Forum » Sport

OSTATNI SKOK MAŁYSZA:)

  • 26 mar 2011

    SZACUNEK DLA MAŁYSZA

    Cytuj
  • 26 mar 2011

    Choć byłem z nim od początku do końca, stracił u mnie ten szacunek przez wypowiedź którą udzielił w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego gdzie podlizywał się PO . . .

    1 Cytuj
  • 26 mar 2011

    Kolejny autorytet po zawodówce,po wszystko wiedzącym "Bolku" nadszedł Adam.

    Cytuj
  • 26 mar 2011

    [quote=gość: nieoświecony] Kolejny autorytet po zawodówce,po wszystko wiedzącym "Bolku" nadszedł Adam. [/quote] od fakaj się od niego!!!

    2 Cytuj
  • 26 mar 2011

    a co bo mówi prawdę ? prawda boli ksgrzes ? co nie ?

    Cytuj
  • 26 mar 2011

    jaka prawda? podlizywał się po? kiedy? ja za po nie jestem!! więc tych baranów niebronię!! małysz jako sportowiec i zwykły człowiek jest wielki!! jakby chciał startować na prezydenta to ludzie by go wybrali!!! a czemu on wam niepasuje? bo jest ewangelikiem?

    1 Cytuj
  • 26 mar 2011

    "były kibic Adama" i "nieoświecony" - nie może dotrzeć do waszych głów, że Małysz to przede wszystkim wolny człowiek, który może mieć inne niż wasze poglądy polityczne?
    Szacunek dla Małysza za cały życiowy dorobek i odwagę do głośnego mówienia tego, co myśli.
    "był kibic" pisze, że był z nim od początku do końca. Co to była za wierność, skoro jedno zdanie to zmieniło. Jesteś hipokrytą i pozerem, a nie kibicem.
    A dopóki nie osiągniecie tego co Małysz, to zastosujcie się do słów "ksgrzesia".

    Cytuj
  • 26 mar 2011

    apolityczny kibic oddał na adasia głos!! dzieki!! w polsce jest tak jak komuś idzie to się wszyscy podpinają pod niego bo jesteś na topie!!! jak pan prezes kaczyński!!! powiedział o małyszu żeby się zajmował skakaniem a nie polityką a 24h pózniej zaprasza go do gabinetu!! przecież to obłęd!!! teraz te świnki na wiejskiej walczą o korytko wyborcze więc będzie jazda!!! a tak wogóle to w ramach kampani może poskaczą na nartach??

    1 Cytuj
  • 26 mar 2011

    nieznajoma2 - niestety, ale Twój pomysł z oddaniem hołdu Adamowi Małyszowi okazał się całkowitym niewypałem tylko dlatego, że myślenickie pro PiS-owskie społeczeństwo zupełnie skreśliło wszystkie lata, które pozwalały wszystkim Polakom cieszyć się i być dumnym z naszego narodu tylko dlatego, że skoczek ma inne poglądy polityczne.

    1 Cytuj
  • 26 mar 2011

    Wypalił się jako sportowiec, w reklamach jest cienki to myśli, że pociągnie ludzi za sobą swoim autorytetem w określoną opcję POlityczną ???

    Adaś jest już coraz mniejszy...

    1 Cytuj
  • 26 mar 2011

    Wypowiedź Małysza dowodzi tylko, że od skakania rozumu nie przybywa. Zarówno on jak i małzonka chcą się teraz dobrze ustawić przy kolejnym korycie i dalej doić kasę ile się da. A kasę rozdziela partia rządząca. Oni już ich zagospodarują przed zblizającymi się wyborami. Była już kiedyś informacja, ze p. Izie proponowali start w wyborach. Teraz zrobią pewnie to samo + Małysz jako maskotka PO (tym bardziej że notowania PO lecą na łeb).
    Tak to jest od dawna, ze jedni idą pod prąd ryzykując to co mają, a inni płyną z głównym nurtem zbierając przy okazji co się da.
    Panie Małysz. Mnie tez już męczy ale ta szopka związana z tzw. Pożegnaniem Małysza. Robiona w iście PRL-wskim stylu. Ta wazelina, klękania, piejący dziennikarze. Ta imprezka gdzie jak słyszymy ma pojawić się ....Komorowski i pewnie całe otoczenie PO -wskich ryjów.

    A pytania, które zadaje mają poziom dziecka z przedszkola.

    Cytat:- Dlaczego prezes Jarosław Kaczyński nie składa kwiatków w Krakowie, a w Warszawie pod bramą pałacu – pyta Małysz. – Dla mnie to jest śmieszne, bo przecież jego brat i bratowa leżą na Wawelu – dodaje.

    W podobnym stylu jemu można zadać pytanie:

    "A dlaczego Adaś nie robi pożegnania w Wiśle-Malince skąd pochodzi i gdzie zaczynał, tylko w Zakopanem ?
    Mniej kasy by zarobił i mniejsza szopka by była przy tej okazji ?"

    Bułka z bananem ci na drogę !

    1 Cytuj
  • 26 mar 2011

    Małysza męczy to,że Kaczyński składa kwiaty w Warszawie,nawet śmieszy? A czy ktoś mu każe w tym uczestniczyć i to oglądać?

    Ja na przykład nie oglądam żadnych TV, gdzie pokazują jak Kaczyński składa kwiaty. W ogóle mnie to nie interesuje. Tak samo nie oglądałem skoków Małysza,bo mnie to nie interesowało. Męczyło i śmieszyło mnie oglądanie skoków,tak samo jak formuły 1. Emocji zero. Nikt mnie nie zmuszał i nie oglądałem. Aby mnie nie śmieszyło i męczyło. A tu widzę,że będąc daleko od czegoś można się zmęczyć i obnosić się śmiechem. Tak swoją drogą powód do śmiechu zaiste przedni.

    Jak to łatwo rozmienić swoją karierę na drobne.

    Swoją drogą Małysz zawsze udzielający wymijających odpowiedzi udziela tak jednoznacznego wywiadu.

    Cytuj
  • 26 mar 2011

    KAczyński ty się odp... od Adasia !!!

    2 Cytuj
  • adzygmunt 26 mar 2011

    Dalczego Adamowi dorabiacie gębę polityka? Chłopak mówi co myśli i wolno mu.
    Nie szykujcie mu również drogi jaką ma obrać. Zrobi co zechce.
    Mam tylko nadzieje, że zachowa dystans do podszeptów różnych ludzi i opcji.
    Swoja drogą, ta hucpa z pożegnaniem mocno musiała go denerwować. Komu to było potrzebne?
    Dobrze, że nie byłem na jego miejscu. W pewnym momencie, ja byłbym powiedział: do widzenia i położył się "prostując kości" na kozetce, tapczanie, otomanie, szezlągu łóżku, fotelu bujanym, sofie, itp. z dala od "świateł rampy".

    1 Cytuj
  • 27 mar 2011

    Nie sądzę, żeby Adam poszedł w świat polityki. IMO zostanie przy sporcie.

    Cytuj
  • 27 mar 2011

    Cytat"jakby chciał startować na prezydenta to ludzie by go wybrali!!! a czemu on wam niepasuje? bo jest ewangelikiem?"
    To właśnie nasza mentalność-Małysz na prezydenta a później mamy "Bolków",chorych na "chorobę filipińską"czy dyslektyka.

    1 Cytuj
  • 27 mar 2011

    Mówicie : Czy każe ktoś mMałyszowi oglądać i wypowiadać się na temat Kaczynskich ? Czy zostanie on politykiem ? Czy będzie prezydentem ? Wybiorą go napewno.

    weźcie się proszę zastanówcie co piszecie bo to co Małysz odniósł to naprawdę jest warte uwagi. Post ten został założony żeby złożyć mu hołd i podziękowac za te lata, przez które nam towarzyszył i wzruszał w telewizji itd. ZASTANÓWCIE SIĘ CO ON OSIĄGNĄŁ i gratulujcie mu, a nie czy jest za PO czy za PiS-em.

    Adaś.
    Jesteś wielki mistrzu.

    2 Cytuj
  • 27 mar 2011

    Adaś wyraźnie powiedział w jednym wywiadzie :

    ' -Panie Adamie, będzie Pan politykiem ?
    a on odpowiedział - Nie umiem kłamac '

    więc mówi to samo za siebie.

    ADAM JESTEŚ WIELKI.

    2 Cytuj
  • 27 mar 2011

    Powiało wczoraj PRL-em ale pocieszające jest to że PO niema jak na razie wpływu na pogodę bo wszystko inne już zawładnęła.
    Rok wyborów i trzeba podeprzeć się Małyszem a "naród głupi to kupi"

    "Im głupszy obywatel tym łatwiej nim manipulować"

    2 Cytuj
  • 27 mar 2011

    Dla mnie Małysz jest (był?) wielkim sportowcem. To dzięki niemu wzrosło zainteresowanie skokami narciarskimi. Pojedynczy (wy)skok Fortuny, sporadyczne sukcesy Bobaka czy Fijasa były niczym w porównaniu z jego pasmem sukcesów. Dla przypomnienia (za Wikipedią):
    Czterokrotny medalista olimpijski, czterokrotny indywidualny mistrz świata, czterokrotny (w tym trzykrotny z rzędu) zdobywca Pucharu Świata, triumfator Turnieju Czterech Skoczni, trzykrotny zwycięzca Turnieju Nordyckiego, trzykrotny triumfator Letniego Grand Prix, zwycięzca Turnieju Czterech Narodów, zdobywca Pucharu KOP, dwudziestojednokrotny zimowy mistrz Polski[22], osiemnastokrotny letni mistrz Polski, rekordzista Polski (230,5 m) i były współrekordzista świata w długości skoku narciarskiego (225 m). Jako pierwszy skoczek narciarski w historii przekroczył granicę 100 oddanych skoków na odległość powyżej 200 m. Czterokrotnie wybierany najlepszym sportowcem Polski.
    To dzięki Niemu zapełniły się skocznie setkami młodych skoczków narciarskich (choćby prze kilku laty w Jaworniku). To On potrafił przyciągnąć na trybuny tysiące kibiców tej dyscypliny sportu.
    W wywiadach zawsze skromny - rzecz niespotykana u obecnych sportowców czy celebrytów.
    A to co powiedział w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego - powiedział z serca. Bardziej winiłbym tu dziennikarza (żądnego sensacji) zadającego idiotyczne pytanie.

    Adam był wielkim sportowcem i chwała Mu za jego dokonania.

    Cytuj
  • 27 mar 2011

    BRAWO MIESZKANCY MYSLENIC BRAWO!! WSTYDZCIE SIE ZA TE OBELGI POD ADRESEM MALYSZA. DLA WAS I TAK LEPIEJ JUZ NIE BEDZIE :)

    2 Cytuj
  • 27 mar 2011

    Łęki dziękują ADAMOWI MAŁYSZOWI :) Naprawdę jesteś wielki!

    Cytuj
  • 27 mar 2011

    A co takiego złego powiedział Małysz? Przecież to sama prawda, miał gość odwagę nazwać rzecz po imieniu i tyle. A PISiaki już pyskują, Znowu ten co ma własne zdanie (które nie jest zgodne z wizją prezesa) stoi tam gdzie stało ZOMO. Choćby za takie podejście chłopaków PISiaków trzeba ich spławić w nadchodzących wyborach i tyle.....

    2 Cytuj
  • 27 mar 2011

    Polacy przejrzeli już na oczy i POdziękują PO w nadchodzących wyborach tym, że na nich nie zagłosują :-)

    2 Cytuj
  • 27 mar 2011

    Słusznie, trzeba podziękować PO i spuścić równocześnie PIS !!!! Tylko jaki to ma związek z Małyszem ??????

    2 Cytuj

Odpowiedz