Forum » Sport

akro

  • 8 kwi 2009

    ćwiczy ktoś akro w myślenicach?

    Cytuj
  • 8 kwi 2009

    nikt nie wie co to jest :( akrobatyka?

    Cytuj
  • 8 kwi 2009

    jak ktoś trenuje to wie:) tak, akrobatyka. chodzi mi o akrobatyke sportowa.

    Cytuj
  • 12 cze 2009

    Miałam chęć się zapisać :)

    Cytuj
  • Kamil Szymoniak 12 cze 2009

    Ja trenowałem rok temu ale teraz trzeba było jakieś badania itp a mi się nie chciało za bardzo robić ;) poza tym mam szkołę na popołudnie i nie mam szans się wyrwać ;)

    Cytuj
  • 12 cze 2009

    teraz w myslenicach to nie ma gdzie sie zapisac bo tren w LO skonczyly sie w ostatni wtorek kwietnia. jedynie od wrzesnia. a co do badan to wystarczylo zaswiadczenie od lekarza rodzinnego, zapewne zadnych badan by Ci nie kazal robic tylko by wypisal ze mozesz cwiczyc ;)
    a tak to pytalam poza jakimkolwiek zapisywaniem sie na tren tylko ogolnie czy ktos cwiczy w myslenicach (poza tymi osobami o ktorych wiem tj z tren, czy ktos jeszcze jest) gdzie jest mozliwosc, gdziekolwiek na trawie :) a szczegolnie poczatkujacy ;]

    Cytuj
  • Kamil Szymoniak 14 cze 2009

    Mój kot kiedyś :P Ale to z moja pomocą :D

    Cytuj
  • 10 lip 2009

    Aaa ćwiczą, nieuchwytne żbiki nocne, trawnik mi skopały, w siate na piachu tysz grać nie dają... Szkoda gadać co za sporty z Ameryki...

    Cytuj
  • 10 lip 2009

    jak mnie wkurzają takie skróty... "akro", "tren"... No nawet nazwa tematu. ludzie, czy trudno napisać akrobatyka, trening? to tylko kilka kliknięć więcej.

    Cytuj
  • 10 lip 2009

    co do skracania to dzieci neo tak lubią..

    Cytuj
  • 10 lip 2009

    Me-sam piszesz skrótem "neo" :D

    Cytuj
  • 10 lip 2009

    Dawoozo po co ta irytacja. ktos lubi ktos nie lubi i juz. pozdr.

    Cytuj
  • 10 lip 2009

    Ale jak się pisze na forum, gdzie widzi to dużo osób to lepiej pisać całymi wyrazami, z całym szacunkiem, ale tak to sobie możesz pisać z koleżanką, która też używa takich skrótów i wie co oznaczają...

    Cytuj
  • 11 lip 2009

    jak ktos cwiczy to wie co to za skrot akro czy PK czy jeszcze co innego. a wypowiedzi innych osob nie potrzebowalam bo pytanie bylo 'kto cwiczy'. i koniec tematu. przez takie cos tylko niepotrzebnie sie to forum zasmieca, a widze ze ten temat juz jest niepotrzebny i bez sensu. najlepiej go usunac.

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    Ja mam 13 lat chodzę do 1klasy gim i wiele potrafie lecz nikt mnie nie uczył. Jakieś salta zrobić to nie problem> i chciałbym sie zapisac do jakies klubu w Myślenicach :)

    Cytuj
  • 22 lis 2009

    w tym roku nie ma już żadnej sekcji i w myślenicach nie ma gdzie się zapisać.

    Cytuj

Odpowiedz