Forum » Społeczeństwo

Humor polityczny

  • 20 paź 2017
    m_markos napisał/a:

    Bono. Ty też rzadziej piszesz... Jestem i regularnie tu zaglądam.

    Tak widzę próby współpracy PISu z opozycją.

    Sam do siebie pisał nie będę, a widzę, że "nowa demokracja" IV RP,
    skutecznie zastraszyła ludzi.
    Kto się odezwie gdziekolwiek, jest publicznie wyszydzany i zohydzany i szuka się na niego haków jeżeli nie politycznych to obyczajowych i tak gnoi się ludzi.
    Tu na forum ludzie boją się inwigilacji i późniejszych szykan.

    Nawet ich prezydent, gdy będzie miał własne zdanie, zostanie zmieszany z błotem, opluty i wykluczony.

    12 Cytuj
  • 5 gru 2017

    zdjecie

    5 1 Cytuj
  • 8 gru 2017

    Niepotrzebne że prześmiewamy się z budowania nowego prawa podsłuchowego. Do tej pory po komunie zachłysnęliśmy się fałszywą wolnością.
    To że ludzie mówią przez telefon co chcą nie jest dobre, bo gdy taki ma nieczyste zamiary to nad sobą nie ma kontroli. Podsłuch to właściwa sprawa, bo to tak jakby żona nie była zazdrosna z kim utrzymuje kontakty jej mąż i na odwrót, mąż musi podsłuchiwać żonę, jako dowód swojej miłości. Gdyby tego nie robił, ona może go zdradzać, bo wie, że się nigdy nie dowie.
    To samo jest ze służbami, podsłuchiwać musi każda służba, każdego ministerstwa, a jak czegoś nie wyłapie zawsze może posłużyć się sygnalistą.

    Tak żyją wszystkie nowoczesne gospodarki, obywatel musi występować w programie rządowym Big Brother, aby rząd o obywatelu wiedział wszystko.
    Myślę, że ten program zostanie rozszerzony, na zdrowie obywatela i obywatel będzie monitorowany wewnątrz ciała, aby wykryć każdą chorobę obywatela.
    A nawet wydaje mi się, że od tego należało zacząć prześwietlanie obywatela, bo jak obywatele będą chorzy, to słóżby podsłuchowe, będą bezrobotne.

    5 1 Cytuj
  • 11 gru 2017

    Już jest:
    zdjecie

    4 3 Cytuj
  • 12 gru 2017

    Kara nałożona na amerykańską telewizję polskojęzyczna za niewłaściwą relację z pod sejmu. Czyli TVN 24 nadała gorszące zachowania pod sejmem i nie opatrzyła żadnym komentarzem.

    Słuszna kara, bo nie wszystko musi wiedzieć niedojrzały widz, ale wydaje mi się , że powinno się powołać instytucję lustracji, czyli utworzyć instytucję w której urzędnik,. sygnalista reprezentuje stronę rządową, musi wziąć materiał do lustracji i taki sygnalista z tej instytucji, przepuści materiał bądź powie, że ten materiał stacja, możecie puścić na własne ryzyko ewentualnej kary finansowej.
    Taka jedna czy druga stacja musi wiedzieć, przed puszczeniem materiału, czy ten materiał przejdzie bez kary, czy musi się z karą liczyć. I taka stacja podejmuje ryzyko, że ten materiał przyciągnie widzów i po nim nada reklamy, na których może zarobić więcej niż prawdopodobna kara.

    https://businessinsider.com.pl/media/tv-radio/kara-dla-tvn-24-za-relacje-spod-sejmu-krrit/g3z92qh

    3 1 Cytuj
  • 14 gru 2017

    wg mnie kary nie powinni mimo wszystko nadawac ( nie jestem wyznawca PO)

    2 Cytuj
  • 2 lut 2018

    Nowa planeta, na którą przerzucono same kobiety z wyselekcjonowanym plemnikiem żeńskim do podtrzymania życia na planecie bez obecności mężczyzn.

    Wizja lokalna po tysiącu lat:

    Nad potokiem baby piorą, na ognisku pieką podpłomyki.

    Nie ma papieru nie ma majtek i bielizny, nie ma mydła, nie ma toalety.
    Są tylko szminka z masła i kwiatów i zwierzę leżące u jej stóp i jedna dziewczynka biegająca obok mamusi.

    5 2 Cytuj
  • 4 lut 2018

    W narastającym na świecie antysemityzmie, a i pisaniu nowej historii II wojny światowej, przez określone międzynarodowe środowiska, Polska będzie za lat kilkanaście, wymieniana jako wzorzec, jak należy bronić się przed obcymi religiami, na przykładzie islamu i judaizmu, ze wskazaniem Jana Sobieskiego jako początek dobrej zmiany.

    6 Cytuj
  • 11 sie 2018

    zdjecie

    5 2 Cytuj

Odpowiedz