Forum » Społeczeństwo

Co wydarzy się w Myślenicach 19 czerwca 2016 ?

  • 28 maj 2016

    Ktoś wie ?
    Dla pierwszej osoby, prawidłowo typującej wydarzenie - nagroda niespodzianka :-)

    9 6 Cytuj
  • 28 maj 2016

    Ultra Trial Małopolska :)

    5 4 Cytuj
  • 29 maj 2016

    na ulicę wybiegną dziki i będą zakładać żeremia

    12 3 Cytuj
  • 29 maj 2016

    walker zapisze się do KOD-u

    9 7 Cytuj
  • 29 maj 2016

    metełor dupnie

    8 Cytuj
  • Def Ibrylator 30 maj 2016

    Gówno się wydarzy. (Chociaż nie wiem, czy redakcja puści to słowo, ale nawet prawdziwy Papież go używał.)

    9 10 Cytuj
  • 9 cze 2016

    Wydarzenie, które odbędzie się w Myślenicach to PRELEKCJA PROF.DR HAB. FRYDERYKA ANDRZEJA ZOLLA.
    Tematem wykładu będzie NOWA USTAWA ROLNA.

    Wykład odbędzie się w dniu 19 czerwca 2016 (niedziela) o godzinie 12:00 w auli Małopolskiej Szkoły Gościnności w Myślenicach na Zarabiu ulica Zdrojowa 18.

    Fryderyk Andrzej Zoll to profesor nauk prawnych, nauczyciel akademicki Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Syn Andrzeja Zolla w latach 1993–1997 prezesa Trybunału Konstytucyjnego a latach 2000–2006 Rzecznika Praw Obywatelskich, praprapraprawnuk Fryderyka Wilhelma Zolla w latach 20. XIX w. burmistrza Myślenic.

    Wstęp wolny.

    7 4 Cytuj
  • 10 cze 2016
    V-I-P napisał/a:

    Wydarzenie, które odbędzie się w Myślenicach to PRELEKCJA PROF.DR HAB. FRYDERYKA ANDRZEJA ZOLLA. Tematem wykładu będzie NOWA USTAWA ROLNA. .

    NOWA USTAWA ROLNA - piękny bubel. Cel był wzniosły a powstała ustawa która bije w polaków.

    9 3 Cytuj
  • 10 cze 2016

    Mi się wydaje ze Justin Biber ma koncert ^_^_^_^_^_^_^

    3 4 Cytuj
  • 18 cze 2016

    To już jutro - PRELEKCJA PROF.DR HAB. FRYDERYKA ANDRZEJA ZOLLA.
    Myślenice, godz. 12:00, aula Małopolskiej Szkoły Gościnności na Zarabiu
    Tematem wykładu będzie NOWA USTAWA ROLNA.
    Do zobaczenia :-)

    4 6 Cytuj
  • 18 cze 2016

    Cenna inicjatywa. I do korzeni się wraca. To jest Polska. Dość już klubów Gazety Polskiej i innych i otępiania ludzi smoleńską mgłą. Mikołaj Klakurka , doktor praw UJ, uczeń jednego z Zollów, wieloletni burmistrz Myślenic był sąsiadem mojego dziadka. Mam nadzieję, że Myślenice zaczną nareszcie pokazywać swoją przyjemniejszą twarz.

    7 5 Cytuj
  • 18 cze 2016
    WKibic napisał/a:

    Cenna inicjatywa. I do korzeni się wraca. To jest Polska. Dość już klubów Gazety Polskiej i innych i otępiania ludzi smoleńską mgłą. Mikołaj Klakurka , doktor praw UJ, uczeń jednego z Zollów, wieloletni burmistrz Myślenic był sąsiadem mojego dziadka. Mam nadzieję, że Myślenice zaczną nareszcie pokazywać swoją przyjemniejszą twarz.

    Zapraszamy do udziałów. Wstęp wolny.

    2 2 Cytuj
  • 18 cze 2016
    WKibic napisał/a:

    Cenna inicjatywa. I do korzeni się wraca. To jest Polska. Dość już klubów Gazety Polskiej i innych i otępiania ludzi smoleńską mgłą. Mikołaj Klakurka , doktor praw UJ, uczeń jednego z Zollów, wieloletni burmistrz Myślenic był sąsiadem mojego dziadka. Mam nadzieję, że Myślenice zaczną nareszcie pokazywać swoją przyjemniejszą twarz.

    Sąsiad mojego dziadka?To musi być mądry człowiek bo inaczej dziadek by się wyprowadził?
    A ja znam osobę która nosi nazwisko takie samo jak WKibic,i całkiem normalna osoba.

    2 7 Cytuj

Odpowiedz