Forum » Społeczeństwo

Forum Młodych PiS w Myślenicach

 • 24 mar 2010

  Wreszcie coś optymistycznego związanego z pisem...
  http://pepepe.pl/

  2 Cytuj
 • 25 mar 2010

  Pis to partia przyszłości, to ludzie dla ludzi i mam nadzieję że tak jest w Myślenicach . Rozmawiałem z posłem i odniosłem dobre wrażenie . Jest też parę młodych ambitnych a przedewszystkim uczciwych ludzi.

  1 4 Cytuj
 • 25 mar 2010

  tak tak w pisie są ale "uczciwi" inaczej,jak choćby pewien senator z Podhala,a czy nieznajomy nie rozmawiałeś czasem z posłem jak "uczciwie" jeździć po jabłuszkach??

  1 1 Cytuj
 • 26 mar 2010

  Chciałbym poznać zdanie młodych pisiór na temat tego iż podczas rządzenia koalicji pis samoobrona lpr Polskie Radio wypłaciło odprawy ludziom tejże koalicji w wysokości 3,6mln złotych.. jak to się ma do waszego sloganu "taniego państwa?"

  Cytuj
 • 26 mar 2010

  no jak? "tanie państwo" czyli chińska podróba, tym panom już dziękujemy , mieli swoje pięć minut ( z Lepperem i Giertychem)
  przypomina mi się też taki żarcik z czasów IV Rzeczpospolitej:
  Ein Volk, ein Reich, zwei kaczoren.

  Cytuj
 • 26 mar 2010

  Corleone nie dziwię się że dla ciebie PiS jest niewygodny ale o tanim Państwie mówiło chyba PO,partia Rycha ,Zdzicha i tym podobnych.Polandia jest naprawdę ciekawym krajem ale nijak nie przypomina Irlandii nie mówiąc już o drugiej Japonii obiecywanej przez niejakiego "Bolka"

  1 Cytuj
 • 26 mar 2010

  Kiedy w końcu zrozumiecie że wszystkie te partie opierają się na kłamstwach, która to partia po wygranych wyborach zrealizowała swój program wyborczy. Ja sobie nie przypominam, politycy to wielka banda dorobkiewiczów i konfabulantów. Dla nich wyborcy to nic nie znaczące marionetki pionki którymi można grać.

  Cytuj
 • 27 mar 2010

  Kolego pesymisto.. Bardzo proszę o nie łączenie mojej skromnej osoby z żadna frakcją polityczną...
  Ale jeśli już mamy polemizować proszę bardzo...

  "Tanie państwo" to nazwa programu, dzięki któremu premier Kazimierz Marcinkiewicz chce zaoszczędzić 5 miliardów złotych rocznie. Jednak jak zaznacza, takich oszczędności możemy spodziewać się najwcześniej za rok.

  Rząd Prawa i Sprawiedliwości zamierza wywiązać się z wyborczych obietnic i oszczędzanie zacznie od zapowiadanych wcześniej likwidacji urzędów i agencji. Zniknąć mają: Wojskowa Agencja Mieszkaniowa, Agencja Nieruchomości Rolnych oraz Rządowe Centrum Studiów Strategicznych, którego funkcje przejmą niezależne instytucje. Premier zapowiada także, że Agencja Rynku Rolnego oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zostaną połączone w jedną instytucję.

  Marcinkiewicz chce również, by urzędnicy wydawali mniej na samochody i służbowe telefony komórkowe.
  Jak na moje oko to są obietnice pisu a nie po...

  Cytuj
 • 27 mar 2010

  Przepraszam ja żadnej kitajskiej japonii nie obiecywałem :D
  Co do Pisu Corleone gdzie ta irlandia ? gdzie te autostrady ? gdzie 3 koła miesięcznie na ręke i gdzie spadające ceny ?:D dalej wierzysz w donka ? buahahahaha

  Cytuj
 • 27 mar 2010

  Bolek masz problemy z czytaniem czy moze ze wzrokiem?
  przeczytaj jeszcze raz pierwsze moje zdanie..

  Cytuj
 • 27 mar 2010

  Do bolek i pesymista.
  Gdzie Irlandia? Może wystarczy pomyśleć (co w sumie może być dla was trudne)i "odkryć" że była obiecana druga Irlandia w sensie ROZWOJOWYM a nie dosłownym. Mieliśmy (mamy?) szansę na taki rozwój jak kiedyś Irlandia. co do 3tys miesięcznie to może pasuje zrobić coś ze swoim wykształecniem, doświadczeniem a potem dopiero narzekać na wypłatę. Siedzenie w domu i narzekanie na PO to nie jest najlepsza droga

  Cytuj
 • 27 mar 2010

  Ale już narzekanie na PiS jest rozumiem lepszym wyjściem :) ale wiem to wszystko wina kryzysu...Sam głosowałem na PO ale widze że gówno zrobili a takie cuda obiecywali i mam prawo ich krytykować.
  Peace

  Cytuj
 • 27 mar 2010

  Chłopie mało mnie obchodzi na kogo głosowałeś.. Ngdzie w moich postach nie pisałem niczego o tusku a ty mi wylatujesz z tekstem czy dalej wierze w donka...No ale rozumiem twoje postępowanie- kto nie z nami ten przeciwko nam...
  Napisałem jasno o problemie w Polskim Radiu za rządów koalcji pis samoobrona lpr, jeśli nie masz w tej sprawie nic do powiedzienia to siedź cicho a nie wyskakuj mi tutaj z tuskiem..CZy to jest pis po czy inna partia nie robimi mi różnicy bo jedni i drudzy to kłamcy, resztą jak cała nasza "polityka", świetnie to było przedstawione w filmie redaktora Sekielskiego na TVN.

  Tematem tej dyskusji jest pis a nie po więc tak jak napisałem, jeśli nie masz nic ciekawe do napisanie to nie pisz nic wogóle..
  A jeśli masz problem z tuskiem to sobie założ nowy temat dotyczący po.

  Cytuj
 • 27 mar 2010

  po przeczytaniu tego wszystkiego zastanawiam się: dokąd idziesz Polsko ????
  A w PiSdu sobie idę obywatele naiwni!!!!

  Cytuj
 • 27 mar 2010

  A po przeczytaniu takich postów zastanawiam się czy nie iść w ....z tego forum?

  Cytuj
 • 29 mar 2010

  O taką grę Waszymi emocjami chodzi( te ostatnie wpisy), wszystkie te spory i chęć pokrajania się za polityków są śmieszne. Oni przecież mają Was głęboko gdzieś, jesteście im potrzebni tylko kiedy trzeba wybierać.
  Wtedy jeden z drugim robi objazd po wsiach, remizach, miastach, uczelniach, tylko po to żeby mydlić oczy, kłamać i oszukiwać. A Wy tu i nie tylko tu jesteście gotowi skoczyć sobie do gardeł. Polityk to obok prostytucji jeden z najstarszych zawodów świata, tyle że to polityków powinno sie nazywać....., a nie prostytutki.

  Cytuj
 • 29 mar 2010

  do bolek
  Nie pisałem że narzekanie na pis jest lepszym wyjściem. Głosowałem na PO i wcale nie jestem jakoś zadowolony ale w porównaniu z PiS jest całkiem nieźle (wyczynem było by być gorszym). Czy PO dużo gówno zrobiło? może wg ciebie ale w czym PiS było lepsze? W ośmieszaniu nas w Europie? W rządzeniu w czasie hossy (przypisywanie sobie świetnego wzrostu gospodarczego a wtedy nasz wzrost był jednym z niższych w europie)? Może w mówieniu "tu gdzie jesteśmy jest polska a tam gdzie oni jest zomo"? Masz prawo krytykować PO i rób to ile chcesz, możesz winić tuska za np. wybuch II wojny światowej ale postaraj się jakiś konkretnych argumentów użyć;)

  Cytuj
 • 29 mar 2010

  do corleone Człowieku sam piszesz o pisie "pisóry" a jak chłopak napisał 100% prawde o rządach tuska to plujesz sie jak dziecko..żal

  Cytuj
 • 29 mar 2010

  Widzę że nastepny ma problemy ze wzrokiem albo z czytaniem ze zrozumieniem...
  Przeczytaj moje posty a poźniej zacznij szczekać..

  Cytuj
 • 29 mar 2010

  [quote=cygnus]O taką grę Waszymi emocjami chodzi( te ostatnie wpisy), wszystkie te spory i chęć pokrajania się za polityków są śmieszne. Oni przecież mają Was głęboko gdzieś, jesteście im potrzebni tylko kiedy trzeba wybierać.
  Wtedy jeden z drugim robi objazd po wsiach, remizach, miastach, uczelniach, tylko po to żeby mydlić oczy, kłamać i oszukiwać. A Wy tu i nie tylko tu jesteście gotowi skoczyć sobie do gardeł. Polityk to obok prostytucji jeden z najstarszych zawodów świata, tyle że to polityków powinno sie nazywać....., a nie prostytutki.[/quote]

  święte słowa chłopie.....

  Cytuj
 • 30 mar 2010

  Dla kogoś kto czyta tylko program telewizyjny a jedynym źródłem informacji jest TVN24 ,PiS nas ośmiesza bo tak mówią obiektywni redaktorzy tej stacji.Teraz w modzie jest krytyka PiS ,ale według mnie to histeria a nie rzeczowa krytyka.Typowym tego przykładem było się naśmiewanie ze wzrostu Prezydenta Kaczyńskiego,mam pytanie a o ile centymetrów wyższy jest Prezydent który chorował na jakąś filipińską chorobę a w Charkowie....Trochę obiektywizmu nie zaszkodzi.

  Cytuj
 • 30 mar 2010

  do pesymista.
  nie oglądam tylko tvn24 ale też inne stacje (tvp info np a to chyba jest we władaniu koalicji pis sld). jeśli chodzi o wyśmiewanie wzrostu prezydenta to jeśli ktoś chce może się z tego śmiać (osobiście jego wzrost mnie nie interesuje) jego sprawa wiec nie wiem po co wspominać o Kwasniewskim? to jest forum młodych pis więc może warto założyć inne forum i tam sobie poużywać? co do krytyki to wczesniej w moim poście wyraziłem kilka zdań na temat rządów (na szczęście na szczęście to juz przeszłość) PiS-Samoobrony-LPR.

  Cytuj
 • 30 mar 2010

  pesymisto chcesz rzeczowej dyskusji??
  Proszę bardzo, napisałem wcześniej o przekrętach w Polskim Radiu, dlaczego to tego się nie odniesiesz?
  Nie uważam się za osobę która czyta tylko program telewizyjny i ogląda tvn..może pochwalisz się co ty czytasz i oglądasz?
  Rzeczowa krytyka pis?
  Proszę bardzo
  - jak głowa Państwa Polskie wygląda na tle innych prezydentów rozmiawiając z nimi za pośrednictwem tłumacza?(nie znać żadnego języka to przecież prawie kalectwo,dlatego dziwi mnie jak Pan Prezydent uzyskał tytuł doktora prawa nie znając ani jednego języka obcego)
  -kwestia następna, jesteś oczytany i oglądasz wiele programów poświeconych polityce(nie tylko tvn24)więc powienieneś wiedzieć który z posłów obecnej kadencji przoduje w zapraszaniu do hotelu sejmowego i nocowaniu w nim swoje rodziny, znajomych itp a kto za to wszystko płaci?? no jak to kto MY Obywatele:)
  - jeszcze do hotelu sejmowego nawiąże raz,osoba która posiada w Warszawie dom bądź mieszkanie nie ma prawa miekszać w hotelu poselskim, pytam więc jakim prawem pan Edgar Przemysław mieszka?
  - kto wypowiedział słowa "jeśli mój brat zostanie prezydentem, to ja NIGDY nie będe premierem"

  Może na początek tyle, chciałes rzeczowych argumentów to je przytoczyłem.
  W takim razie zapraszam do dyskusji, miło będzie jak się odniesiesz do moich pytań.
  pozdrawiam

  Cytuj
 • 30 mar 2010

  Czy głowa państwa musi znać języki obce?Czy Prezydent Polski jest jedynym prezydentem nie znającym języków obcych?Ile języków obcych zna Lech Wałęsa?
  Jeżeli chodzi o mieszkania to nie wiem ilu posłów tak robi ale można by zapytać jednego z ministrów tego rządu który dodatkowo dorabia jako dozorca gdyż myślę powinien być biegły w tym temacie.
  Nigdy nie mów nigdy pasuje do ostatniej wypowiedzi ale czy któraś partia spełniła
  swoje obietnice wyborcze?
  Nieładnie odpowiadać pytaniem na pytanie ale nie mam zamiaru dyskutować co jest lepsze PO czy PiS bo jedni i drudzy są siebie warci.
  Denerwuje mnie tylko ciągła nagonka ,powoływanie komisji które nic nie ustalą i wpajanie ludziom że tak źle jak za rządów PiS to nie było chyba nawet w stanie wojennym.Dorzynanie watahy jak to określił jeden światowców PO trwa.Nie chcę być gonionym ani goniącym więc nie popieram ani jednych ani drugich ale jeszcze raz proszę stosujmy jedną miarkę w ocenach.
  Pozdrawiam.

  Cytuj
 • 30 mar 2010

  Zgodzę się z Tobą że nie ładnie jest odpowiadać pytaniem na pytanie..
  TO jest bardzo wygodne gdy nie ma sie za wiele do powiedzenia..
  Nie rozumiem tylko dlaczego ciągle mi wyjeżdzasz tutaj z ty po???
  Gdybyś przeczytał moje posty wcześniej to byś wiedział że mam glęboko w du.. pis, po czy innych darmozjadów zasiadającyh w ławach sejmowych.
  Ale że tamat jest o pisie to odnoszę się do pisu....

  Przyznać mi jednak musisz że osoba pełniąca tak zaszczytną funkcję w państwie jak prezydent powinna umieć chociaż kilka prostych zwrotów, bo dzisiaj to jest kompormitacja, zresztą z Wałesą podałes też dobry przykład.

  Bardzo Cię proszę na przyszłość o czytanie ze zrozumieniem moich postów i nie przypisywanie mi jakichś sympatii z po..
  Temat jest o pisie to dyskutujmy o pisie..
  A jeżeli masz ochote podyskutować o innych darmozjadach to założ inny post, napewno się w nim również wypowiem
  Z poważaniem C.

  Cytuj

Odpowiedz