Forum » Społeczeństwo

Biuro rzeczy znalezionych / zagubionych.

  • 23 cze 2010

    Mam nadzieję,że wątek się uchowa i nie zostanie zakwalifikowany przez Redakcję do "ogłoszeń" bgo tu mogą trafiać różne ciekawostki nie tylko ogłoszeniowe.
    Do rzeczy: jakiś tydzień a może więcej temu zadzownił mi na bramkę podrauszowany staruszek i poprosił, o możliwość zostawienia roweru na ogrodzie ze względu na "swój stan". Powiedział, że rano go sobie odbierze. Rower stoi u mnie dalej mimo, że Pan nie wyglądał na kogoś na zerwanym filmie. Może ktoś zna właściciela granatowego wigry 3 i da mu znać jeśli zapomniał gdzie zostawił, że rower jest do odebrania. Jak postoi jeszcze jakiś czas to będę się go musiał pozbyć.

    Cytuj
  • adzygmunt 23 cze 2010

    Cyrku to jest test na Twoją uczciwość!!!
    Jesteś w ukrytej kamerze!!!
    Jak się będziesz pozbywał to do Borzęty czy Caritas? hi, hi!!!

    Cytuj
  • Ewcia 23 paź 2010

    22 października w okolicach Jawornika zaginęła suczka (ok. 4 lata) rasy syberian husky. Jest czarno-szara i wabi się Ziuta, nie zrobi nikomu krzywdy (chyba że spotka kota na swej drodze) . Na szyi miała jasnoniebieską obrożę. Gorąco proszę o pomoc w jej znalezieniu i kontakt tel. 889 271 996 lub na GG 2810426.

    Cytuj
  • 24 paź 2010

    to szkoda!

    1 Cytuj
  • 22 gru 2018

    W dniu dzisiejszym w okolicach Rynku zgubiono portfel damski niebieski z czerwoną inskrypcją wraz z
    "zawartością".
    Uczciwego znalazcę bardzo proszę o zwrot dzwoniąc pod numer tel. 663 48 52 65, bądź informację pod adresem: jarni74@gmail.com

    Cytuj
  • 3 sty 2019

    Bardzo dobry pomysł z tym wpisem.

    Cytuj
  • 14 mar 2019

    Na ulicy Batorego znaleziono klucz. Ktoś szuka?

    Cytuj
  • 21 lip 2019

    Zgubiłem zegarek z bransoletka nie jest drogi bo to zegarek z avon ale mam do niego sentyment

    Cytuj
  • 30 lip 2019

    Jeśli ktoś kiedyś zgubił obrączkę albo inną cenną rzecz- a wie mniej więcej gdzie to chętnie pomogę jej odszukać z wykrywaczem metali, Mój numer 787 992 845

    3 3 Cytuj
  • 15 lut 2022

    6 lutego w godzinach popołudniowych zagubiono niebieski plecak z butami ręcznikiem kosmetykami między ul szafirową a stacją Orlen na ul.slowackiego

    1 Cytuj
  • 15 lut 2022
    Hylson napisał/a:

    6 lutego w godzinach popołudniowych zagubiono niebieski plecak z butami ręcznikiem kosmetykami między ul szafirową a stacją Orlen na ul.slowackiego

    A gdzież ta ul Szafirowa się znajduje?

    5 Cytuj

Odpowiedz