Forum » Sport

MMA i inne sztuki walki Myślenice

  • 2 paź 2013

    szkoda ze nie ma nauki boksu dla dzieci
    chętnie bym zapisal syna sam osobisice trenowałem pare dobrych lat temu i w zyciu mi to pomaga
    rozważam zapisanie go do sekcji wisly tylko te dojazdy mnie wykoncza chyba ze ktoś wie o jakiejś sekscji w myslenicach lub okolicy

    1 2 Cytuj
  • 15 lis 2013

    jesli trening bedzie prowadził Lasota z grappling krakow to pisze sie na to. tylko prosze o szczególy

    1 Cytuj
  • 17 lis 2013
    Tziembla napisał/a:

    jesli trening bedzie prowadził Lasota z grappling krakow to pisze sie na to. tylko prosze o szczególy

    Ja również:)

    Cytuj
  • 4 sty 2014

    A mamy boks w Myślenicach?

    Cytuj
  • 29 sty 2014

    mamy w Myślenicach jakieś sztuki walki dla kobiet ?

    1 Cytuj
  • Marcin 28 lut 2014

    W LO Siedo Karate, treningi w poniedziałki i piątki, prowadzi sensei Rafał Czapla 4 DAN

    1 Cytuj
  • 3 kwi 2014

    Witam serdecznie.
    Czy ma ktoś może jakieś namiary ( np. strony internetowe) klubów czy organizacji działających na terenie Myślenic związanych z MMA? Poprosiłbym ewentualnie o link plus jakąś, krótką opinię.
    Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 7 kwi 2014

    Dołączam się do pytania, szukam jakichś sztuk walki w myślenicach np. boks, kick boxing, mhua thai, czy jakieś inne. Bardzo bym prosił o inforamcje o klubach jeśli w ogóle jakieś istnieją.

    1 Cytuj
  • Antek Xxxxx 9 kwi 2014

    a czy dziadek koło 40stki tez może terenowac MMA

    4 Cytuj
  • 2 paź 2014

    Witajcie!
    Sekcja "Sokół", poza zajęciami dla dzieci i młodzieży, prowadzi także treningi JUDO dla dorosłych tzw. dla wszystkich. Najmłodsi zawodnicy (jest ich kilku) mają nie wiecej niz 18 lat, najstarsi są w granicach 40tki a nawet ponad, także spora rozpiętość wiekowa - duzi i mali,kobiety i mężczyźni, matki i ojcowie, ludzie pracujący i studiujący, początkujący w judo i bardziej zaawansowani , czyli wszyscy
    Treningi odbywają się w pn. i pt od godz. 20:30 do 22:00 na sali sportów walki na Hali Sportowej na Zarabiu.
    Koszt miesięczny to 60 zł.
    Trener - najlepszy!!!
    Ekipa - jak rodzina
    Atmosfera? Przyjdź i ją poczuj...gwarantuję,że wrócisz na kolejny trening, i kolejny, i kolejny
    Jeżeli chciałbyś do nas dołączyć, zabierz dres i wpadaj w pn albo pt na trening, ale prosto na matę, żeby poczuć to od razu na własnej skórze! :)

    ZAPRASZAMY!

    3 Cytuj
  • 5 paź 2014

    Widzialem porozwieszane w Myślenicach plakaty o MMA, BJJ itd, na plakacie tylko numer telefonu. Ktoś chodzi? Jakieś opinie? Kto prowadzi zajecia?
    Thx

    Cytuj
  • 18 paź 2014
    Da33 napisał/a:

    Widzialem porozwieszane w Myślenicach plakaty o MMA, BJJ itd, na plakacie tylko numer telefonu. Ktoś chodzi? Jakieś opinie? Kto prowadzi zajecia?
    Thx

    podłączam się do tematu ?

    Cytuj
  • Antek Xxxxx 26 lis 2014

    Witam,interesuje mnie krav maga czy ktoś wie cokolwiek jakaś sekcja w Myślenicach .

    1 Cytuj
  • Antek Xxxxx 30 lis 2014

    Dzięki wielkie

    1 5 Cytuj
  • piotrworker 20 gru 2014

    Ktoś trenuje w Fight clubie?? jakieś opinie?? i gdzie dokładnie odbywają się treningi ?

    2 Cytuj
  • 4 sty 2015

    Od 14 stycznia rusza ponownie BJJ w Myślenicach. Wszystkie informacje na:
    https://www.facebook.com/bjjmyslenice

    Zapraszamy.

    2 1 Cytuj
  • 5 sty 2015

    Kto będzie prowadził zajęcia ?

    Cytuj
  • 5 sty 2015

    Przesłałem informację na PW.

    1 Cytuj
  • 2 lis 2015

    Witam, czy jest w Myślenicach albo w okolicy gdzieś sekcja boksu?? ewentualnie inne sztuki walki (prócz sparty :P) PROSZE o odpowiedź szybko!!!!

    2 Cytuj
  • 3 lis 2015

    Inne sztuki walki - JUDO.
    Grupa dla dorosłych ale też dla młodzieży pn. i pt od godz. 20:30 do 22:00 na sali sportów walki na Hali Sportowej na Zarabiu.
    Polecam.

    1 1 Cytuj
  • 4 lis 2015

    Dzięki za odpowiedź, ale szukam czegoś innego ;) Coś jak kick boxing, muay thai, mma lub boks jak napisałem wyżej. :)

    2 1 Cytuj
  • 6 lis 2015

    Ponawiam pytanie.

    1 1 Cytuj
  • 10 lis 2015
    skowyrniebicz napisał/a:

    Dzięki za odpowiedź, ale szukam czegoś innego ;) Coś jak kick boxing, muay thai, mma lub boks jak napisałem wyżej. :)

    1 Cytuj
  • 23 lis 2015

    Np. http://www.grapplingkrakow.com.pl/ Takie szkoły istnieją, ale nie są jeszcze wystarczająco popularne. Wiele zależy od danego przypadku. Jednak ten sport jest dla wybranych - nie każdy da sobie w nim radę, przy czym technika jest bardzo ciekawa.

    Cytuj

Odpowiedz