Forum » Społeczeństwo

Marsz w obronie praw kobiet - Rynek Myślenice pon. 03.10.2016 g.13:00

  • 12 paź 2016
    5 4 Cytuj
  • 12 paź 2016

    Krowka123 to powinna tez nawracac rozwodnikow z PiS, bardzo w wierze gorliwa. Krucjatka:-D

    4 4 Cytuj
  • 12 paź 2016

    Co ma piernik do wiatraka?
    Może będący na emeryturze nauczyciel Pan Andrzej udzieli korepetycji?

    6 6 Cytuj
  • 12 paź 2016

    Muuuu :)

    4 4 Cytuj
  • 12 paź 2016
    prywatnie napisał/a:

    Krowka123 to powinna tez nawracac rozwodnikow z PiS, bardzo w wierze gorliwa. Krucjatka:-D

    Miałaby trochę zajęcia na lokalnym podwórku.

    4 5 Cytuj
  • 18 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    Ładnie że cytujesz bakę która publicznie wygadywała że zrobiła sobie dwie skrobanki w młodości i jej nie żal.
    Natemat jak to mawiają towarzysze lisa rudego..

    Nam katolikom wmówiono tak, że chrzest czyni z nas wybrańców Boga, kogoś lepszego-kochanego przez Boga.

    Reszta to wyrzutki społeczne, nie ma sobie co nimi d. zawracać bo ich już w nowym życiu nie zobaczymy. Zaś człowiek ochrzczony otrzyma nowe ciało, całkowicie przemienione.

    I w tym samouwielbieniu się pławimy, jak ci po właściwej stronie światła.
    Bóg zaś na wszystkich patrzy jednakowo i ocenia ich nie po deklaracjach, nie po polerowaniu krucyfiksu, nie po otrzepywaniu kolan i nie po ilości kasy wrzuconej na tacę, ale po stosunku do bliźniego, jego dla niego dobroci.

    Stąd ateistyczne ludy północy ale z zasadami uczciwości ( słynny rower rdzewiejący przed więzieniem w Szwecji, czekający na właściciela), zauważanej przez Boga- od lat są zaliczani do jego elity.

    Zaś bogobojne ludy np. Afryki, wyżynają się na potęgę, krew się leje, zdychają z głodu. I nie rekompensuje tego czystość przedmałżeńska, nauki przedślubne czy brak aborcji.

    W obłudzie nasza religijność wiedzie prym.

    6 6 Cytuj
  • 18 paź 2016

    Bono, jak Ty słabo znasz Boga. Jak można mówić o Kimś, nie będąc z Nim blisko?

    9 4 Cytuj
  • 18 paź 2016
    Alina Przedział napisał/a:

    Bono, jak Ty słabo znasz Boga. Jak można mówić o Kimś, nie będąc z Nim blisko?

    Jestem z Nim o wiele bliżej, aniżeli ty- tak sądzę po tym co piszesz.

    4 7 Cytuj
  • Andrzej 18 paź 2016
    bono napisał/a:

    (...)
    Stąd ateistyczne ludy północy ale z zasadami uczciwości ( słynny rower rdzewiejący przed więzieniem w Szwecji, czekający na właściciela), zauważanej przez Boga- od lat są zaliczani do jego elity.
    (...)
    W obłudzie nasza religijność wiedzie prym.

    Ludy północy wyznają islam. I nie wahają się, aby ukraść rower. Ba, powszednim chlebem w Szwecji jest kradzież rowerów przez niebiałych Szwedów.

    Alina Przedział napisał/a:

    Bono, jak Ty słabo znasz Boga. Jak można mówić o Kimś, nie będąc z Nim blisko?

    Powiedz to tym, którzy niejednokrotnie na ambonach grzmią, a później lecą do burdelu. Bo od nich większość katolików czerpie wiedzę o Bogu, a nie z próby poznania i otwarcia na Pismo św. Ilu katolików przeczytało całą biblię, lub chociażby nowy testament? A ilu rozważało, co tam jest napisane (z tych, co już sięgnęli po to). Z tego, co widzę wokół siebie, niewielu. A ilu bierze sobie do serca to, co tam zapisane? Promile.
    Katolicy - [i]podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa. Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości.[/i]

    5 4 Cytuj
  • 18 paź 2016
    Endrju napisał/a:

    Ludy północy wyznają islam. I nie wahają się, aby ukraść rower. Ba, powszednim chlebem w Szwecji jest kradzież rowerów przez niebiałych Szwedów.

    Według ośrodka badań społecznych Gallup dla 83% Szwedów religia nie odgrywa ważnej roli w ich życiu, a jedynie 2-4% z nich bierze udział w regularnych praktykach religijnych.

    To właśnie ci pozostali napływowi religijni zmienili zasadę, zardzewiałego roweru. Wraz z napływającą religijnością (muzułmańską, katolicka itd), ci religijni, nie pozwalą rowerowi zardzewieć.

    4 4 Cytuj
  • Andrzej 18 paź 2016

    Jak to z badaniami i sondażami bywa - przeprowadzili badania na reprezentatywnej próbce 1200 białych Szwedów.

    2 7 Cytuj
  • 19 paź 2016

    A gdzie jest nasza głośna "muuuuu....", oraz jej kolega świeży strumyk z "kibla", no i jak można zapomnieć o śpiewającej nad kupą łajna z kibla, które wcześniej narobiła"muuuuu"- nasza "Sójka". Ejjjjj... tęsknię za Wami. Nudno tu bez Waszych lub Twoich wpisów!!!!!

    7 2 Cytuj
  • 20 paź 2016

    Blogerka zadała politykom i księżom pytanie, czy zdecydowaliby się na wychowywanie chorego dziecka:

    "Szanowni Duchowni i Politycy, pomyślcie przez chwilę o dziecku, które tak bardzo pragniecie ratować! Takie dziecko potrzebuje podwójnej dawki miłości, 100% więcej cierpliwości, a 500 zł miesięcznie nie starczy nawet na waciki. Dzieci chore i upośledzone potrzebują czułości, miłości, akceptacji i ogromnej ilości środków finansowych. Wyobraź sobie szanowny Panie Pośle, że ktoś Cię zmusza do adopcji takiego dziecka. Po prostu nakaz Prezesa. Popierasz partię, przyjmujesz upośledzone dziecko pod dach. Musisz. Nikt Cię nie pyta. Księże Proboszczu, Pan również. Już jutro maleńka dziewczynka z wodogłowiem i rozszczepem kręgosłupa wyląduje u Księdza na plebanii. Nie ma, że nie chcę, nie mogę, nie umiem. I co teraz? Czy sądzicie, że będziecie kochać, troszczyć się i walczyć o lepszy byt tego maleństwa, czy zaczniecie się modlić, tak modlić, żeby umarło?"

    "Jestem matką trojga dzieci. Jedno zdrowe, grzecznie wyprodukowane i urodzone po ślubie. Drugie, no cóż, klasyfikowało się do aborcji, bo ma zespół Downa. Trzecie to efekt czyjejś decyzji o nieaborcji, czyli zaadoptowane jako niemowlę.

    7 5 Cytuj
  • 20 paź 2016
    bono napisał/a:

    Popierasz partię, przyjmujesz upośledzone dziecko pod dach. Musisz. Nikt Cię nie pyta. Księże Proboszczu, Pan również. Już jutro maleńka dziewczynka z wodogłowiem i rozszczepem kręgosłupa wyląduje u Księdza na plebanii. Nie ma, że nie chcę, nie mogę, nie umiem. I co teraz? Czy sądzicie, że będziecie kochać, troszczyć się i walczyć o lepszy byt tego maleństwa, czy zaczniecie się modlić, tak modlić, żeby umarło?".

    Jeżeli ktoś z elity PiS, bądź polskiego kleru, przyjmie argumenty blogerki jako rzeczywiste i a nie skargę niepokornej matki i zaadoptuje takie dziecko ( nie poprzez sierociniec sióstr zakonnych), z wodogłowiem i rozszczepieniem kręgosłupa to ja przekonuję się do PiS i stawiam swoje pierwsze kroki w seminarium duchownym.

    Coś o tym wiem, bo mam przyjaciół, z dzieckiem "z gumy", których lekarze pocieszali, że tylko góra dwa lata. Nie chodzi nie mówi , bez kręgosłupa.
    Myślę, że gdyby ksiądz wychował takie dziecko, byłby wyniesiony na ołtarze.

    6 4 Cytuj
  • 21 paź 2016
    xvzy napisał/a:

    A gdzie jest nasza głośna "muuuuu....", oraz jej kolega świeży strumyk z "kibla", no i jak można zapomnieć o śpiewającej nad kupą łajna z kibla, które wcześniej narobiła"muuuuu"- nasza "Sójka". Ejjjjj... tęsknię za Wami. Nudno tu bez Waszych lub Twoich wpisów!!!!!

    Zapomniał (a ) eś dodać, że owo łajno Muu, śweżym strumykiem z Kibla podlewane,nad którym unosi się pienie sójki, delikatnym tchnieniem jaśminu jest wzbogacane.

    6 6 Cytuj
  • 21 paź 2016

    Wkibic zapomniałeś o Obajtku?Czyżby terapia przynosiła skutki?Już się bałam że jedynym ratunkiem będzie lecznicza marihuana.Widać postępy,kolejny dzień i nic o Obajtku.Dużo zdrowia życzę ,tak trzymać.

    7 6 Cytuj
  • 21 paź 2016

    A o kim tu PiSac. Mafioso jest i tyle, a temat zgola inny,,,

    5 4 Cytuj
  • 21 paź 2016
    WKibic napisał/a:

    Zapomniał (a ) eś dodać, że owo łajno Muu, śweżym strumykiem z Kibla podlewane,nad którym unosi się pienie sójki, delikatnym tchnieniem jaśminu jest wzbogacane.

    Aaaa... faktycznie. Punkt dla Ciebie.

    6 3 Cytuj
  • 22 paź 2016
    bono napisał/a:

    Blogerka zadała politykom i księżom pytanie, czy zdecydowaliby się na wychowywanie chorego dziecka:

    "Szanowni Duchowni i Politycy, pomyślcie przez chwilę o dziecku, które tak bardzo pragniecie ratować! Takie dziecko potrzebuje podwójnej dawki miłości, 100% więcej cierpliwości, a 500 zł miesięcznie nie starczy nawet na waciki. Dzieci chore i upośledzone potrzebują czułości, miłości, akceptacji i ogromnej ilości środków finansowych. Wyobraź sobie szanowny Panie Pośle, że ktoś Cię zmusza do adopcji takiego dziecka. Po prostu nakaz Prezesa. Popierasz partię, przyjmujesz upośledzone dziecko pod dach. Musisz. Nikt Cię nie pyta. Księże Proboszczu, Pan również. Już jutro maleńka dziewczynka z wodogłowiem i rozszczepem kręgosłupa wyląduje u Księdza na plebanii. Nie ma, że nie chcę, nie mogę, nie umiem. I co teraz? Czy sądzicie, że będziecie kochać, troszczyć się i walczyć o lepszy byt tego maleństwa, czy zaczniecie się modlić, tak modlić, żeby umarło?"

    "Jestem matką trojga dzieci. Jedno zdrowe, grzecznie wyprodukowane i urodzone po ślubie. Drugie, no cóż, klasyfikowało się do aborcji, bo ma zespół Downa. Trzecie to efekt czyjejś decyzji o nieaborcji, czyli zaadoptowane jako niemowlę.

    A ta blogerka zdaje sobie sprawę że "politycy" to także kobiety ?
    A co z ojcem on ma jakieś zdanie bo w tym wszystkim jest mowa tylko o problemie kobiet. A przecież to ojciec jest sprawcą .

    2 6 Cytuj
  • 22 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    A ta blogerka zdaje sobie sprawę że "politycy" to także kobiety ?
    A co z ojcem on ma jakieś zdanie bo w tym wszystkim jest mowa tylko o problemie kobiet. A przecież to ojciec jest sprawcą .

    No to zaadoptuj takie dziecko, bo przypuszczam, że ojciec myśli tak jak matka, bo to ona poświęca, temu nieszczęściu 90% czasu

    3 3 Cytuj
  • 22 paź 2016
    bono napisał/a:

    No to zaadoptuj takie dziecko, bo przypuszczam, że ojciec myśli tak jak matka, bo to ona poświęca, temu nieszczęściu 90% czasu

    Nie wiem czy każdy ojciec myśli tak samo a o nich się nie mówi prawie w ogóle.

    2 4 Cytuj
  • 22 paź 2016

    A znasz ojca, który wychował Dauna? wychował a nie czasami pomagał.

    3 4 Cytuj
  • 22 paź 2016
    bono napisał/a:

    A znasz ojca, który wychował Dauna? wychował a nie czasami pomagał.

    Do czego to ? Znam masę małżeństw które mają takie dzieci i je wychowują .
    I kochają te dzieci.
    To co napisała ta blogerka wygląda jak próba usprawiedliwienia kogoś kto pozbywa się takiego dziecka i nic więcej. Jakby miała za karę takie dziecko..

    2 4 Cytuj
  • 22 paź 2016

    Masz rację.
    Ta blogerka z radością, powinna przyjąć ten dar niebios
    z wodogłowiem i rozszczepem kręgosłupa a ona co, wybrzydza.

    Głupia małpa chciała by dziecko bez wodogłowia i ze zdrowym kręgosłupem.
    Przecież każde dziecko jest nasze i powinna się cieszyć, że w ogóle coś ma.

    2 2 Cytuj
  • 22 paź 2016
    bono napisał/a:

    Masz rację.
    Ta blogerka z radością, powinna przyjąć ten dar niebios
    z wodogłowiem i rozszczepem kręgosłupa a ona co, wybrzydza.

    Głupia małpa chciała by dziecko bez wodogłowia i ze zdrowym kręgosłupem.
    Przecież każde dziecko jest nasze i powinna się cieszyć, że w ogóle coś ma.

    Nie wiem w czym rzecz. Jak nie chce takiego dziecka to niech sobie usunie i tyle..

    1 3 Cytuj

Odpowiedz