Forum » Społeczeństwo

Mężczyzna, który podpalił się przed Pałacem Kultury i Nauki

  • 20 paź 2017

    Pomyślał by kto że polityka jest w stanie popchnąć do takiego aktu. Gość jest z Niepołomic.

    ------------------------
    Kim jest mężczyzna, który podpalił się przed Pałacem Kultury i Nauki?

    Policja ustaliła już tożsamość mężczyzny, który wczoraj późnym popołudniem podpalił się przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. To 54-letni mieszkaniec Niepołomic w Małopolsce. Jest w bardzo ciężkim stanie. Jak dowiedział się Onet, ma poparzenia 60 proc. ciała. Dziś sprawą zajmie się prokuratura.

    https://warszawa.onet.pl/warszawa-kim-jest-mezczyzna-ktory-podpalil-sie-przed-palacem-kultury/7n47yr0
    ------------------------

    15 Cytuj
  • 20 paź 2017

    Będzie komunikat TVP, że podpalił się w proteście przeciw rządom PO.

    16 21 Cytuj
  • 20 paź 2017

    bono oglądasz TVPiS ?

    8 9 Cytuj
  • 20 paź 2017
    Bartol26 napisał/a:

    bono oglądasz TVPiS ?

    Oglądam, bo muszę wiedzieć jaka jest wykładnia prawdy na najbliższe 24 godz. dla połowy Polaków.
    Ta wykładnia prawdy jest przekazywana co dnia na najbliższe
    24 godziny i rzadziej na 48 godzin, przez media rządowe zwane TVPiS.

    12 18 Cytuj
  • 10 lis 2017

    Coś strasznego, w imię żadnej władzy takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Szczególnie, że nie można ufać wszystkim informacjom w mediach.

    6 1 Cytuj
  • 10 lis 2017

    Przy "Teresce" w Rynku KOD-owcy ustawili w ramkach klepsydrę tego 54-letniego psychicznie chorego człowieka co potwierdziła najbliższa rodzina i palą znicze. My przechodząc koło tego miejsca myśleliśmy ,że Tereska ma imieniny.

    18 30 Cytuj
  • 10 lis 2017

    Platfusy nawet nad grobem chorego psychicznie człowieka będą uprawiać politykę, czemu mnie to nie dziwi że nadworne platfusiarstwo tego forum poruszyło ten temat ? wstyd ale czego wymagać od peło i nowotworowej...

    Ps. Kodziarstwo myslenickie znane jest z obciachowych akcji :D jak nie stękanie hymnu uni na rynku, nabożeństwa fatimskie ze świecą pod sądem to teraz teraz nawet cmentarz na polance na rynek przenieśli BUAHAHAHAHA śmierć chorego człowieka do swojej plugawej politycznej gry będą mieszać.... żenada i wstyd ! Myślenice przepraszają za te kodziarskie szopki !

    Ps2.Dawajcie jakie plakaty hafała pseudo kandydata na phezydenta wahszawy

    13 64 Cytuj
  • 11 lis 2017
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Platfusy nawet nad grobem chorego psychicznie człowieka będą uprawiać politykę, czemu mnie to nie dziwi że nadworne platfusiarstwo tego forum poruszyło ten temat ? wstyd ale czego wymagać od peło i nowotworowej...

    Ps. Kodziarstwo myslenickie znane jest z obciachowych akcji :D jak nie stękanie hymnu uni na rynku, nabożeństwa fatimskie ze świecą pod sądem to teraz teraz nawet cmentarz na polance na rynek przenieśli BUAHAHAHAHA śmierć chorego człowieka do swojej plugawej politycznej gry będą mieszać.... żenada i wstyd ! Myślenice przepraszają za te kodziarskie szopki !

    Ps2.Dawajcie jakie plakaty hafała pseudo kandydata na phezydenta wahszawy

    Zastanawia mnie twój tekst, przeważnie chory psychicznie nie wie o tym i uważa się za zdrowego.
    Zrób może test swojego zdrowia czy aby twój dziwny humor , nie jest początkiem choroby?

    7 12 Cytuj
  • 11 lis 2017

    HAHAHA widze że nic się nie zmieniło na tym forum, platfusy jak manewrowały plusami i minusami z innej przegladarki tak nadal to robią :D hahahaha Myślenice przepraszają za ten odpad platfusko kodowo nowotworowy ! na bank to ten samozwańczy zastępca rudego pelikana i bóla na małopolskę bono :D nawet mi ciebie nie zal zmanipulowany człowieczku mizernego rozumu...

    7 6 Cytuj
  • 11 lis 2017
    Kibel z Vegi napisał/a:

    HAHAHA hahahaha .

    Poznać głupiego, po śmichu jego.

    7 8 Cytuj
  • 11 lis 2017

    z platfusów robią sie ekstremiści....jeszcze o nich usłyszymy,choć sami sie podpalają nie znaczy ze w przyszłosci nie beda podpalać innych

    5 5 Cytuj
  • 11 lis 2017

    Wincyj minusów wyincyj :D ale co się dziwić, jakoś musicie sie dowartościować wiec dalej manipuluj tymi minusami bo tylko na to was stać :D wszędzie bęcki, w sondażach bęcki, ludzie wami gardzą i beke mają nieziemską, sami sie oracie na każdym kroku, cieszycie japy że chłop sie podpalił bo "a nóż coś się da ugrać na tej tragedii", jedynie została wam ta garstka biednych starszych ludzi tzw. zombie którzy są tak zmanipulowani że rydzyk by sie mógł od was uczyć :D i najlepsze jest to że mi badania poleca gość który w swoich platfuskach ma osoby polewające się benzyną i podpalające na oczach innych (warto zaznaczyć chore psychicznie- leczące się). Ba ! gość który nadal popiera platfusów :D (tylko nie wyskakuj zaraz ze ty ich nie popierasz, milion razy czytaliśmy te brednie :D) i ktoś taki mi poleca badania. Ja rozumiem wszystko ale niedługo pierwsza kadencja dobrej zmiany się kończy a wy nadal macie ból dupska jak stąd do SZIKAGO :D ten świński kwik wam się nie znudził ? przecież ślepy by nawet zauważył że nie przynosi on żadnych korzyści a wręcz przeciwnie :D Ale niektórzy tak już mają, że uwielbiają się sami ośmieszać i to w dodatku publicznie :D ja wam w tym nie będe przeszkadzał bo dostarczacie mi codziennie nieocenionej rozrywki :D czekam na ciąg dalszy kabaretonu kodowców myślenickich :D tym razem was nagram i podłoże muzyke z benny hilla

    7 7 Cytuj
  • 11 lis 2017
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Ale niektórzy tak już mają, że uwielbiają się sami ośmieszać i to w dodatku publicznie :D ja wam w tym nie będe przeszkadzał bo dostarczacie mi codziennie nieocenionej rozrywki :D czekam na ciąg dalszy kabaretonu kodowców myślenickich :D tym razem was nagram i podłoże muzyke z benny hilla

    Publicznie to rządzące PISiory ośmieszają Polskę i polaków. Wypowiedzi polityków PIS, ustawy, sposób działania poszczegolnych ministrów... Żenada...

    Ostatnio lałem z Macierewicza i z MON jak przeprowadzał ćwieczenia.
    https://www.mpolska24.pl/post/15381/dragon-17-czyli-najwieksza-kompromitacja-w-dziejach-mon-czesc-1

    Gość rozwalił armie, zostawił bez śmigłowców, obrony rakietowej, kasę rozpieprzył na gównowartą obronę terytorialną a jego PISzwollenicy uważają go z guru...

    Naprawdę żal mi tych wszystkich ciemnych ludzi...

    8 8 Cytuj
  • 11 lis 2017
    albert7575 napisał/a:

    z platfusów robią sie ekstremiści....jeszcze o nich usłyszymy,choć sami sie podpalają nie znaczy ze w przyszłosci nie beda podpalać innych

    Czy ja wiem, kto zaczął ten ekstremizm? Wydaje mi się że to obóz obecnie rządzący pierwszy poświęcił 96 osób i złożył w ofierze.

    9 7 Cytuj
  • 11 lis 2017

    Chciałbym być właścicielem kwiaciarni, w której te wieńce na Grób Nieznanego Żołnierza zamawiają.

    6 5 Cytuj
  • 11 lis 2017
    bono napisał/a:

    Chciałbym być właścicielem kwiaciarni, w której te wieńce na Grób Nieznanego Żołnierza zamawiają.

    Ja bym chciałbyc kumplem Tuska i komorowskiego gdzi ci byli przy władzy*

    * nie, po dłuższym zastanowieniu nie chciałbym , nawet za te milion które można było bezkarnie ukraść za kadencji tych panów nie zeszmaciłym się tak.

    8 4 Cytuj
  • 11 lis 2017
    Bolek napisał/a:

    Ja bym chciałbyc kumplem Tuska i komorowskiego gdzi ci byli przy władzy*

    * nie, po dłuższym zastanowieniu nie chciałbym , nawet za te milion które można było bezkarnie ukraść za kadencji tych panów nie zeszmaciłym się tak.

    Może inni przy nich robili kasę, w Warszawie w Gdańsku, ale sam Tusk czy Komorowski nie wydają mi się osobami majętnymi, który z Ambera czy Skoków kasa płynęła na konta.

    Z tym zaufaniem.... trzeba się mieć na baczności, nie wierzę, że jak chłopcom z pis wkładają kasę do ręki, to dostają obrzydzenia .

    9 3 Cytuj
  • 11 lis 2017
    bono napisał/a:

    (..) z Ambera czy Skoków kasa płynęła na konta. Z tym zaufaniem.... trzeba się mieć na baczności, nie wierzę, że jak chłopcom z pis wkładają kasę do ręki, to dostają obrzydzenia .

    PISiarze, co jeden to świętszy od papieża. Hipokryci i nepoci za których całe społeczeństwo będzie płacić.

    7 5 Cytuj
  • 11 lis 2017

    Lepiej oceńcie KOD+PO i ich ołtarzyk pod Tereską w Rynku. Jest to już trzeci cmentarz w Myślenicach nie licząc żydowskiego. Pytam kto wydał zezwolenie na trzeci cmentarzyk.

    8 6 Cytuj
  • 11 lis 2017
    bono napisał/a:

    Czy ja wiem, kto zaczął ten ekstremizm? Wydaje mi się że to obóz obecnie rządzący pierwszy poświęcił 96 osób i złożył w ofierze.

    i tu masz racje,tobie sie to tylko wydaje,
    patrzac na obecne stosunki pomiedzy USA a Rosja prawdy dowiemy sie jeszcze przed koncem kadencji Trumpa,ciekawe jak wtedy bedziesz sie wykrecał
    mija 2 lata rzadow PIS,jakos twoje scenariusze,a moze bardziej scenariusze twoich "autorytetow" sie nie spelnily,wiec masz takie pojecie o katastrofie smolenskiej jakie miałes o rzadach PIS zanim one nastapily

    m_markos napisał/a:

    Publicznie to rządzące PISiory ośmieszają Polskę i polaków. Wypowiedzi polityków PIS, ustawy, sposób działania poszczegolnych ministrów... Żenada...

    Ostatnio lałem z Macierewicza i z MON jak przeprowadzał ćwieczenia.
    https://www.mpolska24.pl/post/15381/dragon-17-czyli-najwieksza-kompromitacja-w-dziejach-mon-czesc-1

    Gość rozwalił armie, zostawił bez śmigłowców, obrony rakietowej, kasę rozpieprzył na gównowartą obronę terytorialną a jego PISzwollenicy uważają go z guru...

    Naprawdę żal mi tych wszystkich ciemnych ludzi...

    naprawde,nikogo nie interesuje co i kto cie smieszy,a ze nalezysz do elektoratu PO sam jestes pośmiewiskiem,

    6 4 Cytuj
  • 11 lis 2017
    m_markos napisał/a:

    PISiarze, co jeden to świętszy od papieża. Hipokryci i nepoci za których całe społeczeństwo będzie płacić.

    Hipokryzja jest to Dzien Niepodległości świetuje totalna opozycja ktora chce Polske tej niepodległości pozbawić

    5 5 Cytuj
  • 11 lis 2017
    albert7575 napisał/a:

    Hipokryzja jest to Dzien Niepodległości świetuje totalna opozycja ktora chce Polske tej niepodległości pozbawić

    Pozbawić niepodległości... PIsowcy poparańcy...

    Bohaterowie którzy walczyli prawie 100lat temu przewracają się w grobach przez chore hasła "patriotów" świętujących Dzień Niepodległości.
    zdjecie

    6 4 Cytuj
  • 12 lis 2017
    albert7575 napisał/a:

    i tu masz racje,tobie sie to tylko wydaje,
    patrzac na obecne stosunki pomiedzy USA a Rosja prawdy dowiemy sie jeszcze przed koncem kadencji Trumpa,ciekawe jak wtedy bedziesz sie wykrecał
    ,

    Jak Trump, wykaże że Rosjanie namierzali samolot, rozpuścili mgłę i zdetonowali bombę zamontowana na pokładzie samolotu, nie będę się wykręcił, będę wściekły, że to było możliwe i że jest taki przestępcy kraj który, zlikwidował 96 osób, tylko za to ze byli z Polski . Jak na razie takich zdarzeń w Europie, po wojnie nie wykryto. Stąd prawdopodobieństwo wydaje się małe. A krajow i przywódców, bardziej szkodzacych Rosji niż Kaczyński jest więcej, więc samoloty z prezydentami krajów powinny spadać co rok.
    Idąc ta logiką, Jarek Kaczyński, już powinien kończyć jął Litwinienko, bo jest 10 razy radykalniejszy wobec Rosji niż swego brata.
    Reasumując, serce podpowiada, że to był zamach, a rozum taka teorię odrzuca.

    3 2 Cytuj

Odpowiedz