Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE sezon: 2011/12 i 12/13

  • 9 paź 2011
    2 Cytuj
  • 18 paź 2011

    Troszkę informacji o naszych Gwiazdach 2011
    Jakub Górecki Stal Rzeszów 8 meczów , 2pełne jakiś już czas poza składem , 0 bramek
    Michał Górecki Stal Rzeszów raptem 4 mecze , bez bramki
    lepiej w Puszczy idzie
    Dawidowi Kałatowi , 8 meczów (6 w pierwszej 11) 2 bramki , opuścił pierwsze mecze z powodu kontuzji , do tego 2 mecze w PP
    Marek Mizia 13 meczów (wszystkie od 1 minuty) , 4 bramki , w PP 3 mecze

    Cytuj
  • 18 paź 2011

    michał podobno jest kontuzjowany.

    1 Cytuj
  • 20 paź 2011

    Pokusiłem się sprawdzić ile strzelonych bramek ma najlepszy strzelec Puszczy i byłem mile zaskoczony
    1 miejsce Mizia z Cholewiakiem 4 gole (gdzie najlepszy strzelec 2 ligi ma 8)
    2 miejsce Kałat
    tak więc ofensywa Dalinu z poprzedniego sezonu spisuje się w drugirj lidze bardzo przyzwoicie
    Brawo chłopaki

    z informacji jakie są w internecie to bracia Górecy mają kontuzję wic myślę nie należy ich oceniać bo niemieli dużo okazji aby zaprezentować swoich umiejętności
    Zycze Wam chłopaki szybkiego powrotu do zdrowia.

    Cytuj
  • 24 paź 2011

    to naze chłopaki pograły w weekend,że hoho!
    Do końca rundy powinno im sie udać dotrzeć do strefy spadkowej. Pewnie w ich psychice siedzi porażka z Wisłą 0-7.

    2 Cytuj
  • 29 paź 2011

    W niedzielę 30 października o godz. 13.00 piłkarze Dalinu Myślenice podejmować będą Naprzód Jędrzejów. Piłkarze Dalinu zajmują 13 miejsce i mają 13 pkt., natomiast Naprzód zajmuje 15 pozycję z 9 pkt. Obie drużyny będą bronić się przed strefą spadkową.

    WSZYSCY NA STADION ! MECZ O 6 PUNKTÓW !
    OSTATNI MECZ W MYŚLENICACH W TYM SEZONIE !
    KTO MOŻE NIECH PRZYJDZIE- NIEDZIELA GODZ. 13:00 !

    4 3 Cytuj
  • 2 lis 2011

    [quote=gość: kibic KSD] W niedzielę 30 października o godz. 13.00 piłkarze Dalinu Myślenice podejmować będą Naprzód Jędrzejów. Piłkarze Dalinu zajmują 13 miejsce i mają 13 pkt., natomiast Naprzód zajmuje 15 pozycję z 9 pkt. Obie drużyny będą bronić się przed strefą spadkową.

    WSZYSCY NA STADION ! MECZ O 6 PUNKTÓW !
    OSTATNI MECZ W MYŚLENICACH W TYM SEZONIE !
    KTO MOŻE NIECH PRZYJDZIE- NIEDZIELA GODZ. 13:00 ! [/quote]

    no i było 60 osob na trubunach. dalin nie ma dla kogo grac

    3 1 Cytuj
  • 2 lis 2011

    W roli wyjaśnienia 120 osób.
    żródło: Dziennik Polski

    3 1 Cytuj
  • 20 lis 2011

    Miłe wieści z Niepołomic : Puszcza wygrała z Resovia 2:0 a bramki strzelili byli Dalinowcy Mizia i Kałat

    5 Cytuj
  • 1 gru 2011

    nie wiem czy wiecie ale ORŁOWSKI nie jest juz trenerem Dalinu. Wczoraj mu podziękowano.

    3 Cytuj
  • 1 gru 2011

    Napewno manager go nakrecil !! Takie jest powod !!

    4 2 Cytuj
  • 1 gru 2011

    do Puszczy
    Zapomniałeś dodać że manager Orłowskiego tak go nakręcił że nie widział świata żeby odejść na zieloną trawkę
    Ciekawe czy Kacperek też ma tego samego managera?
    Teraz przynajmniej będą grać nasi chłopaki i Dalinek nasz znów będzie wygrywał

    3 Cytuj
  • 6 sty 2012

    Przez Gazetę Krakowską Mizia został nominowany do dwóch kategori:
    1 .jako najlepszy piłkarz II ligi
    2. odkrycie rok

    szczegóły na:
    http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/487858,najlepszy-pilkarz-i-trener-malopolski-2011-roku-glosowanie,id,t.html

    brawo Marek

    4 1 Cytuj
  • 6 sty 2012
    Cytuj
  • 21 sty 2012

    Wczoraj w meczu sparingowym Górnik Zabrze- Garbarnia 2:0 ,w zespole krakowian zagrał Przemysław Senderski, Kacper Orłowski

    3 Cytuj
  • 21 sty 2012

    Wielką stratą dla Dalinu było by odejście naszego super strzelca Senderskiego , na szczęście jeszcze większym talentem od niego jest młodszy brat Aureliusz , więc róbmy wszystko by nie pozwolić im odejść

    9 9 Cytuj
  • 21 sty 2012

    młodym sender nie trenuje już od 3 miesięcy więc nie wiem o czym piszesz niedoinformowany "stały kibicu"

    2 4 Cytuj
  • 27 sty 2012

    [quote=gość: dalin] młodym sender nie trenuje już od 3 miesięcy więc nie wiem o czym piszesz niedoinformowany "stały kibicu" [/quote]
    Dlaczego taki talent nie trenuje skoro byl w kadrze na noworoczne derby ??

    3 1 Cytuj
  • 27 sty 2012

    nie był,znowu masz złe informacje ;)

    2 2 Cytuj
  • 27 sty 2012

    ale był rok temu nawet na zdjeciach jest to co tak rychło skonczyl z pilką?

    3 Cytuj
  • 29 sty 2012

    A ja mam nadzieje ze Senderski odejdzie z klubu w którym tak bardzo nie chce grać , tylko szkoda ze z każdych testów przyjeżdża ze spuszczoną głową .

    Lipiec 2010 - Radomiak Radom
    Lipiec 2011 - Ruch Zdzieszowice
    Lipiec 2011- Poprąd Muszyna
    Lipiec 2011 - Zagłebie Sosnowiec
    Warta Sieradz ?
    Garbarnia Kraków styczeń 2012
    Niestety w ostatnim sparingu Garbarni nie zagrał . Więc co ? znów Dalin ??
    Właściwie to nie widzę szans by którykolwiek z naszych obecnych zawodników ,wybił się po za III ligę , właściwie dla niektórych nawet ten poziom jest zbyt wysoki ...

    12 1 Cytuj
  • 29 sty 2012

    wie ktos jaki byl wynik pierwszego sparingu dalinu ze sparta kazimerza wielka

    1 4 Cytuj
  • 29 sty 2012

    [quote=gość: max] wie ktos jaki byl wynik pierwszego sparingu dalinu ze sparta kazimerza wielka [/quote]
    Odwołany
    http://pilkadalin.myslenice.pl/aktualnosci/119,Odwolany-sparing -

    2 Cytuj
  • 29 sty 2012

    Wczoraj o 12.00 Dalin grał z liderem V ligi Czrnymi Staniątki i wygrał 4:1. Bramki zdobyli Kęsek 2, Kostruch i Wojtan.

    1 1 Cytuj
  • 1 lut 2012

    Cieszy mnie powrót do zespołu Szwieca ,Cygala jak i Muniaka i Kęska .Myślę ze z nimi III ligę w Myślenicach biało-zieloni uratują

    7 2 Cytuj

Odpowiedz