Forum » Społeczeństwo

Sympatycy ruchu społecznego KOD MYŚLENICE

  • 15 sie 2016
    KOD-MYSLENICE napisał/a:

    Przestrzeń Wolności – Namiot KOD w Myślenicach (sobota 13.08.2016)

    W sobotę 13.08.2016 na Rynku w Myślenicach w godzinach 10.00 – 17.00 odbędzie się happening Ruchu Społecznego KOD. Podczas spotkania z mieszkańcami Myślenic dzieci i dorośli będą mogli przyłączyć się do akcji bicia Rekordu Guinnessa - „Pociąg do Wolności”.

    Czynimy starania, aby wydarzenie uświetnił swoją obecnością Mateusz Kijowski – inicjator Komitetu Obrony Demokracji.

    Do udziału zapraszamy wszystkich, którym są bliskie takie wartości jak wolność, demokracja i obywatelska aktywność. Jesteśmy społeczeństwem zintegrowanym kulturowo, choć bardzo podzielonym politycznie - dlatego musimy zacząć ze sobą rozmawiać. Zapraszamy do rozmów o sprawach ważnych z punktu widzenia kraju, jak i o swoich codziennych problemach. Przybliżymy Państwu informację na temat tego, czym jest Komitet Obrony Demokracji i jaki ma na cel. Będziemy rozdawać konstytucję a także ulotki informacyjne. Będziemy również promować koncepcję wolnej myśli i poglądów.

    Do zobaczenia !

    I jak impreza udana?
    Może jakąś relację ktoś wrzuci?Czy guru uświetnił uroczystość?
    Bo w Krakowie widzę były tłumy
    http://wpolityce.pl/polityka/304704-piknik-kod-u-w-krakowskim-parku-jordana-schizforeniczny-nadzwyczaj-zdjecia-i-wideo

    7 7 Cytuj
  • 15 sie 2016

    A co. Na pisowska przyszloby wiecej? No chyba ze kase ze SKOKow rozdawac bedziecie. Zlodziejstwo. Bezczelne,,,,

    8 16 Cytuj
  • 15 sie 2016

    Pytam grzecznie a tu od razu demokratyczna ynteligencja z wyzwiskami.

    12 7 Cytuj
  • 15 sie 2016
    krowka123 napisał/a:

    Pytam grzecznie a tu od razu demokratyczna ynteligencja z wyzwiskami.

    U lewaków zawsze tak bywało.

    11 8 Cytuj
  • 15 sie 2016

    Myślenicki oddział nowoczesnej zaniżył średnią wieku ;) Nie trzeba nic robić, oni się sami kompromitują i są żenujący.

    PS. Wolność słowa opiera się na możliwości krytyki, a takiej jak widać nie akceptujecie usuwając komentarze na swoim profilu i blokując użytkowników. No ale, jaki komitet takie zasady ;)

    13 8 Cytuj
  • 15 sie 2016

    To PiS jest teraz lewicowy. W porownaniu z upartyjnianiem wszystkiego co sie da i odgorna lapa Kaczynskiego nad wszystkim to moje przekonania to skrajna prawica. Wnet wyjde przed dom i tam bedzie Kaczynski Macierewicz i apel smolenski. A zlodziej to zlodziej.Inaczej nie bedzie,,,,,

    8 9 Cytuj
  • 15 sie 2016
    prywatnie napisał/a:

    To PiS jest teraz lewicowy. W porownaniu z upartyjnianiem wszystkiego co sie da i odgorna lapa Kaczynskiego nad wszystkim to moje przekonania to skrajna prawica. Wnet wyjde przed dom i tam bedzie Kaczynski Macierewicz i apel smolenski. A zlodziej to zlodziej.Inaczej nie bedzie,,,,,

    Tylko czym jest dzisiaj pojęcie lewica a prawica. Wszystko się wymieszało . A światopoglądowo też są lewicą ? I gdzie mi życie upartyjnił kaczor ? Jakiś przykład w którym miejscu się przeciętnemu kowalskiemu ładuje do domu?

    7 5 Cytuj
  • 15 sie 2016

    Demokracja jest wtedy jak rządzi Po i spółka.
    Zrozumcie że wybory przerżneliscie bo społeczeństwo miało was dość za wszystkie afery i przekręty.
    I co najważniejsze za ignorancje i kolesiostwo i za to że dług publiczny wzrósł o 100%.
    A dalej już mi się nie chce wymieniać.

    14 6 Cytuj
  • 15 sie 2016
    Apollyon napisał/a:

    Demokracja jest wtedy jak rządzi Po i spółka.
    Zrozumcie że wybory przerżneliscie bo społeczeństwo miało was dość za wszystkie afery i przekręty.
    I co najważniejsze za ignorancje i kolesiostwo i za to że dług publiczny wzrósł o 100%.
    A dalej już mi się nie chce wymieniać.

    Tak, jam z PO. Tu Grzegorz Schetyna we wlasnej osobie.Siedze na forach. Ujawniam sie :-d

    5 9 Cytuj
  • 15 sie 2016
    prywatnie napisał/a:

    Tak, jam z PO. Tu Grzegorz Schetyna we wlasnej osobie.Siedze na forach. Ujawniam sie :-d

    Wydaje mi się że jesteś Markosem tylko pod nowym nickiem. Podobne gnioty piszesz i nie udzielasz odpowiedzi na pytania.

    9 7 Cytuj
  • 15 sie 2016
    Gascan napisał/a:

    Myślenicki oddział nowoczesnej zaniżył średnią wieku ;) Nie trzeba nic robić, oni się sami kompromitują i są żenujący.

    PS. Wolność słowa opiera się na możliwości krytyki, a takiej jak widać nie akceptujecie usuwając komentarze na swoim profilu i blokując użytkowników. No ale, jaki komitet takie zasady ;)

    Dlaczego są żenujący? Czyżby Myślenice były tylko dla PiS-u? Kompromituje się na całego PiS przez takie a nie inne rządzenie. Czego się boicie nowych ruchów? I jeszcze jedno, nie mnóżcie lewaków. W Nowoczesnej, KOD-zie , PO jest mniej Piotrowiczów niż w PiS-ie. Przykre, że byli członkowie PZPR , którzy do piS-u nie zawitali, bronią demokracji , a PiS z prokuratorem Piotrowiczem nawróconym pezetperowcem niszczy system demokratyczny w Polsce. Niby prawicowa i katolicka partia. wstyd.

    10 13 Cytuj
  • 15 sie 2016

    PiS przed wyborami to prawica (wedlug obietnic). PiS od wyborow po dzien dzisiejszy to ewidentnie lewica (wedlug czynow),,,,,,,

    W ten sposob PiS ginie z wlasnej reki,,,,,,

    Walker, jam Schetyna.

    8 10 Cytuj
  • 16 sie 2016

    Zadałam pytanie o imprezę szeroko reklamowaną,czy się udała a zamiast odpowiedzi jak zwykle huzia na PiS.Czy PiS wydał jakiś dekret zabraniający pod karą więzienia uczestnictwa w tej imprezie?
    Pochwalcie się ,wrzućcie jakieś zdjęcia tak jak Kraków.Nie było mnie w Myślenicach bo tak to bym przyszła i nie pytałabym jak było.W końcu zobaczyć Kijowskiego na żywo to jakieś przeżycie jest.

    12 5 Cytuj
  • 16 sie 2016

    Niestety niektórzy mają chyba psychozę na punkcie PiS i wszędzie węszą ataki z ich strony.

    13 6 Cytuj
  • 16 sie 2016

    krowka123 ( czyli forumowy nick Szlachetki) i inne PISmaki zawsze będą krytykować wszystko to co robią normalni ludzie w naszej gminie. Wystarczyło przyjść na myślenicki rynek i zobaczyć, że akcja KODu to był bardzo fajny heppening, który gromadził bardzo wiele osób od najstarszych do najmłodszych. Sam fakt, że ja wpisując się do KODu w sobotę byłem 43 osobą zapisującą się na rynku do tego ruchu i to w Myślenicach można powiedzieć enklawie pisu. Ludzie coraz bardziej zaczynają widzieć to co nakłamał im PiS i pomalutku zaczynają zmieniać swoje poglądy i to nawet w Myślenicach. Jeszcze trochę wytrzymajmy, a ludzie sami w naszej gminie sami dojdą do wniosku, że oprócz 500+ PIS nie ma im już nic do zaoferowania.

    10 18 Cytuj
  • 16 sie 2016

    Ja chyba śnię? I chyba chodzi o inną miejscowość. Jakie wiele osób? Panie LEONQ tych pięciu smętnych Panów to jest to wiele. Jak można wmawiać ludziom takie ściemy. Sytuacja że do KOD-ziaży zapisała się liczba 43 osób i więcej jest tylko możliwa jeśli ich listy zaczynały się od numeru 38. Bo przy jej frekwencji jaką widziałem i to na pewno w najbliższych latach ponownie dorwiecie się do żłobu :- ). Już was wszyscy znają i właściwie oceniają. A do zaoferowania to wy KOD nie macie nic.

    14 12 Cytuj
  • 16 sie 2016
    Walker84 napisał/a:

    Wydaje mi się że jesteś Markosem tylko pod nowym nickiem. Podobne gnioty piszesz i nie udzielasz odpowiedzi na pytania.

    Walker dobrze że taki PISiak jak Ty czuwa na tym forum i prostuje wszelkie dusze gorszego sortu. Powiedz gdzie a zgłoszę Cię jako kandydata do medalu "Zasługi dla Obronności Kraju" taki sam jak dostał Bartłomiej Miewicz. W końcu dorobek macie podobny a nawet śmiem powiedzieć że Ty masz większy (przez działalność partyjną PIS na tym forum).

    4 7 Cytuj
  • 16 sie 2016
    LEONQ napisał/a:

    krowka123 ( czyli forumowy nick Szlachetki) i inne PISmaki zawsze będą krytykować wszystko to co robią normalni ludzie w naszej gminie. Wystarczyło przyjść na myślenicki rynek i zobaczyć, że akcja KODu to był bardzo fajny heppening, który gromadził bardzo wiele osób od najstarszych do najmłodszych. Sam fakt, że ja wpisując się do KODu w sobotę byłem 43 osobą zapisującą się na rynku do tego ruchu i to w Myślenicach można powiedzieć enklawie pisu. Ludzie coraz bardziej zaczynają widzieć to co nakłamał im PiS i pomalutku zaczynają zmieniać swoje poglądy i to nawet w Myślenicach. Jeszcze trochę wytrzymajmy, a ludzie sami w naszej gminie sami dojdą do wniosku, że oprócz 500+ PIS nie ma im już nic do zaoferowania.

    No sukces pełną gębą. Buhhhaa
    A imię Twoje 44

    1 7 Cytuj
  • 17 sie 2016
    robert napisał/a:

    Ja chyba śnię? I chyba chodzi o inną miejscowość. Jakie wiele osób? Panie LEONQ tych pięciu smętnych Panów to jest to wiele. Jak można wmawiać ludziom takie ściemy. Sytuacja że do KOD-ziaży zapisała się liczba 43 osób i więcej jest tylko możliwa jeśli ich listy zaczynały się od numeru 38. Bo przy jej frekwencji jaką widziałem i to na pewno w najbliższych latach ponownie dorwiecie się do żłobu :- ). Już was wszyscy znają i właściwie oceniają. A do zaoferowania to wy KOD nie macie nic.

    Ciebie zaś nie znają, bo nie ma kogo. Oczerniłeś w polemice na forum poprzednika Obajtka, że go przepraszał. Zadałem ci publicznie pytanie, gdzie?,kiedy? i za co? przepraszał. Nie uzyskałem odpowiedzi, a tu się wymądrzasz. kłamstwo to domena PiS-u. KOD zaś niech się w Myślenicach rozwija. Demokracji bronić trzeba, bo komuna wraca. wprowadzają ją ci, co na komunistów najwięcej wrzeszczą. PiS ośmieszył już elektorat. Większość powiatu głosowała na PiS. Rumienić się , a nie pierdoły po forach pisać. PiS zachowuje się jak najeżdźcy w kolonii. Kolonizuje Polskę, jakby to nie jego kraj był. Niszczy wszystko, same kłamstwa i krętactwa , choćby w sprawie TK, przepychanki w imię " dobrej zmiany". To jakieś niewyobrażalne jaja. To kpina z Narodu, na który się ciągle powołuje. Czy wyborcy PiS-u tego nie widzą? czy księża tego nie widza? Gdzie te wartości? a przecież tylko wygrali wybory i powinni rządzić, lepiej lub gorzej rządzić, a nie robić szopki.

    3 5 Cytuj
  • 20 sie 2016
    prywatnie napisał/a:

    PiS to obecnie partia lewicowa, moze nawet skrajnie lewicowa.Zobaczymy co zrobia dalej... Moze zmienia kurs o 360 stopni.Zwazywszy na zmiennosc Kaczynskiego nie jest to zupelnie przekreslone,,,

    Partia lewicowa? Doucz się człowieku co to jest lewica. PiS lewicą nie jest pod żadnym względem, to partia konserwatywna.

    1 5 Cytuj
  • 20 sie 2016
    Lotnik napisał/a:

    Partia lewicowa? Doucz się człowieku co to jest lewica. PiS lewicą nie jest pod żadnym względem, to partia konserwatywna.

    Pisałem to już wielokrotnie. Jednak ci ludzie mylą wszystko. Cóż taką mamy dzisiaj edukację..

    2 6 Cytuj
  • 20 sie 2016

    Lotnik... Heheh :-d. Lewica to lewica. PiS dokonujac centralizacji wladzy, zmierzajac do monopartii i psujac demokracje wpisuje sie w ten kierunek. Jest jeszcze wiecej w rzadzeniu PiS cech lewicowych.Wiec jesli pretensje to do PiS o to co robia a nie do mnie.Uzywam terminu "lewica" w odpowiedzi na wpisy Walkera lub innych dzialaczy PiS na tym forum, ktorzy czesto widza u kogos lewicowosc ("lewackie media") tylko nie u swoich.Osobiscie sklaniam sie ku terminom "konserwatyzm" i "liberalizm" ktore chyba ciut lepiej oddaja aktualnosc polityczna.

    Rozumiem ze "lewica" brzydko brzmi dla PiSu, w takim razie po co obrzucac tym terminem kogos kto ma zdanie bardziej liberalne od PiS a to ma z lewica tyle wspolnego co nic.

    Pisze: PiS ma dzis duzo duzo wiecej wspolnego z lewica niz np. portal interia, RMF FM, Newsweek, TVN i inne,,,,,

    4 5 Cytuj
  • 20 sie 2016

    Konserwatyzm społeczny zdecydowanie lepiej oddaje obecną sytuację polityczną. Nie, nie chodzi o to, że lewica "brzydko brzmi" dla PiSu, a wręcz przeciwnie. Jestem lewicowcem, socjalistą i nie wyobrażam sobie żeby taki twór jak PiS był utożsamiany z lewicą.

    prywatnie napisał/a:

    Jest jeszcze wiecej w rzadzeniu PiS cech lewicowych

    Jakich na przykład? Dorwanie się do koryta to lewicowa cecha? Chyba przesadzasz.

    prywatnie napisał/a:

    Pisze: PiS ma dzis duzo duzo wiecej wspolnego z lewica niz np. portal interia, RMF FM, Newsweek, TVN i inne,,,,,

    Oczywiście. PiS zrealizował program 500+, i choć przynajmniej udaje, że zależy mu na tych wykluczonych, najbiedniejszych. Tym niemniej nie jest to ŻADNA lewica. A media, które tutaj wymieniłeś to po prostu takie szmatławce, które dla kasy zrobią wszystko, typowo dla lemingów. Można je nazwać biuletynami peło, staromodnej, psl i całego tego towarzystwa im. rozkradania polski.

    3 5 Cytuj
  • 20 sie 2016

    Hmm, Lotnik kwestia nazewnictwa. Tu nie tylko chodzi o 500+.Na poczatku poprzedniego posta wymienilem co czyni z PiS lewicujaca partie.Rozumiem ze jako socjalista nie chcesz by im to przypisywano, ale tez ja jako prawicowiec nie zgadzam sie na to zeby ten zmienny twor jakim jest PiS obwolywal sie prawica i robil to co robi.

    Hmmm, to co piszesz o mediach to juz sprawa dyskusyjna.Zauwaz tylko ze uzywasz przy tym slow zaczerpnietych ze slownictwa PiS: "lemingow" "pelo" itd. Czytam przewaznie interie - jak dla mnie i
    przewaga informacji nad ocenami dlatego lubie.RMF tak samo cenie od dawna.Poczytaj sobie cos ze stajni PiS- zobaczysz roznice jezyka.

    Wspominasz o "rozkradaniu Polski" - znow termin czesto uzywany przez PiS. Zastanow sie tylko czy jest w Polsce jakas partia ktora nie miala by udzialu w prywatyzacji i wyprzedazy majatku panstwowego? No moze Kukiz'15, Korwin, ale na pewno nie jest to PiS,,,

    6 5 Cytuj
  • 21 sie 2016

    "Lemingi" i "peło" mimo tego, że są zaczerpnięte ze słownictwa PiS jak to nazywasz, są określeniami niezwykle trafnymi wobec tej ciemnej masy.

    prywatnie napisał/a:

    Zastanow sie tylko czy jest w Polsce jakas partia ktora nie miala by udzialu w prywatyzacji i wyprzedazy majatku panstwowego? No moze Kukiz'15, Korwin, ale na pewno nie jest to PiS,,,

    No niestety ludzie z większości partii na obecnej scenie politycznej brali w tym udział.
    Nie popieram PiSu, ale na pewno jest on partią lepszą od koalicji PO-PSL.

    3 6 Cytuj

Odpowiedz