    PIS za wszelką cenę chce przedstawiać społeczeństwu wroga (świetnie to widać po forumowych koledze Walkerze), to ich zdaniem cementuje im poparcie. Tak właśnie działali bolszewicy i stąd było to nawiązanie.

    Nie znam Twojej opinii na temat polityki bo odkąd ja jestem na tym forum to twoje wypowiedzi nie pozawalają mi wyrobić sobie ugruntowanego zdania o Tobie.

    3 17 Cytuj
  • 4 cze 2016
    krowka123 napisał/a:

    Bono esbecja nie jest dziedziczna ale wartości wyniesione z domu tak.Większość tu piszących miała kogoś w PZPR,ORMO i innych PSL-ach.Syn kapusia nigdy nie potępi kapowania,syn bandyty z SB zawsze będzie mówił że tatuś walczył ze zdrajcami ojczyzny a czerwona świnia choćby jak się przefarbowała zawsze będzie świnią.Może by powtórzyli numer z 1992 roku ale gość od liczenia głosów wyjechał więc zostały manifestacje uliczne i proszenie "przyjaciół"o pomoc.
    https://www.youtube.com/watch?v=kBwg66eA6-8
    Minęło prawie 25 lat i co się zmieniło?Trochę bohaterów zmarło ale wychowali następców.

    Aha. To dlaczego PIS ma w swoich szeregach takie osoby jak Piotrowicz i Kryże.

    Tak właściwie to idźcie na całość, zróbcie obozy koncentracyjne albo łagry dla osób które miały coś wspólnego z aparatem władzy PRL. Szkoda tylko że duża cześć działaczy opozycyjnych z PRLu jest też przeciwko wam. Ale ich też wsadźcie tam profilaktycznie.

    Sami się już gubicie w swoich teoriach.

    4 16 Cytuj
  • 4 cze 2016

    Pięknie wyglądał ten marsz obrońców tylko czego?Jak tu uwierzyć że demokracji mają w Polsce bronić ludzie pokroju aparatczyka nieboszczki PZPR któremu doskwierała choroba filipińska?Komuch broni demokracji czy to nie kabaret i śmiech historii?
    Wtedy to była demokracja nie to co teraz
    https://www.youtube.com/watch?v=1r6dotpqGf0
    a wcześniej w czasach dziadków i tatusiów tu piszących i większości uczestników dzisiejszego protestu
    https://www.youtube.com/watch?v=FDI7SD9tHG4&list=PL_dXMXNEbZAu9y-rtRK3i9uVkAprZ2QNk

    6 3 Cytuj
  • 4 cze 2016

    Byłam! Jak zwykle wspaniała, przyjazna atmosfera. Poczucie, że nie idziemy kogoś nienawidzić, ale ochronić najważniejsze dla nas wartości.

    Czy Wy, kipiący jadem myślicie, że kogoś Wasze nienawistne poglądy interesują? Chyba nie jestem jedyną, która omija je lekceważąco. Jak będę chciała poznać Wasze ( nudne ) wpisy wiem, gdzie Was znaleźć na forum.

    6 18 Cytuj

Odpowiedz