Forum » Sport

Akademia koszykówki

  • 25 paź 2010

    Witam

    Chciałem poinformować że w listopadzie uruchamiamy Akademię Koszykówki dla dzieci ze szkół podstawowych,klasy I do III

    Zajęcia będą się odbywać w Szkole Podstawowej na Zarabiu.

    Potencjalnych zainteresowanych proszę o kontakt na maila,podam więcej szczegółów.

    Pozdrawiam i zapraszam.

    Cytuj
  • 25 paź 2010

    zrobcie sekcje dla starszych juz po szkole albo w trakcie studiow czy po nich - tak samo jak siatkarzy na zarabiu

    1 Cytuj
  • 25 paź 2010

    dla starszych to znaczy w jakim wieku?

    drużyna że się tak wyrażę seniorska(20 do 40 lat nawet) od 2 sezonów bierze z powodzeniem udział w rozgrywkach KNBA w Krakowie (Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego www.knba.pl)

    1 Cytuj
  • 25 paź 2010

    ja bym sie pisal na taka 20-40, jestem troche pod 30. treningi sa w myslenicach? czekam na info :)

    Cytuj
  • adzygmunt 26 paź 2010

    Jeśli będzie potrzeba, chętnie pomogę w treningach - JAKO WOLONTARIUSZ!

    Cytuj
  • 26 paź 2010

    skrzyknijmy sie jakos w tygodniu i wynajmijmy hale na gornym przedmiesciu, albo na zarabiu w szkole lub glowna - 6-10 osob na pewno uzbieramy zeby zagrac mecz

    Cytuj
  • 3 lis 2010

    Witam

    Dziękuję za chęć pomocy,jeżeli takowej będę potrzebował z miłą chęcią skorzystam.

    Treningi dla seniorów: wtorki 19.30 sala SP NR 3

    Ale uprzedzam że jest ostra gra :)

    Z tego co wiem jakaś grupa gra też w poniedziałki wieczorem na nowej hali na Zarabiu

    Cytuj
  • adzygmunt 8 lis 2010

    Chłopcy trenują, mógłbym popatrzec?

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 8 lis 2010

    [quote=adzygmunt]Chłopcy trenują, mógłbym popatrzec?[/quote]

    ooo fuuuuuuuuuuj :)) adz opanuj sie

    Cytuj
  • adzygmunt 9 lis 2010

    Cóż, kosz ponad wszystko!!!

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    adz a grywasz? moze sie umowimy na orliku kiedys porzucamy

    1 Cytuj
  • adzygmunt 10 lis 2010

    Zobacz mój awatar. N i e s t e t y nie! Może nie "wszystkie zęby zjadłem w koszu", ale wiele tak!

    Cytuj
  • 10 lis 2010

    Zapraszam

    czwartki 16.30 Szkoła Podstawowa na Zarabiu

    Następne zajęcia 18.11.
    Jutro nie ma zajęć (mamy Swięto)

    Cytuj
  • 3 gru 2010

    Miło mi poinformować że minął miesiąc od rozpoczęcia zajęć.
    Grupka liczy 15 "żyrafek".Trzeba im przyznać że bardzo się starają
    Mam nadzieję że będą kolejni chętni

    Cytuj
  • 6 gru 2010

    są treningi dla dziewczyn w wieku 20-30 lat??

    Cytuj
  • adzygmunt 12 kwi 2011

    Polska koszykówka sama sobie wyszykowała kłopoty.
    Obniżenie poziomu reprezentacji jest pochodne od zezwolenia na start zawodnikom z innych krajów. Wiem Unia Europejska i możliwość pracy tam gdzie się chce Przynajmniej ludziom z Europy. Wiadomym jest jednak, że do tej pracy nie prowadzi się naboru z ulicy, a przyjęcia kończy się kontraktem lub nie. A to już nie jest dyskryminacja tylko zwykły układ pracodawca z świadczącym pracę.
    Problem w tym, że kluby by uatrakcyjnić swój wizerunek i wyniki dążą, by przyjąć jak najwięcej czarnoskórych zawodników. Magia NBA i rzeczywiście czarni przepraszam za określenie, zdecydowanie wodzą prym w tej grze.
    Własny narybek to zostało szybko porzucone pojecie. W efekcie poziom krajowej koszykówki nawet z obcymi zawodnikami się obniżył a już negatywnie odbił się na poziomie gry reprezentacji. Z jakiej ligi ich wybierać jak w niej jest 60% obcokrajowców.
    Koło się zamyka. Klub nie szkoli młodych bo woli kupić czarnoskórą atrakcję, a krajowi zawodnicy nie widzą sensu trenowania, bo ich miejsce zajmą inni .
    Dochodzi do kryzysu ledwie zażegnanego z organizowaniem mistrzostw w Łodzi, Bydgoszczy i Katowic?
    Polska paranoja!

    Cytuj
  • 14 wrz 2011

    Miło mi poinformować że Akademia Koszykówki "Żyrafa" wznawia zajęcia.

    Startujemy w czwartek 22 września o godz 17.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej na Zarabiu.

    Zajęcia w każdy czwartek o godz 17.00

    Zapraszamy dzieci z klas 3-5

    Cytuj
  • adzygmunt 19 lis 2011

    Tym razem ja zapytam. jest coś z kosza do oglądnięcia w Myślenicach?
    Trudno mimo wielkiej słabości do kosza patrzeć na trening dzieci.

    Cytuj
  • Łucja 12 mar 2021

    Hej, w ostatnim czasie zainteresowałam się koszykówką i bardzo chciałabym trenować. Zdziwiło mnie że w tak rozwiniętym mieście jakim są Myślenice nie mogę znaleźć żadnych treningów, a ostatnie posty o tym widzie z 2011 roku. Czy jest ktoś na tyle poinformowany i powiedział mi jak teraz po 10 latach w koszykówką w Myślenicach, albo poleci jakiś klub w Krakowie.

    1 Cytuj
  • 14 mar 2021

    piechnik. Myślenice nie takie rozwiniete. Brakuje sekcjii koszykowki, w Myslenicach jej nie znajdziesz. Poki co tylko pilka nozna. Siatkowki tez z prawdziwego zdarzenia nie znajdziesz, bo na ta chwile dzialaja tylko grupy mlodziezowe. Powstala nie dawno pilka reczna. Gmina jest spora, ale na Gmine tylko jedna hala duza z prawdziwego zdarzenia. Myslenice to miasto w ktorym nie Brakuje ludzi aktywnych i zdolnych, ale o tych ludzi trzeba dbac.

    1 Cytuj
  • 14 kwi 2021

    Spalaj tłuszcz podczas snu !

    http://gestyy.com/ey9UzF

    Cytuj

Odpowiedz