Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE sezon: 2011/12 i 12/13

  • 8 wrz 2012

    ile kosztuje bilet ?

    1 Cytuj
  • 8 wrz 2012

    Na mecze Dalinu 5 zł, a na ME 10 zł

    2 1 Cytuj
  • 27 wrz 2012

    Poszukujemy osób zainteresowanych redagowaniem tekstów na oficjalną stronę internetową klubu (zapowiedzi, relacje, wywiady etc.). Zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez e-mail: admin@dalin.myslenice.pl, tam też udzielamy więcej informacji.

    6 Cytuj
  • 29 wrz 2012

    Dalin sie coraz bardziej zbliża do strefy spadkowej. dzisiaj dostali baty 4-0 z Hutnikiem.

    7 2 Cytuj
  • 29 wrz 2012

    [quote=gość: Fan_Przema][quote=gość: dolny] Myślenice taaaaaaaaaaaaaaaak ale dalin już nie [/quote]
    I co krytycy ? 4 mecze 3 zwycięstwa 3 miejsce w tabeli ,100% wygranych w Myślenicach . Dalin ma dobry skład i wierzę ze prędzej czy później przestaniecie płakać po Myślenickich gwiazdeczkach ,którzy mimo braku formy mieli zaklepane miejsca w składzie. Wreszcie w tym klubie coś ruszyło na miejsce . Brawo panie Senderski !!!![/quote]

    1 9 Cytuj
  • 29 wrz 2012
    dalin 2012 napisał/a:

    gość: Fan_Przema napisał/a:[quote=gość: dolny] Myślenice taaaaaaaaaaaaaaaak ale dalin już nie I co krytycy ? 4 mecze 3 zwycięstwa 3 miejsce w tabeli ,100% wygranych w Myślenicach . Dalin ma dobry skład i wierzę ze prędzej czy później przestaniecie płakać po Myślenickich gwiazdeczkach ,którzy mimo braku formy mieli zaklepane miejsca w składzie. Wreszcie w tym klubie coś ruszyło na miejsce . Brawo panie Senderski !!!![/quote]

    Ha Ha - dyletancie zdrada drogo kosztuje ,pudło za pudłem ,czy o takie pudło ci chodziło?
    tak Dalin miał drużynę ,i co będziesz dalej wypominał porażkę z Górnikiem? - co nie wyzbyłeś się niby za zgodą zarządu najlepszych (czyt.kwiat dalinu) zawodników ?

    8 2 Cytuj
  • 14 paź 2012

    DALIN KRAKÓW - na 11-ście kolejek tylko cztery zwycięstwa i chyba tak zostanie , znajduje się na10 lokacie ,w sobotę przegrali z Łysicą 1:0 , coraz bliżej założonych celów czyli pudła z tym że od końca (chociaż w tej rundzie mają szanse na 12 miejsce) . Brawa dla zarządu krakusy spełnili wasze oczekiwania , mściwa zagrywa będzie mieć swój finał w 4 lidze ., no chyba że dyletancki pożal się pożal włodarz naściąga do klubu jeszcze więcej pożal się pożal "ligowców" .

    4 1 Cytuj
  • 20 paź 2012

    Dalin przegrywa już 0-2 z Limanovią

    1 Cytuj
  • 9 lis 2012

    jutro osatni mecz kolejki Dalin Kraków pewnie ostatecznie zajmie 11-tą lokatę ,pytam wszystkich zarządzających klubem ,do czego doprowadziły te wasze durne wizje? ,gdzie te wasze oszczędnosci?.po co to wszystko i jaki jest sens grać krakowskimi emerytami którzy żyją tylko z piłki a i tak w d...pie mają czy w Myślenicach sie wygrywa czy przygrywa .Dla naszych chłopaków nie było miejsca bo pracują lub się uczą ,wszyscy wiedzą dlaczego ich nie chciałeś , bo cię nie akceptowali ,ciebie i tą twoją latorość.
    Krakusy mieli grać piłkę a grali pipkę ,narobiłeś niby vprezesie jak zwykle bydła może najwyższy czas by Pan MO zareagował ,i przepedził to dyletanckie zło.

    11 Cytuj
  • qwerty 15122 15 gru 2012

    beda jakies wzmocnienia na runde wiosenna?

    1 Cytuj
  • 21 gru 2012

    Narazie nic nie wiadomo, ale na pewno tak :)

    2 Cytuj
  • grzegorz flak 5 maj 2013

    Witam wszystkich. widzę że temat dalinu ucichł .Z tego co zaobserwowałem ten początek rundy nie należy do udanych. co się dzieje z tym Dalinem?.Na ,,forum,, Myślenickiego rynku czyli co starzy wyjadacze mówią na klepaku .Dalin ma teraz,, PAKE ,,OK rozumiem każdy może wyrazić swoje zdanie na ten temat .ale z całym szacunkiem dla klubu, paka to to nie jest. mecz z Sandomierzem, oraz z Hutnikiem pokazał ze Dalin paką nie może się nazywać.Może to określenie drużyny w pewnym stopniu miało podbudować morale prezesa. generalnie do chłopaków nic nie mam są młodzi nie doświadczeni niektórzy z całym szacunkiem nie ubliżając im mają wygląd juniorów. momentami nie radzą w ogóle sobie na boisku. parę słów do
    trenera złe ustawienie drużyny. nieprzemyślane zmiany. końcówka meczu po zmianach doprowadziła do haosu na boisku ze skutkiem takim ze dalin został znokałtowany przez rywala z HUTY. ŻYCZE CHŁOPAKOM JAK NAJLEPIEJ ALE BEDZIE IM BARDZO TRUDNO.MAM JESZCZE jedno pytanie. Na jakiej zasadzie albo układzie Przemek Senderski znalazł się w kadrze Małopolskiej. Bynajmniej nie za umiejętności .Mam propozycje Dla prezesów pozbądźcie się krakusów.grajcie swoimi nie musi to być piękny fudbol, ale przynajmniej opary na swoich wychowankach.Po co trener z krakowa jak i tak nic porzytecznego nie robił.pozdrawiam .

    9 1 Cytuj
  • grzegorz flak 5 maj 2013

    czy ktoś jest w stanie udzielić mi. odpowiedzi na te moje pytania, i przemyślenia.czy temat .przyszłości klubu jest po prostu wielką niewiadomą. czekam na odp.

    1 2 Cytuj
  • grzegorz flak 5 maj 2013

    Klub potrzebuje zmian ,ale takich jak były rok temu . Pewnym panom trzeba podziekować. chodzi mi mianowicie o,, panach,, krakusach. sory panowie ale nie pasujecie do Myślenickiego otoczenia. widocznie ciezka praca i błoto i trud nie leży w waszej domenie piłkarskiej. Granie w lakierkach nie wystarczy, wyżelowane włosy też nie. tak to można lansować się na ryku w Krakowie, a nie w Myślenicach.tu potrzebni są ,,rzemieślnicy,, tak jak za dawnych lat starej 3ligi.Ciężka ,,orka'' sportowa daje dopiero wyniki,a nie cackanie i spoufalanie się z zawodnikami , to akurat do obecnego trenera.nie na darmo mówi przysłowie,, jaki pan taki kram.,,pozbądźmy się balastu krakowskiego .

    5 3 Cytuj
  • grzegorz flak 5 maj 2013

    osobiście chciałbym aby obecnie grali sami wychowankowie.jak jest taki poziom jaki jest a jest mizerny to poco nam krakusy. dalin bez nich spokojnie by się utrzymał. jak byli ściągnięci po to aby dalin walczył o najwyższe cele,to przepraszam ale trochę im to nie wyszło.8 miejsce to nie jest zadowalający wynik. zrezygnujcie z nich panowie . Z nich i z trenera który buja w obłokach , który zagubił się w czasoprzestrzeni i nie odróżnia rzeczywistości od fikcji. panie trenerze dalin to nie MATRIX gdzie wszystko sobie można wymyślić i to jest. Trzeba twardo stąpać po ziemi .

    4 2 Cytuj
  • grzegorz flak 7 maj 2013

    zmiany widocze. Trener zrezygnował. tak dalej trzymać teraz będzie z górki. pozostali do usunie cia krakusy to tylko formalność. gratulacje dla prezesów za rozsądna decyzje.szkoda ze tak długo ale super .

    1 1 Cytuj
  • 7 maj 2013

    - 06.05.2013r. 23:07 źródło: własne/m
    Do środowego pojedynku pucharowego z Pcimianką Pcim, III-ligowy Dalin Myślenice przystąpi z nowym szkoleniowcem! Został nim w dniu dzisiejszym 24-letni (!!) Krzysztof Korek (na zdjęciu), pełniący jednocześnie funkcję trenera juniorów tego klubu. Zastąpił na tym stanowisku Marcina Gędłka, który pracował z myślenickim zespołem od stycznia 2012 roku.

    - Po szesnastu miesiącach pracy przestałem pełnić funkcję trenera I drużyny seniorów KS Dalin Myślenice. W tym trudnym (z różnych przyczyn) dla klubu okresie zdołałem w sezonie 2012/2013 spokojnie utrzymać zespół w III ligowej stawce (przejmowałem drużynę zagrożoną spadkiem), w obecnym sezonie pomimo różnych problemów (kadrowych i innych) zespół plasuje się w środku tabeli, z 10 punktową przewagą nad miejscem spadkowym. Enigmatyczną decyzję zarządu pozostawiam bez komentarza... Dziękuję drużynie za wspólną pracę i zaangażowanie, życząc na przyszłość samych sukcesów. Prezesowi Senderskiemu oraz Prezesowi Lijewskiemu, którzy wspólnie z kierownikiem Krzysztofem Kmiecikiem "ciągną wózek z napisem Dalin" dziękuję za współpracę, jednocześnie apeluję do środowiska myślenickiego o pomoc w utrzymaniu drużyny seniorów na III ligowym poziomie - skomentował dla czytelników Futbol-Małopolska odejście z klubu Marcin Gędłek.

    Cytuj
  • 7 maj 2013

    - 06.05.2013r. 23:07 źródło: własne/m
    Do środowego pojedynku pucharowego z Pcimianką Pcim, III-ligowy Dalin Myślenice przystąpi z nowym szkoleniowcem! Został nim w dniu dzisiejszym 24-letni (!!) Krzysztof Korek (na zdjęciu), pełniący jednocześnie funkcję trenera juniorów tego klubu. Zastąpił na tym stanowisku Marcina Gędłka, który pracował z myślenickim zespołem od stycznia 2012 roku.

    - Po szesnastu miesiącach pracy przestałem pełnić funkcję trenera I drużyny seniorów KS Dalin Myślenice. W tym trudnym (z różnych przyczyn) dla klubu okresie zdołałem w sezonie 2012/2013 spokojnie utrzymać zespół w III ligowej stawce (przejmowałem drużynę zagrożoną spadkiem), w obecnym sezonie pomimo różnych problemów (kadrowych i innych) zespół plasuje się w środku tabeli, z 10 punktową przewagą nad miejscem spadkowym. Enigmatyczną decyzję zarządu pozostawiam bez komentarza... Dziękuję drużynie za wspólną pracę i zaangażowanie, życząc na przyszłość samych sukcesów. Prezesowi Senderskiemu oraz Prezesowi Lijewskiemu, którzy wspólnie z kierownikiem Krzysztofem Kmiecikiem "ciągną wózek z napisem Dalin" dziękuję za współpracę, jednocześnie apeluję do środowiska myślenickiego o pomoc w utrzymaniu drużyny seniorów na III ligowym poziomie - skomentował dla czytelników Futbol-Małopolska odejście z klubu Marcin Gędłek.

    dalin 2012 napisał/a:

    - 06.05.2013r. 23:07 źródło: własne/mDo środowego pojedynku pucharowego z Pcimianką Pcim, III-ligowy Dalin Myślenice przystąpi z nowym szkoleniowcem! Został nim w dniu dzisiejszym 24-letni (!!) Krzysztof Korek (na zdjęciu), pełniący jednocześnie funkcję trenera juniorów tego klubu. Zastąpił na tym stanowisku Marcina Gędłka, który pracował z myślenickim zespołem od stycznia 2012 roku. - Po szesnastu miesiącach pracy przestałem pełnić funkcję trenera I drużyny seniorów KS Dalin Myślenice. W tym trudnym (z różnych przyczyn) dla klubu okresie zdołałem w sezonie 2012/2013 spokojnie utrzymać zespół w III ligowej stawce (przejmowałem drużynę zagrożoną spadkiem), w obecnym sezonie pomimo różnych problemów (kadrowych i innych) zespół plasuje się w środku tabeli, z 10 punktową przewagą nad miejscem spadkowym. Enigmatyczną decyzję zarządu pozostawiam bez komentarza... Dziękuję drużynie za wspólną pracę i zaangażowanie, życząc na przyszłość samych sukcesów. Prezesowi Senderskiemu oraz Prezesowi Lijewskiemu, którzy wspólnie z kierownikiem Krzysztofem Kmiecikiem "ciągną wózek z napisem Dalin" dziękuję za współpracę, jednocześnie apeluję do środowiska myślenickiego o pomoc w utrzymaniu drużyny seniorów na III ligowym poziomie - skomentował dla czytelników Futbol-Małopolska odejście z klubu Marcin Gędłek.

    Cytuj
  • 7 maj 2013

    gędłek jestes smieszy ,środowisko myslenicki ma ciebie i pierwszego z wymienionych "prezesów" w d................e. narobiliście razem syfu w klubie i ten dyletant powinien wylecieć razem z tobą.

    4 2 Cytuj
  • mirek@ 8 maj 2013

    jaki wynik po wodza nowego trenera w pucharze z pcimianka?

    1 8 Cytuj
  • 21 maj 2013

    Finał Pucharu Polski na szczeblu PPN Myślenice
    Orzeł Myślenice - Dalin Myślenice
    22 maja (środa), godz.18:00
    Mecz na boisku Orła Myślenice.

    Zapraszajcie znajomych i WSZYSCY widzimy się na DERBACH MYŚLENIC !

    8 1 Cytuj
  • grzegorz flak 30 maj 2013

    Gratulacje koniec ery krakowskiej piłki.Teraz można spać spokojniej. Zarabie poczuło ulgę . z krakowa zostały posprzątane. gratulacje prezesie . szkoda że tak późno. były trener ze swoją świtą powinien iść do pola krowy doić tam jego taktyka menadżerska na pewno by się sprawdziła . On by się produkował a krowy miały by go głęboko

    8 1 Cytuj
  • 2 cze 2013

    no i co znowu baty tym razem 0-4. Jesteśmy jedynym klubem w trzeciej lidze,w którym jest zero jakiej kolwiek organizacji.co roku są problemy ze skompletowaniem składu, albo z utrzymaniem składu do końca sezonu. gdzie te czasy z lat dziewięcdziesiątych w których może nie było w klubie za dużo pieniędzy, ale był zespół poukładany, po prostu byli ludzie którzy potrafili to poukładac. ludzi też przychodziło średnio około 1000.Bo na tak grających piłkarzy miło było patrzec.

    8 Cytuj
  • grzegorz flak 3 cze 2013

    jaro82. zapomnij o tamtych czasach. teraz wszyscy stawiają na młodzież widać teraz jaka ta młodzież jest.

    1 1 Cytuj
  • 10 cze 2013

    Czy doświadczony zawodnik, czy też młody teraz w Dalinie będa grać tak samo, nikt się nie będzie przykładać do treningów, meczów bo nie płacą od 5 miesięcy. Strach pomyśleć co będzie w następnym sezonie, kto będzie grać i czy wg Dalin przystąpi do rozgrywek.

    8 Cytuj

Odpowiedz