Forum » Społeczeństwo

KRUS dobra zmiana

  • 29 wrz 2016

    czy nowa szefowa myślenickiego KRUS-u to "Misiewicz" ????
    słyszałam że partia ją obsadziła a ona nic nie wie i jest niekompetentna
    a może ktoś slyszał o Misiewiczach w naszym rejonie? :P

    13 10 Cytuj
  • 29 wrz 2016

    Typowych misiewiczow karmi pcimski urzad od lat. Co do krusu - nie znam sprawy ;)

    Http://www.misiewicze.pl

    13 8 Cytuj
  • 30 wrz 2016
    gosik_m napisał/a:

    czy nowa szefowa myślenickiego KRUS-u to "Misiewicz" ????
    słyszałam że partia ją obsadziła a ona nic nie wie i jest niekompetentna
    a może ktoś slyszał o Misiewiczach w naszym rejonie? :P

    W tytule miało być chyba DOJNA zmiana.

    16 6 Cytuj
  • Andrzej 30 wrz 2016
    gosik_m napisał/a:

    czy nowa szefowa myślenickiego KRUS-u to "Misiewicz" ????

    PiSiewicz ;)

    8 4 Cytuj
  • 30 wrz 2016

    Nie znam, nie wypowiadam się.
    Ale jak już coś takiego piszecie to obstawiam że jest to jakaś forumowa @krówka123 albo @walkerowa84 ;)

    9 4 Cytuj
  • 30 wrz 2016
    prywatnie napisał/a:

    Typowych misiewiczow karmi pcimski urzad od lat. Co do krusu - nie znam sprawy ;)

    Http://www.misiewicze.pl

    a to są jakies powiązania z pcimskim urzędem bo ponoć nowa szefowa KRUSu to jakaś rodzina Daniela Obajtka :P

    11 4 Cytuj
  • 1 paź 2016

    Hmmm,wylegarnia jest w Pciomiu.To jak sekta.
    Co poniektory to potencjalny misiewicz zatem mozliwe ze osoba w krusie jest wkrecona przez PiS. Beda tak probowac instalowac swe rodzinki po kolei krus,zus,instytucje nalezace pod urzad gminy,starostwo itd. Inwazja na stolki rozpoczeta,,,
    ;)

    7 8 Cytuj
  • Andrzej 1 paź 2016

    Czyli normalna kolej rzeczy...

    9 4 Cytuj
  • 2 paź 2016

    Hmmm,za norme to cos nie powinno uchodzic.Mysle ze ten wpis uswiadamia,ze sprawy upartyjniania dotykaja naszego podworka a nie tylko Warszawy,,,

    6 6 Cytuj
  • 2 paź 2016

    Widzę że platformiani klakierzy założyli sobie nowy temacik. Jak miło :)
    Kiedy o kotach kaczora ?

    8 17 Cytuj
  • 2 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    Widzę że platformiani klakierzy założyli sobie nowy temacik. Jak miło :)
    Kiedy o kotach kaczora ?

    ja akurat na PiS głosowałam ale już przejrzałam na oczy ;)

    16 6 Cytuj
  • Andrzej 2 paź 2016

    Też głosowałem na PiS. Platforma wystarczająco dała ciała, nowoczesna mnie nie przekonała, a w kukiz'15 nie uwierzyłem. Głosowałem na konkretną osobę, niestety, dostał się Szlachetka, nie ona (chociaż to było do przewidzenia). To była czerwona kartka ode mnie dla PO, chociaż, jak widzę, co się dzieje, to mogłem oddać głos lepiej ([i] nieiwele lepiej, ale lepiej[/i] - chociażby ten nieszczęsny kukiz'15).

    13 6 Cytuj
  • 16 mar 2017

    c.d. dobrej zmiany w myślenickim Krusie
    dlaczego od rządów PIS u są tam zatrudniani znajomi posła Szlachetki????
    np. Katarzyna Kiebzak-Bylica z Jasienicy a teraz Joanna Tupta z Pcimia
    to są dane z ogłoszeń na stronie krus http://www.krus.gov.pl/bip/praca-w-krus/or-w-krakowie/

    te konkursy to niezła fikcja a ludzie składają podania bo liczą , że mają szanse na prace

    czy w innych urzędach w Myślenicach też tak jest????

    19 8 Cytuj
  • 16 mar 2017

    Oczywiście że nie,w innych urzędach w Myślenicach na każde stanowisko były konkursy nawet na sprzątaczki i niezależna komisja wybierała jedynie najlepszych fachowców.Żadnych znajomości tylko przejrzyste reguły i kwalifikacje.Dobrze że PiS nie rządzi w mieście ani w powiecie.
    A tak na poważnie pokażcie jednego urzędnika zatrudnionego w wyniku konkursu.

    9 10 Cytuj
  • 17 mar 2017

    Wszystkie konkursy to fikcja. Podam przykład mojej koleżanki która startowała w konkursie na stanowisko ,spełniała wszystkie wymagania wykształcenie ,staż, język niemiecki ,angielski i co? podczas rozmowy padło pytanie o język francuski, bo akurat jak się okazało wygrała ta co miała wygrać ale znała tylko francuski toż to cyrk!!!!!!!!!!!

    9 1 Cytuj
  • 17 mar 2017

    Znam wielu urzędników zatrudnionych w wyniku konkursu. Konkurs sprawę upublicznia i mimo wszystko podnosi skalę wymagań. Problemem jest tworzenie etatów pod swoich lub reorganizowanie urzędów pod swoich oraz skala wymiany.

    9 1 Cytuj
  • 17 mar 2017

    To może wymień nie z nazwiska tylko stanowiska obstawione w wyniku konkursu?
    Dawno,dawno temu był taki wójt bodajże w Pcimiu który wszystkich zatrudniał w wyniku konkursu nawet sprzątaczki.

    1 8 Cytuj
  • 17 mar 2017
    krowka123 napisał/a:

    To może wymień nie z nazwiska tylko stanowiska obstawione w wyniku konkursu?
    Dawno,dawno temu był taki wójt bodajże w Pcimiu który wszystkich zatrudniał w wyniku konkursu nawet sprzątaczki.

    a wójt ten daleko zaszedł i teraz może obstawiać nie tylko sprzątaczki;)
    nazwiska wymieniłam ze strony Krusu , są tam też stanowiska
    każdy może sobie sprawdzić bo to nie jest tajemnica

    5 6 Cytuj
  • 17 mar 2017

    To nie ten wójt,tamten nigdzie nie zaszedł.

    1 10 Cytuj
  • 17 mar 2017

    Biedni tylko interesanci trafiający na takich "fachowców" :(((

    3 3 Cytuj
  • 8 lis 2019

    Czy któraś z Was jest ubezpieczona w krus i była/ jest w ciąży w ostatnim czasie lub urodziła w tym roku dziecko ? Potrzebuje porady, mozna pisać na priv, z góry dziękuję

    1 Cytuj

Odpowiedz