Forum » Sport

basen z małym dzieckiem

  • Kamila 7 sty 2011

    Drodzy rodzice,
    chodzicie ze swoimi pociechami na basen? Kiedy zaczęliście ( w jakim wieku szkraba)? Ja właśnie postanowiłam się wybrać z moim synkiem (17mcy). Kupiłam już pływaczki i czepek. Jak wasze dzieciaki reagują na wodę?

    1 1 Cytuj
  • 9 sty 2011

    Mój szkrab na widok wody robi w gacie ....... hehehehe

    3 Cytuj
  • 9 sty 2011

    Super pomysł, tylko nie zapomnij o specjalnych pampersach , można je kupić na basenie, ja ze swoim dzieckiem też zaczynałem w tym wieku , zabawa dla dziecka wspaniała, tylko pamiętaj nic na siłę.

    1 Cytuj
  • adzygmunt 9 sty 2011

    Mój wnuk za żadne skarby nie pozwolił sobie umyć głowy i buzi. Z trudem udało się mokrą gąbką coś zdziałać. Powolna praca moja, jego taty i co najważniejsze dobrej instruktorki, tak że na lekcje basenu /jest w drugiej klasie podstawówki/ chodzi z piątakami.
    Zaczynaliśmy w okolicy czwartego roku życia
    Trochę chwaląc się; nauczyłem z racji zawodu kilka tysięcy dzieci pływać!
    Z tej racji wiem, że nie rodzice i dziadkowie a dobry instruktor zdziała dużo więcej

    3 Cytuj
  • 22 lip 2011

    Ja chodzę z moim synkiem od 4 miesiąca życia. Dwójka starszych dzieci chodziła też od początku. Starsze pływają jak ryby, najmłodszy aż piszczy z radości, jak widzi wodę :-) Od początku na nasz myślenicki basen. Przygodę z wodą najlepiej zaczynać od urodzenia (chlapanie wodą po buzi w czasie pierwszych kąpieli, kąpiel z rodzicami w dużej wannie), potem jacuzzi, potem średni basen. Szkoda, że wśród myślenickich pediatrów rodzice nie mają wsparcia, lekarze boją się sama nie wiem czego. Przydałaby się zorganizowana grupa kilkumiesięcznych pływających dzieciaków. Promyk Jutrzenki oferuje takie zajęcia, ale czekam od stycznia i do tej pory jestem jedyną zainteresowaną :-(

    1 1 Cytuj
  • Kamila 30 lip 2011

    a co to ten Promyk Jutrzenki? Napisz coś wiecej

    1 Cytuj
  • 15 paź 2011

    Dlaczego moje posty są kasowane???

    1 Cytuj
  • 15 paź 2011

    Widac działasz asekusalnie na partera

    Cytuj
  • 18 paź 2011

    ??? Dziwne forum. Jak ktoś chce opluwać wszystko dookoła, to o.k. A jak chcę pochwalić, to mnie kasują...

    Cytuj

Odpowiedz